Grube uda- mój odwieczny problem. - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-13, 18:31   #1711
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez hihi
Za biustem tęsknię, bo teraz to głupio wyglądam - mam szczupłą szyję,obojczyki i całe te okolice, a szeroką klatkę piersiową - w sensie, że żerba wystają i ta szczupła talia (już 59 ), tak to chociaż biust ładnie wyglądał większy, a teraz?
I Tyłek szeroki
Ale pupę masz ładną, ja w ogóle lubię ładne kobiece pupy. I nie, żebym za Paniami latała!
59 w talii ja mam 68 ! buu co ty robisz z tą talią? ile masz w biodrach?
Tez lubie kobiece pupy lubie je oglądac, takie krągłe i jędrne hehe tylko zeby nie było
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 19:08   #1712
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
59 w talii ja mam 68 ! buu co ty robisz z tą talią?
Rozpaczam nad nią
Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
ile masz w biodrach?
Tez lubie kobiece pupy lubie je oglądac, takie krągłe i jędrne hehe tylko zeby nie było
Boję się pisać, bo wyjdzie, że ściemniam, że chudnę, ale w biodrach mam 92cm i za nic nie chcą bardziej schudnąć ;-) Jak miałam 62cm w talii, to pomyślałam - tutaj więcej się nie da, teraz musi ruszyć tyłek - a tu taka niespodzianka
Mówię, klapsydra jak się patrzy, chociaż ostatnio kolega powiedział, że wyglądam jakbym była chora - wystające żebra i te kulki biodrowe, a brzuch wklęsły (ile ja ćwiczę ten brzuch, żeby mięśnie były, a nie wklęsłość...). A biodra jak były tak są szerokie.
Ale o zgrabną pupę będę walczyła po grób. Chyba, że mi jeszcze biust zmaleje, wtedy umrę z żalu
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 19:26   #1713
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez hihi
Rozpaczam nad nią

Boję się pisać, bo wyjdzie, że ściemniam, że chudnę, ale w biodrach mam 92cm i za nic nie chcą bardziej schudnąć ;-) Jak miałam 62cm w talii, to pomyślałam - tutaj więcej się nie da, teraz musi ruszyć tyłek - a tu taka niespodzianka
Mówię, klapsydra jak się patrzy, chociaż ostatnio kolega powiedział, że wyglądam jakbym była chora - wystające żebra i te kulki biodrowe, a brzuch wklęsły (ile ja ćwiczę ten brzuch, żeby mięśnie były, a nie wklęsłość...). A biodra jak były tak są szerokie.
Ale o zgrabną pupę będę walczyła po grób. Chyba, że mi jeszcze biust zmaleje, wtedy umrę z żalu
To chyba juz sie urodziłas dla takich bioder ale podziwiam jak tyle walczysz o to co chcesz osiągnąc a co cwiczysz na brzuch ze masz wklesły? mi by sie troche takiego przydało
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 19:42   #1714
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
To chyba juz sie urodziłas dla takich bioder ale podziwiam jak tyle walczysz o to co chcesz osiągnąc a co cwiczysz na brzuch ze masz wklesły? mi by sie troche takiego przydało
Pali! Ja ćwiczę, żeby on wklęsły nie był, bo normalnie to ja mam dziurę między żebrami,wiesz, tam, gdzie jest przepona i między tymi wystającymi biodrowymi kulkami, więc ćwiczę, żeby tam mięśnie były zamiast wklęsłości :P
Ja robie takie boczkowe ćwiczenia od ewki, zwykłe brzuszki i ćwiczenia co kiedys gdzies Suzanka dała
A o tyłek będę walczyć, jakbym przestała, to byłoby niezgodne z moim charakterem
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 19:45   #1715
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez hihi
Pali! Ja ćwiczę, żeby on wklęsły nie był, bo normalnie to ja mam dziurę między żebrami,wiesz, tam, gdzie jest przepona i między tymi wystającymi biodrowymi kulkami, więc ćwiczę, żeby tam mięśnie były zamiast wklęsłości :P
Ja robie takie boczkowe ćwiczenia od ewki, zwykłe brzuszki i ćwiczenia co kiedys gdzies Suzanka dała
A o tyłek będę walczyć, jakbym przestała, to byłoby niezgodne z moim charakterem
Wiem, wiem co to brzuch wklesly moze wyjdziesz z tego, to chyba nie choroba Wiem o jakie cwiczenia od ewki chodzi, ale tam chyba hantle były potrzebne, jak sie dobrze orientuje, a ja takowych nie posiadam. Cwiczenia Suz to mam nawet wydrukowane, tylko nie ma ich kto wykonywac
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 19:52   #1716
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
Cwiczenia Suz to mam nawet wydrukowane, tylko nie ma ich kto wykonywac
To nie lenistwo, prawda? To tylko chwilowy brak motywacji, nie
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 19:54   #1717
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez hihi
To nie lenistwo, prawda? To tylko chwilowy brak motywacji, nie
Ojj chyba to pierwsze od 1 kwietnia nie cwicze wcale i przytylo mi sie 3 cm w talii, 2 cm w biodrach i 1 cm w udach a co najgorsze juz tyle razy pisalam na wizazu ze 'od jutra' zaczynam od nowa, a gdy nastepowalo to 'jutro' wogole nie mialam ochoty
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 20:08   #1718
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
Ojj chyba to pierwsze od 1 kwietnia nie cwicze wcale i przytylo mi sie 3 cm w talii, 2 cm w biodrach i 1 cm w udach a co najgorsze juz tyle razy pisalam na wizazu ze 'od jutra' zaczynam od nowa, a gdy nastepowalo to 'jutro' wogole nie mialam ochoty
Wiesz co znam z praktyki? Bo praktyke mam - w sumie,razem wszystkiego to schudłam ok. 20kg ;-)
Że jak "jutro" zaczynasz, to nie zaczynasz wcale, to sie musi urodzić i stać - od teraz zmieniam podejście i to sie dzieje, bo jak mówisz "przechodze na dietę", to słowo "Dieta" działa odpychająco i psychicznie wcale sie tego nie chce, nie? Dlatego ja zrobiłam z tego styl życia i jest mi naprawdę dużo lepiej i... zdrowiej, bo cera się poprawiła - zero pryszczy itd, a cellilitu nie mam juz w ogóle, nawet jak ściskam udka i pośladki, po prostu chce się w tym trwac
Byleby tyłek się zwężał...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:10   #1719
aniamalutka
Przyczajenie
 
Avatar aniamalutka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 21
GG do aniamalutka Wyślij wiadomość przez MSN do aniamalutka
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Witam! Jestem tutaj od wczoraj doiero i to mój pierwszy post... A ten temat akurat jest dla mnie... Tylko strasznie długi, żebym miała przeczytać w całośći

Możecie polecić jakieś ćwiczenia na uda? W ciągu ostatniego 1,5 roku zrzuciłam 20 kg - z czego cholernie jestem dumna... A wracając do pytania jakiś mały ''opis'' Nad kolanem są znośne jeszcze, ale jak patrze wyżej, to krew mnie zalewa :/ Robię co mogę, niestety najlepszy efekt, to było zejście tylko 0,5 z ich obwodu Na pupę aż tak nie narzekam (zdjęcia niżej), jest szeroka, ale już taka jej budowa. Zdjecia ud mam tylko od boku... Ale co tam - też dodam

Pozdrawiam
aniamalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:16   #1720
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez aniamalutka
Możecie polecić jakieś ćwiczenia na uda?
Pozdrawiam
Ja, nie będąc bezczelną w ogóle, polecę linkownie, to te pierwsze tematy na forum, podwieszone, masz tam zbiór linków do ćwiczeń na każdą część ciała,nawet na dołki nad pośladkami
Zapraszam tam!

Pozdrawiam również.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:17   #1721
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez hihi
Wiesz co znam z praktyki? Bo praktyke mam - w sumie,razem wszystkiego to schudłam ok. 20kg ;-)
Że jak "jutro" zaczynasz, to nie zaczynasz wcale, to sie musi urodzić i stać - od teraz zmieniam podejście i to sie dzieje, bo jak mówisz "przechodze na dietę", to słowo "Dieta" działa odpychająco i psychicznie wcale sie tego nie chce, nie? Dlatego ja zrobiłam z tego styl życia i jest mi naprawdę dużo lepiej i... zdrowiej, bo cera się poprawiła - zero pryszczy itd, a cellilitu nie mam juz w ogóle, nawet jak ściskam udka i pośladki, po prostu chce się w tym trwac
Byleby tyłek się zwężał...
No tak, tylko jak mam sie wziasc juz za siebie to mowie ze jutro dlatego ze np. rano zjem kanapke z nutellą a po drugie jest lato, wakacje, nie chce mi sie cwiczyc... wystarczy ze wyjde z towarzystwem na miasto, to sie kupi a to loda, a to zapiekanke i tak wkółko W zimie cwiczyłam i starałam sie, a teraz juz nic a nic szkoda mi czasu?? cały dzien dzisiaj sie nudzilam, ale nie wziełam chodzby tego hula hopa zeby pokrecic jestem zła na siebie jak o tym mysle, ze inni mogą, potrafią a ja nie! Tymbardziej ze wiem, ze nie jest ze mna tak zle... sa dziewczyny grubsze ode mnie i docierają do celu. Ze mna jest inaczej jestem inna
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 20:22   #1722
aniamalutka
Przyczajenie
 
Avatar aniamalutka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 21
GG do aniamalutka Wyślij wiadomość przez MSN do aniamalutka
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez hihi
Ja, nie będąc bezczelną w ogóle, polecę linkownie, to te pierwsze tematy na forum, podwieszone, masz tam zbiór linków do ćwiczeń na każdą część ciała,nawet na dołki nad pośladkami
Zapraszam tam!

Pozdrawiam również.
Nie jesteś bezczelna Dzięki za rade Ja się dopiero zaczynam tutaj rozglądać i zapoznawać ze wszystkim... To mnie nie usprawiedliwia, ale... Troche tego jest
__________________
malutka
aniamalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:26   #1723
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
Tymbardziej ze wiem, ze nie jest ze mna tak zle... sa dziewczyny grubsze ode mnie i docierają do celu. Ze mna jest inaczej jestem inna
Powiedziałam, że pupę masz super, a na innych zdjęciach widać, że powodów do tragedii nie ma.
A co do innych, to właśnie ostatnio tak usiadłam i pomyślałam - skoro tyle dziewczyn chudnie i wygląda świetnie, to niby dlaczego mi by miało się nie udać wypracować ładnej pupy? I walczę, a za każdym razem jak myślę, że takie mam już biodra i nic z tym nie zrobię, to przypominam sobie wszystkie zdjęcia i opowieści o dziewczynach, którym się udało i mówie sobie "mi też się uda, uda się, bo nie ma wyjścia!" i wytrzymuje
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:28   #1724
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez aniamalutka
To mnie nie usprawiedliwia, ale... Troche tego jest
Bo każdy lubi inny typ ćwiczeń,każdemu co innego potrzebne,więc masz szansę dopasować ćwiczenia do siebie.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:29   #1725
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez hihi
Powiedziałam, że pupę masz super, a na innych zdjęciach widać, że powodów do tragedii nie ma.
A co do innych, to właśnie ostatnio tak usiadłam i pomyślałam - skoro tyle dziewczyn chudnie i wygląda świetnie, to niby dlaczego mi by miało się nie udać wypracować ładnej pupy? I walczę, a za każdym razem jak myślę, że takie mam już biodra i nic z tym nie zrobię, to przypominam sobie wszystkie zdjęcia i opowieści o dziewczynach, którym się udało i mówie sobie "mi też się uda, uda się, bo nie ma wyjścia!" i wytrzymuje
Szkoda ze ja tak nie moge
No cóż, wyjezdzam jutro na tydzien... po powrocie postaram sie zmobilizowac... a najgorzej to bedzie z dietą! Damy rade? DAMY!!!!!!!!!
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:36   #1726
aniamalutka
Przyczajenie
 
Avatar aniamalutka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 21
GG do aniamalutka Wyślij wiadomość przez MSN do aniamalutka
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez hihi
Bo każdy lubi inny typ ćwiczeń,każdemu co innego potrzebne,więc masz szansę dopasować ćwiczenia do siebie.
I pewnie znajdę coś dla siebie Chociaż ja w ćwiczeniach nie wybrzydzam - co wiem, że dam radę zrobić, to robię
__________________
malutka
aniamalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:36   #1727
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
Damy rade? DAMY!!!!!!!!!
Oczywiście, że damy radę
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 10:29   #1728
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

jejciu....az mi sie niedobrze zrobilo jak przeczytalam Wasze posty!! nie to ze byly ochydne czy cos, ale niedobrze mi sie zrobililo myslac o moim lenistwie!!!!tez napisalam ze od jutra, od jutra, od jutra, a tu nici... :/ mam od tygodnia malego pieska w domu ktory szaleje wszytko gryzie i trzeba nonstop za nim latac!!! nawet nie mam czasu myslec o cwiczeniach! paddam o 23, a piesek mnie budzi o 5 rano...jakos nie moego go ustawic by wstawal chociaz o 7!! ale plus z tego, ze systematycznie 4 razy dziennie na pol godzinki wychodze na spacerki ale ja chcialam biegac!!! <angry> i kurcze nie mam jak!! co do spodni, mi odstaja w pasie, opinaja sie na pupie, t5uz pod pupa wisza, na gorze ud sie opinaja a na dalszych udach wisza i co tu poradzic? pupe moja lubie, tylko uda wciaz sa za grubasne. kilogramy sie utrzyuja na stalym poziomie, ale mierzyc sie boje co do damy rade-napewno damy! ide uda pocwiczyc poki szczeniaczek spi
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 10:39   #1729
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Vicki to nie obudz go jaki to szczeniaczek?

nom wiec znowu mialo byc 'od jutra' a tu wlasnie jem chocapic i zaraz bede robiła napoleonki z przepisu Akane
Qrcze no nie korci mnie do zadnych cwiczen!! ja to dopiero leń a nie Ty Vicki!!!

PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-14, 11:05   #1730
kate14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

ja poproszę o zestaw ćwiczeń na wewnętrzne uda, niedawno urodziłam dziecko, więc moje uda aż się proszą o wyszczuplenie ...
kate14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 11:10   #1731
kate14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

gratulacje, 20 kg to ogromny sukces. Czy możesz mi zdradzić jak to zrobiłaś? 1,5 miesiąca temu urodziłam dziecko i planuję dużo schudnąć, więc szukam sprawdzonych rozwiązań.
kate14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 11:38   #1732
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

pallitqa- 10tyg. szczeniaczek labradorek a ja tez len....! bo nie zrobilam tych cwiczen w koncu bo sie obudzila!! ech....no i wczoraj zjadlam babeczke kajmakowa i babeczke owocowa z mojej pysznej cukierni, wiec dzisiaj odmawiam sobie slodkiego, ale nie wiem co ja mam zrobic by sie ruszyc???!!!! w wakacje mialam ambitny plan zrzucania tluszczu, a tu 2 tyg i do szkoly...musze sie kopnac rzesz no....chociaz zebym w te 2 tyg pocwiczyla troche, bo dietka jest ok....(zdrowe odzywianie rules hehehe) pallitqa musimy cos ze swoja motywacja zrobic!!!!

kate14-gdzies na pierwszych 5 stronach sa cwiczenia umieszczone przez szatynke; one sa sprawdzone, wszystkie cos z nich robimy i duzo daja. na wew uda duzo osob poleca tez motylek! powodzenia!!!
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 08:45   #1733
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

hej dziewczyny!ja juz cwiczen na uda nie wykonuje od jakiegos czasu bo mnie po prostu meczyly...teraz od tygodnia robie codziennie aerobik z deanne berry(tzn w pierwszym tygodniu bez pump it up bo nie dawalam rady).ale mam pytanie.bo ja nie robie na koncu rozciagania...po prostu nudne to jak flaki z olejem.ale nie wiem czy dobrze robie?chyba nie co?a ile minut powinnam sie conajmniej rozciagac po jakiejs godzince skakania?z gory dziekuje za odpowiedz
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 22:35   #1734
Dziewczyna_z_sąsiedztwa
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna_z_sąsiedztwa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 38
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cześć dziewczyny
Mam problem
Są nim moje dziwne uda Niby mam szczupłe nogi ale górna połowa ud odstaje od reszty Jeśli nie możecie sobie wyobrazić jak to może wyglądać dołączam mój troszeczkę prymitywny rysunek
Czy znacie jakieś ćwiczenia na mój defekt?
Pozdrawiam i BŁAGAM o pomoc
__________________
Zamieszkałem w lesie,
Ponieważ chciałem żyć świadomie.
Chciałem czerpać ze źródeł życia całą jego istotę.
Odrzucić wszystko, co nie było nim,
By w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem.
(Henry David Thoreau)
Dziewczyna_z_sąsiedztwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 22:41   #1735
Dziewczyna_z_sąsiedztwa
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna_z_sąsiedztwa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 38
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Coś się nie załadowało
Spróbuję jeszcze raz
__________________
Zamieszkałem w lesie,
Ponieważ chciałem żyć świadomie.
Chciałem czerpać ze źródeł życia całą jego istotę.
Odrzucić wszystko, co nie było nim,
By w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem.
(Henry David Thoreau)
Dziewczyna_z_sąsiedztwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 23:59   #1736
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna_z_sąsiedztwa
Coś się nie załadowało
Spróbuję jeszcze raz
Przyglądam się i przyglądam temu rysunkowi i tam zastanawiam - to tylko po wewnętrznej stronie tak "wystaje"? Jeśli tak,to jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że to tłuszcz jednak jest i jedyny sposób na pozycie sie tego to intensywne ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud, do których linki i opisy znajdziesz na głównej stronie forum, zaraz na samej górze. W wątku zbiorowym.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 10:27   #1737
suzuranka
Zadomowienie
 
Avatar suzuranka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 851
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna_z_sąsiedztwa
Coś się nie załadowało
Spróbuję jeszcze raz
JA mam TAKĄ SAMĄ budowę ud!! IDENTYCZNĄ! Ale póki co nie miałam zbytnio zapału do cwiczenia ich.... może jak razem się za nie weźmiemy, to będzie jakaśmobilizacja i cośz tego wyjdzie?! Co Ty na to? JA schudłam 22 kilosy, ale tłusaczyku trochęi takich zwisków mi zostało, nie wiem, czy to rozciągnięta skóra, z którą nic nie da się już zrobić, czy właśnie tłusaczyk, który uda sięjeszcze zrzucić? ( taaaa.. ale za ćwqiczenia żeby to sprawdzić to sięwxiąć nie chcę!! ech... głupolek ze mnie!! ) :MUR:
__________________
Jak porządny wariat z miejsca odrzucam podejrzenia o moje szaleństwo.


I'd rather hurt than feel nothing at all...


LC - Suzuranka
suzuranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 10:29   #1738
suzuranka
Zadomowienie
 
Avatar suzuranka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 851
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Ja mam oba uda jak to prawde na rysunku :P Wystaje i od wewnątrz i z zewnątrz... czy ćwiczenie tylko w domu coś pomoże?
__________________
Jak porządny wariat z miejsca odrzucam podejrzenia o moje szaleństwo.


I'd rather hurt than feel nothing at all...


LC - Suzuranka
suzuranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 13:21   #1739
Dziewczyna_z_sąsiedztwa
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna_z_sąsiedztwa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 38
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez suzuranka
JA mam TAKĄ SAMĄ budowę ud!! IDENTYCZNĄ! Ale póki co nie miałam zbytnio zapału do cwiczenia ich.... może jak razem się za nie weźmiemy, to będzie jakaśmobilizacja i cośz tego wyjdzie?! Co Ty na to? JA schudłam 22 kilosy, ale tłusaczyku trochęi takich zwisków mi zostało, nie wiem, czy to rozciągnięta skóra, z którą nic nie da się już zrobić, czy właśnie tłusaczyk, który uda sięjeszcze zrzucić? ( taaaa.. ale za ćwqiczenia żeby to sprawdzić to sięwxiąć nie chcę!! ech... głupolek ze mnie!! ) :MUR:
Wow Suzuranka od dziś jesteś moim idolem
Gratuluję takiego wyniku! 22 kg to jest naprawdę coś!!
A co do wspólnych ćwiczeń to oczywiście jestem za
Razem zawsze raźniej
Tylko musimy znaleźć jakieś fajne ćwiczonka na nasze udka :P
__________________
Zamieszkałem w lesie,
Ponieważ chciałem żyć świadomie.
Chciałem czerpać ze źródeł życia całą jego istotę.
Odrzucić wszystko, co nie było nim,
By w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem.
(Henry David Thoreau)
Dziewczyna_z_sąsiedztwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 18:33   #1740
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

hehe....ile mnie tu nie bylo.... no w kazdym razie, dzisiaj powiedzialam dosyc po zjedzeniu 1 babeczki owocowej, 1 babeczki kajmakowej, herbaty z cukrem (o zgrozo!), kanapki (chociaz wasa pelnoziarnista) z dzemem truskawkowym, kawe z cukrem no i sie zalamalam...przez miesiac w lipcu tak super schudlam, a teraz wydaje mi sie ze wszystko wrovilo..... jutro rozpoczynam plan dzialania-chociazby na te 2 tygodnie do rozpoczecia szkoly. rano na czczo bieganie, wieczorem hulahop, cwiczenia na wew uda, a6w i pompki. i to codziennie. zero slodyczy, swinstw. moje standardowe zalozenie (hmmmm....ktore z kolei...?) kto zaczyna ze mna znowu..? bo trza jakos wygladac do szkoly nie???? a rysuneczek-mam podobny problem na szczescie odrobine sie zmniejszyl, ale dalej walcze
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 07:35:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.