Oryginał czy podróbka? - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-16, 23:22   #1621
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Te zauwazylam,ze sporo podrobek na Allegro ma cene ponad 100zl. Tak zmylka, ze to juz nie slynne 59,99zl czy 89,99zl;-) Tylko 100zl , wiec moze wiecej osob uwierzy , ze to oryginal. Dzisiaj przegladalam aukcje Armani - Code na Allegro. Zauwazylam mase aukcji w stylu Code 50 czy 75ml za 110-130zl. Oczywiscie czesto "sprowadzane z Europy Zachodniej" i tym podobne bujdy. Jestem pewna, ze niejedna osoba sie na to nabierze ze wzgledu na dosc ciekawa cene, nie tak niska jak niektore podroby.
Dodam, ze dzisiaj widzialam Code 30ml w promocji w angielskiej drogerii za 25 funtow. Obnizka z 31 funtow.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 08:55   #1622
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
tam na 100 aukcji z perfumami na jednej moze beda orginalne !
sprzedajacy mysla tak ;
albo sprzedaja po niskiej cenie
albo wyzszej i dzieki temu wiekszosc sie nabiera poniewaz mysli ,ze skoro perfumy nie kosztuja juz 100 zł tylko 150 to juz pewnie orginał sie trafi.


Ile kupiłaś perfum na allegro?

Ps. Radzę uważać w takim razie na zakupy a Super Pharm, Naturze, Douglasie i Sephorze, bo ich promocje urodzinowe i świąteczne mają allegrowe ceny. Pewnie też wtedy sprzedają podróby.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2008-12-17 o 08:59
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 08:59   #1623
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość


Ile kupiłaś perfum na allegro?
no, ja mysle, ze 100 sztuk. w tym jedna nie - podrobke
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 09:24   #1624
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Ja na allegro kupiłam sztuk 1 i dopiero dochodzi do mnie, ale powiem Wam że, stresa mam...chociaż sprzedawca pewny podobno...
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 09:29   #1625
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez colin23 Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie które z poniższych linków z armani black code są oryginalne? Generalnie wszystkie są kilkadziesiąt złotych tańsze niż w perfumeriach ale być może któreś jednak są oryginalne. Czekam na info:

http://www.allegro.pl/item505893202_...men_125ml.html

http://www.allegro.pl/item506271400_..._gratisss.html

http://www.allegro.pl/item508320965_...przedawca.html

http://www.allegro.pl/item508999786_...al_okazja.html

http://www.allegro.pl/item499412756_...ster_oryg.html

http://www.allegro.pl/item504348263_...ml_tester.html

http://www.allegro.pl/item508436169_...ryginalne.html

http://www.allegro.pl/item509117250_...tis_w_24h.html



jak poznać oryginały? Czy na opakowaniach są jakieś hologramy? Wiem że na butelce są naklejki z kodem ale czy na podróbkach też mają takie nalepki?
Zapewne żadne.

Jak poznać? Zajrzeć do wątku z polecanymi sprzedawcami i wybrać. Po to jest podwieszony przez modki, żeby było prościej. A jak to za dużo roboty to iść do Sephory i tam kupić.

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Ja na allegro kupiłam sztuk 1 i dopiero dochodzi do mnie, ale powiem Wam że, stresa mam...chociaż sprzedawca pewny podobno...
A ja prawie 50 i żadnej podróby.

Raz kupiłam lewy korektor Lancome.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 09:34   #1626
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Ja na allegro kupiłam sztuk 1 i dopiero dochodzi do mnie, ale powiem Wam że, stresa mam...chociaż sprzedawca pewny podobno...
Ja 99%, moich flaszek kupiłam na all(a było ich sporo) i nigdy nie trafiłam na podróbę
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 09:41   #1627
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Oryginał czy podróbka?

To pocieszające, tylko że ja nawet nie wiem na co mam patrzyć w tym Addikcie jak już przyjdzie, żeby sprawdzić czy nie podróbka...
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 09:52   #1628
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
To pocieszające, tylko że ja nawet nie wiem na co mam patrzyć w tym Addikcie jak już przyjdzie, żeby sprawdzić czy nie podróbka...
Polly, a moze po prostu wybierz ktoregos z polecanych tu sprzedawcow? ja tez sie nie znam na detalach flakonow (do przedwczoraj krzyczalam wielkim glosem, ze 50 - tka Kenzo Amour nie wystepuje w kolorze rozowym), stad uznalam, ze bede polegac na zdaniu doswiadczonych w tym wzgledzie Wizazanek
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 09:54   #1629
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
To pocieszające, tylko że ja nawet nie wiem na co mam patrzyć w tym Addikcie jak już przyjdzie, żeby sprawdzić czy nie podróbka...
Polly, albo zaufałaś komuś kto Ci tę aukcję polecił, albo kupuj w perfumeriach. No nie ma innej metody, po prostu, jeśli się samemu nie umie rozróżnić.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 09:57   #1630
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Polly, albo zaufałaś komuś kto Ci tę aukcję polecił, albo kupuj w perfumeriach. No nie ma innej metody, po prostu, jeśli się samemu nie umie rozróżnić.
Możecie dać jakieś wskazówki jak rozróżnić
Po wnikliwej analizie wizazu potrafie bez pudła rozróżnić Chanel Chance( albo tylko mi sie tak wydaje) ( więc jakbyć kropka chciała to wiesz....)
Ale jakby ktoś coś powiedział o Addict to bym wdzięczna była
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 10:03   #1631
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Raz kupiłam lewy korektor Lancome.
znaczy - korygowal jedynie lewa czesc twarzy?




Polly, ales Ty sie uparla na bycie Zosia Samosia
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 10:08   #1632
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Możecie dać jakieś wskazówki jak rozróżnić
Po wnikliwej analizie wizazu potrafie bez pudła rozróżnić Chanel Chance( albo tylko mi sie tak wydaje) ( więc jakbyć kropka chciała to wiesz....)
Jak bym co chciała?

Siarka - coś w tym stylu.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 10:25   #1633
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Możecie dać jakieś wskazówki jak rozróżnić
Po wnikliwej analizie wizazu potrafie bez pudła rozróżnić Chanel Chance( albo tylko mi sie tak wydaje) ( więc jakbyć kropka chciała to wiesz....)
Ale jakby ktoś coś powiedział o Addict to bym wdzięczna była

Polly jak ci Addict dojdzie to ja chętnie z tobą przenanalizuję twoją flaszkę w porównaniu z moja douglasowską tylko daj znać, bo mogę zapomnieć. Poza tym mi się wydaje że akurat przy addictcie bardzo łatwo nosem poznac że coś nie halo, ten zapach jest tak charakterystyczny i tak charatkterystycznie się rozwija, że ciężko myślę byłoby go podrobić tak żeby nie było tego czuć.

EDIT: A ze swoich obserwacji jeszcze zauważyłam, że addict ma dwa rodzaje flaszek i dwa kolory perfum, co wogóle jest dla mnie totalną zaskoczką i nie bardzo to rozumiem, ale.... Jak flaszka dojdzie pogadamy.
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...

Edytowane przez chooomik
Czas edycji: 2008-12-17 o 10:28
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 10:30   #1634
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
Polly jak ci Addict dojdzie to ja chętnie z tobą przenanalizuję twoją flaszkę w porównaniu z moja douglasowską tylko daj znać, bo mogę zapomnieć. Poza tym mi się wydaje że akurat przy addictcie bardzo łatwo nosem poznac że coś nie halo, ten zapach jest tak charakterystyczny i tak charatkterystycznie się rozwija, że ciężko myślę byłoby go podrobić.
Dzieki, dzięki, jak dojdzie to obfocę i wrzucę tu, tylko problem jest ze Dior coś kombinuje z tymi flaszkami swoimi i chyba zmienia szczegóły, a jakie masz literki? złote czy tłoczone tylko?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 10:40   #1635
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Dzieki, dzięki, jak dojdzie to obfocę i wrzucę tu, tylko problem jest ze Dior coś kombinuje z tymi flaszkami swoimi i chyba zmienia szczegóły, a jakie masz literki? złote czy tłoczone tylko?
A widzę, że i ty różńicę zauważyłaś Mam tłoczone, a moja mama ma złote. Dodatkowo te moje i mojej M. flakony różnią się:

wielkośćią (przy tej samej pojemności of kors)
kolorem szkła (ten z tłoczonymi literami ma szkło jaśniejsze, widać ile perfum zostało, u mamy tego nie widać prawie)
złotym guziczkiem (u mnie jest jasno złoty, inaczej chodzi i jest zgrabniejszy - u mamy ciemniejsze złotko, luźniej chodzi i jest większy)
perfumy u mnie maja kolor szarawy, u mamy rudy - jej są trwalsze (!!)

moje kupione w Douglasie
jej w perfumerii internetowej (sprawdzonej)

i bądź tu człowieku mądry....zaczęłam już podejrzewać że douglas podróby sprzedaje..ale to chyba jakieś odgorne zmiany Diora
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 10:50   #1636
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
A widzę, że i ty różńicę zauważyłaś Mam tłoczone, a moja mama ma złote. Dodatkowo te moje i mojej M. flakony różnią się:

wielkośćią (przy tej samej pojemności of kors)
kolorem szkła (ten z tłoczonymi literami ma szkło jaśniejsze, widać ile perfum zostało, u mamy tego nie widać prawie)
złotym guziczkiem (u mnie jest jasno złoty, inaczej chodzi i jest zgrabniejszy - u mamy ciemniejsze złotko, luźniej chodzi i jest większy)
perfumy u mnie maja kolor szarawy, u mamy rudy - jej są trwalsze (!!)

moje kupione w Douglasie
jej w perfumerii internetowej (sprawdzonej)

i bądź tu człowieku mądry....zaczęłam już podejrzewać że douglas podróby sprzedaje..ale to chyba jakieś odgorne zmiany Diora
No właśnie! bądź tu mądry i pisz wiersze...a powiedz mi czy pudełka też były inne? chodzi mi głownie o kolor napisu, no i które starsze?

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2008-12-17 o 10:51
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:00   #1637
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
No właśnie! bądź tu mądry i pisz wiersze...a powiedz mi czy pudełka też były inne? chodzi mi głownie o kolor napisu, no i które starsze?
Wiesz co z pudełkami sprawa wygląda tak, że oba te Addicty były kupione w zestawach - jeden douglasowki w zestawie bez pudełka w kosmetyczce (w dużym kartonie jakby), a drugi z perf.int. też w zestawie z mleczkiem do ciała w dużym pudełku. Nie wiem który starszy ...

Aha i sorry za pomyłke - własnie spojrzałam na swój flakon - ja mam złote, a Mama ma tloczone, reszta bez zmian.
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:14   #1638
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Oryginał czy podróbka?

dobra! jak dojdzie to spróbujemy dojść do czegoś wspólnymi siłami, dzięki
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 19:04   #1639
qwer1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 9
Perfumy 20 ml , oryginalne?

Witam wszystkich

Ostatnio spotkałem sie z perfumami o pojemności 20ml. Widziałem wiele różnych produktów , wielu znanych firm np. Armani Black Code (zdjecie niżej) , Hugo Boss itp.
W sklepie nigdy czegoś takiego nie widziałem , można to raczej dostac u (może uzyje złego słowa) "dilerów" . Cena to ok. 20-30 zł , zależy od sprzedawcy.

Czy ktoś kiedyś z spotkał sie z czymś takim? Uważacie , że są to perfumy oryginalne? Skad to sie w ogole bierze na rynku , są to jakieś próbki czy coś w tym stylu? :P


Poniżej zamieszczam link do zdjecia z jakiejś aukcji która znalazłem w internecie

Prosze sie zbytnio nie sugerować tym zdjeciem ponieważ widać tutaj , że opakowanie jest w bardzo złym stanie :P Podejrzewam ze normalnie to wyglada lepiej...

http://zdjecia.swistak.pl/04/131/4131589_2_b.jpg

Edytowane przez qwer1991
Czas edycji: 2008-12-18 o 20:23
qwer1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 19:27   #1640
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Perfumy 20 ml , oryginalne?

tanie podróby :P
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:20   #1641
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Perfumy 20 ml , oryginalne?

Ewidentne podróbki.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:31   #1642
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Perfumy 20 ml , oryginalne?

Myslę ze to nowa moda podróbkowa-nawet butelki nie trzeba podrabiać-ładujemy wszystko do tzw perfumetek i wio!
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 00:41   #1643
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Perfumy 20 ml , oryginalne?

To sa podroby. Juz wiele razy widzialam gdy np. na jednej gieldzie gdzie bylam kilka razy z rodzicami kobieta uzywala ich w formie testerow. Wiesz, 20 ml razy np 40 zapachow jest latwiej schowac w duzej torbie i kieszeniach niz 40 razy 100 ml podrobionych flaszek. Kontrola policji w tym miejscu byla bardzo ostra, wiec to pewnie ze wzgledow "bezpieczenstwa" Wygladalo to mniej wiecej tak, jak na reklamie jednego z batonow wyjmowala wszystko co ma po troszeczku, tak aby nie wygladalo to zle, po czym kleint wybieral zapach, ona szybko biegla do budy z papierosami, w ktorej ktos przechowywal dla niej juz pelnowymiarowe 100 ml flakony, a potem schowany w kolorowa reklamowke przynosila zainteresowanemu.

Z tego co wiem tylko Salvador Dali wypuscil perfumy w tego typu atomizerkach, jest tez taka wersja The One w pojemnosci 11 ml ale z roll-onem
To co pokazales, to niestety to samo co Chanel za 99 zl
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 15:49   #1644
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Perfumy 20 ml , oryginalne?

To podróbki oczywiście... Chociaż...Ostatnio usłyszałam, że to po prostu "próbki perfum" i że wszystko z nimi w porządku, pachną tak samo, prosto od producenta, blablabla...I to wszystko od lubianej przeze mnie osoby. Oczywiście od razu oświeciłam ją w tej kwestii, ale usłyszałam w odpowiedzi, że jej to odpowiada bo tanie i pachnie tak samo...
__________________
19.09.2015r.
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 12:28   #1645
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Od ładnych kilku dni używam Euphorii zakupionej w Super-Pharm, i znawcą nie jestm, ale byłam pewna jaj oryginalności, aż dodzisiaj...patrzę i płyn tej Euphorii wcale nie jest fioletowy. Owszem na tle pudełka, taki właśnie sie wydaje, ale nie w świetle dnia. Szukam na wizażu i znalazłam, że kiedyś Lalesia kupiła podróbkę z przezroczystym płynem. Już sama nie wiem Szukam po allegro real foto ale tam wszytkie są w pojemności 100ml i fioletowe. Perfumy nie są zupełenie przezroczyste ale takie minimalnie zabarwione na lilowo, naprawdę minimalnie, jest to 30ml i w żaden sposób nie moge popatrzeć na płyn na "przelot" pod światło, więc może to jest powodem, że nie widzę fioletu, ponieważ kolor odbija sie od srebrnych ścianek
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 13:52   #1646
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Od ładnych kilku dni używam Euphorii zakupionej w Super-Pharm, i znawcą nie jestm, ale byłam pewna jaj oryginalności, aż dodzisiaj...patrzę i płyn tej Euphorii wcale nie jest fioletowy. Owszem na tle pudełka, taki właśnie sie wydaje, ale nie w świetle dnia. Szukam na wizażu i znalazłam, że kiedyś Lalesia kupiła podróbkę z przezroczystym płynem. Już sama nie wiem Szukam po allegro real foto ale tam wszytkie są w pojemności 100ml i fioletowe. Perfumy nie są zupełenie przezroczyste ale takie minimalnie zabarwione na lilowo, naprawdę minimalnie, jest to 30ml i w żaden sposób nie moge popatrzeć na płyn na "przelot" pod światło, więc może to jest powodem, że nie widzę fioletu, ponieważ kolor odbija sie od srebrnych ścianek

Mam 15 ml w roll on Euphorii zakupionej w Douglasie (to był zestaw świąteczny) i bynajmniej moja też nie jest fioletowa płyn jest szarawy... Gdyby nie to, że własnymi ręcami kupowałam to bym się mocno zastanawiała czy to nie podróba, ale nie podejrzewam Douglasa o takie machloje...

Zauważyłam natomiast rzecz następującą i zastanawiającą:

To juz drugie prefumy z Douglasa, które budza moje wątpliwości - tak samo było z Addictem, który do tej pory byłam przekonana, że powinien mieć barwę miedzianą, a też jest szarawy (i mniej trwały niż A. mojej mamy kupiony via net). Jedyne wnioski jakie mogę wyciągnąć z tego to to, że:

1. albo mój Douglas ma jakieś dziwne źródło zaopatrzenia.
2. albo zmieniaja się trochę receptury odgrónie
3. albo perfumy z zestawach z założenia są ciut gorszej jakości (byłaby kicha jeśli to prawda )

aliś jak chcesz mogę ci cyknąć foto mojej E.
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:13   #1647
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Oryginał czy podróbka?

co do Addicta to sprawdzałam kolor w Sephorze mocząc obficie blotter- kolor był szarawo-lekko różowawy, mnie się wydaje że Addict ciemnieje z wiekiem, a co do Euphori to nie mam pojęcia...
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:18   #1648
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
co do Addicta to sprawdzałam kolor w Sephorze mocząc obficie blotter- kolor był szarawo-lekko różowawy, mnie się wydaje że Addict ciemnieje z wiekiem, a co do Euphori to nie mam pojęcia...

Oby może i zapach się też wzmacnia jak przy dobrym winie
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:36   #1649
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Oryginał czy podróbka?

No jasne! woda paruje przez atomizer i zostaje sam zapach
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 15:49   #1650
Contra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 61
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Witam!

Proszę o weryfikację teych aukcji: http://www.allegro.pl/item502743030_..._od_bony a.html

http://www.allegro.pl/item511736276_...iniaturk a.html

Co prawda są to miniaturki i wątpię, żeby była podrabiane, ale chciałabym sie upewnić przed kliknieciem. Z góry dziękuję.
Contra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.