Czym wyleczyć zaskórniki? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-24, 18:26   #301
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Moim zdaniem najlepiej niczym nie smarować, przetrzeć miksturką i zostawić (mieszanie może spowodować coś brzydkiego). Mikstura zdaje się może działać złuszczająco, więcej lepiej stosować ostrożnie i dbać o nawilżenie.
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 19:59   #302
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez martina@
dzięki
a mieszanka - hmmm jakos na mnie nie dziala, bynajmniej narazie
odstawilam ją, poczekam na dzialanie tabletek ktore teraz biorę i sporobuje za jakis czas
o jakich tabletkach tu mowa?? cos specjalnego na cere??
__________________




Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 20:35   #303
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cóż,nie pozostaje nic innego tylko pobiec jutro z rana do apteki, bo jak na razie nawet najlepsze kosmetyki zawodzą... Dam znać jak będzie![I]
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 21:00   #304
>@pinkie@<
Raczkowanie
 
Avatar >@pinkie@<
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 33
GG do >@pinkie@<
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

daysidee ja mam pytanko odnosnie tego super specyfiku. U mnie w aptece byl tylko 6ml olejek pichtowy. Moge zmieszac te 6ml z 19 ml petroleum i 40ml nafty kosmetycznej. Tylko nie wiem jak odmierzyc te mililitry ??HEH... Dobre sa te proporcje czy nie? Sama nie wiem.Chce sprobowac tej miksturki tak sie o niej naczytalam. Prosze pomoz <prosi> Dodam ze mam cere mieszana
__________________
.:pstyna:.
>@pinkie@< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 21:18   #305
mania12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 126
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

czesc dziewczyny
mam pytanko czy ktoras z was byla moze na takim zabiegu laserwoym gdzie usuwane sa zaskorniki (podobno na stale)?!?czy faktycznie tak jest?
dzieki
mania12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 04:57   #306
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez Ewuńka
o jakich tabletkach tu mowa?? cos specjalnego na cere??
nie nie - hormony
bo moje zakórniki maja podłoże łojotokowe


jak ktos nie wie jak odmierzyc ilosc ml to tak jak na chemi - robimy to jednostkami jezeli chcemy 10ml olejku i 40 ml petroleum - to dajemy wszystko w stosunku 4:1 - jedna łyżeczka/szklanka/miska olejku i 4 łyzeczki/miski/szklanki petroleum
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 13:26   #307
Duduś
Raczkowanie
 
Avatar Duduś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
GG do Duduś
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Mi też skóra schodzi po tej mieszance, tzn pewnie też dlatego, ze mam cere tłustą a stosuje na dodatek tonik normalizujący. Ale moja kumpelka też wypróbowała tej mieszanki i ona zawsze miała tłusta cere i nic nigdy jej nie pomagało na to, a po tej mieszance zaczeła sie łuszczyc na całej twarzy. A mamy obie na bazie nafty.
A w ogóle to doszłam do wniosku, ze ten mój wysyp to znak, że mieszanka działa, ale widocznie mam dużo i głebokich zaskórników i tak cieżko to przechodze. Podro!!
__________________
Pozdrawiam i jestem z wami!!!! " I jeśli piękno żyje w Nas, to dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać"
Duduś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-26, 14:26   #308
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

moze musisz sluscic ta skore zeby porzadnie oczyscic ta normalną i juz potem bedzie git
nie ma jak dopisywanie sobie teorii do wszystkiego
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 15:44   #309
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez >@pinkie@<
daysidee ja mam pytanko odnosnie tego super specyfiku. U mnie w aptece byl tylko 6ml olejek pichtowy. Moge zmieszac te 6ml z 19 ml petroleum i 40ml nafty kosmetycznej. Tylko nie wiem jak odmierzyc te mililitry ??HEH... Dobre sa te proporcje czy nie? Sama nie wiem.Chce sprobowac tej miksturki tak sie o niej naczytalam. Prosze pomoz <prosi> Dodam ze mam cere mieszana

Oj za bardzo chcesz to rozcieńczać!! Najlepiej zmieszaj te 6 ml olejku z 20 ml petroleum i dodaj około łyżeczki do herbaty nafty, no chyba ze bez nafty, to wtedy dodaj około 25 ml petro. Trudno mi powiedzieć jak odmieżyć te mililitry, ja robię to zawsze na oko. Zresztą każdy sam w końcu dochodzi do tego jak stężony musi być roztwór żeby pozytywnie działał na cerę.

pozdrawiam
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:47   #310
>@pinkie@<
Raczkowanie
 
Avatar >@pinkie@<
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 33
GG do >@pinkie@<
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Dzieki wielkie Daisydee za rade
__________________
.:pstyna:.
>@pinkie@< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 19:28   #311
scaredycat
Przyczajenie
 
Avatar scaredycat
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Sporzadzilem dzisiaj ta magiczna miksture efekt po pierwszym uzyciu byl taki ze prawie cala twarz zaczela mi sie lekko zluszczac (ma cere mieszana, tlusta w strefie 'T') jestem ciekaw co bedzie za kilka dni...
Mam jeszcze jedno pytanie, byc moze ktos bedzie w stanie mi pomoc:
Od ok. 2 miesiecy uzywam masci 'sudocrem' na noc, pozbylem sie dzieki niej wszystkich wiekszych wypryskow, ale od jakiegos miesiaca mam wiecej zaskornikow - na czole i brodzie. Zastanawiam sie czy to nie jest wina tej wlasnie masci, ma w skladzie ciekla parafine i wosk. Z drugiej strony, jest to masc cynkowa, o wlasciwosciach oslaniajacych i sciagajacych, wiec nie powinna sprzyjac powstawaniu zaskornikow, sam nie wiem ...
scaredycat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-26, 20:05   #312
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Niestety, ale parafina sprzyja powstawaniu zaskórników. Często maść dobra na pryszcze ropne lub podrażnienia, może ubocznie powodować powstawanie zaskórników. W zasadzie nie raz parafina psuje efekt działania specyfiku. Jeśli nie ma potrzeby (tzn zmiany rozognione zostały zaleczone), to może lepiej odstawić sudocrem?
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 21:02   #313
an_lee
Raczkowanie
 
Avatar an_lee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 46
GG do an_lee
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Stosuję już kilka dni misksture i mogę napisać tyle : efekty są świetne, tyle ze muszę ostro nawilżać buźkę, bo mi ją miksturka wysusza ( a użylam nafty kosmetycznej i cerę mam mieszaną ale tam gdzie jest T to na prawdę ostro tłusta a po misksturze się naraz wysuszyła). Na facetów to cudo też działa sprawdzone Dzięki za przepis!!!
__________________
"Even the stars look brighter tonight,
nothing's impossible
I still believe in love at first sight
nothing's impossible" DM
an_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 12:43   #314
scaredycat
Przyczajenie
 
Avatar scaredycat
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

MigdalEder dziekuję za radę Używałem tej maści naprawdę długo i nie pomyślałem ze to ona mogła być przyczyną powstania zaskórników.
Co do mieszanki -rewelacja, zaskórniki są mniej widoczne (po 1 użyciu), twarz nabrała zdrowszego wyglądu, skóra już się tak bardzo nie przetłuszcza.
scaredycat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 13:03   #315
rene_artua
BAN stały
 
Avatar rene_artua
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 34
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Dzisiaj w nocy pierwszy raz posmarowałem mój kichol tą mieszanką petroleum + olejek - obawiam się, że mi to nie pomoże i dalej mój kichol będzie ''czarny''
Zauważyłem, że po tym olejku mój kichol jest gładki jak pierś dziewczyny.
Czemu ten olejek tak śmierdzi na cały dom ?
rene_artua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 17:35   #316
an_lee
Raczkowanie
 
Avatar an_lee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 46
GG do an_lee
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Rene ten olejek tak śmierdzi po to żebyś wiedział że walka nie pójdzie ci tak bezboleśnie
__________________
"Even the stars look brighter tonight,
nothing's impossible
I still believe in love at first sight
nothing's impossible" DM
an_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 19:32   #317
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

A może ktos próbował rozcieńczyć olejek pichtowy w olejku z pestek winogron lub jojoba, w koncu są przeznaczone do cer przetłuszczających sie. Troszke obawiam sie tej nafty na twarzy. Jak myslicie?
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 21:55   #318
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Też się nad olejem winogronowym zastanawiałam, bo często używam olejku herbacianego, lawendowego w oleju winogronowym, a wydaje mi się, że on ma pozytywne właściwości dla skóry.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 22:21   #319
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Olej winogronowy jest bardzo dobry dla cery trądzikowej i oczywiście nie zatyka porów. Poza tym świetnie nadaje się na zimę. Do oleju winogronowego można dodac płynu linomag, olejku herbacianego i lawendowego i mamy bardzo zdrowy olejek do twarzy i ciała. Stosowałam przez pewien czas i odpowiadało mi. Zmiękczał skórę, szybciej goiły się pojedyncze prycholki, zaskórników nie przybywało, skóra wyglądała ogólnie lepiej. Warto spróbować
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-28, 15:42   #320
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez MigdalEder
Olej winogronowy jest bardzo dobry dla cery trądzikowej i oczywiście nie zatyka porów. Poza tym świetnie nadaje się na zimę. Do oleju winogronowego można dodac płynu linomag, olejku herbacianego i lawendowego i mamy bardzo zdrowy olejek do twarzy i ciała. Stosowałam przez pewien czas i odpowiadało mi. Zmiękczał skórę, szybciej goiły się pojedyncze prycholki, zaskórników nie przybywało, skóra wyglądała ogólnie lepiej. Warto spróbować
A jakie proporcje tych olejków??? i też wszystkie do kupienia w aptece czy w jakichś sklepach zielarskich???? I ile to tak w przybliżeniu może kosztować???
Ja chyba rzuce w kąt wszystkie "lekarstwa" od dermatologa, które mi pomagają/ły w stopniu mikrominimalnym, bo widać 100000000 większą poprawę i to odrazu!!!po ziołowej mieszance Daisydee
I chętnie wypróbuje jeszcze tą miksturkę od MigdalEder Z góy dzięki za odpowiedź i za porady!!!
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 16:41   #321
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

O oleju winogronowym możesz poczytać tutaj: http://www.luskiewnik.gower.pl/infor...zdziernik.html

Oryginalny przepis wygląda tak:
Olej winogronowy - 100 ml
Linomag płyn lub krem (maść) - 1 opakowanie, albo olej lniany - 2-4 łyżki
Olejek sandałowy, lemongrasowy, patchulowy, geraniowy lub lawendowy - 5 kropli

Ja osobiście stosuję jak pisałam: olej winogronowy + płyn linomag (wolę płyn niż maść czy krem) + olejek herbaciany + olejek lawendowy.
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 08:12   #322
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

ja wczoraj kupiłam te magiczne składnikii jestem po 2 przetarciach i kurcze to chyba działa!!!ale smierdzi tak że aż zatyka i chyba z domu każą mi sie wyprowadzic zrobiłam inne proporcje odpowiednio zmniejszone bo kupiłam olejku pichtowego tylko 10ml, specyfik wysusza i ściąga i kropeczki są mniejsze, na serio!


własnie zauważyłam że tego olejku miało być 10 ml!!!a ja zrobiłam w proporcji 10ml olejku i ok 3ml nafty bo niechcacy odwrociłam proporcje.... zaraz to sprobuje zmienic!
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 09:04   #323
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Y? 10 ml olejku i 3 ml nafty??? A nie poparzyłaś się tym olejkiem?
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 13:40   #324
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

nie! w sumie to nawet to stęzenie nie zrobiło na mnie wrazenia, troche miałam skóre ściągnietą i tyle, ale strasznie śmierdziało, teraz już zrobiłam prawidłową proporcje
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 16:09   #325
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

hmm, zaskórniki to cięzka sprawa. z nia tak łatwo sie nie wygra, ja stosuje dwa, trzy razy w tygodniu maseczke oczyszczająca i raz w tygodniu peeling. zaskórniki wtedy nie maja takiego ciemnego odcienia, lecz sa jasne a przez to mniej widoczne zeby całkowicie sie ich pozbyc to jak na razie sposobu nie znalazłam.
Moze wypróbuje tez ten wasz sposób z olejkami
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 20:15   #326
anna_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Hej dziewuszki! Może to nie do końca na temat ale widzę, że tu dużo mądrych i doświadczonych osób czyta ten post więc się zapytam tu, bo już bardzo długo siedzę na forum i jestem przygnębiona bo niczego konkretnego się nie dowiedziałam Zresztą tak naprawdę nie wiem czego mam szukać, więc samodzielne przeglądanie forum nic mi nie dało.

A więc: Mam cerę tłustą z rozszerzonymi porami i do tego bardzo wrażliwą. NIE MAM POJECIA jakie kosmetyki powinnam na nią stosować CHodzi mi o to, czy po tych wszystkich miszaninach które tu były opisane, m.in przez daisy, powinnam stosowac jakiś krem? Wiem że napewno unikać preparatów alkoholowych. Powinnam nawilżać skórę? A jak tak to jaki krem jest najlepszy? Ktoś wyżej pisał, że nivea soft zapycha pory no a ja właśnie tego kremu używam od zawsze No i w takim razie powinnam używać preparatów ZWĘŻAJĄCYCH pory?? Czy może oczyszczających pory? Pomocy, czy ktoś mógłby mi poświęcic chwilkę czasu??
anna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 07:17   #327
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Mieszanki możesz spróbować, ale ostrożnie i w małym stężeniu. Obserwuj skórę, może akurat mieszanka wypadnie ok. Natomiast jeśli chodzi o kremy hmm... nie bardzo się na nich znam, bo od jakiegoś czasu przestałam używać. Niegdyś używałam kremu Dax Cosmetics Perfecta 45+ z aktywną soją. To krem przecizmarszczowy, ale podobno można go bezpiecznie używać, ma filtry i nie zatyka porów. No i kosztuje zaledwie 15 zł
Zerknij tutaj: http://luskiewnik.strefa.pl/acne/acne_apteczka.html

Natomiast na zimę lepiej stosować preparaty bez wody, np oleje. Do cery tłustej świetnie nada się olejek, który opisywałam wyżej. (bo wbrew pozorom do cery tłustej olejki się nadają.)
A o jakie preparaty zwężające pory Ci chodzi?
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 09:09   #328
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Migdal, napisz ile kosztuje ten olejej winogronowy, jak go stosować i gdzie kupić. Z góry dziękuję
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 11:48   #329
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Daisydee po pierwsze dziekuje za przepis na olejek a po drugie mam do Ciebie znawczyni pytanko, czy działanie olejku i to co można z nim osiągać zostaje na dłużej, czy nie jest tak że skóra sie przyzwyczaja i znowu wszystko wraca to starego stanu?
przemyłam twarz ta miksturką dopiero 4 razy a widze efekty!
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 18:02   #330
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez MigdalEder
O oleju winogronowym możesz poczytać tutaj: http://www.luskiewnik.gower.pl/infor...zdziernik.html

Oryginalny przepis wygląda tak:
Olej winogronowy - 100 ml
Linomag płyn lub krem (maść) - 1 opakowanie, albo olej lniany - 2-4 łyżki
Olejek sandałowy, lemongrasowy, patchulowy, geraniowy lub lawendowy - 5 kropli

Ja osobiście stosuję jak pisałam: olej winogronowy + płyn linomag (wolę płyn niż maść czy krem) + olejek herbaciany + olejek lawendowy.
Olej - to zależy. Można kupić już za 11-12 zł wielgachną butlę w pierwszym lepszym spożywczaku (chyba na 2 lata starczy ) ale im lepszy tym droższy. Najlepiej kupić taki w sklepie ze zdrową żywnością. Nie wiem, ile tam może kosztować niestety.
Stosować można dowolnie, wystarczy raz dziennie. Dobrze nada się na zimę (co już pisałam zdaje się). Po nasmarowaniu buźka jest tłusta, ale można odczekać chwilkę, a potem przyłożyć chusteczkę, żeby nadmiar tłuszczu wchłonął się.
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-17 19:56:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.