OOBE i LD - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-18, 18:06   #331
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: OOBE i LD

Ja też myślę, że to było oobe, ale dopiero samo opuszczenie ciała.

Co do odłączeń kończyn astralnych to muszę przyznać, że nigdy tego nie miałam. Ale chyba przyjemne to uczucie.

Chciałam się Was zapytać, czy po przebudzeniu się nie macie jeszcze paraliżu sennego...?
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 18:18   #332
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: OOBE i LD

fajny ten watek.musze poczytac.posty g.pig troche straszne,ale co tam
mam pytanie czy jestescie wierzące?tzn czy jestescie katoliczkami?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 20:07   #333
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: OOBE i LD

strasznie chciałabym przeżyć OOBE dzisiaj zaczytałam sie w poradach dr Roberta Monroe i myślę, ze je wyprobuję w najbliższym czasie. to wszystko jest takie.... pasjonujące i niezwykłe.... to piekne tak być w tym OOBE moje sny ostatnio wcale nie sprawiąją mi przyjemności;/ są glupie i bezsensowne, często, bardzo często śnię o śmierci, najczęściej osob mi bliskich, podczas snu czuję zwykle strach igoromny smutek, taki, ze dlugo po przebudzeniu nie moge sie z niego otrząsnąć
jejeuuu, jak ja bym chciała przeżyc to OOBE
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 20:09   #334
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: OOBE i LD

anakonda Ja nigdy nie miałam.

bess Nie jestem katoliczką.

BTW. Niedawno miałaBYM OOBE. Piszczało mi w uszach i czułam, jakbym miała dwa ciała - jedno fizyczne i jedno astralne. Ale nagle chwyciło mnie uczucie strachu i w ostatniej chwili usnęłam
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 07:42   #335
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: OOBE i LD

przeczytalam 1 post g.pig no i przed snem przypomniało mi sie o tej ISTOCIE.samo to słowo juz mnie przerazalo.a pragne zaznaczyc ze nie jestem strachliwa
rano obudzilam sie zlana potem nie pamietam nawet co mi sie snilo.cos z jakims istotami ale oczywiscie za szybko sie obudzilam i niestety
moze dlatego tak mialam bo istota przy glowie kojarzy mi sie z filmem ktorego nie lubie i nie bylam w stanie go calego ogladac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg juonthegrudgepic2.jpg (11,2 KB, 56 załadowań)
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 21:58   #336
guinea_pig
Raczkowanie
 
Avatar guinea_pig
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 122
Dot.: OOBE i LD

bess, przykro mi, ze moje przezycia tak cie nastraszyly... na pocieszenie powiem ci, ze to cos wcale nie przypominalo tych dzieci z fotki z wygladu to mi bardziej przypominalo pomaranczowa plame, bo widzialam niewyraznie.

co do twojego pytania - nie, nie jestem katoliczka, nawet nie powiedzialabym, ze chrzescijanka, nie uznaje osobowego boga. a ty? twoje przekonania religijne kluca sie z informacjami na temat obe, czy pytasz z innego powodu?

co do strachu jeszcze, to warto sobie uzmyslowic, ze zawsze masz opiekunow, ktorzy nie pozwola by cos ci sie stalo, warto ich przywolywac na poczatku, ich obecnosc dziala czest bardzo uspakajajaco
guinea_pig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 22:10   #337
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: OOBE i LD

jestem wierzaca ale niepraktykujaca
a jak sie boje to wlasnie bog jest dla mnie takim bytem ktora dziala na mnie uspokajajaco.no w kazdym razie tak to sobie tlumacze.istnienie tych ewentualnych bytów istot itd nie kłóci mi sie z istnieniem tzw istoty wyzszej
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-20, 22:15   #338
guinea_pig
Raczkowanie
 
Avatar guinea_pig
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 122
Dot.: OOBE i LD

bess, mi chodzilo bardziej o istoty w stylu aniol stroz. jakis czas temu czesto czulam ich obecnosc i ich torske o mnie, to bylo naprawde mile a podczas obe mozesz ich prosic o pomoc i "lekcje". podczas swiadomych snow z reszta tez.
guinea_pig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 22:23   #339
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: OOBE i LD

hmm ja tego nie czuje,widac mam wokól siebie jakies licho bo ciagle mam stany depresyjne,a nawet mialam mysli samobojcze mimo ze nie mam powaznych problemow.ogolna beznadzieja mnie ogarniala,brak celu i sensu.czulam kazda swoja komorka cale zlo jakie dzieje sie na swiecie,kazdy cierpienie czlowieka ,zwierzecia itd.normalnie nie dalo sie tego wytrzymac.teraz juz o tym nie mysle ale raczej nie minelo tylko jest jakby zepchniete.normalnie to kwalifikowaloby sie chyba jako depresja:/
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 22:29   #340
guinea_pig
Raczkowanie
 
Avatar guinea_pig
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 122
Dot.: OOBE i LD

tez mialam kiedys taki czas ze zdolowana wiecznie chodzilam, sprobuj medytowac czesto, to pomaga na wiele rzeczy i mimo, ze problemow nie masz to moze brak zajecia (tzn. jakiegos hobby czy cos) tak na ciebie dziala?
guinea_pig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 22:34   #341
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: OOBE i LD

mozliwe ale teraz mam az za duzo zajec .ale czy to ze zajme sie hobby sprawi ze cierpienia bedzie mniej?nie.raczej przytlacza mnie za duza empatia i swiadomosc:/a zajecie sprawia ze spycham te mysli na dalszy plan.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-20, 22:37   #342
guinea_pig
Raczkowanie
 
Avatar guinea_pig
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 122
Dot.: OOBE i LD

a moze masz cos z czakrami? warto je od czasu do czasu "przeczyscic".
guinea_pig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 22:46   #343
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: OOBE i LD

żebym to ja wiedziała
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 18:00   #344
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: OOBE i LD

bess - nie wierzę w boga, ale z kolei wiem, że człowiek posiada opiekunów, którzy opiekują się nami do końca tego ziemskiego życia.

bess, oobe nie szkodzi osobie wierzącej. Praktykując oobe nie szkodzisz ani sobie, ani nikomu innemu. Nie przyzywasz też jakiś 'złych' istot, bo w końcu magia jest grzechem.
Kiedyś czytałam pewne forum, w którym pewien chłopak wypowiadał się, że zapytał się księdza, co sądzi o opuszczeniu ciała. Nie pamięta dokładnych słów, ale odpowiedź księdza była na "tak", kościół tego nie zabrania.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 18:06   #345
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: OOBE i LD

ja sie nie pytalam czego zabrania kosciol bo mnie to nie obchodzi,tylko ciekawa bylam czy wierzycie w boga.tyle.
ideologii w tym zadnej nie bylo ani obaw moich tez bo ja mam rozne swoje teorie a nie koscielne.co oczywiscie nie przeszkadza mi wierzyc w boga.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 23:05   #346
guinea_pig
Raczkowanie
 
Avatar guinea_pig
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 122
Dot.: OOBE i LD

anakonda, z tymi ksiezmi to roznie bywa, sa tacy co uwzaja obe za grzech, w koncu to kiedys bylo uznawane za praktyki magiczne no ale to juz kazdy sam musi zdecydowac jak to sie ma do jego pogladow.

a tak przy okazi boga - co sadzicie o teroii monroe'a na temat luszu? jak dla mnie to troche smutne...
guinea_pig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 07:11   #347
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: OOBE i LD

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
ja sie nie pytalam czego zabrania kosciol bo mnie to nie obchodzi,tylko ciekawa bylam czy wierzycie w boga.tyle.
ideologii w tym zadnej nie bylo ani obaw moich tez bo ja mam rozne swoje teorie a nie koscielne.co oczywiscie nie przeszkadza mi wierzyc w boga.
Aha. Trochę to inaczej odebrałam.




Cytat:
Napisane przez guinea_pig
a tak przy okazi boga - co sadzicie o teroii monroe'a na temat luszu? jak dla mnie to troche smutne...
A co to takiego? Pierwsze słyszę...
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 08:24   #348
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: OOBE i LD

Dziewczyny,
moze Wy bedziecie umialy mi pomoc od czasu do czasu miewam bardzo dziwne sny... sni mi sie ze wszystko tak jak jest kiedy spie () i ze nagle unosze sie ponad cialo - i cos, jakas sila, zaczyna mnie wciagac, czasem jakby pod lozko, czasem za okno. Caly pokoj i wszystko inne widze dokladnie tak jak jest w rzeczywistosci - sny taki sa bardzo nieprzyjemne, nie moge sie obudzic, boje sie i zazwyczaj jesli uda mi sie obudzic to na sekunde-dwie potem znow zamykam oczy i znowu mnie cos tak "wysysa". Ogolnie masakryczny sen. Wszystko mnie boli kiedy sie w koncu obudze na dobre, to chyba najlepiej okresla jak bardzo (fizycznie) mecza mnie te sny. O mece psychicznej mowic chyba nie musze. Najgorsze jest to, ze jest to sen swiadomy, kiedy tylko mi sie to sni od razu obejmuje kontrole nad tym co sie dzieje, ale nie umiem jednoczesnie nie umiem tego opanowac. Wiem ze to sen i probuje sie obudzic ale nie moge.
Co to jest? Zbyt dlugo i zbyt czesto mnie to meczy zeby to olac.
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 10:03   #349
guinea_pig
Raczkowanie
 
Avatar guinea_pig
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 122
Dot.: OOBE i LD

kasia5558, najwazniejsze to opanowac strach, chociaz minimalnie, wiem, ze to trudne, ale po pewnym czasie sie udaje kiedy nastepnym razem ci sie cos takiego przytrafi spytaj czego od ciebie ten ktos chce/kim jest czy cos w tym stylu. moze poprostu to twoj opiekun i moze czeka cie wielka przygoda jesli pozwolisz mu sie poprowadzic
guinea_pig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-25, 10:25   #350
guinea_pig
Raczkowanie
 
Avatar guinea_pig
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 122
Dot.: OOBE i LD

anakonda, tutaj masz fragment "dalekich podrozy" monroe'a na temat luszu wlasnie http://www.stara.kawiarenka.pl/strony/loosh.htm
guinea_pig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 15:10   #351
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: OOBE i LD

Hmmm guinea dziekuje, pocieszylas mnie tymi slowami sprobuje tak
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 17:04   #352
guinea_pig
Raczkowanie
 
Avatar guinea_pig
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 122
Dot.: OOBE i LD

kasia5558, nie ma za co ;* czesto jest tak, ze boimy sie czegos czego poprostu nie znamy, bo nie wiadomo wtedy czego sie spodziewac wiec warto sie upewnic czy faktycznie jest sie czego bac daj znac potem czy cos sie zmienilo
guinea_pig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 18:38   #353
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: OOBE i LD

Cytat:
Napisane przez guinea_pig Pokaż wiadomość
anakonda, tutaj masz fragment "dalekich podrozy" monroe'a na temat luszu wlasnie http://www.stara.kawiarenka.pl/strony/loosh.htm
Dzięki. Później napewno przeczytam, bo na razie mam całkowity brak czasu.

Wiecie co, miałam coś podobnego co kasia5558. Otóż leżę sobie, paraliż, wibracje i te sprawy i nagle widzę czarny przedmiot kształtem zbliżony do kuli który tak jakby wciągał mnie. Czuję, że astralne nogi zaczynają opuszczać ciało. Nie chciałam wyjść, bałam się tego. W koncu zasygnalizowałam temu czemuś, że nigdzie nie idę. Ustąpiło. Raz jedyny takie coś mnie spotkało - naprawdę nic przyjemnego.
Wchodzę na forum parapsychologiczne i o dziwo dowiaduję się, że parę osób z forum tez coś takiego miało. Normalnie pełne gacie. Również czarna plama i wyciąganie astralnego ciała.

guinea_pig - gdybyś wiedziała co to takiego byłabym ogromnie wdzięczna.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 18:59   #354
guinea_pig
Raczkowanie
 
Avatar guinea_pig
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 122
Dot.: OOBE i LD

anakonda - nie slyszalam nigdy o tej czarnej kuli ale mysle, ze moze to opiekun jest? jesli bardzo ci zalezy na dowiedzeniu sie co to bylo to jak bedziesz miala czas cisze i spokoj poloz sie, rozluznij, najlepiej jak wprowadzisz sie w trans, wyobraz sobie ta kule, przypomnij jakie to bylo uczucie gdy cie wyciagalo z ciala, wazne zebys to robila bedac otwarta na nowe doswiadczenia, wyraz intencje poznania tego zjawiska. jak juz to zwizualizujesz to czekaj co bedzie sie dzialo i kiedy pojawi sie kula nie musisz sie poddawac wyciaganiu ale oznajmij jej, ze chcialabys sie dowiedziec czemu to doswiadczenie ma sluzyc no i poczekaj co bedzie sie dzialo
guinea_pig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 19:16   #355
guinea_pig
Raczkowanie
 
Avatar guinea_pig
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 122
Dot.: OOBE i LD

skoro juz jestesmy przy temacie wyciagania z ciala opowiem co mi sie kiedys przydarzylo lezalam juz w lozku wieczorem i w momencie gdy zasypialam poczulam, ze w drzwiach mojego pokoju pojawilo sie 2 mezczyzn. jeden z nich podszedl do mnie i zaczal cos przy mnie "majstrowac", a drugi stal w drzwiach i sie przygladal, odnioslam wrazenie, ze nadzoruje tego pierwszego. o dziwo w ogole sie ich nie balam dlatego rozluznilam sie i z ciekawoscia czekalam co sie wydarzy. niestety bylam jeszcze zbyt rozbudzona zeby cos z tego wyszlo i po ok. 15 minutach tamten mezczyzna dal sobie spokoj i poszli obaj. do dzisiaj nie wiem kim byli, ale raczej nie byli to moi opiekunowie. mam wrazenie, ze ten mezczyzna, ktory probowal mnie wyciagnac uczyl sie dopiero tego.

przydarzylo sie wam cos podobnego?
guinea_pig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 17:37   #356
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: OOBE i LD

Cytat:
Napisane przez guinea_pig Pokaż wiadomość
anakonda - nie slyszalam nigdy o tej czarnej kuli ale mysle, ze moze to opiekun jest? jesli bardzo ci zalezy na dowiedzeniu sie co to bylo to jak bedziesz miala czas cisze i spokoj poloz sie, rozluznij, najlepiej jak wprowadzisz sie w trans, wyobraz sobie ta kule, przypomnij jakie to bylo uczucie gdy cie wyciagalo z ciala, wazne zebys to robila bedac otwarta na nowe doswiadczenia, wyraz intencje poznania tego zjawiska. jak juz to zwizualizujesz to czekaj co bedzie sie dzialo i kiedy pojawi sie kula nie musisz sie poddawac wyciaganiu ale oznajmij jej, ze chcialabys sie dowiedziec czemu to doswiadczenie ma sluzyc no i poczekaj co bedzie sie dzialo

Heh, jak będę miała czas to napewno poeksperymentuję.


Cytat:
Napisane przez guinea_pig
skoro juz jestesmy przy temacie wyciagania z ciala opowiem co mi sie kiedys przydarzylo lezalam juz w lozku wieczorem i w momencie gdy zasypialam poczulam, ze w drzwiach mojego pokoju pojawilo sie 2 mezczyzn. jeden z nich podszedl do mnie i zaczal cos przy mnie "majstrowac", a drugi stal w drzwiach i sie przygladal, odnioslam wrazenie, ze nadzoruje tego pierwszego. o dziwo w ogole sie ich nie balam dlatego rozluznilam sie i z ciekawoscia czekalam co sie wydarzy. niestety bylam jeszcze zbyt rozbudzona zeby cos z tego wyszlo i po ok. 15 minutach tamten mezczyzna dal sobie spokoj i poszli obaj. do dzisiaj nie wiem kim byli, ale raczej nie byli to moi opiekunowie. mam wrazenie, ze ten mezczyzna, ktory probowal mnie wyciagnac uczyl sie dopiero tego.

przydarzylo sie wam cos podobnego?
To napewno było ufo...()
W dodatku to majstrowanie świadczy tylko o jednym.

A tak na poważnie:
Nigdy czegoś takiego nie miałam. Ale ciekawe zjawisko.

hmm, a tak właściwie to kim są opiekunowie...? Duszami zmarłych?
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 17:44   #357
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: OOBE i LD

czytalam kiedys pamietnik babki ktora byla nawiedzana prze ufo i tak to wlasnie wygladalo mniej wiecej.
strachliwa nie jestem ale po tej ksiazce bałam sie w nocy
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 22:28   #358
guinea_pig
Raczkowanie
 
Avatar guinea_pig
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 122
Dot.: OOBE i LD

anakonda - opiekunowie to istoty na wyzszym poziomie rozwoju niz my, zazwyczaj pomagaja nam "po drugiej stronie". podobno kiedy juz osiagniemy odpowiedni poziom rozwoju nie sa juz potrzebni i odchodza. z lektury monroe'a i moena wnioskuje, ze sa to istoty w pewien sposob z nami zwiazane, wspolnie tworzymy jedna calosc, trudno mi to opisac
guinea_pig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 10:55   #359
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Arrow Oobe _czy Ktoś Praktykuje?

ostatnio poczytalam sobie troche w internecie na temat oobe i chcialabym dowiedziec sie o tym czegos dokladniej narazie wiem tyle, ze to dziala w ten sposob, ze cialo astralne odrywa sie od ciala zeczywistego powenie wiekszosc z was uzna mnie za wariatke, ale to prawda mnustwo osob to praktykuje tak wiec prosze o opinje na ten temat moze ktos bedzie wiedzial o co chodzi
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 10:59   #360
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Oobe _czy Ktoś Praktykuje?

było, polecam wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=128227
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-23 20:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.