Nielubiane - czy jesteście i za co? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-04, 15:48   #1
Sexi_Pistol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 405

Nielubiane - czy jesteście i za co?


Byłyście lub czy jesteście nielubiane w szkole, na studiach, w pracy...? Za co? Czy ludzie postrzegają was inaczej niż jesteście w rzeczywistości i dlatego nie darzą was sympatią?
__________________
...
Sexi_Pistol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 15:53   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Aaa tak, już widzę, jak każda tu leci się spowiadać No, ale co kto lubi A może Ty sama się wypowiesz?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 16:06   #3
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

A ja się chętnie wypowiem.

Tak, jestem nielubiana przez pewną grupę osób w mojej klasie. Powód? Inne pojmowanie słów takich jak: rozrywka, odstresowanie się, relaks, czas wolny... Nie chciałam "spędzać z nimi czasu", więc się ode mnie odwrócili.

Nie powiem, żeby mi brakowało ich towarzystwa


aa, no i grupa "super psiapsiółek", które obgadują siebie nawzajem.. Nie potrafią zrozumieć, że nie interesują mnie takie "przyjaźnie"
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."




Edytowane przez Jamajka007
Czas edycji: 2009-10-04 o 16:07
Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 16:15   #4
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;14575341]Aaa tak, już widzę, jak każda tu leci się spowiadać No, ale co kto lubi A może Ty sama się wypowiesz?[/QUOTE]
Dokładnie to samo pomyślałam.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 16:16   #5
Sexi_Pistol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 405
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;14575341]Aaa tak, już widzę, jak każda tu leci się spowiadać No, ale co kto lubi A może Ty sama się wypowiesz?[/QUOTE]

oczywiście jeśli ktoś jest nielubiany to i tak wszyscy wiedzą o tym, więc nie ma co ukrywać

w przedszkolu mnie nie lubili, bo byłam jedynaczką i nie wiedziałam jak się bawić w dom ;]
w podstawowce, bo byłam kiepska z wuefu i kalecznie śpiewałam ;] więc obrywałam na wuefie lub wyzwiskami
w gimnazjum, bo byłam z 'dobrego domu' a niestety towarzystwo bylo mało ciekawe, wiec obrywałam ciągle...
w liceum, bo drażniłam wyglądem kompleksy osób z kompleksami

czasem mam wrażenie, że przyjaciółki (mam tylko 2) też mnie nie lubią, za to, że podobno uważam się za osobę idealną, co nie ma nic wspólnego z prawdą. Jedyne co, to to, że w siebie wierzę.
__________________
...
Sexi_Pistol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 16:34   #6
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

A tam baby, trochę dystansu do siebie Szaja, Ciebie nie lubią, bo marudzisz na cudze wymyślone prezenty na panieński

Nie wiem, czy nie lubią mnie jakieś grupy osób - raczej tego nie zauważyłam, ale na pewno są jednostki które za mną nie przepadają

Znajomy, któremu dałam kosza.

Dziewczyna z moich studiów, bo non-stop jej docinam na naszym forum (zawsze zjawia się przed egzaminami, i wysyła na każdym wątku ten sam tekst "WYŚLIJCIE MI PYTANIA PROSZĘ ALBO MATERIAŁY TYLKO SZYBKO BO NIE ZDAM NA MAILA NAJLEPIEJ" <- albo coś w tym guście, a pytania i materiały SĄ na tym samym forum, w odpowiednim dziale ). Teraz z nią będę w grupie, będzie śmiesznie

Były właściciel mieszkania który twierdzi, że go naciągnęliśmy na rachunki, chociaż dwa razy zgodził się na umowę którą ustaliliśmy.

Pewnie jeszcze kilka osób by się znalazło
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 16:38   #7
creatka
Zadomowienie
 
Avatar creatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Pewnie że tacy ludzie byli a spotkałam się z tym dopiero w liceum w klasie byłam bardzo lubianą osoba ale zazdrosne laski ze starszych klas poźniej z równoległej klasy a później nawet młodsze.... Może i się mylę ale mogły zazdościć mi urody chociaż wiem że to głupie zawsze byłam obgadywana nawet za ubiór za drogie ciuchy... to po prostu ludzka zazdrość i głupota
Ale pogodziłam się z tym trudno jesli nie każdy potrafi docenić swoją wartość
creatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 16:38   #8
Sexi_Pistol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 405
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

O właśnie! Faceci którym dało się kosza... Jeden potem prześladował mnie na Fotce, aż założyłam inne konto, bo pod każdym zdjęciem wypisywał mi jakieś głupoty...
__________________
...
Sexi_Pistol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 16:41   #9
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Cytat:
Napisane przez Sexi_Pistol Pokaż wiadomość
Byłyście lub czy jesteście nielubiane w szkole, na studiach, w pracy...? Za co? Czy ludzie postrzegają was inaczej niż jesteście w rzeczywistości i dlatego nie darzą was sympatią?
W jednej szkole byłam nielubiana, bo doszłam do znającej się wcześniej klasy, w dodatku byłam "z dobrego domu" (), a reszta... to tak różnie.

Ogólnie nie jestem super towarzyska, wolę się trzymać z boku, ale to moja świadoma decyzja
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 16:47   #10
Sexi_Pistol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 405
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Ja teraz jak poznaję nowych ludzi, jakąś grupę, też nie potrafię być taka otwarta, też wolę gdzieś z boku być. Ciągle mam przeświadczenie, że wyjdę z pomieszczenia gdzie wszyscy siedzą, poprawię sznurówkę za drzwiami i niechcąco usłyszę, że mnie obgadują....
__________________
...
Sexi_Pistol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:06   #11
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Raczej jestem lubiana ale sprawiam dużo przykrości ludziom przez za długo język - potrafię po prostu być niemiła nawet jeśli nie mam tego na celu
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 17:15   #12
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Mnie nie lubią osoby które maja się za idealne, cudowne i wspaniałe, i o tym mówią, piszą wszędzie gdzie mogą, bo potrafię bez pardonu powiedzieć, że są głupie i zadufane w sobie

Nie lubią mnie też osoby które swoje ego podnoszą w internecie, kreując swoją idealną postać i się dowartościowują - bo bez ogródek umiem powiedzieć, że to żałosne aż do bólu
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:17   #13
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Hmm czy jestem nielubiana ? Tak mi się wydaje, ale może to być mylne wrażenie. Większość moich rówieśniczek uwielbia imprezować, pijąc przy tym ogromne ilości alkoholu - nie należe do takich, więc unikam takie towarzystwo przez co moge być troche odseparowana. Niektórzy uważają mnie za grzeczną kujonice, która ma gdzieś balangi, woli godzinami przesiadywać nad książkami (nie wiedzą jak bardzo sie mylą), to także powoduje, brak sympatii do mnie. Czasami obrywa mi się też za moją szczerość.

Owszem, chciałabym być osobą lubianą, ale tak też mi jest dobrze. Nie interesuje mnie, czy ktoś obgaduje mnie za plecami, czy lubi mnie 5 osob czy 20. Ważne jest dla mnie, żeby była chociaż jedna osoba, na której mogłabym polegać. Po co tuzin fałszywych 'przyjaciółek' ?
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:18   #14
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Cytat:
Napisane przez Sexi_Pistol Pokaż wiadomość
podobno uważam się za osobę idealną
Przyjaciółki by chyba bezpodstawnie tak nie mówiły.
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:19   #15
Queen Of The Damned
Zadomowienie
 
Avatar Queen Of The Damned
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 888
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Przez większość dziewczyn z klasy, za to, że z nimi nie trzymam, że mam swoje zdanie i gdy każdy jest "za" ja jestem "przeciw" i ogólnie za mój całokształt.
__________________
Osiągnięcie szczęścia to kwestia motywacji

09.05.2003 - cukrzyca t.1
26.06.2012 - sarkoidoza
172cm- 53 kg
Queen Of The Damned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:22   #16
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość

Dziewczyna z moich studiów, bo non-stop jej docinam na naszym forum
A Ty byś chciała, żeby ktoś Ci non-stop docinał?

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Sexi_Pistol Pokaż wiadomość
O właśnie! Faceci którym dało się kosza... Jeden potem prześladował mnie na Fotce, aż założyłam inne konto, bo pod każdym zdjęciem wypisywał mi jakieś głupoty...
O! Może Ty mi powiesz jaki jest sens posiadania konta na fotce?
Bo ja się zastawiam i wydumać nie mogę.
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:26   #17
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość

O! Może Ty mi powiesz jaki jest sens posiadania konta na fotce?
Bo ja się zastawiam i wydumać nie mogę.
Niektórzy chcą się pokazać i dowiedzieć co inni sądzą na ich temat. Poza tym dostawanie od innych dobrych opini często podnosi samoocene, dowartościowuje. Mimo wszystko mówie nie portalowi fotka.pl.
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:27   #18
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
O! Może Ty mi powiesz jaki jest sens posiadania konta na fotce?
Bo ja się zastawiam i wydumać nie mogę.
No wiesz co

Przecież później można się żalić w internecie na powodzenie w wirtualnym świecie i chwalić że ma się konto i się lansi na fotce
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:30   #19
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Cytat:
Napisane przez Queen Of The Damned Pokaż wiadomość
Przez większość dziewczyn z klasy, za to, że z nimi nie trzymam, że mam swoje zdanie i gdy każdy jest "za" ja jestem "przeciw" i ogólnie za mój całokształt.
Nie rozumiem osób, które nie lubią kogoś za to, że ta osoba ma swoje zdanie. Lepiej słuchać tego co powiedział ktoś inny ? Sugerować się tylko tym, że większość uważa 'tak a nie inaczej' ? Paranoja. Bardzo dobrze, że masz swoje zdanie.

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
No wiesz co

Przecież później można się żalić w internecie na powodzenie w wirtualnym świecie i chwalić że ma się konto i się lansi na fotce
Dokładnie !
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 17:33   #20
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
A Ty byś chciała, żeby ktoś Ci non-stop docinał?
A ja nie dziwię się Cholerci, bo mnie też denerwują osoby, które zjawiają się na forum tylko po pytania i materiały, a same w ciągu semestru nikomu nie pomagają i NIC od siebie nie dają. Budzą się dopiero w ostatniej chwili, zaśmiecając forum, na którym wszystko jest w odpowiednim dziale i znalezienie materiałów to nic trudnego.
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:34   #21
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
No wiesz co

Przecież później można się żalić w internecie na powodzenie w wirtualnym świecie i chwalić że ma się konto i się lansi na fotce
Chciałem to po prostu usłyszeć od kogoś .
Zabawne są osoby, które fotoszopują swoje zdjęcia żeby podnieść samoocenę .


Ja się kieruję fragmentem kawałku Sokoła (raper jak ktoś nie kojarzy) "jeśli non-stop kontrolujesz się jak jesteś postrzegany to sam zakładasz sobie na ręce kajdany"
Mam wąską grupę prawdziwych ziomków a reszta albo mnie lubi albo nie. Nie obchodzi mnie to.
Ale raczej jestem lubiany. Jak jadę na kolonię to nie mam problemów z znalezieniem kolegów/koleżanek/dziewczyny.
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 17:41   #22
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Jestem nielubiana przez kobiety, które lubią kolor różowy , słuchają techno i mają różnokolorowe włosy oraz kilometrowy akryl. Takie moje już kilkuletnie obserwacje. Nigdy się z takimi kobietmi nie dogaduje, one zresztą ze mną też.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 18:07   #23
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

niektórzy chyba nie lubią mnie za to, że otwarcie mówię, że ich nie lubie ale wole to niż udawać, że czuje do nich sympatię, skoro tak nie jest
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 18:10   #24
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
Chciałem to po prostu usłyszeć od kogoś .
Zabawne są osoby, które fotoszopują swoje zdjęcia żeby podnieść samoocenę
A później szok że fotoszopa się nie da założyć na ulicę wychodząc do ludzi, chlip chlip

Ja przy doborze znajomych stawiam na jakość, a nie na ilość I tak po prawdzie to jakoś mnie nigdy nie ruszało czy mnie ktoś lubi, czy nie
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 18:27   #25
Fas0lka
Raczkowanie
 
Avatar Fas0lka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Tak jestem, ale chyba dobrze mi z tym. Niektórzy mówią, że mam na twarzy coś wypisanego takiego, że wyglądam na taką osobę co lubi się wywyższać itp. a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.. Poza tym mam swoje zdanie i często nie pasuje to komuś, że się nie podporządkowuje
__________________
Zaryzykuj, aby zyc, jak w marzeniach.
Fas0lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 18:41   #26
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Cytat:
Napisane przez Sexi_Pistol Pokaż wiadomość
oczywiście jeśli ktoś jest nielubiany to i tak wszyscy wiedzą o tym, więc nie ma co ukrywać

w przedszkolu mnie nie lubili, bo byłam jedynaczką i nie wiedziałam jak się bawić w dom ;]
w podstawowce, bo byłam kiepska z wuefu i kalecznie śpiewałam ;] więc obrywałam na wuefie lub wyzwiskami
w gimnazjum, bo byłam z 'dobrego domu' a niestety towarzystwo bylo mało ciekawe, wiec obrywałam ciągle...
w liceum, bo drażniłam wyglądem kompleksy osób z kompleksami

czasem mam wrażenie, że przyjaciółki (mam tylko 2) też mnie nie lubią, za to, że podobno uważam się za osobę idealną, co nie ma nic wspólnego z prawdą. Jedyne co, to to, że w siebie wierzę.
Jesli chodzi o otoczenie, to pal licho otocznie, ale ja bym sie zastanowil, gdybym mial wrazenie, ze osoby blizsze maja takie odczucia (jesli faktycznie maja); co nie zmienia faktu, ze cudza wiara w siebie potrafi ludzi kluc w oczy.

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
O! Może Ty mi powiesz jaki jest sens posiadania konta na fotce?
Bo ja się zastawiam i wydumać nie mogę.
Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
No wiesz co

Przecież później można się żalić w internecie na powodzenie w wirtualnym świecie i chwalić że ma się konto i się lansi na fotce
Wrzucanie fotek zdaje sie Mi sie ten portal nie podoba itd., ale jak ktos chce miec konto na fotce, to niech ma...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 18:48   #27
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o otoczenie, to pal licho otocznie, ale ja bym sie zastanowil, gdybym mial wrazenie, ze osoby blizsze maja takie odczucia (jesli faktycznie maja); co nie zmienia faktu, ze cudza wiara w siebie potrafi ludzi kluc w oczy.





Wrzucanie fotek zdaje sie Mi sie ten portal nie podoba itd., ale jak ktos chce miec konto na fotce, to niech ma...
A Ciebie Wyraku to lubią czy też nie?
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 18:50   #28
scarsss
Raczkowanie
 
Avatar scarsss
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Za oceanem
Wiadomości: 420
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Ja bylam nie lubiana,szykanowana i linczowana przez moja klase w gimnazjum za to ze bylam gruba (do tamtej pory bylo mi to obojetne ale jak sie zaczely ich jazdy to i w moim zyciu zaczela sie tragedia) przy 1,70cm wazylam 70kg i bylam uwazana za mega sumo przez co zycia nie mialam...i za to oglnie bylam nie lubiana...
__________________
Przepraszam za brak polskich liter
scarsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 18:56   #29
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
A Ciebie Wyraku to lubią czy też nie?
Pewnie jak to z każdym użytkownikiem - niektórzy lubią, niektórzy nie. Ciebie za to sporo osób nie lubi.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 19:04   #30
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nielubiane - czy jesteście i za co?

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
A Ciebie Wyraku to lubią czy też nie?
Z jakiegos dziwnego powodu ludzie mnie raczej lubia Tez tego nie moge wytlumaczyc

Inna sprawa, ze ogolnie to opiniami dalszego otoczenia zwykle i tak nie warto sie przejmowac.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Pewnie jak to z każdym użytkownikiem - niektórzy lubią, niektórzy nie. Ciebie za to sporo osób nie lubi.
Na wizazu? Bo ja zrozumialem pytanie kolegi jako w realu. Nie no, na wizazu, to jest grupa ludzi, ktorzy mnie lubia no i jest tez taka, ktorzy mnie z roznym natezeniem nie lubia, pare osob na mnie pewnie zgrzyta zebami hyh, no a wiekszosc ma mnie w duzym powazaniu jak to na forum bywa.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez scarsss Pokaż wiadomość
Ja bylam nie lubiana,szykanowana i linczowana przez moja klase w gimnazjum za to ze bylam gruba (do tamtej pory bylo mi to obojetne ale jak sie zaczely ich jazdy to i w moim zyciu zaczela sie tragedia) przy 1,70cm wazylam 70kg i bylam uwazana za mega sumo przez co zycia nie mialam...i za to oglnie bylam nie lubiana...
Ludzie ktorzy nie lubia/mecza innych ze wzgledu na wyglad/wage itd. to straszne pustaki...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.