Co się robi na siłowni? :> - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-01, 00:49   #91
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez Asiula1

Więc Pan trener powiedział mi jak widzi mój trening i ,ze oczywiscie po przejsciu go sama zdecyduje czy on mi odpowiada, zaczęłam od ORBITREKa ( nie wiem czy dobrze pamietam nazwę cwiczyłam 15 minut , nastepnie przeszłam na urządzenie gdzie ćwiczyłam nogi , robiłam jakby szpagat rozciągając nogi na boki a nastepnie przyciągając je do siebie , miałam ustawione obciązenie na 2 a wiem,ze skala chyba była do 10 ... o ile czegoś nie mylę. Następnie przeszłam na urządzenie cwiczenia ud, również cwiczenie rozciągające, kolejne to takie, iz lezałam na brzuchu a na łydki miałam polozony wałek) dosyć cięzki, musiałam go podnośić nogami do góry, i ostatnie to podciąganie ( głownie na wzmocnienie ramion i brzucha)
Nastepnie juz na koniec miałam
bieżnię - trening chodziarski ( 15 minut)

Każdego z ćwiczeń musiałam zrobić 20 serii ( oczywiscie prócz orbitreka i bieżni- bo tam cwiczyłam po 15 minut)

Jak skończyłam miałam dosyć , terner powiedział ,ze jak się czuję na siłach mogę powtórzyć wszystko jeszcze raz hehe ale nie miałam juz sił oczywiscie tym razem nastepnym mam nadzieję, uda się zrobić wszystko podwójnie!

Atmosfera fajna, ja byłam okolo 14 więc na szczeście jeszcze nie było duzo osób.




Masz bardzo fajny ten trening czy to jest wlansie naredukcje? powiedz mi ile robilas powtorzen na te 20 serii?
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 01:15   #92
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Smile Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Sposób odżywiania po ćwiczeniach zalezy od efektu jaki chcesz osiągnąć
( ukształtować mięśnie, schudnąc, nabrać masy itp) oraz od pory w której regularnie ćwiczysz.
Zaraz po ćwiczeniach najlepiej zjeść banana, w każdej sytuacji..
Odzywka bialkowo - weglowodanowa bedzie ok po silowni? tzn. dobra przy treningu na redukcje?
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 09:01   #93
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Kochane wróce jeszcze do sposobu odżywiania-dietki jak pozwolicie bo mam pytanie ;-)Mój trener po wywiadzie i jakis tam obliczeniach dał diete w ktorej mam spozywac ogólnie mówiac 1046 kalorii na spalenie zbędnych kilogramów i mam wykaz jedzonka co powinnam jeść ile tego i wogole iii teraz moje pytanie czy ćwicząc i niebędę przestrzegac tego w sensie takim jaki jest zalecony i np. zjem troszke mniej choc wiadomo że wykaz tych prodyktów będe brac pod uwagę ale wiadomo że czasem na coś Cie napadnie :-D a niechciałabym aby dieta była dla mnie jakis utrapieniem i męczarnia bo szybko mi sie odechce heheh ale będe sie ograniczac w jedzeniu w spozywaniu cukrów slodyczy niejedzenia wieczorem to też ma jakis sens i będą rezultaty???
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 11:41   #94
iwona.sz2403
Raczkowanie
 
Avatar iwona.sz2403
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 203
GG do iwona.sz2403
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

ja przed snem piję odżywkę białkową, a jakiejś specjalnej diety nie mam, jem to na co mam ochotę.
iwona.sz2403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 11:46   #95
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez iwona.sz2403
ja przed snem piję odżywkę białkową, a jakiejś specjalnej diety nie mam, jem to na co mam ochotę.
A czy można te odżywki białkowe pić, nawet jeśli się nic nie trenuje? Tzn. ra na jakiś czas się porusza, tak nieprofesjonalnie, dla przyjemności...?
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 18:26   #96
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez okretka
A czy można te odżywki białkowe pić, nawet jeśli się nic nie trenuje? Tzn. ra na jakiś czas się porusza, tak nieprofesjonalnie, dla przyjemności...?

Mnie sie wydaje ze mozna ja pic kiedy wiemy ze w diecie mamy zamalo bialka no i wtedy gdy cwiczymy.Ale czy tak od sobie sama niewiem
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 21:12   #97
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

A kto wie?
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-01, 21:21   #98
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez okretka
A kto wie?
ja akurat takowa odrzywke pije zaraz po treningu z lyzeczka cukru ale jak sie to ma dalej sama niewiem bo nigdy mnie to zbytnio nieinteresowalo na sfd maja duuuuuuzo watkowo tym
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 18:31   #99
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez raspberry69
Masz bardzo fajny ten trening czy to jest wlansie naredukcje? powiedz mi ile robilas powtorzen na te 20 serii?
Czytałam ten wątek ale nie widziałam wcześniej Twojego pytania

Więc w sumie to teraz już wiem ,ze nie da sie odchudzic tylko jedenj częsci ciała ( np nóg) można bardziej się skupić na dolnej częsci ciała i ja własnie pod tym kątem zaczęłam chodzić na siłownię, i to własnie powiedziałam instruktorowi, ,ze głownie chodzi mi o dolną część ciała.

teraz staram się zawsze powótrzyć wszystkie ćwiczenia dwa razy czyli wychodzi ,że w sumie robię 40 serii na kazdym przyrządzie...

pozdrawiam
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 22:03   #100
iwona.sz2403
Raczkowanie
 
Avatar iwona.sz2403
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 203
GG do iwona.sz2403
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez Asiula1

teraz staram się zawsze powótrzyć wszystkie ćwiczenia dwa razy czyli wychodzi ,że w sumie robię 40 serii na kazdym przyrządzie...

pozdrawiam
a nie robisz czasem dwóch serii po 40 powtórzeń? bo nie bardzo rozumiem co piszesz
iwona.sz2403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 00:15   #101
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Przepraszam, ze sie tak do Was wtracam. bardzo mi sie podoba ten watek i to jak opisujecie swoje doswiadczenia z silownia zwiazane. i to jak sobie pomagacie, i to jakie jestescie sympatyczne. super! i bardzo duzo sie dowiedzialam

o silowni raczej myslalam jako o miejscu dla pakerow, koksow i takich podobnych. chociaz wiem ze i kobitki tam chadzaja to zawsze mi sie wydawalo, ze raczej takie sportsmenki (sportswomen ) i mi by bylo glupio sie przy nich pokazac, bo wiadomo... roznica rażąca dlatego zawsze uniakalam takiego zestawienia i silownie omijalam szerokim lukiem. jedyne moje doswiadczenia z silownia to z tą szkolna i to nie bylo nic specjalnego - takie tam obijanie sie, chodzenie od przyrzadu do przyrzadu.

ja konsekwencją nie grzesze, wiec jak zaczne to pocwicze w domu na poczatku systematycznie, a potem przestaje, bo zawsze mam jakas wymowke - teraz sesja. troche mi trudno sie przelamac. a jeszcze trudniej wytrwac.
a teraz sie zastanawaim czy nie zaczac nawiedzac takiej silowni, bo widze ze Wy jestescie zadowolone bardzo. tez tak chce i wyrzezbic cialko tez chce i nie chce zeby sie skonczylo na checiach ale ja tak za kazdym razem mowie i zla na siebie sama jestem
Jesli pozwolicie, to ja sobie tu bede zagladac i czytac jak Wam idzie
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-04, 08:55   #102
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Palemo witam Cię serdecznie na tym wątku i zapraszamy do częstego zaglądania i udzielania sie także Pamietaj masz nas jak byś była w jakiejs rezterce bądz miała chwile zwątpienia wskakuj do nas -poradzimy coś i wytrwamy
a Jesli sie zdecydujesz na siłownie to niepożałujesz wycisk daja ale wiadomoże to w dobrej sprawie dla naszego seksi ciałka hehe i powiem ci także ze owa siłownia mobilizuje wiec dasz rade napewno
pozdrawiam
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 11:50   #103
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez iwona.sz2403
a nie robisz czasem dwóch serii po 40 powtórzeń? bo nie bardzo rozumiem co piszesz
heHEH NO pewnie pomyliłam się
Robię dwie serie po 40 powtórzeń tzn w jedenj serii robię 20 powtórzeń i jak obskoczę wszystkie przyrządy ( na kazðym jednak seria po 20 powtórzeń) to wszystko robię od początku... jejku mam nadzieję, że nie pogmatwałam

Pozdrawiam
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 12:00   #104
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez palema
Przepraszam, ze sie tak do Was wtracam. bardzo mi sie podoba ten watek i to jak opisujecie swoje doswiadczenia z silownia zwiazane. i to jak sobie pomagacie, i to jakie jestescie sympatyczne. super! i bardzo duzo sie dowiedzialam

o silowni raczej myslalam jako o miejscu dla pakerow, koksow i takich podobnych. chociaz wiem ze i kobitki tam chadzaja to zawsze mi sie wydawalo, ze raczej takie sportsmenki (sportswomen ) i mi by bylo glupio sie przy nich pokazac, bo wiadomo... roznica rażąca dlatego zawsze uniakalam takiego zestawienia i silownie omijalam szerokim lukiem. jedyne moje doswiadczenia z silownia to z tą szkolna i to nie bylo nic specjalnego - takie tam obijanie sie, chodzenie od przyrzadu do przyrzadu.

ja konsekwencją nie grzesze, wiec jak zaczne to pocwicze w domu na poczatku systematycznie, a potem przestaje, bo zawsze mam jakas wymowke - teraz sesja. troche mi trudno sie przelamac. a jeszcze trudniej wytrwac.
a teraz sie zastanawaim czy nie zaczac nawiedzac takiej silowni, bo widze ze Wy jestescie zadowolone bardzo. tez tak chce i wyrzezbic cialko tez chce i nie chce zeby sie skonczylo na checiach ale ja tak za kazdym razem mowie i zla na siebie sama jestem
Jesli pozwolicie, to ja sobie tu bede zagladac i czytac jak Wam idzie
palema Witaj!
Super, że dołączyłaś do nas
Ważne aby coś zacząć robić ze sobą ja też się krępowałam, bo myslałam,że na siłowni sami faceci, jeśli są juz babeczki to super wyćwiczone... okazało się, ze rzeczywistość jest bardziej banalna ( na nasza korzyść) są Panowie, ale sami często mają nadwagę, a i Panie są, które chcą się odchudzic ,są też oczywiście Panie w super kondycji i o super figurze... ale okazuje się ,że osiągnięły to własnie chodząc na siłownię i przestawiająć sie na zdrowy tryb życia ! więc są one dla mnie natchnieniem kiedy nie ma już sił ćwiczyć)))

POzdrawiam serdecznie
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 13:31   #105
iwona.sz2403
Raczkowanie
 
Avatar iwona.sz2403
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 203
GG do iwona.sz2403
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez Asiula1
heHEH NO pewnie pomyliłam się
Robię dwie serie po 40 powtórzeń tzn w jedenj serii robię 20 powtórzeń i jak obskoczę wszystkie przyrządy ( na kazðym jednak seria po 20 powtórzeń) to wszystko robię od początku... jejku mam nadzieję, że nie pogmatwałam

Pozdrawiam
no teraz rozumiem. Ja robię 4 serie po 15 powtórzeń przy czym między każdą serią 3 minuty steppera (na początku 20 minut i na końcu 10 minut). Za niedługo pewnie znów trener zwiększy czas na stepperze. Ciekawe czy wytrzymam .
iwona.sz2403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 14:00   #106
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

dziekuję za przywitanie Jessiczka i Asiula od razu lepiej mam nadzieje, ze sie dzieki Wam przekonam i wreszcie pojde. no i ze tam faktycznie beda tez normalne osobki, ktore chca nad soba popracowac
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 14:07   #107
iwona.sz2403
Raczkowanie
 
Avatar iwona.sz2403
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 203
GG do iwona.sz2403
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez palema
dziekuję za przywitanie Jessiczka i Asiula od razu lepiej mam nadzieje, ze sie dzieki Wam przekonam i wreszcie pojde. no i ze tam faktycznie beda tez normalne osobki, ktore chca nad soba popracowac
ja na początku czułam się na siłowni nieswojo choć był tam też mój narzeczony, rozglądałam się i przyznam się, że czasem sciemniałam żeby się "nie przemęczyć". Ake teraz już nie patrzę na innych, nie rozglądam się, ćwiczę swoim planem. Nic mnie nie rozprasza. Choć czasem są tam sami faceci. Robię po prostu swoje i nie patrzę czy ktoś na mnie patrzy.
Na pewno i Ty się też tak poczujesz więc nie obawiaj się tylko idź. Ja już zauważyłam, że dzień bez siłowni jest jakiś pusty choćby stracony.Daj znać jak już będziesz "po".
iwona.sz2403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 18:35   #108
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

wrocilam ołł, ależ moj wątek urósł ;>>> witam wszystkie nowe dziewczyny,palemo-hej ten tydzien,kiedy nie bylo mie w domu.. wlasciwie nie cwiczylam,troche sie rozciagalam, i jesen wieczor poszlam pobiegac na sniegu........... ciii,wiem, nic nie mowcie:P jutro wracam na silownie.. jeszcze tydzien ferii pozdrawiam cieplo


[quote=iwona.sz2403]Ja już zauważyłam, że dzień bez siłowni jest jakiś pusty choćby stracony.quote]
JA TEŻ.
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 04:17   #109
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

polly fajnie że juz jestes witaam i jak spędziełas ferie hmmm odpoczełas ;-p mam nadzieje ze siłek wciąz masz i do treningu ochote ja uciekam do pracki wiec papa milego dnia niezapomniec o ćwiczeniach prosze no
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-06, 07:21   #110
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

jeju, Jessiczka-05:17 rano??

nie zapomne,na pewno dzis zmykam na silownie bedzie dobrze.......
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 09:00   #111
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

[QUOTE=polly]jeju, Jessiczka-05:17 rano??

nio cooo czas bez kompa to czas stracony <lol> zartuje ale tak weszłam by ujrzec może jakies newsiki a tu prosze polly wskoczyla do nas

POLLY niezapomnij tak tak i wpadnij po treningu powiedziec jak bylo milego treningowania sie
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 13:58   #112
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

wrocilam, bylo bardzo fajnie... malo ludzi rany.. po raz kolejny przekonalam sie, jaka to swietna sprawa!! czlowiek czuje sie jak nowo narodzony...
pozdrawiam Jessiczko
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 12:13   #113
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

odkrylam dzis nowe urzadzenie i odnalazlam w nim to czego szukalam na silowni dziala mi na to.. na czm zalezy mi najbardziej.. Biodra,posladki baardzo fajnie,przyjemnie sie na tym cwiczy a Wy? na czym najbardziej lubicie? (z silowych... pominmy rowerki,elipsy itp....) buzka
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost

Edytowane przez polly
Czas edycji: 2007-01-17 o 12:49
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 12:39   #114
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez palema
dziekuję za przywitanie Jessiczka i Asiula od razu lepiej mam nadzieje, ze sie dzieki Wam przekonam i wreszcie pojde. no i ze tam faktycznie beda tez normalne osobki, ktore chca nad soba popracowac
Hej

Ja niedwano zaczelam chodzic na silownie. Tez sie na poczatku baaardzo stresowalam. Poszlam sama i zglupialam na widok urzadzen Wtedy spytalam w portierni o instruktora. Panie daly mi do Niego numer telefonu, teraz sie z Nim umawiam i cwicze zwykle pod Jego okiem, On ustala mi treningi. A do silowni poszlam niewielkiej, polozonej na uboczu. Nie jest to jakas luksusowa, nowoczesna silownia, ale ma super atmosfere! Naprawde polecam Wam dziewczyny takie male, kameralne silownie! Zawsze znajdzie sie ktos, kto pomoze cos przeniesc, poprawi, gdy zle cwiczysz

A co do urzadzen, ktore lubie, to lubie twista, ale Pan Trener nie lubi, gdy na nim cwicze, bo mowi, ze talie mam tak smukla, ze mi sie jelita nie zmieszcza (komplemenciarz )

Bardzo pozyteczne, ale bolesne i naprawde masochistyczne, jest cwiczenie na lydki

P.S. Fajnie, ze trafilam na ten watek
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 15:27   #115
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez connie
Bardzo pozyteczne, ale bolesne i naprawde masochistyczne, jest cwiczenie na lydki
ale jakie cwiczenie? takie gdzie siedzi sie na suwanym pod katem krzeselku,z wyprostowanymi nogami i wchodzi sie na palce,wciska piety??

witaj,Connie i zostan z nami pozdrówkki
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 15:46   #116
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Connie, o takie cos Ci chodzi?
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost

Edytowane przez polly
Czas edycji: 2007-01-17 o 12:49
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 18:32   #117
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez polly
Connie, o takie cos Ci chodzi?
Hej

Zostane z wami, zostane, bo fajnie sie tak podzielić wrażeniami

A to ćwiczenie jest na innym sprzecie, robi sie je na stojaco, na plecach ma sie sztange (z ewentualnym obciazeniem), sztanga zamocowana jest na stojacych pionowo szynach tak, ze sie po nich przesuwa. Stopy, a raczej palce, sa na podwyzszeniu. Trener odlicza czas (ja poki co robie 4 razy po 30s, a i tak potem ledwo chodze ), a maltertowana osoba w tym czasie energicznie rozciaga lydki, tzn . wciska piety w dol i do gory trzymajac palce na tym podwyzszeniu. Tlumaczenie troszke nieudolne, ale mam nadzieje wiecie o co chodzi Przy 3 serii, pod koniec czlowiek czuje jakby mu sie lydki spalaly, plona zywym ogniem Ale jaka satysfakcja jest jak nazajutrz nie mozna z lozka wstac

Pozdrawiam serdecznie!!
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 19:06   #118
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Polly takze dziękuję za przywitanie ten wątek taki sympatyczny. bardzo mi sie podoba
Connie czy dodatkowo placisz za nadzór instruktora? to jakbys miala wlasnego bodyguarda fajno!
ja jeszcze sie musze uporac z jednym egzaminem i mam zamiar wyruszyc w poszukiwaniu silowni dla mnie gdzies niedaleko i strasznie bym chciala nawiedzac ja w miare czesto jak juz znajde. ale skoro piszecie, ze i Wy sie stresowalyscie, to pomoze mi to sie przelamac
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 21:12   #119
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Tak, place 10 zl, za jeden trening (zwykle trwa od półtorej do dwoch godzin). Z czasem mozna sie umowic, ze instruktor bedzie mial z Toba jeden trening np. na miesiac, zeby ustawic Ci na nowo cwiczenia. Na poczatku lepiej, zeby mial deliwentke na oku, bo koryguje postawe i dzieki temu cwiczenia wykonuje sie prawidlowo No i troche mobilizuje do cwiczen, jak ma byc 300 brzuszkow to trzysta brzuszkow ni mniej ni wiecej
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 14:26   #120
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Connie dziekuje za odp spodziewalam sie ze wiecej trzeba placic niz 10 zl za taki nadzor porzadny.
w przyszlym tygodniu chce isc po raz pierwszy. jeszcze sie waham gdzie dokladnie, ale sie przejde moze i dowiem co i jak zebym potem w szoku nie byla.
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.