Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-29, 22:17   #2881
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez zabkaa Pokaż wiadomość
nalatałam sie dzis za kremem Lysanel active jak glupia i nigdzie go nie dostalam Nie pozostaje mi nic innego jak go zamówic po prostu.
Jeśli masz gdzieś w okolicy aptekę "Dbam o zdrowie" to możesz zamówić przez internet a odebrać w wybranej przez siebie aptece, odchodzą koszty przesyłki a i ceny niższe niż w stacjonarnej aptece; zakupiłam tak ostatnio m.in. lysanel active https://www.ai.☠☠☠☠☠☠☠/
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 22:41   #2882
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Jeżeli któraś z bladolicych napaliła się na podkład Diorskin Forever to donoszę, że dla mnie jest za ciemny o jakieś 2 tony, na dodatek koszmarnie ciemnieje/pomarańczowieje po kilkunastu minutach na twarzy.

Jelonku mialas DIORSKIN FOREVER w compakcie czy fluid ? Bo napalilam sie na ten compakt jak szczerbaty na suchary i bedzie mi smutno jesli to on pomaranczowieje Znacie jakis fajny , dobry kompakt ? Oczywiscie nie zmieniajacy koloru na twarzy i dostepny w ladnym jasnym kolorze ?
Bede wdzieczna za informacje
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 08:29   #2883
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Carmela Pokaż wiadomość
Jelonku mialas DIORSKIN FOREVER w compakcie czy fluid ? Bo napalilam sie na ten compakt jak szczerbaty na suchary i bedzie mi smutno jesli to on pomaranczowieje Znacie jakis fajny , dobry kompakt ? Oczywiscie nie zmieniajacy koloru na twarzy i dostepny w ladnym jasnym kolorze ?
Bede wdzieczna za informacje
Carmelo testowałam fluid, nie kompakt. Poza tym to czy będzie się utleniał na pomarańczowo zależy od cery, nie jest powiedziane, że na tobie też by ciemniał tak brzydko
Z kompaktów bladolice używały 50 Double Perfection Chanel (mi nie pasował odcieniem, za ciemny był), a agnieska ma Smashboxa, ale nie wiem jaki dokładnie, bo kompaktami się nie interesuje już
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 08:56   #2884
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

DP przy kompakcie Smashboxa wysiada - Smashbox ma znacznie lepszą kolorystykę, a kryje równie dobrze kiedyś na biochemicznym, na wątku o makijażu filtrowym wklejałam zdjęcia porównawcze tych dwóch kompaktów.


Z baz Inglota jest jeszcze niebieski kolor. Ja mam zieloną i niebieską, ale od jakiegoś czasu nie mam aż tak podrażnionej skóry więc zielona leży. Niebieska rozjaśnia podkłady, delikatnie wyrównuje koloryt skóry, można ją nakładać na podkład, np. w rejon okołooczny - działa w niewidoczny sposób wyrównuje kolor powieki, rozjaśnia cienie pod oczami. To są takie lekkie emulsje, które wchłaniają się bez śladu, a ja mam jeszcze ochotę na jakąś silikonową - dziewczyny kuszą Givenchy, myślę jeszcze nad Smashboxem.


Jelonku pytałaś się mnie o dalsze wrażenia z bazy MACa. Jestem raczej daleka od zachwytów jakie widać na KWC powiedzmy, że jest to mniejsze zło kiedy potrzebna jest ochrona i perfekcyjny makijaż. Wciąż nie mogę się z nią dogadać w kwestii kremu pod spód, niezależnie od tego co położę: emulsję Hauschki, Active C do mieszanej, serum kojące Avene (które i tak samo z siebie przetłuszcza szybko skórę) muszę przynajmniej dwa razy odcisnąć sebum w ciągu 10h. Zużyję, ale nie wiem czy kupię ponownie. W sumie antek dzieciaczek wchłania się we mnie do delikatnego błysku który mogę zmatowić każdym pudrem, kosztuje o połowę mniej i ochronę ma pewniejszą od MACa.

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2008-03-01 o 09:20
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 09:00   #2885
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Jeśli masz gdzieś w okolicy aptekę "Dbam o zdrowie" to możesz zamówić przez internet a odebrać w wybranej przez siebie aptece, odchodzą koszty przesyłki a i ceny niższe niż w stacjonarnej aptece; zakupiłam tak ostatnio m.in. lysanel active https://www.ai.☠☠☠☠☠☠☠/
sliczne dzieki nie wiedzialam ze jest taka mozliwosc a bylam w tej aptece Narazie spróbuje w blizszej zamówic, zobacze jaka bedzie cena. Tylko tak jakos nie chce sie na ten wiatr wychodzicale co tam
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 11:44   #2886
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
DP przy kompakcie Smashboxa wysiada - Smashbox ma znacznie lepszą kolorystykę, a kryje równie dobrze kiedyś na biochemicznym, na wątku o makijażu filtrowym wklejałam zdjęcia porównawcze tych dwóch kompaktów.


Z baz Inglota jest jeszcze niebieski kolor. Ja mam zieloną i niebieską, ale od jakiegoś czasu nie mam aż tak podrażnionej skóry więc zielona leży. Niebieska rozjaśnia podkłady, delikatnie wyrównuje koloryt skóry, można ją nakładać na podkład, np. w rejon okołooczny - działa w niewidoczny sposób wyrównuje kolor powieki, rozjaśnia cienie pod oczami. To są takie lekkie emulsje, które wchłaniają się bez śladu, a ja mam jeszcze ochotę na jakąś silikonową - dziewczyny kuszą Givenchy, myślę jeszcze nad Smashboxem.


Jelonku pytałaś się mnie o dalsze wrażenia z bazy MACa. Jestem raczej daleka od zachwytów jakie widać na KWC powiedzmy, że jest to mniejsze zło kiedy potrzebna jest ochrona i perfekcyjny makijaż. Wciąż nie mogę się z nią dogadać w kwestii kremu pod spód, niezależnie od tego co położę: emulsję Hauschki, Active C do mieszanej, serum kojące Avene (które i tak samo z siebie przetłuszcza szybko skórę) muszę przynajmniej dwa razy odcisnąć sebum w ciągu 10h. Zużyję, ale nie wiem czy kupię ponownie. W sumie antek dzieciaczek wchłania się we mnie do delikatnego błysku który mogę zmatowić każdym pudrem, kosztuje o połowę mniej i ochronę ma pewniejszą od MACa.
Czyli tez bazy inglotowe sa bez silikonow?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 12:23   #2887
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Nie wiem, bo nie mają podanych składów, ale na pewno nie zostawiają takiej charakterystycznej dla baz silikonowych powłoczki
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 13:23   #2888
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Nie wiem, bo nie mają podanych składów, ale na pewno nie zostawiają takiej charakterystycznej dla baz silikonowych powłoczki
Ooo...Dziekuje W takim razie chyba bede musiala uwazniej im sie przyjrzec.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 17:49   #2889
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Carmelo testowałam fluid, nie kompakt. Poza tym to czy będzie się utleniał na pomarańczowo zależy od cery, nie jest powiedziane, że na tobie też by ciemniał tak brzydko
Z kompaktów bladolice używały 50 Double Perfection Chanel (mi nie pasował odcieniem, za ciemny był), a agnieska ma Smashboxa, ale nie wiem jaki dokładnie, bo kompaktami się nie interesuje już
dzieki
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 10:58   #2890
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska
Jelonku pytałaś się mnie o dalsze wrażenia z bazy MACa. Jestem raczej daleka od zachwytów jakie widać na KWC powiedzmy, że jest to mniejsze zło kiedy potrzebna jest ochrona i perfekcyjny makijaż. Wciąż nie mogę się z nią dogadać w kwestii kremu pod spód, niezależnie od tego co położę: emulsję Hauschki, Active C do mieszanej, serum kojące Avene (które i tak samo z siebie przetłuszcza szybko skórę) muszę przynajmniej dwa razy odcisnąć sebum w ciągu 10h. Zużyję, ale nie wiem czy kupię ponownie. W sumie antek dzieciaczek wchłania się we mnie do delikatnego błysku który mogę zmatowić każdym pudrem, kosztuje o połowę mniej i ochronę ma pewniejszą od MACa.
Dziękuję za opis a powiedz jeszcze jak z zapychaniem? Czy tamte niespodzianki, o których wspominałaś na NK były wynikiem bazy czy sesji/niezdrowego jedzenia? Chyba mi powoli przechodzi chęć zakupu tej bazy
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 14:16   #2891
MartuśAnga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 363
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Madzia <przepraszam że tutaj.>
czy twój kolorek włosów jest całkowicie naturalny, czy to może jakaś farba? śliczny brąz

a co do jasnej cery. to Witam.
ehh zawsze chciałam mieć ciemną karnacje, która ślicznie sie opala itd.
no ale <po mamusi> mam jasną cere, latem piegiii i nawet brak możliwości na opalanie sie <solarka też odpada>.

no ale co tam, mam nadzieje ze na następnych zakupach dobiore wreście odpowiedni podkład, i inne kosmetyki i będę dumna że należe do tych `bladych`

MartuśAnga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 15:26   #2892
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Martuś
Pisałam, że przyciemniałam
To Casting 'Mroźny beż' ale trzymany 15, a nie 20 minut Kiedyś jak trzymałam 20 minut to był cieemny brąz
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 21:17   #2893
MartuśAnga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 363
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dziękuje ślicznie Madzia
MartuśAnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 14:40   #2894
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jutro bede miala juz kremik (dla niepamietajacych Lysanel nastawiłam sie ze bedzie drozszy bo ok 45zł kosztuje do tego zakupie filtr mineralny Avene myśle, że bedzie dobry
Musze wygładzic buźke przed sesją fot. mam nadzieje ze osiagne upragniony efekt.
Dorzucam fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg imagenes.jpg (24,3 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria11.jpg (39,0 KB, 80 załadowań)
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 15:13   #2895
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez zabkaa Pokaż wiadomość
Jutro bede miala juz kremik (dla niepamietajacych Lysanel nastawiłam sie ze bedzie drozszy bo ok 45zł kosztuje do tego zakupie filtr mineralny Avene myśle, że bedzie dobry
Musze wygładzic buźke przed sesją fot. mam nadzieje ze osiagne upragniony efekt.
Dorzucam fotki
zabkaa, a używałaś już kiedyś filtrów mineralnych? one charakteryzują się tym że są strasznie tępe, źle się rozsmarowują i się wchłaniają w niewielkim stopniu (są to filtry tzw. fizyczne)
Polecam zajrzeć na biochemię i poszukać innego kandydata, bo nie znam osoby zadowolonej z filtrów mineralnych avene.... (chyba że już ten krem znasz i używasz).
Zwykłe, niemineralne są przyjemne, ale te mineralne są trudne w obejściu......
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 15:43   #2896
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

to bedzie mój pierwszy filtr, wiem ze musze sie w niego zaopatrzyć skoro zaczne stosowac kwasy Opinie są raczej pozytywne na KWC chyba, ze nie mowimy o tym samym. http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=11308
Szczerze mówiąc szukam tańszego filtra poniewaz na sam krem wydam ok 50zł Tutaj co prawda tylko 15 ml ale kosztuje 30zł o ile cena sie zgadza.
Chyba, że polecisz mi cos innego ale tak jak mowie narazie zalezy mi na małych pojemnościach.
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 18:01   #2897
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Dziękuję za opis a powiedz jeszcze jak z zapychaniem? Czy tamte niespodzianki, o których wspominałaś na NK były wynikiem bazy czy sesji/niezdrowego jedzenia? Chyba mi powoli przechodzi chęć zakupu tej bazy
Zapchanie na pewno nie było winą bazy w sumie dziś nałożyłam active c do mieszanej, na to baza MACa i chciałam na to położyc podkład MK (doszedł ), ale rozprowadzał się koszmarnie tępo i powłazil mi we wszystkie pory więc musiałam zmyć i nałożyć od nowa. Może gdybym wklepywała od razu (a nie dopiero od drugiej wersji makijażu, emulsja Lipidia + baza) to wyszłoby lepiej.
Co do MK to spodziewałam się czegoś bardziej kremowo-leistego, a on jest dość gęsty. Kolor bardzo mi się podoba, krycie bdb (choć na kilka blizn i nowy wyprysk musiałam dołożyć dermacol), ale nakładanie i to, co pod spód, muszę opanować. Zdecydowanie lepiej wyglądał nałożony na taką błyszczącą i śliską mieszankę emulsji i bazy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 18:49   #2898
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Totalnie juz zglupialam jesli chodzi o te filtry nie moze mnie zapchac, musi byc fotostabilny czyli Iwostin odpada (moze mnie zapchac) moze Klorane jednak Nie chce pogorszyc stanu cery przez te filtry przepraszam ale pierwszy raz mam do czynienia z kwasami i z filtrami

Jeszcze mam pytanie co do kwasów, przeczytalam, ze po ok 15 minutach od nalozenia mozna zmyc reszte kremu która sie nie wchlonela zeby nie zapychac niepotrzebnie porów
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 20:41   #2899
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Mnie na szczęście iwostin nie zapycha, dzięki czemu mogę trochę zaoszczędzić)
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 07:30   #2900
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 260
GG do _diabolique_
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

idę jutro w końcu do dermatologa..chwała ci Panie!...nie mogę przestać się cieszyć że istnieje szansa pozbycia się różowych policzków.....coś niesamowitego przy 'bladawej' (niestety trochę opalonej) cerze wygląda to tragicznie. mam na twarzy 2 punkty blade: czoło i broda dobrze zima się nie skończyła ja zaczynam już szukać czarnego kapelusza z ogromnym rondem...... stop słońcu na moim ciele!!
nie mogę dopuścić do pogorszenia stanu nie!

..znalazłam całkiem fajny puder Joko virtual jest sypki jasny i pół-transparentny więc powinien większości pasować dałam ok 13zł tylko jeszcze nie zauważyłam jak długo się trzyma od 6:30 do 16:00 juz go nie ma, może to być moja wina bo mam zwyczaj podpierania głowy całą dłonią
__________________


włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 08:31   #2901
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja tak całkiem blade to mam tylko czoło a dalej to dopiero szyję. policzki, nos i broda czerwone i coraz gorzej z tym. W ogóle od ostatniej mikrodermabrazji tak mi naczynka szaleją, że to coś strasznego. Jeszcze do tego mam mega-przesuszoną i szorstką skórę. Robię co mogę, ale o nałożeniu podkładu mogę narazie pomarzyć i muszę chodzić jak indianin
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 09:24   #2902
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja się "obraziłam" na podkłady6, bo mnie wkurza że są za ciemne i jestem teraz naturalna, swoja drogą ciekawe to, sekretarka bez grama makijażu hihi, ale co tam, przynajmniej nie muszę się stresować tym, ze podkład się nie trzyma na filtrach
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 09:43   #2903
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez zabkaa Pokaż wiadomość
to bedzie mój pierwszy filtr, wiem ze musze sie w niego zaopatrzyć skoro zaczne stosowac kwasy Opinie są raczej pozytywne na KWC chyba, ze nie mowimy o tym samym. http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=11308
Szczerze mówiąc szukam tańszego filtra poniewaz na sam krem wydam ok 50zł Tutaj co prawda tylko 15 ml ale kosztuje 30zł o ile cena sie zgadza.
Chyba, że polecisz mi cos innego ale tak jak mowie narazie zalezy mi na małych pojemnościach.

Ten kremik to raczej jest używany pod oczy, ale jak nazwa wskazuje do wrażliwych stref, punktowo raczej.
15 ml to jest na kilka razy, więc tanio na pewno nie wyjdzie jak masz zamiar to stosować na całą twarz.

Cytat:
Napisane przez zabkaa Pokaż wiadomość
Totalnie juz zglupialam jesli chodzi o te filtry nie moze mnie zapchac, musi byc fotostabilny czyli Iwostin odpada (moze mnie zapchac) moze Klorane jednak Nie chce pogorszyc stanu cery przez te filtry przepraszam ale pierwszy raz mam do czynienia z kwasami i z filtrami

Jeszcze mam pytanie co do kwasów, przeczytalam, ze po ok 15 minutach od nalozenia mozna zmyc reszte kremu która sie nie wchlonela zeby nie zapychac niepotrzebnie porów
no właśnie chciałam ci polecić emulsję iwostin solecrin 40.
Z tym zapychaniem to różnie bywa i dużo rzeczy cię może zapchać lub nie, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. No i ten filtr jest tani, chyba za 28zł (za 100 ml) niedawno widziałam.

Ale to nie miejsce na filtrowe dyskusje- poszukaj na bichemii info o filtrach i kwasach.

pozdrawiam
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 12:50   #2904
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja właśnie przechodzę etap zwątpienia.
Podkładów używać muszę, bo na chodzenie saute moja cera nie pozwala. Ale mam dość tej babraniny, wszystko jest za ciemne albo na mojej twarzy okrutnie ciemnieje! Szyja trupio odcina się od twarzy, na dodatek moja twarz choćby lekko przyciemniona traci wyraz i robi się jakaś taka... płaska.

W końcu szlag mnie trafi i albo kupię biały Star Gazer, albo pójdę na solarkę...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 14:15   #2905
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Ten kremik to raczej jest używany pod oczy, ale jak nazwa wskazuje do wrażliwych stref, punktowo raczej.
15 ml to jest na kilka razy, więc tanio na pewno nie wyjdzie jak masz zamiar to stosować na całą twarz.
masz racje o tym nie pomyślalam

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
no właśnie chciałam ci polecić emulsję iwostin solecrin 40.
Z tym zapychaniem to różnie bywa i dużo rzeczy cię może zapchać lub nie, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. No i ten filtr jest tani, chyba za 28zł (za 100 ml) niedawno widziałam.
Ale to nie miejsce na filtrowe dyskusje- poszukaj na bichemii info o filtrach i kwasach.
pozdrawiam
tak tak masz racje troche sie rozpedzilam na tym wątku z tymi filtrami z góry przepraszam Juz zamówilam Klorane mleczko
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 15:42   #2906
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
W końcu szlag mnie trafi i albo kupię biały Star Gazer, albo pójdę na solarkę...
Ta pierwsza opcja wcale taka głupia nie jest. Ja używam go razem z innymi pudrami prasowanymi (pędzlem, mieszam) i jest ok.
Ostatnio właśnie true match w1, miss sporty transparentny (jaśniejszy od w1, ale tm na policzki, ms na strefę T) i star gazer.


Który masz numerek różu Vipery? Wczoraj kupiłam 07 i efekt na twarzy jest naprawdę ładny, ale już zdążyłam zużyć jakieś 90% opakowania, jednym drżącym ruchem ręki.


Agniesko jak tam korektor Maybelline? Naprawdę jest taki jasny na twarzy? Testowałam ostatnio 02 i nie wydawał mi się jakiś nadzwyczaj jasny, ale i tak się skuszę bo obecnie nie mam żadnego jasnego korektora .
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 15:52   #2907
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja się napaliłam na podkład Armaniego bluegirl w innym wątki wkleiła zdjęcia, wygląda niemal jak biały
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 17:26   #2908
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ja się napaliłam na podkład Armaniego bluegirl w innym wątki wkleiła zdjęcia, wygląda niemal jak biały
Cmoksiu, ja w zeszłym miesiącu dzwoniłam do tego sklepu Armaniego w złotych tarasach i ekspedientka mi powiedziała, że ta zerówka to nie podkład, tylko baza, także teraz to już jestem pogubiona... Daj znać, jak już go zobaczysz i ocenisz, i jakbyś jeszcze mogła zobaczyć 02 odcień, czy jest jasny, to byłabym zobowiązana
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 18:08   #2909
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 260
GG do _diabolique_
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ja tak całkiem blade to mam tylko czoło a dalej to dopiero szyję. policzki, nos i broda czerwone i coraz gorzej z tym. W ogóle od ostatniej mikrodermabrazji tak mi naczynka szaleją, że to coś strasznego. Jeszcze do tego mam mega-przesuszoną i szorstką skórę. Robię co mogę, ale o nałożeniu podkładu mogę narazie pomarzyć i muszę chodzić jak indianin
ja też byłam mikrodermabrazji...tylko na jednym zabiegu ponieważ usłyszałam, że skóra później jest strasznie wrażliwa na kosmetyki i sobie już darowałam
__________________


włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 18:09   #2910
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Chadzidza Pokaż wiadomość
Cmoksiu, ja w zeszłym miesiącu dzwoniłam do tego sklepu Armaniego w złotych tarasach i ekspedientka mi powiedziała, że ta zerówka to nie podkład, tylko baza, także teraz to już jestem pogubiona... Daj znać, jak już go zobaczysz i ocenisz, i jakbyś jeszcze mogła zobaczyć 02 odcień, czy jest jasny, to byłabym zobowiązana
Jest sklep Armaniego? Ja myślałam, że ich kosmetyki są w Douglasie w ZT
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.