Nasze książkowe grzechy ;) - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-20, 08:41   #2551
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
Primaverę też wygrałam, ale już daawno, chyba pół roku temu i wg. mnie jeśli tylko lubisz powieści historyczne to jest cudna. Jeśli Ci się spodoba, przeczytaj Córkę Rembrandta, tego też wydawnictwa.
"Córka Rembrandta" mi się podobała
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 09:02   #2552
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Książek typowo historycznych raczej nie czytam ale w przypadku "Primavery" obawiam się (patrząc na grubą czcionkę), że będzie to kiepsko napisana powieść aspirująca do miana powieści historycznej a ja chyba wolałabym coś napisanego z epickim rozmachem, naprawdę grubaśnego (a nie udającego grube dzięki sporej czcionce). Jeśli ją polecasz, to będę miała Twoje uwagi na uwadze, może rozwieją moje obawy
Primavera miała całkiem dobre recenzje, w bluszczu bodajże

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
"Córka Rembrandta" mi się podobała
Córka Rembrandta leży u mnie parę miesięcy nieprzeczytana. Czas chyba to nadrobić skoro jest niezła
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 11:38   #2553
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam A te wrocławskie promocje to z jakiejś konkretnej okazji czy masz na myśli promocje świąteczne? Wiem, że teraz u was swoje święto obchodzą kryminały - jakoś w następnym tygodniu rusza poświęcony im festiwal
Wrocławskie promocje to nic innego jak targi wydawnicze ceny bez marży księgarskiej, nowości, promocje, spotkania z autorami program nie jest jeszcze dostępny ale odbędą się 3-6 grudnia.

A regały fantastyczne ja dostanę niedługo "w spadku" witrynkę bo w tej chwili książki mam na dwóch pólkach na ścianie, w stosach na komodzie i poutykane w różnych dziwnych miejscach bo musza być poza zasięgiem zębów moich podopiecznych (szczury) witrynka będzie najlepsza bo mi szczurzyzna już nie raz ruszyła zębem moje skarby
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 12:08   #2554
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Wrocławskie promocje to nic innego jak targi wydawnicze ceny bez marży księgarskiej, nowości, promocje, spotkania z autorami program nie jest jeszcze dostępny ale odbędą się 3-6 grudnia.

A regały fantastyczne ja dostanę niedługo "w spadku" witrynkę bo w tej chwili książki mam na dwóch pólkach na ścianie, w stosach na komodzie i poutykane w różnych dziwnych miejscach bo musza być poza zasięgiem zębów moich podopiecznych (szczury) witrynka będzie najlepsza bo mi szczurzyzna już nie raz ruszyła zębem moje skarby
może uda mi się wybrać do Wrocławia. przynajmniej na te trzy dni.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 16:07   #2555
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Książek typowo historycznych raczej nie czytam ale w przypadku "Primavery" obawiam się (patrząc na grubą czcionkę), że będzie to kiepsko napisana powieść aspirująca do miana powieści historycznej a ja chyba wolałabym coś napisanego z epickim rozmachem, naprawdę grubaśnego (a nie udającego grube dzięki sporej czcionce). Jeśli ją polecasz, to będę miała Twoje uwagi na uwadze, może rozwieją moje obawy
A to nie jest książka skierowana do młodzieży bardziej? Właśnie wczoraj czytałam blogową recenzję tej książki - może Ci się przyda http://pchlitarg-katja.blogspot.com/
Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Wrocławskie promocje to nic innego jak targi wydawnicze ceny bez marży księgarskiej, nowości, promocje, spotkania z autorami program nie jest jeszcze dostępny ale odbędą się 3-6 grudnia.
Ta dam! Oto program: http://wpdk.pl/content/view/205/55/l...h/#4%20grudnia
Muszę przyznać, że zapowiada się bardzo ciekawie
Na pewno wybiorę się na spotkanie z Olgą Tokarczuk i na spotkanie poświęcone twóczości Herberta. Mam też kilka innych w planach, ale tych konkretnych nie mogę za nic przegapić.
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 17:23   #2556
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Ta dam! Oto program: http://wpdk.pl/content/view/205/55/l...h/#4%20grudnia
Muszę przyznać, że zapowiada się bardzo ciekawie
Na pewno wybiorę się na spotkanie z Olgą Tokarczuk i na spotkanie poświęcone twóczości Herberta. Mam też kilka innych w planach, ale tych konkretnych nie mogę za nic przegapić.
o,już jest wczoraj jak sprawdzałam był tylko na czwartek
fajnie, fajnie
liczyłam trochę na stasiuka bo piszę z niego pracę lic. szkoda.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 18:31   #2557
justyne3ka
Zakorzenienie
 
Avatar justyne3ka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3 554
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Witajcie
U mnie szykuje się dość pokaźna dawka książek Dziś kupiłam "Monopol na zbawienie " Sz.Hołowni z grą planszową .
Czy któraś z Was oglądała może nowy program D.Wellman o książkach na TVN Style?
justyne3ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 18:56   #2558
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez justyne3ka Pokaż wiadomość
Witajcie
U mnie szykuje się dość pokaźna dawka książek Dziś kupiłam "Monopol na zbawienie " Sz.Hołowni z grą planszową .
Czy któraś z Was oglądała może nowy program D.Wellman o książkach na TVN Style?
ja oglądałam. akurat trafiłam na program o książeczkach dla dzieci. (jakaś sugestia? ) do przełknięcia, aczkolwiek nie rzuca na kolana.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 19:51   #2559
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Annie, podobnie mam zagospodarowane regały w domu Chodzi o zdjęcie srebrnej witryny - półka druga od góry i ostatnia. A zdjęcie nowego stosiku bardzo ciekawe kompozycyjnie
Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
A regały fantastyczne
Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
zazdroszczę jak mi się marzą takie regały wypełnione książkami
A dziękuję To specyficzne układanie książek na półce bywa obligatoryjne dla wytrawnych zbieraczy książek Swoją drogą, dzisiaj prawie pół godziny zajęło mi głowienie się, gdzie upchnąć dzisiejsze zakupy

Cytat:
Napisane przez justyne3ka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was oglądała może nowy program D.Wellman o książkach na TVN Style?
Miałam okazję jedynie raz oglądać ten program. Trafiłam na odcinek kryminalny, który sponsorowała Mroczna Seria W.A.B. Powiem szczerze, że mi się nie podobało. Bardzo lubię i cenię Dorotę Wellman, jednak w tym programie jest ona dla mnie w jakiś trudny do sprecyzowania sposób niewiarygodna.

A tymczasem wklejam zdjęcia dzisiejszych zdobyczy. Teraz, aż do Gwiazdki, będę chyba pościć, tak się spłukałam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 20:13   #2560
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Anahstasia - kupiłam 7 książek salsy i jedną do nauki hiszpańskiego, Z salsy bodajże mam wszystkie oprócz Llosy (ale to już ze Znaku kupię sobie) Ja też do gwiazdki więcej nie kupuję i jeszcze ten mandat do zapłacenia

Lilithin - mnie się wydaje, że oni mają odgórny nakaz wystawienia mandatów, w końcu muszą podnieść obroty
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 20:32   #2561
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Anahstasia - kupiłam 7 książek salsy i jedną do nauki hiszpańskiego, Z salsy bodajże mam wszystkie oprócz Llosy (ale to już ze Znaku kupię sobie) Ja też do gwiazdki więcej nie kupuję i jeszcze ten mandat do zapłacenia
O, fantastyczne zakupy Gratuluję! Co zaś się tyczy Vargasa Llosy to żadne wydanie nie umywa się do tych Znaku. Są piękne Jak dotąd kupiłam jedynie "Rozmowę w "Katedrze"", ale ostrzę sobie ząbki na resztę
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 20:51   #2562
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Niedowiary, ale dotarła dzisiaj do mnie książka z Wydawnictwa Otwarte - "Był sobie złodziej"

Lilithin, Twoja pewnie już w drodze
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 20:54   #2563
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez justyne3ka Pokaż wiadomość
Witajcie
U mnie szykuje się dość pokaźna dawka książek Dziś kupiłam "Monopol na zbawienie " Sz.Hołowni z grą planszową .
Czy któraś z Was oglądała może nowy program D.Wellman o książkach na TVN Style?
ja nie widziałam, ba, nawet nie słyszałam o czymś takim. Niestety nie mam tego kanału.

Ana nie za dobrze Ci?

Ja dziś wróciłam padnięta z mojego labu ( wykonuje badania do pracy licencjackiej) i już dziś nie mam siły na nic. Tak bardzo zmęczona nie byłam dawno
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 20:56   #2564
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Annie, oszalałaś chyba! Teraz nic, tylko możesz się zamknąć w domu na zimę i czytać, czytać, czytać. Ciekawi mnie bardzo "Lunatyk", spodobał mi się przewrotny opis tej książki

Bravvurka, widzę, że wszsytko w tematyce latyno-amerykańskiej

OliFka, no to świetnie! Mam nadzieję, że moja też lada dzień dojdzie
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik

Edytowane przez lilithin
Czas edycji: 2009-11-20 o 20:58
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 21:00   #2565
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Kliknięte na all:
Sophie Kinsella 'Shopaholic and baby'
Jodi Picoult 'Second glance' i 'Perfect Match'
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 21:01   #2566
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
Ana nie za dobrze Ci?
Wiesz, jakby tak pomyśleć, to mogłoby być jeszcze lepiej A Ty moja droga, zamiast wizażować, uciekaj do łóżka odsypiać tydzień, póki możesz

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Annie, oszalałaś chyba! Teraz nic, tylko możesz się zamknąć w domu na zimę i czytać, czytać, czytać. Ciekawi mnie bardzo "Lunatyk", spodobał mi się przewrotny opis tej książki
Oj, gdyby się tak dało A "Lunatyk" od razu przykuł mój wzrok - genialna okładka i fantastyczna zapowiedź. Grzechem byłoby nie sprawdzić zawartości książki
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 21:43   #2567
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Już czekam na moje zamówienie póki co w realizacji, zamówiłam w księgarni szczytnickiej.
Teraz chętnie bym kupiła sobie coś z serii z miotłą.
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 12:44   #2568
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
A dziękuję To specyficzne układanie książek na półce bywa obligatoryjne dla wytrawnych zbieraczy książek Swoją drogą, dzisiaj prawie pół godziny zajęło mi głowienie się, gdzie upchnąć dzisiejsze zakupy



Miałam okazję jedynie raz oglądać ten program. Trafiłam na odcinek kryminalny, który sponsorowała Mroczna Seria W.A.B. Powiem szczerze, że mi się nie podobało. Bardzo lubię i cenię Dorotę Wellman, jednak w tym programie jest ona dla mnie w jakiś trudny do sprecyzowania sposób niewiarygodna.

A tymczasem wklejam zdjęcia dzisiejszych zdobyczy. Teraz, aż do Gwiazdki, będę chyba pościć, tak się spłukałam
Ładnie, ładnie
Na pierwszy rzut okiem spodobały mi się; lunatyk, pijąc kawę gdzie indziej, szczelina, dysonans, pokój z widokiem. Trzeba będzie się zaznajomić z nimi bliżej. Mam nadzieję, że mój mikołaj ładnie się spisze w tym roku.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 13:20   #2569
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Anasthasia zazdroszczę, że możesz sobie pozwolić na tyle książek Większości nie znam, więc zaraz uruchomię biblionetkę. Piękne zakupy
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 17:27   #2570
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
A to nie jest książka skierowana do młodzieży bardziej? Właśnie wczoraj czytałam blogową recenzję tej książki - może Ci się przyda http://pchlitarg-katja.blogspot.com/
Dzięki za linka, recenzję na pewno przeczytam, bo mam blog Katji w subskrypcjach Jak teraz napisałaś, że to powieść bardziej młodzieżowa, to uświadomiłam sobie, że już mi się to gdzieś obiło o uszy...


Cytat:
Napisane przez justyne3ka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was oglądała może nowy program D.Wellman o książkach na TVN Style?
Ja i jestem rozczarowana. Takiego zwykłego (ale w negatywnym znaczeniu), nic nie wnoszącego programu o książkach to jeszcze chyba nie oglądałam


Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
A tymczasem wklejam zdjęcia dzisiejszych zdobyczy. Teraz, aż do Gwiazdki, będę chyba pościć, tak się spłukałam
U łał
A to cienkie na samej górze to co to jest?


Cytat:
Napisane przez OliFka1 Pokaż wiadomość
Niedowiary, ale dotarła dzisiaj do mnie książka z Wydawnictwa Otwarte - "Był sobie złodziej"
O super! Szczerze mówiąc już nie dawałam Ci szans ale cieszę się, że jednak książka doszła!


A ja byłam dziś na próbnym otwarciu IKEI w Łodzi (za zaproszeniami, tylko dla rodzin i znajomych pracowników) Oficjalne jest dopiero za tydzień. Ależ się naoglądałam! Kupiłam parę pudełek na gazety, (muszę to wszystko wreszcie gdzieś pochować ), upatrzyłam sobie sporo rzeczy a ile zaczerpnęłam inspiracji!!!
I tak się tylko zastanawiałam, czy gdyby tak drapnąć jedną z tych książek po szwedzku, co są na ekspozycjach, to czy gdzieś by to zaczęło pikać przy wyjściu? Te książki pewnie właśnie dlatego są w takim malo atrakcyjnym języku, żeby nikomu się ich kraść nie chciało
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 20:16   #2571
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
A ja byłam dziś na próbnym otwarciu IKEI w Łodzi (za zaproszeniami, tylko dla rodzin i znajomych pracowników) Oficjalne jest dopiero za tydzień. Ależ się naoglądałam! Kupiłam parę pudełek na gazety, (muszę to wszystko wreszcie gdzieś pochować ), upatrzyłam sobie sporo rzeczy a ile zaczerpnęłam inspiracji!!!
I tak się tylko zastanawiałam, czy gdyby tak drapnąć jedną z tych książek po szwedzku, co są na ekspozycjach, to czy gdzieś by to zaczęło pikać przy wyjściu? Te książki pewnie właśnie dlatego są w takim malo atrakcyjnym języku, żeby nikomu się ich kraść nie chciało
Szwedzki jako mało atrakcyjny język? On jest tylko inny Osobiście bardzo chciałabym się go nauczyć,ale póki co znam podstawowe zwroty tylko
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 20:51   #2572
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
A ja byłam dziś na próbnym otwarciu IKEI w Łodzi (za zaproszeniami, tylko dla rodzin i znajomych pracowników) Oficjalne jest dopiero za tydzień. Ależ się naoglądałam! Kupiłam parę pudełek na gazety, (muszę to wszystko wreszcie gdzieś pochować ), upatrzyłam sobie sporo rzeczy a ile zaczerpnęłam inspiracji!!
to się w końcu doczekałyście, ja jutro się wybieram po trochę dodatków i kanapę uwielbiam ich pomysły na wnętrza, dodatki to cuda
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 20:51   #2573
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Mało atrakcyjny = niewiele osób nim włada
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 21:26   #2574
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Napisała do mnie na PW Holly Nieduża z prośbą o sfotografowanie półek, żeby mogła zobaczyć, jak sobie książki rozplanowałam. O rozplanowaniu trudno mówić, na każdej półce są dwa rzędy pionowe, jeden za drugim, a na nich trzeci - poziomy. Na pierwszym planie, dla wygody, nowo zakupione książki, abym nie musiała zastanawiać się, gdzie je wcisnęłam Marzenie o posegregowaniu książek wg gatunku/regionu prysło, po tym, jak przestały mi się one mieścić Ale voila, zadośćuczynię życzeniu Niestety, mały rozmiar plików wymusza marną jakość, ale mam nadzieję, że coś zobaczysz Korzystając z okazji, przedstawiam mojego bibliotekarza, rodem z Pratchetta
Miło Cię znowu "widzeć" Ano. Nie było Cię długo, ale jakie miałaś wejście! Godne największego zdaje się bibliofila na tym forum!
Obśliniłam monitor - książeczki na półeczkach to najpiękniejszy widok na świecie!
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 17:27   #2575
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Nieśmiało dołączam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 18:05   #2576
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nieśmiało dołączam
Witam, gratuluję zakupów. Widzę sporo ciekawych tytułów
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 18:23   #2577
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nieśmiało dołączam
Witamy Tę Marinę zapisałam do mojej listy. Widziałam, że na biblionetce ma dobrą notę.
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 18:42   #2578
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nieśmiało dołączam
Piękne wydania klasyków
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 18:53   #2579
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Witamy Tę Marinę zapisałam do mojej listy. Widziałam, że na biblionetce ma dobrą notę.
Też miałam już kupować Marinę, była w biedronce niedawno. Poczekam, muszę rozczytywać zapasy
Mam plan skompletowania Kronik wampirów i Pratchetta w ilości dokupowania 1 tomu na miesiąc
Edit: Jednak przemyślałam wszystko, w przyszłym tygodniu mam imieniny, więc robię sobie prezent- dwie książki Zafona w twardej oprawie i Allende, odbieram w Muzie, więc nie płacę za przesyłkę,a i książki sporo tańsze czysty zysk, prawda?
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015

Edytowane przez magrat16
Czas edycji: 2009-11-22 o 19:12
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 20:40   #2580
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nieśmiało dołączam
Najbardziej wpadła mi w oko "Sto butelek...". Witaj

A wiecie - właśnie, natchniona m.in. przez amber, znalazłam sobie nowy cel w życiu skompletować wszystkie powieści Llosy wydane przez Znak
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.