Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-06, 13:43   #5041
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

to może jest na all ?
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 13:52   #5042
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

z tego co widziałam nie ma
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 16:15   #5043
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
A ona dobrze kryje?
Tak Viper jest bardzo kryjąca i kremowa
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 23:45   #5044
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
A ona dobrze kryje?
Tak, tak jak napisała maggie82, dobrze kryje i jest kremowa ja ją bardzo lubię. Jutro wstawię zdjęcia jak nie zapomnę
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 18:49   #5045
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

o, jeśli dobrze kryje to super
co do zdjęć, jeśli dasz radę, to super, będę wdzięczna
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 13:20   #5046
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

Witam jestem tez szczesliwa posiadaczka pomadki Catrice Be Naturall. Jestem mega zadowolona ! Posiadam tez pomadke NYX kolor CRICE i przyznam ze zle sie czulam w tym kolorku. Zdecydowanie za jasny. Jak wiadomo pomadka Catrice wpada w roz , Crice takze ale zdecydowanie jasniejszy od catrice... chciala bym uzyskac tez efekt nude - beżowy. Zastanawia mnie czy pomadka essence (nie pamietam teraz dokladnie nazwy ale chodzi o ta nude bez drobinek bylaby odpowiednia?)czy moze ktoras z NYX chociaz nie jestem do nich przekonana sa dla mnie za miekikie i nie trwale no ale che dac jeszcze jedna szanse skoro maja takie ladne kolorki. Zastanawiam sie nad orange soda (czy jest jasniejsza od crice?) rea? honey? moze ktos cos polecic? bede bardzo wdzieczna
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 15:03   #5047
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

ja chyba kupię sobie pomadkę tą catrice, bo kupiłam wczoraj dla koleżanki tą z inglota i dla mnie jest straszna, mam za suche usta, źle u mnie wygląda (ale kolażanka na szczęście zadowolona )
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 16:33   #5048
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
Witam jestem tez szczesliwa posiadaczka pomadki Catrice Be Naturall. Jestem mega zadowolona ! Posiadam tez pomadke NYX kolor CRICE i przyznam ze zle sie czulam w tym kolorku. Zdecydowanie za jasny. Jak wiadomo pomadka Catrice wpada w roz , Crice takze ale zdecydowanie jasniejszy od catrice... chciala bym uzyskac tez efekt nude - beżowy. Zastanawia mnie czy pomadka essence (nie pamietam teraz dokladnie nazwy ale chodzi o ta nude bez drobinek bylaby odpowiednia?)czy moze ktoras z NYX chociaz nie jestem do nich przekonana sa dla mnie za miekikie i nie trwale no ale che dac jeszcze jedna szanse skoro maja takie ladne kolorki. Zastanawiam sie nad orange soda (czy jest jasniejsza od crice?) rea? honey? moze ktos cos polecic? bede bardzo wdzieczna
Co do NYX'a mogę pomóc bo mam pokaźną kolekcję
Circe jest troszkę "sina" - taki ma odcień jeśli szukasz czegoś ciemniejszego to Rea będzie dla Ciebie dobra ja jestem jasną blondynką i Rea wyglądała u mnie nieciekawie
Honey to fajny kolor - cieplejszy od Circe, lekko żółtawy odcień - ja lubię
Z innych kolorów nude NYX jest jeszcze: Summerlove - jasny beż-róż chłodny odcień, Orange Soda - to jasny kolor ale nie można go porównać z Circe - bo to odcień brzoskwiniowy ale taki mleczny bardzo ładny kolor i bardzo twarzowy - pasuje do większości karnacji - ale aplikacja jest dość trudna - ja nakładam pędzelkiem lub wklepuję palcem i wtedy dobrze wygląda. Fajny jest też kolor Pumpkin Pie - bardzo naturalny ...

Co do Essence - kolor o którym piszesz to In the nude - fajny odcień - u mnie na ustach beżowy - pomadka jest bardzo miękka i kremowa no i tania

Mój numer jeden wśród pomadek nude to nadal ELF Natural Nymph tylko że to kolor dla bardzo jasnych karnacji, przy ciemniejszej cerze będzie wyglądał trupio

Ja polecam Ci Essence i z NYX'a Orange Soda (kolor ) a sama czekam na 3 nowe odcienie NYX - wszystkie z serii nude : Pure Nude, Uberchic i Fortune Cookie.
Jak tylko dojdą zdam relację
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 17:49   #5049
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz a czy honey jest ciemniejsza od crice? Bo w sumie po dluzszym zastanowieniu to musi byc cos ciemniejszego ode tej catrrice tylko w bezach! nic w tonacji crice , zle mi w niej. a orange soda ze nie ma porownania z crice? wiec moze zaryzykuje essence pewnie tez nabede jesli bedzie w nienaruszonym stanie w drogerii Jestem oczywiscie ciekawa tych kolorkow ktore zamowilas chetnie poogladam foto jesli bedziesz zamieszczac.
edit: a czy masz porwnanie Essence z Catrice Be Naturell?
lub chociaz Essence z Crice - ktora jasniejsza?
nusia114 kup sobie kup! jest swietna uwazam ze o niebo lepsza od nyx ktora jest bardzo nie trwala nie mam porownania co do inglot ale nie zaluje tych 18 zl za ta pomadke podoba mi sie jej konsystencja, zapach, kolor - jest bardzo przyjemna ! gdyby tylko Catrice posiadala takie kolorki jak nyx napewno wolalabym dolozyc i kupic wlasnie z tej marki.
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich

Edytowane przez gryzelda
Czas edycji: 2011-11-15 o 18:07
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 18:05   #5050
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
nie moge patrzyc na te pomadke Catrice, zazdrosc mnie zzera w czestochowie nie ma natury
również ubolewam
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 22:17   #5051
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz a czy honey jest ciemniejsza od crice? Bo w sumie po dluzszym zastanowieniu to musi byc cos ciemniejszego ode tej catrrice tylko w bezach! nic w tonacji crice , zle mi w niej. a orange soda ze nie ma porownania z crice? wiec moze zaryzykuje essence pewnie tez nabede jesli bedzie w nienaruszonym stanie w drogerii Jestem oczywiscie ciekawa tych kolorkow ktore zamowilas chetnie poogladam foto jesli bedziesz zamieszczac.
edit: a czy masz porwnanie Essence z Catrice Be Naturell?
lub chociaz Essence z Crice - ktora jasniejsza?
nusia114 kup sobie kup! jest swietna uwazam ze o niebo lepsza od nyx ktora jest bardzo nie trwala nie mam porownania co do inglot ale nie zaluje tych 18 zl za ta pomadke podoba mi sie jej konsystencja, zapach, kolor - jest bardzo przyjemna ! gdyby tylko Catrice posiadala takie kolorki jak nyx napewno wolalabym dolozyc i kupic wlasnie z tej marki.
Tak honey jest bardziej beżowa ale nie powiedziałabym, że ciemniejsza Wpisz w google NYX honey i zobacz zdjęcia
Ciemniejsza z NYX będzie Rea lub Echo

Muszę się zabrać kiedyś za zdjęcia i porobić fotki moim zbiorom ale na razie przede mną przeprowadzka

Mam Catrice i Essence Essence jest jaśniejsza u mnie Catrice ma naturalny kolor moich ust lekko wpada w róż, natomiast Essence rozjaśnia mi usta ale co do jakości pomadki - wolę Catrice nie rozmazuje się tak, jest bardziej trwała (chociaż producent ten sam : cosnova )

Essence w porównaniu z Circe - mogę napisać tak : Essence będzie pasowała większej ilości osób - jest bardzo neutralna, mimo jasnego koloru. Circe jest lekko sinawa no nie wiem jak to napisać - taka ziemista są dni że bardzo ją lubię a są takie, że nie mogę jej ścierpieć na ustach nawet 5 minut

A miałaś Rimmel Nude Delight ? to jest fajny nudziak dla kogoś z ciemniejszą karnacją lubię ją nawet - bo ma fajną konsystencję i śliczne opakowanie Tu masz swatche : http://www.google.pl/search?gcx=c&q=...D8zVsgahqvnpCw

Jak dla mnie podobna do Rimmela Nude Delight jest Pumpkin Pie z NYX

Ale się rozpisałam
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 11:49   #5052
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

Strszanie sie rozpisalas i bardzo mi pomoglas jestem Ci wdzieczna
bylam dzisiaj w drogerii i patrzylam na rimmel nic takiego nie widzialam. jak sie nazywa ta pomadka ? w jakiej jest cenie bo mozliwe za 25 zl to nie patrzylam bo to juz za drogo..
Ja oczywiscie ogladalam wiele razy zdjecia tych pomadek z nyx ale wlasnie to jedna pomadka jeden odcien a wyglada roznie na ustach takze w sumie nic mi to nie dalo...
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich

Edytowane przez gryzelda
Czas edycji: 2011-11-16 o 11:51
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 12:58   #5053
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

Kilka moich pomadek w beżach i różach.... Wybaczcie, że pomadki takie upaćkane... od lewej:
1. Wet'n'Wild Toffee Delight (dla mnie za ciemna, to raczej brązik)
2. Rimmel Nude Delight (u mnie wygląda zbyt pomarańczowo)
3. NYX Circe (niezła, ale bardzo kryjąca, nakłada się grubą warstwą, więc ja dla naturalniejszego efektu ją wklepuję)
4. Essence In the nude (bardzo ją lubię, naturalna, delikatna, kremowa)
5. Vipera nr 16
6. Inglot 262 (tępa, sucha, podkresla skórki, nakładam ją zazwyczaj razem z inną pomadką)
7. No name... kupiłam ją w sklepie z drobiazgami za 2zł
8. Oriflame Power Shine Frosted Champagne (ma mnóstwo maleńkich drobinek i piękny kolor)


I jeszcze dodaję fotkę Vipery nr 16 na ustach. Jest bardzo nieostra i z lampą, wybaczcie, ale tylko taką wygrzebałam. Postaram się zrobić w normalnym świetle lepszej jakości zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PIC_0079m.jpg (30,6 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PIC_0080m.jpg (41,4 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PIC_0081m.jpg (37,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PIC_0083m.jpg (25,5 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PIC_0099m.jpg (25,3 KB, 86 załadowań)
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012

Edytowane przez Nelkomama
Czas edycji: 2011-11-16 o 22:47
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 17:02   #5054
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

nelkomama widzę, że masz ładną kolekcję zazdroszczę! a ta pomadka z vipery wydaje mi się chyba trochę za różowa...
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 22:28   #5055
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
Strszanie sie rozpisalas i bardzo mi pomoglas jestem Ci wdzieczna
bylam dzisiaj w drogerii i patrzylam na rimmel nic takiego nie widzialam. jak sie nazywa ta pomadka ? w jakiej jest cenie bo mozliwe za 25 zl to nie patrzylam bo to juz za drogo..
Ja oczywiscie ogladalam wiele razy zdjecia tych pomadek z nyx ale wlasnie to jedna pomadka jeden odcien a wyglada roznie na ustach takze w sumie nic mi to nie dalo...
Z Rimmela to Nude Delight taka w fioletowym opakowaniu widzę, że koleżanka powyżej dała jej zdjęcie nie pamiętam ceny ale w promocji kosztowała ok 15 zł ? Tylko, że to było ponad rok temu

Co do pomadek to właśnie najgorsze jest to że wszystko zależy od naturalnego koloru ust, karnacji, koloru włosów ... Też nie raz podobało mi się coś na zdjęciach w necie - a na mnie klapa no i niestety trzeba próbować metodą prób i błędów

Dziś miałam na ustach fajnego nudziaka ze złotymi drobinkami też z NYX - Frosted Flakes
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 22:28   #5056
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

Kilka się ich uzbierało ale jeszcze wiele chciałabym kupić... tylko spróbuję pokończyć te, które mam... zwłaszcza te, które średnio lubię
No ona jest różowa. Sprawdź inne odcienie, chyba 14 jest beżowa, ale nie pamiętam już.


Dokładnie, jednej Dziewczynie dany odcień pasuje, innej już nie... trzeba próbować, testować... innej rady nie ma.
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012

Edytowane przez Nelkomama
Czas edycji: 2011-11-16 o 22:29
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 19:28   #5057
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

u mnie najlepiej gosh się sprawdza, essence in the nude też fajna. Mam inglot 112 i paskudnie wychodzę w niej na zdjęciach jakiś perłowy połysk jak z bazaru trzeba było brać inny kolor. Na fotce gosh Darling, mam nadzieję że coś widać tak błyszczy u mnie na ustach chociaż błyszczyka nie nakładałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gosh.jpg (9,1 KB, 102 załadowań)

Edytowane przez 201606201122
Czas edycji: 2011-11-17 o 19:30
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:55   #5058
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Z Rimmela to Nude Delight taka w fioletowym opakowaniu widzę, że koleżanka powyżej dała jej zdjęcie nie pamiętam ceny ale w promocji kosztowała ok 15 zł ? Tylko, że to było ponad rok temu

Co do pomadek to właśnie najgorsze jest to że wszystko zależy od naturalnego koloru ust, karnacji, koloru włosów ... Też nie raz podobało mi się coś na zdjęciach w necie - a na mnie klapa no i niestety trzeba próbować metodą prób i błędów

Dziś miałam na ustach fajnego nudziaka ze złotymi drobinkami też z NYX - Frosted Flakes
Dzieki wielkie jeszcze raz bedac w sklepie napewno poszukam i przetestuje mam jeszcze chetke na manhatann ale jakos nigdzie nie moge znalesc ich stoiska. A moze to i dobrze bo powoli wpadam w nalog zakuposzminkowy
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich

Edytowane przez gryzelda
Czas edycji: 2011-11-18 o 13:56
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 18:18   #5059
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
u mnie najlepiej gosh się sprawdza, essence in the nude też fajna. Mam inglot 112 i paskudnie wychodzę w niej na zdjęciach jakiś perłowy połysk jak z bazaru trzeba było brać inny kolor. Na fotce gosh Darling, mam nadzieję że coś widać tak błyszczy u mnie na ustach chociaż błyszczyka nie nakładałam.
bardzo fajny efekt a moglabys napisac jaki masz naturalny odcien ust?
moje sa niestety z natury dosyc ciemne wiec z nudziakami jest problem troche:/ bo w "warunkach polowych" nie idzie mi sie ladnie poprawic jak kolor zejdzie.. chociaz na razie jestem dosyc zadowolona z polaczenia : nude dilight rimmela + water sheen z wibo
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 14:34   #5060
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
bardzo fajny efekt a moglabys napisac jaki masz naturalny odcien ust?
moje sa niestety z natury dosyc ciemne wiec z nudziakami jest problem troche:/ bo w "warunkach polowych" nie idzie mi sie ladnie poprawic jak kolor zejdzie.. chociaz na razie jestem dosyc zadowolona z polaczenia : nude dilight rimmela + water sheen z wibo
Moje usta są blado różowe ale często bywają zaczerwienione ,nie wiem od czego może to dlatego że jestem alergiczką. Inglot i essence mi nie kryją zaczerwienionych ust tylko gosh kryje. Gosh Darling polecam Ja bym chciała jeszcze taką bardzo jasną nude szminkę jak gosh tylko całkowicie matową. Nie wiem tylko jaka firma ma takie.
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 16:01   #5061
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
Moje usta są blado różowe ale często bywają zaczerwienione ,nie wiem od czego może to dlatego że jestem alergiczką. Inglot i essence mi nie kryją zaczerwienionych ust tylko gosh kryje. Gosh Darling polecam Ja bym chciała jeszcze taką bardzo jasną nude szminkę jak gosh tylko całkowicie matową. Nie wiem tylko jaka firma ma takie.
Matowa jest Barry M kolor Marshmallow - ja swoją kupiłam w asos.com (przesyłka jest gratis ) albo Inglot 262 ale dość mocno wysusza
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 16:04   #5062
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

pod inglota wystarczy położyć carmex/cokolwiek innego i już jest ok
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 13:50   #5063
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

A wiecie która pomadka/szminka/błyszczyk da taki kolorek ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f05998d10008e24c4ec97b4e.jpg (19,4 KB, 132 załadowań)
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 16:52   #5064
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;30620813]pod inglota wystarczy położyć carmex/cokolwiek innego i już jest ok [/QUOTE]

wiem wiem - sama tak robię inaczej brzydko wysusza usta i uwidacznia skórki
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 19:47   #5065
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Matowa jest Barry M kolor Marshmallow - ja swoją kupiłam w asos.com (przesyłka jest gratis ) albo Inglot 262 ale dość mocno wysusza
jednak wolę na żywo sprawdzić kolor , sprawdzę tego inglota 262 . Nie wiem tylko czy nie będę zbyt trupio wyglądać bo blada jestem bardzo i nie opalam się wcale. Inglot 262 jest bledsza niż gosh czy taki sam odcień?
Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
A wiecie która pomadka/szminka/błyszczyk da taki kolorek ?
też chciałabym to wiedzieć
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 19:49   #5066
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

ja też jestem blada i u mnie ten inglot wygląda fajnie Z tym, że mam też naturalnie dość jasne usta Zawsze możesz ewentualnie dać jej trochę mniej i rozetrzeć
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 21:00   #5067
kociak902
Raczkowanie
 
Avatar kociak902
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 285
GG do kociak902
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
A wiecie która pomadka/szminka/błyszczyk da taki kolorek ?
Spróbuj błyszczyk Mac Pro Longwear Lipglass odcień Patience Please. Nie wiem jaki odcień chcesz uzyskać bo to zależy w dużym stopniu od ustawień monitora. Ale u mnie wygląda jak jasny, pastelowo-cielisty róż. A taki właśnie odcień daje Patience Please. Nie wstawię zdjęcia ponieważ chwilowo nie posiadam tego koloru - będę w Warszawie w przyszłym tygodniu to kupię ( już drugie opakowanie )
kociak902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 16:42   #5068
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

dziewczyny, czy próbowałyście błyszczyk my secret extra lip gloss? Widziałam taki w kolorze nude.
__________________
Always Fighter
britnay jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 16:53   #5069
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
A wiecie która pomadka/szminka/błyszczyk da taki kolorek ?
z tego co kojarze Kim uzywa glownie szminki MAC i NARSnie wiem czy na tym zdjeciu nie ma szminki MAC Angel i na to blyszczyk NARS turkish delight. Gdzies na jakims filmiku tez pokazywali jak ona uzyskuje nude lips
do typowych nude uzywa szminki Belle De Jour NARSa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 19:54   #5070
vanda
Raczkowanie
 
Avatar vanda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: underwater ;)
Wiadomości: 156
GG do vanda
Makijaż na wesele- usta nude/cieliste. Szukam zdjęć i rad!;)

Witam
Szukam zdjęć/filmików makijażu z cielistymi ustami i mocniej podkreślonymi oczami. Makijażu szukam dla koleżanki, która wybiera się na wesele.
Ma turkusową sukienkę i właśnie beżowe dodatki, pomyślałam, że taki makijaż może całkiem ładnie pasować.
Jakieś pomysły, rady? ;>
__________________

'Sometimes the only way to stay sane is to go a little crazy'


bubble jungle!
vanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.