Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-25, 20:58   #511
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Filtry

Pani jest bardzo na czasie, bo teraz jest jakiś boom na ten filtr - co druga gwiazdeczka czy inna znakomitość "się z nim nie rozstaje" Tak przynajmniej twierdzą w wywiadach
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 21:00   #512
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Filtry

Cytat:
Napisane przez Sandija
Pani jest bardzo na czasie, bo teraz jest jakiś boom na ten filtr - co druga gwiazdeczka czy inna znakomitość "się z nim nie rozstaje" Tak przynajmniej twierdzą w wywiadach
A ja jeszcze go nie mam! CO za blamaż
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 21:17   #513
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Filtry

L_V, czy chcesz o tym porozmawiać?
Powiedz, czy czujesz się gorsza?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 21:53   #514
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Filtry

Cytat:
Napisane przez Sandija
L_V, czy chcesz o tym porozmawiać?
Powiedz, czy czujesz się gorsza?
Tak właśnie poczułam że brakuje mi czegoś elementarnego.

Ale zaraz pójdę sobie równiutko poustawiać moje 4 avenki w szafeczce i mi przejdzie
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 22:08   #515
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Filtry

A widzisz, sama się przyznałaś: równowartość antka kremowego stanowią aż cztery avenki
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 12:23   #516
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Filtry

to chyba mogę uważać się za trendsetterkę, bo miałam go tutaj jako pierwsza
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 15:34   #517
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Filtry

Justa, padam przed Tobą na twarz, Ty nasza trensetterko
Twoje lansy są naszymi lansami
Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 12:32   #518
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Filtry

Cytat:
Napisane przez justa79
mnie też zdziwiły wypowiedzi tej Pani, tym bardziej, że pochodzą zaledwie sprzed roku. wiem, że Basia na początku też pisała o SPF 15, ale to było ładnych parę lat temu.
Nie wiem, co ta Pani nosi w kosmetyczce i czego używa na codzień, ale gdzieś miesiąc temu na antenie TVN Style w niejakim programie Salon piekności (chyba to taki tytuł), powtórzyła dokładnie to samo, co pisała na Wizażu rok temu.

Edytowane przez moniga
Czas edycji: 2006-05-27 o 12:55
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 13:23   #519
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Filtry

Ja tez jestem nie na czasie...pierwsze slysze o takim cudzie jak canthelis....mozecie mi podrzucic jakiegos linka?Ja zupelnie nie wiem o co chodzi...
knotie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 13:35   #520
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Filtry

Cytat:
Napisane przez knotie
Ja tez jestem nie na czasie...pierwsze slysze o takim cudzie jak canthelis....mozecie mi podrzucic jakiegos linka?Ja zupelnie nie wiem o co chodzi...
Mnie też ta nazwa na początku zdziwiła. Może to literówka i chodziło jej o antheliosa?
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 13:43   #521
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Filtry

Literówka - chodziło o antka
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 13:57   #522
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Filtry

e,no to teraz juz calkiem nic nie rozumiem....coz tu niby takiego genialnego w tym antku...faktycznie chyba jestem malo trendy
knotie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 14:03   #523
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Re: Filtry

Cytat:
Napisane przez Paula07
Ash ty wszystko rozumiesz, to ta pani moderator nic nie rozumie .
To jak ktoś taki może być moderatorem?
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 14:26   #524
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Filtry

Bo to są słynne autorki równie słynnej książki "Cena urody" . TAKIM osobom niewielkie braki w wiedzy się po prostu wybacza
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 17:56   #525
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Kwasy i filtry...

Piszecie ciagle,ze juz byly takie watki ale ja je przejrzalam, chcociaz pobierznie ale nie zauwazylam nic co by zaspokoilo moja ciekwosc

Chcialabym zapytac o co wogole w tym wszystkim chodzi?
Po co uzywacie takich wysokich filtrow i to jesczze aptecznych firm i kwasow ktore nie wiem czym nawet sa

Moja cera jest ladna, kazdy tak mowi. Nie mam problemow z tradzikiem itp. Jedyny problem to pekajace naczynka kolo nosa, ale mam je odkad pamietam i wiecej sie ich nie zrobilo. mam za to duzo znamion i dosc jasna cere dlatego lubie sie opalac bo nie chce bys taka jasna jak jestem.

Czy mozecie mi wiec powiedziec czy powinnam uzywac filtrow i kwasow? Jezeli tak to dlaczego i jakich?

Bede bardzo, bardzo wdzieczna za odpowiedz
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 20:20   #526
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Kwasy i filtry...

CZy ktos moze mi wytlumaczyc i doradzic
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 20:28   #527
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Kwasy i filtry...

- o właściwościach i zastosowaniu kwasów przeczytasz tutaj http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha.php
- o filtrach (ich skuteczności, stabilności) jest cały dział słoneczny na wizażu - http://www.wizaz.pl/images/menu/_opalanie.php

A na temat tego, co fundujesz swojej własnej buzi, wolę się nie wypowiadać. Przeczytaj artykuły z działu słonecznego i zastanów się, czy tak naprawdę dobrze postępujesz i czy nie zapewniasz sobie problemów skórnych w przyszłości. Masz jasną skórę z licznymi znamionami - to się kwalifikuje pod wysoką ochronę przeciwsłoneczną, więcej już nie powiem, sama poczytaj.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 20:53   #528
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Kwasy i filtry...

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=113148
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=99094
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 21:13   #529
tygrysek_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: Kwasy i filtry...

Hmm, musze powiedzieć, że dla mnie wizażowa mania filrów tez jest nielada zagadką.. JA rozumiem,że nalezy chronic skórę przed promieniowaniem, bo szybciej się starzeje, ale czy to oznacza konieczność całkowitej rezygnacji ze słońca? Mam 20 lat i zaczęłam się zastanawiać - czy naprawdę jest to czas, aby myśleć o ochronie przed zmarszczkami? Czy to znaczy, że co rano powinnam smarować twarz białą, tłustą mazią, matowić to mąką, pudrem i wyjść z taką tapetą do ludzi?? Wiem, że trochę przejaskrawiam sytuacje, ale zastanawiam się czy jest sens tapetowania swojej twarzy niczym mumia każdego dnia. Przecież zmarszczki i tak się kiedys pojawią ( no rozumiem, że w takim wypadku później )
Nie chcę swoim postem obrazić zagożałych fanek filtrów. Ale aż nie chce mi się wierzyć -czy naprawdę całkowicie rezygnujecie ze słońca?
Jeżeli rzeczywiście to jest konieczność w dzsiejszych czasach, to dlaczego tak rzadko sie o tym mówi?
Proszę o oświecenie i wyrozumiałość
tygrysek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 21:23   #530
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Kwasy i filtry...

Cytat:
Napisane przez tygrysek_
Hmm, musze powiedzieć, że dla mnie wizażowa mania filrów tez jest nielada zagadką.. JA rozumiem,że nalezy chronic skórę przed promieniowaniem, bo szybciej się starzeje, ale czy to oznacza konieczność całkowitej rezygnacji ze słońca? Mam 20 lat i zaczęłam się zastanawiać - czy naprawdę jest to czas, aby myśleć o ochronie przed zmarszczkami? Czy to znaczy, że co rano powinnam smarować twarz białą, tłustą mazią, matowić to mąką, pudrem i wyjść z taką tapetą do ludzi?? Wiem, że trochę przejaskrawiam sytuacje, ale zastanawiam się czy jest sens tapetowania swojej twarzy niczym mumia każdego dnia. Przecież zmarszczki i tak się kiedys pojawią ( no rozumiem, że w takim wypadku później )
Nie chcę swoim postem obrazić zagożałych fanek filtrów. Ale aż nie chce mi się wierzyć -czy naprawdę całkowicie rezygnujecie ze słońca?
Jeżeli rzeczywiście to jest konieczność w dzsiejszych czasach, to dlaczego tak rzadko sie o tym mówi?
Proszę o oświecenie i wyrozumiałość
O ochronie przed zmarszczkami trzeba myśleć jak najwcześniej - na pewno znacznie wcześniej niż wtedy, kiedy się pojawią. Zresztą, procesy starzenia się skóry i utraty jędrności zaczynają się wcześniej niż jest to widoczne.
Owszem, są osoby, które natychmiastowo odczuwają brak odpowiedniej ochrony przed słońcem, bo mają fotowrażliwą cerę, i szybko ulegają poparzeniom słonecznym. Ale to nie znaczy, że osoby, które z tym problemów nie mają, nie są narażone na szkodliwe skutki promieniowania słonecznego. I tu nie chodzi o pieczenie skóry po całodziennym wylegiwaniu się na słońcu, ale o fotostarzenie, o zmiany nowotworowe itp.

Cóż - jedno powiem - dla niektórych młody, świeży i zdrowy wygląd cery przez te kilka lat dłużej - a, co za tym idzie, "wdzięczne" starzenie się - jest ważniejsze niż sezonowe trendy na opaleniznę.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 03:37   #531
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Kwasy i filtry...

Cytat:
Napisane przez tygrysek_
Hmm, musze powiedzieć, że dla mnie wizażowa mania filrów tez jest nielada zagadką.. JA rozumiem,że nalezy chronic skórę przed promieniowaniem, bo szybciej się starzeje, ale czy to oznacza konieczność całkowitej rezygnacji ze słońca? Mam 20 lat i zaczęłam się zastanawiać - czy naprawdę jest to czas, aby myśleć o ochronie przed zmarszczkami? Czy to znaczy, że co rano powinnam smarować twarz białą, tłustą mazią, matowić to mąką, pudrem i wyjść z taką tapetą do ludzi?? Wiem, że trochę przejaskrawiam sytuacje, ale zastanawiam się czy jest sens tapetowania swojej twarzy niczym mumia każdego dnia. Przecież zmarszczki i tak się kiedys pojawią ( no rozumiem, że w takim wypadku później )
Nie chcę swoim postem obrazić zagożałych fanek filtrów. Ale aż nie chce mi się wierzyć -czy naprawdę całkowicie rezygnujecie ze słońca?
Jeżeli rzeczywiście to jest konieczność w dzsiejszych czasach, to dlaczego tak rzadko sie o tym mówi?
Proszę o oświecenie i wyrozumiałość
Nie rezygnujemy ze słońca to raz. Przechadzamy się i opalamy pod dobrą filtrową ochroną.
Nie tyle chodzi o zmarszczki co o nowotwory skóry oraz zachowanie jej w dobrej kondycji przez wiele lat.
Filtry to preparaty apteczne, o dobrych składach, właściwie dobrane stają się podstawą pielęgnacji, ograniczają kłopoty z cerą, zwalniają od trudnego wyboru spośród setek kremów na sklepowych półkach.

Czemu się rzadko o tym mówi - nie mam pojęcia, ale ....
W jednej z ostatnich Viv (nie pamiętam nr - przeglądałam u fryzjera), na jednej z ostatnich niestety stron - stoi jednakowoż, że przez cały rok należy używać spf 15, w sezonie i podczas opalania - conajmniej 40 i to apteczne i fotostabilne - a nie kolastyny czy daxy.

Co do tapety co rano. Właściwie dobrany do cery filtr to naprawdę zwykły krem, trzeba go zmatowić skrobią - ok, ale lepsza niezapychająca i nieobciążająca porów skrobia, niż wszystkie pudry świata.
Po skrobii wygląda się białawo - czyli wg. ciebie - jak mumia. Wystarczy odrobina brązera i wszystko wraca do niemumiowatego stanu. Uwierz mi, że nikt się za mną na ulicy nie ogląda (a szkoda ) z powodu filtra i skrobii na twarzy.

Dziewczyny używają na filtry podkładów bezpiecznych, robią makijaż, normalnie egzystują, tyle że dobrze chronione przed zgubnym wpływem promieni słonecznych.

Także, jakby nie patrzeć, filtromania ma jednak same zalety.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 05:55   #532
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kwasy i filtry...

A ile fajnych kolezanek ma się z tej filtromaniaczej przygody


podpisuje sie obiema łapkami pod tym, co napisała Kate
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 08:40   #533
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Kwasy i filtry...

Cytat:
Napisane przez Kate30
Nie rezygnujemy ze słońca to raz. Przechadzamy się i opalamy pod dobrą filtrową ochroną.
Nie tyle chodzi o zmarszczki co o nowotwory skóry oraz zachowanie jej w dobrej kondycji przez wiele lat.
Filtry to preparaty apteczne, o dobrych składach, właściwie dobrane stają się podstawą pielęgnacji, ograniczają kłopoty z cerą, zwalniają od trudnego wyboru spośród setek kremów na sklepowych półkach.

Czemu się rzadko o tym mówi - nie mam pojęcia, ale ....
W jednej z ostatnich Viv (nie pamiętam nr - przeglądałam u fryzjera), na jednej z ostatnich niestety stron - stoi jednakowoż, że przez cały rok należy używać spf 15, w sezonie i podczas opalania - conajmniej 40 i to apteczne i fotostabilne - a nie kolastyny czy daxy.

Co do tapety co rano. Właściwie dobrany do cery filtr to naprawdę zwykły krem, trzeba go zmatowić skrobią - ok, ale lepsza niezapychająca i nieobciążająca porów skrobia, niż wszystkie pudry świata.
Po skrobii wygląda się białawo - czyli wg. ciebie - jak mumia. Wystarczy odrobina brązera i wszystko wraca do niemumiowatego stanu. Uwierz mi, że nikt się za mną na ulicy nie ogląda (a szkoda ) z powodu filtra i skrobii na twarzy.

Dziewczyny używają na filtry podkładów bezpiecznych, robią makijaż, normalnie egzystują, tyle że dobrze chronione przed zgubnym wpływem promieni słonecznych.

Także, jakby nie patrzeć, filtromania ma jednak same zalety.
A ja mam pytanko w związku z tym - wiadomo, że trzeba w ciągu dnia zwykle powtórzyć aplikację filtra. Jak to zrobić, gdy ma się pełny makeup? Zmyć, nałożyć filtr i od nowa się malować? Nie jest to kłopotliwe?...
(pytam, bo ja nie używam latem podkładu, więc jestem ciekawa, jak to jest w takiej sytuacji)
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 11:44   #534
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Kwasy i filtry...

Cytat:
Napisane przez justyce
A ja mam pytanko w związku z tym - wiadomo, że trzeba w ciągu dnia zwykle powtórzyć aplikację filtra. Jak to zrobić, gdy ma się pełny makeup? Zmyć, nałożyć filtr i od nowa się malować? Nie jest to kłopotliwe?...
(pytam, bo ja nie używam latem podkładu, więc jestem ciekawa, jak to jest w takiej sytuacji)
Jeśli ktoś ma potrzebę się umalować po reaplikacji filtra to to robi zapewne.
Ja się nie maluję, ale po reaplikacji nakładam skrobię + brązer, poprawiam brwi i gotowe.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 16:23   #535
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Kwasy i filtry...

No ok ale czy ktos mzoe mi pwoeidziec w takim razie po co kwasy? Do czego sluza, jakie jest ich dzialanie?

I czy mzoecie doradzic mi filtry? Jakie sa najlepsze? Maluje sie zawsze dlatego chcialabym zeby nie byl to dla mnie problem. Poprosze tez o cene
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 19:13   #536
kaemka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 608
Dot.: Kwasy i filtry...

Cytat:
Napisane przez kaja-sz
No ok ale czy ktos mzoe mi pwoeidziec w takim razie po co kwasy? Do czego sluza, jakie jest ich dzialanie?

I czy mzoecie doradzic mi filtry? Jakie sa najlepsze? Maluje sie zawsze dlatego chcialabym zeby nie byl to dla mnie problem. Poprosze tez o cene
A czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego nie chce Ci się kliknąć w pierwszy link podany w odpowiedzi na Twoje posty? W artykule jest wszystko dokładnie wyjaśnione, jakie są kwasy i co dają cerze.
__________________
Mądrość przychodzi z wiekiem. Najczęściej jest to wieko od trumny.
kaemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 21:58   #537
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Filtry Biodroga i Thalgo

Czesc
Szukalam na forum, ale niewiele znalazlam na ten temat. Kosmetyczka chce wcisnac mojej psiapsiolce filtry Biodrogi. Przyznam, ze niewiele wiem o tej firmie - jestem ciekawa czy ktos zna te filtry? Czy sa fotostabilne? Czy mozna na nie nakladac makijaz?
Druga kolezanka uzywa filtrow Thalgowskich. Tez nie jestem do nich przekonana ale nie mialam w rece skladu, wiec nie oceniam. Jesli ktos mial do czynienia z filtrami obu firm to chetnie wyslucham opinii Buziaki
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 08:55   #538
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Filtry Biodroga i Thalgo

Cytat:
Napisane przez April007
Czesc
Szukalam na forum, ale niewiele znalazlam na ten temat. Kosmetyczka chce wcisnac mojej psiapsiolce filtry Biodrogi. Przyznam, ze niewiele wiem o tej firmie - jestem ciekawa czy ktos zna te filtry? Czy sa fotostabilne? Czy mozna na nie nakladac makijaz?
Druga kolezanka uzywa filtrow Thalgowskich. Tez nie jestem do nich przekonana ale nie mialam w rece skladu, wiec nie oceniam. Jesli ktos mial do czynienia z filtrami obu firm to chetnie wyslucham opinii Buziaki
Nie znam składu obydwu firm, ale na starej BU filtry nie te nie były wymieniane wśród tych fotostabilnych, chyba że to jakies nowości

Co do makijażu itd - musiałabyś April podać skład
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 14:23   #539
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Filtry Biodroga i Thalgo

No pojecia nie mam wlasnie czy to nowosci czy cos... Pierwszy raz o nich uslyszalam miesiac temu. Kosmetyczka strasznie zachwalala te Biodroge, spytalam wiec kolezanki czy dowiedziala sie o fotostabilnosc - a ona, ze tak i ze kosmetyczka odpowiedziala jej, ze przeciez kazdy filtr z czasem sie destabilizuje... Obudzilo to we mnie wrodzona podejrzliwosc :P Nie moge tez znalezc tych produktow nigdzie na necie Na stronie Biodrogi ani slowa o filtrach ...Nie wiem skad wytrzasnac sklady - moze jak bede w tym salonie to dyskretnie spisze Myslalam ze moze jest ktos na forum, kto tego uzywa i napisze sklad - dlatego napisalam . Jak tylko dorwe jakies informacje na ten temat - dam znac.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 17:06   #540
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Kwasy i filtry...

Oczywiscie... poporstu nie chce mi sie to otworzyc
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.