Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-14, 08:52   #3121
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A co to za Dwójeczka się pojawiła w liczniku? co kupiłaś?
2 deo Garniera, to już ze 2 tygodnie temu, ale dopiero teraz założyłam licznik
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Kto przejdzie ze mną na dietę i będzie wspierał?
Ja Odkąd zaczęłam chodzić na fitness to już mi zeszło 2kg wliczając Świąteczną wyżerkę

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nosku, moja dieta polegała na tym, że jadłam do południa a później już nic - tyle wystarczyło. W domu jem zawsze kolację ok. 22. A w ciągu dnia co chwila podjadam Muszę jakoś zacząć z tym walczyć, bo na razie od dego nie tyję dużo, ale systematycznie co roku przybywa mi kilogram
Do południa, czyli do której ?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 09:02   #3122
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
2 deo Garniera, to już ze 2 tygodnie temu, ale dopiero teraz założyłam licznik

Ja Odkąd zaczęłam chodzić na fitness to już mi zeszło 2kg wliczając Świąteczną wyżerkę


Do południa, czyli do której ?
No tak, niezbyt dokładnie napisałam, bo południe to 12., a takiej silnej woli nie mam Jadłam po prostu na przerwach między zajęciami - do 16. Ale przyznaję, że w domu byłoby duużo trudniej, jednak na wyjeździe łatwo nie jeść, bo za dużo się robi

Aaaa, idę zaraz na rower, zazdroszczę Ci tego fitnessu, to chociaż sobie pojeżdżę
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 09:03   #3123
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Kto przejdzie ze mną na dietę i będzie wspierał?
ja chętnie ale z motywacją u mnie cienko
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nosku, moja dieta polegała na tym, że jadłam do południa a później już nic - tyle wystarczyło. W domu jem zawsze kolację ok. 22. A w ciągu dnia co chwila podjadam Muszę jakoś zacząć z tym walczyć, bo na razie od dego nie tyję dużo, ale systematycznie co roku przybywa mi kilogram

Do południa? ja bym padła z głodu
Cytat:
Napisane przez kochanie
Cytat:
Napisane przez kochanie
Ja mogę wspierać Mi dieta nie jest tak bardzo potrzebna jak ćwiczenia, więc też wsparcia potrzebuję
Z ćwiczeniami jest zawsze więcej frajdy i chyba szybciej widać efekty ja mam dwa fajne filmy DVD z ćwiczeniami z Tamilee Webb ('chcę mieć takie pośladki' ) i chyba od nich zacznę..
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość


ja chyba taką wprowadzę w życie
Na dietetyce jest chyba taki wątek nawet Mniej żreć, więcej ruchu

Dzisiaj obiecałam sobie nie ruszać już ciast i wypić butelkę wody..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 09:05   #3124
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
A co ta złuszczająca robi z Twoją skórą?
Bielendową też mam stoi nieotwarta i nieużywana, dobrze, że ma długi termin ważności.
Wygładza, zmiękcza, oczyszcza. No fajna jest po prostu

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mam jagodową z Belnatur, dawno jej nie robiłam, bo nie chce mi się paćkać. Ale algi bardzo lubię, super nawilżają. Moja kosmetyczka zawsze mi robi maskę algową btw. w przyszłą sobotę się do niej wybieram, już się nie mogę doczekać.
Może mały handelek?? Bo ja bym chętnie wyprobowała Bielende i Belnatur

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dzięki Hosenko z Ziaji chwilowo zrezygnowałam, ale pewnie kiedyś będę chciała wypróbować.
Jeszcze firma Apis ma maski algowe.
Do nawilżającej i uspokajającej raczej nie wróce - zuzyję to co mam i na tym koniec. Za to złuszczajacej mam już pudło w zapasie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dzielny chłopak
Ba!

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Jakie one mają fajne smaki bananowa jagodowa


MagJa: już od kilku dni chciałam napisac, ale jakos mi umykało. Tak sobie myślałam o tym koncie w ING, o tym, co pisałaś że myślałaś że co miesiąc przybywa 5,25%. Moze chodziło Ci o to, że piszą że odsetki sa doliczane co miesiąc? Owszem, są, ale nie 5,25% z tego co masz w danym miesiącu tylko 0,004 % (5,25% : 12). Nie wiem czy nie poplatałam za bardzo. Ogólnie rzecz biorac codziennie liczą odsetki (odpowiednio przeliczone oczywiście, tak, zeby w rezultacie za rok wyszło 5,25%) a potem, na koniec okresu rozliczeniowego dopisują je do salda.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 09:07   #3125
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No tak, niezbyt dokładnie napisałam, bo południe to 12., a takiej silnej woli nie mam Jadłam po prostu na przerwach między zajęciami - do 16. Ale przyznaję, że w domu byłoby duużo trudniej, jednak na wyjeździe łatwo nie jeść, bo za dużo się robi

Aaaa, idę zaraz na rower, zazdroszczę Ci tego fitnessu, to chociaż sobie pojeżdżę
I od tej 16 nic? Nawet owoców/warzyw?
W domu wieczorami jest zawsze najgorzej, dlatego staram się chodzić na fitness wieczorem, żeby w domu nie siedzieć i nie jeść
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 09:08   #3126
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja mogę wspierać Mi dieta nie jest tak bardzo potrzebna jak ćwiczenia, więc też wsparcia potrzebuję
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja Odkąd zaczęłam chodzić na fitness to już mi zeszło 2kg wliczając Świąteczną wyżerkę
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja chętnie ale z motywacją u mnie cienko

Z ćwiczeniami jest zawsze więcej frajdy i chyba szybciej widać efekty ja mam dwa fajne filmy DVD z ćwiczeniami z Tamilee Webb ('chcę mieć takie pośladki' ) i chyba od nich zacznę..
Też mam i nie chudnę <od samego posiadania powinno się chudnąć>

Mnie dieta nie jest bardzo potrzebna, ale powinnam zredukować ilość słodyczy. Niestety ostatnio mało się ruszam i z tego powodu mam kłopoty z wagą, chciałbym zrzucić około 3 kilogramów.
Idziemy dziś na jakąś sałatkę?

Ja się szykuję i jadę z siostrą do Złotych na zakupy, a potem widzę się z dziewczynami
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 09:19   #3127
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cześć

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Z ćwiczeniami jest zawsze więcej frajdy i chyba szybciej widać efekty ja mam dwa fajne filmy DVD z ćwiczeniami z Tamilee Webb ('chcę mieć takie pośladki' ) i chyba od nich zacznę..
Najpierw trzeba się do ćwiczeń zmusić.
Mi na przykład poza fitnessem przechodzi to bardzo ciężko.


Pomalowałam się wczoraj na imprezę wiosennymi Chanelkami i stwierdzam, że są absolutnie cudne. Muszę zacząć częściej się malować.
A dzisiaj doceniam krem TBS z witaminą E pod oczy - obudziłam się za wcześnie, a on idealnie podreperował moje spuchnięte i podkrążone oczy i wyglądam już jak człowiek.


I muszę pozbyć się pary szpilek niedawno kupionych. Są za duże i mi spadają. Wniosek z tego taki, że chyba wciąż kurczy mi się stopa.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 09:19   #3128
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Może mały handelek?? Bo ja bym chętnie wyprobowała Bielende i Belnatur
ok tylko muszę pozużywać to co mam, żeby nie otwierać kolejnej maski, której nie będę używać.
Będziemy w kontakcie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 09:20   #3129
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Ja się chętnie przyłączę do akcji odchudzania Łykam te moje tabletki powodujące pęcznienie w żołądku i póki co nie czuję tak często głodu ani nie mam tak wielkiej chęci na słodycze jak zwykle.
Ćwiczyć jednak nie zamierzam; zniechęca mnie to, że po5 minutach już mam zadyszkę i mnie wszystko boli
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 09:21   #3130
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Też mam i nie chudnę <od samego posiadania powinno się chudnąć>
Zgłasza się kolejna posiadaczka płyty
Nawet co jakiś czas mam zrywy i ćwiczę, i zawsze po pierwszym razie przez dwa dni z bólem schodzę ze schodów i siadam na sedes
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 09:43   #3131
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Jejejejeje dziewczyny, przez Święta udało mi się zużyć :
wodę termalną, mini masełko tbs, maskę do twarzy
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 11:48   #3132
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Hej

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Kto przejdzie ze mną na dietę i będzie wspierał?
Ja, ja! Już dietuję ale nie jakoś bardzo rygorystyczne; po prostu ograniczam chleb i nie jem ziemniaków. Niestety, to jedne z moich ulubionych pokarmów ale efekty są - 2 kilo mniej w 2 tygodnie.
Jeszcze zacząć ćwiczyć by wypadało... ale to jak wrócę do UK

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Do nawilżającej i uspokajającej raczej nie wróce - zuzyję to co mam i na tym koniec. Za to złuszczajacej mam już pudło w zapasie
A ja złuszczającej nie mogę używać bo ma wyciągi z ananasa, a wszystko z tymi wyciągami, czego używałam, wywołuje u mnie uczulenie na całej buzi *chlip chlip* a tak mnie kuuuusiiii jak o niej opowiadasz

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ćwiczyć jednak nie zamierzam; zniechęca mnie to, że po5 minutach już mam zadyszkę i mnie wszystko boli
Niestety tylko regularne ćwiczenia mogą zmienić ten stan

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Jejejejeje dziewczyny, przez Święta udało mi się zużyć :
wodę termalną, mini masełko tbs, maskę do twarzy
Brawo ja też dzielnie zużywam - balsam do ciała, oliwkę, zmywacze do makijażu, tonik, peeling do ciała... (nie przez same Święta, to wynik z ostatnich dwóch tygodni). Następnym razem jadąc do PL będę musiała przywieźć rzeczy, by mieć się czym smarować/oczyszczać albo po prostu już na miejscu iść na zakupy

***

Muszę powiedzieć, że moje uczulenie (czy cokolwiek to jest) pod okiem praktycznie zniknęło, a więc świetlik działa doskonale zwykle pozbycie się go zajmowało o wiele dłużej. Dobrze wiedzieć, że jest coś poza maścią ze sterydami, co to uspokaja

Isa, widziałam, że Ty recenzowałaś ten żel - czy on nie sprawiał czasem, że oczy były minimalnie podpuchnięte po obudzeniu? Bo mi się wydaje, że moje są, ale to może być nadal sprawka tych zmian skórnych (bue, jak to brzmi )
__________________

My kind of love is an ugly love
But it's real, and it lasts a long, long time

Edytowane przez Olaola
Czas edycji: 2009-04-14 o 11:50
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 12:07   #3133
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Czemu mi się prawie nic nie kończy?
Na wykończeniu mam tylko toniki - złuszczający Clinique (ale mam zapas ) i nawilżający Biodermy ( ale leci już do mnie Clarena ) i powoli kończy się też micel (ale kolejny czeka w szafce) ...

Pierwszy dzień po świętach a ja już jestem głodna
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 12:33   #3134
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Czemu mi się prawie nic nie kończy?
Na wykończeniu mam tylko toniki - złuszczający Clinique (ale mam zapas ) i nawilżający Biodermy ( ale leci już do mnie Clarena ) i powoli kończy się też micel (ale kolejny czeka w szafce) ...

Pierwszy dzień po świętach a ja już jestem głodna
Ja chyba wszystko mam póki co
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 12:53   #3135
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Jejejejeje dziewczyny, przez Święta udało mi się zużyć :
wodę termalną, mini masełko tbs, maskę do twarzy
Ja zużyłam wstrętny czekoladowy peeling Daxa. I prawie zużyłam szampon.


Chyba się pobawię dzisiaj lokówką. Odkąd kupiłam ją na początku stycznia użyłam cały raz i po zakręceniu połowy włosów stwierdziłam, że mam dość i je wyprostowałam. Chyba nadeszła pora na drugie podejście.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 12:54   #3136
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Aga, współczuje wypadku, ale tak jak już dziewczyny pisały, nieważny samochód, ważne że tobie nic nie jest Sama kiedyś miałam wypadek, akurat nie samochodowy, w którym ledwo uszłam z życiem, a bardzo mało brakowało żebym jeździła na wózku, od tamtej pory diametralnie zmienił mi się system wartości.
Lizzie, ja również przeżyłam kilka bardzo dramatycznych chwil. Pierwszy raz, kiedy się topiłam, do końca życia będę pamiętać ostatnie myśli przelatujące mi przez głowę przed utratą przytomności. To było ponad 20 lat temu, ale całą sytuację pamiętam, jakby zdarzyła się wczoraj.
Potem wypadek samochodowy, 12 lat temu - cudem wyszłam z niego ja i kilka innych osób. Wracaliśmy z imprzey nad ranem i na prostej drodze wyrzuciło mnie na pobocze. Wylądowałam równolegle między dwoma drzewami, wiem, że zawiniła wtedy brawura i moja głupota. Po tym zdarzeniu przez osiem lat nie wsiadałam za kółko.
Jakieś 4 lata temu uciekłam spod kosy w trakcie ataku serca. Wiem, że gdyby pogotowie nie zabrało mnie wtedy na czas, już bym pewnie dziś nie pisała do Was.
Kolejna sytuacja, to diagnoza, jaką postawili mi lekarze dwa lata temu - stwardnienie rozsiane. Byłam wtedy w 3 miesiącu ciąży, byłam przerażona i do końca nie wierzyłam, że to prawda. Na szczęście okazało się, że delikatne zmiany mam, ale są na tyle maleńkie, że choroba mi raczej nie grozi. Kiedy cieszyłam się z pomyślnej diagnozy - kolejny cios. Poroniłam .
Te wszystkie sytuacje bardzo zmieniły moje nastawienie do życia. Zrozumiałam, że nie należy się zamartwiać byle pierdołami, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, ze zawsze i za wszelką cenę tzreba walczyć do końca, że każda porażka może zamienić się w sukces. Nie boję się już tego, coprzyniesie los. Mój system wartości zmienił się o tyle, że nauczyłam się cieszyć każdą chwilą, nie rozpamiętywać porażek, nie przywiązywać wagi do rzeczy materialnych.

A propos auta - właśnie dzwoniłam do warsztatu - autko będzie gotowe na jutro i wszystko razem będzie mnie kosztowało +/- 1200 zł, więc nie jest najgorzej


Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
To co teraz napiszę wielu z Was może się nie spodobać, ale niestety od jakiegoś czasu obserwuję, że nasz wątek zmienia się, ewoluuje, niestety na gorsze Kiedyś panowała tu miła, swojska i serdeczna atmosfera, dzień bez NK uważałam za dzień stracony, traktowałam Was jak przyjaciółki, których za wielu nie mam... Teraz nie jest już tak jak kiedyś. Porobiły się podrupki, wkrada się coraz więcej prywaty, rozmów połsłówkami, hasłami, które dla większości są niezrozumiałe i niestety często wśród nich giną niektóre wypowiedzi czy zapytania.
No i teraz wychodzi jeszcze na to, że nie każdy może się tu udzielać. Znaczy niby może, niby przyjmiemy z otwartymi ramionami, ale przy pierwszej lepszej okazji zlinczujemy. Przetrwają tylko najlepsi mam wrażenie... Tak było z gayenką, teraz padło na werkę... To jest przykre, a nawet nie przykre, a żałosne...
Dziewczyny, czy Wy aby nie przesadzacie?? Ok, to internet, to forum publiczne, każdy może pisać co chce, bo przecież jest anonimowy, ale chyba jakieś zasady kultury obowiązują? Tak jak i w życiu. Nie muszę każdego lubić, ale mogę go tolerować. Nie muszę od razu po nim jechać... Coś co mnie razi, co mi się nie podoba, mogę rozwiązać na PW albo mogę delikatnie spróbować zwrócić uwagę na forum. Ale delikatnie. A niektóre z Was zachowują się jakby były lepsze i miały prawo decydować kto tu będzie pisał, a kto nie. Jak już Hexx zauważyła tu nie powinno mieć miejsca jakieś wstępne/wpisowe/wkupne (zwał jak zwał) do grupy. Piszemy, bo chcemy, bo lubimy, bo odbieramy na tych samych falach. Przecież każda z nas kiedyś tu zajrzała po raz pierwszy, każda zaczynała pisać i jakoś do tej pory tworzyłyśmy zgrane, ale nie zamkniete grono.
MagJu, niestety muszę się z Twoją wypowiedzią w dużej mierze zgodzić. Pamiętam, jak ja zaczęłam się tutaj udzielać. Nie wszystkie moje wypowiedzi były trafne, nie wszystkie się dziewczynom podobały, ale nigdy nie poczułam się tu źle. Od pewnego czsu niektóre wypowiedzi czytam z niesmakiem. Każda z nas jest inna, spora różnica wieku pomiędzy np. mną a niektórymi użytkowniczkami forum też robi swoje. Proszę mnie źle nie zrozumieć, nie zarzucam nikomu niedojrzałości, czy infantylności, ale bagaż doświadczeń jaki ze sobą niosę powoduje, że na wiele rzeczy patrzę nieco inaczej i niektóre wypowiedzi traktuję trochę z przymrużeniem oka. Dlatego staram się nie uczestniczyć w sprzeczkach, które moim zdaniem dotyczą rzeczy nieistotnych. Rozumiem, że każda z nas jest inna, każda ma prawo do własnego punktu widzenia i swobody wypowiedzi, z natury jestem bardzo tolerancyjna. Może mi się nie podobać sposób, w jaki dziewczyny zwróciły uwagę Werce, ale niestety po części miały rację. Z drugiej strony rozumiem również, że Werka jest bardzo młodą osobą, wydaje mi się, że troszkę zagubioną i łaknącą akceptacji (Werka, przepraszam, jeśli Cię uraziłam). Dlatego nie chciałam zabierać stanowiska we wczorajszej dyskusji.
Natomiast bardzo zabolała mnie sytuacja z Gayenką. Bardzo ją lubię, często się kontaktujemy. Bardzo sobie cenię przyjaźń z nią, bo jest na prawdę cudowną osobą. Cała sytuacja zabolała mnie tak mocno, ponieważ wiem, z jakimi trudnościami boryka się na co dzień, z czym walczy, jak jej czasem ciężko. Mimo to nie traci pogody ducha, uśmiechu. Bardzo ją cenię za to, iż pomimo, że sama potrzebuje wsparcia i pomocy zawsze stara się pomagać innym. Dlatego właśnie tak bardzo zabolało mnie jej odejście, fakt, że została niesłusznie oceniona. Ufam, że ta ocena wypływała z nieznajomości jej sytuacji...
Nie chcę nikogo urazić, ale chcę jednocześnie zaapelować do dziewczyn, by na przyszłość nie wydawać zbyt pochopnie krzywdzących sądów.
Też nie do końca udało mi się oddać słowami to, co teraz czuję i jakie refleksje wywołała we mnie wczorajsza sytuacja oraz dzisiejszy post MagJi. Trudno przez internet, jedynie słowem pisanym, oddać uczucia, dlatego proszę nie zrozumieć mojej wypowiedzi opatrznie i nie linczować mnie .
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach



Edytowane przez 0306
Czas edycji: 2009-04-14 o 13:05
0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 13:03   #3137
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Chyba się pobawię dzisiaj lokówką. Odkąd kupiłam ją na początku stycznia użyłam cały raz i po zakręceniu połowy włosów stwierdziłam, że mam dość i je wyprostowałam. Chyba nadeszła pora na drugie podejście.
Ja mam lokówkę kilka lat a użyłam jej może z 4 razy. Fajna jest ceramiczno-teflonowa, taka grubsza. ale co z tego, nie chce mi się
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 14:14   #3138
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Isa, widziałam, że Ty recenzowałaś ten żel - czy on nie sprawiał czasem, że oczy były minimalnie podpuchnięte po obudzeniu? Bo mi się wydaje, że moje są, ale to może być nadal sprawka tych zmian skórnych (bue, jak to brzmi )
A który żel, bo nie kojarzę?

Aguś Ty to miałaś biedulko przeżyć tyle Ale wiesz, że ja Cię bardzo podziwiam za Twoją siłę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 14:20   #3139
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A który żel, bo nie kojarzę?

Aguś Ty to miałaś biedulko przeżyć tyle Ale wiesz, że ja Cię bardzo podziwiam za Twoją siłę
FlosLek - świetlik i bławatek
__________________

My kind of love is an ugly love
But it's real, and it lasts a long, long time
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 14:27   #3140
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Aguś Ty to miałaś biedulko przeżyć tyle Ale wiesz, że ja Cię bardzo podziwiam za Twoją siłę
Za jaką siłę, też miewam megadoły, jak każdy. Poza tym najczęściej płacę za swoją głupotę, do tego nie trzeba siły .
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 14:47   #3141
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Za jaką siłę, też miewam megadoły, jak każdy. Poza tym najczęściej płacę za swoją głupotę, do tego nie trzeba siły .
Ale Ty wcale nie jesteś jak każdy. Jesteś de best
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 14:54   #3142
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ale Ty wcale nie jesteś jak każdy. Jesteś de best
Po co ta ironia?
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 15:06   #3143
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Po co ta ironia?
Ale w tym nie było żadnej ironii. Nie wiem dlaczego tak to odebrałaś. Pisałam Ci kiedyś, że podziwiam Twoją postawę i nic się w tym nie zmieniło.

Widzę, że teraz już nawet nie będę mogła się odezwać, bo wszystko co powiem będzie odebrane inaczej.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 15:10   #3144
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ale w tym nie było żadnej ironii. Nie wiem dlaczego tak to odebrałaś. Pisałam Ci kiedyś, że podziwiam Twoją postawę i nic się w tym nie zmieniło.
Ok, przepraszam. Twoją odpowiedź odebrałam w kontekście naszej niegdysiejszej sprzeczki i pewnie dlatego doszukałam się ironii. Nie ma tematu.

Wiesz, że cenię Twoje wypowiedzi i nawet jeśli nie zawsze się z nimi zgadzam, to zawsze szanuję za odwagę .
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 15:14   #3145
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Ok, przepraszam. Twoją odpowiedź odebrałam w kontekście naszej niegdysiejszej sprzeczki i pewnie dlatego doszukałam się ironii. Nie ma tematu.

Wiesz, że cenię Twoje wypowiedzi i nawet jeśli nie zawsze się z nimi zgadzam, to zawsze szanuję za odwagę .
Sprzeczka sprzeczką ale nie zmienia to i tak mojego zdania na temat Twojej osoby Szanuję Cię, Twoją postawę i postępowanie i to się nigdy nie zmieni.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 15:16   #3146
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Sprzeczka sprzeczką ale nie zmienia to i tak mojego zdania na temat Twojej osoby Szanuję Cię, Twoją postawę i postępowanie i to się nigdy nie zmieni.
Głupio mi.
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 15:17   #3147
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Głupio mi.
Cicho bo Cię chlasnę tą niedobrą sałatką, której do końca nie zjadłam (przynajmniej żal mi jej nie będzie )
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 15:34   #3148
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
cicho bo cię chlasnę tą niedobrą sałatką, której do końca nie zjadłam (przynajmniej żal mi jej nie będzie :d)
:d
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 16:05   #3149
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
FlosLek - świetlik i bławatek
Aaaa... ten <zawias> Nie, u mnie nie powodował żadnych skutków ubocznych
Nie zauważyłam żeby oczy były po nim opuchnięte czy coś w tym stylu, wręcz przeciwnie - on fajnie koi i nawilża.

Aguś Jesteś niezwykła, ja bym pewnie nie przetrwała tylu dołków i trudnych chwil co Ty, zresztą Ty wiesz jaki ze mnie malkontent naczelny Choć muszę przyznać, że ostatnimi czasy nie miałam żadnego większego dołka, nie płakałam ani nie użalałam się nad sobą, więc można powiedzieć, że to jakiś mały sukces. To wszystko chyba zasługa pracy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 16:07   #3150
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Aaaa... ten <zawias> Nie, u mnie nie powodował żadnych skutków ubocznych
Nie zauważyłam żeby oczy były po nim opuchnięte czy coś w tym stylu, wręcz przeciwnie - on fajnie koi i nawilża.

Aguś Jesteś niezwykła, ja bym pewnie nie przetrwała tylu dołków i trudnych chwil co Ty, zresztą Ty wiesz jaki ze mnie malkontent naczelny Choć muszę przyznać, że ostatnimi czasy nie miałam żadnego większego dołka, nie płakałam ani nie użalałam się nad sobą, więc można powiedzieć, że to jakiś mały sukces. To wszystko chyba zasługa pracy
Ok, dziękuję
W takim razie uznam, że to 'zasługa' uczulenia i będę stosować dalej... zobaczymy, jak się sprawdzi u mnie
__________________

My kind of love is an ugly love
But it's real, and it lasts a long, long time
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.