Wymienię Grudniowy wątek prezentowy Fekete - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-10, 20:16   #1
Fekete
Zakorzenienie
 
Avatar Fekete
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Małopolskie/Lubelskie
Wiadomości: 10 138
Przekupka: 135 pkt / 100% pozyt.

Grudniowy wątek prezentowy Fekete


NIEAKTUALNE!!!


Rzeczy mam na dysku google, jest tego dużo i w ten sposób łatwiej przeglądać Rzeczy nadają się na prezent.

KATALOG

Dodatkowo:

1. Nowy film Ziarno prawdy - zafoliowany
2. Nowy film Disco polo - zafoliowany

3. Książka 10 lat emocji - nowa

Co się wydarzyło w ciągu tych dziesięciu lat, że tak gruntownie odmienił się obraz polskiego kina i jego miejsca – nie tylko w kraju? Jak w ogóle możliwa była ta zmiana? Czas opowiedzieć sobie tę niezwykłą historię.



4. Nowa książka Energia kobiet

I kobiety, i mężczyźni potrzebują dziś wsparcia w zrozumieniu dziwnego świata, w którym żyją. Świata, który powoli przestaje być poligonem rywalizacji – w pracy, przestrzeni publicznej, domu – a staje się polem współpracy. W takim świecie liczy się kreatywność, zrozumienie i akceptacja, które płyną ze wspólnej energii mężczyzn i kobiet. Nie marnujmy więc tej energii. Wyzwólmy ją w sobie!

Ta książka ma wspomagać kobiety (a przez to i mężczyzn) w życiu – i tym codziennym, zwykłym, i tym na świeczniku. Ma Cię wspierać, gdy podejmujesz trudne decyzje – np. czy postawić na karierę, czy zostać w domu z trójką dzieci. Bez względu na wybór, którego dokonasz, jej rolą będzie pomóc Ci, byś nie dała się zepchnąć do narożnika.

Genialne rozmowy o życiu, energii kobiet, wyzwaniach, wzlotach i upadkach... Ewa Błaszczyk, Małgorzata Braunek, Maria Czubaszek, Krystyna Janda, Kayah, Aneta Kręglicka, Monika Pyrek i inne.

Całe piękno świata // M. Esposito


Frank, kawaler po czterdziestce, nie wierzył już, że spotka tę jedną jedyną. I pewnego dnia tak się właśnie stało: nagle, w sklepie! Niestety, piękna Tina, matka dwóch dorastających synów, jest wciąż pogrążona w żałobie po mężu. Z pomocą przyjaciół Frank wysyła Tinę, by odpoczęła na dalekiej Bali - najpiękniejszej wyspie świata. Wkrótce sam do niej dołącza i namawia na wspólną podróż w głąb wyspy. Czy jego uwielbienie i magia wspaniałych krajobrazów przezwyciężą przeszłość?


W chmurach // Walter Kirn

Błyskotliwa powieść o współczesnym świecie i ludziach, którzy pod fasadą siły i dystansu do innych kryją rozterki i potrzebę uczuć. Ryan, doradca ds. zwolnień, spędza większość życia w samolotach, latając służbowo po Ameryce. W chmurach zawiera znajomości, które przydają się nie tylko w biznesie. Wkrótce zdobędzie upragniony milion mil, przyznawanych przez firmę wyjątkowym klientom.
Jednak Ryan ma wrażenie, że jest śledzony. Może ktoś chce inwigilować "idealnego pasażera", a może to tajemnicza korporacja, w której ubiega się o pracę? Świetna psychologia, wątek sensacyjny i obraz dzisiejszej cywilizacji zachodu. Na podstawie książki powstał film z udziałem George'a Clooneya.
__________________
wymiana

książki

Edytowane przez Fekete
Czas edycji: 2017-03-16 o 14:58
Fekete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 20:18   #2
Fekete
Zakorzenienie
 
Avatar Fekete
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Małopolskie/Lubelskie
Wiadomości: 10 138
Przekupka: 135 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Grudniowy wątek prezentowy Fekete

Photo Finish Professional Airbrush Cosmetic Makeup System Kit

Zestaw do makijażu - metodą natryskową - dostałam od cioci ze Stanów - jej nie służył, mówiła, że kosztował ok. 100 dolarów, niestety ja nie potrafię się nim obsługiwać - przy zamkniętych oczach nie potrafię równo rozprowadzić produktu. Polecam osobom, które mają kogoś na kim mogłyby wypróbować tę metodę malowania - malowanie się samemu jest naprawdę ciężkie ;/ Laik, taki jak ja, sobie nie poradzi.

Każda buteleczka użyta max. kilka razy.

Wymiana bez polskiej przejściówki - moją potrzebuję do laptopa

tutaj można o nim poczytać: https://www.amazon.com/Professional-...00N9I59CY?th=1 - ja nie posiadam słoiczka ze zdjęcia i oryginalnego opakowania/kosmetyczki
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_0385.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  118,7 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wymiana

książki
Fekete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 20:36   #3
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Grudniowy wątek prezentowy Fekete

Cos u mnie? Przygarnęłabym 2 lub 4 podusie I może jakieś poszewki, śliczne
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152

Edytowane przez Eneajla
Czas edycji: 2016-12-10 o 20:39
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 17:56   #4
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Grudniowy wątek prezentowy Fekete

Znalazłabyś coś za poduchę z ptakami?
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 18:05   #5
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Przekupka: 237 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Grudniowy wątek prezentowy Fekete

znajdziesz coś u mnie na wymianę? podobają mi się poduszki z lat 70. , poduszki w pastelowe kwiaty i z ptakami na drutach
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-13 19:05:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.