Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.) - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-20, 14:50   #4831
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość

a gdzie mozna taki kufel dostac;]
bo ja w moim miescie widze od dluzszego czasu same beznadziejne, najczesciej ze wzorem na 18nastke;p

]
ja widziałam takie na allegro
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 21:42   #4832
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

A te czekoladki o których tak piszecie to z jakiejś strony internetowej? mogłybyście napisać jakiej zajrzałabym myślałam, żeby kupić mojemu x boxa, ale boję się, że mi ukradnie czas spędzony razem no i koledzy zaczną się zlatywać z drugiej strony wiem, że dawno nie grał w warcrafta, zastanawiam się nad kartą pre paid, ale to też złodziej czasu jak kupie golarkę do włosów to pewnie będę musiała go ścinać, a nie jestem w tym dobra myślę nad modelem do składania z gwiezdnych wojen, są takie niezłe w smyku, wiem, że szaleje za interceptorem, bo gdyby był super fanem to w toy for boy widziałam całe stroje np. Vadera ale aż tak to za tym nie szaleje ot tylko fan sf
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 21:48   #4833
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez malenstfo24 Pokaż wiadomość
A te czekoladki o których tak piszecie to z jakiejś strony internetowej? mogłybyście napisać jakiej zajrzałabym
proszę
http://allegro.pl/item793083351_czek..._75_ sztuk.html
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 22:04   #4834
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Fajne dla łasucha w sam raz szkoda tylko, że nie widać co na tych banderolkach jest napisane, przynajmniej nie na wszystkich
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 22:26   #4835
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez malenstfo24 Pokaż wiadomość
Fajne dla łasucha w sam raz szkoda tylko, że nie widać co na tych banderolkach jest napisane, przynajmniej nie na wszystkich
akurat na tej aukcji są wszystkie ślubne, więc teksty są w tym klimacie (Za życzenia dziękujemy słodkościami częstujemy, itp.), ale wydrukują ci to co będziesz chciała, mi np. sami zaproponowali tekst i tak najpierw dostajesz projekt do akceptacji
na innych ich aukcjach są puzzle z czekoladek, czekoladki w bombonierce, itp.

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2009-11-20 o 22:28
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 22:53   #4836
werta
Raczkowanie
 
Avatar werta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cześć
to może i ja się podzielę swoim pomysłem co szykuje dla swojego chłopaka w mikołajki minie nam 1,5roku;]
-zrobiłam z modeliny breloczek, jak by nie inaczej czerwone serduszko z literkami naszych imion;]
-dostanie też taki klips na banknoty, może i mało romantyczne ale dawno dawano wspominał mi że chciałby taki ;p a że i pieniądze trzyma po kieszeniach lub luzem w plecaku, (tylko mama uprzedziła mnie że taką kase łatwiej ukraść)
- to już rok temu chciałam kupić, ale wyszło na ten rok srebrny łańcuszek nie za gruby nie za cienki a żeby go z większa chęcią nosił do sam sobie taki łańcuszek wybierze. To wszystko będzie w nie typowym opakowaniu(mój chłopak jest dość sentymentalny zrobiłam Mu na rocznice album z naszymi zdjęciami od czasu wczesnego dzieciństwa do teraz;] i się ucieszył) a więnym opakowaniem będzie średnie pudełko (15-10cm) wypełnione cukierkami, a między cukierkami będą te prezenty + małe liściki, wręcz karteczki miłosne
i co sądzicie? ;]

Natala_15
może kup coś pół na pół ;] lubi koszykówkę to może takie frotki na nadgarstki
albo płytę ulepionego zespołu, dla sportowca fajne mogą być jeszcze nieśmiertelniki
werta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 00:18   #4837
natala_15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 17
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Uważam, że to ciekawy pomysł

Mój chłopak też jest sentymentalny... Były tu już pomysły np. z kalendarzami wraz ze swoimi zdjęciami, ozdobami, cytatami itp... Spodobał mi się ten pomysł chociaż osobiście nie lubię sobie robic zdjęc, to troche narcystyczne, ale jemu może by się spodobało?

A może po prostu jakiś sweterek, albo zegar z motywem koszykówki... Nie wiem naprawdę nie mam pojęcia... Napewno zrobię mu własnoręczną kartkę, z życzeniami, listem itp, bo to już taka tradycja On to uwielbia, i zawsze się wzrusza czytając to
natala_15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 09:02   #4838
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
wlasnie tez sie zastanawiam nad tym zeby sie wybrac na dniach do flo, dawno nie bylam, moze cos ciekawego sie znajdzie

a gdzie mozna taki kufel dostac;]
bo ja w moim miescie widze od dluzszego czasu same beznadziejne, najczesciej ze wzorem na 18nastke;p

a z powyzszych postow jeszcze i sie spodobal pomysl z piorem;]
Na allegro jest sporo takich kufli i wcale nie są drogie
A możesz wygrawerować sobie na nim co chcesz, rysunek czy napis obojętnie.


Te czekoladki są świetne
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 10:05   #4839
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Ech.....w sumie zamówiłam mojemu ten kalendarz robotniczy ale tez nie wiem czy będzie zachwycony...zresztą co tu kupić facetowi, który uważa, że już sama myśl, że chce mu coś podarować jest ważna i ja sama jestem najważniejszym prezentem?
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 10:26   #4840
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez werta Pokaż wiadomość
Cześć
to może i ja się podzielę swoim pomysłem co szykuje dla swojego chłopaka w mikołajki minie nam 1,5roku;]
-zrobiłam z modeliny breloczek, jak by nie inaczej czerwone serduszko z literkami naszych imion;]
-dostanie też taki klips na banknoty, może i mało romantyczne ale dawno dawano wspominał mi że chciałby taki ;p a że i pieniądze trzyma po kieszeniach lub luzem w plecaku, (tylko mama uprzedziła mnie że taką kase łatwiej ukraść)
- to już rok temu chciałam kupić, ale wyszło na ten rok srebrny łańcuszek nie za gruby nie za cienki a żeby go z większa chęcią nosił do sam sobie taki łańcuszek wybierze. To wszystko będzie w nie typowym opakowaniu(mój chłopak jest dość sentymentalny zrobiłam Mu na rocznice album z naszymi zdjęciami od czasu wczesnego dzieciństwa do teraz;] i się ucieszył) a więnym opakowaniem będzie średnie pudełko (15-10cm) wypełnione cukierkami, a między cukierkami będą te prezenty + małe liściki, wręcz karteczki miłosne
i co sądzicie? ;]
Myślisz, że chłopak (nawet jeśli jest sentymentalny) będzie nosił breloczek w kształcie serduszka?

Co do prezentów na rocznicę... Dla mnie lepszym pomysłem jest wspólna kolacja, pójście do knajpy, w której spędziliśmy pierwszą randkę, do kina, tylko to wszytko w jakiejś wyjątkowej oprawie. W ciągu roku jest tyle okazji do dawania sobie prezentów (urodziny, Święta Bożego Narodzenia, dzień kobiet/chłopaka). A widzę, że ich wymyślanie sprawia czasem spory problem.
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 12:00   #4841
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez mmm87 Pokaż wiadomość
Myślisz, że chłopak (nawet jeśli jest sentymentalny) będzie nosił breloczek w kształcie serduszka?

Co do prezentów na rocznicę... Dla mnie lepszym pomysłem jest wspólna kolacja, pójście do knajpy, w której spędziliśmy pierwszą randkę, do kina, tylko to wszytko w jakiejś wyjątkowej oprawie. W ciągu roku jest tyle okazji do dawania sobie prezentów (urodziny, Święta Bożego Narodzenia, dzień kobiet/chłopaka). A widzę, że ich wymyślanie sprawia czasem spory problem.
zgadzam się. u mnie zaraz stuknie roczek i zdecydowalismy ze nic sobie nie robimy z prezentow. ten wieczor po porostu chcemy spedzic razem. Moze zamowimy pizze wlaczymy film? Takie wieczory sa o wiele lepsze niz prezent w ktory zawsze mozna nie trafic.
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 12:07   #4842
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Ech.....w sumie zamówiłam mojemu ten kalendarz robotniczy ale tez nie wiem czy będzie zachwycony...zresztą co tu kupić facetowi, który uważa, że już sama myśl, że chce mu coś podarować jest ważna i ja sama jestem najważniejszym prezentem?

mam ten sam problem.
mój tż ma już wszystko! i nie wiem kompletnie co mu kupić na mikołajki i na gwiazdke
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 12:17   #4843
ladyGagaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 31
nasza rocznica

Witam Was dziewczyny.

Moim odwiecznym problemem jest kupowanie prezentów bliskim, nigdy nie mam pomysłów. A teraz mój problem jest podwójny, a mianowicie chodzi o to, że zbliża się moja i TŻta druga rocznica, a ja nie mam pomysłu czym go obdarować tego dnia. Na inne okazje dostał już ode mnie nasze zdjęcie w antyramie, poduszkę z naszym zdjeciem, album wykonany przeze mnie itd. Jeśli macie jakieś pomysły to proszę o pomoc, możecie napisać, co wy kupujecie swoim mężczyznom na rocznice. Dodatkowym problemem jest to, że nie mam zbyt wielu funduszy, myslę, że wygrzebie okolo 20, 30zł. Czekam na pomysły.
ladyGagaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 15:56   #4844
gburiavonfuria
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 820
Dot.: nasza rocznica

na allegro mozesz zamowic breloczek z grawerwem z dwoch stron. koszt o ile pamietam 14zł? musiałabyś sprawdzić.
ja wygrawerowałam inicjały i cytat "jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
mój TŻ nie jest sentymentalny czy coś ale nosi go w portfelu
__________________
Proszę o pomoc w magisterce mieszkających w Norwegii http://www.ebadania.pl/0252895dfaa9ffbb
gburiavonfuria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 16:10   #4845
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Ja kiedy zapytalam mojego TZ co chce na gwiazdke, uslyszalam : " Ciebie , w samej wstazce " I wez takiemu kup prezent
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 20:09   #4846
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

hej dziewczyny.
dostalam dzis projekt czekoladek i w sumie to chyba nie jestem zadowolona.
po pierwsze czekalam 5dni na projekt a mial byc po 2-3, no i jeszcze musialam im sie przypomniec 4dnia bo jakbym nic nie napisala to pewnie by jeszcze dluzej trwalo...
a po drugie olali moja prosbe o swiateczny akcent - a akurat na tym mi zalezalo.
i nawet nie odpisali na zadne z pytan ktore zadalam w majlu tylko wyslali same projekty...
wyslalam do nich jeszcze raz ze prosze o poprawienie...

no i sie wkurzam bo cos za dlugo mi to juz trwa i sie zaczynam obawiac czy zdaze do tych mikolajek wogole

ale mysle o jeszcze jednym prezencie oprocz czkoladek, i z podpatrzonych u was pomyslow biore pod uwage;
-lancuszek
-pioro
-gierke na kompa pes2010

i cos mi sie wydaje ze moj tż najbardziej by sie z gry ucieszyl, wiec pioro albo lancuszek moze do swiat bozego narodzenia poczekaja eh;p
__________________
keepin' your love lockdown...

Edytowane przez eloania
Czas edycji: 2009-11-21 o 20:10
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 22:45   #4847
anez00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ZS :):):)
Wiadomości: 63
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

a czy któraś kobitka ma może chłopaka z zainteresowaniami piłkarskimi i historycznymi? i mogłaby wspomnieć o swoich prezentach z przeszłości ? prooosze ?!
anez00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 22:53   #4848
mala_czarna
Zadomowienie
 
Avatar mala_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 550
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Ja myślałam o kalendarzu, na allegro kosztuje ok.40zl, ze swoimi zdjęciami. Na każdy miesiąc inna część ciała Ubrania i kosmetyki są dość oklepane, no chyba, że TŻ czegoś bardzo potrzebuje. Fajnym prezentem jest też mp3 albo pendrive np. w kształcie deskorolki, starej kasety magnetofonowej. Zegarek lub biżuteria to już z tych droższych.
__________________
Free your mind.
mala_czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 23:05   #4849
Kasiaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 119
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Witam, chciałabym prosić o radę. Myślę, że autorka wątku nie pogniewa się na mnie )

a więc,
Kupiłam dzisiaj mojemu Tż prezent na urodziny, srebrną bransoletkę, podobną do tej którą zgubił, a którą tak bardzo lubił. Niestety, gdy się dzisiaj spotkaliśmy, w czasie rozmowy powiedział mi, że 'rodzice powiedzieli, że kupią mu na święta komplet: łańcuszek i bransoletka, bo chciałby mieć taki. '
i tu pojawia się mój problem, teraz głupio dać mi mu tą bransoletkę, skoro pod choinkę dostanie 'cały komplet' .
i nie mam pojęcia, czy jednak podarować mu, czy może kupić coś innego?

Pomóżcie )

za każdą odpowiedź dziękuje
Kasiaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 23:16   #4850
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Moje wykopaliska:
Podaruj mu gwiazdę, z jego imieniem139zł
http://www.prezzenty.pl/produkt/6527...taw-Zloty.html
można taniej zamówić zestaw binarny czyli nazwać 2gwiazdy, rrrromantyczne

Chce Cię zobaczyć w samej kokardce no problem
http://www.iprezenty.pl/prezent/Nieg...azaraw0c0lim3/

http://www.bigboystoys.pl/item23__Sl...l_NOHOHON.html ludzik kiwający głową nie mogłam przestać sie uśmiechać oglądając filmik, niby takie byle co a rozczula

http://gadzeter.pl/produkt/97-siliko...lawiatura.html coś dla komputerowca u mnie już 3kupiona klawiatura z powodu rozlania na nią czegoś, kusi mnie cena chyba staniała od zeszłego roku

http://www.gazetomania.pl/prezent-dla-chlopaka.action stwórz gazetę o swoim Tż
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 23:32   #4851
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez malenstfo24 Pokaż wiadomość

Chce Cię zobaczyć w samej kokardce no problem
http://www.iprezenty.pl/prezent/Nieg...azaraw0c0lim3/

Pomysl fajny ale szkoda mi dac za takie cos 70 zl...
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 23:43   #4852
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Strasznie się nakręciłam na ten zestaw binarny z nazwą gwiazdy 170zeta z obramowaniem to dużo, ale to takie fajne i firma 5 % przeznacza na cele charytatywne, muszę to skonsultować i przemyśleć
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 23:54   #4853
gburiavonfuria
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 820
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

tę kokardę w którymś sklepie internetowym widziałam taniej
__________________
Proszę o pomoc w magisterce mieszkających w Norwegii http://www.ebadania.pl/0252895dfaa9ffbb
gburiavonfuria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 10:08   #4854
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez anez00 Pokaż wiadomość
a czy któraś kobitka ma może chłopaka z zainteresowaniami piłkarskimi i historycznymi? i mogłaby wspomnieć o swoich prezentach z przeszłości ? prooosze ?!
jakos tak strone wyzej albo dwie mniej wiecej bylo o pomyslach zwiazanych z pilka
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 10:33   #4855
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez Kasiaa8 Pokaż wiadomość
Witam, chciałabym prosić o radę. Myślę, że autorka wątku nie pogniewa się na mnie )

a więc,
Kupiłam dzisiaj mojemu Tż prezent na urodziny, srebrną bransoletkę, podobną do tej którą zgubił, a którą tak bardzo lubił. Niestety, gdy się dzisiaj spotkaliśmy, w czasie rozmowy powiedział mi, że 'rodzice powiedzieli, że kupią mu na święta komplet: łańcuszek i bransoletka, bo chciałby mieć taki. '
i tu pojawia się mój problem, teraz głupio dać mi mu tą bransoletkę, skoro pod choinkę dostanie 'cały komplet' .
i nie mam pojęcia, czy jednak podarować mu, czy może kupić coś innego?

Pomóżcie )

za każdą odpowiedź dziękuje
kurcze no dziwna sytuacja.. albo oddaj bransoletke jak tylko można, albo nie bedzie prezentu i powiedz Tz ze juz mu kupiłas bransoletke a rodzice by mu kupili co innego.. no albo nie wiem co można zrobić bo kupować co innego to dodatkowo trzeba pieniędzy (chyba ze to nie problem dla Ciebie) a bransoletka i tak będzie nieużywana leżała u Ciebie..
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 10:50   #4856
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
kurcze no dziwna sytuacja.. albo oddaj bransoletke jak tylko można, albo nie bedzie prezentu i powiedz Tz ze juz mu kupiłas bransoletke a rodzice by mu kupili co innego.. no albo nie wiem co można zrobić bo kupować co innego to dodatkowo trzeba pieniędzy (chyba ze to nie problem dla Ciebie) a bransoletka i tak będzie nieużywana leżała u Ciebie..
W końcu Ty już ją kupiłaś, a rodzice jeszcze nie.
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:02   #4857
stokrota321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Kochani chciałam zapytac czy macie moze jakies pomysly na prezent dla instruktora jazdy? tak na zakonczenie kursu i dobre przygotowanie do egzaminu? hmm? jesli bylo to przepraszam ale rpzyznacie ze nie sposob to wszystko przejzec (instruktor - facet po 30 z mega poczuciem humoru )

Edytowane przez stokrota321
Czas edycji: 2009-11-22 o 11:03
stokrota321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:36   #4858
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

stokrota321, nie masz obowiązku kupować instruktorowi żadnego prezentu! Co to za pomysł w ogóle... przecież kurs prawa jazdy tak dużo kosztuje, a instruktor na pewno zarobił 'na Tobie'... nie widzę sensu kupowania prezentu dla tego pana
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:39   #4859
Just44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Witam jestem tu nowa i pewnie będę się powtarzać, z góry za to przepraszam. Chodzi mi o prezent na 20 urodziny TŻta. Interesuje się historią (najbardziej II wojną światową), kinem, całą kulturą hip- hopu, lubi dobrze się ubrać i gotować. Nie mam zbyt dużo czasu na to, żeby zrobić coś własnoręcznie. Został jeszcze tydzień. Póki co zamierzam kupić bilety do teatru, na spektakl, który już dawno chciał obejrzeć. Chciałabym dać mu jeszcze coś drobnego związanego z jego zainteresowaniami, ale kompletnie nie mam pomysłu. Wiem, że jest tu bardzo dużo pomysłów, jednak nie przeczytałam jeszcze wszystkiego. Liczę na pomoc.
Just44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:48   #4860
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
stokrota321, nie masz obowiązku kupować instruktorowi żadnego prezentu! Co to za pomysł w ogóle... przecież kurs prawa jazdy tak dużo kosztuje, a instruktor na pewno zarobił 'na Tobie'... nie widzę sensu kupowania prezentu dla tego pana
zgadzam sie!

tez miałam zabawnego instruktora, ale bez przesady... Jemu za to płacą.
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.