motyl- wzór na tatuaż ?!? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-01, 16:22   #31
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

No to ja się dorzucę Sama zrobiłabym sobie jeszcze jeden tatuaż w dole pleców, ale mama by mnie chyba tym razem zabiła :
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 16:24   #32
bird_of_paradise
Raczkowanie
 
Avatar bird_of_paradise
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 211
GG do bird_of_paradise
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Motyle to tez, jak kiedys wyczytalam, laczniki miedzy swiatem zywych, a umarlych ze ich lekkosc, piekno, delikatnosc pozwala na przekraczanie tej granicy miedzy swiatem naszym, smiertelnikow, a swiatem metafizycznym... wiec w sumie... i Twoja interpretacja tez mi sie bardzo podoba dla mnie moj feniks - ptak rajski, ktory odradzal sie ze swoich popiolow - jest pewna hmm... nadzieją na życie wieczne w raju... taki troche symbol zycia po smierci w raju... i polecam samemu stworzyc swoj tatuaz ja w sumie znalazlam po wielomiesieczym szukaniu raz maluski wzor w internecie i zakochalam sie od razu nastepnie sama stworzylam jego rozmiar, pozmienialam jego ksztalty, "dopiescilam go" i jest taki mój i tylko mój
__________________
http://www.warkooczyki.prv.pl/

bird_of_paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 16:34   #33
irmi_m
Raczkowanie
 
Avatar irmi_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 87
GG do irmi_m
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez bird_of_paradise
Motyle to tez, jak kiedys wyczytalam, laczniki miedzy swiatem zywych, a umarlych ze ich lekkosc, piekno, delikatnosc pozwala na przekraczanie tej granicy miedzy swiatem naszym, smiertelnikow, a swiatem metafizycznym... wiec w sumie... i Twoja interpretacja tez mi sie bardzo podoba dla mnie moj feniks - ptak rajski, ktory odradzal sie ze swoich popiolow - jest pewna hmm... nadzieją na życie wieczne w raju... taki troche symbol zycia po smierci w raju... i polecam samemu stworzyc swoj tatuaz ja w sumie znalazlam po wielomiesieczym szukaniu raz maluski wzor w internecie i zakochalam sie od razu nastepnie sama stworzylam jego rozmiar, pozmienialam jego ksztalty, "dopiescilam go" i jest taki mój i tylko mój
Ahh czyli dlugie przygotowania to niekoniecznie zly objaw swiadczacy o watpliwosciach Ja rowniez chcialabym, zeby bylo to cos wyjatkowego i jedynego.[img]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/emots/1/buja_w_oblokach.gif[/img] Bede szukac kogos kto moglby mi pomoc w projekcie. Rowniez chcialabym trafic do dobrego salonu (Krakow lub Katowice)
__________________
Irmi

" I`m forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air.."
irmi_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 16:40   #34
bird_of_paradise
Raczkowanie
 
Avatar bird_of_paradise
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 211
GG do bird_of_paradise
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

no jasne ze nie ja wiedzialam od kilku lat (chociaz mlodziutka jestem i tak :P) ze bede miala kiedys tatuaz na pewno i tylko szukalam odpowiedniego wzoru... duzo czasu zeszlo zanim znalazlam cos co mi odpowiadalo w 100% i teraz... mam ptaszka dwuznacznie to brzmi gdy ktos nie wie o istnieniu tego tatuazu, ale przynajmniej jest smiechowo
__________________
http://www.warkooczyki.prv.pl/

bird_of_paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 16:43   #35
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez irmi_m
to wiedze, ze mamy podobny pomysl U mnie zaczelo sie od wakacyjnego, tymczasowego smoka, ale motylki wydaja sie byc bardziej kobiece, delikatne
Tak... Kocham motyle w każdej postaci.. :,>
Wogóle taki tatuaż to świetna sprawa! Ale najlepiej żeby był malutki i słodziutki - jestem przekonana, że niedługo zafunduję sobie coś takiego
I zgadzam sie, ze wzór motywu trzeba sobie wcześniej dokładnie przemyśleć - w końcu taka ozdóbka zostaje z nami do końca życia... Ale wtedy staje sie już częścią nas.
Kurcze, ależ sie najarałam na ten tatoo...
Teraz mam mnóstwo kasy z wczorajszej 18 ( ) także ze sponsoringiem nie ma problemu
Irmi_m, a kiedy planujesz uwiecznić ten piękny motyw na swoim ciałku?
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 17:20   #36
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Irmi mi poleciła salon znajoma)chyba tak jest najbezpieczniej
Ale tata do dziś nic nie wiem i myśli że to jednorazowy No właśnie-kiedy chcesz zrobić?
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 18:11   #37
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Tatuaze sa super.
Najpierw ostrzegam ze to uzaleznia
A teraz:
"Biblia" www.bmezine.com
i http://www.ivarsoy.as/
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-02, 09:20   #38
irmi_m
Raczkowanie
 
Avatar irmi_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 87
GG do irmi_m
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez Mirianka
Irmi mi poleciła salon znajoma)chyba tak jest najbezpieczniej
Ale tata do dziś nic nie wiem i myśli że to jednorazowy No właśnie-kiedy chcesz zrobić?
..jak tylko znajde idealny motyw odpowiednie studio i zapewne przejde batalie z moja mama bo zapewne tak sie skonczy poinformowanie o podjetej decyzji Ehhh....
generalnie chcialabym juz! ale nie chce tak na lapu capu, niech to bedzie wyjatkowy tatoo
__________________
Irmi

" I`m forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air.."
irmi_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 09:51   #39
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez alex19
Tatuaze sa super.
Najpierw ostrzegam ze to uzaleznia
A teraz:
"Biblia" www.bmezine.com
i http://www.ivarsoy.as/
A masz jakieś tatuaże?
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 10:13   #40
kreciak
Rozeznanie
 
Avatar kreciak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 685
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

i ja dorzucam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2317.jpg (3,5 KB, 427 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg motyl.jpg (91,2 KB, 15 załadowań)
kreciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 10:42   #41
bird_of_paradise
Raczkowanie
 
Avatar bird_of_paradise
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 211
GG do bird_of_paradise
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

to niekoniecznie musi uzalezniac... zalezy na czym tam komu zalezy tak naprawde... ja myslalam, ze po tym moim jednym bede chciala od razu jakies nastepne, ale wcale tak nie jest... chce tatuaz, owszem, ale nie mam pomyslu na odpowiedni wzor... ale raczej na pewno na tym jednym ptaszku nie skoncze
__________________
http://www.warkooczyki.prv.pl/

bird_of_paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-02, 10:44   #42
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

A ja mam motylka czarnego, z boku pleców. Ma dość nietypowy kształt i trzeba się przyjrzeć, by dostrzec co to jest. Jak na dniach będę mieć aparat, to wkleję fotkę.
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 11:01   #43
irmi_m
Raczkowanie
 
Avatar irmi_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 87
GG do irmi_m
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez natuska17
A ja mam motylka czarnego, z boku pleców. Ma dość nietypowy kształt i trzeba się przyjrzeć, by dostrzec co to jest. Jak na dniach będę mieć aparat, to wkleję fotkę.
w takim razie czekamy
__________________
Irmi

" I`m forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air.."
irmi_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 11:03   #44
irmi_m
Raczkowanie
 
Avatar irmi_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 87
GG do irmi_m
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

.. a znacie jakies opinie, albo macie doswiadczenia z blednieciem czarnych tatuaży ??
__________________
Irmi

" I`m forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air.."
irmi_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 11:14   #45
bird_of_paradise
Raczkowanie
 
Avatar bird_of_paradise
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 211
GG do bird_of_paradise
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

ja moj zrobilam pol roku temu i hmm... w sumie to jest czarny, ale nie tak bardzo intensywnie jak krotko po zrobieniu... ostatnio spotkalam kolesia, ktory mi go robil i mowil, ze mam wpasc do niego to mi go poprawi i bedzie bardziej intensywny... wiesz ogolnie to tatuaze nalezy co jakis czas poprawiac!! o ile sie nie myle to pierwsz raz sie poprawia wlasnie tak po pol roku, a pozniej to juz co rok albo i wiecej... jakos tak to bylo ja tam narazie nei narzekam na mojego ptaszka, ale przed nastepnymi wakacjami na pewno go poprawie
__________________
http://www.warkooczyki.prv.pl/

bird_of_paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 21:34   #46
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez aga87
A masz jakieś tatuaże?
Narazie jeden na lydce, ale chce go powiekszyc Mam w planach jeszcze na ramienu. Mam juz pewne koncepcje, ale jeszcze sie nie zdecydowalem co odkladnie no i nie mam w tej chwili na to kasy.
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 21:36   #47
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez bird_of_paradise
to niekoniecznie musi uzalezniac... zalezy na czym tam komu zalezy tak naprawde... ja myslalam, ze po tym moim jednym bede chciala od razu jakies nastepne, ale wcale tak nie jest... chce tatuaz, owszem, ale nie mam pomyslu na odpowiedni wzor... ale raczej na pewno na tym jednym ptaszku nie skoncze
Czyli jednak uzaleznia?
Wydaje mi sie ze raczej nikt nie konczy na jednym tatuazu. No chyba ze osoba ta robi tatuaz w jakims konkretnym celu, a nie dla siebie. Jak sie robi dla siebie to moim zdajniem uzaleznia.
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 10:00   #48
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

A to mój butterfly Jedni twierdzą, że przypomina koniczynę, inni, że kwiatka. Ja tam jednak motyla widzę. Wzoru na motyla szukałam z dwa miechy, i ten był jednym z pierwszych jakie znalazłam i od razu mi się spodobał. Miejsce na niego wybrałam dosyć nietypowe, dlatego mi się podoba. Kolorowego nie chciałam, bo wiem, że po czasie przestałby mi się podobać. A zwykły, czarny jest raczej uniwersalny. Zdjęcie troszkę niewyraźne, bo robiłam je sama w lustrze (lampa błysnęła). Ochotę na kolejny tatuaż mam i to wielką, ale się powstrzymuję, bo jak na mój gust dwa to u mnie byłoby już za dużo
__________________


Edytowane przez natuska17
Czas edycji: 2006-06-16 o 15:14
natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 10:30   #49
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Osobiście nie zrobiłabym sobie tatuażu motyla, nigdy i za nic. Motyl kojaży mi się z kobietami lekkich obyczajów które kiedyś właśnie taki tatuaż nosiły. Ale, to tylko moja chora wyobraźnia
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-03, 11:27   #50
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez Kamikitten
Osobiście nie zrobiłabym sobie tatuażu motyla, nigdy i za nic. Motyl kojaży mi się z kobietami lekkich obyczajów które kiedyś właśnie taki tatuaż nosiły. Ale, to tylko moja chora wyobraźnia
Myslę podobnie...
Osobiście zrobiłabym sobie tatuaż, ale nie motyla. KIedyś, dawno temu motyle tatuowano kobietą chorym na syfilis. W ten sposób je naznaczono-wytatuowanym motylem. Bardzo mi się to nie podoba, ale nie podważam czyjegoś gustu. Ktos lubi to proszę bardzo, nawet 15 motyli może sobie trzasnąć na ciele.

Motyl po prostu strasznie źle mi się kojarzy, już nawet pomijając to skojarzenie, po prostu nieznoszę motyli pod każdą postacią, są okropnie brzydkimi stworami. Niestety, ale tutaj nie mam umiłowania i nie odnajdę pasji.

Podkreślam, że to tylko moje zdanie, co wcale nie musi się wiązać z czyjms gustem!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 11:33   #51
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

A może coś takiego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BI-GTC-metallic-butterfly-b.jpg (5,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BISB3.jpg (7,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BISB6.jpg (12,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BISB-tribal-butterfly-metal.jpg (15,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SU0053-glitterbflies.jpg (21,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SWBF3.jpg (8,9 KB, 16 załadowań)
Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 11:35   #52
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Tu jest dużo wzorów.
http://www.bmezine.com/tattoo/butt001.html
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 11:47   #53
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Co do wyboru studia w Krakowie, to polecam pana Roberta (nie znam nazwiska), Floriańska 22 lub 24 (taki łysy, niepozornie wyglądający pan ). Jest bardzo dokładny i staranny (przy tym piekielnie inteligeny i mozna z nim rozmawiac na kazdy temat). Jego ceny nie są najniższe, ale myśle, ze warto.
Kiedyś poszłam do innego studia (pan Robert się wtedy przenosił, i nie wiedziałam gdzie go szukać i czy w ogóle gdzies pracuje) i długo tego żałowałam (mimo iż na portfolio były piekne tatuaże, to pewnie robione w zupełnie innym studiu ).
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 11:51   #54
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez irmi_m
.. a znacie jakies opinie, albo macie doswiadczenia z blednieciem czarnych tatuaży ??
A co do tego pytania, to mój najstarszy tatuaż ma 6.5 roku (swoja drogą też motyl ) i owszem, zbladł nieco. Załączam jego aktualne zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dsc01460.jpg (75,7 KB, 159 załadowań)
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 12:51   #55
Altija
Raczkowanie
 
Avatar Altija
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Z mroku
Wiadomości: 57
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Tatuaże miały różne znaczenia, w Chinach tatuowano tylko przestępców, w Egipcie zdobili sie nimi kapłani i kapłanki, mieszkańcy pustyni tatuowali magiczne symbole na dłoniach i czołach. A dzisiaj co niestety mnie martwi widzimy coraz więcej ozdobionych tatuażami ciał choćby na ulicach w tramwajach. Dla mnie tatuaże zawsze były rock and rollowe, a jesli chodzi o symbolike hmm sprawa indywidualna, w każdym razie motylek nigdy w zyciu
__________________
Niech perła Twego oblicza utonie w czerni fal mych oczu ... Bo dzis imię mego Kochanka brzmi Księżyc ...
Altija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 13:04   #56
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

A mnie dziwi, jak strasznie poważnie niektórzy traktują tatuaże.
Chciałam mieć tatuaż, to sobie go zrobiłam i nie obchodzi mnie, kto go kiedyś nosił, ile osób w tramwaju też jest wytatuowanych itp... A co za różnica?
To tylko tatuaż, są istoniejsze sprawy do rozmyślania.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 13:45   #57
Altija
Raczkowanie
 
Avatar Altija
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Z mroku
Wiadomości: 57
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Poważnie jedynie na tyle że tatuaż jest na całe życie.
__________________
Niech perła Twego oblicza utonie w czerni fal mych oczu ... Bo dzis imię mego Kochanka brzmi Księżyc ...
Altija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 14:08   #58
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

I właśnie dlatego, że jest na całe życie, przy jego wyborze powinniśmy się sugerować tylko i wyłącznie własnym gustem, a nie - jak to jest, lub było, u innych.
Ja swoimi tatuażami nie przekazuję nic nikomu, one są tylko dla mnie, dlatego nie traktuję ich tak poważnie. Wystarcza mi, że sama wiem, dlaczego zdecydowałam się na takie, a nie inne motywy.
Nawet jak za 20 lat mi się znudzą, to świat się od tego nie zawali. W tej chwili traktuję je jak większe pieprzyki (które bardzo lubię) i na codzień w ogóle o nich nie myślę.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 14:36   #59
Altija
Raczkowanie
 
Avatar Altija
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Z mroku
Wiadomości: 57
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

I właśnie dlatego napisałam wyżej że jest to sprawa indywidualna. Ja mam takie podejście Ty inne, Twoje ciało Twoja sprawa
__________________
Niech perła Twego oblicza utonie w czerni fal mych oczu ... Bo dzis imię mego Kochanka brzmi Księżyc ...
Altija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 14:52   #60
irmi_m
Raczkowanie
 
Avatar irmi_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 87
GG do irmi_m
Dot.: motyl- wzór na tatuaż ?!?

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Co do wyboru studia w Krakowie, to polecam pana Roberta (nie znam nazwiska), Floriańska 22 lub 24 (taki łysy, niepozornie wyglądający pan ). Jest bardzo dokładny i staranny (przy tym piekielnie inteligeny i mozna z nim rozmawiac na kazdy temat). Jego ceny nie są najniższe, ale myśle, ze warto.
Kiedyś poszłam do innego studia (pan Robert się wtedy przenosił, i nie wiedziałam gdzie go szukać i czy w ogóle gdzies pracuje) i długo tego żałowałam (mimo iż na portfolio były piekne tatuaże, to pewnie robione w zupełnie innym studiu ).
To juz kolejna taka opinia generalnie wahalam sie miedzy Rob na Florianskiej a Kultem. Katowice pewnie odpadna, bo za malo informacji do mnie dotarlo a propos slaskich salonow.
Juz sie nie moge doczekac ale napewno musze uzbroic sie w cierpliwosc, bo podtrzymuje plan stworzenia oryginalnego projektu
__________________
Irmi

" I`m forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air.."
irmi_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.