HR Prodigy - do Basi i każdej, która coś na ten temat wie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-14, 14:34   #1
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka

HR Prodigy - do Basi i każdej, która coś na ten temat wie.


Mam 4 dni na podjęcie decyzji. Chciałabym Mamie sprawić ten krem pod choinkę, ale wobec powalającej ceny chciałabym wiedzieć, czy nie jest to kolejna przereklamowana rzecz. A cztery dni stąd, że mogę ten krem kupić w Duty Free, ale znajomy wraca już w tym tygodniu. Dałam mu pieniądze, ale cały czas się zastanawiam. Wiecie coś?
P.S. Basiu, jeśli nie znasz składu tego kremu, to ja się wybiorę do Sephory i przepiszę (o ile się będzie dało [img]icons/icon7.gif[/img]. A niech patrzą na mnie jak na idiotkę, co mi tam!
Pozdrawiam.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-14, 16:11   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: HR Prodigy - do Basi i każdej, która coś na ten temat wie.

Jak widzę, depczemy sobie po piętach, a nie możemy się spotkać [img]icons/icon12.gif[/img]

Też chciałam wpaść do Sephory; do może kawka w Chopinie ? [img]icons/icon7.gif[/img]

A oto o składzik Prodigy:
Water, cyclohexasiloxane, glycerin, squalane, aluminum starch, octenylsuccinate, sodium stearate, stearyl alcohol, cetyl alcohol, propylene glycol, palmitic acid, PEG-100 stearate, beeswax, glyceryl stearate, C13-14 isoparaffin, PEG-20 stearate, royal jelly extract, ruscus aculeatus root extract, soybean protein, caffeine, ginger root extract, sodium citrate, grape extract, cholesterol, tocopheryl acetate (vit. E), ascorbyl glucoside, hydrolyzed rice bran protein, hydroxypalmitoyl sphinganine, laureth-7, panthenol, fig extract, polyacrylamide, acrylates copolymer, fragrance, methylparaben, chlorhexidine digluconate, chlorphenesin, propylparaben, myristic acid.
[img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-14, 16:16   #3
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: HR Prodigy - do Basi i każdej, która coś na ten temat wie.

Jakiś skąpy ten skład. Przed chwilą przepisałam z maseczki na włosy i było 3x więcej [img]icons/icon7.gif[/img]. Ale on mi nic nie mówi, cholera. Trzeba by tu Basi.
Personal question - próbowałaś Prodigy? Coś na ten temat wiesz (nie próbowania, tylko kremu [img]icons/icon7.gif[/img]? Bo ja się głęboko zastanawiam. Jeśli jest naprawdę dobry - kupię, ale jeśli tylko nowość, która ma przyciągnąć klientki (i to takie snobistyczne, którym kremik za 300 zł już nie pasuje [img]icons/icon7.gif[/img], to podziękuję.
Z tym Chopinem byłby całkiem dobry pomysł, gdyby nie, kurcze, córka sąsiadki z ogromnymi problemami z angielskim. W ramach sąsiedzkiej pomocy będę u niej zakopana aż do wyjazdu w niedzielę [img]icons/icon9.gif[/img]. Ale będę miała dobry uczynek na koncie, przyda się [img]icons/icon7.gif[/img].
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-14, 16:41   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: HR Prodigy - do Basi i każdej, która coś na ten temat wie.

Prodigy nie próbowałam. Jak na razie 285 zł za Total Duble Bluff (oh, sorki [img]icons/icon12.gif[/img] Total Duble Serum) Clarinsa to najwyższa kwota jaką dałam za kosmetyk, a największy pożytek z jego stosowania to silny wzrost motywacji, żeby zrozumieć te składy chemiczne [img]icons/icon7.gif[/img]
Może Basia coś poradzi ..

Szkoda, że robisz ten dobry uczynek [img]icons/icon12.gif[/img] ale rób, rób ...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-14, 18:16   #5
madzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 91
Re: Clarins

Maga, możesz coś więcej napisać o tym serum? Przeczytałam Twoje zgłoszenie w KW, ale chętnie dowiedziałabym się o Twoich subiektywnych odczuciach.
madzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-14, 18:34   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Clarins

Jeszcze go nie skończyłam, więc czekam z recenzją [img]icons/icon7.gif[/img]
Kupiłam je namówiona przez kosmetyczkę w salonie firmowym, gdy szukałam czegoś do podreperowania buźki po słynnym eksperymencie z peelingiem [img]icons/icon12.gif[/img]
No i tak - jest to chyba najprzyjemniejszy w użyciu kosmetyk, jaki miałam kiedykolwiek (cuuudownie pachnie, coś jak soczek z dojrzałych śliwek + nutka wanilii). Ma konsystencję olejku, nakładanie go to po prostu rozkosz - wprost zachęca do masażu. Ale ponieważ jest oleiste, to wchłania się powolutku (nawet w moją 'wyjałowioną" cerę), więc pod makijaż w moim wypadku odpada; zostaje wieczór. Po wmasowaniu skóra jest owszem elastyczna i miękka (ale jak się posmarujesz oliwą z oliwek, to będzie taka sama). Używałam go jakieś 3 tygodnie, zanim odstawiłam uznając, że skończę je po zregenerowaniu twarzy. Nie widziałam żadnych cudownych rezultatów, których można byłoby się spodziewać po kosmetyku za takie pieniądze (np. efekty dzialania serum Coherence Absolu Lieraca - na rzecz którego poddałam Clarinsa - są widoczne natychmiast).
Podsumowując - z dotychczasowego doświadczenia powiedziałabym, że jest to luksusowy produkt dla kobiet które nie muszą się liczyć z pieniędzmi, mają piękną cerę i chcą ją sobie w przyjemny sposób pielęgnować.
[img]icons/icon27.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-14, 22:55   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: HR Prodigy - do Basi i każdej, która coś na ten temat wie.

Mgiełko wysłałam Ci list na temat Prodigy.
Maga dzięki za skład!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.