Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-10, 17:02   #91
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cytat:
Napisane przez sweet_mystery Pokaż wiadomość
dziewczyny ja tez mam wlosy ciemny blond, ktore latem, gdy przebywam duuuuzo na sloneczku staja sie takie miodowe... zaczełam farbowac je szamponem na czekoaldowy braz, wyszedł bardzo ciemny, podoba sie mi i wszystkim innym wiec na razie chce przy nim zostac, ale jesli kiedys chcialabym wrocic do mojego koloru, albo pofarbowac wlosy farba na jakis jasniejszy odcien (np. sredni blond) to farba chwyci mi na tych mocno ciemnych wlosach??????? czy kolor moze wyjsc zuuuupelni INNY??

??
__________________
Je t'aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.
Roy Croft
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 17:42   #92
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Ja farbuję od spodu na ciemny brąz. Coś w stylu Avril Lavigne.
Zawsze mi się to podobało i cieszę się ze się zdecydowałam. Zawsze coś innego...
Pozdrawiam.
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 18:39   #93
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

sweet_mystery, generalnie nie poleca się farbować włosów, które były niedawno koloryzowane szamponem- na każdej farbie jest to napisane, kolor może wyjść inny (np. zielony). Szampon musiałby się spłukać całkiem z włosów, albo w celu jego zmiany powinnaś udać się do fryzjerki
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 14:54   #94
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
sweet_mystery, generalnie nie poleca się farbować włosów, które były niedawno koloryzowane szamponem- na każdej farbie jest to napisane, kolor może wyjść inny (np. zielony). Szampon musiałby się spłukać całkiem z włosów, albo w celu jego zmiany powinnaś udać się do fryzjerki


zielony ?! wow...... całkiem musi sie splukac?...to nie mozliwe.....farbuje szamponem z pallete czekoladowy braz, on sie nie wyplukuje tzn nie wiem czy do konca by sie splukal, mysle ze nie, tym bardziej ze farbowalam juz 5 razy nim wlosy (średnio co 1,5 miesiaca...)
__________________
Je t'aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.
Roy Croft
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 15:14   #95
AgusiaW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk cieszyński
Wiadomości: 26
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Osobiście jeśli chodzi o moje doświadczenia to nie polecam farbowania włosów szamponem palette czekoladowy brąz. Skusiłam się bardzo dawno temu ale efekt zapamiętam na długo Akurat miałam włosy po wakacjach rozjaśnione słońcem, gdy nałożyłam ten szampon byłam czarna jak kruk. Moja mama była przerażona Potem po prostu nie farbowałam włosów i kolor się zmył. I nigdy więcej nie kupiłam palette.
AgusiaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 15:22   #96
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

ja mam tez taki mysi.. miałam już rude, blond pasemka, czekoladowy brąz... teraz mam brązik chyba ze schwarzkopfa Asia Looks... bardzo ładnie wyszedł i podoba mi się... choc wszyscy tweirdza ze blond byl najlepszy... t\niestety.. fryzjerka poinformoała mnie, że gdybym zropbiła teraz blond, musiałabym je sciac do ramion, a tego bym nie przezyła
buziaki
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 16:08   #97
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

zglasza sie kolejna ciemna blondynka.. a moze.. srednia ?
Wloski mam szaro-slomiano-blond oczywiscie naturalne
Moja przygoda ze zmianami zaczela sie jeszcze w gimnazjum gdy robilam pasemka rozjasaniczem.. teraz patrzac na to z perspektywy czasu nie wygladalam najlepiej poniewaz pasemka mialy odcien zoltawego blondu
Ktoregos razu robilam pasemka innym rozjasniaczem no i niestety los chcial ze nie wyszly mialam zolte wloski i okragle plamki Polcialam szybciutko ratowac sie do fryzjerki..
To co zobaczylam po jej pracy zamurowalo mnie Cale wlosy w odcieniu kaczo-blond i do tego pare cieniutenkich platynowych pasemek..
Na nastepny dzien pobieglam do innej fryzjerki, ktora z tych nieszczesnych wloskow zrobila mi trojkolorowy balejaz platyna, pare pasemek brazu i pare tych lekko zoltawych zostawila
Wyszlo super, wszystkim sie podobalam.. No ale po 2 miesiacach pojawily sie znaczne odrosty a do tego blondzik zzolkl i nie wygladalo to juz tak super.
Nastepnie poszlam do fryzjerki (tej samej od super balejazu) z zamiarem powrotu do naturalnego koloru, z delikatnymi platynowymi pasemkami.
Ale niestety wyszlam ciemno blondo-ruda z platynowymi pasemkami.
Zbytnio mi sie to nie podobalo, kolejne 3 dni pozniej poszlam dolozyc brazowych pasemek. Wloski wyszly popielato-szare eh
wiem wiem duzo mialam przygod z tymi wlosami szarosc szybko sie wyplukala do blondu platynowego, z blekko rudawych blondem, ale juz ochlodzonym no i teraz (juz od roku) schodze do anturalnego koloru wlosow

Jak wiekszosc z was po tylu farbowaniach niekoniecznie udanych stwierdzam ze nie ma to jak naturalny kolorek
Teraz mam zamiar zrobic pasemka w swoim kolorze.. a jak juz wroce do natury to wtedy b. malo, b.cieniutkich platynowych pasemek dla rozbawienia fryzurki

ale sie napisalam
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-12, 18:03   #98
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cytat:
Napisane przez sweet_mystery Pokaż wiadomość
zielony ?! wow...... całkiem musi sie splukac?...to nie mozliwe.....farbuje szamponem z pallete czekoladowy braz, on sie nie wyplukuje tzn nie wiem czy do konca by sie splukal, mysle ze nie, tym bardziej ze farbowalam juz 5 razy nim wlosy (średnio co 1,5 miesiaca...)
Musiałabyś się poradzić fryzjerki, może akurat dałoby się je przefarbować...
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 11:49   #99
Ewelinka83
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka83
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 244
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Po Waszych opisach widzę,że ciemny blond to kolor ,który przechodzi najwięcej metamorfoz kolorystycznych-chyba dlatego,że dla wielu jest kolorem nijakim .A ja nadal mam te swoje włoski ciemny blodn z jasnymi pasemkami i lekkim odrostem .Podobno tylko ja zauważam ten odrost,inni mówią ,że nic nie widać.Na początku stycznia miałam jechać do fryzjerki i ciągle zwlekam.Im dłużej czekam, tym większy mam dylemat co zrobić.Chcę ufarbować całe włoski na naturalny kolor z minimalnymi jasnymi refleksami,ale tez zastanawiam się nad zostawieniem ich w takim stanie w jakim są.Szkoda mi również pozbywac się blondu bo wiem,że mi w nim bardzo ładnie.Ależ te kobitki mają problemy ..........
Ewelinka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 12:22   #100
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

ja mam ciemny blond, gdy byłam taka malusia to miałam włoski żołte i takie jaśniutkie i same loczki, teraz są ciemne i takie falowane, postanowiłam wrócić do kolor z maleńkości i farbuje sie na jasny blond, wogóle nie żaluje i każdykto mnie znał i widział mój poprzedni kolor mówi zebym nigdy nie wracała do naturalnego Tak też robie i stosuję jedną farbe, nie kombinuje z kolorkami, drogo to nie wychodzi i już moje włoski nie są aż tak zniszczone, chyba sie przyzwyczaiły
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 16:44   #101
Playgirl_1
Przyczajenie
 
Avatar Playgirl_1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Mój naturalny kolor włosów to popielaty blond...więc z natury jestem 100% 'myszą' ;P Fryzjer stwierdził że muszę mieć albo bardzo ciemny albo bardzo jasny kolor na głowie, muszę być 'wyraźna'; Po moich eksperymentach, uważam że miał całkowitą rację, albo jasny blond - albo ciemny brąz i absolutnie nic z czerwienią!!! Pozdrawiam!!
Playgirl_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 17:20   #102
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Mam srednio-ciemny blond i od 3 lat farbuje sobie wlosy- zazwyczaj balejaz z jasnym blondem, raz kolezanka mi w domu zafarbowala na taki sredni blond ale wyszedl okropnie, jakby zielonkawy. Od tego moementu moje wlosy powierzam tylko fryzjerom

Pol roku temu probowalam wrocic do naturalnego koloru, bo wiadomo jak koloryzacja niszczy wlosy. Przeszlo mi szybko, bo wszyscy znajomi mowili, ze w jasnych mi o wiele lepiej

Zazdroszcze tym dziewczynom, ktorym najladniej jest w naturalnym

Teraz korci mnie zeby cale wlosy sobie zrobic na jasny blondzik (nie taki bialy, ale jasny)
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 19:47   #103
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

A mnie zaczyna nudzić moj kolor włosów Miałam nie farbować, ale nie moge się powstrzymac
Chyba wypróbuje Joanna, Reflex Blond. Widze, ze ma dobre opinie na KWC.
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 02:13   #104
Ewelynka88
Raczkowanie
 
Avatar Ewelynka88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
GG do Ewelynka88
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Ja też mam tego dylemata i postanowiłam postawić na taki brązik taki jak miała Joasia Brodzik coś takiego...to zależy wg mnie głównie od oczów, wszyscy mowią że ładny ten kolorek mój więc chyba dobrze zrobilam. Aż mi wcześniej koleżanka powiedziała że mam włosy jak wyplowiałe a nigdy nie farbowałam więc się bałam no ale cóż...zaryzykowałam i chyba się opłaciło
Ewelynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 02:14   #105
Ewelynka88
Raczkowanie
 
Avatar Ewelynka88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
GG do Ewelynka88
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Ja też mam tego dylemata i postanowiłam postawić na taki brązik taki jak miała Joasia Brodzik coś takiego...to zależy wg mnie głównie od oczów, wszyscy mowią że ładny ten kolorek mój więc chyba dobrze zrobilam. Aż mi wcześniej koleżanka powiedziała że mam włosy jak wyplowiałe a nigdy nie farbowałam więc się bałam no ale cóż...zaryzykowałam i chyba się opłaciło
Ewelynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 07:50   #106
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Playgirl_1 - ja mam tak samo, wiem, że najlepiej oprócz kolekcji brązów pasowałby mi chyba blond, taki beżowy albo ciemny brąz. Platyna i czerń może i też, ale do takich włosów to zazwyczaj trzeba ostrego makijażu a ja nie chcę się w ogóle malować ze względu na wiek i wygodę... a że preferuję brunetki i sama chciałabym mieć krucze to będę się farbować na taki średnio ciemny, chłodny czekoladowy brąz, do naturalnego jednak wracać nie chcę, ale muszę się strzec przed rudością
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 22:18   #107
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

A ja sobie pofarbowałam włosy pare dni temu na czarne
i nie polecam Wam farby Garnier 100% cieżko pozbyć sie tego zapachu farby, choć dobrze mi włosy pofarbowała.
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 18:16   #108
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Ja tez mam wloski koloru ciemny blond (a moze jasny braz ) Kiedys farbowałam je na ciemny braz, ale przy mojej jasnej karnacji, chyba nie bardzo mi to pasowalo Teraz robie sobie pasemka jasny blond+braz ( przewaga jest blondu) i zdecydowanie lepiej czuje sie w tym kolorze
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 18:33   #109
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Ja mam z natury ciemny blond.Niedawno bylam u fryza i zrobilam sobie balejaz rozjasniaczem z Matrixa.Kolor bardzo rozswietlil mi buzie i wygladam mlodziej
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-21, 15:26   #110
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Nigdy nie lubiałam swoich 'mysich' włosków, wiec z czasem (hmm chwilami dość nieumiejętnie) robiłam sobie pasemka jasne,,, potem juz u fryzjera balejaż a teraz bede farbować na jasniejszy , cały blond.... popieram że jasniejszy kolor odmładza,.... osobiście, mentalnie czuje się troszke blondynką... ale co kto lubi
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 13:14   #111
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
A ja sobie pofarbowałam włosy pare dni temu na czarne
i nie polecam Wam farby Garnier 100% cieżko pozbyć sie tego zapachu farby, choć dobrze mi włosy pofarbowała.
masz jasna cere?
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 06:52   #112
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

kolejna ciemna blondynka w rozterce jest jesień. moja cera blednie i szarzeje z dnia na dzień. włosy stały się takie nijakie. nie lubię swojego koloru. chciałabym coś z nim zrobić... tylko co?? moje włosy są cieniutkie i jak sądzę słabe - dlatego boję się koloryzacji.

jak byłam młoda i głupia rozjaśniłam swój dość jasny blond. teraz moje włosy mają beznadziejny kolor. baaaaardzo żałuję

myślałam o blond pasemkach (u fryzjera) ale boję się, co będzie dalej... chciałabym odświeżyć kolor... żeby nie był taki nijaki
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 13:37   #113
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Witam w klubie . Nie będę nawet pisać, co robiłam z włosami bo by mi wyszło ze dwie strony . Dotąd wszystkie farbowania/trwałe/pasemka robiłam sama. Moje włosy wytrzymały to ze dwa-trzy lata a potem zaczęły mnie opuszczać . Żeby wrócić do natury kupiłam rozjaśniacz w sprayu - mimo wszystko nie polecam, łamały mi się po nim włosy (fakt, że wcześniej też były w krytycznym stanie) a kolor wyszedł tragicznie zółty. Lepsze efekty miałam po soku z cytryny.
Co do Słońca to też maluje mi mniej lub bardziej niechciane balejaże. Rycyna trochę pomaga, ale nic nie ruszy tego miodowego odcienia. Unikam go jak mogę nie tyle ze względu na włosy, co na moją biedna skórę... a szkoda, bo też jestem zdania że ciemny blond najbardziej pasuje opalonym dziewczynom... Ale skoro niektórym takie złoto na włosach się podoba, to mogę powiedzieć, że po szamponie Timotei faktycznie widziałam różnice. Kupiłam go, bo myślałam że to tylko chwyt marketingowy, a zapach ma ładny .
Obciełam się na krótko i pofarbowałam na średni blond wellatonu - nawet nawet, chociaż wyszedł początkowo bardziej jasny brąz nie narzekałam, dla mnie im ciemniejsze tym lepiej ... od tamtej pory regularnie tne końce i oto mam około 20-25 cm naturalnych, zdrowych włosów, tadam!
Teraz kuszą mnie trzy opcje:
1. delikatne refleksy
2. szampon koloryzujący pół tonu ciemniejszy od tego co mam na głowie
3. nie ruszać koloru tylko zapuszczać dalej, polubiłam go nawet, wkońcu tyle się na niego naczekałam
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 13:48   #114
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Ja mam naturalny ciemny blond.. najpierw rozjaśniałam rozjaśniaczem Palette w sprayu..wyszedł delikatny efekt, jaśniejszych i ciemniejszych pasemek,dużo osób pytało czy to mój naturalny kolor,tak się podobał. Teraz zafarbowałam Castingiem bursztynowy blond- wyszedł ruawy odcień z miedzianym połyskiem, po paru myciach widać miodowe pasemka- jest śliczny. Zastanawiam się czy teraz nie użyć Castinga miodowy blond być może udałoby mi się uzyskać efekt karmelka.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 10:18   #115
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cytat:
Napisane przez Ellie00 Pokaż wiadomość
masz jasna cere?
tak raczej jasnawa, na solarium nie chodze.
Lepiej mi w czarnych niz w blond, do blondu nie mam zamiaru wracać
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 18:51   #116
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Wklejam kilka fotek ładnych mysich włosków.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg th_72558_011_122_989lo.jpg (4,0 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ellen-pompeo-bourne-beauty_215x338.jpg (9,1 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 45e8a651ada2c763e1699171cf93f08e39aad68b.jpg (3,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1510_554969429_index_H230225_L.jpg (33,9 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24.jpg (23,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pani_wlosy.jpg (54,1 KB, 57 załadowań)
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 19:17   #117
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

i jeszcze:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mini_moblog3_1145732512.jpg (20,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g1.jpg (36,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z379138N.jpg (9,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koroniewska_1_mini.jpg (4,4 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koroniewska_9_mini.jpg (4,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 235331.jpg (11,6 KB, 54 załadowań)
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 19:17   #118
NoPasaran
Zadomowienie
 
Avatar NoPasaran
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 292
GG do NoPasaran
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

ja mam włosy naturalne właśnie ciemny blond... moja mama zawsze mówiła, że są mysie :< przefarbowałam się farbą jasny blond garniera jednak po jakimś czasie włosy "zrudziały" wybrałam więc farbę o ton ciemniejszą blond (również garnier) i znów to samo... teraz planuję przefarbować włosy na 2 kolory (złocisty jasny brąz + czarny) co mam zrobić, jakiej farby użyć, aby kolor się nie zmienił...? Błagam o pomoc!
__________________
Miss U Less See U More Love To Know U Better
NoPasaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 21:07   #119
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Wink Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Też mam ten problem.To mój naturalny kolor a jaki to???? Zastanawiam się nad zafarbowaniem na brąz lub blond........
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mysi.JPG (64,9 KB, 125 załadowań)
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 18:11   #120
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Jeśli macie włosy CIEMNY BLOND-jak się farbujecie?

Cytat:
Napisane przez NoPasaran Pokaż wiadomość
ja mam włosy naturalne właśnie ciemny blond... moja mama zawsze mówiła, że są mysie :< przefarbowałam się farbą jasny blond garniera jednak po jakimś czasie włosy "zrudziały" wybrałam więc farbę o ton ciemniejszą blond (również garnier) i znów to samo... teraz planuję przefarbować włosy na 2 kolory (złocisty jasny brąz + czarny) co mam zrobić, jakiej farby użyć, aby kolor się nie zmienił...? Błagam o pomoc!
Po jakim czasie Ci włosy wyrudziały ? Kiedy ostatnio się farbowałaś? Najlepiej idź do fryzjera, farbowanie rozjaśnionych włosów to wyższa szkoła jazdy. Jeśli jesteś gotowa na ryzyko to napisz więcej, dziewczyny Ci na pewno polecą jakąs farbę (chociaż większość niestety wymywa się do rudego...)


nusia na tym zdjęciu to wygląda na ciemny popielaty blond (moje marzenie )

Teraz mam na głowie Mroźny Beż z castinga .... a zastanawiam się nad ciemnym popielatym blondem londy....
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.