Moda, która Cię "rozwala" część 3 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-11, 11:57   #3271
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Ostatnio mega rozwalił mnie artykuł w którejś z "kobiecych" gazet. Nagłówek "Wreszcie projektanci promują większe rozmiary", artykuł o tym jak to fajnie mieć rozmiar 40+, a sesja zdjęciowa "a propos" z szczuplutką modelką w rozmiarze góra 36. No fajnie, że nie wzięli takiej z rozmiarem 32, ale wieje straszną hipokryzją od redakcji - niby większe rozmiary fajne, ale na sesję modową już się nie nadają
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:12   #3272
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Ostatnio mega rozwalił mnie artykuł w którejś z "kobiecych" gazet. Nagłówek "Wreszcie projektanci promują większe rozmiary", artykuł o tym jak to fajnie mieć rozmiar 40+, a sesja zdjęciowa "a propos" z szczuplutką modelką w rozmiarze góra 36. No fajnie, że nie wzięli takiej z rozmiarem 32, ale wieje straszną hipokryzją od redakcji - niby większe rozmiary fajne, ale na sesję modową już się nie nadają
Wg mnie to jest bezsens, mogli już zaprosić jakieś modelki w adekwatnym do tematu rozmiarze. Widuję czasem w kolorowych pismach takie rubryki z ubraniami dla większych pań, a modelakim są właśnie takie panie. To troszkę hipokryzja pokazywać ubrania dla kobiet większych, na szczuplutkich modelkach.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez E f f i Pokaż wiadomość
Jeśli mówimy o takich samych kokach/upięciach to ja uważam, że są urocze. I za każdy razem jak widzę takie upięcie na jakiejś dziewczynie to żałuje, że mi nie chce tak niechlujnie wyjść. Tylko to trochę mało modowe. Jednak jeśli ciągnąc wątek włosów to rozwalają mnie dziewczyny z kokardkami we włosach w pstrokatych kolorach, no jakby się cofnęły do podstawówki.
Mnie też to ostatnio rozwala. Jestem na 5 roku studiów, dziewczyny po 23-24 lata, a we włosach kokardki, spineczki kolorowe, przepaski z kokardkami. Masakra jakaś, normalnie jak małe dziewczynki. W sumie się nie dziwię, że potem zachowania są jakie są, rodem z podstawówki...
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 13:22   #3273
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Oglądałam właśnie buty na słynnym wśród blogerek Dee Zee co mi przypomniało o kolejnym "rozwalaczu". Coraz bardziej irytuje mnie moda na coraz wyższe buty. Obcas 10cm jest super, platforma 2cm jeszcze ok, ale 5cm i więcej??? Wygląda to już karykaturalnie i zaczyna mi się kojarzyć z butami dla pań lekkich obyczajów i striptizerek. O i jeszcze z gejszami co swoje wysokie japonki tylko przesuwały bo nie umiały stopy podnieść Naprawdę jest konieczne bycie wyższym aż o 15cm? No nie wiem, dla mnie to nie wygląda fajnie tylko powoli śmiesznie.
I jeszcze te buty na drewnie mnie dobijają, wszędzie je widze...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 380076_10150921293130387_286269055386_21655927_481872235_n.jpg (10,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cb64f09ba8a9779c06f225e21ac93ad8.jpg (107,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ff588d48909ecbab8b7f9d422c15cd32.jpg (59,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 708fafb69609cafc081eec5e00d874e3.jpg (60,9 KB, 36 załadowań)
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 13:43   #3274
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
To ja się wypowiem co mnie rozwala i dosłownie w niektórych sytuacjach przeszkadza. Mianowicie dziwne upinanie włosów w niedbały kok, tak aby kosmyki wystawały, często włosy źle zaczesane do koku. Wiem, że to ma na celu stworzenie takiego luźnego efektu i niedbalstwa, ale dla mnie byłoby nie do pomyślenia, żeby coś takiego sobie na głowie zrobić. (...)
Ja właśnie nie znoszę fryzur ulizanych albo robionych na prostownicach - dla mnie to taka nudna pani z biura Mam taki obraz przed oczami - taka fryzura, tragiczny blond balejaż z popielatym odrostem (od dawna niemodny i wyśmiewany, że jeszcze tylko w Polsce, Bułgarii i Rumuni kobiety go robią, na dodatek kobiety naturalnie ciemnowłose, którym blond pasuje jak pięść do nosa), kolczyki z kryształkami Swarovskiego i french manicure na paznokciach. Właśnie taki wygląd mnie rozwala, tandetny, nudny, byle jaki, mylnie uważany za klasyczny i "bezpieczny".

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2011-11-11 o 13:45
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 14:25   #3275
LostInTranslation
Rozeznanie
 
Avatar LostInTranslation
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 658
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Mnie też to ostatnio rozwala. Jestem na 5 roku studiów, dziewczyny po 23-24 lata, a we włosach kokardki, spineczki kolorowe, przepaski z kokardkami. Masakra jakaś, normalnie jak małe dziewczynki. W sumie się nie dziwię, że potem zachowania są jakie są, rodem z podstawówki...
Też jestem na 5. roku studiów, mam 23 lata i lubię kokardki Powiem więcej - mam dwie spinki do włosów - kokardki - czarną i beżową i uważam, że są urocze Ale może jestem infantylna
A co mi tam, skoro już się tak uzewnętrzniam, to zdradzę Wam jeszcze jeden sekret - kocham motyw serduszek!

Żeby nie było - rozumiem, że komuś kokardki (i serduszka ) mogą się nie podobać
__________________
Dorośli są naprawdę bardzo dziwni.
LostInTranslation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 14:32   #3276
E f f i
Raczkowanie
 
Avatar E f f i
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 433
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez LostInTranslation Pokaż wiadomość
Też jestem na 5. roku studiów, mam 23 lata i lubię kokardki Powiem więcej - mam dwie spinki do włosów - kokardki - czarną i beżową i uważam, że są urocze Ale może jestem infantylna
A co mi tam, skoro już się tak uzewnętrzniam, to zdradzę Wam jeszcze jeden sekret - kocham motyw serduszek!

Żeby nie było - rozumiem, że komuś kokardki (i serduszka ) mogą się nie podobać
Ja nie mam nic do kokardek w stonowanych kolorach, ale jak widzę dziewczynę z kokardą z cekinów i to np. filetowych no to po prostu nie mogę!
__________________




♥ na wizażu od 2007 ♥
E f f i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 14:41   #3277
LostInTranslation
Rozeznanie
 
Avatar LostInTranslation
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 658
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez E f f i Pokaż wiadomość
Ja nie mam nic do kokardek w stonowanych kolorach, ale jak widzę dziewczynę z kokardą z cekinów i to np. filetowych no to po prostu nie mogę!
Ufff, moje kokardki są małe i w stonowanych kolorach Takie duże kokardy też mi się nie podobają.
__________________
Dorośli są naprawdę bardzo dziwni.
LostInTranslation jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 14:41   #3278
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez LostInTranslation Pokaż wiadomość
Też jestem na 5. roku studiów, mam 23 lata i lubię kokardki Powiem więcej - mam dwie spinki do włosów - kokardki - czarną i beżową i uważam, że są urocze Ale może jestem infantylna
A co mi tam, skoro już się tak uzewnętrzniam, to zdradzę Wam jeszcze jeden sekret - kocham motyw serduszek!

Żeby nie było - rozumiem, że komuś kokardki (i serduszka ) mogą się nie podobać
23 lata to jeszcze młody wiek Można się kokardkować, moim zdaniem osobistym
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 14:46   #3279
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie znoszę fryzur ulizanych albo robionych na prostownicach - dla mnie to taka nudna pani z biura Mam taki obraz przed oczami - taka fryzura, tragiczny blond balejaż z popielatym odrostem (od dawna niemodny i wyśmiewany, że jeszcze tylko w Polsce, Bułgarii i Rumuni kobiety go robią, na dodatek kobiety naturalnie ciemnowłose, którym blond pasuje jak pięść do nosa), kolczyki z kryształkami Swarovskiego i french manicure na paznokciach. Właśnie taki wygląd mnie rozwala, tandetny, nudny, byle jaki, mylnie uważany za klasyczny i "bezpieczny".
Trafne spostrzeżenia Dodam od siebie jeszcze, że nie rozumiem ślepego podążania takich pań i im podobnych za blondem, jakby był to jedyny słuszny kolor włosów, nawet jak lepiej, świeżej, młodziej wyglądałyby np. w kasztanie. To mnie rozwala- niedopasowany blond, do tego ziemista cera i odrost.

Nie podobają mi się też fryzury stylizowane na wczesne lata XX wieku. Uważam, że ŻADNA kobieta nie wygląda korzystnie w takim uczesaniu:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg shorthaircut.jpg (15,5 KB, 91 załadowań)

Edytowane przez Cherry Blossom Girl
Czas edycji: 2011-11-11 o 14:47
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 15:44   #3280
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Trafne spostrzeżenia Dodam od siebie jeszcze, że nie rozumiem ślepego podążania takich pań i im podobnych za blondem, jakby był to jedyny słuszny kolor włosów, nawet jak lepiej, świeżej, młodziej wyglądałyby np. w kasztanie. To mnie rozwala- niedopasowany blond, do tego ziemista cera i odrost.

(...)
Dokładnie Kobiety sądzą, że mężczyźni bardziej zwracają uwagę na blond, tylko co z tego? Mężczyźni też zwracają uwagę na superkrótkie mini ale jeśli nie jest mi w niej dobrze, to nie będę w takiej chodzić!

Czytałam kiedyś artykuł-polemikę zamieszczony w Elle na temat koloru blond, i fryzjer (mężczyzna) wypowiadał się, że szkoda, że kobiety nie robią tego dla siebie, a jedynie po to, żeby przypodobać się facetom.

Gupie te baby
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 15:50   #3281
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez LostInTranslation Pokaż wiadomość
Też jestem na 5. roku studiów, mam 23 lata i lubię kokardki Powiem więcej - mam dwie spinki do włosów - kokardki - czarną i beżową i uważam, że są urocze Ale może jestem infantylna
A co mi tam, skoro już się tak uzewnętrzniam, to zdradzę Wam jeszcze jeden sekret - kocham motyw serduszek!

Żeby nie było - rozumiem, że komuś kokardki (i serduszka ) mogą się nie podobać
ja też lubię motyw serduszek i ... groszków kokardek nie lubię.

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dokładnie Kobiety sądzą, że mężczyźni bardziej zwracają uwagę na blond, tylko co z tego? Mężczyźni też zwracają uwagę na superkrótkie mini ale jeśli nie jest mi w niej dobrze, to nie będę w takiej chodzić!

Czytałam kiedyś artykuł-polemikę zamieszczony w Elle na temat koloru blond, i fryzjer (mężczyzna) wypowiadał się, że szkoda, że kobiety nie robią tego dla siebie, a jedynie po to, żeby przypodobać się facetom.

Gupie te baby
dokładnie, poza tym blond, niestety, to wbrew pozorom trudny kolor. łatwo przesadzić z farbowaniem, nieodpowiednim odcieniem i uzyskać tandetny efekt, a dodając do tego ciemne odrosty...
to samo w przypadku blondynek, które farbują się na czerń. w większości to zupełnie nie pasuje
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 16:02   #3282
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
dokładnie, poza tym blond, niestety, to wbrew pozorom trudny kolor. łatwo przesadzić z farbowaniem, nieodpowiednim odcieniem i uzyskać tandetny efekt, a dodając do tego ciemne odrosty...
to samo w przypadku blondynek, które farbują się na czerń. w większości to zupełnie nie pasuje
Hehe, mówisz o mnie Mam naturalnie jasne blond włosy, ale zawsze podobały mi się ciemne i kiedyś w końcu przemogłam się i poszłam do fryzjera - chciałam jakiś ładny czekoladowy brąz, a wyszedł mi prawie czarny Na dodatek spierał się na taki brzydki wypłowiały pomarańczowy kolor - no po prostu kapitalnie wyglądałam!

Obiecałam sobie, że już nigdy w życiu nie ufarbuję więcej włosów.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 16:02   #3283
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

A mnie rozwaliło to, że dziś święto narodowe, a na tvn24 prezenterka ubrana na czarno, jakby dzień żałoby był
I taki obrazek: wełniana kurtka. buty do kolan i zakolanówki i jako wisienka na torcie-mala, srebrna torebeczka

Edytowane przez I am Rock
Czas edycji: 2011-11-11 o 16:05
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 16:10   #3284
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
A mnie rozwaliło to, że dziś święto narodowe, a na tvn24 prezenterka ubrana na czarno, jakby dzień żałoby był
I taki obrazek: wełniana kurtka. buty do kolan i zakolanówki i jako wisienka na torcie-mala, srebrna torebeczka
A wiesz co, te srebrne torebeczki odpowiednio dobrane do reszty stylizacji mogą wcale tak nie straszyć Od zawsze nie lubiłam takich rzeczy, uważałam to za mega tandetę, ale jak zobaczyłam u koleżanki - to przyznaję, wyglądała naprawdę pięknie (nie torebeczka, koleżanka). Była ubrana coś a la hmm tancerka (żeby nie powiedzieć baletnica), lekko, zwiewnie, dziewczęco, i naprawdę byłam w szoku, że coś tak koszmarnego jak srebrna błyszcząca torebeczka może wyglądać w takiej stylizacji dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 373639_hochzeit.jpg (19,2 KB, 414 załadowań)
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 16:21   #3285
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A wiesz co, te srebrne torebeczki odpowiednio dobrane do reszty stylizacji mogą wcale tak nie straszyć Od zawsze nie lubiłam takich rzeczy, uważałam to za mega tandetę, ale jak zobaczyłam u koleżanki - to przyznaję, wyglądała naprawdę pięknie (nie torebeczka, koleżanka). Była ubrana coś a la hmm tancerka (żeby nie powiedzieć baletnica), lekko, zwiewnie, dziewczęco, i naprawdę byłam w szoku, że coś tak koszmarnego jak srebrna błyszcząca torebeczka może wyglądać w takiej stylizacji dobrze
Torebeczki się nie czepiam, tylko zaobserwowanego stroju. Przysadzista dziewczyna w bladorudej kurtce, jasnobrązowych butach, ciemnoturkusowych zakolanówkach. Nic zwiewnego. I ta błyszcząca, srebrna torebeczka...jak pięść do nosa
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 16:24   #3286
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Jak wygląda ziarnista cera? Bo czesto o tym słyszę, a nigdzie się konkretów nie dokopuję.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 16:31   #3287
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Jak wygląda ziarnista cera? Bo czesto o tym słyszę, a nigdzie się konkretów nie dokopuję.
Chyba ZIEMISTA ??
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 16:41   #3288
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie znoszę fryzur ulizanych albo robionych na prostownicach - dla mnie to taka nudna pani z biura Mam taki obraz przed oczami - taka fryzura, tragiczny blond balejaż z popielatym odrostem (od dawna niemodny i wyśmiewany, że jeszcze tylko w Polsce, Bułgarii i Rumuni kobiety go robią, na dodatek kobiety naturalnie ciemnowłose, którym blond pasuje jak pięść do nosa), kolczyki z kryształkami Swarovskiego i french manicure na paznokciach. Właśnie taki wygląd mnie rozwala, tandetny, nudny, byle jaki, mylnie uważany za klasyczny i "bezpieczny".
podpisuję się pod każdym słowem
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 16:57   #3289
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Chyba ZIEMISTA ??
Upsss Może dlatego żadnych informacji konkretnych nie znalazłam Więc jaka to cera ziemista?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 17:12   #3290
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Upsss Może dlatego żadnych informacji konkretnych nie znalazłam Więc jaka to cera ziemista?
zmęczona, szara, papierowa... nie umiem tego wyjaśnić, ale umiem rozpoznać rzutem oka
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 17:19   #3291
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez farfala Pokaż wiadomość
Może się teraz narażę, ale rozwalają mnie dziewczyny, które teraz chodzą w szalikach, kozakach i zimowych płaszczach/ kurtkach. Przecież jest jeszcze naprawdę bardzo ciepło.
Ja jeszcze nie wiem gdzie jest mój zimowy szalik czy czapka, a i kurtkę mam taką zwykłą cienką jesienną i adidasy bądź balerinki i zwykle chodzę porozpinana.
Ale może ja mam jakieś inne odczucia temperatur.
Teraz to pół biedy Ja widziałam tego roku dwie dziewczyny (nie koleżanki, były zupełnie osobno) ubrane w grube, robione berety i opatulone po same uszy grubaśnymi szalikami (tak jak widuje się zimą). To było w sierpniu, nad naszym polskim morzem Rozumiem, że tam bywa zimno, ale większość ludzi i tak mykała w t-shirtach , co najwyżej w bluzach, a następnego dnia kąpała się w morzu... Dziwnie to wyglądało, naprawdę
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 17:24   #3292
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Przypomniał mi się jeszcze jeden rozwalacz: małe cekinowe czapeczki. Wiecie, takie całe z cekinów
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 17:54   #3293
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Upsss Może dlatego żadnych informacji konkretnych nie znalazłam Więc jaka to cera ziemista?
Jest coś takiego jak google.
Po wpisaniu hasła otrzymasz mnóstwo wyników.
Czemu wizażanki mają to robić za Ciebie?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 18:25   #3294
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Przypomniał mi się jeszcze jeden rozwalacz: małe cekinowe czapeczki. Wiecie, takie całe z cekinów

Takie takie?

images.jpg
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 18:33   #3295
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
zmęczona, szara, papierowa... nie umiem tego wyjaśnić, ale umiem rozpoznać rzutem oka
Rozejrzyj się za babkami z blond balejażem i popielatym odrostem, a będziesz wiedziała jak wygląda ziemista cera

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Przypomniał mi się jeszcze jeden rozwalacz: małe cekinowe czapeczki. Wiecie, takie całe z cekinów
fuj
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 18:37   #3296
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Takie takie?
to wygląda jak czepek kąpielowy!

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Rozejrzyj się za babkami z blond balejażem i popielatym odrostem, a będziesz wiedziała jak wygląda ziemista cera


fuj
blond balejaż jest okropny! kojarzy mi się z latami '90, długimi kolczykami z cyrkonią, jeansami z przetarciami i butami ze szpicem
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 21:31   #3297
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Takie takie?

Załącznik 4333635
taaaaaaaaaaaaaak

i najczęściej widzę w nich takie panie w hm, dość podeszłym wieku -.- jeszcze u nastolatki bym zdzierżyła, a tak to...
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 23:54   #3298
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
taaaaaaaaaaaaaak

i najczęściej widzę w nich takie panie w hm, dość podeszłym wieku -.- jeszcze u nastolatki bym zdzierżyła, a tak to...
Ojciu, to chyba już niesmacznie wygląda
Małe dziewczynki to OK, im wszystko wolno, ale starsza pani w czymś takim... brrrr.
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 15:35   #3299
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Aaaaa to przepraszam. Zwracam seksi honor




Boszzzz znowu to samo

Co jakiś czas musi się odezwać ta "sprawiedliwa" i nam pojechać na wątku. Żałosne.

Żałosny "kochana" jest Twój prymitywny język.
Dziewczyna wyraziła tylko swoje zdanie na temat tego ciągłego obgadywania. Widzisz w tym coś żenującego ? ..

Ano tak .. faktycznie sprawiedliwości nie ma na tym świecie.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Oglądałam właśnie buty na słynnym wśród blogerek Dee Zee co mi przypomniało o kolejnym "rozwalaczu". Coraz bardziej irytuje mnie moda na coraz wyższe buty. Obcas 10cm jest super, platforma 2cm jeszcze ok, ale 5cm i więcej??? Wygląda to już karykaturalnie i zaczyna mi się kojarzyć z butami dla pań lekkich obyczajów i striptizerek. O i jeszcze z gejszami co swoje wysokie japonki tylko przesuwały bo nie umiały stopy podnieść Naprawdę jest konieczne bycie wyższym aż o 15cm? No nie wiem, dla mnie to nie wygląda fajnie tylko powoli śmiesznie.
I jeszcze te buty na drewnie mnie dobijają, wszędzie je widze...
te "drewnie" to są słynne lity. Nie powiem bo są dość kontrowersyjne i na żywo wyglądają jeszcze lepiej
Do tego są baaaaaaaardzo wygodne i o dziwo lekkie.
Sama miałam już je na nogach I jak dobrze pójdzie to trafią w moje łapki
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 15:52   #3300
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Mnie też to ostatnio rozwala. Jestem na 5 roku studiów, dziewczyny po 23-24 lata, a we włosach kokardki, spineczki kolorowe, przepaski z kokardkami. Masakra jakaś, normalnie jak małe dziewczynki. W sumie się nie dziwię, że potem zachowania są jakie są, rodem z podstawówki...
Nie ze sama noszę jakieś wstążki czy przepaski, ale utożsamianie zachowań rodem z podstawówki z gustem jeśli chodzi o ozdoby we włosach to chyba zbyt duże uproszczenie. Ja sama uwielbiam kokardki (może niekoniecznie we włosach) i jak nie będę ich nosić teraz to kiedy? Na emeryturze?
Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Oglądałam właśnie buty na słynnym wśród blogerek Dee Zee co mi przypomniało o kolejnym "rozwalaczu". Coraz bardziej irytuje mnie moda na coraz wyższe buty. Obcas 10cm jest super, platforma 2cm jeszcze ok, ale 5cm i więcej??? Wygląda to już karykaturalnie i zaczyna mi się kojarzyć z butami dla pań lekkich obyczajów i striptizerek. O i jeszcze z gejszami co swoje wysokie japonki tylko przesuwały bo nie umiały stopy podnieść Naprawdę jest konieczne bycie wyższym aż o 15cm? No nie wiem, dla mnie to nie wygląda fajnie tylko powoli śmiesznie.
I jeszcze te buty na drewnie mnie dobijają, wszędzie je widze...
Buty w drewnie mnie ani parzą ani ziębią, 15 cm obcasy też nie, z jednym ALE. Ostatnio chciałam kupić zwykłe czółenka na grubym obcasie, nie znalazłam żadnych do wysokości tych, powiedzmy, 10-11 cm max. Ja rozumiem że jest jakaś moda ale zapomina się też o tym, że w czymś trzeba chodzić (bo na 15 cm obcasie się nie da)
Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Rozejrzyj się za babkami z blond balejażem i popielatym odrostem, a będziesz wiedziała jak wygląda ziemista cera
ahahahahah rozwaliło mnie to

Mnie od zawsze rozwalają puchowe kurtki. Nie to że mam coś przeciwko, zeby inni je nosili (zresztą mało co mi tak na serio przeszkadza) ale sama nigdy bym takiej nie kupiła (może wynika to z traumy kiedy rodzice mi je dosłownie wpychali w dzieciństwie).
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.