Pomóżcie wymyślic napis na bilbord - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-08, 14:51   #1
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344

Pomóżcie wymyślic napis na bilbord


Witam!!! Wiem,że temat mojego wątku nie ma za dużo wspólnego, z tematyką tego forum, ale kiedy zakładałam podobny topik na Bizneswoman, nie otrzymywałam odpowiedzi.
Przejęłam sklep RTV/AGD. Okazało się, że sklep ma jedne z lepszych cen w mieście, ale nie jest w centrum, tylko na przedmieściach. Znajduje się koło głównej drogi wjazdowej do miasta, ale nie jest widoczny. Planujemy postawic bilbord, ale nie wiemy co na nim umieścic, by to jakoś zachęciło klientów do zakupów. Może macie jakieś pomysły? Potrzebuję coś niebanalnego. Co by musiało pisac na takim bilbordzie, że Wy widząc to zdecydowałybyście sie na wejście i zobaczenie takiego sklepu?
I pytanie drugie: jeśli jesteście na kupnie np. pralki, lodówki lub telewizora czym kierujecie się planując taki zakup? Co decyduje o wyborze sklepu? Przyzywczajenie?
Za fajny pomysł w ramach rewanżu, załatwię cenę hurtową na jakiś sprzęt w jednym z naszych sklepów, a to jest siec rozsiana po całej Polsce. Będę wdzięczna za każde słowo.
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:54   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Pomóżcie wymyślic napis na bilbord

Cytat:
Napisane przez misiokoczka Pokaż wiadomość
Za fajny pomysł w ramach rewanżu, załatwię cenę hurtową na jakiś sprzęt w jednym z naszych sklepów, a to jest siec rozsiana po całej Polsce.
Tak, nie jest to temat na tutaj, dwa - chyba to podpada pod coś w rodzaju reklamy/sprzedaży, no i spamu, jeśli zakładasz dwa takie same wątki.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:58   #3
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344
Dot.: Pomóżcie wymyślic napis na bilbord

żadna reklama i spam. nie podałąm nazwy sklepu. Może nie powinnam pisac tego ostatniego zdania. Moze to wytnijmy
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 15:11   #4
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Pomóżcie wymyślic napis na bilbord

"Przyjdź, zobacz, kupić nie musisz ALE przyjdź koniecznie"

"Numer 1 w okolicy-sprawdź dlaczego"

Nie wiem.. jak coś mi wpadnie do głowy napisze.
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 15:15   #5
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Pomóżcie wymyślic napis na bilbord

Ja bym napisała, ze najnizsze ceny w miescie, rabaty dla stałych klientów,co tydzien nowe promocje, gratisy, no co tylko chcesz
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 19:18   #6
jacoco
Raczkowanie
 
Avatar jacoco
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 190
Dot.: Pomóżcie wymyślic napis na bilbord

a ja bym wynajęła agencję reklamową
__________________
jacoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 19:20   #7
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Pomóżcie wymyślic napis na bilbord

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Tak, nie jest to temat na tutaj, dwa - chyba to podpada pod coś w rodzaju reklamy/sprzedaży, no i spamu, jeśli zakładasz dwa takie same wątki.

Jaka tam reklama, skoro nawet nie podała nazwy. Więc jakim cudem się zareklamowała?


Co możesz napisać? No np. zamieścić parę zdjęć jakichś sprzętów i do nich ceny dodać (żeby pokazać, że takie niskie) no i tam napisać, że najtaniej w mieście, o tych rabatach, co koleżanka wyżej napisała... No nie wiem... Może jeszcze coś w stylu, że u nas to obsługa zawsze miła. I w ogóle jesteśmy za***iści. ; ) No może niebanalne to te moje pomysły nie są, ale co niebanalnego można napisać na takim bilbordzie?
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 19:27   #8
Paolaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 43
Dot.: Pomóżcie wymyślic napis na bilbord

"Odległość rośnie-ceny maleją. Nie tylko w centrum kupisz pralkę"
Paolaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 19:29   #9
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Pomóżcie wymyślic napis na bilbord

Cytat:
Napisane przez misiokoczka Pokaż wiadomość
Witam!!! Wiem,że temat mojego wątku nie ma za dużo wspólnego, z tematyką tego forum, ale kiedy zakładałam podobny topik na Bizneswoman, nie otrzymywałam odpowiedzi.
Przejęłam sklep RTV/AGD. Okazało się, że sklep ma jedne z lepszych cen w mieście, ale nie jest w centrum, tylko na przedmieściach. Znajduje się koło głównej drogi wjazdowej do miasta, ale nie jest widoczny. Planujemy postawic bilbord, ale nie wiemy co na nim umieścic, by to jakoś zachęciło klientów do zakupów. Może macie jakieś pomysły? Potrzebuję coś niebanalnego. Co by musiało pisac na takim bilbordzie, że Wy widząc to zdecydowałybyście sie na wejście i zobaczenie takiego sklepu?
I pytanie drugie: jeśli jesteście na kupnie np. pralki, lodówki lub telewizora czym kierujecie się planując taki zakup? Co decyduje o wyborze sklepu? Przyzywczajenie?
Za fajny pomysł w ramach rewanżu, załatwię cenę hurtową na jakiś sprzęt w jednym z naszych sklepów, a to jest siec rozsiana po całej Polsce. Będę wdzięczna za każde słowo.
Koleżanka chyba sobie jajeczka robi.. Za takie "pomysły" to się ludziom ciężkie pieniądze płaci. To tak jakby do mnie ktoś przyszedł i spytał, jaki ma obraz namalować, żeby się sprzedał, a był jednocześnie dobry.
Żarty normalnie..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 19:48   #10
mar28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: Pomóżcie wymyślic napis na bilbord

Moja banalna propozycja

HAMUJ UWAżAJ .............
ZA PóźNO
PRZEJECHAłEś OKAZJę
SKLEP ........
TAKICH CEN NIE ZNAJDZIESZ W CENTRUM




mar28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 20:25   #11
annika1982
Raczkowanie
 
Avatar annika1982
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 396
GG do annika1982
Dot.: Pomóżcie wymyślic napis na bilbord

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Koleżanka chyba sobie jajeczka robi.. Za takie "pomysły" to się ludziom ciężkie pieniądze płaci. To tak jakby do mnie ktoś przyszedł i spytał, jaki ma obraz namalować, żeby się sprzedał, a był jednocześnie dobry.
Żarty normalnie..

Równie dobrze to samo można powiedzieć o metamorfozach czy innych wątkach na Wizażu gdzie dziewczyny sobie pomagają ..... wizażyści biorą za to kupę kasy, trochę dystansu....





mar28 świetny pomysł
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away.
annika1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 20:33   #12
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Pomóżcie wymyślic napis na bilbord

Cytat:
Napisane przez annika1982 Pokaż wiadomość
Równie dobrze to samo można powiedzieć o metamorfozach czy innych wątkach na Wizażu gdzie dziewczyny sobie pomagają ..... wizażyści biorą za to kupę kasy, trochę dystansu....

mar28 świetny pomysł
Nie do końca, bo śmiem twierdzić, że porada typu "powinnaś zmienić kolor włosów na ciemniejszy i zrobić sobie fryzurkę taką, jaką ma X" to nie jest praca bardzo twórcza (choć pomocna i cenna) i nie służy uzyskaniu profitów przez osobę, której się pomaga. Jestem uczulona na to, bo po części zarabiam własnymi pomysłami, a potrafią przyjść do mnie "geniusze", którzy chcą ode mnie uzyskać za free to, za co inni mi płacą. Bo to przecież tylko "pomysł"
A róbta, co chceta..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:18   #13
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344
Dot.: Pomóżcie wymyślic napis na bilbord

A co Wy na to gdyby umieścić na bilbordzie śmiesznie wyglądająca babke w różowych legginsach i białych okularach typu muchy i napisać coś w stylu: TurboCenoMenka(od TURBODYMOMENA-tak popularnego teraz) kupuje najtaniej. Dać strzałkę na sklep?
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:22   #14
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Pomóżcie wymyślic napis na bilbord

Cytat:
Napisane przez misiokoczka Pokaż wiadomość
A co Wy na to gdyby umieścić na bilbordzie śmiesznie wyglądająca babke w różowych legginsach i białych okularach typu muchy i napisać coś w stylu: TurboCenoMenka(od TURBODYMOMENA-tak popularnego teraz) kupuje najtaniej. Dać strzałkę na sklep?
Jak chcecie mieć proces to proszę bardzo
Czemu tylko próbujesz podbierać cudze pomysły zamiast wymyśleć coś sama?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:44   #15
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Pomóżcie wymyślic napis na bilbord

1) Reklama to drogi biznes
2) Koleżanka na dobrej reklamie dużo zarobi
3) Proponuje pewną forme zapłaty - rabat.

Co z tego, że nie podała nazwy skoro wyciągnię korzyści finansowe ?

Aktualnie pomysł to jedna z najdroższych rzeczy na rynku... no ale jak wyżej róbta co chceta.



Poza tym - skoro to tak wielka sieć to chyba oni mają swoję bilborady ? Wątpie żeby komuś odgórnie spodobała się twoja inwencja twórcza bo w kwestii "sieciówek" dość ważną rolę odgrywa powtarzalność etc.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 16:16   #16
jacoco
Raczkowanie
 
Avatar jacoco
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 190
Dot.: Pomóżcie wymyślic napis na bilbord

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Nie do końca, bo śmiem twierdzić, że porada typu "powinnaś zmienić kolor włosów na ciemniejszy i zrobić sobie fryzurkę taką, jaką ma X" to nie jest praca bardzo twórcza (choć pomocna i cenna) i nie służy uzyskaniu profitów przez osobę, której się pomaga. Jestem uczulona na to, bo po części zarabiam własnymi pomysłami, a potrafią przyjść do mnie "geniusze", którzy chcą ode mnie uzyskać za free to, za co inni mi płacą. Bo to przecież tylko "pomysł"
A róbta, co chceta..

Podpisuję się pod tym rękoma i nogami
__________________
jacoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.