Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. cz. 8. - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-21, 06:47   #3181
isztwan58
Raczkowanie
 
Avatar isztwan58
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Ktoś pytał wcześniej o płyn micelarny z Garniera - wszystko do demakijażu z tej firmy jest teraz w promocji w carrefourze
isztwan58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 06:54   #3182
nothing_personal
Raczkowanie
 
Avatar nothing_personal
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 421
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez kinkiet Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie! Gdzie w lbn znajdę ładne sukienki wieczorowe koniecznie do ziemi? Jak dla mnie to jest wyzwanie, bo w lbn można kupić ładne, ale krótkie.

sprawdzałaś w mango w plazie? tam czasami mają takie długie suknie,ale nie wiem jak teraz, bo dawno nie byłam..
nothing_personal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 07:12   #3183
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez kinkiet Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie! Gdzie w lbn znajdę ładne sukienki wieczorowe koniecznie do ziemi? Jak dla mnie to jest wyzwanie, bo w lbn można kupić ładne, ale krótkie.
Nie wiem ile masz czasu i jak bardzo chce Ci się biegać po mieście Ale sama jakiś czas temu szukałam długiej sukni no i udało mi się znaleźć kilka modeli w Novej na górze, w pawilonie bazar, w takim sklepie z kieckami w Tesco (nie wiem czy to DeFacto czy może co innego) i jeszcze w starym Olimpie. Piękne suknie można też kupić w River Island, ale chyba nie wszystkie modele trafiają do PL/Lbn bo gdy pytałam o konkretne to ekspedientki mówiły że nie wiedzą o co chodzi
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 09:32   #3184
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Nie wiem ile masz czasu i jak bardzo chce Ci się biegać po mieście Ale sama jakiś czas temu szukałam długiej sukni no i udało mi się znaleźć kilka modeli w Novej na górze, w pawilonie bazar, w takim sklepie z kieckami w Tesco (nie wiem czy to DeFacto czy może co innego) i jeszcze w starym Olimpie. Piękne suknie można też kupić w River Island, ale chyba nie wszystkie modele trafiają do PL/Lbn bo gdy pytałam o konkretne to ekspedientki mówiły że nie wiedzą o co chodzi
ten sklep z długimi sukienkami w bazarze ( o ile mówimy o tym samym na końcu po lewej) już nie istnieje.. ostatnio byłam i było pusto.. zero wieszaków lady czegokolwiek.. zlikwidowali go..
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 09:48   #3185
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;44717767]ten sklep z długimi sukienkami w bazarze ( o ile mówimy o tym samym na końcu po lewej) już nie istnieje.. ostatnio byłam i było pusto.. zero wieszaków lady czegokolwiek.. zlikwidowali go..[/QUOTE]
Yyy...o Bazarze i reszcie mówiłam ogólnie Nie miałam na myśli niczego konkretnego oprócz właśnie jednego sklepu w Tesco. No ale skoro w pawilonie byłaś to wiesz co jest. W ogóle najładniejsze suknie to jednak w necie są, ale weź to weź...Chyba długiej bym nigdy w ciemno nie kupiła To w sumie jeszcze Olimp, Nova i ten Teskacz Ci zostaje (w Tesco to nie wiem czy to nie był jakiś sklep Coco...cośtam Cocomore?)
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 10:00   #3186
juki_90
Raczkowanie
 
Avatar juki_90
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 186
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez kinkiet Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie! Gdzie w lbn znajdę ładne sukienki wieczorowe koniecznie do ziemi? Jak dla mnie to jest wyzwanie, bo w lbn można kupić ładne, ale krótkie.
Przejdź się po salonach sukien na Narutowicza i bocznych, dzisiaj jak przechodziłam to widziałam kilka sztuk kolorowych na wystawie. Nie wiem tylko czy ceny nie powodują zawału.
juki_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 10:03   #3187
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Yyy...o Bazarze i reszcie mówiłam ogólnie Nie miałam na myśli niczego konkretnego oprócz właśnie jednego sklepu w Tesco. No ale skoro w pawilonie byłaś to wiesz co jest. W ogóle najładniejsze suknie to jednak w necie są, ale weź to weź...Chyba długiej bym nigdy w ciemno nie kupiła To w sumie jeszcze Olimp, Nova i ten Teskacz Ci zostaje (w Tesco to nie wiem czy to nie był jakiś sklep Coco...cośtam Cocomore?)
wiem wiem że ogólnie ale w bazarze w pawilonie to raczej same krótkie są.. z długimi był jeden sklep na końcu pawilonu ale go zlikwidowali jakoś w okolicach świąt.. teraz nie wiem co tam jest tak tylko wspomniałam
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 10:05   #3188
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez juki_90 Pokaż wiadomość
Przejdź się po salonach sukien na Narutowicza i bocznych, dzisiaj jak przechodziłam to widziałam kilka sztuk kolorowych na wystawie. Nie wiem tylko czy ceny nie powodują zawału.
O to to, też prawda! Faktycznie znajoma znajomej płaciła za krótką 250zł, więc taka o cena jak za sukienkę. Dłuższe pewnie są droższe, ale może nie ma tragedii - choć zależy jaka okazja.
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 10:30   #3189
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez creatka Pokaż wiadomość
Gdzie w Lublinie najlepiej okolice PKS królewska.... dostanę kijki do nordic walking? Za nie duże pieniądze
hmm, jesli jest jeszcze sklep sportowy ( tramp?) na świętoduskiej 18/przy staszica, przy tych schodach na rogu, tam gdzie jest sklep z modą męską czy jakos tak. tylko głowy sobie nie dam uciąc czy nie zlikwidowali tego sklepu.

na starym mieście zaraz za bramą krakowską tez był kiedys sklep sportowy, ale tego to chyba nie ma juz....
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 12:53   #3190
Denira
Rozeznanie
 
Avatar Denira
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 831
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Yyy...o Bazarze i reszcie mówiłam ogólnie Nie miałam na myśli niczego konkretnego oprócz właśnie jednego sklepu w Tesco. No ale skoro w pawilonie byłaś to wiesz co jest. W ogóle najładniejsze suknie to jednak w necie są, ale weź to weź...Chyba długiej bym nigdy w ciemno nie kupiła To w sumie jeszcze Olimp, Nova i ten Teskacz Ci zostaje (w Tesco to nie wiem czy to nie był jakiś sklep Coco...cośtam Cocomore?)
Cocomore jest w olimpie starym i chyba w nowym też otwierali drugi

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Czy wiecie gdzie dostane ladne staniki do karmienia piersia?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Podejrzewam, że w Body na lubartowskiej, ale pewnie drogie. Tam mają głównie brytyjczyki. Ewentualnie sprawdzić możesz też w La Vantil - tu zapewne będą tańsze
Denira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 16:56   #3191
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Czy któraś z was widziała może w jakimś sklepie czarne, woskowane spodnie? I to takie na chudziutką, drobniutką osobę? Większość spodni jest na mnie za szeroka
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 17:31   #3192
nettta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 111
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
A widziałyście może w którejś aptece balsam do ust Nuxe Reva de miel?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Na pewno był w Aptece Odnowa - na Czubach, oni mają też swój sklep internetowy.

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Denira Pokaż wiadomość
Kobiety wiem, że temat dotyczący lubelskich drogerii internetowych jest co chwilę wałkowany ale powiedzcie mi czy z ezebra.pl też mogę normalnie odebrać osobiście?
Bo tam nie ma takiej opcji jak na allegro i co - mam maila napisać?

aaaaaaaaaaa przepraszam!!!! ślepa jestem! znalazłam
Można odbierać osobiście w sklepie, a ponadto nie wiem czy było, ale do 26.01 jest 13% rabatu na wszystko - kod: FB2886PY więc się całkiem opłaca.
nettta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 21:17   #3193
czeremchowa
Zadomowienie
 
Avatar czeremchowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 222
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Gdzie w centrum kupię balony urodzinowe?
czeremchowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 21:21   #3194
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez Denira Pokaż wiadomość
Cocomore jest w olimpie starym i chyba w nowym też otwierali drugi

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------


Podejrzewam, że w Body na lubartowskiej, ale pewnie drogie. Tam mają głównie brytyjczyki. Ewentualnie sprawdzić możesz też w La Vantil - tu zapewne będą tańsze
Dzieki serdeczne, nie wiedzialam, ze w La Vantil moga byc..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 22:40   #3195
kinkiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 421
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez nothing_personal Pokaż wiadomość
sprawdzałaś w mango w plazie? tam czasami mają takie długie suknie,ale nie wiem jak teraz, bo dawno nie byłam..
Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Nie wiem ile masz czasu i jak bardzo chce Ci się biegać po mieście Ale sama jakiś czas temu szukałam długiej sukni no i udało mi się znaleźć kilka modeli w Novej na górze, w pawilonie bazar, w takim sklepie z kieckami w Tesco (nie wiem czy to DeFacto czy może co innego) i jeszcze w starym Olimpie. Piękne suknie można też kupić w River Island, ale chyba nie wszystkie modele trafiają do PL/Lbn bo gdy pytałam o konkretne to ekspedientki mówiły że nie wiedzą o co chodzi
Cytat:
Napisane przez juki_90 Pokaż wiadomość
Przejdź się po salonach sukien na Narutowicza i bocznych, dzisiaj jak przechodziłam to widziałam kilka sztuk kolorowych na wystawie. Nie wiem tylko czy ceny nie powodują zawału.
Poszukać trochę mogę, bo imprezę mam 21.02. W Mango mają często 2 modele na pół roku i z ich www widzę, że nie ma nic odpowiedniego. Przedłużana szmizjerka odpada. :< W river island mają wieczorowe sukienki do ziemi? :O Nigdy nie zwróciłam na to uwagi i jestem w szoku. Wszystkie te miejsca posprawdzam. Potrzebuję czegoś bardzo wieczorowego i nie chcę wyglądać jak z Tańca z gwiazdami oraz przepłacić. Mam problem.

Edytowane przez kinkiet
Czas edycji: 2014-01-21 o 22:43
kinkiet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 23:01   #3196
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez kinkiet Pokaż wiadomość
Poszukać trochę mogę, bo imprezę mam 21.02. W Mango mają często 2 modele na pół roku i z ich www widzę, że nie ma nic odpowiedniego. Przedłużana szmizjerka odpada. :< W river island mają wieczorowe sukienki do ziemi? :O Nigdy nie zwróciłam na to uwagi i jestem w szoku. Wszystkie te miejsca posprawdzam. Potrzebuję czegoś bardzo wieczorowego i nie chcę wyglądać jak z Tańca z gwiazdami oraz przepłacić. Mam problem.
daj linka o co mniej wiecej ci chodzi tzn jakiego typu sukienki dużo sukienek do ziemi wieczorowych jest w new look teraz, ale w Lublinie nie ma NL niestety
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 23:33   #3197
nadzieja__
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 232
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez czeremchowa Pokaż wiadomość
Gdzie w centrum kupię balony urodzinowe?
Nadbystrzycka się zalicza do centrum ?
Bo na Nadbystrzyckiej 20 chyba jest Balon Mix. Tam są różne rodzaje balonów, sama kupowałam na bal gimnazjalny kiedyś .

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kinkiet Pokaż wiadomość
Poszukać trochę mogę, bo imprezę mam 21.02. W Mango mają często 2 modele na pół roku i z ich www widzę, że nie ma nic odpowiedniego. Przedłużana szmizjerka odpada. :< W river island mają wieczorowe sukienki do ziemi? :O Nigdy nie zwróciłam na to uwagi i jestem w szoku. Wszystkie te miejsca posprawdzam. Potrzebuję czegoś bardzo wieczorowego i nie chcę wyglądać jak z Tańca z gwiazdami oraz przepłacić. Mam problem.
A w Mohito patrzyłaś?
__________________
"Mam pewną tajemnicę,dość dużą.Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem.Jaki jest tego sens?To niczego nie zmieni.To nie uczyni mnie dobrym,nie zaadoptuję szczeniaka.Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli,abym był.Kim ona chce,abym był.Tak już jestem."
New year, new life.
nadzieja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 06:51   #3198
Ayo22
after hours
 
Avatar Ayo22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 153
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

w poszukiwaniu długiej sukni możesz jeszcze zajrzeć do sklepów to next
__________________
Ayo22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 07:22   #3199
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Są takie czapki na ruskiej? Jeśli tak to po ile?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg allegro1_zpsd33d1b0e.jpg (96,1 KB, 17 załadowań)
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 07:42   #3200
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Są takie czapki na ruskiej? Jeśli tak to po ile?
są ale ceny rózne, bo widziałam i za 15 i za 45, zalezy u kogo.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 08:15   #3201
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Możecie polecić mi jakąś dobrze wyposażoną bibliotekę? W wojewódzkiej praktycznie większość książek dostępna jest tylko w czytelni filie miejskiej, które odwiedziłam, też nie zaskakują nowościami, chyba w żadnej katalogu internetowego nie ma... Znacie/polecacie?
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 08:55   #3202
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
Możecie polecić mi jakąś dobrze wyposażoną bibliotekę? W wojewódzkiej praktycznie większość książek dostępna jest tylko w czytelni filie miejskiej, które odwiedziłam, też nie zaskakują nowościami, chyba w żadnej katalogu internetowego nie ma... Znacie/polecacie?
Zależy jaki dział Biblioteka na Braci Wieniawskich ma naprawdę warty uwagi dział Historii Sztuki, bardzo fajny
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 09:58   #3203
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
Możecie polecić mi jakąś dobrze wyposażoną bibliotekę? W wojewódzkiej praktycznie większość książek dostępna jest tylko w czytelni filie miejskiej, które odwiedziłam, też nie zaskakują nowościami, chyba w żadnej katalogu internetowego nie ma... Znacie/polecacie?
http://biblio.lublin.pl/
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 11:43   #3204
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Dziewczyny, potrzebuję szewca najlepiej z okolic czechowa, podobno jest jakiś dobry koło paganiniego ale nie mogę znaleźć żadnych informacji w necie...

chodzi o powiększenie butów skórzanych, podobo u niektórych da się powiększyć o około rozmiar zakładając na prawidła na kilka dni
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 14:40   #3205
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
są ale ceny rózne, bo widziałam i za 15 i za 45, zalezy u kogo.

Ja kupiłam taką za 15zł, a mama tą za 40zł i powiem, że moja jest cieplejsza
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 15:45   #3206
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Jadąc do luxmedu na koncertową wysiadam na przystanku koncertowa kościówł, czy kompozytorów polskich, żelazowej woli?
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 16:45   #3207
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Gdzie znajdę w miarę taniego optyka? Słyszałam, że na Wieniawskiej na targu bodajże i na kowalskiej jest dość tanio
Jest w ogóle w Lbn jakiś salon optyczny, w którym robią darmowe badanie wzroku przy zakupie u nich okularów? bo już sama nie wiem jak mi wyjdzie taniej.. a chciałam wydać nie więcej niż 400-500zł.

Edytowane przez For3verYoung
Czas edycji: 2014-01-22 o 16:46
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 17:39   #3208
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Jadąc do luxmedu na koncertową wysiadam na przystanku koncertowa kościówł, czy kompozytorów polskich, żelazowej woli?
Kocertowa kościół. Luxmed jest obok lidla

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 17:43   #3209
patrycjja
Zadomowienie
 
Avatar patrycjja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 1 707
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
Gdzie znajdę w miarę taniego optyka? Słyszałam, że na Wieniawskiej na targu bodajże i na kowalskiej jest dość tanio
Jest w ogóle w Lbn jakiś salon optyczny, w którym robią darmowe badanie wzroku przy zakupie u nich okularów? bo już sama nie wiem jak mi wyjdzie taniej.. a chciałam wydać nie więcej niż 400-500zł.
w tesco jak masz club card to chyba jest za darmo badanie. ja się tam wybieram, bo potrzebuję okularów na "wieczór" (soczewek nie zamienię za nic) a wiem, że u nich można dostać najprostsze okulary ze szkłami (zwykłymi) do stówki. myślę, że dobra cena jak na okulary "wieczorne"
do tego wszystkie "sieciówki" oferują okulary + badanie gratis (mam na myśli te wszelkie opticale i inne vision expressy)
przypuszczam, że też u mniejszych lokalnch optyków są takie "promocje" . dużo dobrego słyszałam o wrzosie na królewskiej.
__________________
patrycjja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 19:35   #3210
creatka
Zadomowienie
 
Avatar creatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Czy odbiór osobisty rzeczy ze sklepu ezebra jest możliwy tylko w magazynie tj. na kraśnickiej? I czemu ceny tam są tak wiele niższe niż chociażby w drogeriach? Dopiero odkryłam tę stronę i z góry przepraszam za takie pytania
__________________
Oddychaj mną...
creatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-22 23:32:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.