przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-04, 19:16   #1321
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Witam. Otórz równiez mam ten problem. Używałam już wielu szamponów i po pewnym zcasie znowu wróciło. Mama mówi ze to przez hormony (mam 14lat) nie wiem. Czytając ten watek wydaje mi sie ze moje włsy się uodparniaja na szampony. Przykładem jest na to teraz używam head shoulders i ok łupiez znikał powoli i mogłam myć włosy co 2 dni. A teraz po miesiacu znowu to samo. Musze myć codziennie. Co do odżywek to uzywam z Ziai ale raz w tygodniu,bo elektryzują mi sie włosy. Moze odzywkę zmienic czy co?

Edytowane przez Magdzia94
Czas edycji: 2009-07-22 o 21:04
Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 19:43   #1322
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Prosze odpowiedźcie mi na jedno pytaje bo ja juz sama nie wiem. Czy przy przetłuszczającej sie skórze głowy powinno sie używać szamponów nawilżających czy tych do włosów przetłuszczających sie??
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 20:52   #1323
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Witam. Otórz równiez mam ten problem. Używałam już wielu szamponów i po pewnym zcasie znowu wróciło. Mama mówi ze to przez hormony (mam 14lat) nie wiem. Czytając ten watek wydaje mi sie ze moje włsy się uodparniaja na szampony. Przykładem jest na to teraz używam head shoulders i ok łupiez znikał powoli i mogłam myć włosy co 2 dni. A teraz po miesiacu znowu to samo. Musze myć codziennie. Co do odżywek to uzywam z Ziaji ale raz w tygodniu,bo elektryzują mi sie włosy. Moze odzywkę zmienic czy co?
Musisz zmieniac częsciej szampony Jesli czujesz ze odżywka jest za ciezka możesz zawsze można ją zmienic A jakiej dokladniej używasz?

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Prosze odpowiedźcie mi na jedno pytaje bo ja juz sama nie wiem. Czy przy przetłuszczającej sie skórze głowy powinno sie używać szamponów nawilżających czy tych do włosów przetłuszczających sie??
Jeśli wlosy przetłuszczają sie w wyniku nadmiernego wysuszenia skory (np. farbowanie) to myśle ze to pomoże. Jesli to sprawka organizmu (hormony, stres, zła dieta itp) to bedzie jeszcze gorzej Najlepiej znaleśc złoty środek i stosowac szampony do wlosow normalnych, delikatnych, dziecięce, które ani nadmiernie nie wysusza skóry ani nie zrobią z niej smalcu, a z włosow strąków
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 20:59   #1324
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Ja właśnie próbowałam używać takich delikatnych dziecięcych szamponów ale one niestety nie domywały moich włosków a myłam je codziennie
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 21:27   #1325
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Ja właśnie próbowałam używać takich delikatnych dziecięcych szamponów ale one niestety nie domywały moich włosków a myłam je codziennie
To może spróbuj jakis innych albo do wlosow normalnych, może jakiś ziołowych?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 21:47   #1326
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Chyba wypróbuje jakiś ziołowy
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 08:59   #1327
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Jestem w szoku. Mam przetłuszczające się włoski, jak już pisałam, dlatego używałam do tej pory odżywek normalizujących, by przedłużyć świeżość.
Ale wyczytałam na wizażu, że odżywka z Fitomedu [uwielbiam tę firmę, prawie wszystko do włosów mam od nich] do włosów suchych i normalnych ma naprawdę dobry skład i myślę sobie - a co mi tam, wzmocnienie włosów warte jest kilku przetłuszczonych nocy [używam jej wieczorem, kiedy już nigdzie nie muszę wyjść]. A już od pierwszego użycia włosy były pięknie błyszczące i nieobciążone nic a nic. Co więcej, następnego dnia rano, były tak samo świeże, jak wieczorem.
I teraz już nie mam zielonego pojęcia, kosmetyków do którego typu włosów powinnam używać
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 14:03   #1328
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Musisz zmieniac częsciej szampony Jesli czujesz ze odżywka jest za ciezka możesz zawsze można ją zmienic A jakiej dokladniej używasz?
używam tej do włosów cienkich i delikatnych. Fryzjerka mi powiedziała ze ma suche włosy więc taka kupiłam(bo juz kiedyś ja użyuwałam). Nakładam ją na same końcówki nie na czubek i spłukuje. Ale nie moge jej używać po kazdym myciu bo mam własnie włosy tłuste. . . Jak uważacie po każdym czy raz w tygodniu.
Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 14:23   #1329
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Jestem w szoku. Mam przetłuszczające się włoski, jak już pisałam, dlatego używałam do tej pory odżywek normalizujących, by przedłużyć świeżość.
Ale wyczytałam na wizażu, że odżywka z Fitomedu [uwielbiam tę firmę, prawie wszystko do włosów mam od nich] do włosów suchych i normalnych ma naprawdę dobry skład i myślę sobie - a co mi tam, wzmocnienie włosów warte jest kilku przetłuszczonych nocy [używam jej wieczorem, kiedy już nigdzie nie muszę wyjść]. A już od pierwszego użycia włosy były pięknie błyszczące i nieobciążone nic a nic. Co więcej, następnego dnia rano, były tak samo świeże, jak wieczorem.
I teraz już nie mam zielonego pojęcia, kosmetyków do którego typu włosów powinnam używać
Ja bym nadal jej używala skoro Ci służy Ważne jest to żeby pomagala a nie to co ma napisane na opakowaniu Jak zobaczysz że Ci nie służy to odstawisz.

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
używam tej do włosów cienkich i delikatnych. Fryzjerka mi powiedziała ze ma suche włosy więc taka kupiłam(bo juz kiedyś ja użyuwałam). Nakładam ją na same końcówki nie na czubek i spłukuje. Ale nie moge jej używać po kazdym myciu bo mam własnie włosy tłuste. . . Jak uważacie po każdym czy raz w tygodniu.
Tak żeby było dobrze Musisz sama poprobowac i zobaczysz. A jaki masz szampon?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 18:14   #1330
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ja bym nadal jej używala skoro Ci służy Ważne jest to żeby pomagala a nie to co ma napisane na opakowaniu Jak zobaczysz że Ci nie służy to odstawisz.
Tak też zamierzam postępować
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 08:57   #1331
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

head&shoulders ten zwykły niebieski. A może mogłabym zrobic tak: kupic inny rodzaj head&shoulders (nie niebieski). Bo on mi usuwa łupiez(a też miałam z tym problem) a czytałam że teraz każdy to zawiera? Jak myslicie czy to podziała czy nie zrobi różnicy. Aa i skąd sie mogą elektryzować włosy tz. z jakiej przyczyny.?
Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 10:35   #1332
larienne
Raczkowanie
 
Avatar larienne
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 55
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

ja moim włosom robie własną odżywke z pokrzywy.
ususzoną pokrzywe gotuje w wodzie pół godziny, wyrzucam pokrzywe i zostawiam samą wode. potem płucze w niej włosy, owijam w ręcznik i po 15 minutach spłukuje. zaraz potem myje je, ponieważ pokrzywa pięknego zapachu nie ma. włosy od razu są ładniejsze i mniej sie przetłuszczają.

lepiej wziąść stary ręcznik, bo pokrzywa strasznie brudzi i trudno ją zmyć.

mam nadzieję, że komuś pomogłam.
larienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 17:37   #1333
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
head&shoulders ten zwykły niebieski. A może mogłabym zrobic tak: kupic inny rodzaj head&shoulders (nie niebieski). Bo on mi usuwa łupiez(a też miałam z tym problem) a czytałam że teraz każdy to zawiera? Jak myslicie czy to podziała czy nie zrobi różnicy. Aa i skąd sie mogą elektryzować włosy tz. z jakiej przyczyny.?
Może to wina szamponu? Zabardzo obciąża? Może to jego powinnaś zmienic?
O elektryzowaniu sa juz wątki na forum - poczytaj
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 18:40   #1334
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Może to wina szamponu? Zabardzo obciąża? Może to jego powinnaś zmienic?
O elektryzowaniu sa juz wątki na forum - poczytaj
Mi się włosy elektryzują, kiedy suszę je do góry nogami - wtedy grzywka staje dęba i uspokaja się sama po jakimś czasie dopiero. Kiedy od razu zaczynam włosy czesać szczotką, elektryzowania nie ma.
Acha, no i suszenie chłodnym nawiewem pomaga
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 13:41   #1335
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

ja nie susze włosów suszrką. Schną mi naturalnie. wiecie co mam NAftę kosmetyczną. .. czy moge jej użyć na moje włoski? Czy mi je jeszcze bardziej przetłusci.

Edytowane przez Magdzia94
Czas edycji: 2009-07-22 o 21:06
Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 10:16   #1336
Maja 77
Zadomowienie
 
Avatar Maja 77
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 756
GG do Maja 77
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
ja nie susze włosów suszrką. Schną mi naturalnie. wiecie co mam mi kupiła NAftę kosmetyczną. .. czy moge jej użyć na moje włoski? Czy mi je jeszcze bardziej przetłusci.
Ja bym się bała stosowania nafty. Mam wrażenie, że jeszcze bardziej przetłuści włosy. Możesz spróbować w jakieś wolne dni, kiedy nie będziesz musiała wychodzić z domu, albo będziesz mogła szybko umyć głowę.
Maja 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:04   #1337
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Mi nafta nic nie dawala i olalam ja. Niektorym duzo daje na suche koncowki i naprawde troche hamuje przetluszczanie. Ja naprawde namawiam do stosowania szamponow dla dzieci bez SLS i SLES. Na poczatku faktycznie nic nie daja, ale potem jest super. No i na pewno nie zniszcza wlosow. Ja po pol roku stosowanai widze mega zmiany. Do tego czasem uzywam talku dla dzieci i nawet 2,5 moge smigac bez mycia wlosow
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:18   #1338
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Mi nafta nic nie dawala i olalam ja. Niektorym duzo daje na suche koncowki i naprawde troche hamuje przetluszczanie. Ja naprawde namawiam do stosowania szamponow dla dzieci bez SLS i SLES. Na poczatku faktycznie nic nie daja, ale potem jest super. No i na pewno nie zniszcza wlosow. Ja po pol roku stosowanai widze mega zmiany. Do tego czasem uzywam talku dla dzieci i nawet 2,5 moge smigac bez mycia wlosow
jaki szampon wiec polecasz?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:33   #1339
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Mi nafta nic nie dawala i olalam ja. Niektorym duzo daje na suche koncowki i naprawde troche hamuje przetluszczanie. Ja naprawde namawiam do stosowania szamponow dla dzieci bez SLS i SLES. Na poczatku faktycznie nic nie daja, ale potem jest super. No i na pewno nie zniszcza wlosow. Ja po pol roku stosowanai widze mega zmiany. Do tego czasem uzywam talku dla dzieci i nawet 2,5 moge smigac bez mycia wlosow
Też jestem zwolenniczką łagodnego mycia- swego czasu włosy szybko mi się przetłuszczały, nie musiałam myć codziennie, ale na drugi dzień robiły się smętne stronki

IMO to jest jak z tłustą buzią- im więcej się "szoruje" tym bardziej się przetłuszcza.
Przy czym to niekoniecznie muszą być szampony dla dzieci- jest też kilka "normalnych" szamponów z łagodnymi detergentami. Powinny się sprawdzić
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 12:41   #1340
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
IMO to jest jak z tłustą buzią- im więcej się "szoruje" tym bardziej się przetłuszcza.
Przy czym to niekoniecznie muszą być szampony dla dzieci- jest też kilka "normalnych" szamponów z łagodnymi detergentami. Powinny się sprawdzić
Mam nadzieje ze za jakiś czas nie bede miala smalcu na glowie bo aktualnie używam szamponu z samymi detergentami Babmbi dla dzieci (taki zółty z kaczuszką) niby pathenol tam gdzieś jest ale to ona końcu, jednak wlosy są super po nim. Takie gładkie, "mięsiste" no i przedewszystkim dłużej "czyste"
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 14:18   #1341
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Ja uzywalam Bambi- na przetluszczanie byl najlepszy, ale po jakims czasie zaczela mi standardowo schodzic skora z glowy (super delikatna polska kranowa + szampon z SLES). Teraz kupuje szampon z Rossmanna Babydream (strasznie placze wlosy nestety), ale poki co nie powoduje, ze skora odpada mega platami z glowy. Teraz kupilam limitowana serie (od poniedzialku dostepna) szamponu dla dzieci z LIdla. Johnson gdyby nie SLES i Bambino tez bylyby ok.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 10:00   #1342
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 260
GG do _diabolique_
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

mam puszyste włosy ,które mi czasem przeszkadzają...do tej pory myłam co jakieś 3-4 dni i było wszystko ok...teraz muszę być co 2 dzień bo mi się sam czubek głowy przetłuszcza i wygląda to tak : na czubku głowy włosy są przylizane i i tłuste a reszta tak mniej więcej od ucha taka puszysta jak zwykle ....i teraz nie wiem co robić żeby powrócić do poprzedniego stanu przy niewysuszaniu włosów na wiór bo zapuszczam do pasa i żeby nie zrobił mi się jeszcze większy push-up z reszty
__________________


włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 09:34   #1343
Maja 77
Zadomowienie
 
Avatar Maja 77
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 756
GG do Maja 77
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Coś jest w używaniu tych szamponów do włosów cienkich i delikatnych zamiast do włosów przetłuszczających się. Niedawno kupiłam szampon St. Ives Swiss Formula i włosy są całkiem inne! Spokojnie wytrzymały mi do końca dnia, mimo, że czasem już przy wychodzeniu z pracy były klapnięte. Może nawet przy tych wolnych dniach pokuszę się o przetrzymanie 1 dzień bez mycia! Trzymam kciuki. No i planuję też dołączyć picie pokrzywy. Kiedyś łykałam tabletki skrzyp z pokrzywą, ale potem przerzuciłam się na belissę. Do dzieła!
Maja 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 10:46   #1344
arletta17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 15
Talking Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

__________________
Świat...

Edytowane przez arletta17
Czas edycji: 2008-08-13 o 09:26
arletta17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 11:54   #1345
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
tak swego czasu plukalam octem jablkowym, ale moj slomiany zapal sprawil, ze nie doczekalam sie efektow
srodki o odczynie kwasnym sa bardzo wskazane do wlosow sklonnych do przetluszczania sie i lupiezu.
Truskawkowa a jak czesto mozna stosowac taka plukanke?
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 17:50   #1346
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez arletta17 Pokaż wiadomość
Hej
Ja ostatnio kupiłam szampon Polytar Liqiud czy jakoś tak. To jest szampon leczniczy. śmierdzi okropnie, ale pomyślałam że skoro jest leczniczy to tak musi być. Umyłam nim kilkadziesiąt razy i co? I nic! Włosy identycznie mi się przetłuszczają, po czym jeszcze moje włosy cuchną. Pojawił mi się jeszcze okropny łupież!!!
Ostatnio jeszcze kupiłam ten dla dzieci z kaczuszką i na razie nie ma żadnych efektów. Mam włosy bardzo gładkie. Niestety już po jednym dniu mam tak przetłuszczone że wstyd mi się pokazać.
Czy macie jakiś dobry szampon, odżywkę, które zmniejszą przetłuszczanie się włosów?
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego długiego weekenu bez tłustych włosów
Ja też mam ten z kaczuszką, ale efektów brak. Ot zwykly szampon Wydaje mi sie że trzeba samemu popróbowac, az w koncu znajdzie sie "szampon idealny". Każda skora jest inna i inaczej reaguje.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 10:57   #1347
gapiorka
Raczkowanie
 
Avatar gapiorka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 39
Thumbs up Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Moje włoski też się przetłuszczają, ale właśnie pewnie dlatego, że myję je co dzień lub co 2. i często je dotykam w ciągu dnia Jeśli mogę sobie pozwolic, to myję głowę co 3., ale rzadko to się zdarza. Pokrzywy itp. nie stosuje, bo włosy po tym mam takie matowe i ciężko się rozczesują.

Cóz począć..?! Nic, pokochać

Kóniec,
Pozdrawiam,
Nathi^^
gapiorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 14:38   #1348
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Żeby włosy się nie przetłuszczały należy stosować szampony bez pantenolu czy z ?
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=8799 podobno dobry ale zawiera pantenol.
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 08:04   #1349
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez vendettka Pokaż wiadomość
Żeby włosy się nie przetłuszczały należy stosować szampony bez pantenolu czy z ?
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=8799 podobno dobry ale zawiera pantenol.

a czy to ma duze znaczenie jeżeli chodzi o przetłuszczanie?
miałam ten szampon i dobry to mało powiedziane
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 08:15   #1350
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
a czy to ma duze znaczenie jeżeli chodzi o przetłuszczanie?
miałam ten szampon i dobry to mało powiedziane
Moim zdaniem jest ok, ale nie dla mnie. Drapałam się po nim jak głupia
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 21:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.