Proszę O Pomoc W Doborze Podkładu!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-07, 13:58   #1
natalija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 45

Proszę O Pomoc W Doborze Podkładu!!!


Witam wszystkie wizażanki. Chciałabym prosić Was o pomoc w doborze podkładu. Wiem,że nie raz pomogłyście niejednej z nas. Moim głównym problemem jest cera naczynkowa, bardzo wrażliwa i bardzo skłonna do podrażnień i zaczerwienień(zmiana temperatury, emocje itp). Więc szukam głównie podkładu matującego, który ukrył by te zaczerwienienia ale nie tworzył maski i nie wyglądał sztucznie(mój makijaz jest bardzo delikatny i naturalny,dopiero mam zamiar zacząć używać podkładu). Oprócz tego mam cere raczej normalną ze skłonnością do wyprysków na brodzie i nosie.Ale to sporadycznie, raz w miesiącu. Acha, i mam jasną cerę, raczej bladą, troche jasnych rudawych piegów, włosy czekoladowe. Wiem,że wymagania dosyć spore, ale może znacie cos godnego polecenia, w każdym razie najbardziej zalezy mi na ukryciu rumieńców. I nie zawysokiej cenie. Jestem skromną uczennicąDziekuję z góry za pomoc.Pozdrawiam
natalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 21:55   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Proszę O Pomoc W Doborze Podkładu!!!

Po pierwsze, zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki. Przez ostatnie dwa tygodnie już taki temat się na forum pojawił. Po drugie, przy cerze naczynkowej niepotrzebny jest podkład matujący. Ten, w związku z nazwą i przeznaczeniem, matuje błyszczącą się sterfę T. Ty potrzebujesz podkładu średnio lub mocno kryjącego. Najpopularniejszym tego typu z niskiej półki jest np. Dream Matte Mouse Maybelline. Jednak taki podkład nie przykryje w pełni naczynek i zaczerwienień. Do ich pokrycia wymagany jest zielony korektor.
Rodzaje podkładów, a także ich opis i kolorystykę znajdziesz w KWC. Więcej o zielonym korektorze w archiwum.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 14:58   #3
rox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Proszę O Pomoc W Doborze Podkładu!!!

Mam kłopot z podkładem ,korektorem itd. cokolwiek bym nienałozyła na nos i brodę skura momontealnie robi się sucha i się uszczy.Używam kremów nawilżających do cery wrażliwej ,mieszanej.
rox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 15:25   #4
Monika Leśna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 87
Dot.: Proszę O Pomoc W Doborze Podkładu!!!

Do ROX
Jeśli Twoja cera jest aż tak wrazliwa to pomyśl o zmianie metody nakladania podkładu i korektora. korektor nałóż w odpowiednie miejsce i delikatnie, opuszkami palców wklepuj go w skórę , bez ruchów pocierania. to samo z podkładem ale tu lepiej użyj gąbeczki do podkładu i też staraj się nie trzeć. Powodzenia
Monika Leśna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 17:06   #5
rox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Proszę O Pomoc W Doborze Podkładu!!!

A może zmienić krem, nie wiem czy to ma jakiś wpływ?
rox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 19:27   #6
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Proszę O Pomoc W Doborze Podkładu!!!

Rox mam taki sam problem jaki bym podklad nie nalozyla nawet ten nawilzajacy to skora mi sie strasznie luszczy tworza sie suche place. Nie wiem sama co juz robic a tez mam skore naczynkowa i chce ten rumien troche zatuszowac. Zmienili pewnie jakies skladniki w kremie ktory od dawna uzywam i juz przestal mi sluzyc. Potrzebuje kremu nawilzajacego ktory nie zapycha ! OBecnie wokolo ust wytworzyly mi sie zaskorniki. Do tego jeszcze cera bardzo wrazliwa ;( Nie mam pojecia czego uzywac. Macie jakies propozycje?
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.