Fitness i Si³ownia- KRAKÓW :) - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-16, 19:57   #691
buddha.b
Raczkowanie
 
Avatar buddha.b
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 270
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez truskawaa Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny? Chodzi ktoras z Was moze na aqua aerobik?? Chcialabym sie przerzucic na ta forme zajec, ale nie wiem ktory klub wybrac zeby zaczac...

Aquapark na pewno odpada, bo tam wszyscy patrza:P
W comcomzonie jest prowadzony na basenie normalnym?
Zostaje pure, ale nie chce sie z nimi wiazac karnetem.
Slyszaalm o energice, maja mnostwo zajec w tygodniu z aqua, ale chodzi moze ktoras z Was i moze cos powiedziec?

Inne kluby?

Pozdrawiam
Twoja wypowied¼ w koñcu sk³oni³a mnie do napisania tu opinii o kilku klubach
Mo¿e siê komu¶ przydadz±

Chodzê do do Energiki na aqua aerobik i bardzo mi siê podoba
Ostatnio nie mia³am czasu,bo trochê mi tam nie po drodze,ale w³a¶nie planujê i¶æ pod koniec tygodnia,tylko pewnie bêdzie problem z miejscami,bo tam zawsze jest full w takich godzinach jak 17.30-20.30,jak to wygl±da wcze¶niej to niestety nie wiem Zajêcia s± super,ale nie ma to nic wspólnego z lekkim machaniem rêkami w wodzie Chodzi³am na zajêcia do ró¿nych prowadz±cych i wycisk by³ zawsze Prowadz±cy pytaj± te¿ przewa¿nie czy kto¶ jest pierwszy raz,ale jak co¶ to wystarczy podnie¶æ rêkê i daæ znaæ,to chêtnie dadz± wskazówki.Chodz± tam kobiety w ró¿nym wieku - od nastolatek do pañ po sze¶ædziesi±tce.Fajne jest to,¿e prowadz±cy obserwuj± i poprawiaj± æwicz±ce,ew.proponuj± l¿ejsz± wersjê æwiczenia jak kto¶ nie daje rady,co nie w ka¿dym klubie siê zdarza.Mi siê tam bardzo podoba,namówi³am te¿ znajom±,która raczej unika³a wody,a wysz³a zachwycona i zaczê³a chodziæ regularnie.
Co do si³owni wydaje siê ma³a,ale nigdy z niej nie korzysta³am.Na typowym fitnessie te¿ nie by³am,ale wspomniana znajoma by³a na zumbie (¶rednio by³a zadowolona,za du¿o ludzi,za ma³o miejsca) i co¶ mówi³a równie¿ o tañcu brzucha (ogólnie ok).

Dla porównania - aqua aerobik w Le Premier na Wadowickiej.Klub fajny,si³ownia bardzo dobrze wyposa¿ona,z sympatycznym i pomocnym trenerem,natomiast aqua aerobik to niestety pora¿ka.Najwiêkszym minusem jest basen,który nie nadaje siê po prostu do tego typu zajêæ.Na ca³ej d³ugo¶ci jest g³êboki,wiêc nie da siê dotkn±æ stopami dna,tylko z boku jest taki brodzik,gdzie z kolei jest zbyt p³ytko i ciasno,¿eby wygodnie æwiczyæ.Prowadz±ca w ogóle nie poprawia³a æwicz±cych,nie mówi³a te¿ nic w stylu "pamiêtajcie o wci±gniêtym brzuchu" By³am tam ze 3 razy,ale to jednak nie to.Basen jest ¶wietny,tyle,¿e do p³ywania,a nie do aqua aerobiku.
Si³ownia polecam,co do zajêæ fitness to niestety jeszcze ich nie testowa³am.Je¶li chcecie siê tam wybraæ to polecam jednak wcze¶niej zadzwoniæ,bo z tego co wiem to klub 2 razy w tygodniu jest na sta³e w ca³o¶ci zarezerwowany na jakie¶ 2 godziny (kiedy¶ ze znajom± tak przyjecha³y¶my sobie w poniedzia³ek po pracy i dowiedzia³y¶my siê ju¿ na miejscu,¿e nic z tego ). Ale ogólnie klub stwarza pozytywne wra¿enie.

Flex na Piwnej (przy placu Bohaterów Getta) - chodzê tam na spinning.Bardzo fajnie,profesjonalnie prowadzone zajêcia Klub bardzo czysty,nowoczesny.Szatnia ma³a,ale to jak wszêdzie chyba Na rowerkach daj± wycisk (oczywi¶cie w zale¿no¶ci od rodzaju zajêæ).Prowadz±cy chêtnie t³umacz± i pomagaj±.Na zajêciach fitness by³am tylko 1 raz,rok temu,to by³ pilates i dziewczyna ¶rednio to prowadzi³a,ale salê maj± z tego co pamiêtam du¿± i te¿ fajnie zrobion±.Nie wiem jak to teraz wygl±da je¶li chodzi o fitness,ale mo¿e przetestujê co¶ nied³ugo to wtedy dopiszê jak to teraz wygl±da

Ok,na dzi¶ to tyle,postaram siê napisaæ o innych klubach ju¿ nied³ugo
__________________
Chodzi o to, rozumiesz, ¿e s± takie chwile,
kiedy patrzysz na wszech¶wiat i my¶lisz: "A co ze mn±?".
I mo¿esz us³yszeæ, jak wszech¶wiat odpowiada: "No a co z tob±?".


Przede wszystkim rób to, co jest najlepsze dla ciebie.
Dziêki temu ¿ycie bedzie o niebo ³atwiejsze.
buddha.b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-17, 18:51   #692
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 14 598
Dot.: Re: Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez cami3101 Poka¿ wiadomo¶æ
O jak mi³o, ¿e nie jestem sama w takiej beznadziejnej sytuacji!) szczerze wszystkim nam wspó³czujê bo mówi±c prosto- nasze pieni±dze zosta³y wy³udzone. Wygl±d i ogólne warunki w jakich siê æwiczy to koszmar. A to, ¿e grafik (który znacz±co wp³yn±³ na moj± decyzjê co do zakupu karnetu) jest nieaktualny to ju¿ "niedotrzymanie warunków umowy"!!!! Macie zamiar zostawiæ to bez echa?
znalaz³am na grouponie info, ¿e zwrotu mo¿na dokonaæ do 10 dni od otrzymania maila z kuponem. Napisa³am im, ¿e chcê zwrotu kasy, bo nie skorzystam z bony z powodu warunków na najni¿szym poziomie. Zobaczymy co odpisz±. U mnei zaklika dni minie miesi±c od zakupu, hmm...
__________________
*
£ydka
*
rzyrafka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-17, 18:54   #693
wiola_1985
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Re: Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Ja chodzê do Fit by Stepu i jestem mega zadowolona mogê z czystym sumieniem poleciæ wam ten klub
wiola_1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-18, 18:40   #694
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 14 598
Dot.: Re: Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez wiola_1985 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja chodzê do Fit by Stepu i jestem mega zadowolona mogê z czystym sumieniem poleciæ wam ten klub
Ja te¿ chodzi³am tam kilka miesiêcy, ale wkurzy³a mnei na maksa sytuacja z szatni± ostatnio. Zajêcia s± w 2 salach- w jednej o pe³nych godzinach, w drugiej o wpó³do. I 2 razy ju¿ nie zosta³am wpuszczona do szatni jak sz³am na pilates i siê spó¼ni³am przez to na 19 bo nie by³o ju¿ kluczyków, bo wcze¶niej przysz³y dziewczyny które na dole mia³y zumbê o 19.30. No ja nie wiem po co siedzieæ w klubie ponad pó³ godziny?! Paranoja jaka¶! A babka na recepcji do mnie z tekstem, ¿e przecie¿ ona nie mo¿e nie wpu¶ciæ klienta- a ja to co, nie klient? Szkoda mi trochê, bo mia³am 2 ulubione zajêcia. Ale co¶ takiego mnie strasznie denerwuje i wytr±ca z równowagi.
Jak dostanê zwrot za tego groupona nieszczêsnego (odpisali szybko, ze oddadz±) to chyba spróbujê jeszcze kupiæ karnet na miesi±c, ale jak sytuacja z szatni± siê powtórzy to uciekam.
__________________
*
£ydka
*
rzyrafka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-19, 05:08   #695
201704210903
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 12 461
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

ja chodzê do fitbs na body art i tez mnie wkurza³a przepe³niona szatnia, ale kluczyk zawsze by³.... inna sprawa, ¿e do szafki nie mog³am siê dopchaæ
201704210903 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-25, 11:47   #696
wiola_1985
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Re: Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

szczerze, to mi siê taka sytuacja nie zdarzy³a. Fakt, jest du¿o ludzi ale to chyba uroki sezonu przedwakacyjnego ;D Dziewczyny nie wiem jak wy ale dla mnie zajêcia w fit by step s± super
wiola_1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-25, 13:13   #697
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 14 598
Dot.: Re: Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Owszem, same zajêcia s± super. NAtomiast ten brak kluczyka zdarzy³ mi siê jak sz³am na pilates, a ¿eby na takei zajêcia wpadaæ po 5ciu minutach zestresowanym na maksa to ju¿ jest bez sensu, bo to mega przeszkadza w tych æwiczeniach akurat...
__________________
*
£ydka
*
rzyrafka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 21:53   #698
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 224
Dot.: Re: Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

A ja nadal polecam Infinity na Bosaków Chodzê tam praktycznie od pocz±tku istnienia i jestem bardzo zadowolona Ale fakt, jest kilka porannych zajêæ, które siê nie odbywaj± lub jest zmieniony ich charakter ale mi to akurat nie przeszkadza. Lubiê wszystkie æwiczenia, byleby to nie by³a zumba
Galijka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-28, 09:43   #699
201704210903
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 12 461
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

by³am ostatnio w ramach testu w m³ynie na rowerkach - nie podoba³o mi siê, pójdê jeszcze na body art i body sculp - zobaczymy...
w fbs na rowerkach ka¿dy ma pulsometr i mo¿na kontrolowaæ têtno, a w m³ynie dziewczyna mówi³ ¿eby uwa¿a¿ zeby puls nie spad³ poni¿ej 65% - a sk±d mam wiedzieæ czy mam 65 czy mo¿e 60?? nie podoba³o mi siê, ¿e nie podchodzi do nas ¿eby skorygowaæ jazdê
201704210903 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-01, 13:58   #700
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 224
Dot.: Infinity czy Pure? Krakow

Trzy sale do zajêæ? Rozumiem, ¿e liczymy fitness, spinning i sala do muay thai To fakt, s± trzy Ale pomijaj±c, ja nie krytykowa³am Infinity, chodzê tam i jestem bardzo zadowolona z tego klubu. Ja tylko stwierdzi³am, ¿e basenu nie ma
Galijka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-01, 21:24   #701
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 490
Dot.: Infinity czy Pure? Krakow

Cytat:
Napisane przez krakowianka09 Poka¿ wiadomo¶æ
nie ma basenu, ale sa trzy sale do zajêc , maja nawet jedn± z ringiem bokserskim i ¶wietn± kadrê isntruktorsk±.POLECAM!!! Poza tym to co mnie przekona³o to przy umowie na rok ka¿dego miesi±ca dostaje jaki¶ bonus, s± elastyczni i nikt mi nie ¶ci±ga pieniêdzy z konta jak zachorujê.

klub warty polecenia!!zdecydowanie!!
By³am parê razy w infinity i mnie nie przekonal klub

Co do kadry intruktorskiej... spinning ok, ale fitness... jesli intruktorka na wzmacnianiu liczy do 10 i 20 to ja nie wiem gdzie sie szkolila i czy wie co to jest blok w muzyce
Plus uklad wykrecajacy kolana, i wzmacnianie nie wiem ktorych partii ciala... Chcialo sie wyjsc z zajec ale NIGDY tego nie robie.

To byla jedna U innej np step byl w porzadku

Tyle
__________________
truskawaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 23:42   #702
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 2 718
Dot.: Infinity czy Pure? Krakow

Infinity

Na pure siê bole¶nie przejecha³am.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-20, 05:09   #703
201704210903
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 12 461
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

ja wczoraj posz³am do tribal na zajêcia do Natalii - teraz wszystko mnie boli, ledwo ruszam rêkami i nogami, daje niez³y wycisk
201704210903 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-20, 19:17   #704
milosniczkafit90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-06-30 o 07:39
milosniczkafit90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-25, 10:51   #705
201704210903
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 12 461
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

to super, ¿e za³o¿y³a¶ konto specjalnie po to zeby nam o tym powiedzieæ

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-06-30 o 07:39
201704210903 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-28, 13:47   #706
milosniczkafit90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Od czego¶ trzeba zacz±æ.
milosniczkafit90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-29, 23:20   #707
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 224
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Fakt, reklama jak siê patrzy
Galijka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 22:39   #708
madzius_krk
Raczkowanie
 
Avatar madzius_krk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomo¶ci: 81
Send a message via Skype™ to madzius_krk
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Witajcie. Wiem dziewczyny, ¿e tutaj piszecie o klubach, ale mam takie pytanko, jak widzê ¿e jeste¶cie "w temacie"... Lepiej æwiczyæ jeden rodzaj, np. zumbê czy BUP, czy lepiej jest mieszaæ style a efekt dla spalania tych okropnych kalorii bêdzie lepszy?
Ostatnio na fitessie by³am dla przyjemno¶ci z 2 lata temu i to na pilatesie, wiêc teraz na nowo muszê siê zorientowaæ

Notabene chodzi³am do Extrem, a teraz widzê ¿e to Tribal
__________________
I'm GLAD
madzius_krk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-02, 05:46   #709
201704210903
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 12 461
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez madzius_krk Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie. Wiem dziewczyny, ¿e tutaj piszecie o klubach, ale mam takie pytanko, jak widzê ¿e jeste¶cie "w temacie"... Lepiej æwiczyæ jeden rodzaj, np. zumbê czy BUP, czy lepiej jest mieszaæ style a efekt dla spalania tych okropnych kalorii bêdzie lepszy?
Ostatnio na fitessie by³am dla przyjemno¶ci z 2 lata temu i to na pilatesie, wiêc teraz na nowo muszê siê zorientowaæ

Notabene chodzi³am do Extrem, a teraz widzê ¿e to Tribal
wydaje mi siê, ¿e na spalanie to bardziej jaki¶ step, rowerki, a BPU na kszta³towanie sylwetki.... za bardzo siê nie znam, ale chodzê na ró¿ne rodzaje æwiczeñ, ¿eby æwiczyæ ró¿ne miê¶nie na zumbie jeszcze nie by³am, wiêc nie wiem na czym polega
201704210903 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 20:21   #710
onevittoria
Raczkowanie
 
Avatar onevittoria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 230
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez Vredotaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja polecam klub La Loba na Dauna (niedaleko przystanku). Klub jest ¶wie¿o otwarty (od grudnia 2010). Chodzê tam praktycznie od samego pocz±tku, po 3 a nawet 4 razy w tygoniu na zajêcia typu BPU, TBC, Zumba. Maja bogat± ofertê dla Pañ w ró¿nym wieku i kondycji. Jest k±cik malucha gdzie mamy mog± zostawiæ swoje pociechy. Oprócz zajêæ fitness, s± masa¿e, sauna na podczerwieñ, vacu, vibra i rollen. W klubie s± te¿ zajêcia dla dzieci.

Jestem bardzo zadowolona. Jest fantastyczna atmosfera, ¿e siê czuje ¿e to miejsce dla kobiet. No i efekty æwiczeñ te¿ s±
chodzilam tam przez ok 3 mce, glownie na vacu i rollen, nowy klub, przynajmniej czysto jest, ale panie z obslugi wg mnie pozostawiaj± nieco do ¿yczenia.... przynajmniej niektóre
__________________


onevittoria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-04, 12:04   #711
madzius_krk
Raczkowanie
 
Avatar madzius_krk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomo¶ci: 81
Send a message via Skype™ to madzius_krk
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Poka¿ wiadomo¶æ
wydaje mi siê, ¿e na spalanie to bardziej jaki¶ step, rowerki, a BPU na kszta³towanie sylwetki.... za bardzo siê nie znam, ale chodzê na ró¿ne rodzaje æwiczeñ, ¿eby æwiczyæ ró¿ne miê¶nie na zumbie jeszcze nie by³am, wiêc nie wiem na czym polega
W³a¶nie wybieram siê na BUP, a jak wiadomo grafiki s± zró¿nicowane w klubach st±d moje pytanie Nie zawsze bêdê mog³a trafiæ na jeden trening. Niestety, na rowerek nie mogê z powodów zdrowotnych.
Dziêki za odp.
__________________
I'm GLAD
madzius_krk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-10, 12:13   #712
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 084
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Dziewczyny
Mam pytanie do osób ,które chodza do klubu Atlantic na Stradomskiej.chcê sobie tam wykupiæ karnet na konkretna ilosc wejsc ,zastanawiam sie jakie jest ob³o¿enie si³owni i salki cardio w godzinach popo³udniowych i wczesnowieczornych ? tak ok 17- 21?

Gdy¿ nie ukrywaj±c w czesci cardio jest bardzo malutko sprzêtu i nie chce wkopaæ sie w sytuacje, gdy wchodz±c na jedno wej¶cie okaze siê, ze nie mam na czym æwiczyæ...

Bêdê wdziêczna za informacje
pozdrawiam
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minera³y,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-11, 10:14   #713
wiola_1985
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Dziewczyny szukam kole¿anki, która bêdzie chcia³am chodziæ ze mn± na fitness. S± wakacje, mam du¿o wolnego czasu i chcia³abym go aktywnie spo¿ytkowaæ ;D
Karnet dla dwóch osób w Fit by Step za 159z³ na fitness albo si³owniê. Która¶ chêtna?????
wiola_1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-11, 11:24   #714
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Witam, pyta³ kto¶ wcze¶niej o Relax Body Club na Mogilskiej. Skorzysta³y¶my z kole¿ank± z Grupona na 8 wej¶æ i jeste¶my zadowolone. Próbowa³y¶my ró¿nych zajêæ i wiêkszo¶æ by³a ok. Polecam szczególnie Body Shape z Mi³k±. Odradzam wszelkie zajêcia z Joann± (BPU, czy Body Mind) - zajêcia bardzo energiczne, ale dla nas by³y zbyt chaotyczne, a szczytem ju¿ by³o, gdy prowadz±ca w trakcie zajêæ ucina³a sobie pogawêdki z kole¿ankami zamiast zaj±æ siê grup±. Poza tym mi spodoba³a siê joga z Malwin±, choæ ciê¿ko oceniaæ poziom zajêæ, gdy¿ by³am na jodze pierwszy raz w ¿yciu. Do tego pilates z Magd± te¿ by³ ok.
Teraz szukam jakiego¶ fitness bli¿ej Azorów. Mo¿e która¿ mog³aby co¶ napisaæ o MagicFit na Rusznikarskiej albo Bodyhit na Kazimierza Wielkiego?
__________________
Sutaszujê

G³ówna przyczyna rozwodów?
Kobiety my¶l±, ¿e po ¶lubie mê¿czyzna siê zmieni, a on siê nie zmienia, natomiast mê¿czy¼ni maj± nadziejê, ¿e kobieta siê nie zmieni, a ona siê zmienia.
Dorotheaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-11, 23:26   #715
drew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

w najbli¿sz± sobotê jest otwarcie nowego klubu fitness m³yn na Zab³ociu (ul. Przemys³owa), podobno maj± byæ pokazowe zajêcia fitness, zajêcia z samoobrony dla rodziców z dzieæmi, zajêcia na basenie dla niemowlaków i jeszcze jaka¶ wystawa i koncert.

a poza tym to dobra okazja ¿eby zobaczyæ sam klub bo podobno robi meeega wra¿enie!
drew jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-15, 11:58   #716
Malinka_gosiaczek
BAN sta³y
 
Avatar Malinka_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Pilates Kraków - gdzie warto? Kto¶ ze mn±?

wiem ¿e to w±tek o kraków ale gdzie warto pój¶æ w wwie?
Malinka_gosiaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-16, 13:43   #717
201704210903
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 12 461
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, pyta³ kto¶ wcze¶niej o Relax Body Club na Mogilskiej. Skorzysta³y¶my z kole¿ank± z Grupona na 8 wej¶æ i jeste¶my zadowolone. Próbowa³y¶my ró¿nych zajêæ i wiêkszo¶æ by³a ok. Polecam szczególnie Body Shape z Mi³k±. Odradzam wszelkie zajêcia z Joann± (BPU, czy Body Mind) - zajêcia bardzo energiczne, ale dla nas by³y zbyt chaotyczne, a szczytem ju¿ by³o, gdy prowadz±ca w trakcie zajêæ ucina³a sobie pogawêdki z kole¿ankami zamiast zaj±æ siê grup±. Poza tym mi spodoba³a siê joga z Malwin±, choæ ciê¿ko oceniaæ poziom zajêæ, gdy¿ by³am na jodze pierwszy raz w ¿yciu. Do tego pilates z Magd± te¿ by³ ok.
Teraz szukam jakiego¶ fitness bli¿ej Azorów. Mo¿e która¿ mog³aby co¶ napisaæ o MagicFit na Rusznikarskiej albo Bodyhit na Kazimierza Wielkiego?
ja chodzi³am do bodyhit - b. mi siê podoba³o, najbardziej BPU z Magd±, bardzo energiczne, wyczerpuj±ce i ma³o nudne (a nudzê siê szybko), jak chodzi³am to nie by³o tam zajêæ typu body shape czy joga
201704210903 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-16, 22:22   #718
kasiaa09
Raczkowanie
 
Avatar kasiaa09
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 41
Fitness

Mam pytanie.
Gdzie w Krakowie mo¿e zapisaæ siê na fitness 15 latka. ?
proszê o nazwy fafnych, niedrogich clubów : ) .
kasiaa09 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-17, 10:31   #719
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Poka¿ wiadomo¶æ
ja chodzi³am do bodyhit - b. mi siê podoba³o, najbardziej BPU z Magd±, bardzo energiczne, wyczerpuj±ce i ma³o nudne (a nudzê siê szybko), jak chodzi³am to nie by³o tam zajêæ typu body shape czy joga
A kiedy chodzi³a¶? Bo my od po³owy czerwca do po³owy lipca. Teraz widzê, ¿e w okresie wakacyjnym bardzo du¿o siê pozmienia³o. Nie ma zajêæ z Mi³k±, a za to jest bardzo du¿o z Joann±, której, tak jak napisa³am wcze¶niej, nie polecam. Fajna jest joga z Malwin± i teraz jest 3 razy w tygodniu.
__________________
Sutaszujê

G³ówna przyczyna rozwodów?
Kobiety my¶l±, ¿e po ¶lubie mê¿czyzna siê zmieni, a on siê nie zmienia, natomiast mê¿czy¼ni maj± nadziejê, ¿e kobieta siê nie zmieni, a ona siê zmienia.
Dorotheaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-17, 10:56   #720
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 725
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez drew Poka¿ wiadomo¶æ
w najbli¿sz± sobotê jest otwarcie nowego klubu fitness m³yn na Zab³ociu (ul. Przemys³owa), podobno maj± byæ pokazowe zajêcia fitness, zajêcia z samoobrony dla rodziców z dzieæmi, zajêcia na basenie dla niemowlaków i jeszcze jaka¶ wystawa i koncert.

a poza tym to dobra okazja ¿eby zobaczyæ sam klub bo podobno robi meeega wra¿enie!
klub jest boski wykupilam karnet niedawno
thisriveriswild jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-10-01 22:02:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.