Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 22:21   #3061
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Dzisiaj w TVN24 mówili o jakichś nowych badaniach naukowców na lekarstwo, trafiłam na końcówkę, więc niewiele wiem o co chodzi, ale bezczelnie pokazywali ujęcia jak biednym szczurkom i myszkom wbijają igły...
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 09:35   #3062
pamelal
Raczkowanie
 
Avatar pamelal
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 442
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Chatul nawet bardzo sie przydaje
__________________
You worry 'bout the wrong things,
wrong things . . .


*sprawdz czy uzywasz kosmetykow przyjaznych dla zwierzat !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
*podyskutuj z nami !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749


Never take life too seriously-nobody gets out alive anyway !
pamelal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 11:42   #3063
Dziunia94
Rozeznanie
 
Avatar Dziunia94
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 522
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Po długiej nieobecności tutaj ;o wracam
Widzę, że mój szablon mailowy się sprawdza. Bardzo się cieszę



Niestety nie jest jednoznaczne. Ziaja chyba ma taki napis, a kosmetyki ZIAI nie są testowane na zwierzętach. Z drugiej strony ten sam napis ma Garnien, który jak wiadomo testuje.

A na kosmetyku jakiej firmy widziałaś ten napis?
No właśnie na podkładzie firmy AA, którego używam
__________________
- Co to jest prawdziwe JA ? - Zapytała Weronika
-To kim jesteś, a nie to, co z ciebie uczyniono...
P.Coelho

http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Pomóż

Dziunia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 08:37   #3064
VeiN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 133
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

hey dziewczyny zwracam sie z pytaniem ktore juz kiedys zadawalam ale moze podpowiecie cos nowego chodzi mi o tusze do rzes...nie moge znalezc takiego ktory byl by nietestowany i mi odpowiadal pod wzgledem efektu jaki daje...wyprobowalam juz polecany wibo, essence, jakies z oriflame i kilka innych i nie moge znalezc takiego ktory mnie zadowoli...moze uzywacie jakichs dobrych tuszy (chodzi mi o bardziej teatralny efekt) ktore mozecie polecic? bo moim poszukiwaniom nie ma konca Pozdrawiam
VeiN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 15:12   #3065
akasheni
Raczkowanie
 
Avatar akasheni
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 66
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Właśnie zaglądnęłam tu po długiej nieobecności w nietestowane wciągnięłam już siostrę i TŻ
Nie słuchałam wprawdzie audycji na Zetce, ale na stronie widzę, że PRO-TEST to po prostu organizacja przeprowadzająca testy konsumenckie (nie na zwierzętach) dotyczące jakości różnych grup produktów. Kojarzy mi się taka gazeta, mają też stronę "Świet konsumenta", w której zamieszcane były wyniki testów niemieckich głównie (z których nb. wynikało często, że to co niby "markowe" jest niewiele warte).
A co do testowania na zwierzetach, to może chodzi o kampanię, którą prowadzi PRO-TEST na rzecz wycofania szkodliwych składników kosmetyków, których to szkodliwość jest poparta badaniami przeprowadzonymi na zwierzętach, ale nie przez nich samych tylko na podstawie listy Kmisji Europejskiej
http://www.pro-test.pl/article_suple...ormonalną.html

No i właśnie: pierwsza kwestia taka, że testy na zwierzętach nie mogą być podstawą stwierdzenia, że substancja tak samo zadziała na człowieka i jako takie potępiam całą sobą. A druga taka, że kupne kosmetyki, nawet firm, które nie testują to przecież niemal czysta chemia i takie zdrowe do może do końca nie są... Idealnym wyjściem byłoby kręcenie mikstur na własną rękę, ale... tuszu do rzęs sama nie zrobię, ehh...
akasheni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 09:51   #3066
pamelal
Raczkowanie
 
Avatar pamelal
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 442
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Akasheni wlasnie ostatnio zainteresowalam sie wlasnorecznym robieniem kosmetykow.
Oczywiscie, ze nie testowane kosmetyki nie zapewnia nam w pelni dobrych i zdrowych dla skory skladnikow. Ale chociaz mamy pewnosc, ze nie skrzywdzily nikogo przed nami, bo to nie ma sensu najmniejszego

Dzieki za informacje nt Pro-Testu, jezeli to nie oni wykonuja testy, to chyba nic nie mozemy zrobic w tej sprawie ...
__________________
You worry 'bout the wrong things,
wrong things . . .


*sprawdz czy uzywasz kosmetykow przyjaznych dla zwierzat !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
*podyskutuj z nami !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749


Never take life too seriously-nobody gets out alive anyway !
pamelal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 11:43   #3067
Martzelinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 63
GG do Martzelinka
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

VeiN, ja używam tuszu Clinique i jestem z niego bardzo zadowolona - wydłuża, pogrubia, podkręca, czyli ma to czego oczekiwałam od tuszu, rezygnując z L'oreala

niedawno byłam w seforze i zauważyłam, że oprócz Yes to carrots, jest już także Yes to tomato - super, mam szampon, odżywkę do włosów, spray do ciała, a ostatnio zaopatrzyłam się w masło do ciała marchewkowe - cudo

udało mi się dostać lakier i piankę do włosów biosilku oraz cienie do powiek revlonu - revlon jest na liście peta, polecam też maseczkę koralową do włosów bielendy - jest naprawdę świetna

chemię kuchennę + płyn zmiękczający do prania mam z firmy Polin, a ostatnio zauważyłam proszek do prania - Frosch (chyba dobrze napisałam), na stronie producenta napisane jest, że nie testują, to chyba niemiecka firma, mają też płyn do mycia szyb

jak odkryję coś jeszcze, dam znać

Edytowane przez Martzelinka
Czas edycji: 2010-01-31 o 11:46
Martzelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 13:04   #3068
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

a co z faurokiem? testuje czy nie?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 17:57   #3069
ania077
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 130
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

dziewczyny potrzebuję pomocy!!!
potrzebne mi są kosmetyki do ust ( szminki, pomadki, błyszczyki ) takie w cenie 20-25 zł.
oczywiście z firmy, która nie testuje kosmetyków, ale takiej która jest dostępna w naszych drogeriach. ( avon i oriflame odpadają)
czekam z niecierpliwością...
ania077 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 19:10   #3070
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez ania077 Pokaż wiadomość
dziewczyny potrzebuję pomocy!!!
potrzebne mi są kosmetyki do ust ( szminki, pomadki, błyszczyki ) takie w cenie 20-25 zł.
oczywiście z firmy, która nie testuje kosmetyków, ale takiej która jest dostępna w naszych drogeriach. ( avon i oriflame odpadają)
czekam z niecierpliwością...
a wibo? essence?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:37   #3071
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez VeiN Pokaż wiadomość
hey dziewczyny zwracam sie z pytaniem ktore juz kiedys zadawalam ale moze podpowiecie cos nowego chodzi mi o tusze do rzes...nie moge znalezc takiego ktory byl by nietestowany i mi odpowiadal pod wzgledem efektu jaki daje...wyprobowalam juz polecany wibo, essence, jakies z oriflame i kilka innych i nie moge znalezc takiego ktory mnie zadowoli...moze uzywacie jakichs dobrych tuszy (chodzi mi o bardziej teatralny efekt) ktore mozecie polecic? bo moim poszukiwaniom nie ma konca Pozdrawiam
Sephora?
[ Nie testuje, prawda? Bo takie info w necie znalazłam ]

Cytat:
Napisane przez Dziunia94 Pokaż wiadomość
No właśnie na podkładzie firmy AA, którego używam
AA chyba nie testuje.

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
a co z faurokiem? testuje czy nie?
Na 99,9999% nie.

Cytat:
Napisane przez pamelal Pokaż wiadomość
Chatul nawet bardzo sie przydaje
To się ogromnie cieszę
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 06:44   #3072
ania077
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 130
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Dziękuję Mirelkaaa !! Bardzo pomogłaś
ania077 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 13:49   #3073
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Wiem, ze sie tak wstrzelam w polowe watku. Ale dopiero niedawno (niestety) zaczelam sie interesowac tym, co stosuje. Jak zajrzalam do swojej lazienki to jestem po prostu przerazona!! Za kazdym razem, jak mam teraz uzyc czegos, co i tak juz wczesniej zakupilam, czuje ze wyrzadzam krzywde tym zwierzetom :/ ;( Czytam ten watek i czytam, ale nie jestem w stanie przebrnac przez caly. Moze warto by zrobic wspolnie jakas baze produktow i aktualizowac ja. Taka w tabelce, zeby latwo bylo sprawdzic, zamiast czytac te wszystkie posty. Chyba, ze taka aktualna istnieje, a ja jeszcze do niej nie dotarlam?
Mam takze pytanie o farby do wlosow. Caly czas farbowalam sie na rudo, Garnierem ;/ Wczoraj ogladalam w sklepie farby i wszystkie zakazane :/ Co z Joanna w koncu? Albo moze sa jakies inne? Ehh ale mi zle teraz.
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 15:37   #3074
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez Mulen Pokaż wiadomość
Wiem, ze sie tak wstrzelam w polowe watku. Ale dopiero niedawno (niestety) zaczelam sie interesowac tym, co stosuje. Jak zajrzalam do swojej lazienki to jestem po prostu przerazona!! Za kazdym razem, jak mam teraz uzyc czegos, co i tak juz wczesniej zakupilam, czuje ze wyrzadzam krzywde tym zwierzetom :/ ;( Czytam ten watek i czytam, ale nie jestem w stanie przebrnac przez caly. Moze warto by zrobic wspolnie jakas baze produktow i aktualizowac ja. Taka w tabelce, zeby latwo bylo sprawdzic, zamiast czytac te wszystkie posty. Chyba, ze taka aktualna istnieje, a ja jeszcze do niej nie dotarlam?
Mam takze pytanie o farby do wlosow. Caly czas farbowalam sie na rudo, Garnierem ;/ Wczoraj ogladalam w sklepie farby i wszystkie zakazane :/ Co z Joanna w koncu? Albo moze sa jakies inne? Ehh ale mi zle teraz.
lepsza joanna do garniera...
co do innych farb to Ci niestety nie odpowiem

Cytat:
Napisane przez ania077 Pokaż wiadomość
Dziękuję Mirelkaaa !! Bardzo pomogłaś
tylko wibo i essence mają tensze kosmetyki w granicach 10 zł, a Ty szukałas za 20-25

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Sephora?
[ Nie testuje, prawda? Bo takie info w necie znalazłam ]



AA chyba nie testuje.



Na 99,9999% nie.



To się ogromnie cieszę

hmm to jak w koncu z tym AA
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 16:26   #3075
ania077
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 130
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Mirelkaaa a wiesz może w której drogerii można je dostać???
Bo dzisiaj obeszłam wszystkie w mojej miejscowości (straszne za.upie) i w żadnej nie znalazłam. Byłam w Naturze, Schleckerze i Strade.
Na szczęscie w tym tyg. będę miała okazję poszukać w krakowskich drogeriach mam nadzieję, że tam znajdę xD
ania077 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 16:42   #3076
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez ania077 Pokaż wiadomość
Mirelkaaa a wiesz może w której drogerii można je dostać???
Bo dzisiaj obeszłam wszystkie w mojej miejscowości (straszne za.upie) i w żadnej nie znalazłam. Byłam w Naturze, Schleckerze i Strade.
Na szczęscie w tym tyg. będę miała okazję poszukać w krakowskich drogeriach mam nadzieję, że tam znajdę xD
wibo szukałabym w rossmanie
a essence jak nie ma w naturze to nie wiem
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 16:59   #3077
pamelal
Raczkowanie
 
Avatar pamelal
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 442
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Jezeli chodzi o AA to nie jestem pewna. Mnie na maila nie odpisali. Mysle, ze powinno sie w tej sytuacji postepowac wedlug wlasnych pogladow. Ja nie kupuje AA, poniewaz czesto mozna je spotkac w aptekach, a tam wiekszosc produktow jest testowana.
Moze ktos jeszcze napisalby do nich wiadomosc? Moze odpowiedza?
__________________
You worry 'bout the wrong things,
wrong things . . .


*sprawdz czy uzywasz kosmetykow przyjaznych dla zwierzat !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
*podyskutuj z nami !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749


Never take life too seriously-nobody gets out alive anyway !
pamelal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 18:11   #3078
ania077
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 130
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Pamelal w sumie to nie wiadomo, np. ziaja też bardzo często dostępna jest w aptekach, a jak wiadomo, to bardzo fajna, porządna firma, która nie testuje kosmetyków na zwierzętach.

Jeśli chodzi o mnie, to ja na początku też byłam troszkę pogubiona. Nie wiedziałam, które firmy są bezpieczne, które okrutne, a które po prostu dobrze się maskują. Wpadłam więc na taki mój (autorski pomysł: weszłam sobie na stronę www.uszata.com i stamtąd wydrukowałam sobie listę firm testujących i tych bezpiecznych. Tak naprawdę bardzo rzadko możemy mieć 100% pewność, że dany kosmetyk jest w 100% nietestowany.... zawsze może znaleźć się jakiś produkt, który testowany był. Tak więc mam tylko nadzieję, że strona poświęcona zwierzaczkom naprawdę je kocha i nie ma zamiaru ich krzywdzić.
A jak to z wami było?

PS bardzo dziwi mnie, że w XXI w., wieku rozwoju gospodarczego, w dobie lotów w kosmos i innych ,,nowinek technologicznych" w tak okrutny sposób krzywdzi się niewinne zwierzęta. To jest po prostu nieludzkie. Ja nie potrafię nazwać człowiekiem kogoś, kto pastwi się nad niewinną istotą...


A hasło Gdyby rzeźnie miały szklane ściany, każdy byłby wegetarianinem od dzisiaj będzie moim mottem ! Jest po prostu genialne! pozdrawiam i bardzo się cieszę, że nas coraz więcej
ania077 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 18:21   #3079
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

dokładnie ziaja, iwostin, a szczególnie iwostin który sprzedawany jest tylko w aptece nie testuje, wiec co do AA to nic nie wiadomo..

ania077 żyjemy w XXI wieku a więkoszosc naszego społeczenstwa wyznaje zasadę do celu po trupach...;/
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 18:33   #3080
ania077
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 130
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Mirelkaaa i tego właśnie nie rozumiem!! Jak można być do reszty pozbawionym jakichś ludzkich odruchów??!! Przecież nawet zwierzęta nie zabijają dla ,, atrakcji". Albo z głodu albo w obronie! A ludzie podobno mają rozum!! I gdzie on jest?
Nie rozumiem także, jak można stasować takie kosmetyki. Tylko dla poprawy własnego samopoczucia przyczyniać się do mordu milionów niewinnych zwierząt?!!! I to w jakich okrutnych mękach one giną!
Nie, ja się na to nie piszę.
Wydaje mi się, że w naszym społeczeństwie za mało się o tym mówi. Zawsze znajdzie się jakiś idiota, którego nie będzie obchodzić czy stosuje kosmetyki testowane, czy bezpieczne, ale myślę, że większość ludzi zrezygnowała by z okrutnych firm. Marzę, by kiedyś ktoś zdecydował się na ogólnokrajową kampanię przeciw firmom które testują kosmetyki na zwierzętach. Chociaż mam świadomość, że to marzenia ściętej głowy...
ania077 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 18:49   #3081
Dziunia94
Rozeznanie
 
Avatar Dziunia94
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 522
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Dziewczynki ogromna prośba ! Mogłaby któraś puścić listę firm, które na 100% nie testują ? Proszę Was, bo ja już się gubię, a chciałabym zasypiać czystym sumieniem ...
__________________
- Co to jest prawdziwe JA ? - Zapytała Weronika
-To kim jesteś, a nie to, co z ciebie uczyniono...
P.Coelho

http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Pomóż

Dziunia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 20:22   #3082
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez ania077 Pokaż wiadomość
Mirelkaaa i tego właśnie nie rozumiem!! Jak można być do reszty pozbawionym jakichś ludzkich odruchów??!! Przecież nawet zwierzęta nie zabijają dla ,, atrakcji". Albo z głodu albo w obronie! A ludzie podobno mają rozum!! I gdzie on jest?
Nie rozumiem także, jak można stasować takie kosmetyki. Tylko dla poprawy własnego samopoczucia przyczyniać się do mordu milionów niewinnych zwierząt?!!! I to w jakich okrutnych mękach one giną!
Nie, ja się na to nie piszę.
Wydaje mi się, że w naszym społeczeństwie za mało się o tym mówi. Zawsze znajdzie się jakiś idiota, którego nie będzie obchodzić czy stosuje kosmetyki testowane, czy bezpieczne, ale myślę, że większość ludzi zrezygnowała by z okrutnych firm. Marzę, by kiedyś ktoś zdecydował się na ogólnokrajową kampanię przeciw firmom które testują kosmetyki na zwierzętach. Chociaż mam świadomość, że to marzenia ściętej głowy...
wiesz ja mówiłam paru osobom o tym, że te i te firmy testują ale spłynęło to po nich, usłyszałam tylko"coś ty" ale i tak uzywac będą


wracając do pomadek to mozesz jeszcze do inglota zerknąć

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez pamelal Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o AA to nie jestem pewna. Mnie na maila nie odpisali. Mysle, ze powinno sie w tej sytuacji postepowac wedlug wlasnych pogladow. Ja nie kupuje AA, poniewaz czesto mozna je spotkac w aptekach, a tam wiekszosc produktow jest testowana.
Moze ktos jeszcze napisalby do nich wiadomosc? Moze odpowiedza?
ja mogę napisac wiadomosc tylko emaila podaj
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 20:54   #3083
ania077
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 130
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

a inglot na 100% nie testuje?? bo jakoś do tej pory się nie zorientowałam czy testuje czy nie- po prostu zrezygnowałam xD

Edytowane przez ania077
Czas edycji: 2010-02-01 o 20:56
ania077 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:18   #3084
ania077
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 130
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

A i jeszcze mam pytanie co do podpasek: do tej pory używałam always ale teraz oczywiście z nich zrezygnowałam. Znalazłam w tym wątku wiadomość, że Bella i Libresse są ,,bezpieczne"/, ale mnie zastanawia Naturella???? Orientujecie się może czy ta firma testuje na zwierzętach???

A i jeszcze jedno: perfumy C-thru???????????
ania077 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 10:23   #3085
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Jak Naturella testuje, to idę zmienić płeć

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziunia94 Pokaż wiadomość
Dziewczynki ogromna prośba ! Mogłaby któraś puścić listę firm, które na 100% nie testują ? Proszę Was, bo ja już się gubię, a chciałabym zasypiać czystym sumieniem ...

link do pliku

http://solvana.wrzuta.pl/plik/2xOfrN...na_zwierzetach
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 12:26   #3086
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

inglot z tego co mi wiadomo na 100% nie testuje, ale ma pędzle z naturalnego włosia

a perfumy kenzo?

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2010-02-02 o 13:31
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 13:13   #3087
pamelal
Raczkowanie
 
Avatar pamelal
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 442
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Chodzilo po prostu o to, ze dopoki nie jestem w 100 % pewna co do danej firmy, nie kupuje.

Mirelkaaa to jest do nich mail : oceanic@oceanic.com.pl
Sprobuj , moze Tobie odpowiedza?
__________________
You worry 'bout the wrong things,
wrong things . . .


*sprawdz czy uzywasz kosmetykow przyjaznych dla zwierzat !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
*podyskutuj z nami !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749


Never take life too seriously-nobody gets out alive anyway !
pamelal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 13:32   #3088
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez pamelal Pokaż wiadomość
Chodzilo po prostu o to, ze dopoki nie jestem w 100 % pewna co do danej firmy, nie kupuje.

Mirelkaaa to jest do nich mail : oceanic@oceanic.com.pl
Sprobuj , moze Tobie odpowiedza?
ok napisze, zapytac czy nie uzywają tez testowanych składników?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 14:25   #3089
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Witam dziewczyny po latach przerwy

A co z Manhattanem? pewnie testuje, ale nie wpadł mi w oko przeglądając listę

myślicie, że to sie kiedyś zmieni? ktoś mógłby w końcu poruszyć wrażliwość społeczną i puscić jakiś spot w dostepnej dla wszystkich tv..
Niestety akcji jest za mało,praktycznie wszyscy ludzie co się budza i decydują na zmianę takich przyzwyczajeń kosmetycznych robia to sami a nie pod wpływem zobaczonej gdzies kampanii
częściej porusza się sam temat futer niż chemii
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 14:42   #3090
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez iloneczka1 Pokaż wiadomość
Jak Naturella testuje, to idę zmienić płeć
Trochę Cię to będzie kosztować ;] Na opakowaniu jako producent jak byk stoi: Procter&Gamble, który jak wiadomo testuje na potęgę... To jeden z największych kosmetycznych molochów.

Nie dajcie się zwieść ładnym naturalnym nazwom i naturalnym składnikom, bo to niestety nie przesądza o bezpieczeństwie. W tej dziedzinie można polegać chyba tylko na polskich/europejskich [niedawno wpadła mi w ręce jakaś szwedzka firma, niestety w sieci nie było o niej NIC] firmach, i czytać, czytać.


Pozostając w tym temacie.
Męczyło mnie od dawna, jak wygląda kwestia biodegradowalności wkładek, tamponów i rzecz jasna podpasek. Mam wrażenie, że te ostatnie stanowią największy problem w utylizacji, ale jak to jest w rzeczywistości? Jakie są straty przy produkcji, ile odpadów powstaje i ile jest wykorzystywanych? Informacji w sieci jest mało, do tej pory z porządniejszych źródeł znalazłam i polecam tę pozycję: http://zb.eco.pl/bzb/32/index.htm, spis treści: http://zb.eco.pl/bzb/32/spis.htm.
I jeszcze coś do rozważenia, czyli "powrót do korzeni": http://www.sklep.miesiaczka.com/f/pl/faq.html.
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.