modne dzieci - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-14, 08:49   #3451
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: modne dzieci

Jak wasze dzieci robią dziury na kolanach? U nas notorycznie rozerwane krocze w legginsach. Nie wiem co córka robi w nich w przedszkolu
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 10:14   #3452
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: modne dzieci

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Możesz sie pocieszać, ze przynajmniej oszczędzić, bo chłopięce ciuchy pewnie aż tak bardzo nie kuszą

Albo podjąć ryzyko i w trzecia ciąże zajść
Eeeee, małe już roczne, więc minął ten urok niemowlaka.
Trzeciego już nie będzie.
Ostatnio jakoś wysyp drugich i trzecich ciąż - bliźniaczych.. :O
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 10:21   #3453
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: modne dzieci

Moja córka chyba nigdy dziury na kolanie nie zrobiła.
Wika, a myślałam, ze sie nad trzecim zastanawiasz. Mnie trzecie kusi na stare lata , bo za jakieś 3-4, jakbym juz w okolicach 35 była Ale dla mnie ciaza to wielki stres, zeby wszystko dobrze było. Najlepiej byłoby wpadkę zaliczyć
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 13:11   #3454
boska latynoska
Zadomowienie
 
Avatar boska latynoska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 311
Dot.: modne dzieci

Moja w przedszkolu szoruje chyba kolanami po dywanach,bawią się w pieski, kotki itd. Ostatnio tez na rowerze się przewróciła i dziura w nowych legginsach.
boska latynoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 17:18   #3455
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: modne dzieci

Cytat:
Napisane przez boska latynoska Pokaż wiadomość
Moja w przedszkolu szoruje chyba kolanami po dywanach,bawią się w pieski, kotki itd. Ostatnio tez na rowerze się przewróciła i dziura w nowych legginsach.
U nas to klasyka gatunku. I
Na rower czy Hajnówka zakładam hej najgorsze portki #oszczędnamatkaroku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 17:43   #3456
MrsPapuga
Rozeznanie
 
Avatar MrsPapuga
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 780
Dot.: modne dzieci

Taa, ja akurat nie rozumiem czemu ludzie aż tak bardzo stroją swoje dzieci, bo na pewno nie dla nich, tylko dla siebie. Lepiej te pieniądze spożytkować na ubrania, kiedy faktycznie dziecko dorośnie i będzie ich potrzebować.
MrsPapuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 20:26   #3457
boska latynoska
Zadomowienie
 
Avatar boska latynoska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 311
Dot.: modne dzieci

Cytat:
Napisane przez Ania_Frania1 Pokaż wiadomość
U nas to klasyka gatunku. I
Na rower czy Hajnówka zakładam hej najgorsze portki #oszczędnamatkaroku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też zaczęłam już tak robić, bo serio nie nadążam z kupowaniem legginsów.

Cytat:
Napisane przez MrsPapuga Pokaż wiadomość
Taa, ja akurat nie rozumiem czemu ludzie aż tak bardzo stroją swoje dzieci, bo na pewno nie dla nich, tylko dla siebie. Lepiej te pieniądze spożytkować na ubrania, kiedy faktycznie dziecko dorośnie i będzie ich potrzebować.
Co to znaczy tak bardzo stroją swoje dzieci?
JA staram się ubierać córkę adekwatnie do sytuacji. Moja 5-latka zwraca uwagę na to jak wygląda, sama często wybiera ubrania w sklepie. Myślę, że warto uczyć dziecko jak zadbać o swój wygląd.
boska latynoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-14, 20:44   #3458
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: modne dzieci

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Moja córka chyba nigdy dziury na kolanie nie zrobiła.
Wika, a myślałam, ze sie nad trzecim zastanawiasz. Mnie trzecie kusi na stare lata , bo za jakieś 3-4, jakbym juz w okolicach 35 była Ale dla mnie ciaza to wielki stres, zeby wszystko dobrze było. Najlepiej byłoby wpadkę zaliczyć
Ja już mam 35, więc jestem za stara na to.
Zastanawiałam się jak małe miało kilka miesięcy, bo mnie najbardziej kręcą niemowlaki, jakkolwiek to brzmi.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 20:58   #3459
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: modne dzieci

Ja cały czas szukam porządnych spodni dresowych, których mi syn nie przedziurawi po jednym założeniu. Leginsy jeszcze udaje się upolować w nieco lepszej cenie (dla córki, nie dla syna ), natomiast dresy w sieciówkach to wydatek średnio co najmniej 30 zł (jak się jakąś promocję dorwie). Jeśli więc któraś z Was zna firmę produkującą coś porządnego dla chłopców, ozłocę
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 07:05   #3460
JustynaMyBasic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 5
Dot.: modne dzieci

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Ja cały czas szukam porządnych spodni dresowych, których mi syn nie przedziurawi po jednym założeniu. Leginsy jeszcze udaje się upolować w nieco lepszej cenie (dla córki, nie dla syna ), natomiast dresy w sieciówkach to wydatek średnio co najmniej 30 zł (jak się jakąś promocję dorwie). Jeśli więc któraś z Was zna firmę produkującą coś porządnego dla chłopców, ozłocę
Czy udało się Pani zapoznać już z naszą ofertą na www.mybasic.pl? U nas spodnie dresowe kosztują 49,90 zł. Nie mamy wyprzedaży, ale mamy bardzo duży wybór kolorów (dla chłopca dresy występują w 7 kolorach), cały czas dostępne więc nie trzeba na nie polować . Wszystkie nasze ubrania powstają z materiałów kupionych w Polsce i są oczywiście szyte w Polsce. Jak do tej pory zbieramy same dobre opinie jeśli chodzi o jakość. Zapraszamy!
JustynaMyBasic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 08:56   #3461
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: modne dzieci

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Smyk ma fatalna jakość, kupiłam tam na promocji kilka bodziakow i jak porównuje je do Next, to wypadają bardzo słabo. To ja juz wole zapłacić więcej i mieć porządne ciuchy, a nie takie szmatki. Zwłaszcza, ze Next ma super wzornictwo
http://www.next.pl/pl/g212634s6
To mnie tez na jesienna pidżamke kusi
http://www.next.pl/pl/style/st161846#465175

Jak fajnie mieć znowu malutka dziewczynkę

Nie zgodzę się.
Najfajniejsze dresiaki miałam ze smyka właśnie, obie córki w nich chodziły, niedawno poszły do 3 dziewczynki Teraz kupiłam też na wyprzedaży.
T-shirty - z krótkim rękawem są fajne, z długim trafiłam różnie, i fajne, i buble.
Ale na pewno nie tak, że samo dziadostwo.


Cytat:
Napisane przez boska latynoska Pokaż wiadomość
Smyk chyba ma porównywalną jakość do Pepco
W naszym przypadku nie ma sensu chyba kupowanie dobrych jakościowo ubrań, bo legginsy są codziennie porwane na kolanach
Nie, absolutnie nie jest to ta sama jakość
Pepcowe koszulki z krótkim - kiepskie. W smyku bardzo fajne są.


Legginsów smykowych nie znam, bo one szerokie dość, a moja starsza szczuplak. Muszę teraz na młodszą popatrzeć.



Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Jak wasze dzieci robią dziury na kolanach? U nas notorycznie rozerwane krocze w legginsach. Nie wiem co córka robi w nich w przedszkolu
W kroku niektóre, te pepcowe głównie - bardzo pogorszyła się ich jakość, na początku byłam zadowolona.
A na kolanach... banalnie: łażenie po dywanie i udawanie dzidziusia lub kotka/pieska/kucyka pony

Ja uwielbiam legginsy z HM, niestety - takie cieniutkie teraz są, że szkoda kasy, bo przy upadku dziura natychmiast. A to były jedyne, które na szczuplaka pasowały.


Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Ja cały czas szukam porządnych spodni dresowych, których mi syn nie przedziurawi po jednym założeniu. Leginsy jeszcze udaje się upolować w nieco lepszej cenie (dla córki, nie dla syna ), natomiast dresy w sieciówkach to wydatek średnio co najmniej 30 zł (jak się jakąś promocję dorwie). Jeśli więc któraś z Was zna firmę produkującą coś porządnego dla chłopców, ozłocę
Vretko, bardzo fajne po 10zł kupiłam w pepco o dziwo. Szare, bez ozdób - dla szczuplaka, bo gumka i jeszcze wiązanie dodatkowo. Córka ich nie oszczędza na placu zabaw

Cytat:
Napisane przez JustynaMyBasic Pokaż wiadomość
Czy udało się Pani zapoznać już z naszą ofertą na www.mybasic.pl? U nas spodnie dresowe kosztują 49,90 zł. Nie mamy wyprzedaży, ale mamy bardzo duży wybór kolorów (dla chłopca dresy występują w 7 kolorach), cały czas dostępne więc nie trzeba na nie polować . Wszystkie nasze ubrania powstają z materiałów kupionych w Polsce i są oczywiście szyte w Polsce. Jak do tej pory zbieramy same dobre opinie jeśli chodzi o jakość. Zapraszamy!
Tylko 50zł za spodnie dresowe do codziennego latania po placu zabaw to w PL jest dużo. No niestety.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-15, 09:04   #3462
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: modne dzieci

Nie wiem jak u was z dostepnoscia do sklepu lindex ale wg mnie duzo lepsza jakosc niz smyk czy hm, wiec moze tam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Ja tez uwazam ze smyk jest mino wszystko lepszy niz pepko😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 09:07   #3463
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: modne dzieci

Nie ma, czasem w SH znajdywałam coś ale fajne wzornictwo i jakość porównałabym z next.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 10:48   #3464
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: modne dzieci

Szaja, dzięki. Muszę chyba zacząć wchodzić od czasu do czasu do Pepco. Ogólnie średnio mi ich wzornictwo leży, ale umówmy się, że te dresy to mają być do ciuchrania, więc przymknę oko I zgadzam się co do tego, że 50 zł za dziecięce dresy to sporo :/
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 11:02   #3465
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: modne dzieci

Cytat:
Napisane przez JustynaMyBasic Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o spodnie i wszystkie inne modele na każdej karcie produktów zamieszczamy dokładne tabele wymiarów - każda sztuka jest osobno zmierzona i z dużą dokładnością można dobrać rozmiar dla swojej pociechy. Przy spodniach mamy w pasie elastyczne gumy, jak do tej pory zbierały same pozytywne opinie. Ponadto na karcie produktu jest opisana waga i wzrost dziecka na zdjęciu - co też pomaga w doborze rozmiaru.
Jeśli masz córeczki to polecam nasze legginsy, mają bardzo długie nogawki i dopasowany krój - taki był zamysł aby były bardziej jak rajstopy aniżeli kolejne spodnie.
Dzięki za info o mierzeniu, myślałam, że to ogólne rozmiary, a rzeczywistość wiele razy odbiega od podanych tabel

Mam syna

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Ja cały czas szukam porządnych spodni dresowych, których mi syn nie przedziurawi po jednym założeniu. Leginsy jeszcze udaje się upolować w nieco lepszej cenie (dla córki, nie dla syna ), natomiast dresy w sieciówkach to wydatek średnio co najmniej 30 zł (jak się jakąś promocję dorwie). Jeśli więc któraś z Was zna firmę produkującą coś porządnego dla chłopców, ozłocę
vretka, KappAhl Kaxs, w promocji 3 za 2 wychodzi po 33 zł za sztukę (teraz akurat jest 3 za 2), o te: https://www.kappahl.com/pl-pl/dzieck...dresowe/714865
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 11:06   #3466
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: modne dzieci

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
vretka, KappAhl Kaxs, w promocji 3 za 2 wychodzi po 33 zł za sztukę (teraz akurat jest 3 za 2), o te: https://www.kappahl.com/pl-pl/dzieck...dresowe/714865
Dzięki
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 17:49   #3467
JustynaMyBasic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 5
Dot.: modne dzieci

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Szaja, dzięki. Muszę chyba zacząć wchodzić od czasu do czasu do Pepco. Ogólnie średnio mi ich wzornictwo leży, ale umówmy się, że te dresy to mają być do ciuchrania, więc przymknę oko I zgadzam się co do tego, że 50 zł za dziecięce dresy to sporo :/
Pytanie było o porządne dresy to też ośmieliłam się napisać . Jeżeli chcecie kupić coś porządnej jakości (materiał i szycie w Polsce, skład 95% bawełna) naprawdę nie da się sprzedawać taniej . Oczywiście nie dla każdego pochodzenie odzieży ma znaczenie, ale z ciekawości proszę testowo poczytać metki na ubraniach swoich dzieci. Z jakiego są materiału oraz gdzie uszyte - to warunkuje cenę.
JustynaMyBasic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 20:00   #3468
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: modne dzieci

Nie, ja rozumiem Ale jak napisałam - na plac zabaw, gdzie jednak szanse na dziurę w nowych spodniach są ogromne...
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 21:10   #3469
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: modne dzieci

Cytat:
Napisane przez JustynaMyBasic Pokaż wiadomość
Pytanie było o porządne dresy to też ośmieliłam się napisać . Jeżeli chcecie kupić coś porządnej jakości (materiał i szycie w Polsce, skład 95% bawełna) naprawdę nie da się sprzedawać taniej . Oczywiście nie dla każdego pochodzenie odzieży ma znaczenie, ale z ciekawości proszę testowo poczytać metki na ubraniach swoich dzieci. Z jakiego są materiału oraz gdzie uszyte - to warunkuje cenę.
Mój syn tarza się po dywanie w przedszkolu i robi wślizgi na kolanach. Chociaż zwracam uwagę zarówno na skład (z ręką na sercu mogę powiedzieć, że dzieci moje nie mają niczego, co nie miałoby w większości w składzie bawełny) jak i na pochodzenie, to jednak nie stać mnie na wydanie 50 zł na spodnie, które założy dosłownie kilka razy
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-16, 05:27   #3470
JustynaMyBasic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 5
Dot.: modne dzieci

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Mój syn tarza się po dywanie w przedszkolu i robi wślizgi na kolanach. Chociaż zwracam uwagę zarówno na skład (z ręką na sercu mogę powiedzieć, że dzieci moje nie mają niczego, co nie miałoby w większości w składzie bawełny) jak i na pochodzenie, to jednak nie stać mnie na wydanie 50 zł na spodnie, które założy dosłownie kilka razy
Jasne, rozumiem. Jak uda się Paniom znaleźć w niższej cenie spodnie proszę o zdjęcie i info gdzie i za ile, jaki jest skład - chętnie przetestuję wytrzymałość vs nasze spodnie, aby wiedzieć na przyszłość ile razy więcej można założyć spodnie MyBasic i czy rzeczywiście opłaci się kupować tańsze . Ze swoich doświadczeń (także osoby, która naoglądała się ubrań dziecięcych po sufit i ma dwójkę dzieci) mogę z ręką na sercu polecić większość ubrań dla dzieci w Lidlu - jakość do ceny naprawdę jest OK!

Pozdrawiam Justyna


www.mybasic.pl
https://www.instagram.com/mybasic.pl/
https://www.facebook.com/mybasicPL/

Edytowane przez JustynaMyBasic
Czas edycji: 2017-07-16 o 05:32
JustynaMyBasic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 07:25   #3471
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: modne dzieci

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Jak wasze dzieci robią dziury na kolanach? U nas notorycznie rozerwane krocze w legginsach. Nie wiem co córka robi w nich w przedszkolu
Cytat:
Napisane przez boska latynoska Pokaż wiadomość
Moja w przedszkolu szoruje chyba kolanami po dywanach,bawią się w pieski, kotki itd. Ostatnio tez na rowerze się przewróciła i dziura w nowych legginsach.
Moja kilka razy miała poważne urazy z przecięciem skóry na kolanach, więc i materiału legginsów, a przy zwykłym tarzaniu się nie dziurawi (mango, reserved, smyk, zara, endo, coccodrillo).

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Dzięki za info o mierzeniu, myślałam, że to ogólne rozmiary, a rzeczywistość wiele razy odbiega od podanych tabel

Mam syna



vretka, KappAhl Kaxs, w promocji 3 za 2 wychodzi po 33 zł za sztukę (teraz akurat jest 3 za 2), o te: https://www.kappahl.com/pl-pl/dzieck...dresowe/714865
Uwielbiałam ubranka z kappahl, świetnej jakości legginsy i w ogóle wszystko do rozmiaru 128 ; córka już wyrosła i ostatnio kupowałam tylko rajstopy bawełniane i piżamki w wyższych rozmiarach.

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Smyk ma fatalna jakość, kupiłam tam na promocji kilka bodziakow i jak porównuje je do Next, to wypadają bardzo słabo. To ja juz wole zapłacić więcej i mieć porządne ciuchy, a nie takie szmatki. Zwłaszcza, ze Next ma super wzornictwo
http://www.next.pl/pl/g212634s6
To mnie tez na jesienna pidżamke kusi
http://www.next.pl/pl/style/st161846#465175

Jak fajnie mieć znowu malutka dziewczynkę
Mają różnej jakości rzeczy- niektóre dla starszych dzieci chyba są lepsze niż dla małych, np. świetna jest sukienka, którą ostatnio kupiłam, 100% bawełna, tkanina bardzo przyjemna w dotyku (ale cena wyjściowa 99 zł i jednak to idzie w parze z jakością), skusiłam się na kolejną, w większym rozmiarze, bo -50% naprawdę warto.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;75503831]Nie zgodzę się.
Najfajniejsze dresiaki miałam ze smyka właśnie, obie córki w nich chodziły, niedawno poszły do 3 dziewczynki Teraz kupiłam też na wyprzedaży.
T-shirty - z krótkim rękawem są fajne, z długim trafiłam różnie, i fajne, i buble.
Ale na pewno nie tak, że samo dziadostwo.

Nie, absolutnie nie jest to ta sama jakość
Pepcowe koszulki z krótkim - kiepskie. W smyku bardzo fajne są.


Legginsów smykowych nie znam, bo one szerokie dość, a moja starsza szczuplak. Muszę teraz na młodszą popatrzeć.

W kroku niektóre, te pepcowe głównie - bardzo pogorszyła się ich jakość, na początku byłam zadowolona.
A na kolanach... banalnie: łażenie po dywanie i udawanie dzidziusia lub kotka/pieska/kucyka pony

Ja uwielbiam legginsy z HM, niestety - takie cieniutkie teraz są, że szkoda kasy, bo przy upadku dziura natychmiast. A to były jedyne, które na szczuplaka pasowały[/QUOTE]

Też kupuję czasem tshirty, np. teraz szary z tygrysem, bo u nas aktualnie szał na gepardy, tygrysy
Legginsy są ok, tylko bardzo wzorzyste , najczęściej kupuję szare w jakiś spokojniejszy wzór, np. ostatnio takie
http://cdn.smyk.com/media/catalog/pr...5/351481_7.jpg
na pewno lepszej jakości cool club niż z h&m, gdzie kupuję tylko te krótkie na lato, wtedy cienkie się sprawdzają.

Cytat:
Napisane przez MrsPapuga Pokaż wiadomość
Taa, ja akurat nie rozumiem czemu ludzie aż tak bardzo stroją swoje dzieci, bo na pewno nie dla nich, tylko dla siebie. Lepiej te pieniądze spożytkować na ubrania, kiedy faktycznie dziecko dorośnie i będzie ich potrzebować.
Dużo dzieci ma własny gust i to dość szybko określa, w czym chce chodzić, np. moja córka mając ok. 1.5 roku postanowiła nie zakładać spodni (z wyjątkiem zimowych), dżinsu, ciemnych kolorów, bluz na suwak, dresów, sportowych butów- mówiąc, że to "taty" Zaczął się czas tunik, legginsów, sukienek, rajstop, spódnic a w przedszkolu doszły tiulowe spódniczki i błyszczące aplikacje na bluzkach; w kwestii butów- baleriny, żadnych adidasów.
Córka szaleje na placach zabaw w sukienkach i balerinach

Cytat:
Napisane przez boska latynoska Pokaż wiadomość
Co to znaczy tak bardzo stroją swoje dzieci?
JA staram się ubierać córkę adekwatnie do sytuacji. Moja 5-latka zwraca uwagę na to jak wygląda, sama często wybiera ubrania w sklepie. Myślę, że warto uczyć dziecko jak zadbać o swój wygląd.

Moja lubi sukienki i chodzi np. w takich na co dzień, do przedszkola- nie wiem, czy jest "przestrojona", ale widuję dziewczynki w bardziej balowych sukienkach, więc wzorzyste, kwieciste wg mnie są ok, np. taka mango (jedna z ulubionych córki)
https://img.ans-media.com/files/sc_s...img_424211.jpg
czy zara kids w załącznikach

Edytowane przez 95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Czas edycji: 2017-07-16 o 07:46
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 09:11   #3472
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: modne dzieci

Krótkie legginsy (kolarki) kupuję od polskiego producenta na allegro, po 6,5zł Kupuję zbiorczo - po kilka par dla każdej, do tego dla młodszej długie, bo na nia pasują i są gładkie! a ona wielbi bluzki z rysunkami

Jakość NAPRAWDĘ w porządku, legginsy są ciorane niesamowicie - nie rozchodzą się na szwach, zdarzyła nam się dziura po konkretnym upadku, gdzie i w innych by była.

Od tego sprzedawcy:
http://allegro.pl/kolarka-legginsy-d...o&bi_c=Product

Niestety na szczupłą córkę za szerokie już, tak do rozmiaru 116 długie były ok, teraz tylko krótkie i 3/4 pasują.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 11:00   #3473
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: modne dzieci

[1=95b84f0cb57718c1b68287b 1ccb1b977c909159a_5f79027 3693ad;75522801]Moja kilka razy miała poważne urazy z przecięciem skóry na kolanach, więc i materiału legginsów, a przy zwykłym tarzaniu się nie dziurawi (mango, reserved, smyk, zara, endo, coccodrillo).



Uwielbiałam ubranka z kappahl, świetnej jakości legginsy i w ogóle wszystko do rozmiaru 128 ; córka już wyrosła i ostatnio kupowałam tylko rajstopy bawełniane i piżamki w wyższych rozmiarach.

(...)

Dużo dzieci ma własny gust i to dość szybko określa, w czym chce chodzić, np. moja córka mając ok. 1.5 roku postanowiła nie zakładać spodni (z wyjątkiem zimowych), dżinsu, ciemnych kolorów, bluz na suwak, dresów, sportowych butów- mówiąc, że to "taty" Zaczął się czas tunik, legginsów, sukienek, rajstop, spódnic a w przedszkolu doszły tiulowe spódniczki i błyszczące aplikacje na bluzkach; w kwestii butów- baleriny, żadnych adidasów.
Córka szaleje na placach zabaw w sukienkach i balerinach
[/QUOTE]
Jak wypadek to wiadomo, że będą dziury, ale przy normalnym użytkowaniu dziur na kolanach u nas nie ma. Osobną kwestią jest też to, że legginsy nosi mało i szybciej wyrośnie niż zużyje.

U nas podobnie z sukienkami. Wynegocjowałam, że na rower musi mieć spodnie po tym jak rozerwała nową spódnicę tiulową (tata pozwolił...).
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 11:25   #3474
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: modne dzieci

Biorąc pod uwagę tryb życia córki , to kupuję letnie legginsy za kolano, głównie jednokolorowe.

Nie mogłam się oprzeć i kupiłam jeszcze 2 sukienki: powiewną żółtą kreszowaną, białą w malarski wzór i spódnicę w roślinny graficzny (córka lubi takie wzory, paski też, ale mniej, a kraty nadal wcale nie chce nosić, choć modna )






Edytowane przez 95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Czas edycji: 2017-07-16 o 11:26
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 13:28   #3475
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: modne dzieci

Skąd ta żółta i za ile? Jest cudowna
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 13:49   #3476
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: modne dzieci

Głodomorku
zara kids, 49.99
https://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%...2p4450017.html

Z tą sukienką to dziwna historia, bo wiosną zachwyciła się nią w sklepie moja siostra i chciała kupić K. w prezencie, ale się nie zgodziłam- za droga . Potem na wyprzedaży zniknęła szybko ze strony (teraz pojawiają się jakieś pojedyncze rozmiary); ostatnio- wchodzę do sklepu stacjonarnego i jest , więc kupiłam.

Edytowane przez 95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Czas edycji: 2017-07-16 o 13:56
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 17:27   #3477
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: modne dzieci

Przy ok 106cm ta na 110 będzie za duża? Bo ona taka bardziej na lato, a za rok to nie wiem ile urośnie. Zobaczę czy stacjonarnie będzie,żeby obejrzeć.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 21:11   #3478
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: modne dzieci

Berry świetnie jak zawsze
Kojarzysz może z tej kolekcji, weszła na wyprzedaż czerwoną sukienkę, krój A, z tiulem na wierzchu?

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Mam, znalazłam.
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 07:01   #3479
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: modne dzieci

ja juz myślę o ...zimie
dziewczyny czy któraś miała takie buty?
jak to to się pielęgnuje? sprawdzają sie?
wygląda na to ze są w rozsądniejszej cenie to wziełam (i inne) do przymierzenia

https://www.zalando.pl/emu-australia...3j009-a11.html
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 11:30   #3480
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: modne dzieci

Łajka, wydaje mi się, że na naszą polską chlapę one niespecjalnie sie nadadzą. Tzn. biorę pod uwagę, że akurat ja z córkami mało autem, głównie pieszo lub zbiorkomem ale pieszo dużo - po tygodniu buty do wyrzucenia zapewne.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Łajko, dziękza podpowiedź Zalando właśnie kupiłam sczuplakowi jeansy za fajne pieniądze

https://www.zalando.pl/benetton-jean...3a05n-k12.html
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-05 15:30:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.