Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-15, 19:17   #2581
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

ja też polecam veniskosmetyki!
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 20:24   #2582
olganuzy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

nie czytalam calego forum, ale ja kupuje perfumy na www.iperfumy.pl
wiem, ze sa oryginalne i najtansze!
podobno sprowadzaja je z Czech i dlatego takie ceny...
jestem ich stala klientka.
olganuzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 20:51   #2583
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez olganuzy Pokaż wiadomość
nie czytalam calego forum, ale ja kupuje perfumy na www.iperfumy.pl
wiem, ze sa oryginalne i najtansze!
podobno sprowadzaja je z Czech i dlatego takie ceny...
jestem ich stala klientka.
chyba jednak nie takie najtańsze, sprawdziłam z ciekawości 3 zapachy, które lubię i każdy z nich okazał się droższy niż na dolce.pl albo w pedecie dlatego zawsze warto trochę poszperać w sieci przed zakupem
lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 14:40   #2584
AMN32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Venis też pachnie reklama. Ktoś wspomniał że kupił Nina Ricci... Minute zajmuje znalezienie lepszej oferty niż w wymienionym sklepie. I to sklep z duża ilością pozytywnych komentarzy np: TagoMago.pl
AMN32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 14:59   #2585
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

AMN, jak uważasz - tutaj powinno się podawać wiarygodne perfumerie internetowe, a ja właśnie to zrobiłam uważasz, że jeśli nie podaję sklepu z najniższymi z najniższych cen, to jest to reklama? wierz mi - jak jest za drogo, jest źle, jak za tanio, też niedobrze, z reguły coś zawsze jest nie tak. Konto mam na wizażu już długo, najwięcej wypowiadałam się w wątku o podróżach i wierz lub nie, ale nie po to ,,nabijałam" prawie 800 postów, żeby moja ,,reklama" była wiarygodna xD (i wszyscy, którzy polecili liczne perfumerie wcześniej - to też musiała być reklama, bo przecież nie podali TagoMago, hę? )
przy okazji mam 17 lat, chyba za wcześnie na reklamowanie własnej perfumerii? xD

Edytowane przez tulipanka
Czas edycji: 2010-09-17 o 15:24
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 15:59   #2586
agelusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 53
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dziewczyny, a czy iperfumy i perfumy-perfumeria .pl to ta sama firma? Obie mają czeski adres. Pedet i perfumy.pl to też jedna i ta sama, może iperfumy też ma drugą intermetową perfumerię pod inną nazwą?
agelusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 20:10   #2587
AMN32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Hmm z Twojego postu wynika że posądzasz mnie o koneksje z ww. firma. Rozczaruje Cię ale tak nie jest. Uważasz że złotym środkiem są średnie ceny np: na Ceneo? wtedy dana perfumeria jest wiarygodna? Ja robiłem zakupy już w wielu perfumeriach i jeszcze nikt mnie nie oszukał. Nazw nie będę wymieniał bo oczywiście zostanę podejrzany o kryptoreklame. A napisałem o Venis bo wspomniałaś o rewelacyjnych cenach...
AMN32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 21:27   #2588
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

nie wspomniałam nic o rewelacyjnych cenach - napisałam, że kupiłam te perfumy za 1o8zł, zamiast za 150, jak na innych perfumeriach, w których też szukałam

Edytowane przez Rose Madder
Czas edycji: 2010-09-17 o 21:29
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 12:03   #2589
_samantha_
Raczkowanie
 
Avatar _samantha_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 149
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Kochane, zastanawiam się nad zakupem Lolity Lempickiej EDP i mam do wyboru 2 perfumerie internetowe:
http://www.e-glamour.pl/product-pol-...rfumowana.html
oraz
http://perfumeriax.pl/lolita,lempick...76?cPath=21_51

Wraz z przesyłką cena wyniesie 87 zł w każdym przypadku. W której perfumerii lepiej kupić? W e-glamour mają napisane, że EDP ale zdjęcie mają EDT, ale chyba liczy się to, co napisane, prawda?
A na pefumeriax.pl jakaś dziwnie niska ta cena, choć nie widać, żeby to była promocja. Jestem więc trochę skołowana
__________________

_samantha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 12:46   #2590
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez _samantha_ Pokaż wiadomość
Kochane, zastanawiam się nad zakupem Lolity Lempickiej EDP i mam do wyboru 2 perfumerie internetowe:
http://www.e-glamour.pl/product-pol-...rfumowana.html
oraz
http://perfumeriax.pl/lolita,lempick...76?cPath=21_51

Wraz z przesyłką cena wyniesie 87 zł w każdym przypadku. W której perfumerii lepiej kupić? W e-glamour mają napisane, że EDP ale zdjęcie mają EDT, ale chyba liczy się to, co napisane, prawda?
A na pefumeriax.pl jakaś dziwnie niska ta cena, choć nie widać, żeby to była promocja. Jestem więc trochę skołowana
Ja bym radziła e-glamour. Ale to tylko dlatego, że to jedna z moich trzech ulubionych perfumerii i zawsze jak mam w kilku podobne ceny, to staram się wybierać jedną z nich: e-glamour, pedet albo dolce.
lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 18:18   #2591
laura286
Rozeznanie
 
Avatar laura286
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 574
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja także polecę Ci wybrać e-glamour dlatego, że czytałam klika opinii o perfumeriiX, że zdarzył się towar nieoryginalny
laura286 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 18:58   #2592
rob9
Raczkowanie
 
Avatar rob9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 93
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ostatnio dokonywałem zakupów w e-glamour i mogę jak najbardziej polecić, szybka bezproblemowa transakcja.
rob9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:29   #2593
Aromaniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

witam! i pozdrawiam wizażanki

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Witam ! ceny są cenami końcowymi (BRUTTO) z przesyłką włącznie !!!

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Moje drogie wizażanki możecie zadawać pytania dot. naszego sklepu chętnie odpowiem.

Edytowane przez Aromaniak
Czas edycji: 2010-09-19 o 09:04
Aromaniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 15:16   #2594
rob9
Raczkowanie
 
Avatar rob9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 93
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Aromaniak bez urazy ale nawet po doliczeniu przesyłek już do ceny produktów (bo tak to Masz na pewno skalkulowane) ceny nie są jakieś super rewelacyjne, a i potencjał (ilość) męskich zapachów nie jakiś oszałamiający.
rob9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 16:25   #2595
Aromaniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Rob9 - wiem, że i tak nie kupisz nic u mnie bo reprezentujesz najprawdopodobniej potencjalną konkurencję i dlatego że mam "bez urazy" za mało męskich zapachów (twoim zdaniem). Proponuje zarejestruj się na forum oficjalnie, a nie podszywaj się pod potencjalnego klienta np. e-glamour wtedy będziemy mogli porozmawiać o wiarygodności, o oszałamiających cenach i o ilościach. Jeżeli jest inaczej to oczywiście wyprowadź mnie z błędu.
Mimo wszystko chętnie z Tobą porozmawiam na ten czy inny temat.
Pozdrawiam
AroManiak

Edytowane przez Aromaniak
Czas edycji: 2010-09-19 o 17:25
Aromaniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 16:40   #2596
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Aromaniak Pokaż wiadomość
Rob9 - wiem, że i tak nie kupisz nic u mnie, "bez urazy" bo reprezentujesz potencjalną konkurencję. Zarejestruj się na forum oficjalnie , a nie podszywaj się pod potencjalnego klienta np. e-glamour wtedy będziemy mogli porozmawiać o wiarygodności, o oszałamiających cenach itd. Mimo wszystko chętnie z Tobą porozmawiam na ten czy inny temat.
Pozdrawiam
AroManiak
Idąc tym tropem, ja jestem osobą pracującą zarówno w e-glamour, dolce.pl i pedecie, tak? Bo przecież polecałam te perfumerie na wizażu :P a tak prawdę mówiąc to u Ciebie, Aromaniaku oferta niestety nie jest konkurencyjna i ceny jak dla mnie, za wysokie. Pozdrawiam!
lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:09   #2597
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Aromaniak,
bez urazy ale ceny masz wysokie w porównaniu z innymi perfumeriami
no ale to Twoja sprawa, Twój kram
ale jak widzę w opisie słowo "perfuma" to aż mną trzącha brrrrrrrr (czyt. zniechęca)
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:25   #2598
Aromaniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dzięki za krytykę lexxi i izabellini !Cały czas pracujemy nad tym abyście Panie mogły kupować u nas konkurencyjnie.
ps. Po to zarejestrowałem się na forum, aby słuchać rad naszych potencjalnych klientów i odpowiadać na ewentualne pytania.
Pozdrawiam
Aromaniak

Edytowane przez Aromaniak
Czas edycji: 2010-09-19 o 19:52
Aromaniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:55   #2599
rob9
Raczkowanie
 
Avatar rob9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 93
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Aromaniak teraz to mnie zdenerwowałeś, choć jestem z natury spokojny i opanowany. Rozczaruje Cię srodze, nie pracuje w branży perfumeryjnej czy kosmetycznej i z żadnym podmiotem gospodarczym handlującym zapachami też nie mam nic wspólnego. Dlatego nie rozumiem skąd zarzut, że się pod kogoś podszywam czy jestem z konkurencji (zarzut wyssany z palucha) i skąd tyle jadu w wypowiedzi, że na pewno nic nie kupię. Opamiętaj się, poddajesz coś pod osąd (w tym wypadku swoją ofertę), a następnie napadasz na autora pierwszego mało przychylnego postu, że konkurencja, że deprecjonuje Cię na forum i w ogóle.
Forum jest po to aby dyskutować, pokaż mi zatem dowody na to, że jestem z konkurencji i przestań mnie obrażać i pomawiać o celowe działanie na Twoją niekorzyść. To że poleciłem inną firmę to tylko dlatego, iż wątek ma na celu pisanie o rzetelności sprzedawców. U niektórych kupowałem to mogę się wypowiedzieć. O Twoim profesjonalizmie milczę, bo istotnie nie miałem przyjemności zakupów.
rob9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 20:59   #2600
Aromaniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Rob9, widzisz jak to jest, wątek tego forum to wiarygodne perfumerie internetowe. A ty zacząłęś generalnie o innych wątkach stąd moje zdziwienie wieeeelkie było ! Jeżeli Cię uraziłem bądź zdenerwowałem to serdecznie za to przepraszam, nie było to moim zamiarem.
Ponadto jestem na tym forum, aby słuchać, odpowiadać na pytania klientów, dbać o dobre imię mojej firmy oraz reagować w sytuacji kiedy ktoś próbuje pisać nie do końca sprawdzone " FAKTY" . Jeżeli chodzi o ilość oferowanych męskich zapachów w naszym sklepie, wierz mi i sprawdź to, mamy większy niż w sklepie który np. polecałeś, więc pominąłeś się z realiami !!! jeżeli chodzi o ceny mamy wiele produktów tańszych niż ten przykładowy sklep który polecałeś. Oczywiście mamy też produkty, które są droższe i z tym mogę się połowicznie z Tobą zgodzić.

ps. zatem polecam Tobie Rob9 RABAT 150 zł na zakupy w naszym sklepie, abyś mógł się przekonać o naszym profesjonaliźmie. Jeżeli będziesz zainteresowany proszę o kontakt na priv i wyślę Ci kupon.
pozdrawiam
Aromaniak

Edytowane przez Aromaniak
Czas edycji: 2010-09-19 o 21:34
Aromaniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 21:41   #2601
rob9
Raczkowanie
 
Avatar rob9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 93
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dziwi mnie po prostu, to że odebrałeś mnie jako wroga, jak dziewczyny napisały, że masz wysokie ceny podziękowałeś za opinie i finito, natomiast ze mną chcesz wdawać się w polemikę. Nie sprawdzałem poprzez porównanie wszystkich dostępnych u Ciebie produktów (ich dostępności czy cen) zrobiłem to wyrywkowo i na tej podstawie, jak słusznie zauważasz wyraziłem moją opinię (do której mam wszak prawo). Posłużę się przykładem:
Gucci Pour Homme by Gucci 50ml Twoja cena 195 zł (powyżej średniej ceny pewnej porównywarki) Wiem wiem z dostawą ale to wcale nie zmienia zbytnio sytuacji.

Natomiast podkreślam co do jakości obsługi, oryginalności sprzedawanych kosmetyków się nie wypowiadam, z prostej przyczyny nie korzystałem z Twoich usług. (co pragnę jeszcze raz podkreślić)

Zostawmy problem ilości zapachów to subiektywne w momencie gdy się czegoś szuka i nie znajduje może to dać złudne pojęcie, że wybór jest niezbyt szeroki. Stąd tu nie wchodzę w polemikę. Bo racje trudno sobie udowodnić, niemniej faktem jest, że na chwilę obecną oferuje Pan z męskich Chanel tylko 2 zapachy.

Cytat:
ps. zatem polecam Tobie Rob9 RABAT 150 zł na zakupy w naszym sklepie, abyś mógł się przekonać o naszym profesjonaliźmie. Jeżeli będziesz zainteresowany proszę o kontakt na priv i wyślę Ci kupon.

pozdrawiam
Aromaniak
Dziękuję serdecznie, jestem przeciwny traktowaniu mnie w uprzywilejowany sposób, jeśli ma Pan życzenie rozdać bony czy kupony proszę zapytać oficjalnie na forum. Na pewno znajdą się chętne/chętni. Nie chce też Pana wykorzystywać. Bon bonem ale ktoś musi pokryć koszty tego, że ja będę mógł zrobić zakupy za niemal darmo, czy też pół darmo. Swoją drogą ciekawi mnie na jakiej zasadzie chciałby mi Pan zaoferować te 150 zł rabatu, za jaką kwotę musiałbym dokonać zakupu etc. Myślę, że okazja do tego aby zrobić zakupy jeszcze będzie niejednokrotnie.


Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesu i rozwoju biznesu.
Na przyszłość proszę jednak nie traktować wszystkich jak wrogów

Edytowane przez rob9
Czas edycji: 2010-09-19 o 21:45
rob9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 21:58   #2602
Aromaniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Oczywiście Bon może być wykorzystany np. na darmowe zakupy za 150 zł !!!
pozdrawiam
Aromaniak

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Oczywiście Bon może być wykorzystany np. na darmowe zakupy za 150 zł !!!
cena całkowita tego zapachu http://www.aromaniak.pl/sklep/dla-pa...y-gucci-2.html to 178,16 zł. do tego przy zakupie 2 sztuk to następne 25zł taniej na sztuce, ale niech już tak będzie . Widocznie tak ma być w Pana ocenie !

pozdrawiam
Aromaniak

Edytowane przez Aromaniak
Czas edycji: 2010-09-19 o 22:08
Aromaniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 22:08   #2603
rob9
Raczkowanie
 
Avatar rob9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 93
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Przepraszam w linku jest prawidłowa cena oczywiście 178,16 zł.
Mój drobny błąd edytorski, nie wpływający na dalszą część.
Celowo nie będę edytował aby nie wprowadzać zamieszania.

Edytowane przez rob9
Czas edycji: 2010-09-19 o 22:11
rob9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:48   #2604
akapi1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 23
GG do akapi1986 Wyślij wiadomość przez Yahoo do akapi1986
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witajcie dziewczyny,

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

...oups cos mi sie zle klikneło, mniejsza z tym , dziewczyny potzrebuję Waszej rady czy Waszym zdaniem ten użytkownik z allegro jest wiarygodny? a perfumki orginalne??? Z góry dzięki za odp. pozdrawiam wszystkie laski z tego wątku

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

http://allegro.pl/carolina-herrera-2...212430952.html
akapi1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:50   #2605
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez akapi1986 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

...oups cos mi sie zle klikneło, mniejsza z tym , dziewczyny potzrebuję Waszej rady czy Waszym zdaniem ten użytkownik z allegro jest wiarygodny? a perfumki orginalne??? Z góry dzięki za odp. pozdrawiam wszystkie laski z tego wątku

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

http://allegro.pl/carolina-herrera-2...212430952.html
sprzedawca jest w polecanych
kupowalam i wszystko oki.
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:53   #2606
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:57   #2607
akapi1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 23
GG do akapi1986 Wyślij wiadomość przez Yahoo do akapi1986
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

dzięki za szybką odpowiedź więc kupię i mam nadzięję ,że będzie wszystko w porządeczku))))
akapi1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 12:50   #2608
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Mam prośbę do modów:

Czy można by przykleić na górze wątku post zawierający nazwy wymienionych perfumerii, adresy, wraz z oceną. Przykładowo:

Perfumeria XYZ
Polecana
TAK: 23
NIE: 5

Punkty na TAK i NIE można zliczyć na podstawie postów w wątku.
Trochę by to uprościło sprawę, a szczegółowe informacje i tak trzeba wyszukać.
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 21:06   #2609
Kryzysowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 11
GG do Kryzysowa
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ze swojej strony szczerze polecam perfumerię Oksyd www.oksyd.pl, znalazłam ich na Allegro szukając Beyonce Heat Kupiłam 100 ml flakonik i wszystko jest SUPER, 100% oryginał, do tego tanio i błyskawiczna dostawa, mają zero negatywów
Kryzysowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 21:47   #2610
esna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ostatnio testowałam perfumerię http://www.flixx.pl - dobre ceny i duży wybór. Dziwna nazwa, nie kojarzy się w ogóle z perfumami.. Oryginalność produktów została przeze mnie osobiście sprawdzona
esna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.