Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-24, 07:49   #4261
olanna
Zakorzenienie
 
Avatar olanna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 062
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
olanna e tam wiosna... od razu lato
nie no ale tak serio to najbardziej lubie siedzieć w ciepłym domku z kubkiem herbaty i patrzeć jak pada śnieg za oknem
O tak! Scenariusz idealny. a niech do tego będzie już ubrana choinka i nic więcej mi nie trzeba.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
S Y S T E M A T Y C Z N O Ś Ć ! ! !


olanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 08:18   #4262
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

U mnie już w Pepco świąteczne rzeczy!
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 09:28   #4263
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Heeeyaaah Dziewczęta!!! Jestem, Paryż się melduje!
Jako, że lato (chyba ) definitywnie się skończyło, witam Was znowu cieplutko! Jestem "sezonowa", więc cyklicznie porzucam wątek na czas ciepła i słońca . Ale już czuję w powietrzu palone w kominkach śmieci, więc i czas wyciągnąć kocyk i zimowe rozgrzewające herbatki . A dziś od rana- świąteczna lista w Winampie Poza tym, mam już bilety do PL na święta- nie powtórzę porażki sprzed roku, gdy już 27 grudnia widywałam na ulicach porzucone choinki...

P.S. a propos ćwiczeń, bo wiele z Was się wypowiadało- mi udało się osiągnąć cel, od zeszłorocznego marudzenia . Schudłam, jestem zadowolona, osiągnęłam zadowalające rezultaty, ale do końcowego efektu jeszcze muszę popracować

Dzień dobry świąteczneeeee, lalallalal..... :smikolaj 2:
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 09:40   #4264
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Pozdrawiam z okienka przed ćwiczeniami z etyki Wpadłam na całego i mam już 5 choinek z makaronu, ale tylko dwie na zdj, z czego jedną już widziałyście. Co myślicie o tej drugiej z makaronu z kolanek? :serce: Tylko na zdj niepomalowana jeszcze

Zrobiłam sohie wish listę co bym chciala dostać i wiem że wszystkoo dostanę. Tak samo wiem już co komu kupię i częśc prezentów już mam (do obdarowania mam 13 osób)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1414139969015.jpg (52,0 KB, 74 załadowań)
__________________
Czy przyszła pedagożka języka angielskiego może prosić o jednego jedynego lajka? -> https://www.facebook.com/sknpromocji...type=3&theater
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 09:42   #4265
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Pamietam jak pisałyśmy tutaj w tamtym roku, dziś już koniec października, ale ten czas leci......
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 10:33   #4266
Darcy_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Z Wyspy
Wiadomości: 128
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Malinovva świetne choinki jeśli mam być szczera to bardziej podoba mi się ta nie pomalowana. Zdradzisz jak je robisz?

U mnie brzydka pogoda i padało wcześniej przez taką pogode aż z domu nie chce się wychodzić. Za to zrobiłam sobie kurczaka z ryżem i warzywami i właśnie jem. Kupiłam mandarynki w pobliskim sklepie, ale już lepsze mają w lidlu.
Już tylko 2 miesiące do świąt
Darcy_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 10:39   #4267
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Dzień dobry! U mnie dzisiaj od rana słonecznie, ale dosyć zimno, jednak jak siedzę w domu i patrze w okno to wygląda jakby wiosna się zbliżała.
Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
nie no ale tak serio to najbardziej lubie siedzieć w ciepłym domku z kubkiem herbaty i patrzeć jak pada śnieg za oknem
Też to uwielbiam! Lubię nawet tak w grudniu słuchać świątecznych piosenek i robić świąteczne porządki albo piec pierniki i patrzeć jak pada śnieg, od razu robi się jakoś bardziej świątecznie. W ogóle już nie mogę doczekać się grudnia.
A tymczasem dzisiaj mimo że mam wolny piątek to czas się wziąć za naukę, bo czeka mnie dziesięć egzaminów w tej sesji. Obiecałam sobie, że w tym semestrze będę miała dobre oceny i nie będę liczyła na szczęście że może akurat uda się na tą tróję zaliczyć. Nie wiem skąd u mnie ten przypływ ambicji, ale dobrze że jest.
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 11:17   #4268
oliwialaura
Raczkowanie
 
Avatar oliwialaura
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 247
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cześć dziewczynki Mogę dołączyć?
Mam na imię Aneta i też jestem z Krk
Tak jak Wy kocham święta!!
__________________
Zestarzej się przy mnie.
Najlepsze dopiero się zdarzy.
R. Browning
oliwialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 11:45   #4269
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Czesc dziewczyny
Uwazam ze dziewczyny ktore nie zalapaly sie na ogolna wymianke prezentowa moga zoorganizowac sobie, pewnie wiecej chetnych sie jeszcze znajdzie

Sliczne te choinki makaronowe

W tym roku po raz pierwszy nie bede miec problemu z kasą, bo wkoncu znalazlam prace TZn juz prawie rok pracuje, ale moje pierwsze swieta odkad mam wyplate

Witaj Oliwialaura
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 12:06   #4270
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

malinovva ładne te choineczki
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 12:07   #4271
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Uwazam ze dziewczyny ktore nie zalapaly sie na ogolna wymianke prezentowa moga zoorganizowac sobie, pewnie wiecej chetnych sie jeszcze znajdzie

Sliczne te choinki makaronowe

W tym roku po raz pierwszy nie bede miec problemu z kasą, bo wkoncu znalazlam prace TZn juz prawie rok pracuje, ale moje pierwsze swieta odkad mam wyplate

Witaj Oliwialaura
Taaak, gdzies kiedys pisala tutaj dziewczyna z UK, ze jest chetna do wymianki, ja sie chetnie z nia prezentami wymienie. Nicka nie pamietam, przepraszam. Kochana zglos sie!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 12:09   #4272
olanna
Zakorzenienie
 
Avatar olanna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 062
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
Pamietam jak pisałyśmy tutaj w tamtym roku, dziś już koniec października, ale ten czas leci......
Mnie czasem przeraża tempo czasu, ale to nas zbliża do Świąt, więc nie ma źle.

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
A tymczasem dzisiaj mimo że mam wolny piątek to czas się wziąć za naukę, bo czeka mnie dziesięć egzaminów w tej sesji. Obiecałam sobie, że w tym semestrze będę miała dobre oceny i nie będę liczyła na szczęście że może akurat uda się na tą tróję zaliczyć. Nie wiem skąd u mnie ten przypływ ambicji, ale dobrze że jest.
Ja też mam dziś wolne, ale podobnie jak Ty mam ambitne plany naukowe. W każdym razie zamierzam nie zmarnować zupełnie czasu i jednak zabrać się za cokolwiek, bo ambicje mam, ale chęci i zapału już mniej. Motywuje mnie też to, żebym nie musiała się w Święta martwić jakimiś zaległymi kolokwiami albo spędzać Wigilię z myślą, że cały semestr się obijałam, a tu sesja za pasem.

Cytat:
Napisane przez oliwialaura Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki Mogę dołączyć?
Mam na imię Aneta i też jestem z Krk
Tak jak Wy kocham święta!!
Jasne, witamy! Widzę, że Kraków na naszym wątku ma silną reprezentację.

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
W tym roku po raz pierwszy nie bede miec problemu z kasą, bo wkoncu znalazlam prace TZn juz prawie rok pracuje, ale moje pierwsze swieta odkad mam wyplate
Super, zawsze lepiej się świętuje z myślą, że ma się komfort finansowy.

Ja po drodze zahaczyłam o Lidla i kupiłam zieloną herbatę z mandarynką i pomarańczą. Całkiem dobra. Chyba odpalę dziś wieczorem jakiś zeszłoświąteczny wosk, najlepiej ciasteczkowy.
__________________
S Y S T E M A T Y C Z N O Ś Ć ! ! !


olanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 12:26   #4273
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Dzień dobry! U mnie dzisiaj od rana słonecznie, ale dosyć zimno, jednak jak siedzę w domu i patrze w okno to wygląda jakby wiosna się zbliżała.

Też to uwielbiam! Lubię nawet tak w grudniu słuchać świątecznych piosenek i robić świąteczne porządki albo piec pierniki i patrzeć jak pada śnieg, od razu robi się jakoś bardziej świątecznie. W ogóle już nie mogę doczekać się grudnia.
A tymczasem dzisiaj mimo że mam wolny piątek to czas się wziąć za naukę, bo czeka mnie dziesięć egzaminów w tej sesji. Obiecałam sobie, że w tym semestrze będę miała dobre oceny i nie będę liczyła na szczęście że może akurat uda się na tą tróję zaliczyć. Nie wiem skąd u mnie ten przypływ ambicji, ale dobrze że jest.
Pamiętam jak za czasów studenckich sobie obiecywałam, że będę się uczyć wcześniej niż w czasie sesji, żeby potem nie mieć problemów. Nigdy mi się to nie udało

Ja jem pierogi ruskie. I dziś błagałam mamę, żeby na święta zrobiła z grzybami i kapustą, ale jakoś nie była przekonana. Za dużo roboty podobno. Tym bardziej, że dla nas to ze sto sztuk trzeba tak je wszyscy uwielbiamy
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 12:39   #4274
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

U nas nie jadamy pierogow ale za to u TZ je pochłaniają

Ja bym chciała aby dzis to bylo za 2 miesiace, bysmy juz mieli wszytsko przygotowane a za pare godz bysmy siadali do kolacji
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 13:31   #4275
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

A ja bym nie chciała już grudnia bo żadnych prezentów nie mam Poza tym uwielbiam czas po 1 listopada bo w sklepach pojawiają się Świąteczne bibeloty i można cieszyć dłuuuugo oczy
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 13:38   #4276
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Pytałam jej i je dużo warzyw, zero ziemniaków, białego pieczywa, cukru, słodyczy i nawet makaronów zero. Ale moim zdaniem te posiłki są za małe. Kto się naje małym kubeczkiem zupy bez ziemniaków, bez mięsa. A na obiad mała porcja mięsa i pomidor, na kolację warzywa bez niczego. To ja na jeden posiłek jem więcej. Ja bym chciała mojej tak to wytłumaczyć, ale ona się boi strasznie, że jeszcze więcej utyje.

Ja dziś zjadłam kawał szarlotki z cynamonem i zapaliłam wosk i poczułam już święta U nas jutro ma być śnieg Ale jakoś wątpię czy się sprawdzi, bo na razie ciepło jest.

no nie, jak je tylko 3razy dziennie to porcje powinny byc odpowiednie, ale duzo starszych osob tak ma ze je za malo..moja mama tez za malo i nie te rzeczy co trzeba...

u nas dzisiaj zimmmno....na pewno tylko 5 stopni jak nie mniej...i wiatr na dodatekj...leniuchujemy w domu ..

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
To super mam bratnia duszę na wątku, myślałam, że będę sama z moim zamiłowanie,m bo mi się tutaj Chodakowska przewijała to wolałam się nie odzywać. Na siłownie latam już ze 4 lata i nie wyglądam jak 'koks' efekt uboczny to płaski brzuch i uniesiony tyłek. Ja aeroby robię po treningu, do godziny. Oprócz dni kiedy trenuję nogi.





ja tez aeroby robie po treningu ale tylko 30-40minut..i tez nie w dni kiedy nogi mam ale jak mam jakis gorszy dzien to ide na silke tylko pobiegac..ja wiele lat mialam zakaz biegania, wiec teraz korzystam..lubie sie pocic 4lata..super..

Cytat:
Napisane przez olanna Pokaż wiadomość



Ja ćwiczę od daaaaawna, nawet nie chce mi się liczyć. Na początku fali na Chodakowską też spróbowałam, ale to nie dla mnie. Teraz ćwiczę w domu, mam zrywy biegania, kocham rower. Na siłownię na pewno się nie wybiorę, bo wolę trenować w domu. Odkąd kupiłam hantle, mam wszystko, co mi jest potrzebne. Może kiedyś będzie mi tego obciążenia mało, ale dodatkowe talerze to nie problem.
no ja z Chodakowska tez krotko cwiczylam, od razu w sumie na Mel zmienilam bo bardziej mi odpowiadala..ja hantle tez mam w domu i duzo cwiczylam zanim zapisalam sie na silke, nawet ostatnio trening ramion robilam wieczorkiem bo jakos mnie tak naszlo

ja czape w koncu musze sobie jakas kupic, bo ja codziennie bardzo rano na rowerku do pracy, wiec juz czas najwyzszy, tylko zadna fajna mi nie wpala w oko

ja jeszcze sniegiu bym nie chciala, bo nie mam dla dzieci odpowiedniego wyposazenia ale jak juz je zakupie to bede z Wami oczekiwac na pierwszy snieg uwielbiam jak jest bialo..ale pamietam kilka lat temu bylo tak duzo sniegu a ja z malym dzieckiem w ogole nie moglam przejechac z wozkiem to juz zaczalam na niego klnac..teraz zaluje bo od tej pory w ogole nie mielismy zimy..w tamtym roku u nas snieg spadl 1! i lezal 2dni..nawet nie zdazylam dzieciom sanek z piwnicy wyniesc..mam nadzieje, ze w tym roku bedzie lepiej

ja dzisiaj wlaczylam kaloryfer i swieczuszke..dzieci szaleja po domu a ja siedze na kanapie z ciepla herbata i udaje ze jestem glucha

Cytat:
Napisane przez AnaW77 Pokaż wiadomość
Nie ma nic lepszego !!!!!!!!!!!!! jak zima święta ta atmosfera...
do świąt zostało tylko 61 dni,11 h,27 m,30 sek !!!!!!!!!!!!!!



Cytat:
Napisane przez Darcy_89 Pokaż wiadomość
Ogórek a Ty trenujesz na siłowni z trenerem czy sama? Jakie ćwiczenia wykonujesz? Ja chcę zapisać się na basen a później pomyślę o siłowni. Muszę rozpisać sobie dietę, kupić parowar i wziąć się za siebie. Dziewczyny wiecie gdzie mogę w necie kupić takie cięższe hula hop i obciążniki na kostki?
.
Ja trenuje sama...Co prawda mialam trenerke, ale ona chyba wszystkim takie same plany robi, wiec zrezygnowalam...mojej kolezanki maz rozpisal mi trening a ja go troche zmodyfikowalam do moich planow, bo nie moge codziennie na silke chodzic ... ja obciazniki kupowalam na ebay`u..na pewno na allergo maja tez...

Ja do ikei nie mam w sumie daleko, ale jakos mi nie po drodze, ale moze w jakis wolny dzien sie wybiore...

ja wlasnie pierwszy raz w tym roku mam woski i potwierdzam ze pachna bardziej intensywnie..az sama bylam zaskoczona...w koncu kupilam kominek i teraz tylko woski bede kupowac, choc mam jeszcze 2swieczki, ale zostawiam je na same swieta, postawie na stole

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Za mało jesz w ciągu dnia. No chyba, że jesteś przed @ wtedy się nie liczy.
dokladnie..ja malo jem slodyczy, ale przed @ potrafie dzieciom z ich zapasow wyjadac


Ja mam ostatnie dni urlopu, wiec spie dlugo i NIC nie robie, od wtorku znowu pobudka o 5.00...brrr...
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 15:13   #4277
olanna
Zakorzenienie
 
Avatar olanna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 062
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
U nas nie jadamy pierogow ale za to u TZ je pochłaniają

Ja bym chciała aby dzis to bylo za 2 miesiace, bysmy juz mieli wszytsko przygotowane a za pare godz bysmy siadali do kolacji
My też nie mamy pierogów na Wigilię, nigdy ich się u nas nie jadło. Chociaż je uwielbiam, to w ogóle nie kojarzą mi się ze Świętami. Mamy tylko malutkie uszka do barszczu.

A ja bym nie chciała, żeby już była Wigilia. Czekam na Święta, ale jednak ten czas w grudniu "przed" jest tak magiczny, że za nic nie chciałabym go przegapić. Kiedy już przyjdą Święta, to zapewne bardzo szybko miną, nacieszmy się czekaniem.
__________________
S Y S T E M A T Y C Z N O Ś Ć ! ! !


olanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 15:30   #4278
Darcy_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Z Wyspy
Wiadomości: 128
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Niambie Pokaż wiadomość
Taaak, gdzies kiedys pisala tutaj dziewczyna z UK, ze jest chetna do wymianki, ja sie chetnie z nia prezentami wymienie. Nicka nie pamietam, przepraszam. Kochana zglos sie!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Chodzi o mnie? w sumie to nie wiem może ktoś jeszcze jest z UK? Ja co prawda załapałam się do tej wymianki wątkowej ale jeszcze mogę wziąć udział w tej ogólnej.

Ogórek nie mam konta na all więc raczej skorzystam z ebay, zresztą bardziej mi się opłaca zamówić z ebay'a. Ja też trenowałam sama najgorzrj tylko że nie wiesz czy dobrze ćwiczenie wykonujesz, a przy MC też łatwo o kontuzje. Masz do tego jakąś diete?

Ja też w takim razie kupię sobie kominek i kilka wosków.
Darcy_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 15:57   #4279
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez olanna Pokaż wiadomość
My też nie mamy pierogów na Wigilię, nigdy ich się u nas nie jadło. Chociaż je uwielbiam, to w ogóle nie kojarzą mi się ze Świętami. Mamy tylko malutkie uszka do barszczu.

A ja bym nie chciała, żeby już była Wigilia. Czekam na Święta, ale jednak ten czas w grudniu "przed" jest tak magiczny, że za nic nie chciałabym go przegapić. Kiedy już przyjdą Święta, to zapewne bardzo szybko miną, nacieszmy się czekaniem.
Ja też nie Chcę się nacieszyć tym czekaniem na Wigilię, kupowaniem prezentów, pierwszymi ozdobami świątecznymi w sklepach. Ten czas przed świętami jest dla mnie chyba o wiele bardziej magiczny niż same święta, które się tak szybko kończą. I potem jest dół....
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 16:04   #4280
olanna
Zakorzenienie
 
Avatar olanna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 062
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Ja też nie Chcę się nacieszyć tym czekaniem na Wigilię, kupowaniem prezentów, pierwszymi ozdobami świątecznymi w sklepach. Ten czas przed świętami jest dla mnie chyba o wiele bardziej magiczny niż same święta, które się tak szybko kończą. I potem jest dół....
Właśnie. Mi po kolacji wigilijnej jest strasznie przykro. Może to głupie, ale ja się wtedy czuję, jakby ten magiczny czas już minął. Co prawda przechodzi mi 25. grudnia, ale depresja nawraca 26. wieczorem. Właśnie dlatego lubię te wszystkie przygotowania, sprzątanie, pieczenie, kupowanie prezentów, bo dzięki nim mam okazję nasiąknąć atmosferą Świąt. Co to by były za Święta bez tego wszystkiego?
__________________
S Y S T E M A T Y C Z N O Ś Ć ! ! !


olanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 16:15   #4281
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez olanna Pokaż wiadomość
Właśnie. Mi po kolacji wigilijnej jest strasznie przykro. Może to głupie, ale ja się wtedy czuję, jakby ten magiczny czas już minął. Co prawda przechodzi mi 25. grudnia, ale depresja nawraca 26. wieczorem. Właśnie dlatego lubię te wszystkie przygotowania, sprzątanie, pieczenie, kupowanie prezentów, bo dzięki nim mam okazję nasiąknąć atmosferą Świąt. Co to by były za Święta bez tego wszystkiego?
Ja mam identyko Na szczęście jeszcze Sylwester jest potem, więc jest jeszcze na co czekać, ale po Sylwku to już tylko wycie w poduszkę mi zostaję Dobrze, że w tym roku mój mąż planuje urlop od 22 grudnia do 2 stycznia włącznie, to będę mniej nieszczęśliwa.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 18:45   #4282
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Malinovva Pokaż wiadomość
Pozdrawiam z okienka przed ćwiczeniami z etyki Wpadłam na całego i mam już 5 choinek z makaronu, ale tylko dwie na zdj, z czego jedną już widziałyście. Co myślicie o tej drugiej z makaronu z kolanek? :serce: Tylko na zdj niepomalowana jeszcze

Zrobiłam sohie wish listę co bym chciala dostać i wiem że wszystkoo dostanę. Tak samo wiem już co komu kupię i częśc prezentów już mam (do obdarowania mam 13 osób)
Co robicie na ćwiczeniach z etyki? Ja miałam tylko wykłady Mi się podoba kokardkowa choinka.

Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość


ja tez aeroby robie po treningu ale tylko 30-40minut..i tez nie w dni kiedy nogi mam ale jak mam jakis gorszy dzien to ide na silke tylko pobiegac..ja wiele lat mialam zakaz biegania, wiec teraz korzystam..lubie sie pocic 4lata..super..



dokladnie..ja malo jem slodyczy, ale przed @ potrafie dzieciom z ich zapasow wyjadac


Ja mam ostatnie dni urlopu, wiec spie dlugo i NIC nie robie, od wtorku znowu pobudka o 5.00...brrr...
W styczniu będzie 4 lata. Moje postanowienie noworoczne Stało się uzależnieniem. Żeby tylko przed @ jeść słodycze - puchnę i zamieniam się w zołzę Co ciekawe nie przepadam za czekoladą wolę dobre ciasto własnoręcznie upieczone, a przed @ mogę zjeść nawet tabliczkę - tak całą



Zimno, dzisiaj rano było -1, w dzień latałam w czapce, a i tak już czuję zatoki Chce ciepełko
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 18:55   #4283
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Ja też nie lubię 26 grudnia
Szukam takiej torby wielkiej, czerwonej na prezenty, może u nas w pepco też już są świąteczne rzeczy, może będzie świąteczny worek
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 19:10   #4284
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Strona 114 coś dla nas http://www.rossnet.pl/skarb/e-wydanie,112014
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 19:23   #4285
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Tez nie lubię czasu po wigilii. Wkurza mnie, że mimo że jeszcze jest okres świąteczny do stycznia, to 27 grudnia nie ma juz utworów świątecznych w radio,sklepy ściągają dekoracje itd.

Jutro idę po podpis do Cejrowskiego kupilam dla taty książkę (wznowienie dawnej książki) i będzie z autografem. A wiem,że jej szuka a kupić można tylko przez neta. I prezent już jest,jeszcze tylko dodatki

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

A ja od lat mam taki nałóg:kupuję wszystkie gazety na świętą. W listopadzie już się pokażą typu viva,twój styl itp. Przez caly rok ich nie kupuję (nie lubię gazet plotkarskich) tylko wyjątek robię na wydania świąteczne. Tam są przepisy itp

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2014-10-24 o 19:24
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 20:07   #4286
martaw_mw
Rozeznanie
 
Avatar martaw_mw
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 783
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
A ja bym nie chciała już grudnia bo żadnych prezentów nie mam Poza tym uwielbiam czas po 1 listopada bo w sklepach pojawiają się Świąteczne bibeloty i można cieszyć dłuuuugo oczy
Ja też! I nie zdążyłabym teraz kupić!

Cytat:
Napisane przez olanna Pokaż wiadomość
My też nie mamy pierogów na Wigilię, nigdy ich się u nas nie jadło. Chociaż je uwielbiam, to w ogóle nie kojarzą mi się ze Świętami. Mamy tylko malutkie uszka do barszczu.

A ja bym nie chciała, żeby już była Wigilia. Czekam na Święta, ale jednak ten czas w grudniu "przed" jest tak magiczny, że za nic nie chciałabym go przegapić. Kiedy już przyjdą Święta, to zapewne bardzo szybko miną, nacieszmy się czekaniem.
U mnie tak samo, w ogóle rzadko w moim rodzinnym domu były pierogi - moja mama nie przepada, a ja przez to nawet nie umiem zrobić Muszę się nauczyć

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Tez nie lubię czasu po wigilii. Wkurza mnie, że mimo że jeszcze jest okres świąteczny do stycznia, to 27 grudnia nie ma juz utworów świątecznych w radio,sklepy ściągają dekoracje itd.

Jutro idę po podpis do Cejrowskiego kupilam dla taty książkę (wznowienie dawnej książki) i będzie z autografem. A wiem,że jej szuka a kupić można tylko przez neta. I prezent już jest,jeszcze tylko dodatki

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

A ja od lat mam taki nałóg:kupuję wszystkie gazety na świętą. W listopadzie już się pokażą typu viva,twój styl itp. Przez caly rok ich nie kupuję (nie lubię gazet plotkarskich) tylko wyjątek robię na wydania świąteczne. Tam są przepisy itp
Może nie wszystkie, ale też zawsze kupuję więcej gazet na święta Teraz regularnie kupuję tylko cztery kąty, ale w listopadzie na pewno kupię jakieś świąteczne miesięczniki

Piątek dzisiaj Piję herbatę z cytryną, a zaraz pójdę się umyć i poczytam w łóżku. Jutro wybieramy się na targi książki, upiekę coś popołudniu i będę się cieszyć z dodatkowej godziny

A w przyszłym tygodniu pracujemy tylko 4 dni, bo oddają u nas 1 listopada w piątek
martaw_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 20:18   #4287
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Tez jutro na targi idziemy
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 20:31   #4288
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość

Ledwo doklikałam do tej strony, niebiesko srebrne bombki
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 22:13   #4289
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Pamiętam jak za czasów studenckich sobie obiecywałam, że będę się uczyć wcześniej niż w czasie sesji, żeby potem nie mieć problemów. Nigdy mi się to nie udało
Ja już sobie przez dwa semestry to obiecywałam a tez się nigdy nie udało, ale tym razem jestem zdeterminowana.

Cytat:
Napisane przez olanna Pokaż wiadomość
My też nie mamy pierogów na Wigilię, nigdy ich się u nas nie jadło. Chociaż je uwielbiam, to w ogóle nie kojarzą mi się ze Świętami. Mamy tylko malutkie uszka do barszczu.
U mnie w Wigilię jemy pierogi ruskie bo tych z kapustą i grzybami nikt u mnie w domu nie lubi.

Cytat:
Napisane przez olanna Pokaż wiadomość
Właśnie. Mi po kolacji wigilijnej jest strasznie przykro. Może to głupie, ale ja się wtedy czuję, jakby ten magiczny czas już minął. Co prawda przechodzi mi 25. grudnia, ale depresja nawraca 26. wieczorem. Właśnie dlatego lubię te wszystkie przygotowania, sprzątanie, pieczenie, kupowanie prezentów, bo dzięki nim mam okazję nasiąknąć atmosferą Świąt. Co to by były za Święta bez tego wszystkiego?
Ja też tak mam, dla mnie te przygotowania do świąt są równie magiczne jak same Święta i Wigilię i pierwszy dzień Świąt jestem w dobrym humorze a 26 grudnia już mam jakiś dół, że już po świętach, że tyle było tych przygotowań a tak szybko minęło. A nie wiem dlaczego, ale ten czas do Sylwestra już w ogóle jakoś mnie dołuje. Niby rozpoczęcie nowego roku powinno cieszyć, ale u mnie to jest jakoś inaczej.
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 07:06   #4290
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Tez nie lubię czasu po wigilii. Wkurza mnie, że mimo że jeszcze jest okres świąteczny do stycznia, to 27 grudnia nie ma juz utworów świątecznych w radio,sklepy ściągają dekoracje itd.

Jutro idę po podpis do Cejrowskiego kupilam dla taty książkę (wznowienie dawnej książki) i będzie z autografem. A wiem,że jej szuka a kupić można tylko przez neta. I prezent już jest,jeszcze tylko dodatki

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

A ja od lat mam taki nałóg:kupuję wszystkie gazety na świętą. W listopadzie już się pokażą typu viva,twój styl itp. Przez caly rok ich nie kupuję (nie lubię gazet plotkarskich) tylko wyjątek robię na wydania świąteczne. Tam są przepisy itp
Mam to samo z gazetami w listopadzie pojawiaja się grudniowe wydania to się niedługo trzeba będzie zaopatrzyć;D

Edytowane przez wiki2501
Czas edycji: 2014-10-25 o 07:07
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-07 08:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.