Adipex - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-20, 21:16   #121
emmm jak m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
Witam
dostałam namiary od jednej z Wizażanek, jeśli ktoś byłby zainetesowany zapraszam na priv, chętnie podam "namiary" choć zaznaczam, że nie daję 100% pewności, że produkt jest opryginalny bo zamówiłam "na próbę" 20 sztuk i czekam na przesyłkę...
Hej.. jestem zainteresowana kupnem tych tablelek. Monika540@interia.pl jakbym na maila mogła prosić o jakieś namiary na uczciwego sprzedawcę, to to byłabym wdzięczna.
Ehhh rzuciłam palenie i przytyłam, a teraz bezskutecznie usiłuje pozbyć się dodatkowych kg, i nic waga ani drgnie
emmm jak m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 06:59   #122
najcuduko
Raczkowanie
 
Avatar najcuduko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 68
GG do najcuduko
Dot.: Adipex

a ja po tygodniu stosowania mam 2,5 kg mniej - i to bez jakichś specjalnych wyrzeczeń. zdarzają mi się "słodyczkowe" wpadki
najcuduko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 09:48   #123
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

A ja dzięki wspaniałej kobiecie i jej uprzejmości ()zacznę niedługo swoją kurację
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 16:24   #124
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Adipex

hej Dziewczyny
jak już wcześniej pisałam w tym temacie - zamówiłam na próbę. Sprzedawca,a raczej sprzedawczyni okazała się uczciwą osobą, pieniążki wpłaciłam w czwartek wieczorem, w poniedziałek rano przesyłka dotarła. Moim zdaniem wszystko jest OK! Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana zapraszam na priv to podam namiary na sprzedawca, u którego sama się zaopatrzyłam.
Pozdrawiam
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 23:00   #125
justyna251184
Przyczajenie
 
Avatar justyna251184
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Wyślij wiadomość przez Yahoo do justyna251184
Dot.: Adipex

Tu była prośba o kontakt.Przeszkadzała bardzo miłej Pani Najcuduko!!!!!!!!!! więc usunełam dla satysfakcji. Pisząc w skrócie Adi jest mi potrzebny.

Edytowane przez justyna251184
Czas edycji: 2011-02-23 o 18:10
justyna251184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 06:45   #126
najcuduko
Raczkowanie
 
Avatar najcuduko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 68
GG do najcuduko
Dot.: Adipex

Justyna,
po pierwsze nie pisz capsem. Takie są zasady, wystarczy się z nimi zapoznać. Dzięki

Poza tym - niech mi niektóre osoby wybaczą - ale żałosne jest pisanie typu: "kupię, proszę, mój mail:.... piszcie, kto ma!"
Dajcie spokój. Wystarczy poczytać posty wyżej. Jest co najmniej kilka propozycji sprzedaży lub podania namiarów na sprzedawców.
W interesie kupującego leży kupno produktu! Sprzedawcy aż tak nie zależy, on prędzej czy później sprzeda - tym bardziej, że adi jest towarem popytnym.

Jeśli kogoś uraziłam - sorki.
najcuduko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 09:11   #127
totenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Adipex

witam
jestem tu po raz pierwszy proszę o namiary na sprzedającego 809957 gg
z góry bardzo dziękuje
pozdrawiam
totenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 17:38   #128
emmm jak m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez najcuduko Pokaż wiadomość
Justyna,
po pierwsze nie pisz capsem. Takie są zasady, wystarczy się z nimi zapoznać. Dzięki

Poza tym - niech mi niektóre osoby wybaczą - ale żałosne jest pisanie typu: "kupię, proszę, mój mail:.... piszcie, kto ma!"
Dajcie spokój. Wystarczy poczytać posty wyżej. Jest co najmniej kilka propozycji sprzedaży lub podania namiarów na sprzedawców.
W interesie kupującego leży kupno produktu! Sprzedawcy aż tak nie zależy, on prędzej czy później sprzeda - tym bardziej, że adi jest towarem popytnym.

Jeśli kogoś uraziłam - sorki.
Witam
co do capsa to rowniez się zgadzam, ale z resztą nie bardzo, bo nie tylko kupującemu zależy na kupnie, ale i sprzedającemu powinno zależeć na sprzedaży - to po pierwsze, a po drugie ja np. (nie chce się wypowiadac w imieniu innych) nie umiem wejśc na tzw priva, poprostu rzadko tu jestem i jakos nigdy wcześniej nie probowałąm tego robić. kiedys na innym forum podałam swojego maila i nikt z tego problemu nie robił. Poprostu uwazam, ze jak ktoś chce coś sprzedać to moze się do mnie odezwac i tyle, a jak nie to nie:P


Witam
co do capsa to rowniez się zgadzam, ale z resztą nie bardzo, bo nie tylko kupującemu zależy na kupnie, ale i sprzedającemu powinno zależeć na sprzedaży - to po pierwsze, a po drugie ja np. (nie chce się wypowiadac w imieniu innych) nie umiem wejśc na tzw priva, poprostu rzadko tu jestem i jakos nigdy wcześniej nie probowałąm tego robić. kiedys na innym forum podałam swojego maila i nikt z tego problemu nie robił. Poprostu uwazam, ze jak ktoś chce coś sprzedać to moze się do mnie odezwac i tyle, a jak nie to nie:P
emmm jak m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 18:06   #129
justyna251184
Przyczajenie
 
Avatar justyna251184
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Wyślij wiadomość przez Yahoo do justyna251184
Dot.: Adipex


Edytowane przez justyna251184
Czas edycji: 2011-02-23 o 20:55
justyna251184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 19:59   #130
najcuduko
Raczkowanie
 
Avatar najcuduko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 68
GG do najcuduko
Dot.: Adipex

Skąd w Tobie tyle agresji i braku szacunku? Zauważ, że zwrócilam się do Ciebie grzecznie, używam dużej litery, kiedy mówię o Tobie... czego niestety nie można powiedzieć o Twoim wpisie.
Moja grzeczna wypowiedź wywołuje w Tobie reakcję nieadekwatną do akcji... Jesteś pewna, że to ja mam problem?

A jeżeli chcesz ze mną dyskutować na temat netykiety w sieci - zapraszam na priv. Bo zasada jest taka (o czym zapewne wiesz, bo - cyt. - konsultowałaś się) - że nie zaśmieca się wątku wpisami nie na temat.

PS popracuj nad ortografią.

Na kolejne zaczepki nie odpowiadam. Nie będzie reakcji na Twoje frustracje.

Edytowane przez najcuduko
Czas edycji: 2011-02-23 o 20:27 Powód: brak przecinka :)
najcuduko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:36   #131
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

Hallo? To jest forum o Adim a nie o kulturze osobistej. Po wpisie widać kto jest kulturalny a kto nie Pozdrawiam Panie
P.S Reszta powinna ignorować te wpisy i tak robi,ale ostatnio zmienił się wątek forum więc chciałam grzecznie zwrócić uwagę
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 20:44   #132
justyna251184
Przyczajenie
 
Avatar justyna251184
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Wyślij wiadomość przez Yahoo do justyna251184
Thumbs down Dot.: Adipex


Edytowane przez justyna251184
Czas edycji: 2011-02-23 o 21:14
justyna251184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:50   #133
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

Justynko Proszę o spokój

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Toć mamy ważniejszy problem niż pisownia, czy nie tak?
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:52   #134
justyna251184
Przyczajenie
 
Avatar justyna251184
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Wyślij wiadomość przez Yahoo do justyna251184
Dot.: Adipex

A tak wracając do Adi.... to może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem .....Ja na razie czekam na .... i ćwiczę codziennie po 30min.chodzę na steperze i 60 brzuszków ciężko troszkę bo wcześniej już ćwiczyłam ale przestałam jak nie było widać rezultatów , ale mam nadzieje że jak będę brała Adi to coś się ruszy.....Napiszcie jak jest z Wami....co jecie itd ...
justyna251184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:04   #135
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

Justnko... Ja czekam na swoją paczkę.... ale doświadczenia każdy ma inne Dieta to po pierwsze Po drugie nie można zażywać Adipexu i nic nie jeść bo to chore(przynajmniej dla mnie)podobno nie chce się jeść ale jedz 3 główne posiłki + 2 małe przekąski i powinno być tak
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:17   #136
justyna251184
Przyczajenie
 
Avatar justyna251184
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Wyślij wiadomość przez Yahoo do justyna251184
Dot.: Adipex

dziekuję postaram się coś skombinować ...mam na myśli jakąś fajną dietkę jak już będą rezultaty to się z Wami podzielę doświadczeniem! Przepraszam za wpisy za siebie i za .... :p
justyna251184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:26   #137
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

Daj znać bo też jestem ciekawa.....A ja po rozpoczęciu swojego ROMANSU z Adim będę relacjonować co tydzień co i jak
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:30   #138
justyna251184
Przyczajenie
 
Avatar justyna251184
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Wyślij wiadomość przez Yahoo do justyna251184
Dot.: Adipex

ok czekam z niecierpliwością
justyna251184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 08:06   #139
martaojoj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Adipex

Ja stosuje Adi.. od 4dni, jeśli chodzi o wagę to zmniejszyła się o 3kg, ale nie wiem czy to oczyszczenie organizmu, czy zalegająca woda. Bardzo często oddaje mocz, dużo pije, w ciągu dnia wogóle nie mam apetytu, Na siłe zjadam śniadanie typu : serek wiejski i 1 kanapka wasy z wędliną, na obiad zjadam też na siłę jakąś zupę, na kolacje owoc i na tym kończy się moje jedzenie, nie mam apetytu, jestem trochę rozkojarzona, i ciągle szukam sobie jakiegoś zajęcia, chwilami boli mnie głowa, ale nie mam problemu ze snem . ogólnie jestem zadowolona. Czekam na większy efekt. Dodam że stosuje jedną tabletkę dziennie o godz.11.
martaojoj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 10:45   #140
0077iwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Adipex

Witam wszystkie Panie bardzo chcę się z Wami poodchudzac ale nie mam tabl. JAK KTOŚ MA DO SPRZEDANIA TO PROSZE O WIADOMOSC gg10316383 pozdrawiam bardzo mi zależy:pros i:

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------
---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------


---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Edytowane przez 0077iwa
Czas edycji: 2011-02-24 o 13:25
0077iwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 13:09   #141
xxxklaudii
Raczkowanie
 
Avatar xxxklaudii
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Adipex

oooooo grt dziewczyny

Ja się wczoraj dowiedziałam ze wróci meridia do aptek Nie brałam tego ale dla tych które brały to chyba dobra nowina
__________________
W Tym dzikim dla Nas świecie gdzie o miłości mówi się źle, gdzie sex jest lekarstwem na nudę, a narkotyk pomaga znieść życie, nie wyrzekaj się własnych praw i bądź zawsze człowiekiem...


xxxklaudii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 14:40   #142
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Adipex

hello
tak właśnie, zmienił się lekko temat wątku. Odnośnie Adiego, zażywam ponad tydzień i muszę powiedzieć szczerze, że coś w tym musi być, niby maluteńka tabletka, a działa cuda wręcz

no i podobnie jak martaojoj w wiekszości przypadków zjadam coś bo wiem, że właśnie nadeszła pora posiłku. Jem małe porcje, piję dużo wody i czerwonej herbatki no i niestety kawę, której nie powinno się pić przy Adim bo podnosi ciśnienie etc. ale piję tak słabe kawy, że nie czuję niepokojących zmian. A, zapomniałabym dodać, również jedna tabletka dziennie pomiędzy 10.00-11.00 po śniadanku oczywiście

A jak u Was Dziewczynki? Doszła już do Was paczuszka? Podzielcie się swoimi pierwszymi wrażeniami i być może doświadczeniami.
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 19:32   #143
xxxklaudii
Raczkowanie
 
Avatar xxxklaudii
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Adipex

Ja tam piłam pamiętam ze 3 kawy i jeszcze energetyczne napoje Ale ja zawsze taka extreme byłam Nawet teraz pije z 6 energet. + 2 kawy , wiem głupota ale to już przyzwyczajenie..
__________________
W Tym dzikim dla Nas świecie gdzie o miłości mówi się źle, gdzie sex jest lekarstwem na nudę, a narkotyk pomaga znieść życie, nie wyrzekaj się własnych praw i bądź zawsze człowiekiem...


xxxklaudii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 20:16   #144
fbaasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Adipex

Witam! Jak to jest z tym adipexem. Wczoraj moj wujek byl w czechach zeby wykupic mi adipex a ze mieszka blisko granicy to nie bylo to dla niego problemem. I okazuje sie ze lek zostal wycofany-tak mu powiedziala aptekarka. Co wy o tym myslicie?
fbaasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:24   #145
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

Poniekąd prawda.... Ma być wycofany z aptek w Czechach ale chyba nie ze wszystkich od razu... Pozdrawiam
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 06:55   #146
najcuduko
Raczkowanie
 
Avatar najcuduko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 68
GG do najcuduko
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez xxxklaudii Pokaż wiadomość
Ja się wczoraj dowiedziałam ze wróci meridia do aptek Nie brałam tego ale dla tych które brały to chyba dobra nowina

Klaudia, to pewna wiadomość? Jeśli tak, to czekam z niecierpliwością.
Meridka jest cudowna, no i mam dostęp
Działa na mnie o niebo lepiej niz adipex.
__________________

najcuduko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 08:29   #147
xxxklaudii
Raczkowanie
 
Avatar xxxklaudii
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez najcuduko Pokaż wiadomość
Klaudia, to pewna wiadomość? Jeśli tak, to czekam z niecierpliwością.
Meridka jest cudowna, no i mam dostęp
Działa na mnie o niebo lepiej niz adipex.

Moj znajomy ma aptekę więc jest w temacie i powiedział że Meridia wróci na czasie,że sam właśnie czeka. Zmienią tylko składnik.... bla bla bla on jak sie rozgada a i tak połowy z tego ich farmaceutycznego języka nie kapuję
__________________
W Tym dzikim dla Nas świecie gdzie o miłości mówi się źle, gdzie sex jest lekarstwem na nudę, a narkotyk pomaga znieść życie, nie wyrzekaj się własnych praw i bądź zawsze człowiekiem...


xxxklaudii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 09:36   #148
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez justyna251184 Pokaż wiadomość
dziekuję postaram się coś skombinować ...mam na myśli jakąś fajną dietkę jak już będą rezultaty to się z Wami podzielę doświadczeniem! Przepraszam za wpisy za siebie i za .... :p
Proponuję dietę proteinową Dr Dukana.... Jest prosta a jak przy Adim nie chce się tak jeść to rewelacja....

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez martaojoj Pokaż wiadomość
Ja stosuje Adi.. od 4dni, jeśli chodzi o wagę to zmniejszyła się o 3kg, ale nie wiem czy to oczyszczenie organizmu, czy zalegająca woda. Bardzo często oddaje mocz, dużo pije, w ciągu dnia wogóle nie mam apetytu, Na siłe zjadam śniadanie typu : serek wiejski i 1 kanapka wasy z wędliną, na obiad zjadam też na siłę jakąś zupę, na kolacje owoc i na tym kończy się moje jedzenie, nie mam apetytu, jestem trochę rozkojarzona, i ciągle szukam sobie jakiegoś zajęcia, chwilami boli mnie głowa, ale nie mam problemu ze snem . ogólnie jestem zadowolona. Czekam na większy efekt. Dodam że stosuje jedną tabletkę dziennie o godz.11.
martaojoj to rewelacja chciałabym w 4 dni zgubić 3kg bo mam sporo do "zrzucenia"... Mój mąż jak mieliśmy na próbę listek z "czarnego" rynku-to na 8tabl zgubił tylko 2kg A ja gubię jeszcze wolniej bo mam Tarczycę Wychodzi na to że Tobie łatwiej gubić kilogramy tego mogę Ci pozazdrościć o inne rzeczy nie potrafię.... hahhahaaa no o męża to najbardziej Trzymam kciki.Pozdrawiamy.
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:51   #149
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Adipex

Nie obawiacie się tego, że gdy skończycie kurację, powróci Wam normalny apetyt i znowu zaczniecie tyć, bo za szybko schudłyście?
To zupełnie tak, jak sposób tasiemcowy. Ostatnio słyszałam, że tasiemce mają być kuracją odchudzającą. Działa to mniej więcej na tej samej zasadzie. Niweluje skutki, jednak przyczyn nie rusza.
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 12:56   #150
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Nie obawiacie się tego, że gdy skończycie kurację, powróci Wam normalny apetyt i znowu zaczniecie tyć, bo za szybko schudłyście?
To zupełnie tak, jak sposób tasiemcowy. Ostatnio słyszałam, że tasiemce mają być kuracją odchudzającą. Działa to mniej więcej na tej samej zasadzie. Niweluje skutki, jednak przyczyn nie rusza.
tak? Z tego co pamiętam to przy tasiemcu jesz bardzo dużo a jesteś chuda jak patyk
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.