**Styl Megan Fox** - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-20, 11:39   #61
noelia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 468
Dot.: **Styl Megan Fox**

Słyszałyście moze ile ona miała operacji? I są jakieś zdjęcia przed i po dla porównania?
Bo chciałabym zobaczyć i ocenić jaka była przed operacjami, co jej one dały itd.
Na ostatnim poście na zdjęciu wyszła genialnie.Nie wiem czemu, może dlatego, że młodsza była i bez tych operacji jeszcze? Sama nie wiem..
Przejrzalam cały wątek, zdjęc takowych nie znalazłam.Może jedno, ale to było z daleka i różnicy nie widziałam.

Skoro ona ma jedynie 160cm.i waży ok.53 kg. to możliwe, że jej biust jest naturalny.Bo ponoć ma 75C.szukałam na innym wątku.

Mi osobiście się podoba, ale tylko na niektórych zdjęciach, tych nielicznych.Na galach, promocjach itd.wygląda nieciekawie.Mimo, ze wówczas pracuje przy niej grono stylistów.
Pozdrawiam!
__________________
Jak zrobię błąd w pisowni, popraw mnie, jeśli możesz.
noelia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 18:12   #62
noelia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 468
Dot.: **Styl Megan Fox**

__________________
Jak zrobię błąd w pisowni, popraw mnie, jeśli możesz.
noelia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 19:06   #63
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: **Styl Megan Fox**

.

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2012-12-18 o 18:14
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 20:32   #64
moncheeri_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 152
Dot.: **Styl Megan Fox**

na początku dla mnie Megan była jakaś taka nijaka, mało interesująca, ale gdy obejrzałam teledysk eminema i rihanny z jej udziałem urzekła mnie
moncheeri_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 12:14   #65
Bronkar
Raczkowanie
 
Avatar Bronkar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 284
GG do Bronkar
Dot.: **Styl Megan Fox**

Cytat:
Napisane przez noelia007 Pokaż wiadomość
Skoro ona ma jedynie 160cm.i waży ok.53 kg. to możliwe, że jej biust jest naturalny.Bo ponoć ma 75C.szukałam na innym wątku.
Zgadzam się z Tobą, tylko ona ma obecnie 163cm wzrostu. A nie 168cm bo to wygląda na wysoką, a ona nie wygląda ...
__________________
studentka - przyszła informatyczka

Ćwiczę z P90X
i inne:
Biegam - 4 razy w tygodniu
Jeżdżę na rowerze - 3 razy w tygodniu
Hula hop z masażem - klika razy w tygodniu przez 30 min.
plat.wib. - codziennie przez 20 min.
Bronkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 12:24   #66
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: **Styl Megan Fox**

wczoraj wywalilam sprzatajac, a bym wam pokazala prawidzy biust fox bez photoshopa, ale megan ma swoje piersi, zaden chirurg by tak nie spieprzyl, choc na wiekszosci zdjec ma tak jak keira doklejany cudzy biust... a na tych paparazzi swietny stanik, megan ma bardzo szeroko rozstawione i malo jedrne te swoje cycki.. no hcyba ze faktycznie poprawila po 2 czesci transformersow
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1920&bih=993

ale jak patrze na zdjecia z jennifers body, to mogla poprawiac bo na jednym foto jak sie nachylila dac buzi koledze z planu na premierze transow 1 to miala 2 flaki...

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2010-08-21 o 12:29
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 15:22   #67
noelia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 468
Dot.: **Styl Megan Fox**

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
wczoraj wywalilam sprzatajac, a bym wam pokazala prawidzy biust fox bez photoshopa, ale megan ma swoje piersi, zaden chirurg by tak nie spieprzyl, choc na wiekszosci zdjec ma tak jak keira doklejany cudzy biust... a na tych paparazzi swietny stanik, megan ma bardzo szeroko rozstawione i malo jedrne te swoje cycki.. no hcyba ze faktycznie poprawila po 2 czesci transformersow
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1920&bih=993

ale jak patrze na zdjecia z jennifers body, to mogla poprawiac bo na jednym foto jak sie nachylila dac buzi koledze z planu na premierze transow 1 to miala 2 flaki...
Jak może mieć cudzy biust?
Wyrzynali jakiejś kobiecie biust i wsadzili go Megan?

Słuchajcie, już nie wiem co o tym myśleć.Ładna jest to fakt, ale pewnie operacje zrobiła i do to dodało efektu.Może na stare lata się do tego przyzna.


Mi na tym zdjęciu ostatnim, nie tym Twoim tylko z "czasów szkolnych" strasznie się podoba! I zauważcie, że tam ma biust DUŻY! Siedzi na trybunie z chłopakiem, ma różową bluzeczkę.
Dlatego piszę, że nie wiem co sądzić o tym.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

O na tym, jakaś LilyMunster23 to przesłała.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1278703410
__________________
Jak zrobię błąd w pisowni, popraw mnie, jeśli możesz.
noelia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 17:44   #68
wkurzona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 62
Dot.: **Styl Megan Fox**

Cytat:
Napisane przez noelia007 Pokaż wiadomość
Słyszałyście moze ile ona miała operacji? I są jakieś zdjęcia przed i po dla porównania?
Bo chciałabym zobaczyć i ocenić jaka była przed operacjami, co jej one dały itd.
Na ostatnim poście na zdjęciu wyszła genialnie.Nie wiem czemu, może dlatego, że młodsza była i bez tych operacji jeszcze? Sama nie wiem..
Przejrzalam cały wątek, zdjęc takowych nie znalazłam.Może jedno, ale to było z daleka i różnicy nie widziałam.

Skoro ona ma jedynie 160cm.i waży ok.53 kg. to możliwe, że jej biust jest naturalny.Bo ponoć ma 75C.szukałam na innym wątku.

Mi osobiście się podoba, ale tylko na niektórych zdjęciach, tych nielicznych.Na galach, promocjach itd.wygląda nieciekawie.Mimo, ze wówczas pracuje przy niej grono stylistów.
Pozdrawiam!
http://kominek.in/kominek.in.bierzci...tykuly,296.htm
wkurzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 11:35   #69
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: **Styl Megan Fox**

__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 20:40   #70
tyna06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 6
Dot.: **Styl Megan Fox**

A czy któraś z Was wie może jak nazywa się ta dziewczyna? To chyba jakaś blogerka,znalazłam ją gdzieś na ikf, ale nie pamiętam gdzie dokładnie,bo tam było jej imie i nazwisko,a tutaj nie ma i teraz nie wiem kim ona jest,tzn. jak się nazywa,a chcę podejrzec jej styl Ona stylizuję się trochę na Megan właśnie

http://styl.fm/makijaze/makijaz1013985.htm

http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fr...htm#983055.jpg

Edytowane przez tyna06
Czas edycji: 2011-06-23 o 20:44
tyna06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 21:19   #71
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: **Styl Megan Fox**

Ja gdybym była tak sławna jak Megan i wręcz na kazdym kroku wypatrywana przez Paparazzich to też ubierałabym sie tak jak ona,mało zauważalnie,prosto i wogodnie...Gdy dziewczyna ma urok osobisty jak Megan to i tak ubrana wygląda zniewalająco,bo wtedy właśnie każdy zwraca uwagę na jej urodę i figurę a nie ubranie,ciuchy czasem odwracają uwagę od pięknej buźki,natomiast osobom o popularnej urodzie na pewno dodadzą uroku)Megan jest piękna,może i przeszla kilka operacji plastycznych,ale która sławna gwiazda jej nie przeszła?Zazwyczaj każda!Nie pisze ,że Megan wygląda wyzywająco,że jest bardzo opalona i ostro pomalowana,bo tak nie jest!Ma fluid na niektorych zdj widac male dziurki po trądziku ale to normalne,nie ma idealnej cery,ale nie jest wcale wyzywająca!Ma bardzo oryginalną urodę.Gdyby była szarą myszką niewyróżniającą się z tłumu to zapewne nie skrytykowałybyście jej tak,taka prawda
__________________
Nocą,gdy cały świat śpi,czuwam i sercem jestem przy Tobie,marzę,że Ty ze swej gwiazdy ślesz myśli swoje,tak bardzo pragnę z Tobą być i marzeń tych nie przerwie mi nikt,nie ma na świecie miejsca,gdzie bym odejść chciała,bo tylko tu są razem serca dwa: Ty i Ja..
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 12:54   #72
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: **Styl Megan Fox**

Boska FIGURA!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg megan_fox_bikini_hawaii_5.jpg (34,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg megan_fox_bikini_hawaii_6.jpg (39,1 KB, 43 załadowań)
__________________
Nocą,gdy cały świat śpi,czuwam i sercem jestem przy Tobie,marzę,że Ty ze swej gwiazdy ślesz myśli swoje,tak bardzo pragnę z Tobą być i marzeń tych nie przerwie mi nikt,nie ma na świecie miejsca,gdzie bym odejść chciała,bo tylko tu są razem serca dwa: Ty i Ja..
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 13:06   #73
Tor_Zireael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechy, Praha
Wiadomości: 1 059
Dot.: **Styl Megan Fox**

Cytat:
Napisane przez noelia007 Pokaż wiadomość
Jak może mieć cudzy biust?
Wyrzynali jakiejś kobiecie biust i wsadzili go Megan?


Słuchajcie, już nie wiem co o tym myśleć.Ładna jest to fakt, ale pewnie operacje zrobiła i do to dodało efektu.Może na stare lata się do tego przyzna.


Mi na tym zdjęciu ostatnim, nie tym Twoim tylko z "czasów szkolnych" strasznie się podoba! I zauważcie, że tam ma biust DUŻY! Siedzi na trybunie z chłopakiem, ma różową bluzeczkę.
Dlatego piszę, że nie wiem co sądzić o tym.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

O na tym, jakaś LilyMunster23 to przesłała.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1278703410
tak robia z Keira np
sama to opowiedziala w wywiadach

Cytat:
Napisane przez Różyczka_89 Pokaż wiadomość
Ja gdybym była tak sławna jak Megan i wręcz na kazdym kroku wypatrywana przez Paparazzich to też ubierałabym sie tak jak ona,mało zauważalnie,prosto i wogodnie...Gdy dziewczyna ma urok osobisty jak Megan to i tak ubrana wygląda zniewalająco,bo wtedy właśnie każdy zwraca uwagę na jej urodę i figurę a nie ubranie,ciuchy czasem odwracają uwagę od pięknej buźki,natomiast osobom o popularnej urodzie na pewno dodadzą uroku)Megan jest piękna,może i przeszla kilka operacji plastycznych,ale która sławna gwiazda jej nie przeszła?Zazwyczaj każda!Nie pisze ,że Megan wygląda wyzywająco,że jest bardzo opalona i ostro pomalowana,bo tak nie jest!Ma fluid na niektorych zdj widac male dziurki po trądziku ale to normalne,nie ma idealnej cery,ale nie jest wcale wyzywająca!Ma bardzo oryginalną urodę.Gdyby była szarą myszką niewyróżniającą się z tłumu to zapewne nie skrytykowałybyście jej tak,taka prawda

ma po prostu kocia urode, ale ja ja lubie
Tor_Zireael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.