Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-11, 08:24   #1021
misialinka
Raczkowanie
 
Avatar misialinka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 177
GG do misialinka
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

* Nie zobowiązuj się, że załatwisz coś komuś w obcym mieście kiedy będziesz tam przy okazji, bo akurat masz to blisko i po drodze. Efekt: 1. codzienne telefony z zapytaniem, czy już to załatwiłam. 2. Okazało się, że to wcale nie było po drodze - 1,5 godziny błądzenia po obcym mieście, kiedy sypie śnieg, a temperatura jest dużo poniżej zera... Sama przyjemność

* Kiedy wybierasz się na zakupy upewnij się, że czujesz się dobrze i na pewno jest to dobry dzień. Efekt: pojechałam na zakupy mimo lekkiego bólu głowy, w sklepie było mi słabo i mimo, że podobało mi się kilka rzeczy, nic nie kupiłam, bo nie byłam w stanie mierzyć - strata czasu i pieniędzy na paliwo.

* Staraj się codziennie sprawdzać e-mail. Sprawa ważna jednego dnia po tygodniu nie ma już znaczenia, a Ty wychodzisz na osobę, która olewa, której nie zależy i kiedy jesteś w potrzebie nikt nie chce Ci udzielić informacji.

*Jeśli masz na coś uczulenie i wiesz, że zawsze reagujesz na to tak samo - nie jedz tego... prawdopodobnie Ci nie przeszło.
__________________
Jestem piasku ziarenkiem w klepsydrze
zagubioną łódeczką wśrod raf
kroplą deszczu
trzciną myślącą wśrod traw
...ale jestem!
misialinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 08:30   #1022
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez misialinka Pokaż wiadomość
*Jeśli masz na coś uczulenie i wiesz, że zawsze reagujesz na to tak samo - nie jedz tego... prawdopodobnie Ci nie przeszło.
To to powinnam sobie wypisac na czole i powiesić na lodówce
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 09:13   #1023
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

jak kupujesz kapcie, klapki w supermarkecie sprawdz dwa razy czy masz dobre. a nie w domu jak przyjdzie gość i chcesz dać mu dwa lewe kapcie
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:19   #1024
Schoko
Wtajemniczenie
 
Avatar Schoko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 517
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Jeśli idziesz na urodzinową imprezę koleżanki do klubu, lepiej weź ze sobą portfel. Ja poszłam bez - i okazało się, że za wszystko trzeba było płacic - zaczynając od szatni, po zwykły sok do picia, aż po piwo.
__________________

Schoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:25   #1025
sweetlittlegirl
Raczkowanie
 
Avatar sweetlittlegirl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 63
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Nie dopuść do tego by twoje problemy ze snem trwały kilka lat- bilans strat spowodowanych wiecznym niedospaniem jest zatrważający kiedy sobie wszystko przeanalizujemy. Traktuj sen jako swój priorytet.

Pilnuj dokumentów,papierów, TRZYMAJ JE W SPECJALNEJ TECZCE, bądź zorganizowana w tych sprawach- ja nie byłam i miałam często kłopoty z tego powodu niepotrzebny stres

Dowód osobisty- nie zwlekaj z jego wyrobieniem. Zrób to jak najwcześniej możliwe.

Nie pij 3 piw jeśli wiesz, że twój limit to 2.

Do młodszych Wizażanek- uczcie się języków bardzo przydają się w późniejszym zyciu- niby oczywiste, ale gdybym mogła cofnąć czas na pewno bardziej bym się przyłożyła.
sweetlittlegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:11   #1026
takajednaIsia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z nienacka ;)
Wiadomości: 65
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Co do bólów głowy czy innych dolegliwości, które WIESZ, że Ciebie często łapią - zawsze miej w torebce czy w schowku w samochodzie Twój sprawdzony lek. Dostałam parę razy okropnej migreny u siostry (czy w szkole) na drugim końcu miasta i musiałam siłą rzeczy kierować samochodem - nic przyjemnego i na dodatek niebezpieczne. Szczególnie, że przy migrenie po zwykłych tabletkach zbiera mi się na wymioty i głupia wzięłam jedną w nadziei, że mi przejdzie... Ale całe szczęście dobrze się to skończyło i od tamtego czasu wożę zawsze przy sobie 2 saszetki leku (jedną w torebce, drugą w schowku) i ostatnio mi to uratowało życie (niespodziewany atak szaleńczej migreny w szkole).

*nie bagatelizuj objawów choroby, nawet jeżeli nie masz gorączki i idź do lekarza! u mnie poskutkowało to dwoma tygodniami zaległości w szkole - 1. tydzień leczyłam się sama ("aa tam przeziębienie") 2. tydzień na antybiotykach - okazało się, że mam zapalenie zatok a jak przeanalizowałam moje choróbska to prawie nigdy nie mam gorączki.

*jak zamawiasz coś przez internet (np półfabrykaty do kolczyków) to bardzo dokładnie sprawdzaj wymiary bo może się okazać, że to co jest na chwilę obecną najmniejsze (a potrzebujesz drobnicę) okaże się wielką kierdą a potem musisz jeszcze raz zamawiać
ZAWSZE sprawdzaj zaraz po odebraniu przesyłki czy np zamknięcia w biglach nie są za luźne - efekt? po zrobieniu srebrnych svarowskiego okazuje się, że niektóre zapięcia się odpinają i kolczyki mogą spadać :/ a na wymianę towaru już za późno

*nie dawaj psu jedzenia po ostatnim wieczornym spacerze - tak na spontanie wczoraj dałam psu po spacerze naleśniczka (bo uwielbia) i jak mi się odwdzięczył? Kałużą i wieeeeeeeeeeeeeelką niespodzianką - batonem w kuchni
__________________
Najtrudniej jest kochać tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Edytowane przez takajednaIsia
Czas edycji: 2010-02-11 o 14:13
takajednaIsia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 16:42   #1027
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Schoko Pokaż wiadomość
Jeśli idziesz na urodzinową imprezę koleżanki do klubu, lepiej weź ze sobą portfel. Ja poszłam bez - i okazało się, że za wszystko trzeba było płacic - zaczynając od szatni, po zwykły sok do picia, aż po piwo.

najczesciej imprezy urodzinowe w klubach koncza sie na wynajeciu klubu czy jego czesci
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 12:54   #1028
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Jeśli masz bolesne i męczące miesiączki, nie bierz leków, które dobrze wiesz, że nie pomagają, nawet podwojonej dawki.
Efekt? Bolało jakbym nic nie wzięła, byłam blada jak ściana, słaba i chciało mi się wymiotować.
Przyjaciółka mnie poratowała...
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 13:18   #1029
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Jeśli masz długo przeczucia, złe przeczucia, Twoja kobieca intuicja Ci podpowiada że facet kręci na boku, jeżeli są okoliczności na to wskazujące, nawet mimo że ukochany słodzi lepiej niż Mickiewicz, to NAJPRAWDOPODOBNIEJ MASZ RACJĘ. I nie trać czasu.
Wbrew pozorom naprawdę takie rzeczy się wyczuwa, a faceci są mistrzami w kłamaniu i ukrywaniu dowodów.
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 13:24   #1030
karoolecka
Zadomowienie
 
Avatar karoolecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 525
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
Jeśli masz bolesne i męczące miesiączki, nie bierz leków, które dobrze wiesz, że nie pomagają, nawet podwojonej dawki.
Efekt? Bolało jakbym nic nie wzięła, byłam blada jak ściana, słaba i chciało mi się wymiotować.
Przyjaciółka mnie poratowała...
podpisuję się pod tym obiema rękami.
dodatkowo, jesli dostalas okres, a nie boli Cie jeszcze brzuch... a zawsze umierałas z bólu.. nie mysl ze tym razem moze matka natura Ci odpuscila. to jest cisza przed burzą. wez 1 tabletkę 'na zaś' nic Ci od niej nie bd, a moze uratować Cię od spędzenia całego dnia na wyciu z bólu.
karoolecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 13:27   #1031
takajednaIsia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z nienacka ;)
Wiadomości: 65
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
Jeśli masz bolesne i męczące miesiączki, nie bierz leków, które dobrze wiesz, że nie pomagają, nawet podwojonej dawki.
Efekt? Bolało jakbym nic nie wzięła, byłam blada jak ściana, słaba i chciało mi się wymiotować.
Przyjaciółka mnie poratowała...
Dokładnie! Albo brać coś co pomaga albo się nie futrować a najlepiej zrobić sobie dzień wolny i się porządnie przespać.

Ode mnie:

Nie oceniaj ludzi po pozorach, bo gdy ich naprawdę poznasz może Cię sumienie zżerać, że tak ich oceniłaś. Lepiej kogoś poznać zanim się mu przyczepi etykietkę.

Oczekujmy od innych tylko tyle ile są w stanie nam dać

Jeżeli partner spełnia Twoje podstawowe wymagania (takie jakie musi posiadać Twój wymarzony partner abyś stworzyła z nim dobry związek) zaakceptuj jego wady - nikt nie jest idealny, bo człowiek składa się z wad i zalet tak jak doba z dnia i nocy - to jest całkiem naturalne

I tym samym zaakceptuj swoje wady - pokochaj je i mów o nich otwarcie, a nawet naucz się z nich śmiać wtedy nikt nie będzie wstanie Ciebie zranić.

Nie kłam. Zawsze mów szczerze i otwarcie prawdę, ale asertywnie (tak by nie ranić innych). Wtedy jeżeli ktoś posądzi Cię złośliwie albo z frustracji o kłamstwa inni wstawią się za Tobą, że co jak co, ale Ty zawsze mówisz prawdę. A jak zdarza Ci się kłamać i ludzie o tym wiedzą (kłamstwo ma krótkie nogi) a nie zawsze Ty wiesz, że oni wiedzą to potem mimo najszczerszych chęci trudno będzie Ci przekonać, że tym razem to co mówisz to prawda.

Jeżeli powiedziałaś komuś prawdę i nie miałaś zamiaru kogoś zranić, albo mówiłaś co Cię boli to nie przejmuj się jak ktoś się obrazi - widocznie to co mówiłaś na pewno jest prawdą skoro kogoś tak ubodło, a sobie oszczędzisz nerwów.

Gdy ktoś krzyczy nie przekrzykuj się z nim szczególnie w kłótni - efekt? dwie drące się w niebogłosy baby przekrzykujące się nawzajem i tak czy siak żadna nie wie co ta druga powiedziała Lepiej ściszyć głos gdy ktoś zaczyna krzyczeć Mój ojczym nie raz musiał uciszać mnie i mamę bo zaczęłyśmy się drzeć jak dwa walczące koty a i tak nic z tego nie wynikło

"Cechą człowieka mądrego jest błądzić, głupiego trwać w tym błędzie" także nie przejmuj się jak coś nie wyjdzie


Cytat:
Jeśli masz długo przeczucia, złe przeczucia, Twoja kobieca intuicja Ci podpowiada że facet kręci na boku, jeżeli są okoliczności na to wskazujące, nawet mimo że ukochany słodzi lepiej niż Mickiewicz, to NAJPRAWDOPODOBNIEJ MASZ RACJĘ. I nie trać czasu.
Wbrew pozorom naprawdę takie rzeczy się wyczuwa, a faceci są mistrzami w kłamaniu i ukrywaniu dowodów.
My kobiety mamy baaardzo dobrą intuicję, także się jej słuchajmy Też kiedyś przez intuicję wykryłam klamstewka za plecami czy intencje "koleżanek" :P
__________________
Najtrudniej jest kochać tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Edytowane przez takajednaIsia
Czas edycji: 2010-02-12 o 13:30
takajednaIsia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 13:31   #1032
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez karoolecka Pokaż wiadomość
podpisuję się pod tym obiema rękami.
dodatkowo, jesli dostalas okres, a nie boli Cie jeszcze brzuch... a zawsze umierałas z bólu.. nie mysl ze tym razem moze matka natura Ci odpuscila. to jest cisza przed burzą. wez 1 tabletkę 'na zaś' nic Ci od niej nie bd, a moze uratować Cię od spędzenia całego dnia na wyciu z bólu.
o taaaaak


Jeśli masz koty, które nie załatwiają się w kuwecie, przypilnuj, by przed wyjściem wyprosić je z domu... Chwilkę pomarzną, nic im sie nie stanie, a sobie zaoszczedzisz sprzątania :[
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 13:36   #1033
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

nie odkładaj niczego na później
rzeczy, których nie lubisz robić rób od razu (typu konsultacje i inne rzeczy) ,nie boj sie przyznawac do tego, ze potrzebujesz pomocy.
jesli masz sklonnosci do przybierania na wadze, nie odpuszczaj sobie, bo łatwo sobie pofolgowac trudniej to potem zgubić - moje trzy najczestsze błedy!


czytaj regulaminy, bo się okazuje, ze wyslanie jakiegos glupiego smsa moze kosztowac nawet 20 zl
nie gadaj przez telefon długo jak masz drogi abonament : p
jak zbierasz materiały do pracy dyplomowej zaloz na kazdy rozdział oddzielne foldery, szukanie potem może skończyć sie fiaskiem i niepotrzebną strata czasu.
__________________


Edytowane przez miss_seepy
Czas edycji: 2010-02-12 o 13:38
miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 14:36   #1034
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez takajednaIsia Pokaż wiadomość
Gdy ktoś krzyczy nie przekrzykuj się z nim szczególnie w kłótni - efekt? dwie drące się w niebogłosy baby przekrzykujące się nawzajem i tak czy siak żadna nie wie co ta druga powiedziała Lepiej ściszyć głos gdy ktoś zaczyna krzyczeć Mój ojczym nie raz musiał uciszać mnie i mamę bo zaczęłyśmy się drzeć jak dwa walczące koty a i tak nic z tego nie wynikło



My kobiety mamy baaardzo dobrą intuicję, także się jej słuchajmy Też kiedyś przez intuicję wykryłam klamstewka za plecami czy intencje "koleżanek" :P
Z tym krzyczeniem masz świętą rację - zazwyczaj bardzo trudno mi się pohamować, a potem mi głupio z powodu mojego zachowania. I głupio mi nawet jeśli miałam rację, bo krzycząc załatwiłam sprawę bez klasy i "godności" - a mogłam to samo osiągnąć w o wiele lepszym stylu.

Co do intuicji -staram się zawsze jej ufać i jeszcze chyba nigdy mnie nie zawiodła. Jeśłi masz przeczucie, że coś może pójść źle to idź gdzie trzeba i upewnij się, że pójdzie na pewno dobrze - w moim przypadku już kilka razy uniknęłam katastrofy formalnej na uniwersytecie.
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 15:14   #1035
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
czytaj regulaminy, bo się okazuje, ze wyslanie jakiegos glupiego smsa moze kosztowac nawet 20 zl
Czasami takowych informacji nie ma podanych. Naciąganie...
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 15:30   #1036
Liama
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 224
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Dziewczyny, jeżeli macie ochotę na jeszcze bardziej niż zwykle popielaty odcień włosów nie farbujcie ich farbą Joanna- gołębi popiel...będziecie mieć na głowie fioletowe pasemko plamy...właśnie to zrobiłam...najpierw mnię zatkało, potem się popłakałam, teraz jestem zła, ale chce mi się śmiać...wyglądam jak kot brytyjski niebieski!!! Teraz mnie czeka miesiąc w koku...(góra włosów jest srebrna tak jak chciałam) obwiązanym ozdobnymi banamkami i czekanie az kolor spłowieje...
ZAŁAMKA!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
__________________
Młoda żonka bloguje
Jak być kobietą i nie zwariować?
http://gohaa.blogspot.com/
Zapraszam

Edytowane przez Liama
Czas edycji: 2010-02-12 o 15:31
Liama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 15:36   #1037
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Liama Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeżeli macie ochotę na jeszcze bardziej niż zwykle popielaty odcień włosów nie farbujcie ich farbą Joanna- gołębi popiel...będziecie mieć na głowie fioletowe pasemko plamy...właśnie to zrobiłam...najpierw mnię zatkało, potem się popłakałam, teraz jestem zła, ale chce mi się śmiać...wyglądam jak kot brytyjski niebieski!!! Teraz mnie czeka miesiąc w koku...(góra włosów jest srebrna tak jak chciałam) obwiązanym ozdobnymi banamkami i czekanie az kolor spłowieje...
ZAŁAMKA!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
pogrubione - a nie rosyjski?

pochylone - nie można zafarbować raz jeszcze?

Żeby nie robić off-topa.

Nigdy nie wchodźcie w nikim w układy, na których opiera się tylko i wyłącznie WASZE dobro. Taka osoba może was później szantażować...
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 15:36   #1038
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez takajednaIsia Pokaż wiadomość

Gdy ktoś krzyczy nie przekrzykuj się z nim szczególnie w kłótni - efekt? dwie drące się w niebogłosy baby przekrzykujące się nawzajem i tak czy siak żadna nie wie co ta druga powiedziała Lepiej ściszyć głos gdy ktoś zaczyna krzyczeć Mój ojczym nie raz musiał uciszać mnie i mamę bo zaczęłyśmy się drzeć jak dwa walczące koty a i tak nic z tego nie wynikło
Coś dla mnie i dla mojej mamy Zawsze się tak kłócimy. Jedna do drugiej krzyczy: "CZEMU TY KRZYCZYSZ?!"; "JA KRZYCZĘ?! TO TY SIĘ DRZESZ JAK WARIATKA!" Taaa...a niech się ktoś próbuje w tym doszukać sensu?
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 15:45   #1039
Liama
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 224
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
pogrubione - a nie rosyjski?

pochylone - nie można zafarbować raz jeszcze?

Żeby nie robić off-topa.

Nigdy nie wchodźcie w nikim w układy, na których opiera się tylko i wyłącznie WASZE dobro. Taka osoba może was później szantażować...
Są i rosyjskie i brytyjskie- rosyjskie są chude i mają sztywniejszą sierść, brytyjskie są pulchniejsze i misiowe w dotyku- sama mam jednego i się do niego niechcący upodobniłam

Muszę odczekać jakiś czas...żeby nie popalić włosów...mam bardzo długie i żal mi będzie obciąc...narazie mam w planach codzienne mycie...muszę tylko znaleźć jakiś szampon, który dobrze wypłukuje farbę

Następna rada nie kupuj laptopa bez oprogramowania "bo tańszy" jeśli nie masz znajomego informatyka...nieznajomem u za doprowadzenie komputera do używalności zapłacisz tą właśnie róznice w cenie...
__________________
Młoda żonka bloguje
Jak być kobietą i nie zwariować?
http://gohaa.blogspot.com/
Zapraszam
Liama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 20:32   #1040
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

ufaj swojej intuicji. jeśli czujesz, że coś jest nie tak, to zapewne tak jest..
__________________
Always look on the bright side of life
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 22:34   #1041
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

jesli jakims cudem zdobylas swieżutki chlebek, jeszcze cieplutki, z chrupiącą skórką...
uwazaj jak go jesz, bo wyjątkowo łatwo pozdzierac sobie podniebienie tą przepyszną skórką, a potem boli jak nei powiem co
cale podniebienie mam puchnięte piecze, boli, nei moge jesc juz drugi dzien
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 17:31   #1042
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

*Jeśli musisz ogolić nogi a bardzo Ci się śpieszy pomyśl o tym wcześniej dodatkowo jak masz wrażliwą skórę.. Nie rób tego na szybko. Efekt: poharatane, bolące nogi z nieustająco cieknącą krwią..

*Czytaj etykiety. Efekt z przed chwili: Zdziwiona siostra stwierdza, że ten mój balsam się źle rozprowadzał i w ogóle jakiś dziwny.. Nie mam swojego balsamu więc pytam się, który na co ona pokazuje moją maskę do włosów Także nawet jak nie piszą po polsku to czytać po angielsku. Na koniec jednak stwierdziła, że bardzo ładnie pachnie
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 18:44   #1043
mutacumliquida
Rozeznanie
 
Avatar mutacumliquida
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: LPL
Wiadomości: 627
GG do mutacumliquida
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

nie przechodź na czerwonym świetle, nie wdawaj się z policjantami w dyskusję...
__________________

mutacumliquida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 18:47   #1044
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

jeśli masz śliskie buty, albo ogólnie jest ślisko to staraj się nie mieć zajętych obu rąk, bo kiedy będziesz lecieć czymś się podeprzesz. Siniec na biodrze i limo na kości policzkowej
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 19:08   #1045
ichiko
Raczkowanie
 
Avatar ichiko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: cz-wa
Wiadomości: 280
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
*Jeśli musisz ogolić nogi a bardzo Ci się śpieszy pomyśl o tym wcześniej dodatkowo jak masz wrażliwą skórę.. Nie rób tego na szybko. Efekt: poharatane, bolące nogi z nieustająco cieknącą krwią..
dokładnie. 'inteligentnie' zrobiłam goląc się tuż przed studniówką.
efekt? szkoda gadać.
krew leciała i leciała, a tu czas zakładać pończochy i wychodzić.
później zrobiły się strupki, więc miałam ciemne plamy.
{co nie zmienia faktu, że zabawa była świetna
tylko boję się zobaczyć jak wyglądał polonez - mam nadzieję, że nie będzie widać moich nóg }

co do moich rad.
- zastanów się jak wydajesz pieniądze, gdy masz ost kilka złotych.
bo może kolejna rzecz X nie jest Ci teraz aż tak bardzo potrzebna,
jak rzecz Y, którą zobaczysz w kolejnym sklepie - a akurat braknie Ci tych kilka złotych, które wydałaś wcześniej.
- nie przejmuj się tak bardzo niektórymi sprawami, bo nie warto. wszystko jest do zrobienia.
- ciesz się, że masz koleżanki/kolegów, ale nie uzależniaj się od nich zbytnio, bo różnie to bywa. najlepiej liczyć na siebie.
__________________
następna stacja
ichiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 21:11   #1046
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

nie daj sobie zawrócić w głowie
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 21:18   #1047
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Nie wsiadaj do windy z budowlańcami wiozącymi farbę- zawsze się ubrudzisz . (i za Chiny tego nie usuniesz)
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 22:12   #1048
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez ichiko Pokaż wiadomość
dokładnie. 'inteligentnie' zrobiłam goląc się tuż przed studniówką.
efekt? szkoda gadać.
krew leciała i leciała, a tu czas zakładać pończochy i wychodzić.
później zrobiły się strupki, więc miałam ciemne plamy.
{co nie zmienia faktu, że zabawa była świetna
tylko boję się zobaczyć jak wyglądał polonez - mam nadzieję, że nie będzie widać moich nóg }

co do moich rad.
- zastanów się jak wydajesz pieniądze, gdy masz ost kilka złotych.
bo może kolejna rzecz X nie jest Ci teraz aż tak bardzo potrzebna,
jak rzecz Y, którą zobaczysz w kolejnym sklepie - a akurat braknie Ci tych kilka złotych, które wydałaś wcześniej.
- nie przejmuj się tak bardzo niektórymi sprawami, bo nie warto. wszystko jest do zrobienia.
- ciesz się, że masz koleżanki/kolegów, ale nie uzależniaj się od nich zbytnio, bo różnie to bywa. najlepiej liczyć na siebie.
To jest rewelacyjna rada! Szkoda, że pomimo moich największych starań nie jestem w stanie jej zastosować i nie śpię po nocach zamartwiając się, że wyrzucą mnie ze studiów za uchybienia w formalnościach - a potem raz, dwa - panie w sekretariacie wszystko naprawiają i okazuje się, że nie było się czym martwić. Także przede wszystkim nie panikować!

Zoila - masz cudowny podpis - taki prawdziwy

Zeby nie było offa: moja rada z dzisiaj - nie pochylaj się nad ogniskiem, żeby dołożyć drewna jeśli masz długie, niezwiązane włosy - mało brakowało a miałbym osmalone końcówki
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:25   #1049
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
*Czytaj etykiety. Efekt z przed chwili: Zdziwiona siostra stwierdza, że ten mój balsam się źle rozprowadzał i w ogóle jakiś dziwny.. Nie mam swojego balsamu więc pytam się, który na co ona pokazuje moją maskę do włosów Także nawet jak nie piszą po polsku to czytać po angielsku. Na koniec jednak stwierdziła, że bardzo ładnie pachnie
Tak to robi moja mama - chce użyć odżywki do włosów (mojej dodajmy, bo swojej nie posiada), to bierze sobie z półki pierwsze opakowanie, które wpadnie jej w ręce wychodząc z założenia najwyraźniej, że to musi być odżywka do włosów - i nieważne, że to jest np. żel do włosów, nabłyszczacz...Najczęście j się opamiętuje zanim użyje, ale miota się po tej łazience, przerzuca te butelki zamiast zwyczajnie najpierw przeczytać
Nigdy tego nie pojmę
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 12:33   #1050
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
*Jeśli musisz ogolić nogi a bardzo Ci się śpieszy pomyśl o tym wcześniej dodatkowo jak masz wrażliwą skórę.. Nie rób tego na szybko. Efekt: poharatane, bolące nogi z nieustająco cieknącą krwią..
zgadzam się!
Musiałam iść na randkę z wielkimi plastrami na nogach z uczuciem ciągłego pieczenia skóry
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.