Oleje i olejki do włosów - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-11, 22:54   #4801
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
yasinisi - z tego co pamietam do proteiny hydrolizowane rozpuszczaja sie w wodzie, a nie rozpuszczaja w olejach. nie wiem jaki to ma wplyw na ich dzialanie, czy oleje je blokują, czy nie?

spirulina z olejami ogolnie jest polecana, jak zni0slas zapach?
No właśnie mnie to zastanawia Czasami dodaję do porcji odżywki/maski oleje czy proteiny i zastanawiam się, czy to ma sens Tak samo ze sprejami do włosów. Ale wychodzę z założenia, że jak działa dobrze i służy moim włosom, to mogę taką metodę stosować
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 06:00   #4802
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Zapach spiruliny znam, bo kupiłam niedawno mamie maskę na jej bazie
Przyjemny nie jest ale mi to nie przeszkadza.. Dla efektu zniosę wszystko..

Zastanawiają mnie teraz tylko te proteiny hydrolizowane. A gdyby np najpierw dodać do maski ciut wody i w niej je rozpuścić a potem dodawać resztę? Byłoby ok? Choć to chyba nadal nie zmienia faktu, że woda i olej się nie łączą.. Hmm.. Sama nie wiem..
Jeżeli nie do maski olejowej to jak inaczej je używać? Solo na włosy?
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!

Edytowane przez Yasinisi
Czas edycji: 2010-12-12 o 06:01
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 09:54   #4803
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Oleje i olejki do włosów

jak uzywac olejku arganowego?
ile razy w tygodniu?
czy mozna w tygodniu olejek kokosowy i arganowy?
jak zmywac?
prosze o rady
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:10   #4804
non so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 119
Dot.: Oleje i olejki do włosów

jak uzywac olejku arganowego?
najlepiej na zwilzone wlosy nalozyc odpowiednia dla twojej dlugosci wlosow ilosc

ile razy w tygodniu?
mozesz nawet codziennie jezeli masz czas by chodzic z tym co najmniej 2 godziny

czy mozna w tygodniu olejek kokosowy i arganowy?
mozna

jak zmywac?
nawet zwyklym babydreamem niektore dziewczyny myja dwa razy, ja myje raz a porzadnie bo uzywam lekkich olejow

prosze o rady
nmzc
non so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 11:24   #4805
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez non so Pokaż wiadomość
jak uzywac olejku arganowego?
najlepiej na zwilzone wlosy nalozyc odpowiednia dla twojej dlugosci wlosow ilosc

ile razy w tygodniu?
mozesz nawet codziennie jezeli masz czas by chodzic z tym co najmniej 2 godziny

czy mozna w tygodniu olejek kokosowy i arganowy?
mozna

jak zmywac?
nawet zwyklym babydreamem niektore dziewczyny myja dwa razy, ja myje raz a porzadnie bo uzywam lekkich olejow

prosze o rady
nmzc


dziekuje cie bardzo
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 12:40   #4806
marta200
Raczkowanie
 
Avatar marta200
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 432
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
chodzi Ci o maskę Vatiki? tą z oliwą i kaktusem mam i szczerze NIE polecam
włosy szorstkie i strąkowate po niej ...

to dobrze, że się nie skusiłam, zastanawiałam się czy nie będą obciążać włosów
muszę wypaćkać swoje kallosy
marta200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 14:47   #4807
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Zastanawiają mnie teraz tylko te proteiny hydrolizowane. A gdyby np najpierw dodać do maski ciut wody i w niej je rozpuścić a potem dodawać resztę? Byłoby ok? Choć to chyba nadal nie zmienia faktu, że woda i olej się nie łączą.. Hmm.. Sama nie wiem..
Jeżeli nie do maski olejowej to jak inaczej je używać? Solo na włosy?
wlasnie mi sie przypomnialo! nie pamietam juz gdzie to czytalam, prawdopodobnie na watku dla zakreconych (chyba to byla syrenka), ktora robi tak - rozrabia proteiny z woda lub hydrolatem i spryskuje nimi wlosy, a dopiero po tym (tylko nie pamietam czy czeka do wyschniecia) naklada oleje.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 15:25   #4808
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
wlasnie mi sie przypomnialo! nie pamietam juz gdzie to czytalam, prawdopodobnie na watku dla zakreconych (chyba to byla syrenka), ktora robi tak - rozrabia proteiny z woda lub hydrolatem i spryskuje nimi wlosy, a dopiero po tym (tylko nie pamietam czy czeka do wyschniecia) naklada oleje.
Aha.. Dziękuję.. Nie omieszkam spróbować..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:02   #4809
la Vanille
Przyczajenie
 
Avatar la Vanille
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Fotel w dużym pokoju :P
Wiadomości: 26
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Witajcie dziewczyny!
Mam taką sprawę; Otóż chciałabym wypróbować zachwalany na forum olej z agrestu indyjskiego >>Amla<< dostępny na Helfy.pl ale nie jestem pewna co do sposobu stoswania, ponieważ jeśli kładziemy to na kilka godzin/ na noc przed myciem to ,czy nie powinno się do zmywania użyć jakiegoś ekologicznego szamponu? Bo widzę,że pojawiają się wzmianki o zmywaniu olejków szamponami drogeryjnymi,ale wydaje mi się,że nadmiar chemii zniweczy działanie tego specyfiku...
Widzę,że można kupić też szampon tej samej firmy co produkuje Vatikę,nie byłoby to bardziej rozsądne? Z drugiej strony mam mieszany typ włosów i trochę się obawiam,że żeby nie mieć potem przetłuszczonych włosów będę musiała zmyć go porządnie i cała akcja nie będzie miała sensu.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkie wizażanki

Edytowane przez la Vanille
Czas edycji: 2010-12-13 o 18:15 Powód: błędy ortograficzne :X
la Vanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:23   #4810
non so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 119
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez la Vanille Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Mam taką sprawę; Otóż chciałabym wypróbować zachwalany na forum olej z agrestu indyjskiego >>Amla<< dostępny na Helfy.pl ale nie jestem pewna co do sposobu stoswania, ponieważ jeśli kładziemy to na kilka godzin/ na noc przed myciem to ,czy nie powinno się do zmywania użyć jakiegoś ekologicznego szamponu? Bo widzę,że pojawiają się wzmianki o zmywaniu olejków szamponami drogeryjnymi,ale wydaje mi się,że nadmiar chemii zniweczy działanie tego specyfiku...
Widzę,że można kupić też szampon tej samej firmy co produkuje Vatikę,nie byłoby to bardziej rozsądne? Z drugiej strony mam mieszany typ włosów i trochę się obawiam,że żeby nie mieć potem przetłuszczonych włosów będę musiała zmyć go porządnie i cała akcja nie będzie miała sensu.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkie wizażanki
sprobuj babydream nie ma on silnnych detergentow, to lagodny szampon bez sls a ladnie po nim sie oleje zmywaja jak nie za 1 to za 2 razem.
to ogolnie rzecz biorac ziolowe szmapony sa strasznie wysuszajace wiem to z wlasnego doswiadczenia takze moglabys uzyskac efekt taki ze mimo stosowania tego co wydaje sie byc dla wlosow najlepsze - ziol, to je strasznie wysuszysz.

ja sama robie w ten sposob ze uzywam oleju a pozniej zmywam babydreamemm bo kiedys mialam szampon z mydlnicy lekarskiej i innych ziol i po nim to masakra (chwalilam go jedynie za to ze opoznial przetluszczanie sie wlosow)
non so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:59   #4811
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Muszę kupić znowu olej kokosowy- dzisiaj zauważyłam pierwszą rozdwojona końcówkę
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 19:11   #4812
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez la Vanille Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Mam taką sprawę; Otóż chciałabym wypróbować zachwalany na forum olej z agrestu indyjskiego >>Amla<< dostępny na Helfy.pl ale nie jestem pewna co do sposobu stoswania, ponieważ jeśli kładziemy to na kilka godzin/ na noc przed myciem to ,czy nie powinno się do zmywania użyć jakiegoś ekologicznego szamponu? Bo widzę,że pojawiają się wzmianki o zmywaniu olejków szamponami drogeryjnymi,ale wydaje mi się,że nadmiar chemii zniweczy działanie tego specyfiku...
Widzę,że można kupić też szampon tej samej firmy co produkuje Vatikę,nie byłoby to bardziej rozsądne? Z drugiej strony mam mieszany typ włosów i trochę się obawiam,że żeby nie mieć potem przetłuszczonych włosów będę musiała zmyć go porządnie i cała akcja nie będzie miała sensu.


Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkie wizażanki
mam szampon vatiki z czarną oliwką i nie dość że zawiera sles to jeszcze silikon ...
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 19:54   #4813
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Muszę kupić znowu olej kokosowy- dzisiaj zauważyłam pierwszą rozdwojona końcówkę

pomaga na koncowki?
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:04   #4814
la Vanille
Przyczajenie
 
Avatar la Vanille
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Fotel w dużym pokoju :P
Wiadomości: 26
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
mam szampon vatiki z czarną oliwką i nie dość że zawiera sles to jeszcze silikon ...
Dzieki! Spróbuję poeksperymentować z Bebydreamem.
la Vanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:31   #4815
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez non so Pokaż wiadomość
sprobuj babydream nie ma on silnnych detergentow, to lagodny szampon bez sls a ladnie po nim sie oleje zmywaja jak nie za 1 to za 2 razem.
to ogolnie rzecz biorac ziolowe szmapony sa strasznie wysuszajace wiem to z wlasnego doswiadczenia takze moglabys uzyskac efekt taki ze mimo stosowania tego co wydaje sie byc dla wlosow najlepsze - ziol, to je strasznie wysuszysz.

ja sama robie w ten sposob ze uzywam oleju a pozniej zmywam babydreamemm bo kiedys mialam szampon z mydlnicy lekarskiej i innych ziol i po nim to masakra (chwalilam go jedynie za to ze opoznial przetluszczanie sie wlosow)
Ooo, Babydreamem zmywasz? A ja myślałam, że szampony dla dzieci są tylko dla dzieci Sama w założonym przez Ciebie wątku pisałam, że nie przepadam za szamponami bez SLES, ale ostatnio kupiłam BD i jestem z niego bardziej zadowolona niż z Hippa. I poradził sobie z olejami. Faktycznie, warto spróbować. Swoją drogą, mnie też ziołowe szampony nie służą, chociaż ziółka lubię ale raczej we wcierkach i olejach.

A czy ktoś próbował zmywać Babydreamem czy innym szamponem w tym stylu oliwę z oliwek i inne solidne oleje?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:48   #4816
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość

A czy ktoś próbował zmywać Babydreamem czy innym szamponem w tym stylu oliwę z oliwek i inne solidne oleje?
Jazmywałam rycynę, parachute, amle i migdał i miód też zmywa BD
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:49   #4817
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ooo, Babydreamem zmywasz? A ja myślałam, że szampony dla dzieci są tylko dla dzieci Sama w założonym przez Ciebie wątku pisałam, że nie przepadam za szamponami bez SLES, ale ostatnio kupiłam BD i jestem z niego bardziej zadowolona niż z Hippa. I poradził sobie z olejami. Faktycznie, warto spróbować. Swoją drogą, mnie też ziołowe szampony nie służą, chociaż ziółka lubię ale raczej we wcierkach i olejach.

A czy ktoś próbował zmywać Babydreamem czy innym szamponem w tym stylu oliwę z oliwek i inne solidne oleje?
Jasne Ja każdy olej zmywam szamponami bez SLS (najczęściej właśnie babydreamem, czy Nivea baby)...Nie wyobrażam sobie zmywać ich czymś inny, bo wydaje mi się że szampony z SLS zmywają wszystkie "dobre rzeczy:, które pozostawiają po sobie oleje Są bez detergentów, zmywają równie dobrze, więc po co dodatkowo drażnić włosy SLS-em?
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 21:03   #4818
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Kobietki właśnie pierwszy raz użylam oleju kokosowego( moj kupiony jest w sklepie zielarskim, naturalny zimnotłoczony, nierafinowany) ciekawa jestem jakie będą moje wloski, kiedy wyschną mam nadzieje, ze regularne stosowanie przyniesie efekty i stan moich biednych włosów sie poprawi czytam Wasze posty i tak się zastanawiam, wiekszość z Was zmywa oleje szamponami bez sls, niedawno kupilam butlę dove i nie chciałabym, zeby mi leżał, a babydream jest ok, ale mi straaasznie pląta włosy jeżeli będę zmywała olej "zwykłym" szamponem, to jego stosowanie nic nie da?
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 21:30   #4819
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Dzięki za odpowiedź
Chociaż akurat szampony bez SLES wydają mi się bardziej łagodne dla skalpu niż dla włosów

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
jeżeli będę zmywała olej "zwykłym" szamponem, to jego stosowanie nic nie da?
Akurat olej kokosowy wnika we włos, więc nie masz się co martwić
Zresztą, ja zmywałam różne oleje szamponami z SLESem i było ok Szczerze mówiąc, BD kupiłam tylko z oszczędności (niecałe 3 zł ).
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 21:35   #4820
em_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 95
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Jaki olej polecacie dla początkującej - włosy jasny blond, lekko falowane, puszące się, przetłuszczające u nasady. Używam szamponu Babydream, odżywek Isana bez silikonów, mgiełki Radical.
em_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 22:09   #4821
la Vanille
Przyczajenie
 
Avatar la Vanille
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Fotel w dużym pokoju :P
Wiadomości: 26
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Też muszę spróbować oleju kokosowego... A słuchajcie, nie ma czasem na forum wątku o suplementach? Wiem,że jest o zapuszczaniu i pijaństwie pokrzywowym i tam się pojawiają opinie witaminkach i innych pigułach
la Vanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 07:12   #4822
cynthia89
Raczkowanie
 
Avatar cynthia89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 30
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez la Vanille Pokaż wiadomość
Też muszę spróbować oleju kokosowego... A słuchajcie, nie ma czasem na forum wątku o suplementach? Wiem,że jest o zapuszczaniu i pijaństwie pokrzywowym i tam się pojawiają opinie witaminkach i innych pigułach
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76551
cynthia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 08:38   #4823
non so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 119
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ooo, Babydreamem zmywasz? A ja myślałam, że szampony dla dzieci są tylko dla dzieci
te typu no more tears czy tears free owszem

kurcze nie mam kiedy pojsc podciac wloskow ostatnio mnie juz denerwuja z reszta musze dohodowac bo mam brzydko postopniowane
non so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 09:43   #4824
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Oleje i olejki do włosów

hej

podczytuje Was juz dluzszy okres czasu i postanowilam napisac co nie co o moich ulubiencach olejowych
oleje do wlosow stosuje od wiosny i mysle ze zostane juz przy nich na dlugo mialam na wlosach avokado, migdalowy, jojoba, oliwe z oliwek ale najlepiej mi sluzy kokosowy, tucuma, monoi i oliwa z oliwek, po takiej mieszance wlosy wygladaja ok, ale jeszcze nie tak jakbym tego chciala ale bede stosowac dalej z mysla ze kiedys beda zdrowe i piekne

mysle o tym zeby zakupic sobie tran i zadzialac olejem od wewnatrz stosuje ktos? sa jakies efekty czy lepiej sobie darowac?
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 12:25   #4825
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ooo, Babydreamem zmywasz? A ja myślałam, że szampony dla dzieci są tylko dla dzieci Sama w założonym przez Ciebie wątku pisałam, że nie przepadam za szamponami bez SLES, ale ostatnio kupiłam BD i jestem z niego bardziej zadowolona niż z Hippa. I poradził sobie z olejami. Faktycznie, warto spróbować. Swoją drogą, mnie też ziołowe szampony nie służą, chociaż ziółka lubię ale raczej we wcierkach i olejach.

A czy ktoś próbował zmywać Babydreamem czy innym szamponem w tym stylu oliwę z oliwek i inne solidne oleje?
Ja zmywam wszystko BD
Amlę, rycynę, oliwę z oliwek, migdałowy etc.

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Kobietki właśnie pierwszy raz użylam oleju kokosowego( moj kupiony jest w sklepie zielarskim, naturalny zimnotłoczony, nierafinowany) ciekawa jestem jakie będą moje wloski, kiedy wyschną mam nadzieje, ze regularne stosowanie przyniesie efekty i stan moich biednych włosów sie poprawi czytam Wasze posty i tak się zastanawiam, wiekszość z Was zmywa oleje szamponami bez sls, niedawno kupilam butlę dove i nie chciałabym, zeby mi leżał, a babydream jest ok, ale mi straaasznie pląta włosy jeżeli będę zmywała olej "zwykłym" szamponem, to jego stosowanie nic nie da?
BD będzie plątał włosy
Ale tak na prawdę to ma prawidłowe działanie
Szampon ma być od mycia a odżywka od wygładzania, odżywiania czy regeneracji.
Więc nie ważne jakim szamponem myjesz- bez odżywki ani rusz

Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
hej

podczytuje Was juz dluzszy okres czasu i postanowilam napisac co nie co o moich ulubiencach olejowych
oleje do wlosow stosuje od wiosny i mysle ze zostane juz przy nich na dlugo mialam na wlosach avokado, migdalowy, jojoba, oliwe z oliwek ale najlepiej mi sluzy kokosowy, tucuma, monoi i oliwa z oliwek, po takiej mieszance wlosy wygladaja ok, ale jeszcze nie tak jakbym tego chciala ale bede stosowac dalej z mysla ze kiedys beda zdrowe i piekne

mysle o tym zeby zakupic sobie tran i zadzialac olejem od wewnatrz stosuje ktos? sa jakies efekty czy lepiej sobie darowac?
Też zastanawiam się nad kupnem tranu
Tranu albo oleju z wiesiołka

Myślę, że możesz spróbować jak najbardziej
Może pomóc a na pewno nie zaszkodzi
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 12:30   #4826
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Nie. Vatika to nierafinowany olej kokosowy z ziołami(henna, amla, neem) i olejkamieterycznymi (rozmarynowy,cytrynowy).
Wiem, że któraś Vatika ma w składzie parafinę, której za wszelka cenę chciałabym uniknąć. Czy wiecie która?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 12:53   #4827
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość

Też zastanawiam się nad kupnem tranu
Tranu albo oleju z wiesiołka

Myślę, że możesz spróbować jak najbardziej
Może pomóc a na pewno nie zaszkodzi
Ja biorę i tran i olej z wiesiołka- jak dla mnie super!
Włosy bardziej błyszczą i są bardziej elastyczne, gładkie... przy okazji cera bardzo mi się poprawiła
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:07   #4828
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez beliczek Pokaż wiadomość
Wiem, że któraś Vatika ma w składzie parafinę, której za wszelka cenę chciałabym uniknąć. Czy wiecie która?
Vatika plynna w przezroczystej butelce ma parafine.
A taka w zielonej i w pistacjowej butelce,ktore sa cialem stalym, nie maja parafiny.
Ta z parafina w zalaczniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vatika-volume-coconut-oil.jpg (18,0 KB, 12 załadowań)
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:18   #4829
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Vatika plynna w przezroczystej butelce ma parafine.
A taka w zielonej i w pistacjowej butelce,ktore sa cialem stalym, nie maja parafiny.
Ta z parafina w zalaczniku
Bardzo dziękuję Ci Kocurzyco Wybieram się do sklepu na ul. Pańskiej w Warszawie po olejki i chciałam wiedzieć czego szukać. Używałam kiedyś (w 2007 roku, gdy olejki stawały się wizażowym hitem) Amli Dabur "zwykłej" i dodatek oleju mineralnego strasznie mi nie służył
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:46   #4830
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
Ja biorę i tran i olej z wiesiołka- jak dla mnie super!
Włosy bardziej błyszczą i są bardziej elastyczne, gładkie... przy okazji cera bardzo mi się poprawiła
Przekonałaś mnie
Większy przypływ gotówki i zamawiam
Choć nie wiem czy to nie będzie za dużo...Bo już biorę kilka rzeczy

Cytat:
Napisane przez beliczek Pokaż wiadomość
Używałam kiedyś (w 2007 roku, gdy olejki stawały się wizażowym hitem) Amli Dabur "zwykłej" i dodatek oleju mineralnego strasznie mi nie służył
To dokładnie tak jak mi...wykańczam teraz amlę na końcówki włosów, ale w skórę głowy juz nei wmasowuję.
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.