Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-24, 23:44   #511
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Izaluka tak jak pisze Pearl dopilnujemy zebys mine miala tega

Pearl to rozdzke trzeba ukrasc przed sroda bo wtedy masz egzamin
A co teraz sie stało miedzy nami? Szkoda zatruwac nam umysly przed snem moja historia W kazdym razie mam nadzieje ze jakkolwiek to sie zakonczy bede zadowolona

dobranoc Slicznotki
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 08:36   #512
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Tej Kochane jak się cytaci tak z kilku wypowiedzi? Wiem, że niby na ten '' z + ale mi to nie działa

Wrózia co do okresu to ja se w trakcie jestem Więc już chyba wszystko jasne Oj, chciałam bym już tak oddychać spokojnie, z uśmiechem na buzi i radością na sercu. Chyba długo to nie nastąpi...

EX ma opis na GG (wiem, że miałam skasować), że ''12 dni do Cardiff''
Czyżby wyjeżdżał do Anglii ? A może ta cała M. wyjeżdża? Może to by było lepiej jak by wyjechał. Tylko dla kogo? Ja z tęsknoty bym się zwijała, a On spokojnie by sobie zapominał... Ale przecież i tak Go nie zobaczę, więc co to za różnica, czy On będzie w PL czy w Anglii...

Wysyłaj pana Miecia do mnie Ja się Nim zaopiekuję Belzebuby będę podtykać pod nos

To ja Wam też użyczam mojego szczęścia egzaminowego Od dwóch lat bez poprawki Głupi ma...

Pearl no nie wiem, bo mi coś nie w głowie schronienie się w innych ramionach. Szczerze? Zwyczajnie nie chcę tego, a dwa nie poznaję nikogo nowego. Mam jakiś wstręt do facetów :/

Lawinko teraz nam możesz umysł pozatruwać swoja historią
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 09:02   #513
pigolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: -
Wiadomości: 117
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Tej Kochane jak się cytaci tak z kilku wypowiedzi? Wiem, że niby na ten '' z + ale mi to nie działa
A jak to ty tam probujesz zrobic?
pigolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 09:18   #514
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Dzien dobry

Izaluko dziekuje za uzyczenie szczescia, baaaardzo sie przyda
Poza tym lepiej jest jak oni wyjezdzaja, latwiej sie wtedy zapomina Chociaz u z tego opisu nie wynika czy to on wybywa. Co do gg to rozumiem ze go nie wykasowalas ale byloby Ci lepiej gdys go usunela. Latwo sie mowi

A ja to mam taki kulawy humor. Mam do Was pytanie, o ktorej porze dnia macie najczarniejsze mysli? Ja to kilku dni budze sie, o 5 rano i mam taka gonitwe mysli ze szok! Na dokładke ta Kamila mi sie sni! Potem chodze nie wyspana i zla
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 09:22   #515
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Iza,musi Ci działać "+.Spróbuj po kliknięciu poczekac chwile,bo czasem się "zapala" z opóźnieniem
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 09:33   #516
Lady Eileen
Zadomowienie
 
Avatar Lady Eileen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 241
GG do Lady Eileen
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

najpierw trzeba klikac "+" a przy ostatniej cytowaniej odpowiedzi normalne "cytuj" z tego coe wiem..

Lawinia: Ja najgorsze mysli zawsze mam wieczorem jak niemam co robic i siedze sama..
Wczoraj mnie takie coś dopadło i poszłam spac, pewna że rano już mi przejdzie a tu klops, jest jeszcze gorzej..

No ale to przez okres..

A za chwile jade do miasta z kolezanką, ale czuje że to podstep który ma mnie przekonac do wielce zakochanego pana F. któremu nie chce dac szansy.. (Było o tym wcześniej) Jak wrócę, to wam powiem czy miałam dobre przeczucia..
__________________
Wróciłam.

Mój flickr

Lady Eileen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 09:34   #517
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Iza,musi Ci działać "+.Spróbuj po kliknięciu poczekac chwile,bo czasem się "zapala" z opóźnieniem
Yyy, coś pokombinowałam i jest Dzięki

Cytat:
Napisane przez Lawinia2007 Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Izaluko dziekuje za uzyczenie szczescia, baaaardzo sie przyda
Poza tym lepiej jest jak oni wyjezdzaja, latwiej sie wtedy zapomina Chociaz u z tego opisu nie wynika czy to on wybywa. Co do gg to rozumiem ze go nie wykasowalas ale byloby Ci lepiej gdys go usunela. Latwo sie mowi

A ja to mam taki kulawy humor. Mam do Was pytanie, o ktorej porze dnia macie najczarniejsze mysli? Ja to kilku dni budze sie, o 5 rano i mam taka gonitwe mysli ze szok! Na dokładke ta Kamila mi sie sni! Potem chodze nie wyspana i zla
Ale to fajne Umiem wielocytacić

No wiem, że w sumie ten opis nic nie mówi Ale to jakiś sygnał, może a nóż widelec jedzie... Kto go tam wie

Ja niestety jakieś dołki łapie najczęściej wieczorem, przed snem. Gdy wiem, że nie dostanę smsa na dobranoc. Gdy wiem, że On nie pomyśli o mnie teraz ciepło...
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 09:34   #518
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Dzisiaj mam okropnego dola. Poklocilam sie z najlepsza kolezanka, wczoraj zerwalam z chlopakiem. Jest mi bardzo zle cala noc plakalam. Jestem sama i juz nikogo nigdy nie bede miec
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 09:45   #519
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Lady Eileen no to powodzenia, mam nadzieje ze wypad sie uda

Glamur_girl Moze wszystko sie jeszcze ulozy, narazie to wszystko jest bardzo swieze. Trzymam kciuki
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 09:47   #520
pigolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: -
Wiadomości: 117
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez Lawinia2007 Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Izaluko dziekuje za uzyczenie szczescia, baaaardzo sie przyda
Poza tym lepiej jest jak oni wyjezdzaja, latwiej sie wtedy zapomina Chociaz u z tego opisu nie wynika czy to on wybywa. Co do gg to rozumiem ze go nie wykasowalas ale byloby Ci lepiej gdys go usunela. Latwo sie mowi

A ja to mam taki kulawy humor. Mam do Was pytanie, o ktorej porze dnia macie najczarniejsze mysli? Ja to kilku dni budze sie, o 5 rano i mam taka gonitwe mysli ze szok! Na dokładke ta Kamila mi sie sni! Potem chodze nie wyspana i zla
Ja mam najgorzej nad ranem. Budzę się gdzieś przed 6 i zaczynam myśleć i już nie mogę przestać. Potem dochodzi jeszcze potworny ból brzucha i dochodzę do wniosku że nie mogę nic z tym wszystkim zrobić. Najlepsze dla mnie wtedy wstać i się czymś zająć żeby tak nie myśleć. Gorzej że jak się budzę to cały dom jeszcze śpi i muszę leżeć z godzinę w łóżku w tym stanie zanim wstanę :/

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam okropnego dola. Poklocilam sie z najlepsza kolezanka, wczoraj zerwalam z chlopakiem. Jest mi bardzo zle cala noc plakalam. Jestem sama i juz nikogo nigdy nie bede miec
Ej ej ej. Z koleżanką porozmawiaj, na pewno się dogadaciew końcu. A chłopak... czemu zerwałaś? I tylko mi nie mów że nikogo nie będziesz mieć bo jeszcze się zdziwisz Wróżę ci to
pigolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 09:47   #521
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
Zadomowienie
 
Avatar Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Pearl no nie wiem, bo mi coś nie w głowie schronienie się w innych ramionach. Szczerze? Zwyczajnie nie chcę tego, a dwa nie poznaję nikogo nowego. Mam jakiś wstręt do facetów :/
Ja też miałam głupie to jakieś. Nic się nie bój - minie
Eksa mam nadal na gg i Jego szczęście nie robi zadnych dwuznacznych opisów. Podejżewam, że nadal byłoby mi smutno widząc np. opis do dziewczyny.

Lawinko opowiesz nam co się stało między Wami czy nie chcesz o tym rozmawiać?

Różdżka w drodze

Wczoraj podsłuchałam w tv pioseneczke, która kojażyła mi się zawsze z eksem. Niby już się z niej 'wyleczyłam', a tu wczoraj dołek Mam ostatnio troche problemów i zaczęłam rozmyślać jak mi Go brakuje, że chociaż by mnie przytulił i jakoś łatwiej by było.. Czy ktoś może mnie z lekka trzasnąć
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają ale mogą sprawić, że w całym twoim nieszczęściu będziesz żyła niezmiernie komfortowo."
Clare Boothe Luce

Jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu nierodowodowych zwierząt -> Zajrzyj

STOP OKRUCIEŃSTWU - klik
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 09:56   #522
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Hmm poklocilam sie z kolezanka w sumie z blahego powodu.. poszlo o pieniadze.. w styczniu pozyczylam jej pieniadze, do tej pory nie oddala, bo twierdzi ze nie ma, a kupuje sobie ciuchy..I to jest przyjaciolka?? Nie chce miec takich kolezanek, ktore przypominaja sobie o mnie jak chca pozyczyc ciuchy albo pieniadze

A z chlopakiem to dluga historia. Mecze sie juz z nim 2 lata. Kocham go, ale jednoczesnie nienawidze!! Ostatnio widzialam go jak szedl z inna dziewczyna.. jakos wybaczylam, chociaz nadal mam ten obraz przed oczami, wczoraj sie dowiedzialam, ze w sobote, gdy razem spedzilismy wieczor, siedzielismy do godziny 1 w nocy, potem gdy mnie odprowadzil do domu poszedl jeszcze do knajpy z kumplami... a mi wczesniej powiedzial, ze ze mna nie pojdzie bo nei ma pieniedzy czy cos takiego.
Moze jestem przewrazliwiona, nienormalna. Ale jak moge byc z facetem, ktory sie mnie wstydzi, chodzi sam na imprezy, klamie mnie bezczelnie, umawia sie z innymi dziewczynami, wyzywa mnie jednego dnia, a nastepnego pisze "...kochanie". Nie moge sobie z tym poradzic Chce sie od tego uwolnic, ale nie potrafie. Jestem sama ze swoimi problemami
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 09:57   #523
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Wrózia ja Cię

Chlapnij sobie od rana Od razu będzie lepiej
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 10:01   #524
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

gaduły gaduły
nie chce się mnie czytać
żeście tu ponapisywały że ho ho ho


byłam wczoraj na koncercie Disco polo
nienawidzę tej muzyki
działa ona na mnie strasznie źle, jak czerwona płachta na byka
co za głupi koncert

o i jeszcze jakiś burak mi Mp3 przysłał bez słuchawk, baterii, kabla usb
i samo Mp3 jest obdarte
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more


Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 10:06   #525
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
Jestem sama ze swoimi problemami
Nie sama, bo jesteśmy my A w kupie raźniej

Z koleżanką pogadaj. Szczerze jej powiedz co myślisz na temat jej zachowania. Walnij jej moralizatora, że powinna się poczuwać by zwrócić Ci te pieniądze, a nie kupować stale nowe ciuchy wymigując się od oddania. Chyba, że już to zrobiłaś?
Jeśli będzie logiczna to na początku się obrazi, ale potem uświadomi sobie co zrobiła, zda sprawę i przeprosi Chyba, że to beznadziejny przypadek

Nie wiem co poradzić, bo nigdy takiej akcji nie miałam...

A z tym chłopakiem. Daj sobie czas na przemyślenia. Pewnie słusznie wybrałaś. Skoro tak się zachowyłał i męczyłaś się w tym związku to nie było sensu...
To kochasz czy nienawidzisz?
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 10:13   #526
pigolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: -
Wiadomości: 117
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
Hmm poklocilam sie z kolezanka w sumie z blahego powodu.. poszlo o pieniadze.. w styczniu pozyczylam jej pieniadze, do tej pory nie oddala, bo twierdzi ze nie ma, a kupuje sobie ciuchy..I to jest przyjaciolka?? Nie chce miec takich kolezanek, ktore przypominaja sobie o mnie jak chca pozyczyc ciuchy albo pieniadze

A z chlopakiem to dluga historia. Mecze sie juz z nim 2 lata. Kocham go, ale jednoczesnie nienawidze!! Ostatnio widzialam go jak szedl z inna dziewczyna.. jakos wybaczylam, chociaz nadal mam ten obraz przed oczami, wczoraj sie dowiedzialam, ze w sobote, gdy razem spedzilismy wieczor, siedzielismy do godziny 1 w nocy, potem gdy mnie odprowadzil do domu poszedl jeszcze do knajpy z kumplami... a mi wczesniej powiedzial, ze ze mna nie pojdzie bo nei ma pieniedzy czy cos takiego.
Moze jestem przewrazliwiona, nienormalna. Ale jak moge byc z facetem, ktory sie mnie wstydzi, chodzi sam na imprezy, klamie mnie bezczelnie, umawia sie z innymi dziewczynami, wyzywa mnie jednego dnia, a nastepnego pisze "...kochanie". Nie moge sobie z tym poradzic Chce sie od tego uwolnic, ale nie potrafie. Jestem sama ze swoimi problemami
Koleżanka rzeczywiście dziwna... Oj jak ja nie lubię takich ludzi. Rozumiem cię.

A facet? Jeśli rzeczywiście robił tak jak mówisz to tylko ci pogratulować dobrej decyzji Jeśli się tak zachowywał to nie był ciebie po porostu wart. Główka do góry! Nie wszyscy są tacy...
pigolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 10:18   #527
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Izaluka dzieki za rady

Nie wiem czy jest jakis sens wogole rozmawiac z nia, juz wiele razy jej mowilam. Ja jej pozyczylam pieniadze bo potrzebowala na tipsy, a jak ja potrzebuje by zaplacic za szkole to nie mam, teraz sama musze pozyczac. Tak sie zastanowilam i chyba nie chce miec juz takiej kolezanki, ktora tylko mnie wykorzystuje.

A co do chlopaka to nie wiem co zrobic jak wroce do niego to kazdy bedzie sie ze mnie smial. Kazdy wie ze on chodzi na imprezy beze mnie, ale juz znajomi oszczedzaja mi bolu i nie mowia mi o tym... Kocham go, ale chcialabym zeby w koncu sie zmienil, ale juz sie nie zmieni. Juz wiele razy sie rozstawalismy, zawsze z podobnego powodu, albo inna kobieta, albo jakies klamstwo.. Jak ja mam sie odkochac? Chce zapomniec, wymazac go z pamieci
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 10:19   #528
pigolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: -
Wiadomości: 117
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Ej właśnie się zastanawiam... Opierdzielić faceta za to że się nie oddzywał wczoraj cały dzień czy nie?
pigolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 10:21   #529
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

pigolinko mam nadzieje ze dobrze postapilam, juz przestalam wierzyc w milosc, przyjazn. Nie wiem czy wszyscy sa tacy, ale ja zawsze spotykalam zlych ludzi, ktorzy bardzo mnie krzywdzili.
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 10:22   #530
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Dżem skobry

Ale mnie boli gardło. Uć.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 10:23   #531
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Nie opierdzielaj Powiedz wprost, ale bez wyzywania. Zapytaj
Albo ni ma seksu
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 10:28   #532
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Aguś

doczytałam
i więc stwierdzam wszem i wobec że jak zamieszkam z Madź
to masz nas odwiedzić i to koniecznie
i możesz ze mną spać
jak będziesz chciała oczywiście
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more


Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 10:38   #533
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez Zuzannka Pokaż wiadomość
to masz nas odwiedzić i to koniecznie
i możesz ze mną spać
Taaak! Chcę, chcę, chcę!
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 10:48   #534
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

no to coraz bardziej mnie przekonuje to żeby jechać do tego Poznania
jeszcze wspólny nocleg
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more


Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 10:50   #535
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez Lawinia2007 Pokaż wiadomość
Pearl to rozdzke trzeba ukrasc przed sroda bo wtedy masz egzamin
A co teraz sie stało miedzy nami? Szkoda zatruwac nam umysly przed snem moja historia W kazdym razie mam nadzieje ze jakkolwiek to sie zakonczy bede zadowolona
Mojego umyslu juz sie nie da bardziej zatruc
Opowiedz nam... jezeli chcesz,oczywiscie.

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
EX ma opis na GG (wiem, że miałam skasować), że ''12 dni do Cardiff''
Czyżby wyjeżdżał do Anglii ? A może ta cała M. wyjeżdża? Może to by było lepiej jak by wyjechał. Tylko dla kogo? Ja z tęsknoty bym się zwijała, a On spokojnie by sobie zapominał... Ale przecież i tak Go nie zobaczę, więc co to za różnica, czy On będzie w PL czy w Anglii...
I bardzo dobrze,ze go nie zobaczysz. Kilka miesiecy to czasem bardzo duzo. Wiele moze sie przez ten czas wydarzyc... Badzmy dobrej mysli

Cytat:
Napisane przez Izus
Wysyłaj pana Miecia do mnie Ja się Nim zaopiekuję Belzebuby będę podtykać pod nos
No masz Ci...
Nie jest z Nia dobrze,moje drogie Panie,nie jest

Cytat:
To ja Wam też użyczam mojego szczęścia egzaminowego Od dwóch lat bez poprawki Głupi ma...
To ja poprosze na srode.

Cytat:
Napisane przez Izus
Pearl no nie wiem, bo mi coś nie w głowie schronienie się w innych ramionach. Szczerze? Zwyczajnie nie chcę tego, a dwa nie poznaję nikogo nowego. Mam jakiś wstręt do facetów :/
Nie jestes pierwsza i ostatnia. Na szczescie to minie

Cytat:
Napisane przez Lawinia2007 Pokaż wiadomość
A ja to mam taki kulawy humor. Mam do Was pytanie, o ktorej porze dnia macie najczarniejsze mysli? Ja to kilku dni budze sie, o 5 rano i mam taka gonitwe mysli ze szok! Na dokładke ta Kamila mi sie sni! Potem chodze nie wyspana i zla
Ja najgroszy mam o 3 w nocy. Jak mam dola,to najczesciej o tej porze sie przebudzam... Najgorsza pora. Sama,ciemno,zle mysli nie daja spokoju. Brrr...

Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
Różdżka w drodze
oby!
Cytat:
Napisane przez Wrozia
Mam ostatnio troche problemów i zaczęłam rozmyślać jak mi Go brakuje, że chociaż by mnie przytulił i jakoś łatwiej by było.. Czy ktoś może mnie z lekka trzasnąć
Wrozia,to ode mnie


Bedziesz juz grzeczna czy, chcesz wiecej?
Pewnie bedziesz chciala wiecej,Perwersie Ty...

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
Hmm poklocilam sie z kolezanka w sumie z blahego powodu.. poszlo o pieniadze.. w styczniu pozyczylam jej pieniadze, do tej pory nie oddala, bo twierdzi ze nie ma, a kupuje sobie ciuchy..I to jest przyjaciolka?? Nie chce miec takich kolezanek, ktore przypominaja sobie o mnie jak chca pozyczyc ciuchy albo pieniadze
Jest takie przyslowie. Chcesz stracic przyjaciela - pozycz mu pieniadze

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Wrózia ja Cię Chlapnij sobie od rana Od razu będzie lepiej
Nie,no... Z Nia jest coraz gorzej. Nie dosc,ze sama pije z Mieciem belzebuby,to jeszcze innych probuwe w alkoholizm wciagnac !

Cytat:
Napisane przez pigolinka Pokaż wiadomość
A facet? Jeśli rzeczywiście robił tak jak mówisz to tylko ci pogratulować dobrej decyzji Jeśli się tak zachowywał to nie był ciebie po porostu wart. Główka do góry! Nie wszyscy są tacy...

dobrze gada ! wodki jej!

Cytat:
Napisane przez pigolinka Pokaż wiadomość
Ej właśnie się zastanawiam... Opierdzielić faceta za to że się nie oddzywał wczoraj cały dzień czy nie?
Eee...nie... po co ? Przeciez swietnie sobie radzisz bez niego
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 11:09   #536
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
Zadomowienie
 
Avatar Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Wrozia,to ode mnie


Bedziesz juz grzeczna czy, chcesz wiecej?
Pewnie bedziesz chciala wiecej,Perwersie Ty...
Bożee czy ja mam to na czole wypisane? Przecież ja o tym wcale nie mówie, a i tak wszyscy wiedzą o moich fantazjach


Cytat:
Nie,no... Z Nia jest coraz gorzej. Nie dosc,ze sama pije z Mieciem belzebuby,to jeszcze innych probuwe w alkoholizm wciagnac !
boo..
Cytat:
Napisane przez Izulka
w kupie raźniej
Poprostu sama nie chce iść na dno

Cytat:
Napisane przez Ahinka
Ale mnie boli gardło. Uć.
A mówiłam Ci wczoraj, żebyśmy się nie całowały, bo Cie zaraże. No i masz
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają ale mogą sprawić, że w całym twoim nieszczęściu będziesz żyła niezmiernie komfortowo."
Clare Boothe Luce

Jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu nierodowodowych zwierząt -> Zajrzyj

STOP OKRUCIEŃSTWU - klik
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 11:10   #537
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Ahi na bank wczoraj z Zuzka bylas na tym koncercie disco, dlatego to gardlo Cie boli Nie trzeba bylo tak sie popisywac ze umiesz spiewc

Pearl, Pigolinko kurcze cierpienie dopada nas o najgorszej porze bo wtedy najmniej mozemy zrobi zeby sie go pozbyc

Wrózko trzasam Toba

Co do mnie to ja wierze ze jeszcze sie wszystko ulozy bo wiem ze on mnie kocha ale jak sam powiedzial to czasem nie wystarczy. Patrzac na nas z boku mozna stwierdzic ze to kolejna klotnia, ja jednak wiem tym razem to jest naprawde zle. Ostatnio bardzo sie zblizylismy do siebie ale ja ciagle sie awanturowalam. Poniewaz jestem cholerykiem to nie rozumialam dlaczego za 30 min on nadal jest obrazony. Ciagle mu wyrzucalam ze nie ma dla mnie czasu a sama ciagle wyjezdzam. Tak bezsensu. We wtorek wstalismy o 5 rano bo musielismy cos zalatwic i jak zobaczylismy sie popoludniu to bylismy zmeczni. Oboje mielismy ciezki dzien. I on do mnie mowi o 21 kotku to co teraz robimy? zawiezc Cie do domku? Ja na to: nie jedziemy do Ciebie. on kotek ale ja wstaje jutro o 6, naprawde jutro spedzimy caly dzien razem. ja: kurde ja pojutrze wyjezdzam a ty jestes zmeczony? co za facet z Ciebie jak odwieziesz mnie do domu to mnie juz nie zobaczysz on: kotku prosze nie zachowuj sie tak. I dalej jechalismy w ciszy. Podwiozl mnie pod dom i mowi : prosze ksiezniczko a ja wysiadlam, rzucilam w niego chlebem i trzesnelam drzwiam. on wybiegl za mna i krzyczy; slonko twoj sweterek a ja bylam tak wciekla ze powiedzialam tylko nie odwracajac sie pie....

Wiem przesadzilam juz bym tak nie zrobila. Wieczorem do niego napisalam ale mi nie odpisal. Na drugi dzien sie z nim spotkalam. Ile ja tu na bazgralam, przepraszam Was
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 11:10   #538
pigolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: -
Wiadomości: 117
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość



dobrze gada ! wodki jej!
Znowu pijemy? Popadnę przez was w alkoholizm jakiś
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

Eee...nie... po co ? Przeciez swietnie sobie radzisz bez niego
A no racja! Niech się teraz postara bo jak nie to grrrr...

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
pigolinko mam nadzieje ze dobrze postapilam, juz przestalam wierzyc w milosc, przyjazn. Nie wiem czy wszyscy sa tacy, ale ja zawsze spotykalam zlych ludzi, ktorzy bardzo mnie krzywdzili.
Przykro mi że tylko na takich trafiałaś w swoim życiu, ale uwierz mi proszę na słowo że są ludzie którzy nie krzywdzą, a nawet jeśli to potrafią porozmawiać, naprawić wszystko i być przyjaciółmi. Niestety takich przyjaciół spotyka się bardzo rzadko. Prawdziwa przyjaźń taka na dobre i na złe nie leży na ulicy. Trzeba ją długo pielęgnowąc i przetwać sporo przykrych chwil. Tak przynajmniej było w moim zyciu. Miłość... nie wiem co to... wiem że jest, ale chyba dla każdego jest czymś innym... wierzę że jest... ale chyba jeszcze nie wiem do końca czym. Trzymaj się proszę
pigolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 11:20   #539
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
Zadomowienie
 
Avatar Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Lawinko, no faktycznie przesadziłaś
Mówisz, że spotkaliście się na następny dzień. I co?
Pozatym mówiłaś, że w lutym też zerwaliście. Ja tam nie wiem, ale to jakieś dziwne. Chyba, że naprawde bardzo łatwo się denerwujesz głupotami, ale to już chyba taki charakter i to bardzo trudno zmienić.
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają ale mogą sprawić, że w całym twoim nieszczęściu będziesz żyła niezmiernie komfortowo."
Clare Boothe Luce

Jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu nierodowodowych zwierząt -> Zajrzyj

STOP OKRUCIEŃSTWU - klik
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 11:26   #540
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez Lawinia2007 Pokaż wiadomość
Ahi na bank wczoraj z Zuzka bylas na tym koncercie disco, dlatego to gardlo Cie boli Nie trzeba bylo tak sie popisywac ze umiesz spiewc
Kocham koncerty disco polo
Byłam, byłam i bawiłam się przednio
A potem... myk do pociąga i:

Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
A mówiłam Ci wczoraj, żebyśmy się nie całowały, bo Cie zaraże. No i masz
Okręciłam sobie Wrózie wokół palca


Miałam baaardzo zajęty wieczór
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.