Miłośniczki Primark - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-10, 16:32   #631
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: sklep PRIMARK- część II

dzis bylam w primarku kupilam dwie pary kozaczkow super bo nawet sie nie spodziewalam ,ze znajde cos na moje chude lydki zawsze jak cos wkladam to noga wyglada jak w kaloszach a tu taka niespodzianka wszedzie szukalam i znalzlam w primarku , do tego kupilam fajna worko-torbe i teraz mam do was pytanie czy widzialyscie moze te buty w primarku ??jesli sa to w jakiej cenie bo na ebay chca za nie ponad 45 £ az mi sie wierzyc nie chce zeby primark mial takie drogie buty
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 17:18   #632
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: sklep PRIMARK- część II

w primarku pewnie kosztują 20-25f, na pewno nie 45

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Pokaż wiadomość
Witam.

Dziewczyny, od jakiegoś czasu czaję się na taką torebkę (zdjęcie niżej). Przydała by mi się do szkoły, gdzie muszę nosić "ciężary". Wiem, że torebki te są duże i pojemne, ale czy wytrzymałe????

Trochę się boję, że ten materiał mógłby nie wytrzymać..

Jeśli któraś z Was taką posiada, będę wdzięczna o napisanie kilku słów o niej
nosiłam cięzkie rzeczy i w sumie dawała radę chociaż wiadomo, że w miare użytkowania sie niszczy - na pierwszy ogień idą uchwyty, potem torebka sama w sobie się jakby mechaci. Ale spokojnie, trochę na pewno posłuży mi służyła kilka miesięcy
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 17:50   #633
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
dzis bylam w primarku kupilam dwie pary kozaczkow super bo nawet sie nie spodziewalam ,ze znajde cos na moje chude lydki zawsze jak cos wkladam to noga wyglada jak w kaloszach a tu taka niespodzianka wszedzie szukalam i znalzlam w primarku , do tego kupilam fajna worko-torbe i teraz mam do was pytanie czy widzialyscie moze te buty w primarku ??jesli sa to w jakiej cenie bo na ebay chca za nie ponad 45 £ az mi sie wierzyc nie chce zeby primark mial takie drogie buty
Świetne te buty .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 18:21   #634
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez różowiutka Pokaż wiadomość
w primarku pewnie kosztują 20-25f, na pewno nie 45

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------



nosiłam cięzkie rzeczy i w sumie dawała radę chociaż wiadomo, że w miare użytkowania sie niszczy - na pierwszy ogień idą uchwyty, potem torebka sama w sobie się jakby mechaci. Ale spokojnie, trochę na pewno posłuży mi służyła kilka miesięcy

no tez bylam zszokowana jak zobaczylam ta cene na ebay uk ...jutro pojde jeszcze raz do primarka i zobacze czy sa i jesli sa to w jakiej cenie

elizka1987
tez bardzo mi sie podobaja
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 19:29   #635
chupa90
Rozeznanie
 
Avatar chupa90
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 514
Dot.: sklep PRIMARK- część II

A jak z innymi butami w Primarku?
Np ze szpilkami?Czy są stabilne i warto w nie zainwestowac?
chupa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 19:59   #636
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez chupa90 Pokaż wiadomość
A jak z innymi butami w Primarku?
Np ze szpilkami?Czy są stabilne i warto w nie zainwestowac?

szpilek jeszcze nigdy nie kupowalam kupilam dzis fajne kozaczki na srednim obcasie i jutro wracam po kozaczki na wyzszym naprawde mega wygodne postaram sie wstawic jutro fotki ....ale niestety co do szpilek nie doradze

z kozakami mam problem zawsze bo mam bardzo szczuple lydki a duza stope wiec jak biore rozmiar 41 to lydka wyglada jak w kaloszach szukalam wszedzie kozakow az tu udalo mi sie tak trafic
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2009-10-10 o 20:04
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 21:01   #637
Marta88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 110
GG do Marta88
Dot.: sklep PRIMARK- część II

JA mam pytanie co prawda czas balerin minął ale teraz są tanie na allegro a czy może któraś z was je miała czy są dobre wiecie chodzi mi żeby były tak na jeden 2 sezony myślę że na więcej nie będzie choć mogę się mylić ale co o nich sadzicie, jak wyglądają i czy są wygodne??




ps. zdjęcie pożyczone z allegro
Marta88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-10, 22:07   #638
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Znalazlam nowe rzeczy z kolekcji Primarka, ktora ma sie ukazac pod koniec pazdziernika.. a szkoda ze nie w polowie, bo podoba mi się ten sweterek.

1. Kardigan - 15f
2. To co mi się podoba :P - 17f
3. Buty - 19f (chyba niewygodne, bo obcas jakos strasznie z tyłu wystaje)
4. Militarnie - 25 funtow (jakas limitowana edycja)
5. Torebka mala lub kopertowka - 7f
Boze, czemu mnie nie ma w UK

Cytat:
Napisane przez gaga.m Pokaż wiadomość
czy takie paski są jeszcze dostępne w primarku?
jeśli tak, to jakie są kolory i cena?
będę wdzieczna za odpowiedź
jeszcze 2 tyg temu byly, ale na wyprzedazy za 1f, sa jeszcze takie rozowe

Cytat:
Napisane przez Marta88 Pokaż wiadomość
JA mam pytanie co prawda czas balerin minął ale teraz są tanie na allegro a czy może któraś z was je miała czy są dobre wiecie chodzi mi żeby były tak na jeden 2 sezony myślę że na więcej nie będzie choć mogę się mylić ale co o nich sadzicie, jak wyglądają i czy są wygodne??

ps. zdjęcie pożyczone z allegro
baleriny z primarka to raczej na jeden sezon, wygodne moze i sa jak sie chodzi po chodniku, gorzej po kamienistej nawierzchni bo podeszwa jest bardzo cienka... no ale co kto lubi
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 01:29   #639
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
dzis bylam w primarku kupilam dwie pary kozaczkow super bo nawet sie nie spodziewalam ,ze znajde cos na moje chude lydki zawsze jak cos wkladam to noga wyglada jak w kaloszach a tu taka niespodzianka wszedzie szukalam i znalzlam w primarku , do tego kupilam fajna worko-torbe i teraz mam do was pytanie czy widzialyscie moze te buty w primarku ??jesli sa to w jakiej cenie bo na ebay chca za nie ponad 45 £ az mi sie wierzyc nie chce zeby primark mial takie drogie buty
hej, ja mam te buty niedawno tż mi kupil
sa dosc drogie, nie wiem, po ile jest funt teraz, ale na polskie to stowe na pewno kosztuja,
dobrze, ze byla jeszcze 39
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 10:15   #640
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Co do szpilek, to hmm - myślę, że założy od konkretnego modelu. No np mam jedne bardzo wygodne, a drugie już mniej. Także nie ma reguły
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 11:36   #641
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
hej, ja mam te buty niedawno tż mi kupil
sa dosc drogie, nie wiem, po ile jest funt teraz, ale na polskie to stowe na pewno kosztuja,
dobrze, ze byla jeszcze 39
a nue pamietasz ile funtow zaplacil ??? zadowolona jestes bo ja mam taki problem tutaj w uk ,ze niestety wiekszosc butow 41 jest dla mnie za szerokich i stopa mi cala lata
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 11:49   #642
gaga.m
Przyczajenie
 
Avatar gaga.m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 13
Dot.: sklep PRIMARK- część II

madarynka dzieki
qrde, zawsze sie spoznie, jak cos fajnego jest
gaga.m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 18:34   #643
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
a nue pamietasz ile funtow zaplacil ??? zadowolona jestes bo ja mam taki problem tutaj w uk ,ze niestety wiekszosc butow 41 jest dla mnie za szerokich i stopa mi cala lata
probowalam go wczoraj podpytac, powiedzial, ze na pewno nie 45 funtow, niezla przesada, raczej przez pol te kwote
buty sa na niezlej platformie i obcas do tego tez wysoki, ale sam ich widok zapiera mi dech hehe, na razie chodzilam w nich krotko i raczej po w miare prostej, gladkiej powierzchni, bylo ok
mam dosc waska stope, a te buty nawet niezle trzymaja sie nogi
nie wiem, moze trafila mi sie dobra para, wiadomo, ze masa rzeczy z primarka jest zle zrobiona, odszyta itp. wiec dobrze cos wczesniej zmierzyc, acha, z tych szpilek jest chyba jeszcze jasny kolor, bezowy bodajże.
pzdr
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 19:53   #644
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
probowalam go wczoraj podpytac, powiedzial, ze na pewno nie 45 funtow, niezla przesada, raczej przez pol te kwote
buty sa na niezlej platformie i obcas do tego tez wysoki, ale sam ich widok zapiera mi dech hehe, na razie chodzilam w nich krotko i raczej po w miare prostej, gladkiej powierzchni, bylo ok
mam dosc waska stope, a te buty nawet niezle trzymaja sie nogi
nie wiem, moze trafila mi sie dobra para, wiadomo, ze masa rzeczy z primarka jest zle zrobiona, odszyta itp. wiec dobrze cos wczesniej zmierzyc, acha, z tych szpilek jest chyba jeszcze jasny kolor, bezowy bodajże.
pzdr
dziekuje ci serdecznie no wlasnie tez nie wydaje mi sie aby cena byla tak wysoka kurcze ale u mnie w primarku ich nie ma jak mierzylam podobne w inny sklepie to but byl za szeroki i cala stopa mi latala na boki koszmar ciesze sie ,ze jestes zadowolona na[prawde sexi sa
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:25   #645
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Ja sie dzis wkurzylam, bo mialam miec suma sumarum 70 funtow na zakupy a tak tylko 40 funtow mi zostalo :/ no ale moze chociaz jeden sweterek kupie i bielizne Secret Posession/biżu Opia
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:31   #646
Paula-S
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Terra
Wiadomości: 66
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cześć wszystkim

Wybieram się z mężem do Londynu na zwiedzanko, bo tak wyszło, że jeszcze nie mieliśmy okazji tam być. Bardzo chce odwiedzić Primark. Możecie mi powiedzieć, kiedy się tam zaczynają wyprzedaże ? Chcę kupić sporo rzeczy. Czy w grudniu (pierwsza część, połowa) są już przeceny, czy lepiej jechać w styczniu (z tym, że od 12-15 dopiero) ?
THX za poradę !
Paula-S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 14:19   #647
Margolcia13
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia13
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 355
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
dzis bylam w primarku kupilam dwie pary kozaczkow super bo nawet sie nie spodziewalam ,ze znajde cos na moje chude lydki zawsze jak cos wkladam to noga wyglada jak w kaloszach a tu taka niespodzianka wszedzie szukalam i znalzlam w primarku , do tego kupilam fajna worko-torbe i teraz mam do was pytanie czy widzialyscie moze te buty w primarku ??jesli sa to w jakiej cenie bo na ebay chca za nie ponad 45 £ az mi sie wierzyc nie chce zeby primark mial takie drogie buty
nie widzialam tych butow nigdy w primarku
__________________
Margolcia
Margolcia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 14:21   #648
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: sklep PRIMARK- część II

a ja juz za parę dni lecę na tydzieńAle zamiast Primarka pochodze po nextach i d.perkins bo akurat "środkowosezonowa" wyprzedaz
ale do Primarka po bielizne koniecznie
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 14:24   #649
Margolcia13
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia13
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 355
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez Paula-S Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

Wybieram się z mężem do Londynu na zwiedzanko, bo tak wyszło, że jeszcze nie mieliśmy okazji tam być. Bardzo chce odwiedzić Primark. Możecie mi powiedzieć, kiedy się tam zaczynają wyprzedaże ? Chcę kupić sporo rzeczy. Czy w grudniu (pierwsza część, połowa) są już przeceny, czy lepiej jechać w styczniu (z tym, że od 12-15 dopiero) ?
THX za poradę !
przeceny w uk sa fajne w grudniu--okolice swiat i jeszcze fajniejsze w styczniu --poczatek

w primarku o kazdej porze roku znajdziesz dobre ceny ciuchow bez przecen i zawsze jakies wieszaki z ciuchami przecenionymi znajdziesz wiec grudzien czy styczen to na primark dobre miesiace

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Marta88 Pokaż wiadomość
JA mam pytanie co prawda czas balerin minął ale teraz są tanie na allegro a czy może któraś z was je miała czy są dobre wiecie chodzi mi żeby były tak na jeden 2 sezony myślę że na więcej nie będzie choć mogę się mylić ale co o nich sadzicie, jak wyglądają i czy są wygodne??




ps. zdjęcie pożyczone z allegro
mi wypada z nich stopa--wiec wg mnie za plytkie
__________________
Margolcia
Margolcia13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 16:57   #650
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
a ja juz za parę dni lecę na tydzieńAle zamiast Primarka pochodze po nextach i d.perkins bo akurat "środkowosezonowa" wyprzedaz
ale do Primarka po bielizne koniecznie
Oo wyprzedaze sa? Ja juz jutro lece i mam zamiar na Marble Arch w Londynie wysiasc i przejsc sie na Oxford St. (z walizka :/).
Jeszcze tego nie czuje, ze jutro o tej porze bede w Primarku

Sa teraz w Primarkach przeceny swetrow? Albo jakies dżinsy do 10f?
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 18:59   #651
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: sklep PRIMARK- część II

u nas juz sa wyprzedarze ale to raczej takie letnie ciuszki w primarku tez sa jakies promocje ale to jak dziewczyny pisza zawsze tam cos sie kupi z przecen..a ja dzis bylam w primarku i te gladiatorki na obcasie strasznie wysokim byly ale jedna para i to 39 podobno nigdzie ich nie ma tylko w Oxford jakas limitowana serja szkodaaaaaaaaaaa
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 10:42   #652
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: sklep PRIMARK- część II

hejka mam pytanie i bylabym wdzieczna jakbyscie mogly odpowiedziec
kiedy zaczynaja się i kiedy się kończą (!) wyprzedaże zimowe w londynie..
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 22:00   #653
masxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: sklep PRIMARK- część II

jutro Londyn !!!
masxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 22:14   #654
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Kochane, jutro z ranca wsiadam w tramwaj i jade do Primarka.. mozecie mi napisac czy sa jeszcze dostepne te longi ( dlugi rekaw, na all je sprzedaja teraz) z dwoma zipami przy ramionach?
Ogolem czy sa jakies fajne,cieplejsze rzeczy tj z dlugim rekawem?

Buziak
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 07:17   #655
ewcia392
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 560
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Oto moje zdobycze z primarka :
bluzka zielona 2Ł
bluzka w paski 2 Ł
pasek 1 Ł
ewcia392 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 09:26   #656
bysilence
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 142
Dot.: sklep PRIMARK- część II

dziewczyny mam takie pytanie, bo jak byłam w Primarku to były tylko gładkie te torebki, a tereaz znalazłam na all w wężowy wzór jakby, i moje pytanie jest takie czy one są teraz w Primarku, bo za 2 tyg wraca tata TŻ i chciałabym żeby kupił mi taką torebke ale nie chce go też na darmo wysyłać, są one jeszcze u was? W ostateczności wziełabym sobie drugą weekendową ale na zime wolałabym nie z materiału. A może macie zdjęcia jakiś innych dużych które teraz są w Primarku? Załączam zdjęcie tej wężowej Zapożyczyłam z allegro.
__________________


Edytowane przez bysilence
Czas edycji: 2009-10-14 o 12:22
bysilence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 00:02   #657
ruciakks1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 194
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Dziewczyny,
a jak jest z rozmiarami w Primarku?
Są "większe"?
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele..
ruciakks1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 06:38   #658
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez ruciakks1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
a jak jest z rozmiarami w Primarku?
Są "większe"?
są, moge powiedzieć, że nawet wiecej jest rozmiarów 42 i w zwyz niż np. 36
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 10:45   #659
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
a ja juz za parę dni lecę na tydzieńAle zamiast Primarka pochodze po nextach i d.perkins bo akurat "środkowosezonowa" wyprzedaz
ale do Primarka po bielizne koniecznie
W nexcie bylam wczoraj, juz nie ma przecen

Cytat:
Napisane przez bysilence Pokaż wiadomość
dziewczyny mam takie pytanie, bo jak byłam w Primarku to były tylko gładkie te torebki, a tereaz znalazłam na all w wężowy wzór jakby, i moje pytanie jest takie czy one są teraz w Primarku, bo za 2 tyg wraca tata TŻ i chciałabym żeby kupił mi taką torebke ale nie chce go też na darmo wysyłać, są one jeszcze u was? W ostateczności wziełabym sobie drugą weekendową ale na zime wolałabym nie z materiału. A może macie zdjęcia jakiś innych dużych które teraz są w Primarku? Załączam zdjęcie tej wężowej Zapożyczyłam z allegro.
widzialam je , pojedycznce sztuki. czerwone i czarne
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 11:27   #660
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez bysilence Pokaż wiadomość
dziewczyny mam takie pytanie, bo jak byłam w Primarku to były tylko gładkie te torebki, a tereaz znalazłam na all w wężowy wzór jakby, i moje pytanie jest takie czy one są teraz w Primarku, bo za 2 tyg wraca tata TŻ i chciałabym żeby kupił mi taką torebke ale nie chce go też na darmo wysyłać, są one jeszcze u was? W ostateczności wziełabym sobie drugą weekendową ale na zime wolałabym nie z materiału. A może macie zdjęcia jakiś innych dużych które teraz są w Primarku? Załączam zdjęcie tej wężowej Zapożyczyłam z allegro.
Widzialam wczoraj tą torebke, ale jakas taka badziewna, jak wiekszosc niestety. Strasznie plastikowo wygląda. Sa w Primarku te torby XXL, za 6 funtow. Podobala mi sie ona na allegro i chcialam kupic w Primarku, ale jak zobaczylam ze ona jest az taka duza to sie przestraszylam
Sa tez duze panterkowe i w kratke szkocką, ale są materialowe, czyli do bani.
Cytat:
Napisane przez ruciakks1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
a jak jest z rozmiarami w Primarku?
Są "większe"?
Sa rozmiary 16-18 czyli 44-46

No to hop hop, wrocilam Kurde.. nastepnym razem wezme 100 funtow! Niestety za duzo nie mam zdjec z samego Primarka, bo mi fon padl drugiego dnia. Pierwszego bylam na Oxford street, ale byl taki tłok, ze nawet telefonu nie wyciagalam

Swietne byly koszule po 10 funtow, nie moglam sie zdecydowan ktora wziac, fajne dresy.. ehh za malo kasyyyyyyyy!

Sa wyprzedaze, te spodniczki niebieskie z materialu i z zamkami kosztowaly.. 1 funta. Spodnice z fredzlami rowniz 1 funt. Nie bralam bo nie podobaly mi sie, te z zamkami to wielki badziew. Swietne byly spodnice w ogole.. piekne olowoki za 6 funtow jakos i naprawde z dobrego materialu! Ja akurat tego typu nie lubie wiec nie kupilam.
Sukienki: Jak dla mnie to generalnie badziewne. Na wyprzedazy byly takie z dwoma dlugimi zamkami - ale material ohyda.

Fajne byly koszulki męskie (w stylu oldschool), ale nie starczylo mi juz kasy zeby jakas kupic :P egoistycznie podeszlam do zakupow i tylko dla siebie wszystko tym bardziej ze mialam tylko 40 funtow.

Kulki do kąpieli, cienie do oczu (mineralne, sypkie), balsamy do ust po 0,50 f. Paski takie cienkie, ale kolory żarówkowate - 0,5 f. Trampki takie szmaciane - 2 funty.

Co mi sie rzucilo w oczy to to, ze sa fajne, ladne zestawy kosmetykow, tzn np. cienie do oczu w pudelkach, jakies zestawy do maniciure itd. Do 5 funtow kosztowaly.

Noooooooooo i teraz mi sie cos przypomnialo Ze zapomnialam kupic taka malutka skladana szczotke do wlosow! Pamietam ze szlam kolo niej i pomyslalam ze wezme jak wyjde z przymierzalni.. Zapomnialam

No dobra.. idac dalej, wyprzedaze na pidżamkach. Za 3 funty byly pizamki (dlugi rekaw, dlugie spodnie) w małpki. Mialam wziac, ale ze bluzka byla biala to nie wzielam bo wole miec ciemne pizamy. W ogole sliczne pidzamki sa i bardzo tanie. Pieknie zapakowane, juz swiatecznie chyba jakos 5 funtow..
Bielizna w ogole mnie przerazila Pamietam pare lat temu nie bylo takiego wyboru. Niestety nie znalazlam stanikow bezszwowych Kupilam tylko taki zestaw pod t-shirt.
Widzialam tez fajne bandazowe biustonosze, ale nie bylo mojego rozmiaru eh..

Jesli chodzi o swetry: takie zwykle w serek kolo 4 funtow (3.94 - smieszne ceny), ale za krotkie na mnie, wiec nie wzielam. Byly takie grube fajne tuniki swetrowe. Niektore badziewne, ale niektore.. MIODZIO. kolo 13 funtow.

Dzinsy: rozne modele itd. Bootcuty, wide legi, skinny.. kolo 10 funtow.

Buty: Bardzo duzo kozakow, botkow.. az sie dziwie ze nic nie mierzylam bo mam fisia na punkcie butow Dosc drogie, niektore dochodzily do 40 funtow
Nie mniej nic rewelacyjnego. Podobne mozna znalezc w Deichmanie.

Na przecenie z butow byly trampki i sandaly na koturnie w zarowkowatych kolorach - 2 funty, rowniez szpilki lakierowane rozowe i biale - 4 funty. Te rozowe byly baniowe

Kapcie: rewelaccccccccyjne. Zarąbiste byly takie dłuuuugie misiowate, za 4 funty. Niestety kasy mi nie starczylo, wiec nie wzielam

Rajstopy, skarpetki: Na przecenie żarówki (chyba po 0,50 - 1 f), skarpetki tanie, 7-pak - 2funty, takie misiowate byly fajne.

Okrycia wierzchnie: bylo wiele fajnych plaszczy, ale na plaszcze tylko zerknelam przy wejsciu, bo mnie nie interesowaly. Utkwilo mi tylko to ze byly dosc ladne flauszowe. Na przecenie byly takie kurtki wiatrowe chyba - 10 funtow. Oraz takie trencze w kropki z rekawem 3/4.

Bizuteria: W sumie maly wybor w kolczykach. Swietne byly naszyjniki, korale itd. Naprawde super. Bransolety fajne, opaski do wlosow rowniez. Niestety nie mialam juz kasy

Torebki: XXl - 6 funtow.. no i widzialam ten badziew cekinowy z flagą.. masakra! to ma byc torebeczka? LOL
Natomiast byla taka eko z flaga, bardzo fajna! 6 funtow albo 7..
Torebki w panterke i szkocką krate z materialu - badziew za 6-7 funtow jakos. Listonoszki - 7 funtow - fajne
Fajna byla kopertowka z cwiekami, ale jakas duza i bez paska.. Chanelki dosc OK. Na przecenie takie zarowkowate male teorebeczki i kopertowk iz wezowej skorki, ale badziewne.

Bardzo sie zawiodlam na portflelach, bo mialam w zamysle kupno.. no ale albo byly takie wielkie, albo takie saszetki. Bardzo skąpy wybór.

Szaliki, czapki, rekawiczki - bardzo tanie. Szaliki taie wielkie grube w smiesznej cenie ale nie pamietam czy 3 funty (?). Rekawcziki po 1 funcie, dwupaki takie zwykle.. fajne byly takie dlugie, zaluje ze nie wzielam.

Za moment dodam fotki ale sie rozpisalam.
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.