Fryzury męskie,stylizacja - wątek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Tradycyjna fryzura(facet) na 100dniówke czy raczej coś innego
Tradycyjna(krótkie na żel) 14 21,54%
Coś innego 51 78,46%
Głosujący: 65. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-17, 10:17   #121
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: Fryzura dla faceta?

a tutaj jeszcze link. Możesz popatrzeć
http://www.1001-hairstyles.com/mens-hairstyles.htm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif guy%20sunglasses[1].gif (34,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg home_man[1].jpg (12,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg straight[1].jpg (18,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25530[1].jpg (12,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ashtonkutcher[1].jpg (12,3 KB, 71 załadowań)
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 13:18   #122
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

Cytat:
Napisane przez barocco
Ladny z ciebie hillybilly i red neck czytajac twoja wypowiedz... hahahaha bawisz mnie tak ze az tipsy odpadaja sasiadce buhahahah zalosna istotqo
Bo wg kolzenaki prawdziwy facet jest lysy, na sterydach i jezdzi BMW majac na sobie fajniusi dresia adidasa
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 13:23   #123
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

Odpowiadam grupowo

@Ehinokokus:
troszke zbyt szalone, faceci wygladaja jak po spotkaniu z piorunem. Pozatym niestety nawet gdybym chcial to nie postawil bym tak wlosow(pomijajacz czas czesania) to niestety mam takie wlosy ze jak cos na nie naloze to zaraz sie wszystko kladzie

@Justyna:
Osatnia paczke widzialem juz tu gdzies , a tye wczesniejsze sa troszke przy krotkie
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 13:26   #124
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: Fryzura dla faceta?

http://www.1001-hairstyles.com/mens-hairstyles.htm
A przejrzałeś ten link? Może coś dobierzesz
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 13:31   #125
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

Tak, ale wiekszosc za krotka, a inne znowu wygladaja jak wyciest szmata zarzucona na glowe i nie wiele widac
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 13:36   #126
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: Fryzura dla faceta?

heheh śmieszny jesteś
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 13:54   #127
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

Dlaczego tak uwazasz?
Ja poprostu chce miec cos fajnego na glowie i nie moge nic znalezc co by mi sie pododbalo
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-17, 14:09   #128
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: Fryzura dla faceta?

Cytat:
Napisane przez alex19
Dlaczego tak uwazasz?
Ja poprostu chce miec cos fajnego na glowie i nie moge nic znalezc co by mi sie pododbalo
Mnie tylko śmieszyła twoja ostatnia wypowiedź- coś tam o szmacie
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 14:15   #129
lydiam
Raczkowanie
 
Avatar lydiam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 177
Dot.: Fryzura dla faceta?

Poza tym, Alex, musisz mieć dłuższą grzywkę niż na swoim drugim zdjęciu. I koniecznie na ukos, a nie prostą.
lydiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 16:32   #130
dzelka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 251
Dot.: Fryzura dla faceta?

Sorki ale poprostu poniosło mnie, widząc jak ten typ sie ośmiesza!! Skoro nie podobaja Ci sie proponowane rozwiazania to idź do wizażysty!!!! Mysle ze nie tylko ja sądze, że faceci "metroseksualni" sa mało atrakcyjni wręcz śmieszni!!Przeciez takiego "mężczyzne" od kobiety trudno odróżnić!!! A skoro uważasz ze fryzjerzy nie umieja Cie obciąc tak jak byś chcial, to poprostu zrób to sam i nie zawracaj im głowy!!!! Znajdz sobie lepiej lepsze zajęcie niż przesiadywanie na babskich stronach!!!!
dzelka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 16:35   #131
dzelka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 251
Dot.: Fryzura dla faceta?

Prawdziwy facet nie zachowuje sie jak rozkapryszona dziewczynka!!
dzelka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-17, 16:39   #132
dzelka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 251
Dot.: Fryzura dla faceta?

Człowieku Ty Sam Niie Wiesz Czego Chcesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
dzelka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 20:23   #133
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

Cytat:
Napisane przez lydiam
Poza tym, Alex, musisz mieć dłuższą grzywkę niż na swoim drugim zdjęciu. I koniecznie na ukos, a nie prostą.
Wiem, ale musi mi odrosnac po ostatnim nieudanym cieciu.
To foto co dalas jako ostatnie jest nawet niezle tylko szkoda ze tamie male i nie widac calej glowy
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 20:25   #134
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

Cytat:
Napisane przez dzelka88
Człowieku Ty Sam Niie Wiesz Czego Chcesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
Wiem czego chce, ale nie moge tego znalezc.
A ty po co tu przyszlas skoro nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia? Nabic sobie licznik?
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 00:36   #135
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzura dla faceta?

dzelka, kazdy ma prawopzrebywac na stronach Wiazau, niezaleznie od płci, orientacji sexualnej, narodowosci czy wyznania religijnego
masz prawo wypowiadac sie, masz prawo sie znudzic wypowiedziami alexa , ale nie masz prawa nikogo obrazac np Twoje slowa:""
Chyba Ktos Ci Musi Powiedziec Prawde Wygladasz Okropnie W Jasnych I Długich Włosach!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!jak Gej!! Nie Nawidze Jak Facet Ma Długie Włosy!! A Gdzie Meskosc!!! Zetnij Je I Przyciemnij Bo Wstyd!!:"""
mogą kogos urazić lub obrazic...
poprostu nie wchodz na ten wątek, masz wiele innych...
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 21:33   #136
lydiam
Raczkowanie
 
Avatar lydiam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 177
Dot.: Fryzura dla faceta?

Ja akurat uważam, że facet powinien o siebie dbać i fajnie, że pytasz o fryzurkę, a nie od razu golisz głowę na łyso, bo tak łatwiej.
Co do fryzurek, które widzisz często na ulicy i Ci sie podobają - pamiętaj, że cięcie to jedno, ale trzeba też układać włosy - będziesz musiał zainwestować w jakiś preparat (piankę, gumę), bo jeśli szukasz fajnego kształtu fryzury, to włosy same Ci się ot tak nie utrzymają (chyba, że masz bardzo sztywne, a na to nie wygląda).
Wg mnie dla Ciebie najważniejsza jest grzywka ukośna i mocno pocieniowane włosy wokół twarzy (z tyłu mogą być dłuższe). Może idź do fryzjera bez zdjęcia i wyjaśnij, gdzie jaka długość... może to wystarczy?

Na samej gorze jest zdjecie Kutchera, ktore zalaczyla Ci Justyna - chodzi o taka fryzure? Jesli nie, to w stosunku do niej - gdzie ma byc krocej, a gdzie dluzej?
lydiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 22:12   #137
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

Cytat:
Napisane przez lydiam
Ja akurat uważam, że facet powinien o siebie dbać i fajnie, że pytasz o fryzurkę, a nie od razu golisz głowę na łyso, bo tak łatwiej.
Nigdy! Bez wlosow lub z bardzo krotkim jezem wygladalbym fatalnie!
Cytat:
Co do fryzurek, które widzisz często na ulicy i Ci sie podobają - pamiętaj, że cięcie to jedno, ale trzeba też układać włosy - będziesz musiał zainwestować w jakiś preparat (piankę, gumę), bo jeśli szukasz fajnego kształtu fryzury, to włosy same Ci się ot tak nie utrzymają (chyba, że masz bardzo sztywne, a na to nie wygląda).
Naturalnie ze tak. Obecnie nie uzwyam niczego bo nie mam zadnej wizji co moglbym zrobic i poprostu pozwalam wlosom sie ulozyc tak jak chca No moze z tym ze reka presuwam grzywke w prawo bo juz jest dosc dluga i wpada mi do oczu
Cytat:
Wg mnie dla Ciebie najważniejsza jest grzywka ukośna i mocno pocieniowane włosy wokół twarzy (z tyłu mogą być dłuższe). Może idź do fryzjera bez zdjęcia i wyjaśnij, gdzie jaka długość... może to wystarczy?
Czyli proponujesz mi to co mialem na samym poczatku, tylko jeszcze dluzsza grzywka i pocieniowane?
Cytat:
Na samej gorze jest zdjecie Kutchera, ktore zalaczyla Ci Justyna - chodzi o taka fryzure? Jesli nie, to w stosunku do niej - gdzie ma byc krocej, a gdzie dluzej?
A powiedz mi ktory to
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 09:51   #138
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Fryzura dla faceta?

ooo A.Kutcher ma świetną fryzure, radziłabym ci taką zrobić. No sorry ale playboya z ciebie nie zrobimy, musisz którąś wybrać, wybredny jesteś że ho ho, najlepiej stań przed lustrem poczochraj i będzie git, takie fryzury w nieładzie i naturalne są najfajniejsze
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 13:21   #139
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

Cytat:
Napisane przez 2-B
ooo A.Kutcher ma świetną fryzure, radziłabym ci taką zrobić. No sorry ale playboya z ciebie nie zrobimy, musisz którąś wybrać,
No w sumie jest niezla. Tylko przydalo by sie jakies lepsze zdjecie bu tu widac tylko pol glowy
Wiedze ze on ma takei troszke skrecone wlosy. Ja mam calkiem proste. Czy dla sie czym (nie robiac trwalej) sprawic aby wloski sie troszke skrecaly. Zawsze mi sie podobaly takie frysurki z lekkim skretem.
Cytat:
wybredny jesteś że ho ho, najlepiej stań przed lustrem poczochraj i będzie git, takie fryzury w nieładzie i naturalne są najfajniejsze
No niestety taki juz jestem i ciezko mi cos dla siebie znalezc. Ciesz sie ze nie chodzisz ze mna na zakupy.
A co do czochrania to tak, ale jakies ciecie na jakis wzor musi byc. Jutro postaram sie zrobic foto mojej glowy zaraz po umyciu. Wygladam tak jaby wlanie trafil we mnie piorun.
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-19, 13:53   #140
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Fryzura dla faceta?

z tym kręceniem to spróbuj z żelem, wiem z własnego doświadczenia że (przynajmniej mnie) włosy się kręcą, ale jak masz proste włosy to nie wiem czy to wypali, jak nie to pozostaje ci lokówka

Ale po co ci loki, masz proste włosy to radziłabym ci się ściąć na wzór kutchera (zdjęcie w załączniku) taki fryz jest bardzo fajny a jak ci się nie spodoba to zawsze będziesz mógł poczochrać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg attachment.jpg (12,3 KB, 47 załadowań)
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 14:02   #141
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

Zel nic nie da, probowalem juz. Pozatym tak jak pisalem jak cos naloze na wlosy to sie robia bardzo ciezkie i przyklapniete.
Lokowka powiadasz? To zajmie duzo czasu, a ja bym nie chcial miec barana na glowie tylko taki lekki skret "w pionie". Nie mam zadnej foty zeby pokazac o co mi chodzi

No musze przyznac ze to jesyt calkiem niezle. Tylko lepsze foto!!! On tu nie ma pol glowy , no i fajnie gdyby jeszcze fotka z tylu byla
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 18:24   #142
lydiam
Raczkowanie
 
Avatar lydiam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 177
Dot.: Fryzura dla faceta?

Cytat:
Napisane przez alex19
Tylko lepsze foto!!! On tu nie ma pol glowy , no i fajnie gdyby jeszcze fotka z tylu byla
Po co z tyłu? Wystarczy, że określisz długość z tyłu, a fryzjer/ka sam/a pocieniuje!
lydiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 01:20   #143
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

Cytat:
Napisane przez lydiam
Grzywkę radziłabym Ci czesać na jeden bok, a nie tak, jak masz na pierwszym zdjęciu (i na pewno nie "na prosto", tak jak na Twoim drugim). Z tego, co widzę na zdjęciach, to pewnie na prawo Ci się układa. Będzie musiała być gęstsza i lepiej pocieniowana, a włosy z tyłu krótsze (nie krótsze od tych z przodu, ale krótsze od Twoich obecnych). Spróbuj tak: przedziałek z boku, grzywka bardziej gęsta, ułożona na bok, włosy pocieniowane z długości.
Grzywke juz czesze na bok, bo wlosy odrosly mi na tyle ze sie da to zrobic Co masz na mysli mowiac ze ma byc gestsza??? Jak mam niby to zrobic?
Cytat:
Do stylizacji polecam Ci gumę do włosów (na KWC znajdziesz oceny różnych preparatów). Dobry może się okazać żel w płynie lub woda do stylizacji (odsłyłam do KWC) - przy Twoich włosach zwykły żel może dawać efekt "przetłuszczenia".
Mozesz pi podac linka do tej wody? Szukalem na KWC, ale jakos znalezc nie moge
Najzwyklejszego zelu nigdy nie uzywalem, ale ogolnie na zel to u mnie dalo sie zrobic tylko jeza i to dosc krotkiego. Wiedzialem kiedy musze isc do fryzjera po tym jak mi sie wlosy kladly
Cytat:
Jeśli chodzi o kolor włosów, to może cieplejsze odcienie (tzn. bardziej miodowy blond w pasemkach).
Pomysle o tym

Zalaczam fotki jak wygladam dzisiaj oraz forki jak fatalnie wygladam po umyciu glowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8210003.JPG (25,0 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8210005.JPG (25,3 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8200143.JPG (34,1 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8200144.JPG (28,4 KB, 131 załadowań)
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 12:12   #144
lydiam
Raczkowanie
 
Avatar lydiam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 177
Dot.: Fryzura dla faceta?

Z preparatów do układania włosów, przejrzyj:
- http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=889
- http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10388
- http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10169
- http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7811
- http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=931
- http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1672
- http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6460
- http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5398
- http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4993
- http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=966
- http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6862
- http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9384
- http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9340
- http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10301
lydiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 12:16   #145
lydiam
Raczkowanie
 
Avatar lydiam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 177
Dot.: Fryzura dla faceta?

Grzywke masz juz duzo lepsza. Na tym pierwszym zdjeciu dobrze to widac (zeby byla gestsza, mozna ja inaczej ciac, np. od srodka glowy). Jesli fryzjer dobrze Ci wycieniuje wlosy i troszke je skroci (ale nie za duzo), to bedziesz mogl je czesac bardziej na twarz (tzn. zeby pasma ukladaly sie w kierunku twarzy, a nie w kierunku ucha).
Mozesz to zrobic suszac wlosy z opuszczona glowa, a nastepnie modelujac je sprayem lub guma/pasta. Ewentualnie mozesz zafundowac sobie jakas pianke utrwalajaca (poszukaj na KWC, bo jest ich cale mnostwo) i wtedy nalozysz ja na mokre wlosy i bedziesz suszyl tak samo (glowa w dol, suszarka ma suszyc tak, zeby wlosy "szly do przodu", czyli nie susz z gory (trzymajac suszarke nad glowa), ale od tylu).
lydiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 12:18   #146
lydiam
Raczkowanie
 
Avatar lydiam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 177
Dot.: Fryzura dla faceta?

Mysle, ze cieplejsze pasemka (ale nie zolte) beda Ci pasowac... poza tym zapuszczaj wlosy z przodu (chodzi mi o te pasemka kolo uszu), tak zeby byly bardziej na rowni z tylem. Pozdrawiam!
lydiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 13:46   #147
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

OK, wszstko jest mniej wiecej jasne, ale....
Pisalem tu w jednym watku ze z tym czesaniem to mam maly problem. Bo jak widac po umyciu wlosy tak mi sie placza ze nie daje sie ich rozczesac. Nawet zapardzo grzebienia nie sa sie w to wbic, a do dopiero mowic o czesaniu.
Mowiac szczerze to nie sucze wlosow tylko czekam az wyschnie. Wtedy sa ulozone "naturalnie" a jak gdziesz sie za bardzo poplataly to juz wtedy idzie rozczesac grzebieniem albo szczotka Szuszarka nie probowalem, bo nie chce mi sie tracic czasu na eksperymenty, a mam podejzniea ze jak wysusze suszarka to bede mial na glowie jedna wielka szope albo wszystko mega przyklapniete.
No i wracajac do teamtu nie zabardzo dowiedzialaem sie co mam nalozyc na te wlosy zeby sie dalo czesac.

Cytat:
Napisane przez lydiam
Mysle, ze cieplejsze pasemka (ale nie zolte) beda Ci pasowac... poza tym zapuszczaj wlosy z przodu (chodzi mi o te pasemka kolo uszu), tak zeby byly bardziej na rowni z tylem. Pozdrawiam!
A czy zrobic trochce ciemniejszy odcien(nie zolty). Zawsze uwywalem rozjasniacza Joanny 4-5, lub 5-6 tonow w zaleznosci od mojego widzimisie
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 13:58   #148
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Fryzura dla faceta?

geez jeszcze nie widziałam żeby facet miał takie problemy z włosami...no ale...co do tego rozczesywania, jak nie możesz ich rozczesać po umyciu gdy są już suche to rozczesz je gdy są mokre, ja też czasami ma problem z rozczesaniem tylko że ja mam długie i bardziej kręcone, ale mnie pomaga, i przy suszeniu staraj się je cały czas rozczesywać. Najlepiej przed umyciem je rozczesz później w trakcie mycia-rozczesz i po umyciu-rozczesz
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 14:13   #149
lydiam
Raczkowanie
 
Avatar lydiam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 177
Dot.: Fryzura dla faceta?

Tak - albo uzyj odzywki do wlosow, one zazwyczaj ulatwiaja rozczesywanie.
Z samodzielnym farbowaniem bylabym ostrozna przy jasnych wlosach, bardzo latwo o rudawy lub zolty odcien - zlecilabym to raczej specjalistom-fryzjerom (nie musi byc to najdrozszy fryzjer w miescie). Rozjasniacz nie da naturalnego odcienia...
Suszenie suszarka nie jest takie okropne - mozesz w trakcie ukladac wlosy palcami lub szczotka. Ciezko o ulozenie wlosow "samych z siebie". Obawiam sie, ze nadanie im takiego ksztaltu, jak chcesz jest bardziej pracochlonne.
lydiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 14:13   #150
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

Cytat:
Napisane przez 2-B
co do tego rozczesywania, jak nie możesz ich rozczesać po umyciu gdy są już suche to rozczesz je gdy są mokre
Ja nie moge ich rozczesac jak sa mokre!!! Jak wyschna to juz idzie bez problemu!
Zreszta zeknij na fotki zaraz po myciu glowy. Tam to widac ze mam na glowie jeden wielki koltun
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-12 12:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.