Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje... - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-02, 16:53   #541
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Dziewczyny drogie, może mi coś podpowiecie. Bo mam taką sytuację: składam na UWM i na UW. Prawdopodobnie na UWM się dostanę na dzienne, a na UW raczej nie. Jednak jeśli dostanę się na zaoczne/wieczorowe na UW, to tam chciałabym iść (dowiem się tego dopiero pod koniec lipca, albo i później). Ale nie jest pewne, czy się dostanę. Jednak tu się pojawia pytanie: załóżmy, że dostałam się na UWM na dzienne, a na UW nie, więc na UW czekam na wyniki rekrutacji na niestacjonarne. Złożę swoje papiery na UWM, zadeklaruję, że chcę tu studiować (takie 'ubezpieczenie'). Po niedługim czasie dowiaduję się, że dostałam się na UW na zaoczne. Czy mogę zabrać swoje papiery z UWM i zadeklarować, że chcę studiować na UW?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 17:11   #542
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Zrób odpisy, zarezerwuj sobie miejsce i po problemie
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 17:14   #543
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Zrób odpisy, zarezerwuj sobie miejsce i po problemie
Ale przecież na uczelnię, gdzie chcę iść na studia, muszę zanieść oryginały dokumentów... Czy się mylę? A potem nie będzie problemu ze zrezygnowaniem z miejsca na UWM?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 17:15   #544
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Nie wiem jak u Ciebie, ale tam gdzie ja składałam pisało oryginał lub kopia, ale chyba zawsze też można zrezygnować ze studiów i wtedy je oddają, proponuje zadzownić i się zapytać.

Z regulaminu UWM
b/ świadectwo dojrzałości w oryginale lub odpis świadectwa dojrzałości wydany przez
szkołę/Okręgową Komisję Egzaminacyjną


Więc zanosisz to co dostałaś w szkole i po problemie

Edytowane przez Charmain
Czas edycji: 2009-07-02 o 17:18
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 17:18   #545
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Nie wiem jak u Ciebie, ale tam gdzie ja składałam pisało oryginał lub kopia, ale chyba zawsze też można zrezygnować ze studiów i wtedy je oddają, proponuje zadzownić i się zapytać.

Z regulaminu UWM
b/ świadectwo dojrzałości w oryginale lub odpis świadectwa dojrzałości wydany przez
szkołę/Okręgową Komisję Egzaminacyjną


Więc zanosisz to co dostałaś w szkole i po problemie
Zadzwonię jutro Chociaż głupio tak:
- A przepraszam, czy ja będę mogła wycofać swoje dokumenty niedługo po tym, jak oświadczę, że chcę tu podjąć naukę?
- A kiedy chciałaby pani wycofać te dokumenty?
- No zaraz po ogłoszeniu wyników na UW...
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 17:20   #546
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

A co się przejmujesz, ja też dziś "rezerwowałam" sobie miejsce na prywatnej i jakoś panie nie miały dziwnej miny gdy zapytałam o możliwość odebrania dokumentów
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 17:30   #547
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny drogie, może mi coś podpowiecie. Bo mam taką sytuację: składam na UWM i na UW. Prawdopodobnie na UWM się dostanę na dzienne, a na UW raczej nie. Jednak jeśli dostanę się na zaoczne/wieczorowe na UW, to tam chciałabym iść (dowiem się tego dopiero pod koniec lipca, albo i później). Ale nie jest pewne, czy się dostanę. Jednak tu się pojawia pytanie: załóżmy, że dostałam się na UWM na dzienne, a na UW nie, więc na UW czekam na wyniki rekrutacji na niestacjonarne. Złożę swoje papiery na UWM, zadeklaruję, że chcę tu studiować (takie 'ubezpieczenie'). Po niedługim czasie dowiaduję się, że dostałam się na UW na zaoczne. Czy mogę zabrać swoje papiery z UWM i zadeklarować, że chcę studiować na UW?
mam identyczną sytuacje jak Ty, więc się troche dowiedziałam. Złóż papiery tam gdzie się dostałaś na 100%, zawsze możesz je wycofać, przecież nikt ci nie zabroni Tylko wtedy już prawdopodobnie będą w dziekanacie, a nie w komisji rekrutacyjnej. Ostatnia tura naboru na UW będzie chyba 29 lipca, to wtedy już będziesz wszystko wiedziała. Wtedy tylko jedziesz na Uw, zostawiasz dokumenty, a z poprzedniej uczelni zabierasz papiery, i po sprawie. Nie mogą Cię przecież za to ukarać, albo Ci dokumentów nie oddać, to Twoje studia i Twój wybór ;p
Ja już mam plan, jeżeli dostane się na UAM składam tam dokumenty, a jeśli na koniec lipca okaze się, że dostałam się na UW, to je wycofam i przeniosę do Warszawy.

Edytowane przez lm77
Czas edycji: 2009-07-02 o 17:32
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 17:37   #548
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi Czyli już mam plan działania
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 19:47   #549
misialinka
Raczkowanie
 
Avatar misialinka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 177
GG do misialinka
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Cześć, przepraszam jeśli powtarzam się z problemem, ale pewne osoby wyprowadziły mnie z równowagi i nie mam siły czytać całego wątku.
Mam parę pytań do osób zorientowanych. Otóż dziś podjęłam decyzję o zarejestrowaniu się na Uniwersytet Wrocławski i Uniwersytet Opolski, dokonałam opłaty, ale do Wrocławia nie ma szans że dojdzie jutro (jutro zamykają rejestracje), do Opola jest jeszcze perę dni. No i teraz mam takie pytania:
1. czy jeśli do jutra nie wpłynie opłata rekrutacyjna na Uniwersytet Wrocławski moje podanie zostanie odrzucone?
2. jak to jest z tymi zdjęciami? jeśli do jutra nie wgram zdjęć do Wrocławia to rejestracja będzie niepełna i tym samym moje podanie zostanie odrzucone?
Bardzo proszę kogoś zorientowanego o odpowiedź.

I z góry mówię, że nie rejestrowałabym sie w ostatnim momencie, gdyby nie wyniki matury dużo lepsze niz się spodziewałam.

Mam nadzieję że ktoś zrozumie o co mi chodziło.
__________________
Jestem piasku ziarenkiem w klepsydrze
zagubioną łódeczką wśrod raf
kroplą deszczu
trzciną myślącą wśrod traw
...ale jestem!
misialinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 20:04   #550
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Cytat:
Napisane przez misialinka Pokaż wiadomość
Cześć, przepraszam jeśli powtarzam się z problemem, ale pewne osoby wyprowadziły mnie z równowagi i nie mam siły czytać całego wątku.
Mam parę pytań do osób zorientowanych. Otóż dziś podjęłam decyzję o zarejestrowaniu się na Uniwersytet Wrocławski i Uniwersytet Opolski, dokonałam opłaty, ale do Wrocławia nie ma szans że dojdzie jutro (jutro zamykają rejestracje), do Opola jest jeszcze perę dni. No i teraz mam takie pytania:
1. czy jeśli do jutra nie wpłynie opłata rekrutacyjna na Uniwersytet Wrocławski moje podanie zostanie odrzucone?
2. jak to jest z tymi zdjęciami? jeśli do jutra nie wgram zdjęć do Wrocławia to rejestracja będzie niepełna i tym samym moje podanie zostanie odrzucone?
Bardzo proszę kogoś zorientowanego o odpowiedź.

I z góry mówię, że nie rejestrowałabym sie w ostatnim momencie, gdyby nie wyniki matury dużo lepsze niz się spodziewałam.

Mam nadzieję że ktoś zrozumie o co mi chodziło.
1.liczy się data dokonania wpłaty, a nie data zaksięgowania jej na koncie Uniwersytetu. Bynajmniej w większości uczelni tak jest, sprawdź w dziale FAQ na stronie rekrutacji danej uczelni.

2. Co do zdjęć, na większości for rekrutacyjnych ludzie piszą, że data wgrania zdjęcia jest konkretnie ustalona, ale późniejsza ( chyba okolice sierpnia ). Po co wgrywać już zdjęcie, skoro nie wiadomo czy jesteś przyjęta
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 20:08   #551
misialinka
Raczkowanie
 
Avatar misialinka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 177
GG do misialinka
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Dziękuje za odpowiedź.


Jeśli chodzi o zdjęcie, to ja wyszłam z tego samego założenia, ale dziś przyjechała znajoma której syn sie rejestrował i mnie kompletnie zbiła z tropu...
__________________
Jestem piasku ziarenkiem w klepsydrze
zagubioną łódeczką wśrod raf
kroplą deszczu
trzciną myślącą wśrod traw
...ale jestem!
misialinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 20:12   #552
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Cytat:
Napisane przez misialinka Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedź.


Jeśli chodzi o zdjęcie, to ja wyszłam z tego samego założenia, ale dziś przyjechała znajoma której syn sie rejestrował i mnie kompletnie zbiła z tropu...
są ludzie, którzy przesyłają już zdjęcia, jednak nie ma teraz takiej konieczności. Teraz to zupełnie niepotrzebne, po co wgrywać zdjęcie, skoro jeszcze nic tak na prawdę nie wiadomo
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 20:19   #553
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Cytat:
Napisane przez lm77 Pokaż wiadomość
są ludzie, którzy przesyłają już zdjęcia, jednak nie ma teraz takiej konieczności. Teraz to zupełnie niepotrzebne, po co wgrywać zdjęcie, skoro jeszcze nic tak na prawdę nie wiadomo
Nie wszędzie Ja na którejś uczelni musiałam teraz wgrać, inaczej by mnie nie brali pod uwagę w rekrutacji
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 20:23   #554
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Nie wszędzie Ja na którejś uczelni musiałam teraz wgrać, inaczej by mnie nie brali pod uwagę w rekrutacji
o Kurczę, to przepraszam za podanie sprzecznych informacji. Tam, gdzie ja się rejestrowałam krok 'wgranie zdjęcia do legitymacji studenckiej' jest jako niedokonany, ale studenci na forach piszą, że wgrywali jakiś czas po rekrutacji. A na jakiej uczelni tak miałaś? ( bo może czeka mnie jutro latanie za zdjęciem w takimr azie )
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 20:26   #555
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Cytat:
Napisane przez lm77 Pokaż wiadomość
o Kurczę, to przepraszam za podanie sprzecznych informacji. Tam, gdzie ja się rejestrowałam krok 'wgranie zdjęcia do legitymacji studenckiej' jest jako niedokonany, ale studenci na forach piszą, że wgrywali jakiś czas po rekrutacji. A na jakiej uczelni tak miałaś? ( bo może czeka mnie jutro latanie za zdjęciem w takimr azie )
PW lub SGGW. Lub obie. Nie pamiętam. Składałam jeszcze na UŁ i tam np w ogóle się na chwilę obecną nie wgrywa.
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 20:27   #556
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Na UMCSie także trzeba wgrać.
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 20:30   #557
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
PW lub SGGW. Lub obie. Nie pamiętam. Składałam jeszcze na UŁ i tam np w ogóle się na chwilę obecną nie wgrywa.
dzięki za odpowiedź, tam nie składałam, więc jestem bezpieczna ze zdjęciem A mam takie pytanie, na stronach piszą, że zdjęcie musi spełniac takie wymagania jak zdjęcie do dowodu m.in. odsłonięte lewe ucho, sądzicie, że będą się czepiać o kolczyki w uchu? Nie chodzi mi o jeden czy dwa, po prostu mam dużo kolczyków, do dowodu je wyciągałam, a teraz nie wiem czy będzie im to przeszkadzac na uczelni czy nie ;p
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 20:32   #558
misialinka
Raczkowanie
 
Avatar misialinka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 177
GG do misialinka
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

No dobra, zdjęcie zrobie w ciągu godziny, to nie problem, wgram jutro. A powiedzcie mi, co myślicie o tej opłacie?

Bo tak generalnie, skoro do jutra można sie rejestrować, to w sumie można by nawet jutro wpłacić pieniądze, a wiadomo, że tego dnia nie wpłyną...
Myślicie że biorą to pod uwage? Chyba tam zadzwonie jutro i zapytam czy chcą faksem dowód wpłaty...
__________________
Jestem piasku ziarenkiem w klepsydrze
zagubioną łódeczką wśrod raf
kroplą deszczu
trzciną myślącą wśrod traw
...ale jestem!
misialinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 20:37   #559
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Cytat:
Napisane przez misialinka Pokaż wiadomość
No dobra, zdjęcie zrobie w ciągu godziny, to nie problem, wgram jutro. A powiedzcie mi, co myślicie o tej opłacie?

Bo tak generalnie, skoro do jutra można sie rejestrować, to w sumie można by nawet jutro wpłacić pieniądze, a wiadomo, że tego dnia nie wpłyną...
Myślicie że biorą to pod uwage? Chyba tam zadzwonie jutro i zapytam czy chcą faksem dowód wpłaty...
Cytat:
Napisane przez lm77 Pokaż wiadomość
1.liczy się data dokonania wpłaty, a nie data zaksięgowania jej na koncie Uniwersytetu. Bynajmniej w większości uczelni tak jest, sprawdź w dziale FAQ na stronie rekrutacji danej uczelni.
.. więc możesz wysłac pieniądze nawet jutro.
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 20:49   #560
misialinka
Raczkowanie
 
Avatar misialinka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 177
GG do misialinka
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Tak, tylko zależy jak interpretować to:

II Rejestrację uznaje się za wiążącą jeśli:
a) kandydat wprowadzi wszystkie niezbędne dane i dokona wyboru kierunku studiów,
b) kandydat wniesienie opłatę rekrutacyjną za wybrane kierunki,
Uniwersytet Wrocławski uzyska potwierdzenie bankowe o wpływie opłaty rekrutacyjnej na konto bankowe UWr. (zaleca się, aby przelewy opłaty rekrutacyjnej były dokonywane systemem gwarantującym najszybszy przepływ środków, na przykład przelewem bankowym lub internetowym).

Informacje zaczerpnięte z: http://www.rekrutacja.uni.wroc.pl/?q=/node/17
__________________
Jestem piasku ziarenkiem w klepsydrze
zagubioną łódeczką wśrod raf
kroplą deszczu
trzciną myślącą wśrod traw
...ale jestem!
misialinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 22:39   #561
Madziulek_90
Zadomowienie
 
Avatar Madziulek_90
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 441
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

ksh, lm77
Akademik? Bo ja chyba na razie nie mam wyjścia, po pierwsze nie mam z kim a po drugie koszta

W ogóle to przeraża mnie wizja wyżywienia i higieny w akademiku, jestem przyzwyczajona do swojego pokoju i łazienki a tam będzie dobrze jak łazienkę na parę pokoi się dostanie
Madziulek_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 22:43   #562
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Cytat:
Napisane przez Madziulek_90 Pokaż wiadomość
ksh, lm77
Akademik? Bo ja chyba na razie nie mam wyjścia, po pierwsze nie mam z kim a po drugie koszta

W ogóle to przeraża mnie wizja wyżywienia i higieny w akademiku, jestem przyzwyczajona do swojego pokoju i łazienki a tam będzie dobrze jak łazienkę na parę pokoi się dostanie

jeżeli ostatecznie wybiore Poznań to najchętniej bym z jakaś dziewczyną wynajęła mieszkanie, na akademik nie mam co liczyć, nie przyznają mi. O Poznańskich akademikach to czytałam, że 'pierwszaki' dostają najgorze pokoje od 3 do 5 osób no i łazienka na piętro.. dla mnie to coś strasznego ;p Cały czas mam nadzieję, że mnie przyjmą do Warszawy, wtedy nie będę miała problemu z mieszkaniem i współlokatorką, eh.
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 22:50   #563
Madziulek_90
Zadomowienie
 
Avatar Madziulek_90
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 441
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Cytat:
Napisane przez lm77 Pokaż wiadomość
jeżeli ostatecznie wybiore Poznań to najchętniej bym z jakaś dziewczyną wynajęła mieszkanie, na akademik nie mam co liczyć, nie przyznają mi. O Poznańskich akademikach to czytałam, że 'pierwszaki' dostają najgorze pokoje od 3 do 5 osób no i łazienka na piętro.. dla mnie to coś strasznego ;p Cały czas mam nadzieję, że mnie przyjmą do Warszawy, wtedy nie będę miała problemu z mieszkaniem i współlokatorką, eh.
O To teraz mnie pocieszyłaś hehe A orientujesz się może w cenach wynajmu w Poznaniu?
Madziulek_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 08:40   #564
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Cytat:
Napisane przez Madziulek_90 Pokaż wiadomość
O To teraz mnie pocieszyłaś hehe A orientujesz się może w cenach wynajmu w Poznaniu?
oj nie mam pojęcia, różnie to jest. Wiem tylko, że wole wynająć z kimś mieszkanie niż pokój studencki czy coś, bo to czasem wychodzi niewiele taniej za pokój niż pół czynszu za mieszkanie.. Moje łowy mieszkaniowe rozpoczne dopiero po 30 lipca ;p
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 09:59   #565
oliviaoO
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 788
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Ja kiedyś też chciałam studiować w innej miejscowości niż mieszkam, ale z perspektywy czasu (po 1 roku studiów) nie żałuję, że zostałam u siebie Na uni mam bliziutko, swój własny pokój, własne wszystko, wszystkie potrzebne książki i niczego nie brakuje Wiadomo, najlepiej jest jak akurat uczelnia na której chce się studiować znajduje się w miejscu naszego zamieszkania no ale niestety to się rzadko zdarza Ja teraz sobie nie wyobrażam, że mogłabym być gdzie indziej
A jeśli macie możliwości to wybierzcie raczej mieszkanie niż akademik, zawsze spokojniej i wygodniej Wiem co się u nas w akademikach dzieje codziennie znajdzie się ktoś kto imprezuje i tym samym zakłóca trochę spokój
__________________
Razem
Zaręczeni
Ślub

Julia

walka z kg:
81- 78 - 76 - 74 - 72- 70 - 68 - 66 - 64

oliviaoO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 10:20   #566
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Cytat:
Napisane przez Madziulek_90 Pokaż wiadomość
ksh, lm77
Akademik? Bo ja chyba na razie nie mam wyjścia, po pierwsze nie mam z kim a po drugie koszta

W ogóle to przeraża mnie wizja wyżywienia i higieny w akademiku, jestem przyzwyczajona do swojego pokoju i łazienki a tam będzie dobrze jak łazienkę na parę pokoi się dostanie
Akademik
i u mnei sytuacja podobna jak i u Ciebie - na razie nie mam z kim i za co

A co do kosztów mieszkań w Poznaniu - mój kolega wynajmuje po super cenie (jak sam twierdzi) w 3 osoby, każda po 500zł
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 10:22   #567
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

ksh czyli jednak wybrałaś Poznań To dobrze, przynajmniej będę kogoś znała
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:18   #568
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

Mam pytanie do dziewczyn rejestrujących się na PW.
Uzupełniałam dane na stronach moich uczelni i wszędzie trzeba było podać nr świadectwa maturalnego i ukończenia szkoły, ale na str PW czegoś takiego nie znalazłam. I nie wiem: czy ja coś przeoczyłam, czy rzeczywiście te dane nie są wymagane?
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 21:04   #569
kblondi16
Przyczajenie
 
Avatar kblondi16
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
GG do kblondi16
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

[1=640153e4df0157aa7c29548 7ff8c20c42fd57238_65c176d 09c1ac;13071564]Mam pytanie do dziewczyn rejestrujących się na PW.
Uzupełniałam dane na stronach moich uczelni i wszędzie trzeba było podać nr świadectwa maturalnego i ukończenia szkoły, ale na str PW czegoś takiego nie znalazłam. I nie wiem: czy ja coś przeoczyłam, czy rzeczywiście te dane nie są wymagane?[/QUOTE]
Ja też rejestrowałam się na stronie PW ale jeszcze przed wynikami matury więc zostawiłam to miejsce puste tzn. nie wpisywałam numeru świadectwa. Dodam, że do procesu rekrutacji ten numer nie jest potrzebny. Na jaki kierunek się wybierasz?
__________________

kblondi16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 21:54   #570
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Studentki 2oo9! Świeże mięso na Uczelniach=p Obawy, wrażenia, emocje...

[1=640153e4df0157aa7c29548 7ff8c20c42fd57238_65c176d 09c1ac;13059323]
asik1503, a który kierunek masz na pierwszym miejscu, tzn który wolisz, geodezję czy gp?
mieć prywatnego hałsa... [/QUOTE]
heh ale ze mnie gapa xD dopiero zauważyłam Twoją wiadomość no więc na pierwszym miejscu mam gp ale szczerze? teraz jest mi już wszystko jedno grunt żeby się dostać na uczelnię nawet się ciężko zastanawiam czy nie wybrać jeszcze dodatkowo jakiegoś kierunku co by mieć większe szanse ale nic mi się nie podoba

[1=640153e4df0157aa7c29548 7ff8c20c42fd57238_65c176d 09c1ac;13071564]Mam pytanie do dziewczyn rejestrujących się na PW.
Uzupełniałam dane na stronach moich uczelni i wszędzie trzeba było podać nr świadectwa maturalnego i ukończenia szkoły, ale na str PW czegoś takiego nie znalazłam. I nie wiem: czy ja coś przeoczyłam, czy rzeczywiście te dane nie są wymagane?[/QUOTE]

no właśnie Ty sama wpisywałaś swoje wyniki? bo kurcze niby oni sami sobie je pobierają z KReMu ale ciągle na stronie nie mam wpisanych wyników i troszkę się boję żeby potem nie wyszło, że mnie wykolegują z listy chętnych bo nie mam wyników matur wpisanych
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.