L'oreal Panoramic Curl ??????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-09, 16:55   #1
Carmel
Przyczajenie
 
Avatar Carmel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23

L'oreal Panoramic Curl ???????


hej dziewczyny!
chce sobie kupic tusz Loreal Panoramic Curl, czy możecie cos o nim powiedziec, czy rzeczywiscie jest dobry? i mocno podkręca rzęsy??? czy moze znacie jakis inny dobry, ktory mocno wywija rzęsy??
__________________
Carmen
Carmel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 19:00   #2
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: L'oreal Panoramic Curl ???????

hmm ja mam panoramic curl i mogę stwierdzić że prawie nie podkręca... jeśli oczekujesz rzęs wyraźnie zaznaczonych to napewno to nie ten tusz.. ponieważ daje bardzo delikatny efekt i żeby mocniej było go widać trzeba nakładać kilka warstw co zupełnie mija sie z celem bo po nałożeniu 3-4 rzęsy są nie dość że posklejane to są na nich grudki fe. kiedyś byłam z niego zadowolona a teraz już nie (szczoteczka jak nabiera tuszu to włoski na niej sie sklejają nie mówiąc o rzęsach...)
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 20:33   #3
Hyang
Raczkowanie
 
Avatar Hyang
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Wyślij wiadomość przez MSN do Hyang
Dot.: L'oreal Panoramic Curl ???????

Odradzam, moim zdaniem ten tusz to pieniadze wyrzucone w błoto.Ja mam i uzyłam dosłownie raz, ponieważ tusz niesamowicie sie kruszy...cały dzien z tym tuszem na rzesach zakrawa na sredniowieczna torture "kropla drąży głowę"(moze kupiłam stary ??)..
Zreszta, jak zapewne wiesz, tusze to bardzo indywidualna sprawa.Przejrzyj KWC-wielu osobom podpasowały tusze Maybelline lub Max Factor, za to L'Oreal czesto zbiera ciegi
Hyang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 20:49   #4
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: L'oreal Panoramic Curl ???????

ja uwielbiam panoramic Curl. mam cienkie i dlugie rzesy a ten tusz genialnie je podkeca i usztywnia tak, ze trzymaja fason caly dzien. u mnie sie nie kruszy, moze dlatego ze nie nakladam wiecej niz dwie warstwy. mam brazowy juz pol roku i raz go tylko rozcienczylam dwufazowym yves rocher, jest jak nowy. ale przyznam ze potrwalo chyba z miesiac zanim nauczylam sie dobrze poslugiwac ta szczoteczka.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 22:09   #5
Hyang
Raczkowanie
 
Avatar Hyang
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Wyślij wiadomość przez MSN do Hyang
Dot.: L'oreal Panoramic Curl ???????

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
ja uwielbiam panoramic Curl. mam cienkie i dlugie rzesy a ten tusz genialnie je podkeca i usztywnia tak, ze trzymaja fason caly dzien. u mnie sie nie kruszy, moze dlatego ze nie nakladam wiecej niz dwie warstwy. mam brazowy juz pol roku i raz go tylko rozcienczylam dwufazowym yves rocher, jest jak nowy. ale przyznam ze potrwalo chyba z miesiac zanim nauczylam sie dobrze poslugiwac ta szczoteczka.
To ja najwidoczniej trafilam na wybrakowany lub stary egzamplarz i jedyne efekty jakie zauwazyłam to byly okruchy tuszu w oku
Nie po to jednak pisze - ten Yves Rocher swietnie rozciencza zaschniete tusze, co nie ?
Hyang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 08:21   #6
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: L'oreal Panoramic Curl ???????

Ja mogę potwiedrdzić to co pisze Rzyrafka - moje rzęsy są raczej krótkie i proste a dzięki tej szczoteczke w Panoramic'u ładnie się podkręciły (ale trzeba się nauczyć tą szczotą malować ) Natomiast sam tusz (maź w pojemniku) jest już kiepska - szybko gęstnieje i wysycha - stąd grudki Nie przepadam za tym tuszem bo czuję go na rzęsach.

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 13:26   #7
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: L'oreal Panoramic Curl ???????

kiedys tez rozcienczalam dwufazowym lorealem i tez byl dobry, chyba nawet do niego wroce. a te grudki to biora sie moim zdaniem z tego ze jak sie przyjrzycie pod swiatlo ot ten tusz ma takie jakby blyszczace drobinki i moze to one tak dzialaja jak tusz zeschnie troche ...?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.