Nie chce mi się zachwycać cudzymi dziećmi. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-15, 17:24   #1
Vanilla80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 26

Nie chce mi się zachwycać cudzymi dziećmi.


Denerwuje mnie jak mam sie zachwycać cudzymi dziećmi. Spotykam się z koleżankami, które tak wychwalają swoje dzieci, a Julcia to, a Zuzia tamto. Tak szczerze co mnie to obchodzi. Mam swoje dzieci, które są dla mnie najwspanialsze. Też tak macie?
Vanilla80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 17:49   #2
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 555
Dot.: Nie chce mi się zachwycać cudzymi dziećmi.

Treść usunięta

Edytowane przez 3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd
Czas edycji: 2019-06-15 o 19:08
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 18:06   #3
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Nie chce mi się zachwycać cudzymi dziećmi.

Eee.. nikt ci nie każe się zachwycać?
A jak ci nie odpowiada tematyka spotkań z tymi koleżankami, to sobie znajdź inne.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 19:37   #4
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Nie chce mi się zachwycać cudzymi dziećmi.

Nie. Lubie wszystkie dzieci, ale swoich nie mam.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 20:47   #5
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nie chce mi się zachwycać cudzymi dziećmi.

Nie ma przymusu zachwycania się kimkolwiek/czymkolwiek
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 21:15   #6
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Nie chce mi się zachwycać cudzymi dziećmi.

Cytat:
Napisane przez Vanilla80 Pokaż wiadomość
Denerwuje mnie jak mam sie zachwycać cudzymi dziećmi. Spotykam się z koleżankami, które tak wychwalają swoje dzieci, a Julcia to, a Zuzia tamto. Tak szczerze co mnie to obchodzi. Mam swoje dzieci, które są dla mnie najwspanialsze. Też tak macie?
To się nie spotykaj i problem z głowy.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 21:18   #7
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Nie chce mi się zachwycać cudzymi dziećmi.

Cytat:
Napisane przez Vanilla80 Pokaż wiadomość
Też tak macie?
Nie mam tak. Słucham zachwytów koleżanek nad swoimi dziećmi, nic mnie to nie kosztuje, nawet sama coś czasem dorzucę miłego o ich dzieciach. Zwykła kurtuazja, niczego mi nie ubywa jak posłucham, dżizas. Fakt, że nie są to jakieś nawiedzone histeryczki klepiące non stop o swoich bombelkach, normalne matki.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-15, 22:02   #8
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Nie chce mi się zachwycać cudzymi dziećmi.

Mnie też to denerwuje. Można powiedzieć, że mam "alergię" na dzieci szczególnie na te bardzo rozpieszczone w wieku 2-5 lat, które zadają tysiąc pytań do, ciągle płaczące, bo nie dostają tego czego chcą i którym trzeba wiecznie atrakcje sprawiać. Mam w rodzinie "madki" i "ojcuw", którzy uważają, że każdy ich dzieci kocha i dla każdego to wieeelka przyjemność jak przyjadą ze swoimi pociechami w gości. Ciągle słyszę teksty "Nooo ucz się bawić teraz z dziećmi, bo w przyszłości będziesz miał własne". No właśnie w przyszłości. Obecnie nie mam i nie mam ochoty ich pociech niańczyć jak potrafili sobie je zrobić to niech potrafią się nimi opiekować a nie szukają sobie darmowej niańki. Także cię doskonale rozumiem. Wiem wiem teraz madki wizażowe mnie zjedzą na surowo, bo jak można dzieci nie kochać
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 22:56   #9
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Nie chce mi się zachwycać cudzymi dziećmi.

No to zalezy. Samo to,ze ktos cos opowiada nie znaczy, ze wymaga zachwytow-ot dziecko wazna czesc zycia, to tak jak dla innych pies czy kot albo praca.Gorzej jak sa rozmowy tylko o dziecku i matka nie potrafi zejsc na inny temat.
Ja mam sporo kolezanek matek i one mnie rozmowami o dzieciach nie denerwuja-ale pewnie dlatego,ze to nie jest ich jedyny temat a i sluchac potrafia, za to mojej siostry sluchac sie nie da-jej dziecko jest najcudowniejsze na swiecie, wszystko kreci sie wokol niego (albo jej), a jakikowleik inny temat jest zbywany cichym mhmmm
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 23:53   #10
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nie chce mi się zachwycać cudzymi dziećmi.

Cytat:
Ciągle słyszę teksty "Nooo ucz się bawić teraz z dziećmi, bo w przyszłości będziesz miał własne". No właśnie w przyszłości. Obecnie nie mam i nie mam ochoty ich pociech niańczyć jak potrafili sobie je zrobić to niech potrafią się nimi opiekować a nie szukają sobie darmowej niańki. Także cię doskonale rozumiem. Wiem wiem teraz madki wizażowe mnie zjedzą na surowo, bo jak można dzieci nie kochać
no to akurat nie jest nakazywanie nikomu uwielbienia własnych dzieci tylko bardzo nieudolne szukanie chętnego do opieki który będzie ogarniał dziecięcia podczas gdy rodzice będą się rozkładać nad kawą i ciastem.



autorka raczej nie z tym ma problem że jej koleżanki wciskają dziecko i usiłują się zmyć tylko że musi wysłuchiwać jakie to są rzekomo cudowne. nadmiernych chwalipiętów to raczej nikt nie lubi.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-16, 12:17   #11
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Nie chce mi się zachwycać cudzymi dziećmi.

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Mnie też to denerwuje. Można powiedzieć, że mam "alergię" na dzieci szczególnie na te bardzo rozpieszczone w wieku 2-5 lat, które zadają tysiąc pytań do, ciągle płaczące, bo nie dostają tego czego chcą i którym trzeba wiecznie atrakcje sprawiać. Mam w rodzinie "madki" i "ojcuw", którzy uważają, że każdy ich dzieci kocha i dla każdego to wieeelka przyjemność jak przyjadą ze swoimi pociechami w gości. Ciągle słyszę teksty "Nooo ucz się bawić teraz z dziećmi, bo w przyszłości będziesz miał własne". No właśnie w przyszłości. Obecnie nie mam i nie mam ochoty ich pociech niańczyć jak potrafili sobie je zrobić to niech potrafią się nimi opiekować a nie szukają sobie darmowej niańki. Także cię doskonale rozumiem. Wiem wiem teraz madki wizażowe mnie zjedzą na surowo, bo jak można dzieci nie kochać
Warto sobie uświadomić, że zadawanie tysiąca pytań to jest normalny etap rozwoju dzieci, a nie świadectwo rozpieszczenia.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-16, 21:11   #12
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Nie chce mi się zachwycać cudzymi dziećmi.

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Warto sobie uświadomić, że zadawanie tysiąca pytań to jest normalny etap rozwoju dzieci, a nie świadectwo rozpieszczenia.

Nie zmienia to faktu, że jest to uciążliwe, zwłaszcza dla osób postronnych
Mi też nie chce się zachwycać cudzymi dziećmi, więc nie spotykam się z ludźmi, którzy tego oczekują od znajomych.
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-16, 21:14   #13
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Nie chce mi się zachwycać cudzymi dziećmi.

Cytat:
Napisane przez triss_k Pokaż wiadomość
Nie zmienia to faktu, że jest to uciążliwe, zwłaszcza dla osób postronnych
Mi też nie chce się zachwycać cudzymi dziećmi, więc nie spotykam się z ludźmi, którzy tego oczekują od znajomych.
Nie wypowiedziałam się nijak na temat uciążliwości tego zjawiska ani tego nie podważam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 12:01   #14
Potato_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Potato_Pie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 64
Dot.: Nie chce mi się zachwycać cudzymi dziećmi.

Cytat:
Napisane przez Vanilla80 Pokaż wiadomość
Denerwuje mnie jak mam sie zachwycać cudzymi dziećmi. Spotykam się z koleżankami, które tak wychwalają swoje dzieci, a Julcia to, a Zuzia tamto. Tak szczerze co mnie to obchodzi. Mam swoje dzieci, które są dla mnie najwspanialsze. Też tak macie?
Ogolnie mam ignorujaca postawe wobec ludzi ktorzy skupiaja sie w rozmowach glownie na sobie i rzeczach ktore nie obchodza nikogo poza nimi. Dzieci nie są tu wyjatkiem.
Potato_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 10:10   #15
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Nie chce mi się zachwycać cudzymi dziećmi.

Cytat:
Napisane przez Vanilla80 Pokaż wiadomość
Denerwuje mnie jak mam sie zachwycać cudzymi dziećmi. Spotykam się z koleżankami, które tak wychwalają swoje dzieci, a Julcia to, a Zuzia tamto. Tak szczerze co mnie to obchodzi. Mam swoje dzieci, które są dla mnie najwspanialsze. Też tak macie?
Nie musisz niczym się zachwycać na siłę. Ja na przykład nie lubię małych dzieci i żadne mnie nie zachwycają, raczej obrzydzają i denerwują. Nie udaję więc zachwytu.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-19 11:10:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.