Kosmetyki firmy "Jadwiga". - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-25, 16:04   #1
tomek__HG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 74

Kosmetyki firmy "Jadwiga".


moja ciotka polecalaa mi ten kosmetyk ... mowiac ze polskie produkty sa najlepsze bo przystosowane sa do naszego klimatu z kolei jej polecila to kosmetyczka z krakowa..co o tym sadzicie??? skladniki: aqua , kaolin , ALKOHOL , zine Oxide , tal camphor . a to link
http://www.jadwigajk.hg.pl/images/polska_papka.jpg
http://www.jadwigajk.hg.pl/produkty_pol.htm
tomek__HG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-26, 01:01   #2
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: kosmetyki jadwiga

Jeśli chodzi 0 papke to dla cery z malymi problemami (czyt. pojedyncze "niespodzianki") mozna stosowac ją punktowo - troszke wysusza i zapobiega powstawaniu ropnych wyprysków. Mozna ją też podobno stosować na całe partei skóry - nie próbowalam bo nie mam takiej potrzeby, ale podobno sciaga pory i wysusza przetluszczajaca sie cere.
Jak dla mnie to najlepsza rzecz na ugryzienia komarów))
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-26, 07:08   #3
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Re: kosmetyki jadwiga

Ja uzywam kosmetyków Jadwiga m.in papki (już drugie opakowanie) Stosuję ja głównie na strefę T na noc cienką warstwą oraz czasem pounktowo na pojawiające się wypryski. Na dzień można papkę zmieszac z kremem, ktory się aktualnie używa i posmarowac całą twarz (nie widac nic na twarzy, jest lekko zmatowiona i efekt ten nawet długo się utrzymuje. Uważam, że papka jest skuteczna, wysusza pryszcze w krótkim czasie. Ja nie mam problemów z cerą (cos od czasu do czasu sie pojawi na brodzie) więc nie wiem czy będzie tak samo skuteczna przy cerze trądzikowej.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-26, 08:43   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: kosmetyki jadwiga

tomek, to ty masz wrażliwą cerę i problemy trądzikowe?
w takim razie odradzam tę papkę- zawiera wiele substancji drażniących, przede wszystkim alkohol i kamforę.
krzywdę sobie zrobisz eksperymentami na własna rękę.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-17, 18:45   #5
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
peeling ziołowy Jadwiga

Witam
mam pytanie, chciałabym zrobić sobie peeling Jadwiga, ale zastanawiam się, czy będę mogła normalnie wychodzić tylko chronić skórę przed słońcem, czy trzeba posiedzieć w domu przez tydzień czy dwa, bo z tego co czytałam nie można stosować żadnych kremów, więc tych przeciwsłonecznych też nie. Bardzo proszę o odpowiedź
pozdr
Agy
Agy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-17, 19:10   #6
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Re: Peeling Jadwiga proszę o rady:)))

Ja mialam robioną Neoderme, czyli cos zblizonego do peelingu Jadwiga. Po Neodermie jest tak, ze po samym zabiegu wyglada sie ladnie, jeszcze przez dwa dni po nim mozna normalnie wychodzic z domu, a potem zaczyna sie luszczenie... Po samym zabiegu moglam przemywac twarz tylko tonikiem bezalkoholowym i tak przez tydzien.

Pozdrawiam!
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-18, 17:42   #7
Sonika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 231
Re: Peeling Jadwiga proszę o rady:)))

Ja też miałam robioną Neodermę. Rzeczywiście jest tak, że przez 2 dni wygląda się całkiem dobrze. Potem trzeba przetrwać jeszcze 3 dni, kiedy wygląd jest mało ciekawy, ale znowu nie jakiś tragiczny (po prostu strasznie łuszczy się skóra). Ja przemywam twarz, bo jestem po drugim zabiegu, płynem micearnym do skóry wrażliwej. Dostałam też 2 kremy z Neodermy. Jeden z nich zawiera filtry. Po niecałym tyg. skóra jest naprwdę ładna.Napradę można przetrwać nie strasząc. Bulbo, a czy Ty jesteś zadowolona z tego zabiegu? Bo ja bardzo, bardzo..., chociaż podchodziłam do nigo szalenie nieufnie.
Sonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-19, 08:57   #8
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Re: Peeling Jadwiga proszę o rady:)))

hej
dzięki za odpowiedzi, cieszę się, że z Waszych doświadczeń wynika, że nie wygląda się tak źle, bo już martwiłam się, że będę musiała iść na zwolnienie, ale może faktycznie nie będzie aż tak strasznie. POzczekamy zobaczymy
pozdr
Agy
Agy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-19, 21:30   #9
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Re: Peeling Jadwiga proszę o rady:)))

Soniu, jeśli chodzi o efekty hmm, fakt buzia jest gładsza i jakas taka ladniejsza, ale ja niestety mam dosc sporo do usuniecia i szykuje sie na nastepny zabieg. A ile placilas za Neoderme?
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-19, 21:32   #10
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Re: Peeling Jadwiga proszę o rady:)))

Acha Agy, wiesz peeling Jadwiga to troszke inna rzecz, po nim podobno wyglada sie troche gorzej i twarz puchnie i podobno jest podrazniona. Znajoma miala robiony taki zabieg. Wszystko jednak zalezy od skory. Powodzenia
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-19, 22:00   #11
Sonika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 231
Re: Peeling Jadwiga proszę o rady:)))

Ja wykonywałam ten zabieg tylko na policzkach i brodzie. Zapłaciłam 150 zl z próbkami kosmetyków do pielęgnacji. Teraz wykonałam drugi zabieg(dokładnie w środę). Efekt jest naprawdę niesamowity. Nie pamiętam, kiedy miałm taką skórę. We wtorek planuję trzeci zabieg, by wszystko ładnie sie utrwaliło i starło na sto procent, wtedy skóra bedzie naprawdę idealna, bo juz teraz jest ładna. Właściwie nie widać już na niej jakichkolwiek śladów po trądziku. Zregenerowała się, wygładziła i zrobiła jędrna, napięta. Aż miło mi patrzeć w lustro, mimo, że nie jestem umalowana. Dlatego pzrekonałam się do tego zabiegu i myślę, ze 2 razy w roku, dla odśiweżenia skóry bedę go powtarzać.Chcę jeszcze dodać, że kosmetyczka, u której wykonywałam ten zabieg, bierze 250 zl za peeling na całej twarzy,; to chyba przeciętna cena. A ile Ty zapłaciłaś?
Sonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-19, 23:48   #12
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Peeling Jadwiga proszę o rady:)))

Peeling Jadwiga jest podobny do Neodermy - troszkę są inne zalecenia co do pielęgnacji po zabiegu. Nie słyszałam o tym aby skóra puchła po zabiegu. Myślę ,że mogła to być reakcja na zbyt intensywnie przeprowadzony zabieg na wrażliwej skórze. Po tym peelingu wygląda się tak jak opisały to dziewczyny w przypadku Neodermy. Identyczny przebieg i póżniej efekty po zabiegu daje zabieg Acne Peel - bardzo polecam gdyż jest zdecydowanie tańszy (u mnie w salonie cała twarz 120zł- Szczecin, w Warszawie ,Poznaniu myślę ,że ok.150 - 180zł), tu też klientka dostaje kosmetyki do stosowania w domu, ja dodatkowo zapraszam w tydzień po peelingu na odżywczą maseczkę.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-20, 01:12   #13
alex2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 80
Re: Peeling Jadwiga proszę o rady:)))

Polecam peeling Jadwiga!!!! Efekt jest rewelacyjny, cera jest wygladzona, pory oczyszczone i zwezone, blizny zmniejszone ( mam ich sporo po tradziku ).
alex2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-20, 06:06   #14
Sonika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 231
Re: Peeling Jadwiga proszę o rady:)))

alex2 - tak naprawdę myślę, że warto przeprowadzać takie zabiegi do skutku.Niewarto zadowalać się tylko zmniejszeniem blizn. Tak naprawdę ja po 2 zabiegach zlikwidowałam blizenki i wgłębienia ostatecznie, teraz mogę wreszcie detchnąć z ulgą. Sądzę, że właśnie ten idealny efekt powinien być celem tego typu zabiegów. Tak przynajmniej sobie założyłam i dzięki mojej kosmetyczce udało mi się to osiągnąć.Żałuję, że nie znam nikogo w moim mieście kto wykonuje zabiegi, o których pisze również p. Beata Krajnik.Ceny są faktycznie konkurencyjne. No cóż, będę musiała poszukać, bo jak już wcześniej pisałam, na pewno warto 2 razy w roku przeprwadzić taka małą serię zabiegów, żeby skóra się odświeżyła, nabrała blasku i jędrności. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, życzę powodzenia i namawiam do powtórzenia peelingu, jeśli jest taka potrzeba.
Sonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-20, 17:25   #15
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Re: Peeling Jadwiga proszę o rady:)))

Ja mialam robione dwa takie zabiegi. Slady mam wlasciwie tylko na policzkach,ale robilam peeling calej twarzy. Za pierwszy placilam 300zl, a za kolejny juz 180zl. Niebawem ide na nastepny .
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-21, 03:31   #16
alex2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 80
Re: Peeling Jadwiga proszę o rady:)))

Bardzo chetnie poddalabym sie takiemu zabiegowi raz w miesiacu ale niestety jestem teraz poza krajem i jest to niemozliwe. Ale teraz jest tu bardzo modny zabieg pod nazwa crystal clear i mam zamiar go sobie zafundowac ponoc rewelacyjnie wygladza cere i likwiduje blizny.
alex2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 14:10   #17
Pietrynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2
peeling ziołowy Jadwiga

18.04 miałam wykonany peeling ziołowy Jadwiga.Niestety do dziś nie ma zadnych efektów (minął tydzień).Skóra nie była nawet zaczerwieniona i oczywiście ani śladu złuszczania.Stosowałam się do zaleceń kosmetyczki nie używałam wody,pryskałam twarz lotionem.Kosmetyczka powiedziała mi,że to nie jej wina,tylko mojej cery.Czuję się oszukana.Czy rzeczywiście to moja wina?
Pietrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 16:21   #18
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: peeling ziołowy Jadwiga

Jeśli to był pierwszy zabieg złuszczania to nie dziwię się kosmetyczce ,że wolała wykonać go delikatniej.Ja zawsze uprzedzam moje klientki ,że nie można przewidzieć czy pierwsze złuszczanie będzie mocne czy delikatne (lub może się zdarzyć ,że nie będzie się naskórek łuszczył). Dopiero przy drugim zabiegu kosmetyczka może zrobić zabieg dłużej lub mocniej i wtedy będzie pewność ,że nie zaszkodzi skórze mocniejsze potraktowanie. Ja w przypadku takim jak Twój powtarzam zabieg po ok. 2 tygodniach (ryzyko ,że pierwszy zabieg zrobię zbyt delikatnie dzielę z klientką -czyli jeśli jest taka sytuacja to drugi zabieg jest za 1/2 ceny - pod warunkiem,że klientka zgłosiła sie na konsultację w terminie wyznaczonym przeze mnie.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 13:20   #19
Pietrynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2
Re: peeling ziołowy Jadwiga

Bardzo dziękuję,za tak szybką odpowiedź!Niestety nie zostałam uprzedzona,że do złuszczania może wcale nie dojść.Gdybym o tym wiedziała wybrałabym inny rodzaj peelingu.Pozdrawiam!
Pietrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 11:06   #20
schiza111
Raczkowanie
 
Avatar schiza111
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 224
GG do schiza111
Peeling ziołowy Jadwiga - Efekty, zdjęcia, porady :)

Hej dziewczyny

Jestem właśnie po oczyszczaniu twarzy u kosmetyczki przed peelingiem Jadwigi, na który idę w piątek Już sporo się naczytałam jak mogę po tym wyglądać przez pierwszy tydzień - jak mały potworek Czy któraś z was ma może zdjęcia twarzy jak wygląda po peelingu? A jeszcze lepiej zdjęcia przed i po? Macie może jakieś "złote myśli" odnośnie peelingu? Kiedy można wyskoczyć na solarium i czy jesteście zadowolone z efektów?
__________________
schiza111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 01:03   #21
coolboy5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: peeling ziołowy Jadwiga

Witam, jestem 14 dni po zabiegu peelingu ziolowego jadwiga. Pierwsze dni po zabiegu skora luszcyla sie . twarz bylo wtrazne odswiezona i oczyszczona.....ale juz teraz nie widac zabardzo efektu...... wiec najlepiej byloby powtarzac co 2 tyg.... w tym tydzien wyciagniety z zycia heheh
generalnie polecam ale efekty moglyby byc lepsze
coolboy5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 15:48   #22
Karuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: peeling ziołowy Jadwiga

Cytat:
Napisane przez Agy Pokaż wiadomość
Witam
mam pytanie, chciałabym zrobić sobie peeling Jadwiga, ale zastanawiam się, czy będę mogła normalnie wychodzić tylko chronić skórę przed słońcem, czy trzeba posiedzieć w domu przez tydzień czy dwa, bo z tego co czytałam nie można stosować żadnych kremów, więc tych przeciwsłonecznych też nie. Bardzo proszę o odpowiedź
pozdr
Agy
Peeling Jadwiga to zabieg głębokiego złuszczania naskórka.Należy chronić po zabiegu skórę przd słońcem stosując wysokie filtry słoneczne blokery.Można normalnie wychodzić na dwór.Po zabiegu skóra może być zarówno zaczerwieniona jak i blada,jest to kwestia indywidualna.Złuszczanie po pierwszym zabiegu może być niewidoczne.Po zabiegu należy spryskiwać twarz specjalnym preparatem co 2 godziny,bądz jeśli masz wrażliwą twarz i bardzo Cię boli to co 1 godznię(spray ten kosmetyczka powinna Ci dać do pielęgnacji w domu gratis w ramach zabiegu).Należy go wykorzystać w całości.Bewzględnie przez 6 dni nie wolno myć twarzy wodą,żelem,nie wolno robić makijażu.
Karuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 15:43   #23
Pullpet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: peeling ziołowy Jadwiga

Funduje sobie Peeling Jadwiga i bardzo, bardzo, bardzo go sobie chwale - efekt cudny. Tylko warto by kosmetyczka była obeznana, a nie samoucząca się bo można się załamać wynikiem
Mi jako pierwszy robiono ten peeling jako powierzchowne zluszczanie,
za drugim razem dopiero złuszczanie było głębokie - skóre cały czas spryskiwałam płynem przygotowanym przez kosmetyczke i było w porządku (płaty odpadały, ale obeszło się np. bez opuchlizn).
Warto oddać się przy takich zabiegach w rece profesjonalistki
Pullpet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 16:02   #24
Pullpet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: kosmetyki jadwiga

Justy też mam skórę wrażliwą i trądzik a papka jakoś mi pomogła nie szkodząc..
wystarczyło stosować z zaleceniami, czyli w połączeniu z maseczką bionawilżającą
Pullpet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 16:56   #25
ponentasi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: peeling ziołowy Jadwiga

jak przeczytałam jak powinna wyglądać twarz po tym peelingu to się załamałam, mi kosmetyczka tarła twarz około 40 minut przy czym płakałam z bólu, zaraz po zabiegu spuchłam i piekło niemiłosiernie. 3 dni po zabiegu i dalej wyglądam jak potwór to znaczy twarz jak przypieczona żelazkiem i polana wrzątkiem. strasznie się boję że będę miała blizny szczególnie na policzkach ponieważ tam mam aż strupy pozasychane i wycieka mi coś żółtawego. tylko czoło i broda wygląda normalnie i zaczęło się złuszczanie. napiszcie czy ktoś też tak przechodził
ponentasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 11:07   #26
qula
Przyczajenie
 
Avatar qula
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: peeling ziołowy Jadwiga

Mam pytanko...
Gdzie w Warszawie można wykonać peeling Jadwigi ????
Bardzo proszę o podanie nazwy i adresu gabinetów.
Kiedyś miałam robiony ten peeling i efekty były naprawdę spektakularne, niestety moja kosmetyczka wyjechała za granice a ja chciałabym powtórzyć ten zabieg.
qula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 21:33   #27
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: kosmetyki jadwiga

No właśnie, podbiję wątek Macie może jakieś doświadczenia z kosmetykami Jadwiga? Nie tylko z papką do cery trądzikowej?
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 21:40   #28
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: kosmetyki jadwiga

peeling ziolowy jadwiga(silne dzialanie zluszczajace, podobnie jak kwasy) mimo ze nie cieszy sie duza popularnoscia jest naprawde bardzo dobry i godny polecenia
niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 15:47   #29
laura999
Raczkowanie
 
Avatar laura999
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 164
Dot.: kosmetyki jadwiga

Mnie też interesują opinie na temat kosmetyków JADWIGA,
szczególnie kremów i masek oraz preparatu kolagenowego.
laura999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 01:06   #30
Kasia1217
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: peeling ziołowy Jadwiga

Cytat:
Napisane przez ponentasi Pokaż wiadomość
jak przeczytałam jak powinna wyglądać twarz po tym peelingu to się załamałam, mi kosmetyczka tarła twarz około 40 minut przy czym płakałam z bólu, zaraz po zabiegu spuchłam i piekło niemiłosiernie. 3 dni po zabiegu i dalej wyglądam jak potwór to znaczy twarz jak przypieczona żelazkiem i polana wrzątkiem. strasznie się boję że będę miała blizny szczególnie na policzkach ponieważ tam mam aż strupy pozasychane i wycieka mi coś żółtawego. tylko czoło i broda wygląda normalnie i zaczęło się złuszczanie. napiszcie czy ktoś też tak przechodził
Ponentasi czy zrobila Ci to profesjonalna kosmetyczka????Ja dzisiaj miala wykonywany drugi peling zioly Jadwiga. Pierwszy trwal 1,5 minuty, drugi 8 minut. Twarz jest zaczerwieniona, podrazniona i nie dostepna w dodyku ale warto. Efekt jest rewelacyjny, nie spodziewalam sie az takiego, Szczerze nie wierzylam ze cos pomoze mojej okropnej, potradzikowej, zanieczyszczonej cerze...a jednak, polecam kazdemu.

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:59 ----------

i co do tego zabiegu to powinien trac on kilka minut, nie kilkanascie. dwa dni po zabiegu twarz jest zaczerwieniona podrazniona i nie wolno jej moczyc woda, w trzecim dniu zaczynamy spryskiwac twarz lotionem ziolowym Jadwiga, ktory powinnismy dostac od kosmetyczki i zaczyna sie zluszczanie, ktore trwa ok 2-3 dni, po czym idziemy do kosmetyczki na pelne doluszczenie i dopelnienie pelnego zabiegu maseczka. Nie powinno byc takiej sytuacji, zeby na twarzy pojawily sie strupki ropne i wcieranie w zadnym wypadku nie powinno trwac 40 minut, na Twoim miejscu zastanowilabym sie nad zaskarzeniem kosmetyczki.pozdrawiam
Kasia1217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-06 09:04:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.