Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-08, 14:08   #4321
VickyM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 193
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Poza tym on ma prawo robić co chce, może chce się wygadać, nie każdy jest taki idealny jak nasze uczestniczki tego forum. Poza tym Fakty, Super Expresy i inne media lubią zmyślać, dopowiadać, to wiadomo nie od dziś i głupie jest branie wszystkiego na serio.
Dokładnie, a tabloidy są nastawione na sensację, a sensacja = kasa ze sprzedaży. Także zwłaszcza na artykuły z Faktu i SE należałoby patrzeć w dużym dystansem.
VickyM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:11   #4322
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Niestety chyba raczej go nie posiadala skoro zostawila dziecko dokladnie na 10 dni i w tym tylko raz przyszla do malej,poczytaj i poogladaj jak jej tesciowa sie wypowiadala o tym wszystkim,wogole to jest temat rzeka i ile ludzi ytyle opinii i osadow.
Nie popieram tego, ze zostawila dziecko ale nie zrobila tego ot tak tylko po klotni z tesciowa.
A sama tesciowa jest dla mnie malo wiarygodnym zrodlem informacji nt. Katarzyny bo widac, ze za nia nie przepadala.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:11   #4323
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Cos ty sie tak czepiła tej rodziny?
Pisałam o tym na forum kilka razy

Każdy w życiu popełnia błędy, zrobi coś glupiego itd.
Oni sprzedali swoją prywatność, obsmarowali Katarzynę, a co złego to nie oni. Wczoraj wielkie wybaczanie na portalach, najpierw mąż, później teściowie... Wszystko na pokaz.
Jak chcą jej wybaczyć to niech jej to powiedzą jak wyjdzie z aresztu, a nie w ten sposób...
Teraz ten wywiad z ojcem...
Sprzedali całą historię życia tej dziewczyny tabloidom, jeszcze nie raz w życiu im się to odbije...
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:11   #4324
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
A ty już tak uwierzyłaś teściowej ...no proszę CIE .
A dlaczego mialabym nie wierzyc skoro jej wlasny maz tez tak twierdzi,tak jak powiedzieliMadzia byla zadbana ale jednak matka chciala oddac dziecko i mogli jej na to pozwolic.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:13   #4325
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez natalia_90 Pokaż wiadomość
Gdzie w tym wszystkim jest Madzia?

Przepychanki między Rutkowskim a policją, rodzina próbująca za wszelką cenę się wybielić, media huczące od plotek na temat tego jaka była K czy B, czy byli religijni, czy należeli do sekty... Zrobił się potworny medialny szum w którym tak naprawdę tragedia dziecka została zepchnięta daleko na ostatni plan, bo przecież najważniejsze jest teraz się usprawiedliwić i tak jak w przypadku Rutkowskiego załatwić prywatne konflikty z policją. Oczywiście bardzo dobrze, że wziął sprawę w swoje rece i załatwił to tak jak załatwił, niestety teraz kosztem tragedii próbuje rozstrzygnąć jakieś własne niesnaski z policją.

Przykro się robi patrząc na to wszystko. Zginęło dziecko, to jest największa tragedia. I media zamiast robić szum wokół tego o czym pisałam wyżej powinny zająć się jakąś prewencją, psychologowie zaproszeni do studia powinni mówić nie o tym co jest prawdą a co nie, nie spekulować a doradzać, uświadamiać co robić, by takie sytuacje nie miały miejsca.
Media kierują się zyskiem, a nie działalnością charytatywną.
Psychologowie mówiąco robić w takich sprawach, jak zapobiegać,ale nie sa słyszani. Teraz zapytani o tę konkretną sprawę, wydaję opinie- co jest zupełnie normalne.
Społeczeństwu to pasuje; w końcu mogą pobawić się w sędziów, prokuratorów i ekspertów.
Słów brak na wrzaskkliwe zachowania wizazanek, które po ponad 100 stronach wątku ocknęły się i zaprzestałylinczu i mówią, że już nie wiedzą co myśleć.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:14   #4326
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Nie popieram tego, ze zostawila dziecko ale nie zrobila tego ot tak tylko po klotni z tesciowa.
A sama tesciowa jest dla mnie malo wiarygodnym zrodlem informacji nt. Katarzyny bo widac, ze za nia nie przepadala.
A Ty nie zabralabys ze soba swojego dzieciaczka bo ja tak
pozatym nie ma co sie sprzeczac i dochodzic swoich racji bo to i tak nie zwroci zycia dziewczynce ani w niczym nie pomoze
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:15   #4327
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Poza tym on ma prawo robić co chce, może chce się wygadać, nie każdy jest taki idealny jak nasze uczestniczki tego forum. Poza tym Fakty, Super Expresy i inne media lubią zmyślać, dopowiadać, to wiadomo nie od dziś i głupie jest branie wszystkiego na serio.
No i znowu muszę kolejny raz pisać... Nie obchodzi mnie co wymyśla sobie se czy fakt. Codziennie są wywiady z dziedkami i tatusiem. Te gazety akurat nie muszą nic dopowiadać. Rodzinka do nich cały czas biega i o to mi chodzi.
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 14:15   #4328
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
A dlaczego mialabym nie wierzyc skoro jej wlasny maz tez tak twierdzi,tak jak powiedzieliMadzia byla zadbana ale jednak matka chciala oddac dziecko i mogli jej na to pozwolic.
Przestań wierzyć tej rodzinie bo jest mało wiarygodna .
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:16   #4329
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Muszka Owocowka Pokaż wiadomość
Pisałam o tym na forum kilka razy

Każdy w życiu popełnia błędy, zrobi coś glupiego itd.
Oni sprzedali swoją prywatność, obsmarowali Katarzynę, a co złego to nie oni. Wczoraj wielkie wybaczanie na portalach, najpierw mąż, później teściowie... Wszystko na pokaz.
Jak chcą jej wybaczyć to niech jej to powiedzą jak wyjdzie z aresztu, a nie w ten sposób...
Teraz ten wywiad z ojcem...
Sprzedali całą historię życia tej dziewczyny tabloidom, jeszcze nie raz w życiu im się to odbije...
ONI sprzedali prywatnosc??? ONi zrobili cyrk z porwaniem? Co ty bredzisz wogole? Wypowiadaja sie, bo juz dawno ich prywatnosc nie jest ich prywatnoscia, a media kraza wokol nich jak sępy. Co oni maja do wypadku, czy morderstwa... Tam ich nawet nie było.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:18   #4330
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
Przestań wierzyć tej rodzinie bo jest mało wiarygodna .
W cos trzeba wierzyc mama Madzi tez wiarygodna nie jest -niestety
mnie juz glowa boli od tego wszystkiego i ide na spacer a Wy sie kobietki nie spierajcie za duzo bo szkoda nerwow.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:19   #4331
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
ONI sprzedali prywatnosc??? ONi zrobili cyrk z porwaniem? Co ty bredzisz wogole? Wypowiadaja sie, bo juz dawno ich prywatnosc nie jest ich prywatnoscia, a media kraza wokol nich jak sępy. Co oni maja do wypadku, czy morderstwa... Tam ich nawet nie było.
To po co wczoraj były te apele o tym, że wybaczają Katarzynie?? Najpierw ojciec, potem dziadkowie. Przecież ona nie ma teraz kontaktu z nimi jest zamknięta w areszcie i prędko się tego nie dowie.
Po co ten dzisiejszy wywiad ojca dla se??
Przecież nikt ich nie ciągnie oni sami tam chodzą.
I pewnie dostają za to kasę.
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 14:19   #4332
VickyM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 193
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Muszka Owocowka Pokaż wiadomość
No i znowu muszę kolejny raz pisać... Nie obchodzi mnie co wymyśla sobie se czy fakt. Codziennie są wywiady z dziedkami i tatusiem. Te gazety akurat nie muszą nic dopowiadać. Rodzinka do nich cały czas biega i o to mi chodzi.
Już to wcześniej było, ale pozwolę sobie powtórzyć.
Podejrzewam, że to nie jest tak, że oni biegają od redakcji do redakcji.
Na konferencji prasowej jest ileś redakcji, a dziennikarze mają po konferencji czas na zadawanie pytań, przeprowadzanie wywiadów.
Tak zapewne wczoraj właśnie było.
Wczoraj mogli sobie nazbierać materiału na artykuły na cały tydzień.
Jak już zrobili konferencję to odpowiadali na wszystkie pytania najwidoczniej, rozmawiali z wszystkimi chętnymi do wywiadów redakcjami.
Chociaż wcale nie musieli, ale to już ich sprawa, że chcieli.

Edytowane przez VickyM
Czas edycji: 2012-02-08 o 14:20
VickyM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:20   #4333
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Muszka Owocowka Pokaż wiadomość
Nawet nie otworzyłaś linka a mnie krytykujesz.
TO JEST WYWIAD!!!
WYWIAD,który udzielał ogółowi,czyli różnym dziennikarzom na raz,a nie codziennie każdemu osobno .

zawsze myślałam,że tylko świry wierzą w 100 % we wszystko co pisze FAKT, SUPER EXPRES,czy TELENOWELE
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:21   #4334
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Muszka Owocowka Pokaż wiadomość
To po co wczoraj były te apele o tym, że wybaczają Katarzynie?? Najpierw ojciec, potem dziadkowie. Przecież ona nie ma teraz kontaktu z nimi jest zamknięta w areszcie i prędko się tego nie dowie.
Po co ten dzisiejszy wywiad ojca dla se??
Przecież nikt ich nie ciągnie oni sami tam chodzą.
I pewnie dostają za to kasę.
Ja widze, ze ty to juz wszystko wiesz..
Nie wiem po co, nie sledze ich az tak. Widac maja swoje powody, w koncu sa na celwniku całej Polski, w tym takich osob jak ty.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:22   #4335
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
ONI sprzedali prywatnosc??? ONi zrobili cyrk z porwaniem? Co ty bredzisz wogole? Wypowiadaja sie, bo juz dawno ich prywatnosc nie jest ich prywatnoscia, a media kraza wokol nich jak sępy. Co oni maja do wypadku, czy morderstwa... Tam ich nawet nie było.
Tego nie wiadomo śledztwo nadal trwa .

A jeżeli chodzi o media to taka ich praca a rodzinna wcale nie musi odpowiadać na ich pytania.
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:22   #4336
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
A dlaczego mialabym nie wierzyc skoro jej wlasny maz tez tak twierdzi,tak jak powiedzieliMadzia byla zadbana ale jednak matka chciala oddac dziecko i mogli jej na to pozwolic.
nikt nie potwierdzil informacji, ze Kasia chciala oddac dziecko. Wrecz przeciwnie z tego, co pamietam to rodzina powiedziala, ze ona nigdy nic o oddaniu dziecka nie mowila.

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
A Ty nie zabralabys ze soba swojego dzieciaczka bo ja tak
pozatym nie ma co sie sprzeczac i dochodzic swoich racji bo to i tak nie zwroci zycia dziewczynce ani w niczym nie pomoze
Ja bym zabrala ale sa osoby, ktore jak sie porzadnie zdenerwuja (np na faceta) to potrafia wyjsc z domu bez dziecka. Moja znajoma (nie zadna gowniara tylko kobieta przed trzydziestka) poklocila sie kiedys z mezem bo jej powiedzial, ze siedzi w domu z dzieckiem i nic nie robi a on do pracy chodzi wiec jak z niej wraca to powinien miec wszystko podstawione pod nos. Kobieta sie wkurzyla, chciala, zeby zobaczyl jak to jest siedziec z malym dzieckiem, ktore co chwile trzeba przewijac, karmic i uspakajac i wyparowala z domu na kilka dni. Tesknila za dzieckiem jak cholera, nie potrafila sobie miejsca znalezc ale chciala, zeby facet zrozumial jak to jest zajmowac sie dzieckiem i przez kilka dni tatus musial radzic sobie sam (a w praktyce z pomoca mamusi ).

Tak wiec wszystko zalezy od sytuacji.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:23   #4337
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Ja widze, ze ty to juz wszystko wiesz..
Nie wiem po co, nie sledze ich az tak. Widac maja swoje powody, w koncu sa na celwniku całej Polski, w tym takich osob jak ty.
Puffffff wiem tylko jedno - nic nie jest w życiu za darmo
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:25   #4338
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Ja widze, ze ty to juz wszystko wiesz..
Nie wiem po co, nie sledze ich az tak. Widac maja swoje powody, w koncu sa na celwniku całej Polski, w tym takich osob jak ty.
Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
ONI sprzedali prywatnosc??? ONi zrobili cyrk z porwaniem? Co ty bredzisz wogole? Wypowiadaja sie, bo juz dawno ich prywatnosc nie jest ich prywatnoscia, a media kraza wokol nich jak sępy. Co oni maja do wypadku, czy morderstwa... Tam ich nawet nie było.
A ja widze, że ty wszystko już wiesz
Cytat:
Tam ich nawet nie było.
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:26   #4339
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Muszka Owocowka Pokaż wiadomość
No i znowu muszę kolejny raz pisać... Nie obchodzi mnie co wymyśla sobie se czy fakt. Codziennie są wywiady z dziedkami i tatusiem. Te gazety akurat nie muszą nic dopowiadać. Rodzinka do nich cały czas biega i o to mi chodzi.
Tak na 100% biegają codziennie, żeby zrobić Ci na złość. Nie wiedziałaś? Surprise!
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 14:26   #4340
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

a ja tam uważam, ze ojciec dziecka był w to wszystko zamieszany A Rutkowski o tym dobrze wie, tylko chce go zdemaskować. Zrobił konferemcję, z udziałem Kasi, kiedy ją podejrzewał, a teraz zrobił konferencje z udziałem Bartka. Rutkowski zachowywał się identycznie na tych dwóch konferencjach.
Natomiast Bartek ma kamienną twarz, nie pokazuje emocji, jest nadzwyczaj spokojny. Mówi o śmierci swojego dziecka jak o kontuzji nogi. To jest dziwne. W jego zeznaniach jest wiele nieścisłości.
Natomiast czepianie się go, ze miał jasny golf, czy fakt, że był u fryzjera jest dla mnie śmieszne.
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2012-02-08 o 14:27
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:31   #4341
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Tak na 100% biegają codziennie, żeby zrobić Ci na złość. Nie wiedziałaś? Surprise!
No i po co ta ironia
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:32   #4342
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Tak na 100% biegają codziennie, żeby zrobić Ci na złość. Nie wiedziałaś? Surprise!
Hehe nie wiem dlaczego moge spostrzeżenia tak wkurzyły kilka osób
Ja podaje konkretne przykłady, wklejam linki już jakiś czas na forum, trochę śledzę jak to wygląda.
I jak ktoś mi odpisze to już w taki sposób
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:33   #4343
natalia_90
Raczkowanie
 
Avatar natalia_90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 213
GG do natalia_90
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Dziewczyny dajcie spokój z tym przegadywaniem się i kłótniami...
natalia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:34   #4344
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
No i po co ta ironia

Bo nie da się tutaj rozmawiać normalnie, bo każdy chce coś komuś udwodnić i najlepiej wcisnąć tyłkiem i wyjąć gardłem. Wszyscy wiedzą najlepiej co czuje Bartek, jaka jest Kasia, co zrobili, a co sami by zrobili na ich miejscu. Jejuuu to już męczące jest dlatego ulatniam się z tego wątku.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:35   #4345
VickyM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 193
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Muszka Owocowka Pokaż wiadomość
Hehe nie wiem dlaczego moge spostrzeżenia tak wkurzyły kilka osób
Ja podaje konkretne przykłady, wklejam linki już jakiś czas na forum, trochę śledzę jak to wygląda.
I jak ktoś mi odpisze to już w taki sposób
A jak odpisze w inny sposób, to łatwiej to zignorować kiedy nie ma się argumentów
VickyM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:36   #4346
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
a ja tam uważam, ze ojciec dziecka był w to wszystko zamieszany A Rutkowski o tym dobrze wie, tylko chce go zdemaskować. Zrobił konferemcję, z udziałem Kasi, kiedy ją podejrzewał, a teraz zrobił konferencje z udziałem Bartka. Rutkowski zachowywał się identycznie na tych dwóch konferencjach.
Natomiast Bartek ma kamienną twarz, nie pokazuje emocji, jest nadzwyczaj spokojny. Mówi o śmierci swojego dziecka jak o kontuzji nogi. To jest dziwne. W jego zeznaniach jest wiele nieścisłości.
Natomiast czepianie się go, ze miał jasny golf, czy fakt, że był u fryzjera jest dla mnie śmieszne.
Moim zdaniem nie ,on chce, aby to nie wyszło na jaw dlatego został wynajęty przez rodzine Bartka .Tak myśle ,ale czas pokaże jaka jest prawda .
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:40   #4347
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez natalia_90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dajcie spokój z tym przegadywaniem się i kłótniami...
Ehhhh nie da rady to jest normalne na wizazu
Niektórzy nawet nie przeczytają do końca twojego komentarza, nie wiedzą o czym konkretnie piszesz ale zaraz muszą cię opieprzyć

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez VickyM Pokaż wiadomość
A jak odpisze w inny sposób, to łatwiej to zignorować kiedy nie ma się argumentów
Dlaczego ja regularnie zaglądam w ten temat i wiem mniej wiecej jak komuś odpisuje o co chodzi.
I mi ręce opadają gdzy podaje link do artykułu z wywiadem ojca specjalnie dla se i dziewczyny nawet nie otworzą linku bo im sie nie chce i mówią, że to nie wina rodziny tylko se, fakt itd. sobie dopowiadają.
No i co ja mam w kółko pisac "otwórz link i zobacz że to wywiad"??
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:41   #4348
malaczarnaslodka
Raczkowanie
 
Avatar malaczarnaslodka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 199
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
A dlaczego mialabym nie wierzyc skoro jej wlasny maz tez tak twierdzi,tak jak powiedzieliMadzia byla zadbana ale jednak matka chciala oddac dziecko i mogli jej na to pozwolic.
Problem w tym ze zarowno Bartek, jak i tesciowa twierdzili wczoraj przed kamerami ze nie wiedzieli ani o jej wczesniejszej probie samobojczej, ani o tym ze nie chciala tego dziecka. Nie wiem jak to mozliwe skoro wszyscy wkolo o tym wiedzieli
malaczarnaslodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:56   #4349
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
Tego nie wiadomo śledztwo nadal trwa .

A jeżeli chodzi o media to taka ich praca a rodzinna wcale nie musi odpowiadać na ich pytania.
Jak nie wiadomo? Sa jakies doniesienia, ze tam byli? bez przesady
Moze i ty tam byłas, w koncu nikt nie powiedział, ze nie byłas sledztwo w koncu trwa...
Jakby nie odpowiedzieli na pytania, to takie czepialskie osoby, by stwierdziły, ze migaja sie od opowiedzi, wiec pewnie maja cos na sumieniu.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:59   #4350
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez malaczarnaslodka Pokaż wiadomość
Problem w tym ze zarowno Bartek, jak i tesciowa twierdzili wczoraj przed kamerami ze nie wiedzieli ani o jej wczesniejszej probie samobojczej, ani o tym ze nie chciala tego dziecka. Nie wiem jak to mozliwe skoro wszyscy wkolo o tym wiedzieli
Wszyscy czyli kto ?
Sąsiadki ?
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.