Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Pokaż wyniki sondy: Jaki nosisz aparat do zębów?
aparat stały metalowy 49 44,14%
aparat stały porcelanowy (kosmetyczny) 12 10,81%
aparat ruchomy 6 5,41%
nie noszę 44 39,64%
Głosujący: 111. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-13, 02:51   #1501
piranha0403
Raczkowanie
 
Avatar piranha0403
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 89
Send a message via Skype™ to piranha0403
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

polecam dentystke bogacz-munia z jasla stomatologia esdentica. Nie drogo a super robi ,i znieczulenie the wand
__________________
Projekty wnętrz 3D PW
piranha0403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 11:52   #1502
pulp fiction
Zadomowienie
 
Avatar pulp fiction
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Dobry Ortodonta, stomatolog, ceny usług , kogo polecamy:)?

poszukuję ortodonty z Warszawy i okolic (Grodzisk, Piaseczno itp)
__________________
Zostaje ci wzruszenie ramionami - pamiątkowy gest po tym, że umieliśmy latać.

ćwiczę
dbam o włosy
zdrowo się odżywiam
pulp fiction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 15:44   #1503
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Dobry Ortodonta, stomatolog, ceny usług , kogo polecamy:)?

Cytat:
Napisane przez pulp fiction Pokaż wiadomość
poszukuję ortodonty z Warszawy i okolic (Grodzisk, Piaseczno itp)
Na Kabatach Grażyna Kondrat.
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 10:23   #1504
pulp fiction
Zadomowienie
 
Avatar pulp fiction
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Dobry Ortodonta, stomatolog, ceny usług , kogo polecamy:)?

candy a wiesz może jak cenowo mniej więcej wyglądają wizyty?
__________________
Zostaje ci wzruszenie ramionami - pamiątkowy gest po tym, że umieliśmy latać.

ćwiczę
dbam o włosy
zdrowo się odżywiam
pulp fiction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 12:24   #1505
karla185
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Ja polecam w Sopocie identical. Profesjonalna kadra. Usługi w przystępnej cenie. Jestem z ich usług bardzo zadowolona.
karla185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 12:36   #1506
piranha0403
Raczkowanie
 
Avatar piranha0403
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 89
Send a message via Skype™ to piranha0403
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

w jakim gabinecie robilas zabieg? i czy to byl caly pakiet czy tylko skaling? bo mnie interesuje tez piaskowanie i fluoryzacja, podaj mi info moze tez sie tam wybiore jak dobrze robią
__________________
Projekty wnętrz 3D PW

Edytowane przez piranha0403
Czas edycji: 2014-10-13 o 12:37
piranha0403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 17:14   #1507
mrauu_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

LUBLIN
Jakiego ortodontę polecacie z Lublina?
mrauu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-16, 18:31   #1508
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Dobry Ortodonta, stomatolog, ceny usług , kogo polecamy:)?

Wrocław
ktos poleci dobrego ortodonte z Wrocławia?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 20:27   #1509
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Witam !
Szukam dobrego stomatologa w LUBLINIE z dobrym podejściem do pacjenta. Zależy mi również na znieczuleniu gazem, bo bardzo się boję . Czy ktoś może mi kogoś polecić na NFZ bądź prywatnie, z tym żeby cenowo nie byłoby zbyt wygórowanie, bo mam ograniczony fundusz ..
Pozdrawiam!
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier

Edytowane przez Yennefer92
Czas edycji: 2014-11-16 o 20:29
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 07:32   #1510
culima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 12
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Chciałabym polecić Wam dobrą panią stomatolog w Warszawie, może już o niej słyszałyście. Chodzi o panią dr Emmę Kiworkową-Rączkowską i klinikę http://www.villanova.pl/16/1/KLINIKA.htm Pełen profesjonalizm, super atmosfera (uśmiechnięci ludzie, bardzo przyjaźnie nastawieni do pacjenta). Tak powinno być wszędzie, ale niestety nie jest. Pozdrawiam
culima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 07:47   #1511
kajazkrakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: poszukuję lek. dent. Natalii Prysyazhna w krk

Cytat:
Napisane przez Olga_z_Krakowa Pokaż wiadomość
Cześć, piszę do was w nietypowej sprawie... Chodziłam z córką do fantastycznej lekarki lek. dent. Natalii Prysyazhna do "Non stop dent" w Krk, ale niestety Pani doktor się przeniosła do innej kliniki w Krakowie Bardzo mi zależy na tym, aby ją odnaleźć... Czy ktoś może się spotkał z info gdzie ona teraz przyjmuje??? Będę bardzo wdzięczna za informację!
Pozdrawiam,
O.
hej, pani <ciach> przyjmuje teraz na Bronowicach przy ul.<ciach>. Dokładnego adresu nie pamiętam... Ale budynek jest na tyle charakterystyczny (z logo) że jak sprawdzisz w necie, to na pewno trafisz. Też tam chodzę z moją córką do tej stomatolożki. Mam nadzieję, że szybko znajdziesz miejsce i się umówisz na wizytę.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-10-29 o 22:27
kajazkrakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 13:13   #1512
AnnaMocarz
Przyczajenie
 
Avatar AnnaMocarz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Pomocy

Pomocy! Poszukuję dobrego dentystę implantologia z Białegostoku lub okolic. Wczoraj straciłam kła na łyżwach:-( Pilnie. Pomóżcie!
AnnaMocarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 19:07   #1513
Aiji_
Raczkowanie
 
Avatar Aiji_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 135
Dentysta do kanałowego w Łodzi

Heeej, możecie polecić łódzkiego dentystę, który robi kanałowe w cenach niższych niż kosmiczne, ale jednocześnie nie spartaczy tego? Wiem, mam duże wymagania, ale może ktoś taki istnieje? Nie znam żadnych dentystów w Łodzi (jestem z innego miasta), a nie chcę wybierać kogoś w ciemno
Aiji_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 16:36   #1514
menia01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Hej..slyszałyście może coś o gabinecie Bo-dent w Warszawie?
menia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 13:43   #1515
MichalMaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Cześć, witajcie,

dobry stomatolog to skarb,
jeżeli ktoś byłby zainteresowany dobrym gabinetem o Olsztynie oraz okolicach to mogę polecić gabinet http://sujka.com.pl/,
naprawdę warto, fachowa obsługa a i gabinet mają wspaniale wyposażony.
MichalMaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 13:55   #1516
agulina86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: Ortodonta, stomatolog, , kogo polecamy- Świnoujście

Jeżeli ktoś jest ze Świnoujścia to polecam Cezardent.

A najbardziej polecam Panią Kamilę Kabacińską-Micał. Polecam każdemu, kto chce aby dziecko nie bało się wizyty u ortodonty, czy dentysty. Ciepła, serdeczna i pełna zrozumienia dla mojego synka. Ważne, że rodzić wychodząc z Cezardentu od Pani Kamili, wie zawsze wszystko. Pełne wyjaśnienie, wytłumaczenie przebiegu leczenia.

P.s. używają też gazu rozweselającego.
agulina86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 22:22   #1517
littleparty
Raczkowanie
 
Avatar littleparty
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 32
Dot.: Dentysta do kanałowego w Łodzi

Cytat:
Napisane przez Aiji_ Pokaż wiadomość
Heeej, możecie polecić łódzkiego dentystę, który robi kanałowe w cenach niższych niż kosmiczne, ale jednocześnie nie spartaczy tego? Wiem, mam duże wymagania, ale może ktoś taki istnieje? Nie znam żadnych dentystów w Łodzi (jestem z innego miasta), a nie chcę wybierać kogoś w ciemno
Podbijam
I ortodonty dobrego szukam w Łodzi.
littleparty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 07:50   #1518
201801042025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 25
Dot.: Dentysta do kanałowego w Łodzi

Cytat:
Napisane przez littleparty Pokaż wiadomość
Podbijam
I ortodonty dobrego szukam w Łodzi.
Polecam Wam w Łodzi dra Wojciecha Radlińskiego - zarówno jako dentystę, jak i ortodontę. Ceny nie sa wygórowane, jak na takie miasto - w swojej mieścinie płaciłam wiecej. Opieka na najwyzszym poziomie. wsytarczy wpisac ortorad.pl Leczę sie ortodontycznie od prawie 2 lat i jestem baaardzo zadowolona. Wiecej info na privie
201801042025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 11:33   #1519
marcin21ab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 9
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Szczerze polecam wszystkim w Iławie Jacka Dudziaka! Na prawdę bardzo dobry stomatolog,BARDZO dokładny i robi też implanty. Od pół roku mam dwa implanty robione u niego z których jestem bardzo zadowolony. Jak ktoś chce jakieś info odnośnie zabiegu, ceny itp pisać PW
marcin21ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-12, 21:51   #1520
Milik
Raczkowanie
 
Avatar Milik
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 300
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Możecie polecić jakiegoś dobrego i taniego stomatologa i ortodontę na Śląsku ? Katowice, Tychy, Mysłowice, Sosnowiec, Chorzów?
Milik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 11:19   #1521
dakonu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Poszukuję dobrego stomatologa w KRAKOWIE wykonującego kompozyty, zamykającego diastemę? Ktoś kto wykonuję bonding? Zalezy mi na bardzo dobrym efekcie estetycznym przy zachowaniu pięknej bieli.

Bardzo proszę o porady
dakonu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 09:36   #1522
dakonu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Ponawiam pytanie poszukuje dobrego stomatologa w KRAKOWIE, który robi ładne kompozyty na przednich zębach. Bardzo proszę o opinie
dakonu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 19:29   #1523
klotylda14
Zadomowienie
 
Avatar klotylda14
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 434
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Poszukuję dobrego dentysty w Bydgoszczy - marzy mi się usuniecie zęba pod narkozą - zna ktoś?
klotylda14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 15:19   #1524
bra_tek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 10
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Ja polecam Bamed w Łodzi. Sama tam chodzę do Pani Beaty Kosowskiej i jestem zadowolona. Miła, uczynna i sprawia, że wizyta nie jest już taka straszna.
bra_tek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 17:04   #1525
magda_da
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Ja mogę polecić moją Panią stomatolog z Łodzi Joannę Ślusiewicz przyjmuje na ul. Przybyszewskiego 12. Jest super stomatologiem i super człowiekiem

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

przyjedź do mojego ortodonty do Łodzi
magda_da jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 13:40   #1526
mostewa
EwA Most
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry ortodonta krakow

Cytat:
Napisane przez bartek88 Pokaż wiadomość
Proszę tylko pamietać ze Pani Weronika Rabczak nie ma specjalizacji z ortodoncji,,,,,,,,wiec ryzyko niepowodzeń bierzesz na siebie

Bartku może i nie ma w Polsce robionego certyfikatu ... ale jakbyś nie wiedział stomatolodzy mogą wykonywać ortodoncję po kursach i odwrotnie w innym przypadku ortodonta nie mógłby borować! Co do specjalizacji to wielu jest którzy mają a tak jakby go nie mieli... Mowa o gabinecie ortodontycznym w niedalekim sąsiedztwie.. 2 lekarzy a jedno dno i wyłudzanie kasy. No ale certyfikat jest i wisi na ścianie więc można powiedzieć że "DYPLOMOWO" pacjenci są oszukiwani...

Ja osobiście polecam p. Wronikę Rabczak !! Co do gabinetu www.plus-dent.pl to jest to jeden z bardziej nowoczesnych w Krakowie.

______________________
https://lovesite.pl

Edytowane przez mostewa
Czas edycji: 2020-09-16 o 00:32
mostewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 22:32   #1527
Wilczaa
Rozeznanie
 
Avatar Wilczaa
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 600
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Hej
Chciałam wam polecić wspaniałego stomatologa Tomasz Czechowicz, który przyjmuje w Dąbrowie Tarnowskiej dzięki któremu wasze wizyty już nie będą wiązały się ze strachem. Ja mimo swojego wieku całe życie bałam się odwiedzać gabinety stomatologiczne jednak dzięki temu że poszłam raz do tego pana jestem w siódmym niebie i już nie zamienię na innego jest to bardzo miły, uprzejmy oraz delikatny stomatolog przy którym strach mija. Z czystym sumieniem mogę wam go polecić
__________________
Jestem tu nowa.

14.07.2012r - dobrze że Cie mam.

14.07.2014 r - powiedziałam TAK
Wilczaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 12:14   #1528
bartek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 57
Dot.: Dobry ortodonta krakow

Cytat:
Napisane przez mostewa Pokaż wiadomość
Bartku może i nie ma w Polsce robionego certyfikatu ... ale jakbyś nie wiedział stomatolodzy mogą wykonywać ortodoncję po kursach i odwrotnie w innym przypadku ortodonta nie mógłby borować! Co do specjalizacji to wielu jest którzy mają a tak jakby go nie mieli... Mowa o gabinecie ortodontycznym w niedalekim sąsiedztwie.. 2 lekarzy a jedno dno i wyłudzanie kasy. No ale certyfikat jest i wisi na ścianie więc można powiedzieć że "DYPLOMOWO" pacjenci są oszukiwani...

Ja osobiście polecam p. Wronikę Rabczak !! Co do gabinetu www.plus-dent.pl to jest to jeden z bardziej nowoczesnych w Krakowie.
P. Weroniko. Po piersze nigdzie nie napisałem, że stomatolog nie może robić ortodoncji, bo takiego ani zakazu ani nakazu nie ma. Po drugie, uważam że każdy ortodonta to stomatolog (dyplom lekarza stomatologa po ukończeniu 5 letnich studniów), ale nie każdy stomatolog to specjalista ortodonta (specjalizacjia z ortodoncji + egzamin państwowy uprawniający do tytułu specjalista ortodonta). Dlatego w wielu gabinetach widnieją pod nazwiskiem lekarza albo krótko "ortodonta", albo "specjalizuje się w ortodoncji", itd. Kto ma skończoną specjalizację pisze po prostu - specjalista ortodonta i tyle. Inne nazwy poza tą oznaczaja ze ktoś - i tu racja - nie ukończył specjalizacji i tyle. Po trzecie nigdy nie twierdziłem, że ten ze specjalizacją jest zawsze lepsze od tego bez specjalizacji. Wiem dlaczego wielu stomatologogó e robić ortodoncje (pomijam pasjonatów, którzy są w miejszości) z uwagi na kase. Po czwarte, coraz wiecej roszczen w leczeniu ortodontym dotyczy tych ortodontów, którzy nie maja specjalizacji. Bo aparat przykleić to meg nawet, ja, poważnie, tyle że po 2 miesiącach po leczeneniu (jeśli uda się osiagnąc zamierzony cel) zęby się rozjeżdzają. Po piąte, każdy jest wolny i ma prawo wyboru, chodzi jedynie o to, aby miał świadomość, jaki specjalista go leczy czy specjlista ortodonta, czy specjalista pedodonta. Ja mogę polecić Dr Moszyńskiego prawdziwego fachowac i prawdziwego - specjalistę ortodontę
bartek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 21:48   #1529
Ainir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 40
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Hej, poszukuję dentysty w Krakowie, najlepiej w części północnej. Jestem dentofobem, więc było by dobrze, gdyby miał dobre podejście do pacjenta, ponad to poszukuję kogoś, kto jest w miarę przystępny jak na studencką kieszeń. Poleci ktoś jakiegoś stomatologa?
Ainir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 11:45   #1530
AmetystowaCzara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Ja najpierw chodziłam od dziecka do jednego dentysty, a potem znalazłam tego dentystę i już nigdy go nie zmienię

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-05 o 13:22 Powód: Link.
AmetystowaCzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-14 01:11:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.