Wszystko o ZUMBIE !! - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-01, 19:08   #4951
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

nie stresuj sie ja mialam uklad ktory wymyslilam a jak przyszlo co do czego to okazalo sie ze na scenie ja slysze muzyke 1/1000 0za pozno i tancze wg publicznosci nie do rytmu nie do taktu

kwestia poznania naglosnienia
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 19:15   #4952
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ja niestety chyba odpadam w tym roku
ale no moze za rok...mysle z ebeda dalej organizowali.
swoja droga nie zalapalam cennika
800za same zajecia ale osoba towarzyszaca 1350 (uczesnik 1600)
ze niby jak to?
Rozumiem, że 800 same zajęcia, jak mieszkasz gdzie indziej (np. Warszalin będzie mieszkał obok, bo hotel blisko jednej z dziewczyn z paczki). A za te 1350 osoba towarzysząca bierze udział we wszystkich dodatkowych imprezach zapewne, w tym rejsie, baletach wieczornych, no i mieszka w tym samym hotelu, razem je z uczestnikami, itp. Tak to rozumiem.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 22:16   #4953
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
nie stresuj sie ja mialam uklad ktory wymyslilam a jak przyszlo co do czego to okazalo sie ze na scenie ja slysze muzyke 1/1000 0za pozno i tancze wg publicznosci nie do rytmu nie do taktu

kwestia poznania naglosnienia
Pewnie też tak będzie, ha ha. Ale najważniejsze, że ze wszystkimi to zatańczę. Już jutro!
Powiem Wam coś... Okazja wyjątkowa, chciałam wyglądać "kolumbijsko" na maratonie i after party, trzy razy poszłam na solarium (pierwszy raz w życiu, przeczytawszy na temat wszystko, co chyba jest do przeczytania), efekt: twarz brązowa, a po reszcie się drapię. Mam nadzieję, że to tylko efekt światła i mojego kiepskiego wzroku, a jutro będę równomiernie brązowa.

Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 12:18   #4954
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Dziewczyny, wczoraj poszłam pierwszy raz na zumbę i jestem załamana jak niezgrabnie się poruszam, co więcej myliłam większość kroków i nie nadążałam za tempem muzyki Zawsze jest tak na początku czy mam jakieś wybitne przeciwwskazania do tej formy ruchu? Bo wszystkie kobitki tam gładko pomykały, a ja czułam się jak tyranozaur
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 13:16   #4955
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Daj sobie czas Widzę po sobie jak się ruszam teraz a jak było 15 miesięcy wczesniej Trzeba opanować podstawowe kroki, nabierzesz z czasem jakiejś płynności, bioderka Ci będą melodyjnie chodzić zobaszysz heh ale napisałam... spokojnie ;-)
A ja ostatnio zabrałam na zumbę kolegę i tak mu się spodobało, że się zapisał Cieszę się bo tak mało facetów w to wchodzi

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Pewnie też tak będzie, ha ha. Ale najważniejsze, że ze wszystkimi to zatańczę. Już jutro!
Powiem Wam coś... Okazja wyjątkowa, chciałam wyglądać "kolumbijsko" na maratonie i after party, trzy razy poszłam na solarium (pierwszy raz w życiu, przeczytawszy na temat wszystko, co chyba jest do przeczytania), efekt: twarz brązowa, a po reszcie się drapię. Mam nadzieję, że to tylko efekt światła i mojego kiepskiego wzroku, a jutro będę równomiernie brązowa.

powodzenia Przypomnij prosze do czego tańczysz?
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 14:41   #4956
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Pewnie też tak będzie, ha ha. Ale najważniejsze, że ze wszystkimi to zatańczę. Już jutro!
Powiem Wam coś... Okazja wyjątkowa, chciałam wyglądać "kolumbijsko" na maratonie i after party, trzy razy poszłam na solarium (pierwszy raz w życiu, przeczytawszy na temat wszystko, co chyba jest do przeczytania), efekt: twarz brązowa, a po reszcie się drapię. Mam nadzieję, że to tylko efekt światła i mojego kiepskiego wzroku, a jutro będę równomiernie brązowa.

Gdzie ten maraton? smaruj resztę balsamem nawilżającym i jutro będzie cacy
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 17:41   #4957
Yasmin
Raczkowanie
 
Avatar Yasmin
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Yasmin
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

hej dziewczyny, chcialabym wybrac sie na 1 zajecia zumby. Poradzcie pliis gdzie warto sie wybrac w Warszawie (praga poludnie, centrum ew. wola). Mam karte multisport. Mam nadzieje, ze sie tez tak wkrece jak Wy
Yasmin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 19:06   #4958
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez charsi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wczoraj poszłam pierwszy raz na zumbę i jestem załamana jak niezgrabnie się poruszam, co więcej myliłam większość kroków i nie nadążałam za tempem muzyki Zawsze jest tak na początku czy mam jakieś wybitne przeciwwskazania do tej formy ruchu? Bo wszystkie kobitki tam gładko pomykały, a ja czułam się jak tyranozaur
Daj sobie czas! Na początku każdy jest pokraką.

Cytat:
Napisane przez Asienka83 Pokaż wiadomość
powodzenia Przypomnij prosze do czego tańczysz?
Salorien - Rumba flamenco. Hahaha, zrobiłam to!

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Gdzie ten maraton? smaruj resztę balsamem nawilżającym i jutro będzie cacy
Jest git. Bawiliśmy się w Środzie Wielkopolskiej. A teraz pora na afterek.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 19:07   #4959
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Jutro masz za darmo Masterclassa na Pradze, ul. Porajów, z genialną ekipą Michała Kurpeta, to jest top instruktorski, o godz. 16. W tej samej lokalizacji mają tam stale zajęcia, są też np. na Zbaraskiej.
Albo możesz jutro iść do Stodoły na g. 18, tam tańczy co tydzień Oktawian, też świetny tancerz. Ogólnie całe info i eventach, zajęciach i maratonach znajdziesz na fejsie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 19:30   #4960
Yasmin
Raczkowanie
 
Avatar Yasmin
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Yasmin
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Jutro masz za darmo Masterclassa na Pradze, ul. Porajów, z genialną ekipą Michała Kurpeta, to jest top instruktorski, o godz. 16. W tej samej lokalizacji mają tam stale zajęcia, są też np. na Zbaraskiej.
Albo możesz jutro iść do Stodoły na g. 18, tam tańczy co tydzień Oktawian, też świetny tancerz. Ogólnie całe info i eventach, zajęciach i maratonach znajdziesz na fejsie.
dzieki, zajrze do Oktwiana na Zbaraska
Yasmin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 19:46   #4961
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Nieee, na Zabaraskiej to tańczy Oliwier, nie Oktawian (ale też jest sexy. Grafik masz tu: www.zumbapoland.pl.
Oktawian to Stodoła, czyli Mokotów, w poniedziałki Endorfina na ul. Foksal 1 (i tam bywam) i parę innych lokalizacji, w tym Targówek i Bemowo. Jego strona to oktawianz.zumba.com.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 19:54   #4962
Yasmin
Raczkowanie
 
Avatar Yasmin
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Yasmin
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

no taaak Oliwier, alez jestem zakrecona
a czy ktos byl na zajeciach Moez Saidi lub Nel Gwiazdowskiej? Warto?

Edytowane przez Yasmin
Czas edycji: 2013-03-02 o 20:02
Yasmin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 20:44   #4963
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Salorien - Rumba flamenco. Hahaha, zrobiłam to!
aaa uwielbiam to Czyli dałaś radę, super!!!!
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 21:27   #4964
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Ja jutro rano idę na pierwsze zajęcia zumby mam nadzieję że nie będą to moje ostatnie
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 22:14   #4965
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Yasmin Pokaż wiadomość
no taaak Oliwier, alez jestem zakrecona
a czy ktos byl na zajeciach Moez Saidi lub Nel Gwiazdowskiej? Warto?
No ja byłam dziś u Moeza na maratonie, staram się bywać na jego dużych eventach, choć na stałe zajęcia mi do niego nie po drodze. Genialny, jest, ma swój niepowtarzalny styl i choreografie autorskie. Ja uwielbiam. Nel nie znam (a to dobrze nie wróży, bo znam chyba większość tych najlepszych warszawskich instruktorów )), pierwsze słyszę.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 06:05   #4966
walk_on_air
Raczkowanie
 
Avatar walk_on_air
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Hej!
dzisiaj idę pierwszy raz na zumbę :P
i w związku z tym pytanie: jest tam pod koniec rozciąganie na matach? :P
walk_on_air jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 10:30   #4967
aga11
Przyczajenie
 
Avatar aga11
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Ja jutro rano idę na pierwsze zajęcia zumby mam nadzieję że nie będą to moje ostatnie
Na pewno nie będą ostatnie

ja na pierwsze zajęcia poszłam z siostrą (tak by było mi raźniej) i od tamtej pory chodzi regularnie i dodatkowo wciągnęła dwie koleżanki. Ja z kolei w pracy u naopowiadałam dziewczynom o Zumbie, poszły sprawdzić co w tym takiego jest, że ja mogę o tym bez przerwy mówić i...wciągnęło je

jeszcze nie słyszałam o przypadku, gdy ktoś poszedł raz i się zniechęcił. No chyba, że instruktor/ka nie pasują pod względem wzbudzania sympatii, temperamentu itd to pewnie komuś się nie spodobało i... szukał innej

Naprawdę warto choć raz pójśc i zobaczyć. Ja zaczynałam od raz w tygodniu, w tym momencie chodzę cztery razy i nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej
aga11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 10:32   #4968
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez walk_on_air Pokaż wiadomość
Hej!
dzisiaj idę pierwszy raz na zumbę :P
i w związku z tym pytanie: jest tam pod koniec rozciąganie na matach? :P
Rozciąganie jest na pewno, ale niekoniecznie na matach
Wybieram się dziś na swój pierwszy trzygodzinny maraton i strasznie się boję,że nie dam rady.

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2013-03-03 o 10:34
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 10:39   #4969
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez aga11 Pokaż wiadomość
Na pewno nie będą ostatnie

ja na pierwsze zajęcia poszłam z siostrą (tak by było mi raźniej) i od tamtej pory chodzi regularnie i dodatkowo wciągnęła dwie koleżanki. Ja z kolei w pracy u naopowiadałam dziewczynom o Zumbie, poszły sprawdzić co w tym takiego jest, że ja mogę o tym bez przerwy mówić i...wciągnęło je

jeszcze nie słyszałam o przypadku, gdy ktoś poszedł raz i się zniechęcił. No chyba, że instruktor/ka nie pasują pod względem wzbudzania sympatii, temperamentu itd to pewnie komuś się nie spodobało i... szukał innej

Naprawdę warto choć raz pójśc i zobaczyć. Ja zaczynałam od raz w tygodniu, w tym momencie chodzę cztery razy i nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej
Moje pierwsze zajęcie były żałosne w moim wykonaniu, ale mimo to załapałam bakcyla, teraz namawiam koleżankę
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?

Edytowane przez charsi
Czas edycji: 2013-03-03 o 13:45
charsi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 10:53   #4970
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez aga11 Pokaż wiadomość
Na pewno nie będą ostatnie

ja na pierwsze zajęcia poszłam z siostrą (tak by było mi raźniej) i od tamtej pory chodzi regularnie i dodatkowo wciągnęła dwie koleżanki. Ja z kolei w pracy u naopowiadałam dziewczynom o Zumbie, poszły sprawdzić co w tym takiego jest, że ja mogę o tym bez przerwy mówić i...wciągnęło je

jeszcze nie słyszałam o przypadku, gdy ktoś poszedł raz i się zniechęcił. No chyba, że instruktor/ka nie pasują pod względem wzbudzania sympatii, temperamentu itd to pewnie komuś się nie spodobało i... szukał innej

Naprawdę warto choć raz pójśc i zobaczyć. Ja zaczynałam od raz w tygodniu, w tym momencie chodzę cztery razy i nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej
Właśnie wróciłam i... zapisałam się już na kolejne zajęcia na jutro nie wiem czy to dobry pomysł, bo ledwo się ruszam, ale mam nadzieję że nie będę miała jakichś ogromnych zakwasów i dam radę było super co prawda w niektórych momentach miałam wrażenie że wyglądam jakbym drgawki miała ale ważne to że ja czułam się świetnie uwielbiam takie latynoskie rytmy ale duuuuużo mi jeszcze brakuje do tego żeby ruszać sie tak jak te babeczki które to prowadzą
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 12:54   #4971
walk_on_air
Raczkowanie
 
Avatar walk_on_air
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Ja również jestem meeeeeega zadowolona po 1 zajęciach
Nie mogę się doczekać kolejnych!!!
walk_on_air jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 19:14   #4972
bitchy
Raczkowanie
 
Avatar bitchy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Londyn/Lublin
Wiadomości: 328
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

hej Zumbomaniaki !!

pamieta mnie ktoras? ja widze kilka znajomych nickow... po zumbowaniu w Polsce i na Cyprze przyszla kolej na Londyn szukam intsruktora idealnego, ale im dluzej sie zumbuje, tym wiecej od instruktora sie wymaga

LilyAllen gdzie teraz zumbujesz? jak ja tesknie za naszymi lubelskimi instruktorkami...
bitchy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 22:19   #4973
madzialenqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cześć kochane czy któraś z was potrafiłaby mi podać tytuł tej piosenki z zumby? Mam ją na rozgrzewce i ogromnie chciałabym znać tytuł.

http://www.youtube.com/watch?v=LIPnBYLLF_0

Z góry dziękuję!
madzialenqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 22:52   #4974
bitchy
Raczkowanie
 
Avatar bitchy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Londyn/Lublin
Wiadomości: 328
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez madzialenqa Pokaż wiadomość
Cześć kochane czy któraś z was potrafiłaby mi podać tytuł tej piosenki z zumby? Mam ją na rozgrzewce i ogromnie chciałabym znać tytuł.

http://www.youtube.com/watch?v=LIPnBYLLF_0

Z góry dziękuję!
tytul masz przeciez w linku ktory podalas

Zumba Africa - El Simbolo
bitchy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 11:29   #4975
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Ja już po kolejnym treningu i o jejku czuję się świetnie

A mam takie pytanko do Was dziewczyny czy jak po zumbie (czy jakichkolwiek innych zajęciach) bierzecie prysznic to kąpiecie się nago czy w stroju kąpielowym? Bo ja dziś nie wzięłam ze sobą stroju, kąpałam się nago i miałam wrażenie że niektóre (zwłaszcza starsze kobiety) już się piekliły do tego żeby zwrócić mi uwagę, reszta kąpała się w strojach, dodam że między prysznicami nie ma żadnych zasłonek.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 15:00   #4976
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

No błagam Cię, prysznic to prysznic - nie myjesz kostiumu, tylko siebie - ja w ogóle nie noszę kostiumu do takich celów, do sauny też nago wchodzę (owinięta ręcznikiem). Inna sprawa, że nie lubię pryszniców bez zasłonek, ale nie nosiłabym kostiumu, żeby się w niego wbijać po zajęciach tylko na samo mycie (na spocone ciało po zumbie, a fuj!). Nie przejmuj się babiszonami.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:56   #4977
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Ja już po kolejnym treningu i o jejku czuję się świetnie

A mam takie pytanko do Was dziewczyny czy jak po zumbie (czy jakichkolwiek innych zajęciach) bierzecie prysznic to kąpiecie się nago czy w stroju kąpielowym? Bo ja dziś nie wzięłam ze sobą stroju, kąpałam się nago i miałam wrażenie że niektóre (zwłaszcza starsze kobiety) już się piekliły do tego żeby zwrócić mi uwagę, reszta kąpała się w strojach, dodam że między prysznicami nie ma żadnych zasłonek.
Szczerze mówiąc jeszcze nie spotkałam się z tym, żeby po treningu myć się w stroju. Z resztą, to mija się z celem, bo przecież nie umyjesz się w nim tak dokładnie (jeszcze jak jest np. jednoczęściowy), olej te panie
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?

Edytowane przez charsi
Czas edycji: 2013-03-04 o 17:57
charsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 20:48   #4978
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Tak myślałam, ale chciałam się upewnić żeby nie było potem że jakaś bezstydnica jestem i gorsze innych


W sobotę mamy maraton zumby a ja muszę w pracy siedzieć
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 22:02   #4979
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Asienka83 Pokaż wiadomość
aaa uwielbiam to Czyli dałaś radę, super!!!!
Nie wiem, czy dałam i nie chcę wiedzieć. Najważniejsze, że podzieliłam się z innymi ukochaną choreografią. Właśnie oglądam zdjęcia.

Cytat:
Napisane przez walk_on_air Pokaż wiadomość
Hej!
dzisiaj idę pierwszy raz na zumbę :P
i w związku z tym pytanie: jest tam pod koniec rozciąganie na matach? :P
Jeszcze się nie spotkałam z rozciąganiem na matach. My mamy bez.

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Ja już po kolejnym treningu i o jejku czuję się świetnie

A mam takie pytanko do Was dziewczyny czy jak po zumbie (czy jakichkolwiek innych zajęciach) bierzecie prysznic to kąpiecie się nago czy w stroju kąpielowym? Bo ja dziś nie wzięłam ze sobą stroju, kąpałam się nago i miałam wrażenie że niektóre (zwłaszcza starsze kobiety) już się piekliły do tego żeby zwrócić mi uwagę, reszta kąpała się w strojach, dodam że między prysznicami nie ma żadnych zasłonek.
Szczerze Ci powiem, że u nas chyba nikt się nie kąpie po Zumbie. Mamy prysznice, ale np. ja mam dwa kroki do domu. Sama pewnie w niezasłanianej kabinie myłabym się w kostiumie, ale umówmy się - na ogół kąpiesz się bez niego, nie?

Cześć, witam nowe maniaczki!
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 06:53   #4980
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Ja już po kolejnym treningu i o jejku czuję się świetnie

A mam takie pytanko do Was dziewczyny czy jak po zumbie (czy jakichkolwiek innych zajęciach) bierzecie prysznic to kąpiecie się nago czy w stroju kąpielowym? Bo ja dziś nie wzięłam ze sobą stroju, kąpałam się nago i miałam wrażenie że niektóre (zwłaszcza starsze kobiety) już się piekliły do tego żeby zwrócić mi uwagę, reszta kąpała się w strojach, dodam że między prysznicami nie ma żadnych zasłonek.
Nie spotkałam się w żadnym klubie aby babeczki kąpały się w kostiumach. Gdyby jakaś się kąpała, to ja bym się na nią głupio patrzyła W koncu wszystkie mamy to samo wiec bez przesady
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.