Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 12:46   #4471
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez ona93 Pokaż wiadomość
Ja też mam włosy, które się puszą ale o takim sposobie jeszcze nie słyszałam... (z tymi gumkami) Spróbuję go ;D
w tej chwili mam na włosach 9 frotek dołożyłabym jeszcze pare żeby przykryć cały kucyk włosami ale nie chce mi się iść do sklepu
w tym kucyku wyglądam śmiesznie, taki sztywny kuc

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez soltera n Pokaż wiadomość
Tez musze zaczać kurację z waxem bo stoim na półce zapomniany Ja kiedyś piłam skrzyp i widziałam rezultaty na paznokciach ale może powinnam pić dłużej ale myślę, że i tak nie obędzie się bez obcięcia
jak trzeba ściąć to zetnij po co marnować odżywki na włosy które i tak pójdą "pod nóż" a po ścięciu zniszczonych końcówek całość włosów wygląda lepiej bo zniszczone końce to zawsze się w oczy rzucają, ja się swoich pozbyłam, troche szkoda długości ale lepiej mieć ładne krótsze niż długie a gorsze i te moje "gorsze" ścięłam bezlitośnie
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:51   #4472
Cocodrillo
Raczkowanie
 
Avatar Cocodrillo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 108
GG do Cocodrillo
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Ja po glebszej analizie mojego przypadku dochdze do wniosku, jak wazna w pielegnacji wlosow jest woda jaka sie myje wlosy. ja u sibie w domu mam mieciutka, niechlorowana - z ujecia glebinowego. Woda super. A u TŻ-ta woda jest chlorowana, twarda i okropna po prostu. I to od rau odbija sie na wlosach. Siedze u niego juz 2 tydzien i zaobserwowalam diametrale pogoszenie kondycji wlosow. Moim zdaniem to przez ta wode i zwykla suszarke bez jonizacji. Wystarczyly dwa tygodnie i z lsniacych. gladziutkich wlosow zrobilo sie szorstkie siano
Skore na ciele tez mam przesuszona
Cocodrillo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:57   #4473
soltera n
Raczkowanie
 
Avatar soltera n
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 74
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

jak trzeba ściąć to zetnij po co marnować odżywki na włosy które i tak pójdą "pod nóż" a po ścięciu zniszczonych końcówek całość włosów wygląda lepiej bo zniszczone końce to zawsze się w oczy rzucają, ja się swoich pozbyłam, troche szkoda długości ale lepiej mieć ładne krótsze niż długie a gorsze i te moje "gorsze" ścięłam bezlitośnie[/QUOTE]

właśnie tak mi szkoda trochę no ale wiem, że musze niestety Tyle zapuszczania a zawwze kończy się jednym. Szkoda, że spalone włosy nie regeneruja się same
__________________
Kocham prawie swoje włosy!
soltera n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:57   #4474
ona93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
w tej chwili mam na włosach 9 frotek dołożyłabym jeszcze pare żeby przykryć cały kucyk włosami ale nie chce mi się iść do sklepu
w tym kucyku wyglądam śmiesznie, taki sztywny kuc

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------


jak trzeba ściąć to zetnij po co marnować odżywki na włosy które i tak pójdą "pod nóż" a po ścięciu zniszczonych końcówek całość włosów wygląda lepiej bo zniszczone końce to zawsze się w oczy rzucają, ja się swoich pozbyłam, troche szkoda długości ale lepiej mieć ładne krótsze niż długie a gorsze i te moje "gorsze" ścięłam bezlitośnie
O kurczaczek, nie mam tyle frotek ;D Ale i tak spróbuję

Ja też mam puszyste włosy, które nie są ani proste ani kręcone. Raz jak mi fryzjerka wyprostowała to miałam takie super! Jak do niej znowu pójdę to spytam czy mogę u niej kupić ten 'środek' którym mi psikała włosy podczas prostowania

Zauważyłam, że prawie wszystkie używacie tego waxa. To ja też spróbuję L'Biotica, Moc Natury Wax Silk, Jedwab w płynie ma dobre recenzje. Jest dobry? A jakiego Wy stosujecie?
ona93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 13:08   #4475
soltera n
Raczkowanie
 
Avatar soltera n
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 74
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Mi odpowiada jedwab w płynie. włosy są miłe w sotyku, nie pusza się. Biorę spora kroplę, rozcieram w dłoniach i "trzepię włosy" ale tylko od po.łowy w dół. Jak wysuszę to jeszcze odrobinkę na końcówki z przodu, żeby sie nie puszyły i nie wywijały ale ja uzywam z biosilka a ostatnio marion chyba

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ona93 Pokaż wiadomość
O kurczaczek, nie mam tyle frotek ;D Ale i tak spróbuję

Ja też mam puszyste włosy, które nie są ani proste ani kręcone. Raz jak mi fryzjerka wyprostowała to miałam takie super! Jak do niej znowu pójdę to spytam czy mogę u niej kupić ten 'środek' którym mi psikała włosy podczas prostowania

Zauważyłam, że prawie wszystkie używacie tego waxa. To ja też spróbuję L'Biotica, Moc Natury Wax Silk, Jedwab w płynie ma dobre recenzje. Jest dobry? A jakiego Wy stosujecie?
A;e wczesniej była chyba mowa o innym waxie, jeśli dobrze zrozumiałam Taka maseczka do kupienia w aptece, ktorą się nakłada na mokre włosy nakłada folię na głowę i podgrzewa np. suszarką
__________________
Kocham prawie swoje włosy!

Edytowane przez soltera n
Czas edycji: 2009-06-30 o 13:24
soltera n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 13:14   #4476
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Cocodrillo Pokaż wiadomość
Ja po glebszej analizie mojego przypadku dochdze do wniosku, jak wazna w pielegnacji wlosow jest woda jaka sie myje wlosy. ja u sibie w domu mam mieciutka, niechlorowana - z ujecia glebinowego. Woda super. A u TŻ-ta woda jest chlorowana, twarda i okropna po prostu. I to od rau odbija sie na wlosach. Siedze u niego juz 2 tydzien i zaobserwowalam diametrale pogoszenie kondycji wlosow. Moim zdaniem to przez ta wode i zwykla suszarke bez jonizacji. Wystarczyly dwa tygodnie i z lsniacych. gladziutkich wlosow zrobilo sie szorstkie siano
Skore na ciele tez mam przesuszona
ja chyba mam u siebie taką twardą wodę aż jestem ciekawa jak wyglądałyby moje włosy i skóra gdybym miała lepsza wodę w domu
a jaką dokładnie masz suszarkę??
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 13:34   #4477
kasiaraj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 70
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

ja myslę ze to co piszecie tez na pewno zle wpływa na włosy.. ale przedze wszystkim złe odżywianie, trzeba jesc duzo produktów zbożowych, ja jem codziennie, np musli sante ze swieżymi owocami
kasiaraj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 13:42   #4478
jusik
Raczkowanie
 
Avatar jusik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 153
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Ja jeśli chcę wyprostować to jak schną przeczesuję dość często grzebieniem(bo po myciu obowiązkowo rozczesuję po noszeniu jakiś czas w ręczniku-przed myciem zresztą też rozczesuję, , ale suchych nie mogę, bo jest dramat).

No i do tego silikon po wierzchu musi iść(chi farouka) i mam piękną równą taflę wizualnie zadbanych włosów.
jusik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 13:49   #4479
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez kasiaraj Pokaż wiadomość
ja myslę ze to co piszecie tez na pewno zle wpływa na włosy.. ale przedze wszystkim złe odżywianie, trzeba jesc duzo produktów zbożowych, ja jem codziennie, np musli sante ze swieżymi owocami
Posłuchaj, na tym forum każda spamerka zostanie szybko złapana. Chcesz reklamować musli sante- zapłać za reklamę, takie tutaj panują zasady
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 13:59   #4480
jusik
Raczkowanie
 
Avatar jusik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 153
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez kasiaraj Pokaż wiadomość
ja myslę ze to co piszecie tez na pewno zle wpływa na włosy.. ale przedze wszystkim złe odżywianie, trzeba jesc duzo produktów zbożowych, ja jem codziennie, np musli sante ze swieżymi owocami
Albo zajść w ciążę
Tyle, że po wszystko wraca do normy...
jusik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 14:10   #4481
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Posłuchaj, na tym forum każda spamerka zostanie szybko złapana. Chcesz reklamować musli sante- zapłać za reklamę, takie tutaj panują zasady

Padłam.
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 14:18   #4482
soltera n
Raczkowanie
 
Avatar soltera n
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 74
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Posłuchaj, na tym forum każda spamerka zostanie szybko złapana. Chcesz reklamować musli sante- zapłać za reklamę, takie tutaj panują zasady
Wydaje mi sie, że koleżanka chciała tylko polecić to co dobrze wpływa na włosy, tak jak to robi kazda z nas
__________________
Kocham prawie swoje włosy!
soltera n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 14:22   #4483
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez soltera n Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, że koleżanka chciała tylko polecić to co dobrze wpływa na włosy, tak jak to robi kazda z nas
To jesteś w błędzie
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 14:24   #4484
Cocodrillo
Raczkowanie
 
Avatar Cocodrillo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 108
GG do Cocodrillo
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Ja tam sie na spamie nie znam, ale jakos tej wypowiedzi tak nie odebralam.

Smerfetko- ja uzywam tej suszarki:
http://allegro.pl/item665974055_susz...er_okazja.html
Szczerze polecam. Jest bardzo delikatna dla wlosow.

Teraz jest jej jakaś nowsza wersja:
Braun SatinPro Colour SPI2200 DF ale jest sporo drozsza i nie wiem jak sie sprawuje bo mam ta pierwsza wersje juz poltorej roku.

Mam nadzieje, ze nie zostane uznana za spamerke :p
Cocodrillo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 14:27   #4485
soltera n
Raczkowanie
 
Avatar soltera n
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 74
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
To jesteś w błędzie
Jestem tu od niedawna, nie znam aż tak zasad (mimo iż czytałam regulamin) ale nie wiem czemu uważane jest to za spam Proszę nie traktowac tego jako czepianie, ale nie chcę popełnić tego samego błędu
__________________
Kocham prawie swoje włosy!
soltera n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 14:27   #4486
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Cocodrillo Pokaż wiadomość
Ja tam sie na spamie nie znam, ale jakos tej wypowiedzi tak nie odebralam.
To przeczytaj pozostałe posty kasiaraj


Dziś moje pierwsze podejście do balsamu El Pe Lo, ciekawe jak się spisze
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 14:31   #4487
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez soltera n Pokaż wiadomość
Jestem tu od niedawna, nie znam aż tak zasad (mimo iż czytałam regulamin) ale nie wiem czemu uważane jest to za spam Proszę nie traktowac tego jako czepianie, ale nie chcę popełnić tego samego błędu
Wystarczy spojrzeć na inne posty kasiraj
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 14:34   #4488
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez soltera n Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, że koleżanka chciała tylko polecić to co dobrze wpływa na włosy, tak jak to robi kazda z nas
Cytat:
Napisane przez Cocodrillo Pokaż wiadomość
Ja tam sie na spamie nie znam, ale jakos tej wypowiedzi tak nie odebralam.
Cóż, przeczytałam resztę postów tej użytkowniczki i jeśli ktoś nowy pisze wyjątkowo monotematyczne posty nt. produktów konkretnej firmy, to chyba jest to odrobinkę podejrzane?
Po prostu denerwuje mnie to "polecanie"- jak np. firma L'Oreal chce coś "polecić" to produkuje spot reklamowy i płaci telewizji za jego wyświetlanie- i to jest w porządku. Natomiast kryptoreklama nie jest w porządku- to jest brak szacunku dla konsumenta. Są fora, na krótych można się reklamować do woli, ale tutaj, na szczęście, tak nie jest. I dobrze, bo to ogranicza możliwości tych, którzy za wszelką cenę chcą wcisnąć jakiś bubel nieświadomym forumowiczkom. Jeśli chodzi o mnie- EOT.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 14:48   #4489
soltera n
Raczkowanie
 
Avatar soltera n
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 74
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Cóż, przeczytałam resztę postów tej użytkowniczki i jeśli ktoś nowy pisze wyjątkowo monotematyczne posty nt. produktów konkretnej firmy, to chyba jest to odrobinkę podejrzane?
Po prostu denerwuje mnie to "polecanie"- jak np. firma L'Oreal chce coś "polecić" to produkuje spot reklamowy i płaci telewizji za jego wyświetlanie- i to jest w porządku. Natomiast kryptoreklama nie jest w porządku- to jest brak szacunku dla konsumenta. Są fora, na krótych można się reklamować do woli, ale tutaj, na szczęście, tak nie jest. I dobrze, bo to ogranicza możliwości tych, którzy za wszelką cenę chcą wcisnąć jakiś bubel nieświadomym forumowiczkom. Jeśli chodzi o mnie- EOT.
Faktycznie, wszedzie sante Musze jeszcze się sporo nauczyć rzeczy dot. korzystania z forum Dzięki za pomoc dziewczyny
__________________
Kocham prawie swoje włosy!
soltera n jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 14:55   #4490
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

co by nie było WIZAZ ma tak dużo odbiorców że poprostu producentów kusi.....
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 15:14   #4491
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Smerfetko ja mam okropnie twardą wodę dlatego już nie rozjaśniam bo wszyscy glupio gapili się na moje zielone wlosy...a skórę mam taką suchą że najpierw wcieram oliwkę dla dzieci i za chwilę jeszcze Balsam. A wlosy...są zadbane ale za jaką cenę...fakt że jest parę drutowo-sianowatych włosów ale niestety jestem świadoma tego, że mimo iż tak dbam o moje włosy to przez tą fatalną wodę nigdy nie będę miała idealnych włosów ani też skóry.
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 15:23   #4492
Cocodrillo
Raczkowanie
 
Avatar Cocodrillo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 108
GG do Cocodrillo
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Smerfetko ja mam okropnie twardą wodę dlatego już nie rozjaśniam bo wszyscy glupio gapili się na moje zielone wlosy...a skórę mam taką suchą że najpierw wcieram oliwkę dla dzieci i za chwilę jeszcze Balsam. A wlosy...są zadbane ale za jaką cenę...fakt że jest parę drutowo-sianowatych włosów ale niestety jestem świadoma tego, że mimo iż tak dbam o moje włosy to przez tą fatalną wodę nigdy nie będę miała idealnych włosów ani też skóry.
To moze warto pokusicc sie o jakis filtr- taki centralny? To jest droga zabawa, ale chyba warto. Nie znam sie na tym, ale kolezanka miala fatalna wode- zainstalowala takie cudo i teraz moze pic kranowke, a skórne odczyny alergiczne dziecka praktycznie zniknely
Cocodrillo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 16:02   #4493
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

jak pomyślę o piciu mojej kranówki to... w życiu!! chyba że po zainstalowaniu takiego filtra woda byłaby lepsiejsza, póki co włosom na pewno by to odpowiadało, może mniej by się puszyły...
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 18:02   #4494
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

ja codziennie jem musli i jakoś nic nie działa na włosy może na zrzucenie wagi ale włosom potrzeba czegos więcej
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 18:17   #4495
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

ja jadłam mussli jak chciałam przytyć...ale nie żałowałam sobie nie było drogie, żadne sante, zwykłe takie zkawałkami owoców mniam ale mniejsza o to... tak sobie myśle... to okropne, że my zawzięcie pielegnujące swe włosy włosomaniaczki, które znamy wiele tajników dotyczących pielęgnacji włosów, wiele mikstur... jesteśmy skazane na twardą wodę!! co często niweluje efekty naszej pracy...
wodociągi polskie, strzeżcie się!! nieładnie taką wodę nam podawać

Edytowane przez Smerfetkaa
Czas edycji: 2009-06-30 o 18:23
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 18:50   #4496
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Dziewczyny.. Ostatnio byłam kilka dni w Krakowie i tak szło kilku turystów japończyków dokładnie to 4 panie i miały takie czarne proste i lśniące włoski hmm szkoda ze nie umiem po japońsku gadać byłabym się zapytała co takiego robią z tymi włosami ze mają takie piekne
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 19:01   #4497
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez kasiaczek141 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. Ostatnio byłam kilka dni w Krakowie i tak szło kilku turystów japończyków dokładnie to 4 panie i miały takie czarne proste i lśniące włoski hmm szkoda ze nie umiem po japońsku gadać byłabym się zapytała co takiego robią z tymi włosami ze mają takie piekne
Takie mają geny Pocieszam się, że większośc tych pięknowłosych Azjatek ma za to krótkie, rzadkie rzęsy
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 19:04   #4498
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Z tym waxem na noc to naprawdę jedyne sensowne dla mnie wyjscie,bo malo co mi daje wax na 15 min,a z rana za bardzo nie mama czasu na peszczenie sie z włosami bo nie widzę przyjemności z tego o 5 rano a tak zawsze mam dłużej i czas zaoszczedze-ale mam nadzieje,że przez to mi nie wypadną
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 19:18   #4499
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Z tym waxem na noc to naprawdę jedyne sensowne dla mnie wyjscie,bo malo co mi daje wax na 15 min,a z rana za bardzo nie mama czasu na peszczenie sie z włosami bo nie widzę przyjemności z tego o 5 rano a tak zawsze mam dłużej i czas zaoszczedze-ale mam nadzieje,że przez to mi nie wypadną
ja nie jestem zwolenniczką zostawiania na całą noc jakiejkolwiek odżywki... lepiej kup sobie jakiś olej i nim sie maziaj
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 19:40   #4500
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Takie mają geny Pocieszam się, że większośc tych pięknowłosych Azjatek ma za to krótkie, rzadkie rzęsy
i małe skośne oczka i szybko hmm tyja tak słyszałam
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.