Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-07-15, 15:25   #61
Nutella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 26
Re: wypadajace wlosy...

Ja też musiałam brać Diane 35, a później "lżejsze" hormony i zaczęło się: wypadające włosy, spierzchnięte usta i kruche paznokcie. Łykałam mnóstwo różnych witamin i...nic. Ginekolog przepisał mi w końcu kwas foliowy w końskiej dawce, bo 1,5 mg, podczas kiedy "folik", który można kupić bez recepty to 0,04mg. U mnie to działa! Co prawda najlepiej to widać na paznokciach i usteczkach, ale wygląda na to, że hormony wypłukują wit.B i należy go po prostu uzupełnić.
Nutella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-15, 17:45   #62
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: wypadajace wlosy...

Hej, ja zarzywam Diane 35 kilka lat (z przerwami) i nigdy mi się po tym nic nie działo! Diana ma wręcz pozytywne oddziaływanie na skórę głowy i leczy trądzik (dlatego tez mi ją kiedyś przepisano). Od dawna sie "antykoncepcjonuję" różnymi środkami i zero objawów o których piszecie
Jeśli przypuszczasz, że to od Diane to od razu marsz do Pani/a Doktor bo tak przecież być nie może.

A jak coś, to zajrzyj do wątku pomocy, tam napisałam o fajnej odrzywce, naprawdę zatrzymuje wypadanie i wzmacnia włoski
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-15, 19:22   #63
sfixi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 150
Re: wypadajace wlosy...

dzieki

Wybieram sie do lekarza ale dopiero jak wroce z wakacji

Dzieki dziewczyny
sfixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-16, 01:25   #64
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: wypadajace wlosy...

srodki anty czasem daja takie objawy, bo dzialaja przeciez na gopodarke hormonalna kobiety, ale tez moglo to sie zbiec z zywotnoscia Twoich wloskow
kazdy srodek anty dziela na kazdego inaczej i dlatego fakt ,powinnas udac sie do swojego lekarza, aby Ci dobral odowiedni dla Twojego organizmu
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-15, 09:26   #65
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: Wypadające włosy

a ja odkryłem preparat Hair, Skin and Nails

szczególy mailem
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-24, 10:54   #66
aniapl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 38
Co robić wciąż cienkie, słabe, zniszczone, suche,wypadające,

aniapl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-24, 11:12   #67
aniapl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 38
cd. cienkie, słabe.... wypadające włosy...

Witam wszytskich odwiedzajacych forum wizaż.pl. Moim problemem są cienkie, delikatne, podatne na krecenie (lekko falowane) siegajace ramoin blond włosy. Prawdziwy koszmar zaczął się kiedy zaczęłam je rozjaśniać ok 4 lata temu (z przwerwami miedzy zabiegami fryzjerskimi do dziś je rozjaśniam - balejage, woda 9%, kiedyś rozjaśniacz joanna- zabieg w domu, niedawno podobno goldwella w zakladzie fryzjerskim). Dlaczego balejage? Mam cienkie delikatne włosy blond balejage miał wizukanie zwiększyć ich objętość i nieco je ożywić kolorystycznie ( moj naturalny kolor włoskow to mysi blondzik). Kiedy pierwszy raz je rozjasnilam ta metod, wlosy byly nieco wysuszone, ale pomogaly im balsamy, odzywki, odpowiednie szampony. Dzis kiedy balejage byl na niech robiony juz 4-5 krotnie od pierwszego razu ( przerwy miedzy zabiegami byly ok - pol roku, od ostaniego nawet rok, kiedy powtorzylam znow balejage) zadne kosmetyki nie pomagaja. Wlosy staly sie przesuszone, matowe nic nie moze pomoc moim martwym biednym wloskom. Nie pomaga stosowanie odzywek, balsamow, szamponow stosowanych w domowych warunkach. Slyszalam o zabiegach i odyzwkach regenerujacych stosowanych w zakladach fryzjerskich, jednak nie stac mnie na tego typu uslugi. Bardzo prosze poradzcie mi cos drogie panie, zeby te sianko na glowie, znowu przypominalao zdrowe, blyszczace wlosy, a nie poszarpane nawet juz w ich polowie lub przy nasadzie glowy, suche matowe, slabiutkie, cienkie wloski . Moze jakies preparaty w tabletkach, drozdze, skrzy polny, witamina A+E, nie wiem w co zainwestowac, moze ktoras z was poleci mi cos dobrego, na kaspuslki Vichy tez mnie nie stac - a slyszalam ze sa podobno dobre. Kochaniutkie kabietki pomozcie, doardzcie mi cos, co by moglo poskutkowac. Niedlugo zaostane mlodziutka nauczycielka, czeka mnie staz pracy... musze jakos wygldac,... przeciez zadabane wlosy, stanowia bardzo wazny atut urody u kobiet. Reniu jak rowniez pozostale czytekniczki - POMOCY !
aniapl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-24, 11:16   #68
marghot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 239
GG do marghot
Re: Co robić wciąż cienkie, słabe, zniszczone, suche,wypadające,

probowalas lykac witaminy? Wiele preparatow dostepnych w aptece jest tak skomponowanych, aby pomoc na w/w problemy np. wyciag ze skrzypu polnego, merz special i wiele innych.
Jesli wlosy sa suche, to konieczne jest dobranie odpowiedneigo szamponu.
Mi pomogly odzywki i szampony Ziaja do wlosow farbowanych, polecam tez serie do wlosow zniszczonych tej samej firmy.
Lykam tez tabl. z wyciagiem z wiesiolka Oeparol firmy Agropharm.
marghot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-24, 11:24   #69
aniapl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 38
Serdecznie, z góry dziekuje czytelniczkom za odpowiedzi. Caly watek zamiescilam w temacie cd cienkie...włosy.

Serdecznie dziękuje marghot, za udzielenie jako pierwszej porady dla moich zbiedzialych wlosow. Pozdrawiam was wszytskie kobietki i czekam na wasze rady.
aniapl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-24, 12:32   #70
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: Serdecznie, z góry dziekuje czytelniczkom za odpowiedzi. Caly watek zamiescilam w temacie cd cienkie...włosy.

Skrzyp jest b. dobry, ale mnie osobiście na kondycje włosków (też mam cienkie, rozjasniane) najbardziej pomaga łykanie tranu (omega3, wit.A itp). Najlepszy, ale niestety najdroższy jest BioMarin. Poza tym, pije skrzyp expresowy, czytałam , że najlepiej sie wchłania. No i jeżeli włoski masz naprawdę zniszczone to warto zainwstować i kupić profesjonalny kosmetyk np. Kerastase.
Pozdrawiam
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-24, 21:38   #71
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: cd. cienkie, słabe.... wypadające włosy...

Leila, ale Ty wymieniasz wszystko co tylko jest mozliwe , aby pomóc wloskom!
nie jestem w stanie doradzic Ci co konkretnie akurat Tobie pomoze,musisz poprostu wyprobowac, skrzyp polny, drzdze, to dobra kuracja, ktora pomaga i wzmacniea cebulki, no i jezeli nie pomagaja Ci srodki skle[powe, jak piszesz , to musisz zainwestowac w cos profesjonalnego,ale to musi Ci doradzic fachowiec po dotknieciu , zobaczeniu ich , zobacz tez w archiwum w watkach o znizsczonych wlosachoraz oprzyj sie na opiniach dziewczyn na KWC
pozdr.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-24, 21:50   #72
cynamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 52
GG do cynamonka
Re: cd. cienkie, słabe.... wypadające włosy...

Pani Grazynka ma racje.. ja moge tylko potwierdzic, ze moze pomoc witamina A+E.. Forte, ta wzmocniona, 2 razy dziennie.. i nie radzilabym katowac wlosow zadnym farbowaniem, z doswiadczenia "wizualnego" wiem, ze niektore z nas moga farbowac wlosy przez kilka lat co 2 mies. a wlosy sa nadal lsniace i gladkie.. inne zas po czyms takim dawno by je stracily.. moze jeszcze masaz glowy moglby pobudzic ukrwienie skory.. ale nie zaleca sie tego przy wlosach przetluszczajacych sie.. doraznie mozesz uzyc serum wygladzajacego, np. Fructis. Sama uzywam i lubie.. aha, daj wlosom schnac naturalnie. Zycze powodzenia
Ah, jeszcze maseczki na wlosy, 30 minut minimum, pod cieplym recznikiem.
cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-24, 23:13   #73
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: cd. cienkie, słabe.... wypadające włosy...

tylko trzeba pamietac, ze witaminki dzialaja od wewnatrz , tu jest pozrebna regeneracja od zewnatrz, choc rowniez odbudowa wlosa a raczej kory wlosa, jezeli wlos jest rzeczywiscie tak zniszczony, jak opisuje Leila, to na dzialanie nawet najlepszej maski , trzeba bedzie poczekac nawey kilka miesiecy
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-25, 08:45   #74
aniapl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 38
Dziekuje za radki

Jestem wdzieczna za wszelkie porady. Na stronie wizaz.pl znalazlam odzywke na wypadajace wloski firmy Inter Fragrance w formie kapsulek mysle ze sie pokusze o nia
Pozdrawiam.
aniapl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-06, 07:58   #75
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Wypadanie włosów- Aminexil?

Mam problem- otóż zauważyłam, że okropnie zaczęły mi się sypać włosy, zostawiam je dosłownie wszędzie a szczotkę muszę oczyszczać co 2 dni tyle na niej zostaje włosów. Ostatnio przeszłam chorobę- odmiedniczkowe zapalenie nerki, która z pewnoscia nie pozostała bez wpływu na kondycję mojego organizmu-i przez miesiąc zażywałam antybiotyk (Cipronex)Domyślam się, że ma to bezposredni wpływ na wypadanie włosów. Co mam zrobić? Czy kuracja Aminexilem (Vichy) jest w stanie coś zdziałać w moim przypadku? Może znacie jakieś inne skuteczne w tej sytuacji preparaty? Tabletki, ampułki, serumy itd itp? Bedę wdzięczna za porady.

Pozdrawiam
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-06, 08:51   #76
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: Wypadanie włosów- Aminexil?

niestety jestem kompletnie zielona wiec nie pomoge ci, chcialam sie tylko podpisac pod watek bo tez jestem ciekawa skutecznosci tego szamponu Vichy
km jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-06, 08:58   #77
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: Wypadanie włosów- Aminexil?

Ja właśnie ostatnio kupiłam ten szampon, ale dopiero raz myłam nim włosy, więc nie moge nic powiedzieć. Generalnie chodzi mi o kurację ampułkami z aminexilem, - kosztują ponad 100 złotych więc chcę się upewnić, że w przypadku mojej dolegliwości są w stanie cos zdziałać.
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-07, 22:20   #78
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Wypadanie włosów- Aminexil?


o tych kosmetykach nie powiem nic, bo nie znam ich dzialania, ale jak mozecie w archiwum (wyszukiwarka znajdzcie)poszukajcie watkow o wypadaniu wlosow, naprawde to bardzo duzy temat, ktory był tu poruszany wielokrotnie i jest tam duzo porad
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-07, 22:46   #79
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184
Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziewczyny widzialyscie moze strone o nanogenie?:http://www.nanogen.pl/ reklama byla na wizazu .JAk patrze na te cudowne rezultaty to dochodze do wniosku ze ten specyfik dzila 100 razy lepiej niz operacja przeszczepienia wlosow nasowa sie wiec podejrzenie ze chyba tkos poprostu sprawnie posluguje sie Photoshopem .zwroccie uwage na rekomendacje wszystkie sa pod dwoma literkami nic konkretnego :d
tez tak sadziecie?
__________________
Pozdrawiam

NELI
neli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-07, 23:05   #80
Floe
Raczkowanie
 
Avatar Floe
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 209
Re: nanogen --chyba szarlatanstwo ;-)

Moja jeszcze nie "teściowa" tego używa....kurcze nie wiedziałam, że to tyle kosztuje... Przyjrze się jej dokładniej , ale wiem że ostatnimi czasy zwróciłam uwagę, że jej rzadkie włosy wygladają jakoś lepiej. No ale te zdjęcia to jak dla mnie ewidentny photoshop...
__________________
Jestem adopcyjną mamą 9-letniej Elizabeth z Zambii,
Ty też możesz pomóc potrzebującym dzieciom!

Misja w Zambii
Floe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-08, 20:14   #81
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: nanogen --chyba szarlatanstwo ;-)

bedac na Targach w Mediolanie i Bolonii, widzialam podobny produkt, i owszem kamuflowal on optycznie miejsca przezedzone , ale te zdjecia na tej stronie..... przeciez widac ze sa przyklejone tupeciki
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-10, 20:23   #82
NEGRA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 83
Re: nanogen --chyba szarlatanstwo ;-)

http://www.handsome.com.pl/index.htm
zajrzyjcie sobie na te stronke...
NEGRA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-24, 20:07   #83
N.K.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 136
wypadajace wlosy!

Od ponad dwoch lat mam klopot z wypadaniem wlosow.Robilam badania,wyszly dobre,biore suplementy(obecnie Skrzypowite-od tygodnia),staram sie zdrowo odzywiac,sporadycznie uzywam suszarki.Myje wlosy dobrym szamponem i stosuje odzywke.Nic nie pomaga.Bardzo prosze o rady.
N.K. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-24, 22:00   #84
kumiko
Raczkowanie
 
Avatar kumiko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 71
Re: wypadajace wlosy!

http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1104678336
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1098978700
też mam ten problem. Powodzenia
kumiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-25, 11:47   #85
N.K.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 136
Re: wypadajace wlosy!

Bardzo dziekuje za linki.Na razie zobacze czy tabletki skrzypovity pomoga,bo nie mieszkam w kraju i z tych szamponow tutaj u mnie nie widzialam.Moze jedynie uda mi sie znalezc Vichy.Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje.
N.K. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-25, 12:47   #86
acha88
Raczkowanie
 
Avatar acha88
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 74
Re: wypadajace wlosy!

Hej ja tez mam ten sam problem!Juz chyba od 2 miesiecy strasznie wypadaja mi wlosy( najgorzej po kapieli, wyciagam je garsciami).Kiedys mialam piekne grube wlosy, nie wiem co sie stalo.Ja biore skrzypowite juz chyba od miesiaca ale to nic nie pomaga.Uzywam odzywek, raz w tygodniu nakladam maske.Wlosy dalej wypadaja.Slyszalam ze do dobry jest Seboradin Lotion.Mam zamiar go kupic.Moze to pomoze:-(
acha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-25, 20:46   #87
N.K.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 136
Re: wypadajace wlosy!

Ja bedac w kraju stosowalam Seboradin i ampulki z czarnej rzepy(mialy byc rewelacja),nie pomoglo nic a nic.Rowniez zazywam Skrzypowite,ale dopiero od tygodnia.Dwa miesiace temu mialam jedno opakowanie i wydawalo mi sie,ze troche pomoglo,dlatego ponawiam z nadzieja probe.
N.K. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-25, 21:08   #88
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: wypadajace wlosy!

Nie lubie sie powtarzac ale polecam ampulki Vichy , pisalam juz na ten temat w 2 watkach, do ktorych zalaczam linki:
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...tern=&pattern=

http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...tern=&pattern=

Pozdrawiam
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-02-25, 21:10   #89
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria
Re: wypadajace wlosy!

Moja mama ma slabe wlosy, doktor powiedzial jej, ze duzy wplyw ma stres, brak snu, zla dieta. Ostatnio zaczela stosowac wcierki w glowe wlasnej roboty. Kupuje swierza czarna rzepe i wyciska z niej sok. Sok wciera w skalp glowy. Mowila mi, ze na poczatku pali okropnie i smierdzi . Jednak widzi poprawe, a mianowicie duzo nowych wlosow zaczyna odrastac. Oczywiscie trzeba z tym wcieraniem byc systematycznym, zeby byla poprawa .
__________________

    1. " W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-28, 09:50   #90
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Exclamation wypadają mi włosy

farbuje włosy na blond i strasznie mi zaczęły wypadać. Myśle że jest to spowodowane farbą. Słyszałam że jest odzywka, która poprawia strukturę włosa i od razu farbuje, jednak tylko na dwa tygodnie i tylko na ciemne kolory. Czy powinnam ją zastosować?? A może tak jak radzi mi mmama zafarbować włosy na kolor podobny do mojego naturalnego i dać im odpocząć od farby. Bardzo prosze o pomoc, bo to jest naprawde nienormalne, wiem że każdemu włosy wypadają, ale moje są wszędzie!!!!!!!!
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.