Tajlandia - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-03, 13:05   #481
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Tajlandia

Bo tyle kosztują. Np. 6-20, 6-21 listopada z Warszawy - 2746 zł.
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 13:28   #482
agnieszka25l
Raczkowanie
 
Avatar agnieszka25l
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 30
Dot.: Tajlandia

A na jakie linnie patrzysz? Mi w wyszukiwarce lotów nie pokazuje takich cen i rejsów.Ale bardzo chętnie zapłacimy mniej jeśli to będzie znaczna suma-bo o 500zł już nie ma co się denerowowac- zawsze z biurem bezpieczniej-niby oboje znamy angielski, często podróżujemy na własną rękę ale w Tajlandii bedziemy pierwszy raz i marzymy o zupełnym odpoczynku, bez stresów itd
agnieszka25l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 15:19   #483
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez agnieszka25l Pokaż wiadomość
zawsze z biurem bezpieczniej
Powiedz to tym, którzy utknęli w Afryce

Cytat:
niby oboje znamy angielski, często podróżujemy na własną rękę ale w Tajlandii bedziemy pierwszy raz i marzymy o zupełnym odpoczynku, bez stresów
Jakich stresów? Ja nie pamiętam żadnych stresów. To nie Afganistan, ani Kolumbia, tylko kraj który żyje z turystów i robi co może, żeby ich zadowolić.

Sypiając w normalnych hotelach, wydalibyście na noclegi ok. 1000 zł. Z dojazdem (finnair), 6600 za dwie osoby.
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 15:45   #484
agnieszka25l
Raczkowanie
 
Avatar agnieszka25l
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 30
Dot.: Tajlandia

Rozumiem jeszcze argument że troszkę byśmy zaoszczędzili jadąc do tego hotelu sami na własną rękę-ale przy obliczeniu standardu pokoju który sami wybralismy cena wyniosłaby ok.500zł na osobę a mamy już wliczony transfer z lotniska i na lotnisko w drodze powrotnej (nie watpię że na miejscu jest tańszy). Ale już zwrot "normalne hotele" jest trochę dziwny-nasz hotel jest zupełnie normalny, oczywiscie rozumiem że można wybrać na miejscu o wiele tańszą opcję, w np. niższym standardzie ale chyba wszystko jest kwestią gustu, oczekiwań i planowanej kwoty do wydania. Mam znajomych którzy spędzili w Tajlandii 3 tygodnie za 4500zł od osoby, zwiedzając i śpiąc w tanich hotelach, domkach itp. Ale jak dało się wywnioskować wolimy tym razem wyższy standard i chcemy wygodnie odpocząć. Wg. Twoich obliczeń spąc w tanich miejscach wydalibyśmy łącznie z podróżą z przesiadką ok.4300zł na osobę, w tui płacę 5900zł ale mam fajny hotel wiec dla mnie kalkulacja jest prosta. Lubimy lokalne jedzenie,nie imprezujemy wiec na tym z pewnością sporo zaoszczedzimy w porównaniu do innych turystów, chcemy też na własną rękę zwiedzić BKK-ale nocleg po prostu chcemy mieć atrakcyjny.

W każdym razie jeśli ktoś był w Pattai i może polecić fajne miejsca, wycieczki np. na ładne plaże/ wyspy będę wdzięczna za odp

Edytowane przez agnieszka25l
Czas edycji: 2012-09-03 o 16:00
agnieszka25l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 17:55   #485
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tajlandia

ja na razie tam nie byłam, ale mogę polecić przewodnik Lonely Planet jest tam świetnie wszystko opisane, gdzie jeść, spać, co zwiedzać i podzielone na kategorie według cen/jakości, oprócz tego co zobaczyć, jak dojechać itd Dużo ciekawych wskazówek.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 21:58   #486
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Rozumiem jeszcze argument że troszkę byśmy zaoszczędzili jadąc do tego hotelu sami na własną rękę
Co najmniej 1500 zł.

Cytat:
mamy już wliczony transfer z lotniska i na lotnisko w drodze powrotnej (nie watpię że na miejscu jest tańszy)
Jakieś 30 zł w dwie strony.

Cytat:
Napisane przez agnieszka25l Pokaż wiadomość
Wg. Twoich obliczeń spąc w tanich miejscach wydalibyśmy łącznie z podróżą z przesiadką ok.4300zł na osobę
Powtarzam: 6600 za dwie. I nie mówię o naprawdę tanich miejscach, tylko o takich bez sejfu, minibaru i telefonu. Może nie mają tak efektownego wystroju, ale łóżka są tam tak samo wygodne, łazienki tak samo czyste, a klimatyzacja tak samo chłodzi.

Cytat:
w tui płacę 5900zł ale mam fajny hotel
W największej dziwkarni w całej Azji. Miłej podrózy.
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 23:28   #487
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tajlandia

Rabid - a byłeś na Koh Lipe? bo szukam kogoś kto mi doradzi jak dojechać/dopłynąć najszybciej z Krabi... ale chyba mało osób tam się zapuszcza

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

ja dla porównania tutaj płacę 125 euro za dwie osoby, za 5 nocy, chyba nieźle prawda?
http://www.booking.com/hotel/th/the-...d233b363b003X1
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 23:49   #488
agnieszka25l
Raczkowanie
 
Avatar agnieszka25l
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 30
Dot.: Tajlandia

Rabid: każdy podróżuje tak jak lubi, trochę otwartości- nie dla każdego liczy się tylko wygoda materaca i działająca klima, dla mnie reklaks to też przebywanie w ładnych, czystych i nowych wnętrzach, odpoczynek nad ładnym basenem, wśród ładnego ogrodu-chcę kilka dni odpocząć, poczytać książkę i zrelaksować. Nie każdy ma identyczne poczucie estetyki, niektórym przeszkadza niższy standard, jakość obsługi czy nawet menu w hotelu jeśli wie ze moze pozwolić sobie na więcej bo pracuje na to dużą część roku. Co do dziwkarnii- oczywiscie masz rację, ale za to mamy o wiele bliżej do BKK niż z okolicznych wysp, hotel jest taki jakiego oczekiwaliśmy, a na wyspy mamy super baze wypadową i pewnie będziemy co 2gi dzień tak robic, nie muszę mieć najpiękniejszej plazy pod nosem Dziewczyny na ulicach mi nie przeszkadzają- nie zamierzam kozystac z ich usług, pisałam ze nie jestesmy imprezowiczami na wkacjach więc zycie nocne ograniczymy do BKK i na pewno nie będą to dyskoteki z Lady Gagą.

Edytowane przez agnieszka25l
Czas edycji: 2012-09-03 o 23:50
agnieszka25l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 00:45   #489
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Rabid - a byłeś na Koh Lipe? bo szukam kogoś kto mi doradzi jak dojechać/dopłynąć najszybciej z Krabi... ale chyba mało osób tam się zapuszcza
Nie byłem, ale skądkolwiek dokądkolwiek chciałem dotrzeć, zazwyczaj wyglądało to podobnie. Po prostu idziesz do dowolnego biura podróży w Krabi i pytasz o statek na Ko Lipe. Płacisz, umawiasz się gdzie i o której masz być. Z miejsca zbiórki samochód/bus zabiera wszystkich chętnych do portu, wsiadasz na statek i wysiadasz na Ko Lipe.
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 00:56   #490
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tajlandia

Rabid - OK , Koh Lipe jest troszkę oddalone i dlatego myślałam, że może wiesz jak najszybciej się tam dostać, ale mam juz kilka opcji, choć pewnie też zapytam w biurze tak jak radzisz. Dzięki
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 01:25   #491
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Tajlandia

Ok, nie sprawdziłem dokładnie. Wyspa jest mała, bez portu i rzeczywiśćie dość daleko. Z tego co widzę, bezpośrednio z Krabi się tam nie dostaniesz, ale myślę, że skoro można było kupić w biurze dojazd np. z Ko Phangan na Ko Phi Phi (bus + statek + autobus + autobus + statek), to może będzie się też dało z Krabi na Ko Lipe. Jeżeli nie, będziesz musiała najpierw dostać się na Ko Phi Phi (650 thb) albo Ko Lanta (550 thb) i stamtąd popłynąć promem albo motorówką za ok. 1900-2000 thb. Dobrze, że jedziecie w listopadzie, bo wygląda na to, że poza sezonem łatwiej tam dopłynąć wpław niż statkiem.

Edytowane przez rabid
Czas edycji: 2012-09-04 o 01:30
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 09:53   #492
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tajlandia

jest też tiger line (szybkie łodzie) i chyba płynie przez krabi albo phi phi (musze jeszcze raz sprawdzić) ewentualnie przez koh lante, ale chyba podjedziemy do trangu i tam wsiądziemy na prom... mój lonely planet został mi odesłany z PL więc mam nadzieję znaleźć tam więcej info, ale dzięki za zainteresowanie
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 16:35   #493
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: Tajlandia

Hej , byłam ostatni u lekarza który był 25 razy w Tajlandii ( tak w ogolę jest Azjata)
jak się dowiedział ze lecimy do Azji to wszedł na neta i nam rozpisał plan wycieczki
z najważniejszych info mówił żeby wszystkie wycieczki i hotele rezerwować na miejscu , koniecznie wybrać się w podroż drewnianym pociągiem ( takie tam 6 godzin ale podobno niezapomnianych wrażeń )
no i zalecił szczepienie na wirusowe zapalenie wątroby i dur brzuszny
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 19:16   #494
famasquad
Przyczajenie
 
Avatar famasquad
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Tajlandia

6 TYŚ? za osobę w TUI?
Ja płaciłam z TUI za 2 tygodnie 3100zł
No ale ktoś musi dopłacić do tańszych miejsc
W listopadzie bym się bardzo nie pchała do Thai
A co do Pattaya -to odradzam -to nie jest piękna część tego kraju
Czarter Enter... pożal się Boże!
Jak bym płaciła 6tyś i miała w takich warunkach lecieć to bym się
__________________
zakochana 01.03.2004
zaręczona 16.04.2012


Odchudzam się:
było: 63
jest: 52
będzie: ...
famasquad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 20:29   #495
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tajlandia

Famasquad - czemu odradzasz listopad?

Davidka - rozmawiałam z chłopakiem, który obecnie przebywa na Koh Lancie (jest tam weterynarzem - wolontariuszem) i dokładnie zalecił te same szczepienia.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 13:47   #496
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez famasquad Pokaż wiadomość
6 TYŚ? za osobę w TUI?
Ja płaciłam z TUI za 2 tygodnie 3100zł
No ale ktoś musi dopłacić do tańszych miejsc
W listopadzie bym się bardzo nie pchała do Thai
A co do Pattaya -to odradzam -to nie jest piękna część tego kraju
Czarter Enter... pożal się Boże!
Jak bym płaciła 6tyś i miała w takich warunkach lecieć to bym się
A kiedy płaciłaś za 2 tygodnie 3100 zł ?

Byłam w Tajlandii w listopadzie wielokrotnie i nie widzę powodu aby ten termin odradzać.

Swój pierwszy pobyt spędziłam na wybrzeżu i też się nie zgodzę z Tobą, bo Pattaya to fajne miejsce do wypoczynku.
Oczywiście jednemu bardziej spodoba się miejsce "X" innemu "Y", ale zawsze warto samodzielnie ocenić odwiedzając te miejsca.

Jeżeli ktoś chce podróżować z Polski jednym samolotem, bez przesiadek to musi korzystać z linii czarterowej. Co do wspomnianej ceny 6 tysięcy to standardowa cena w biurach podróży. O promocjach można pomarzyć
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 14:00   #497
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tajlandia

Fasionismypassion - po przeczytaniu wypowiedzi famasquad, aż zaczęłam się zastanawiać co nie tak z tym listopadem, tym bardziej, że w większości osoby i przewodniki jak najbardziej polecają ten termin... ale widzę, że nie ma powodów do obaw
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 18:07   #498
agnieszka25l
Raczkowanie
 
Avatar agnieszka25l
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 30
Dot.: Tajlandia

fashionismypassion: dokładnie, patrzyłam na wiele ofert i ta wcale nie różni się od innych,różnice są niweielkie między hotelami. Czytałam też że listopad jest idealny, zreszą nie miałam w tym roku wakacji więc i tak pojadę w listopadzie bo dłużej już nie wytrzymam. Co do samolotu: oczywiscie czytałam ze mają okropne opóźnienia i dodatkowe międzylądowania- ale kiedy wiesz to z góry można się przygotować i nastawić, już nie raz zdażyło mi się podróżować w bardzo złych warunkach, np. wiosną jechaliśmy z moim chłopakiem kręcić teledysk do hiszpanii autokarem- 36h w autobusie naprawdę to hardcore, na lotnisku mogę się przespać, mam sklep z wodą i jedzeniam Coś za coś
agnieszka25l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 20:48   #499
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Tajlandia

Listopad to najlepszy miesiac -u nas szaro,buro i depresja jesienna a tam piekne slonce, nieziemska kuchnia i cudowni ludzie..
Polecam!!!
bylam tam jakies 10 lat temu i caly czas marze aby tam wrocic...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 09:03   #500
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Fasionismypassion - po przeczytaniu wypowiedzi famasquad, aż zaczęłam się zastanawiać co nie tak z tym listopadem, tym bardziej, że w większości osoby i przewodniki jak najbardziej polecają ten termin... ale widzę, że nie ma powodów do obaw
Listopad jest bardzo dobrym terminem. Ja byłam zazwyczaj do listopada do grudnia i jak dla mnie jest to pora idealna.

Cytat:
Napisane przez agnieszka25l Pokaż wiadomość
fashionismypassion: dokładnie, patrzyłam na wiele ofert i ta wcale nie różni się od innych,różnice są niweielkie między hotelami. Czytałam też że listopad jest idealny, zreszą nie miałam w tym roku wakacji więc i tak pojadę w listopadzie bo dłużej już nie wytrzymam. Co do samolotu: oczywiscie czytałam ze mają okropne opóźnienia i dodatkowe międzylądowania- ale kiedy wiesz to z góry można się przygotować i nastawić, już nie raz zdażyło mi się podróżować w bardzo złych warunkach, np. wiosną jechaliśmy z moim chłopakiem kręcić teledysk do hiszpanii autokarem- 36h w autobusie naprawdę to hardcore, na lotnisku mogę się przespać, mam sklep z wodą i jedzeniam Coś za coś
Kochana masz pieniążki, dysponujesz wolnym czasem jedź i wypoczywaj !

Czartery nie są złe. W tym przypadku ze względu na bliski zasięg, będzie wymagane międzylądowanie. Cała procedura tankowania samolotu, bo po to właśnie jest międzylądowanie trwa max. 1 h, a zazwyczaj krócej, tym bardziej jeśli pasażerowie zostają na pokładzie samolotu.

Czarter jest fajny bo podróżuje się bez przesiadek, bezpośrednio. Co do wygody można polemizować. Dla mnie lot w klasie ekonomicznej jest porównywalny pod względem "wygody".
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 19:19   #501
sonia2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Tajlandia

W Polsce wycofano szczepionke na dur brzuszny, nie spelnia wymogow jakosciowych. Nie dosyc ze pieniadze wydane to w ogole tak jak bysmy nie byli zaszczepienie....
__________________
www.czarodziejka.com
sonia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 21:40   #502
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tajlandia

Sonia - a kiedy wycofali?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 09:21   #503
sonia2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Tajlandia

wycofano 17.09 opublikowano 21.09
http://www.gif.gov.pl/rep/gif/pdf-y/...-09-17-011.pdf
__________________
www.czarodziejka.com
sonia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 13:01   #504
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tajlandia

oo nieźle.... może pozwolą wam się zaszczepić za darmo, bo kasa wydana a nic za to nie masz
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 20:56   #505
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Tajlandia

U mnie jednak nie bedzie Tajlandii w tym roku (bedzie Meksyk), ale dzieki za rady i bawcie sie dobrze juz niedlugo.
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 21:51   #506
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
U mnie jednak nie bedzie Tajlandii w tym roku (bedzie Meksyk), ale dzieki za rady i bawcie sie dobrze juz niedlugo.
Meksyk jedno z moich podróżniczych marzeń Koniecznie zdaj relację po powrocie
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 22:20   #507
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tajlandia

ja w następną środę idę się szczepić, ale co najciekawsze tutaj są jakieś inne odstępy czasowe w szczepieniach na żółtaczkę B... hmmm muszę się jeszcze upewnić
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 14:15   #508
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tajlandia

jestem dziś po pierwszych szczepieniach pani doktor szczególnie polecała szczepienie na żółtaczkę A, a reszta to w zależności od rodzaju spędzanego czasu i miejsc w jakich się przebywa..

Edytowane przez Malgos_12
Czas edycji: 2012-10-01 o 14:19
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 17:56   #509
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tajlandia

dostałam dziś pewną wskazówkę od koleżanki, która była na wakacjach w tajlandii i powiedziała, żeby zaopatrzyć się w kremy z filtrem u siebie, a nie tam na miejscu bo oni mają jakieś inne z jakimiś substancjami, które sprawiają, że nie ma po nich opalenizny dobrze wiedzieć, bo mam zamiar jednak się opalić i wrócić brązowa
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 15:02   #510
sonia2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Tajlandia

dobrze wiedzieć .
Juz nie moge sie doczekac wyjazdu
__________________
www.czarodziejka.com
sonia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-13 11:44:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.