Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-03, 07:03   #421
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Ja ☠☠☠☠☠☠☠e z tą moją "koleżanką" z sali. Mam ochotę jej strzelić. Nic do niej nie dociera co mówią położne. Chodzi w zakrwawionej szpitalnej koszuli. Wczoraj położna dała jej czystą to już wczoraj zdążyła ubrudzić. Nie trzyma dziecka w wózeczku bo niby na naszą lampę patrzy i wzrok straci. Po skorzystaniu z łazienki nie umyje nawet rak.
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 07:22   #422
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Moj synek plakal caly czas, i to tak strasznie, jakby go ze skory obdzierali. Dopiero, jak zmienilismy butelki na dr Brown's, wszystko przeszlo. U malej kolek brak.

Ale z tego, co wiem, Madzia ma butelki dr Brown's, a poza tym, objawy sa inne, wiec obstawiam, ze to nie kolki, tylko problem z kupka. Albo alergia na mleko.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
Ja też używam tych butelek. Czasem się zdarzy, że włsanie mała krzyczy jakby ja ze skóry obdzierali, ale to trwa max 2 min i da się ją uspokoić. Więc u nas to nie kolki. No nic trzeba z pediatra porozmawiać.
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 08:04   #423
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Kapało? To nic w porównaniu z moim strumieniem. Powaźnie, tak jakby ktos zrobil dziurke w puszce coli, tak tryskało z jednego sutka. Mała dostała w oko i po policzku, łóźko tez ucierpiało hehe Nie wiedziałam, ze takie coś jest możliwe.
Też tak mam

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Ja ☠☠☠☠☠☠☠e z tą moją "koleżanką" z sali. Mam ochotę jej strzelić. Nic do niej nie dociera co mówią położne. Chodzi w zakrwawionej szpitalnej koszuli. Wczoraj położna dała jej czystą to już wczoraj zdążyła ubrudzić. Nie trzyma dziecka w wózeczku bo niby na naszą lampę patrzy i wzrok straci. Po skorzystaniu z łazienki nie umyje nawet rak.
O rany...
A imię już dla synka wybrane?
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 08:08   #424
Weronia93
Rozeznanie
 
Avatar Weronia93
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 730
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Kaska cos stosujesz?



Zapomniałam chyba napisać, wczoraj wybraliśmy imię - Tomasz
Piękne imię gratulacje za wybranie imienia

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;62533701]To mi z prawego cyca tak leci że ciężko nam się karmi na siedząco. Mała się krztusi i też ją już nie raz zalałam przy karmieniu pielucha mokra

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Od tego czasu jak moja Hania sie zaczęła krztusić mlekiem zaczęłam przed każdym karmieniem odciągać przynajmniej 5ml mleka wten sposób mała ma mieki sutek a piersi nie są pełne

Moja Hania ma rownież problemy z kupkami i oddawaniem pierdziuszkow wtedy strasznie sie pręży wierci ale nie płacze dawałam sabsimplex ale to nie pomogło bo ma zastosowanie na kolki i podałam dicoflor i pomału pomaga szkoda ze tylko 3 razy dziennie po 2 kropelki bo jej naprawdę to pomaga

Co do pampersow my używamy premium care z pamersa tak samo chusteczki moim zdaniem są najlepsze dużym ułatwieniem jest ten pasek pokazujący czy jest siku czy nie ma . Dostaliśmy ostatnio zielone pampersy dzadostwo jakieś wcale nie przepuszcza powietrza i śmierdzą ale szybko zużyliśmy
__________________
Ślub 26.09.015
21.06.2016 Hanna
Weronia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 08:19   #425
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Aaa nie doczytałam o tym imieniu Bardzo ładne, Fiazo
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 08:26   #426
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Obchodu pediatrycznego to ja się chyba dziś nie doczekam. Ciekawe czy choć ginekologiczny będzie. Muszę o te czopki poprosić.
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 08:38   #427
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Weronia, my tez uzywamy Pampers Premium Care. Nie wiedzialam,ze tam jest jakas miarka pokazujaca ilosc moczu No ale przez 5 lat widze, ze wszystko poszlo do przodu Mielismy probke Dady. Straszne sa te pieluszki. Po zrobieniu siku, pielucha przypominala w dotyku deske. Szybko przebralam mala i zalozylam Pampka. Jak dla mnie Pampki sa bezkonkurencyjne.

Co do obchodu. Nie cierpialam tego.

FIAZO. Bardzo ladne imie wybraliscie. I wcale nie takie czeste teraz.
Polozna, ktora u mnie byla tez powiedziala, ze dawno nie miala dziewczynki o tym imieniu i bardzo dobrze.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 08:39   #428
Weronia93
Rozeznanie
 
Avatar Weronia93
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 730
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Ja ☠☠☠☠☠☠☠e z tą moją "koleżanką" z sali. Mam ochotę jej strzelić. Nic do niej nie dociera co mówią położne. Chodzi w zakrwawionej szpitalnej koszuli. Wczoraj położna dała jej czystą to już wczoraj zdążyła ubrudzić. Nie trzyma dziecka w wózeczku bo niby na naszą lampę patrzy i wzrok straci. Po skorzystaniu z łazienki nie umyje nawet rak.
Miałam taka sama wspolokatorke dodatkowo paliła jak wyszła z łazienki to zawsze była cała w krwi.
Jak miał być obchód to szlam sie okazać przebrać a ona z nocy w tej brudnej piżamie jeszcze z porodówki przepocona i dodatkowo w tej samej podpasce z nocy lekarze zawsze jak zaglądali czy odchody w porządku mówili ze podpaski trzeba zmieniać nawet cześciej niż chodzi sie do wc masakra z nią była jakas stawała w nocy i mówiła ze skrzep jej wyleciał czy chce zobaczyć porażka nie nawet pasty do zębów jej brakło szczotki nie miała ale na papierosy miała
__________________
Ślub 26.09.015
21.06.2016 Hanna
Weronia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 09:08   #429
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Hm kolki trwaja o wiele dluzej, tak ze 2-3 godziny.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:11 ---------- Poprzedni post napisano o 05:10 ----------

I dziecko rozdzierajaco placze, nic nie jest w stanie go uspokoic

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
Też mi się wydaje że kolki to dłuższy płacz. Mama mi gada , że to małe kolki mogą być ale chyba nie

Tych czopkow glicerynowych można bezpiecznie używać? Co ile dni?
Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Moj synek plakal caly czas, i to tak strasznie, jakby go ze skory obdzierali. Dopiero, jak zmienilismy butelki na dr Brown's, wszystko przeszlo. U malej kolek brak.

Ale z tego, co wiem, Madzia ma butelki dr Brown's, a poza tym, objawy sa inne, wiec obstawiam, ze to nie kolki, tylko problem z kupka. Albo alergia na mleko.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
Faktycznie tych butelek używam

Do herbatki mam babyone jakąś antykolkowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Tragedię mialyscie z tymi wspolkoaorkami :/ blee e brudnej koszuli obrzydliwe, i fajki a potem do dziecka ;(

Jak jeszcze mogę pomoc małej z kupą? Szkoda mi jej jak widzę że pręży i nie może zarobić :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 09:31   #430
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Weronia masakra, czyli więcej takich. Na patologii było ok. Na połogu póki nie przenieśli mnie to też dziewczyny ok. A tu to jakaś porażka.
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 09:36   #431
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Jak jeszcze mogę pomoc małej z kupą? Szkoda mi jej jak widzę że pręży i nie może zarobić :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wykładaj na brzuszek, mojej to często pomaga I jeszcze jak leży na pleckach, to przyciągam jej nóżki do brzuszka na kilka sekund i tak kilka razy. O czopkach czytałam, że pomagają, tylko daje się 1/4 czopka, nie cały i podobno można codziennie.
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 09:39   #432
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Na kupki ja bym dawała jakies kropelki. Poza tym dużo kłaść na brzuchu i w pozycji na plecach przyciskac nóżki do brzuszka.
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 09:44   #433
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Zapomniałam chyba napisać, wczoraj wybraliśmy imię - Tomasz
Super, bardzo ładne imię

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Ja ☠☠☠☠☠☠☠e z tą moją "koleżanką" z sali. Mam ochotę jej strzelić. Nic do niej nie dociera co mówią położne. Chodzi w zakrwawionej szpitalnej koszuli. Wczoraj położna dała jej czystą to już wczoraj zdążyła ubrudzić. Nie trzyma dziecka w wózeczku bo niby na naszą lampę patrzy i wzrok straci. Po skorzystaniu z łazienki nie umyje nawet rak.
fuuuuj
jak można być takim niechlujem :/
Współczuję takiej współlokatorki.

ja się cieszę, że tym razem byłam sama na sali, niby sala dwuosobowa, ale nie było dużo porodów i przez cały pobyt w szpitalu byłam sama.



Co do pampersów- my też używamy Pampers Premium Care.
Dla mnie najlepsze
Babydream beznadziejne, jakieś takie sztywne . Te lidlowe też grubsze i sztywniejsze.
Nie wiem jak Dady z tych mniejszych rozmiarów, bo przy starszaku używałam ale od trójek bodajże, bo wczesniej nosił Huggiesy dopóki nie wycofali z Polski.
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 09:57   #434
haneczkab92
Ania
 
Avatar haneczkab92
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cześć
Ja mialam wczoraj za krotki dzien, wiec nie miałam czasu wejsc na wizaż (oprocz poranka późnego)
Sprzatanie, prasowanie a po południu mieliśmy wioskowa impreze(700-lecie wsi)
Poszlam tam z mezem i Hania, bylo duszno, od domu jakieś 300m...Zaczelo sie chmurzyc, lekko padac. Schowałam sie wiec z Hania pod dach(mamy taka nieduza altane-dzieki Bogu). Padalo, trochę grzmialo.. Później lekko przeszło i mielismy isc do domu, ale maz grochowke konczyl jesc... I nagle zarwal sie wiatr i taka nawalnica, ze nic nie bylo widac... Drzewa zgiete w pol, grad... Do tego burza.. Schowalismy się do srodka tej altany.. A to taka mala, z drewna.. Okna takie liche troche.. No i wtedy sie rozpetalo.. Zaczal przeciekac dach, a na dworze masakra, ciemno, nic nie widać bylo:/, porywalo takie wielkie namioty, ktore tam byly.. Mężczyźni musieli to trzymać w takiej nawałnicy ... W koncu mialo sie wrazenie, ze zaraz to wszystko runie, jesli chodzi o altane...
Na szczescie zaczelo sie uspokajac.. Poprosilam o podwozke znajoma.. Zawinelam Hanie w koc i do auta.. Na kolana.. A moje dziecko caly czas spalo
Wiecie jak sie o nia balam..
No ale moje dziecko ma przygody od poczatku
Pozniej jechalam na szkolenie(dodatkowa praca) i jeszcze wrocilam na imprezę maz siedzial z Hania a ja z rodzicami i siostra sie bawilysmy do 01.00 w nocy.. potrzebowalam takiego czasu i zabawy
__________________
16.05.2015r.- ślub!!

19.05.2016r.- narodziny Hani


"Jak na deszczu łza
cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
może być najlepszą z Twoich chwil..."


-35...28,4kg do celu

haneczkab92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 10:07   #435
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Witam, w dwupaku. Synio mnie nie słucha, siedzi w brzuszku. Myślicie, że powinnam zapisać się na jakies dodatkowe usg?

Frazy, współczuję współlokatorki :-(

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Jeszcze jedno pytanie. L4 mam do 8.07. Czy 9.07 jak nie urodzę, w szpitalu dostanę kolejne czy już macierzyński? Lekarka z enelmedu, która dawała zwolnienie kazała mi już nie przychodzić do siebie..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 10:12   #436
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Maja wstaje powoli
Katar jej odciagne bo słychać jak się męczy. Tz w nocy dwa razy był do Malej przez co moglam pospac dłużej.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie. L4 mam do 8.07. Czy 9.07 jak nie urodzę, w szpitalu dostanę kolejne czy już macierzyński? Lekarka z enelmedu, która dawała zwolnienie kazała mi już nie przychodzić do siebie..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Z tego co się orientuję to szpital nie wypisuje l4 tylko wypisze Ci kartke z dniem porodu i od tego dnia będzie Ci macierzyński przyskugiwal.
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 10:15   #437
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Ania, dzięki. Boję się, że w sb nie zaczną indukcji. Muszę o to dopytać. Miki wyjdź już syniu!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 10:21   #438
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Wykładaj na brzuszek, mojej to często pomaga I jeszcze jak leży na pleckach, to przyciągam jej nóżki do brzuszka na kilka sekund i tak kilka razy. O czopkach czytałam, że pomagają, tylko daje się 1/4 czopka, nie cały i podobno można codziennie.
Dziękuję ślicznie
Namierzylas sab simplexa?
Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Na kupki ja bym dawała jakies kropelki. Poza tym dużo kłaść na brzuchu i w pozycji na plecach przyciskac nóżki do brzuszka.
Hm tylko jakie te kropelki? Ja daję dicoflor, rurki windi jeszcze nie mam bo problem na razie i oby tak dalej nie jest wielki. Raz dzień e Hania duzza koope zrobi, czasem w ciągu dnia taka mikro.

Mama Niny lekarz rodzinny może Ci L4 wystawić a potem będziesz miała macierzyński od daty faktycznego porodu. Tak nam na szkoleniu z nowych zasad elektronicznych zwolnień babki z ZUSu tłumaczyly.

Cytat:
Napisane przez haneczkab92 Pokaż wiadomość
Cześć
Ja mialam wczoraj za krotki dzien, wiec nie miałam czasu wejsc na wizaż (oprocz poranka późnego)
Sprzatanie, prasowanie a po południu mieliśmy wioskowa impreze(700-lecie wsi)
Poszlam tam z mezem i Hania, bylo duszno, od domu jakieś 300m...Zaczelo sie chmurzyc, lekko padac. Schowałam sie wiec z Hania pod dach(mamy taka nieduza altane-dzieki Bogu). Padalo, trochę grzmialo.. Później lekko przeszło i mielismy isc do domu, ale maz grochowke konczyl jesc... I nagle zarwal sie wiatr i taka nawalnica, ze nic nie bylo widac... Drzewa zgiete w pol, grad... Do tego burza.. Schowalismy się do srodka tej altany.. A to taka mala, z drewna.. Okna takie liche troche.. No i wtedy sie rozpetalo.. Zaczal przeciekac dach, a na dworze masakra, ciemno, nic nie widać bylo:/, porywalo takie wielkie namioty, ktore tam byly.. Mężczyźni musieli to trzymać w takiej nawałnicy ... W koncu mialo sie wrazenie, ze zaraz to wszystko runie, jesli chodzi o altane...
Na szczescie zaczelo sie uspokajac.. Poprosilam o podwozke znajoma.. Zawinelam Hanie w koc i do auta.. Na kolana.. A moje dziecko caly czas spalo
Wiecie jak sie o nia balam..
No ale moje dziecko ma przygody od poczatku
Pozniej jechalam na szkolenie(dodatkowa praca) i jeszcze wrocilam na imprezę maz siedzial z Hania a ja z rodzicami i siostra sie bawilysmy do 01.00 w nocy.. potrzebowalam takiego czasu i zabawy
Fajnie, że Hania grzeczna w czasie tych ekscesow z burzą i nawałnica była! Stresa ogromnego musiałeś mieć.
Suuper, że tz został z małą a Ty mogłaś się wyrwać do ludzi i poszaleć to ważne bo czujesz swoje życie poza dzieckiem.

Ja 23.07 mam wieczór panieński mojej przyjaciółki z akademika mam nadzieję że uda mi się podjechać, impreza i nocleg jest w Warszawie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 10:22   #439
kanwa
Zakorzenienie
 
Avatar kanwa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 268
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Mama Niny ja mam l4 do 04.07 a w szpitalu mam się zgłosić 05.07 rano.Tydzień po terminie z Om.

We wtorek mają mi założyć cewnik żeby szyjka się otworzyła bo mam rozwarcie na opuszek tylko.Boje się tego szpitala jak ognia.A najbardziej rozstania z mężem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 10:33   #440
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez kanwa Pokaż wiadomość
Mama Niny ja mam l4 do 04.07 a w szpitalu mam się zgłosić 05.07 rano.Tydzień po terminie z Om.

We wtorek mają mi założyć cewnik żeby szyjka się otworzyła bo mam rozwarcie na opuszek tylko.Boje się tego szpitala jak ognia.A najbardziej rozstania z mężem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szpital nie jest fajny ale dasz radę! Lada chwila będziesz tuic Idke i wszystko co złe i szpitalne pójdzie w niepamięć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 10:37   #441
anuszka1984
Zadomowienie
 
Avatar anuszka1984
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 009
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiadomość:
Tu claudette 1996 dziś na świat o godzinie 2 przyszedl na świat kubuś, 4040 g 60 cm,(Sn) niestety potrzebny był próżnociąg, popekalam bardzo, do odbytu aż pękła mi cewka moczowa, narazie nie daję rady wstać bo mi niedobrze, dzięki za przekazanie informacji.
Gratulacje!!!! Nabieraj sił kochana


Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Ja ☠☠☠☠☠☠☠e z tą moją "koleżanką" z sali. Mam ochotę jej strzelić. Nic do niej nie dociera co mówią położne. Chodzi w zakrwawionej szpitalnej koszuli. Wczoraj położna dała jej czystą to już wczoraj zdążyła ubrudzić. Nie trzyma dziecka w wózeczku bo niby na naszą lampę patrzy i wzrok straci. Po skorzystaniu z łazienki nie umyje nawet rak.
O matko Współczuje współlokatorki! Obyście jak najszybciej wyszli do domku


Cytat:
Napisane przez haneczkab92 Pokaż wiadomość
Cześć
Ja mialam wczoraj za krotki dzien, wiec nie miałam czasu wejsc na wizaż (oprocz poranka późnego)
Sprzatanie, prasowanie a po południu mieliśmy wioskowa impreze(700-lecie wsi)
Poszlam tam z mezem i Hania, bylo duszno, od domu jakieś 300m...Zaczelo sie chmurzyc, lekko padac. Schowałam sie wiec z Hania pod dach(mamy taka nieduza altane-dzieki Bogu). Padalo, trochę grzmialo.. Później lekko przeszło i mielismy isc do domu, ale maz grochowke konczyl jesc... I nagle zarwal sie wiatr i taka nawalnica, ze nic nie bylo widac... Drzewa zgiete w pol, grad... Do tego burza.. Schowalismy się do srodka tej altany.. A to taka mala, z drewna.. Okna takie liche troche.. No i wtedy sie rozpetalo.. Zaczal przeciekac dach, a na dworze masakra, ciemno, nic nie widać bylo:/, porywalo takie wielkie namioty, ktore tam byly.. Mężczyźni musieli to trzymać w takiej nawałnicy ... W koncu mialo sie wrazenie, ze zaraz to wszystko runie, jesli chodzi o altane...
Na szczescie zaczelo sie uspokajac.. Poprosilam o podwozke znajoma.. Zawinelam Hanie w koc i do auta.. Na kolana.. A moje dziecko caly czas spalo
Wiecie jak sie o nia balam..
No ale moje dziecko ma przygody od poczatku
Pozniej jechalam na szkolenie(dodatkowa praca) i jeszcze wrocilam na imprezę maz siedzial z Hania a ja z rodzicami i siostra sie bawilysmy do 01.00 w nocy.. potrzebowalam takiego czasu i zabawy
Wow! Ale przygoda. Dobrze, że wszystko dobrze się skończyło


Cytat:
Napisane przez PikPik09 Pokaż wiadomość
pytanie z serii oczywistych: jak usypiacie swoje maleństwa? tzn moj zasypia przy piersi. poki co skutkuje ale w dzien juz trudniej tego dokonac. bujacie w wozku czy jak? bo mój ewidentnie chce do piersi ale nie chce robic za smoczek...
Mój dotychczas zasypiał sobie sam, ale teraz więcej marudzi przy usypianiu. Na szczęście załapał od urodzenia smoczek i ssanie smoczka go wycisza, więc pomaga w zasypianiu. Dla mnie to niesamowita ulga. Zuzia za nic w świecie nie chciała smoczka (miałam chyba wszystkie możliwe modele, nawet to "cudo" SOOTHIE Avent) niestety na moją córkę żaden smoczek nie działał jak cycuś


Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecicie dobry smoczek, taki aby nie zaburzył ssania z piersi. Prosze o rade.
Moja Mała je tylko z piersi,nawet butelki nie miała podawanej.
Dziś przechodzi samą siebie,słuze za smoczek. Co wyciągne pierś jest lament.
My używamy Lovi. Olusiowi absolutnie nie zaburza on ssania cycusia.


Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny używacie nadal pieluszek 1? Moja mała ma co prawda dopiero 3,5 kg ale jakoś te 1 ostatnio średnio nam się zakłada :/
U nas 2, ale chyba niedługo zaczniemy używać 3, bo 2 robią się przykrótkie Olek waży 5,5 kg.
__________________
Zuzia 13.09.2013
Aleksander 30.04.2016

https://www.instagram.com/mama_rodzenstwa/
anuszka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 10:38   #442
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

I u mnie druga wspolokatorka byla ciekawa. Pierwsza super kobieta.
Druga smierdziala, nie wiem kiedy sie myła, ja 3 razy dziennie i podpaski ciagle zmieniane. Wymadrzala sie strasznie,bo to jej drugie dziecko. A nocy np nie spala tylko ogladala tv czy siedziala na komorce jej dziecko zaczynalo kwilic, wiadomo bylo ze z glodu. Zamiast ja odrazu brac czekala az sie rozedrze, a glos miala taki donośny ze chyba wszystkich w kolo budziła w tym oczywiście mnie.
Co innego jakby spała to rozumiem, ze placz dopiero budzilby ją.
Dlatego tez miedzy innymi bardzo chcialam wyjść jak najszybciej do domu
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 10:39   #443
anuszka1984
Zadomowienie
 
Avatar anuszka1984
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 009
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
My juz jestesmy po usg. W szpitalu bylo podejrzenie dysplazji stawowej i dlatego tak szybko do specjalisty nas skierowali. Dzis moje dziecko zaczęło 10dobę.vPan doktor strzelil fotkę i stwierdzil, ze stawy są w porzadku oczywiscie profilaktycznie nóżki szeroko, ukladamy na zabkę i kontrola w sierpniu
Super, że bioderka zdrowe
__________________
Zuzia 13.09.2013
Aleksander 30.04.2016

https://www.instagram.com/mama_rodzenstwa/
anuszka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 10:43   #444
kanwa
Zakorzenienie
 
Avatar kanwa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 268
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Jakoś to musi być.Dla dziecka matka wszystko przeżyję. Już nie mogę się doczekać kiedy pierwszy raz ją zobaczę i przytulę. Już chcę żeby Tż mógł ją dotknąć i zobaczyć.Poczuć że jest bo teraz wiem że to dla niego takie nienamacalne.

Już malutko zostało mamuś w dwupaku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 11:10   #445
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie
Namierzylas sab simplexa?
Nie... wczoraj był taki zakręcony dzień, że nawet nie miałam kiedy poszukać. Ale (odpukać) wczoraj wieczorem obyło się bez histerii Ja daję Infacol na razie, raz podziała, raz nie...

Cytat:
Napisane przez kanwa Pokaż wiadomość
Jakoś to musi być.Dla dziecka matka wszystko przeżyję. Już nie mogę się doczekać kiedy pierwszy raz ją zobaczę i przytulę. Już chcę żeby Tż mógł ją dotknąć i zobaczyć.Poczuć że jest bo teraz wiem że to dla niego takie nienamacalne.

Już malutko zostało mamuś w dwupaku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będzie dobrze, nie martw się na zapas Już za parę dni będziesz tulić Idkę
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 11:28   #446
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Cytat:
Napisane przez kanwa Pokaż wiadomość
Mama Niny ja mam l4 do 04.07 a w szpitalu mam się zgłosić 05.07 rano.Tydzień po terminie z Om.

We wtorek mają mi założyć cewnik żeby szyjka się otworzyła bo mam rozwarcie na opuszek tylko.Boje się tego szpitala jak ognia.A najbardziej rozstania z mężem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To idziesz przede mną. Będę kciuki trzymać.
Ja jutro wypytam dokładnie co i jak. U mnie indukcję po 10 dniach zaczynają i wypada w sb.

Boję się cewnikowania. Nie mam żadnego rozwarcia.. Szyjka ma 2 cm. Wiem, że trzeba przeżyć, ale mam nadzieję, że synio jednak sam się namyśli.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 11:36   #447
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Dzien dobry Mamusie
Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Ania, dzięki. Boję się, że w sb nie zaczną indukcji. Muszę o to dopytać. Miki wyjdź już syniu!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez kanwa Pokaż wiadomość
Mama Niny ja mam l4 do 04.07 a w szpitalu mam się zgłosić 05.07 rano.Tydzień po terminie z Om.

We wtorek mają mi założyć cewnik żeby szyjka się otworzyła bo mam rozwarcie na opuszek tylko.Boje się tego szpitala jak ognia.A najbardziej rozstania z mężem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wylazić uparciuchy Raz dwa trzy nie trzymać w niepewnosci Matek!!

U nas noc byla chyba pierwszy raz taka spokojna i przespana za to od 9 do 12 Marcelinia nie mogla się ułożyć do spania. W koncu zjadła z lewej piersi ( swojej ulubionej) i odleciała

Czy Wasze dzieci tez mają ulubiona pierś? Moja wręcz nie znosi byc przystawiana do prawej
I jeszcze pytanie z serii glupich jesli moje dziecko w ciagu pół godziny zrobi 4 razy mała kupę to " liczymy" jako jedną?
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 11:43   #448
CarycaKatharina
Zadomowienie
 
Avatar CarycaKatharina
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Apropos kropli na wzdęcia, ja daje Mieszkowi espumian 100. Ma to samo co sab simplex i infacol tyle ze wiecej. I cena przyjazna.
__________________
Żona 8.11.2014
ZHDK
CarycaKatharina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 11:44   #449
motylek1984
Zadomowienie
 
Avatar motylek1984
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 717
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

Zabcijs odnośnie usg bioderek to Na wypisie ze szpitala mamy napisane za 5/6 tyg, pediatra nam mówilła między 4-6 tyg, a idziemy w poniedziałek, to tak jak u was we wtorek 4 tydzień.
motylek1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 11:47   #450
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 8 (i chyba ostatnia!)

My się cycolimy a na 16 jedziemy do dziadków .
Postram sie sciagnac mleko i wezmę je ze sobą w razie gdyby Maja bardzo się rozzalila.
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-20 10:45:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.