Okulary Ray Ban - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-22, 11:42   #391
evasta4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23
GG do evasta4
Dot.: Okulary Ray Ban

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
47 mm to średnica szkła
Tak,tak wiem i jednak zakupie te 47mm a te,co mam aktualnie,czyli 50mm sprzedam. Mysle,ze mniejsze sa chyba lepsze dla kobiet,w koncu te oprawy to unisex,wiec pewnie M-50mm lepiej bedzie lezec na facecie
evasta4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 21:37   #392
octodontoidea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: Okulary Ray Ban

hej tak sobie czytam co tu piszecie i najlepiej przymierzyć. Bo te 47 moga być maleńkie i nie będąchronić przed słońcem.
Moja przyjaciółka kupiła sobie rozmiar 50.
i generalnie ja się zastanawiam czy nie kupic sobie 54. bo raczej jestem przyzyczajona ze przeciwskolneczne sa duze i kryją mi dobrze oczy

I chciała bym kupić okularki na allegro Naczytałam się dość dużo o ic oryginalności, ale przydała by siejeszcze wasza rada

http://allegro.pl/okulary-ray-ban-21...294166409.html Tu zastanawia mnie niezgodność 3N na okularach 2N na pudełku.

http://allegro.pl/ray-ban-wayfarer-4...283117468.html szczególnie ten model mnie interesuje. Myślice że oryginał?

http://allegro.pl/nowe-okulary-origi...291073700.html

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25229502 oraz modele od tego dostawcy?

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=21482356 ten sprzedawca ma tez okulary wygladające na orginały, albo bardzo dobre podróby ^^
octodontoidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 16:41   #393
evasta4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23
GG do evasta4
Dot.: Okulary Ray Ban

Szukajac kiedys swoich okularow Rayban, nauczylam sie rozpoznawac podrobke od oryginalu.
Te linki,ktore podalas...jedne okulary wygladaja ok,ale bez dodatkowych zdjec i fotek nie chcialabym stwierdzic czy na 100% sa oryginalne. wiem jednak z doswiadczenia, ze cos co kosztuje w USA na wyprzedazy w tej chwili 350zl nie moze kosztowac na Allegro 280zl..Jak mogloby sie to oplacac uczciwemu sprzedawcy? Bardzo duzo okularow na Allegro pochodzi z Bulgarii i pomimo zapewnien o oryginalnosci, okulary nie sa wyrobem oryginalnym.

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Znam dwa sklepy internetowe,ktorych jestem pewna na 100%.
Co do rozmiaru,ponoc M,czyli 50/22 to najbardziej standardowy,ale mnie sie wydaje ze na mnie jest za duzy,niewiele,ale jednak. Trzeba wziac pod uwage,ze okulary te (2140) to model unisex,wiec M moze super lezec na mezczyznie,ale na kobiecie niekoniecznie. Ja mam zamiar kupic jednak te 47, a moje Mki sprzedam na ebay-u.
evasta4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 16:48   #394
octodontoidea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: Okulary Ray Ban

a które Ci sie wydają oryginalne? generalnie wiesz moze sie trafić komuś bo np były z likwidacji sklepu, alobo z wystawy. Albo poprostu są kradzione Ale to juz nie mój interes ^^
octodontoidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 18:31   #395
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: Okulary Ray Ban

Na twojesoczewki.com jest dzisiaj -20% na wszystkie RB, jutro będzie -30%, a w piątek -40% Na allegro niestety praktycznie same podróbki
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 20:18   #396
octodontoidea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: Okulary Ray Ban

wow nieźle to beda nerdy ok 250 co tak tanio ? oni są pewni ?
octodontoidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 19:15   #397
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: Okulary Ray Ban

Cytat:
Napisane przez octodontoidea Pokaż wiadomość
wow nieźle to beda nerdy ok 250 co tak tanio ? oni są pewni ?
Tak Wczoraj odebrałam Wayfarery, na pewno oryginalne
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 12:08   #398
Foolishly in Love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin/Wielkopolska
Wiadomości: 239
Dot.: Okulary Ray Ban

Ma taki mały problemi z moim okularami, wczoraj kupiałam Wayferer 2132 w jednym z salonów Perfect Vision w Warszawie. Nosiłam je ok 5 minut wczoraj w drodze z tego sklepu do domu, dziś rano znowu je założyłam i wydaje mi się, że są trochę za duże, a dokładnie mogę spokojnie złożyć mały palec pomiędzy skroń a zauszniki okularowe. Nie wiem czy wybrałam za duże czy tak po prostu ma być. Zadzwoniłam do innego salonu tej sieci, bo ten mój jest dziś zamknięty i powiedzieli mi, że może można coś podregulować albo po prostu takie te okulary mają być, bo niektóre modele takie są. Czy myślicie, że ewentualnie da się je wymienić na mniejsze? Mam paragon.
Foolishly in Love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 15:23   #399
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Okulary Ray Ban

Cytat:
Napisane przez Foolishly in Love Pokaż wiadomość
Ma taki mały problemi z moim okularami, wczoraj kupiałam Wayferer 2132 w jednym z salonów Perfect Vision w Warszawie. Nosiłam je ok 5 minut wczoraj w drodze z tego sklepu do domu, dziś rano znowu je założyłam i wydaje mi się, że są trochę za duże, a dokładnie mogę spokojnie złożyć mały palec pomiędzy skroń a zauszniki okularowe. Nie wiem czy wybrałam za duże czy tak po prostu ma być. Zadzwoniłam do innego salonu tej sieci, bo ten mój jest dziś zamknięty i powiedzieli mi, że może można coś podregulować albo po prostu takie te okulary mają być, bo niektóre modele takie są. Czy myślicie, że ewentualnie da się je wymienić na mniejsze? Mam paragon.

Wydaje mi się, że marne szanse. Trudno ocenić czy okulary były już noszone/używane.
Wayfarer to bardzo specyficzny model,moim zdaniem bardziej liczy się ogólne wrażenie estetyczne Można trochę podregulować zauszniki "na ciepło",żeby były ciaśniejsze -zrobią Tobie to na poczekaniu w każdym salonie optycznym.
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 21:16   #400
Foolishly in Love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin/Wielkopolska
Wiadomości: 239
Dot.: Okulary Ray Ban

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że marne szanse. Trudno ocenić czy okulary były już noszone/używane.
Wayfarer to bardzo specyficzny model,moim zdaniem bardziej liczy się ogólne wrażenie estetyczne Można trochę podregulować zauszniki "na ciepło",żeby były ciaśniejsze -zrobią Tobie to na poczekaniu w każdym salonie optycznym.
Na szczęście jednak udało się zamienić na mniejsze. Zadzwoniłam jeszcze raz do salonu, akurat trafiłam na szefa i pwoiedział, że mogą wymienić. Od razu pojechałam do najbliższego salonu tej sieci i okulary już na mnie czekały odłożone. Aż nie mogłam uwierzyć, że się zgodzili Także to miejsce do kupienia RB bardzoooo polecam, teraz nawet na grouponie mają ofertę - kupon za 49zł o wartości 320zł do zrealizowania na dowolne okulary wszystkich marek.
Foolishly in Love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 21:31   #401
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Okulary Ray Ban

bardzo, bardzo chciałam kupić RB wczoraj, w TwoichSoczewkach, gdy bylo -40%, wziełam kase na 2 pary...ale gdy szłam ulicą i zobaczyłam na prawie kazdej dziewczynie ray bany <czy tam imitacje> zrezygnowałam to juz wcale nie jest fajne
camillie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 21:32   #402
adelheide
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Okulary Ray Ban

okulary ze sklepu optica.pl są oryginalne?
i jeszcze mam prośbę, mógłby ktoś wymienić sklepy w których na 100% sprzedawane są oryginalne okulary Ray Ban? Wiem, że na pewno na stronie twojesoczewki.com ale tam już niestety nic nie ma, trzeba było nie mieć wczoraj i 2 dni temu wątpliwości

Cytat:
Napisane przez camillie Pokaż wiadomość
bardzo, bardzo chciałam kupić RB wczoraj, w TwoichSoczewkach, gdy bylo -40%, wziełam kase na 2 pary...ale gdy szłam ulicą i zobaczyłam na prawie kazdej dziewczynie ray bany <czy tam imitacje> zrezygnowałam to juz wcale nie jest fajne
Według mnie właśnie na ulicy u mnóstwa dziewczyn widać czy są to oryginały czy imitacje, nie dlatego, że miałabym gardzić wzorowaniem się na tym modelu ale widać różnicę w jakości, niedobranym rozmiarze, w tym jak leżą takie okulary (nie mówię o podróbach za przeszło 100 zł, tylko o okularach wzorowanych na wayfarer z sieciówek) - przez co moje spostrzeżenia są takie że jeżeli chodzi o oryginały - jest ich bardzo mało. Zresztą nie ma się co dziwić, że ten model ma takie powiedzenie, w końcu jest bardzo klasyczny.

Edytowane przez adelheide
Czas edycji: 2012-04-28 o 21:56
adelheide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 11:07   #403
octodontoidea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: Okulary Ray Ban

chciałam kupić w piątek te RB w salonie Twojesoczewki, ale mają tam tak mały wybór tych ktore mi sie podobają. chciałam Aviatory albo wayfarery, ale mieli tego tak mało. Nerdów było dosłownie 3 modele Już bardziej mi się podobały podróby na allegro
octodontoidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 11:48   #404
energiapura18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Okulary Ray Ban

Jak wam się podobają takie Ray bany ?
http://www.ray-ban.com/poland/produc...-6?var=1085/3F
energiapura18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 16:24   #405
bbss
Zadomowienie
 
Avatar bbss
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: hyhy
Wiadomości: 1 153
Dot.: Okulary Ray Ban

Cytat:
Napisane przez Aniaaa91 Pokaż wiadomość
Nie znalazlam zadnego watku na ten tamet wiec pisze

Podobaja wam sie te okulary? Nosilybyscie takie?
Czy pasuja do kazdego ksztaltu twarzy?

Mi sie one ostatnio szalenczo podobaja tylko nie wiem czy pasowalyby do mnie

Pozdrawiam
Jak dla mnie rewelacja! Ten model jest już kultowy, więc warto zainwestować Polecam!
bbss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 19:34   #406
adm_jachas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Okulary Ray Ban

Potrafi ktoś zidentyfikować ten model Wayfarerów Nergala?
http://www.pudelek.pl/artykul/40399/...jorku_zdjecia/
adm_jachas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 21:02   #407
sympathy
Zadomowienie
 
Avatar sympathy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 659
Dot.: Okulary Ray Ban

Orientujecie się gdzie w Poznaniu stacjonarnie można kupić okulary Ray Ban w okazyjnych cenach?
sympathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 21:55   #408
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Okulary Ray Ban

Cytat:
Napisane przez sympathy Pokaż wiadomość
Orientujecie się gdzie w Poznaniu stacjonarnie można kupić okulary Ray Ban w okazyjnych cenach?

Sprawdź Twoje Soczewki w Factory Outlet
Wprawdzie nie mają bardzo dużej oferty na miejscu, ale ceny są bardzo atrakcyjne (średnio 30% niższe) a zawsze można zamówić jeszcze coś przez internet i obejrzeć na miejscu w punkcie.
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 09:54   #409
sympathy
Zadomowienie
 
Avatar sympathy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 659
Dot.: Okulary Ray Ban

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Sprawdź Twoje Soczewki w Factory Outlet
Wprawdzie nie mają bardzo dużej oferty na miejscu, ale ceny są bardzo atrakcyjne (średnio 30% niższe) a zawsze można zamówić jeszcze coś przez internet i obejrzeć na miejscu w punkcie.
Dziękuję bardzo
sympathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 17:33   #410
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Okulary Ray Ban

dziewczyny, a moze polecicie jakiegos sprawdzonego sprzedawce na allegro?
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 10:39   #411
molokai
Raczkowanie
 
Avatar molokai
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 355
Dot.: Okulary Ray Ban

Myślę, że oryginalne RB to i tak koszt w okolicach ceny "sklepowej" chyba, że trafi się na promocję. Allegro niestety średnio z oryginalnością mi się kojarzy, bo jesli cena jest sporo niższa to powinno być to zastanawiające.. Przecież RB nie rozdają na ulicy, więc dlaczego niby sprzedawcy miał by się opłacać handel okularami za pół darmo? Do tego nigdy nie będziesz pewna czy twoje okulary są na pewno oryginalne. Ja swoje po długim czasie poszukiwań dorwałam w ub.r. w wakacje w Vission Express - akurat mieli o 30% na ost. modele i był mój rozmiar. Nigdy nie kupiłabym RB na allegro - jeśli już wydajesz te "parę" złotych, poczekaj, odłóż parę złotych więcej, obserwuj promocje i kup w znanym sklepie stacjonarnym czy internetowym. Powodzenia!
__________________

molokai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 12:00   #412
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Okulary Ray Ban

Cytat:
Napisane przez molokai Pokaż wiadomość
Myślę, że oryginalne RB to i tak koszt w okolicach ceny "sklepowej" chyba, że trafi się na promocję. Allegro niestety średnio z oryginalnością mi się kojarzy, bo jesli cena jest sporo niższa to powinno być to zastanawiające.. Przecież RB nie rozdają na ulicy, więc dlaczego niby sprzedawcy miał by się opłacać handel okularami za pół darmo? Do tego nigdy nie będziesz pewna czy twoje okulary są na pewno oryginalne. Ja swoje po długim czasie poszukiwań dorwałam w ub.r. w wakacje w Vission Express - akurat mieli o 30% na ost. modele i był mój rozmiar. Nigdy nie kupiłabym RB na allegro - jeśli już wydajesz te "parę" złotych, poczekaj, odłóż parę złotych więcej, obserwuj promocje i kup w znanym sklepie stacjonarnym czy internetowym. Powodzenia!
ja akurat mam juz jedne, które kupilam w sklepie wiec to napewno oryginały.. myslalam, ze znajdzie sie tam może jakis sklep który ma oryginały i taki by mi ktoś polecił, dlatego pytałam o sprawdzonego sprzedawce, a nie łebka który wystawił w piatek wieczorem kilka par wayfarerów i liczy, że sie sprzedadzą . Boję sie podróbek, ale zawsze okulary mozna zwrocic jak sie zamawia przez internet, a mam pare osob które sie na tym znają i moglyby stwierdzić

wiesz to tak samo jak jakos oplaca sie sprzedawać perfumeriom internetowym perfumy za 190zł, podczas gdy ich cena w Dougim to np 460zł a oryginalne są zreszta jak przegladałam allegro to ceny oscylują wokól 300zł, to juz nie jest tak znowu tanio, jakos o 150zł taniej niz w vision np.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet

Edytowane przez kaja2301
Czas edycji: 2013-04-21 o 12:04
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 12:02   #413
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Okulary Ray Ban

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Sprawdź Twoje Soczewki w Factory Outlet
Wprawdzie nie mają bardzo dużej oferty na miejscu, ale ceny są bardzo atrakcyjne (średnio 30% niższe) a zawsze można zamówić jeszcze coś przez internet i obejrzeć na miejscu w punkcie.
a orientujecie się może, czy na twojesoczewki.pl dokładają towar? większość fajnych modeli jest wyprzedana a ceny całkiem ok
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 20:03   #414
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Okulary Ray Ban

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
a orientujecie się może, czy na twojesoczewki.pl dokładają towar? większość fajnych modeli jest wyprzedana a ceny całkiem ok
Dokładają, tylko trzeba polować
Złożenie zamówienia internetowego z odbiorem w salonie nie zobowiązuje do zakupu, dlatego część okularów wraca z powrotem do sklepu internetowego a ofertę uzupełniają też nowe dostawy
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 20:05   #415
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Okulary Ray Ban

Orientujecie się czy są może jakieś zniżki na Ray Bany? przydała by się jakaś zniżka na twojesoczewki ale narazie nic nie ma może gdzieś w Trójmieście?
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 07:45   #416
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Okulary Ray Ban

Hej ja mam Ray Bany korekcyjne, kupione zupelnie przez przypadek, bo w kazdych innych wygladalam jak kretynka, no i tym sposobem stalam sie ich posiadaczka. Teraz czaje sie na przeciwsloneczne, albo Jackie Ohh II albo ten model http://optiko.pl/okulary-przeciwslon...an-rb4068.html i jestem rozdarta. Te z allegro kosztuja 139zl, wiec molestuje sprzedawce o zdjecia wszystkiego, wymiary itp. bo cos ta cena wydaje mi sie zbyt niska. Tutaj aukcja z allegro - zdjecia sa tak fajnie zrobione, ze oczywiscie nic nie widac, a te, ktore widac, pochodza z oficjalnej strony Ray Ban http://allegro.pl/show_item.php?item...cf77d00be2ff62
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 09:59   #417
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Okulary Ray Ban

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Dokładają, tylko trzeba polować
Złożenie zamówienia internetowego z odbiorem w salonie nie zobowiązuje do zakupu, dlatego część okularów wraca z powrotem do sklepu internetowego a ofertę uzupełniają też nowe dostawy
Tzn. że mogę zmierzyć je po zamówieniu, a jak stwierdzę, że to nie to to wrócić do domu z niczym?
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 10:02   #418
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Okulary Ray Ban

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Hej ja mam Ray Bany korekcyjne, kupione zupelnie przez przypadek, bo w kazdych innych wygladalam jak kretynka, no i tym sposobem stalam sie ich posiadaczka. Teraz czaje sie na przeciwsloneczne, albo Jackie Ohh II albo ten model http://optiko.pl/okulary-przeciwslon...an-rb4068.html i jestem rozdarta. Te z allegro kosztuja 139zl, wiec molestuje sprzedawce o zdjecia wszystkiego, wymiary itp. bo cos ta cena wydaje mi sie zbyt niska. Tutaj aukcja z allegro - zdjecia sa tak fajnie zrobione, ze oczywiscie nic nie widac, a te, ktore widac, pochodza z oficjalnej strony Ray Ban http://allegro.pl/show_item.php?item...cf77d00be2ff62
Hm, cena coś za niska szczerze mówiąc, poza tym o ile się orientuję to pokrowiec nie jest z gładkiej skórki tylko takiej chropowatej w oryginałach, a na zdjęciu jest gładki
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 13:51   #419
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Okulary Ray Ban

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Tzn. że mogę zmierzyć je po zamówieniu, a jak stwierdzę, że to nie to to wrócić do domu z niczym?
Tak

Co do tej aukcji, za mało zdjęć,żeby ocenić,ale cena jest bardzo podejrzana.
Aaa właśnie widzę,że aukcja zakończona- mimbi, to Ty się skusiłaś?

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2013-04-28 o 13:52
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 07:11   #420
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Okulary Ray Ban

Napisalam do pana, zeby przyslal mi wiecej zdjec, w tym, ze zalezy mi na zdjeciach zausznikow od srodka i pan olal temat, nic nie odpisal. Wiec dla mnie sprawa sama sie jakby wyjasnila Bede odkladac kase na te drozsze ze sklepu optycznego.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-17 19:27:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.