Dziwne odgłosy zza ściany... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-25, 20:42   #1
sandrulka13
Raczkowanie
 
Avatar sandrulka13
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 386

Dziwne odgłosy zza ściany...


Hey Girls
Tak mnie naszło na takie pytanie - zdarza Wam się słyszeć, co się dzieje u sąsiadów? Powiem tak: mieszkam w wynajętym w bloku mieszkaniu w Poznaniu i mam pod sobą... często kłócących się sąsiadów...
Dla nich nie jest ważne, czy jest godzina 15, czy 2 w nocy... Każda pora jest dobra na kłótnię. Przekleństwa lecą co chwilę, czasami nie wiem, czy się śmiać, czy płakać...

Jeden z mocniejszych (wg mnie) textów:
ON: CO TY MI, K**WA W żYCIU DAłAś? TYLKP DU*Y...

Czasem słychać, jak facet czymś rzuca, nie wiadomo, czy reagować, policję wzywać, czy jak...

Też zdarza Wam się słyszeć coś takiego? :|
__________________
Love is like the wind
- I can't see it,
but I can feel it =)

Moje kartki: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8722498
sandrulka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 20:46   #2
Schocolatkee
Raczkowanie
 
Avatar Schocolatkee
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Parczew
Wiadomości: 201
Send a message via Skype™ to Schocolatkee
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

ja mieszkam też w takim jakby 'bloku' , taki drewniany szeregowiec. Też słychać czesto jak sąsiady się kłócą. Kury się sypią jak mało gdzie...
__________________
Too much love will kill You.


Mateusz Ziólko

Schocolatkee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 20:51   #3
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

z takim czymś warto iść na policję, żeby nie zdarzyło się coś gorszego niż przemoc psychiczna
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 20:53   #4
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

Ja też takie rzeczy często słyszę.

-Wypier*alaj, za swoje piłam.

Walenie do drzwi, wchodzenie po drabinie do mieszkania. Normalka.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 20:57   #5
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

Cytat:
Napisane przez sandrulka13 Pokaż wiadomość
Jeden z mocniejszych (wg mnie) textów:
ON: CO TY MI, K**WA W żYCIU DAłAś? TYLKP DU*Y...

Tragedia. Raz mieszkalam pod taka urocza parka, z sasiadami tez sie klocili, on nawet moja matke zwyzywal.

nie wiem czy policja tu cos da, ona pewnie go jeszcze bedzie bronic bo kocha
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 21:13   #6
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

Mój blok jest chyba wymarły.. tu wcale nic nie słychać. Przez 2 lata nie wiedziałam kto mieszka po lewej i po prawej.. masakra. Totalna anonimowość i cisza. Ale jak tak czytam, to chyba jednak dobrze. Moja mama ma nad sobą taką parę, albo się kłócą i lecą wyzwiska albo się "godzą" i też jest wesoło hihih

Edytowane przez DariaKom
Czas edycji: 2008-08-31 o 14:59
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 21:26   #7
black&white
Zadomowienie
 
Avatar black&white
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 647
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

u mnie też slychać, stara kamienica.
najlepsze są bity zza ściany o 3 w nocy, kiedy chcę spać
__________________
One moment on the lips, a lifetime on the hips!

było 90. jest 75. będzie 68.
black&white jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 21:31   #8
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

Kiedyś miałam takich sąsiadów nad sobą. Para, około trzydziestki. Środek nocy a oni się kłócą. Słychać ich na klatce. On sie wyprowadza, zabiera z sobą lodówkę, bo jego ona zbiega za nim (a może za lodówką?). Wracają do mieszkania, po kilku minutach słychać jak się piep****, jęczała jak zarzynana świnia. I tak co kilka dni...
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 22:02   #9
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

Moje łóżko i łóżeczko 3-letniej sąsiadki dzieli cienka ściana ;] niestety to nie dziecko, to potwór, rozpieszczony do granic możliwości, bije wszystkich, wyje całymi nocami - potrafi na złość zacząć jednostajnie wyć dopóki jej powietrze nie zabraknie, przysięgam, potrafi tak bez przerwy 30sekund! A to wszystko jakieś 50-100cm ode mnie przed maturą miałam plany żeby zamordować tego dzieciaka, nie mogłam się uczyć, w dniu matury z polskiego obudziła mnie przed 5 i nie dała już zasnąć. Nawet nagrywałam ją kiedyś na telefon bo nikt mi nie wierzył
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 22:09   #10
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

Cytat:
Napisane przez MacyRose Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam takich sąsiadów nad sobą. Para, około trzydziestki. Środek nocy a oni się kłócą. Słychać ich na klatce. On sie wyprowadza, zabiera z sobą lodówkę, bo jego ona zbiega za nim (a może za lodówką?). Wracają do mieszkania, po kilku minutach słychać jak się piep****, jęczała jak zarzynana świnia. I tak co kilka dni...
no to sympatycznie

zabiera lodówkę
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 22:11   #11
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

u mnie w mieszkaniu pietro wyżej najpierw mieszkała rodzinka 2+3, na okragło się kłócili, własciwie matka na okrągło wrzeszczała i to tak że nie raz i nie dwa zdarzyło się że jej dzieci lądowały na klatce schodowej bo nie mogły tego wytrzymać.. jakiś czas temu małżeństwo się rozleciało i w mieszkaniu został ich syn i... jego kumple nie ma nic gorszego niż mieć za sąsiadów studentów.. impreza za imprezą i to nie ważne czy jest weekend czy srodek tygodnia i trzeba wstać rano... po prostu pochlastać się można.. a czasami to też mnie dochodzą jakieś jęki ale nie mogę zlokalizować skąd.. najczęściej dobiegają do mnie latem kiedy mam okno na noc otwarte więc śmiem przypuszczać że gdzieś na osiedlu jest parka co się lubi kochać przy otwartym oknie.. tak żeby wszyscy słyszeli i "zazdrościli"...
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 22:14   #12
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

Ja muszę wysłuchiwać codzienny maraton disco polo.
Niedługo się wkurzę i pójdę do sąsiadów.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 22:33   #13
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

ja mam porąbanych sąsiadów, młody facet około 20 -25 lat ze swoją dziewczyną uprawiają sex w piwnicy!! piwnica jest na klatce schodowej więc słychać bardzo!!! Ta jego kobieta tak wyje jakby ją zarzynali moja matka raz chciała jej katke na drzwi zawiesić "ruro przestań wyć" no i nie wiem jak tak można w piwnicy odgłosy roznoszą sie po całej klatce a mamy nowy blok bardzo zadbany a tu taka patologia
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 22:46   #14
bonorlz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 146
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

tez mam sąsiadów, którzy kiedyś zrobili sobie imprezę....

o 2 raa wku*wiona za przperoszeniem do granic mozliwosci, leze i probuje zasnac a nagle na caly regulator spiewa do mnie Doda: "WIEC NIE MARTW SIĘĘĘĘĘĘĘ USMIECHNIJ SIĘĘĘĘĘ" Mówię Wam MA SA KRA!

ale i tak najlepsze jak słychać odgłosy z kibelka od sąsiada i pomyslec, ze oni slysza co sie dzieje u nas
__________________
a może to dla mnie ułożysz zestaw?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post8639547
bonorlz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 22:47   #15
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

ja mam przygłuchą sąsiadkę zza ściany, więc najczęściej słyszę telewizor chodzący na maksa, albo ją krzyczącą do telefonu. ale piętro niżej mieszkają tacy, co się ciągle na syna wydzierają, o oceny, teraz, że nie takie studia, że nie ma dziewczyny, kurcze szkoda mi chłopaka.
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 22:52   #16
gigibooom
Raczkowanie
 
Avatar gigibooom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 48
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

u mnie sasiadow najlepiej slychac w kiblu;d i to tych z gory i z dolu. doslownie wszystko nawet jak normalnie mowia a maja otwarte drzwi od toalety;D;D do tego w nocy u siebie w pokoju slysze jak moj sasiad z dolu chrapie a sasiad wyzej rozsciela lozko juz nie mowiac o laniu wody do wanny czy o zalatwianiu swoich potrzeb w wc.
gigibooom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 09:38   #17
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

Cytat:
Napisane przez gigibooom Pokaż wiadomość
u mnie sasiadow najlepiej slychac w kiblu;d i to tych z gory i z dolu. doslownie wszystko nawet jak normalnie mowia a maja otwarte drzwi od toalety;D;D do tego w nocy u siebie w pokoju slysze jak moj sasiad z dolu chrapie a sasiad wyzej rozsciela lozko juz nie mowiac o laniu wody do wanny czy o zalatwianiu swoich potrzeb w wc.
tak ja też słyszę takie rzeczy, jeszcze jakiś czas temu miałam sąsiada który tak przeraźliwie chrapał ze budziłam się w nocy.. no i u mnie jest tak że mój kibelek sąsiaduje z łazienką sąsiadów więc jak ja sobie korzystam to słyszę jak sąsiad się kąpie
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 09:47   #18
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

Ja też tak mam.
Mieszkanie nade mną jest pechowe. Najpierw mieszkał tam alkoholik i zrobił melinę, a teraz mieszka małżeństwo, będzie z 10 lat już, gdzie matka pije. W środku nocy nieraz zaczynają rzucać talerzami, albo włączają głośno muzykę i kłócą się. Często słychać każde jedno słowo. Same przekleństwa w sumie.
Piętro niżej też nie lepiej, albo metal leci, albo matka pijana kłóci się z mężem.
Nie mieszkam w jakiejś najgorszej dzielnicy. Mieszkam w normalnej, są u nas dużo gorsze. Ale po kilku latach ciągłego niewyspania i awantur, czasem nawet zalania mieszkania zakupiłam zatyczki do uszu i śpię w nich.
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 09:59   #19
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

Mielismy taka sasiadke..
Okolo godziny 23 rozbijala mlotkiem mieso na kotlety.. jak ja juz chcialam spac albo sie uczylam.
Chodzila(albo biegala) w szpilkach po domu.
A i pape darla na meza ze caly blok slyszal (albo na syna)
A pozniej szla do niego do pracy i przepraszala
W bloku sciany sa cienkie,slychac rozmowe do gory nawet,jak ktos kichnie ,jak dziecko sasiadow grzechotka rzuci.
A najbardziej slychac w Wc i lazience.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 10:16   #20
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

Mnie w niedziele zawsze budzi gromkie "Aaaaaameeen" a nie raz jak zasypiam to słychać z góry różne kazania i modlitwy
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 10:24   #21
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

kiedyś jak mieszkałam z mężem w bloku to było 4 ostatnie piętro a pod nami dzieciak po***...ny jak jakis psychopata,wył jak idiota niemal non stop i ta matka jego sie wydzierała,a mąż tej baby na żonę,że nie umie uciszyć i uspokoić dzieciaka i tak ...2 lata!!!!
na szczescie sie wyprowadzili....ale ja od męża również,nie nie przez tego bachora

teraz mieszkam spokojnie,choć na górze słyszę perfidne bąki puszczane na maxa w wannie
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 10:25   #22
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

A przypomnialo mi sie ze sasiadka kiedys miala meza pijaka i rzucali w siebie po nocy..kapusta i mrozonym kurczakiem..to na poczatku bylo smieszne.
Ale balagan na klatce juz nie.

Obecnie mieszka z synami i to fajna rodzina(synowie tylko lubia za glosno muzyke puscic(nawet w nocy),to idziemy i ochrzaniamy)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 10:45   #23
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

nade mna mieszka rodzina, dla ktorej chyba dzien bez kłótni i wyzwisk to dzien stracony. niewazne ktora jest godzina i jaki dzien tygodnia, musza sie drzec. ... jedynym plusem jest tego, ze przez to nie ma u nas czegos takiego jak cisza nocna i wiem, ze nikt mi nigdy nie przyjdzie powiedziec zebym sciszyla muzyke
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 11:18   #24
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

Ja mieszkam w bloku od 19 lat, ale nigdy nie zdarzyło mi się usłyszeć żadnej rozmowy, krzyków, pisków sąsiadów. Mamy chyba wyjątkowo grube ściany
Jedyne co pamiętam to, że sąsiadka z góry kupiła sobie pieska, małego jamnika, i strasznie nadawał jak nikogo nie było w domu. Potem go oddała, bo komuś to przeszkadzało i została jej zwrócona uwaga.
No i sąsiedzi, którzy mieszkają nade mną mają jakieś dziwne łóżko, bo bardzo nim szurają przy składaniu i rozkładaniu, ale da się znieść.
A tak nie mam się na co skarżyć.
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 11:19   #25
sandrulka13
Raczkowanie
 
Avatar sandrulka13
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 386
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

Huhuhu, widzę, że macie tez przeboje z sąsiadami...
No cóż Tak to właśnie bywa
W tym bloku, w którym mieszkam w Poznaniu, na samym dole (ja mieszkam na II piętrze) żyje sobie taki chłopak - chyba starszy ode mnie, ale niedużo - fan Lecha Poznań i często zdarza mu się śpiewać różniste utworki związane z tym klubem piłkarskim... Ale cóż to są za fałsze, haha Przez ściany do mnie dochodzą same dziwaczne nieczyste dzięki, a że jestem po szkole muzycznej, jestem na to dość wrażliwa Hehe

Kuzynka mieszka pod takim starszym panem, który albo w nocy słucha jakichś niemieckich hitów typu disco polo, albo ogląda MODĘ NA SUKCES, strasznie sie przy tym ekscytując Czasem jak jestem u niej słyszymy, jak klaszcze i mówi "DOBRZE CI, SALLY, TY STARA PUKWO" albo płacze, bo np. Stephanie spadła z wózka inwalizkiego... Mówię Wam, co za człowiek
__________________
Love is like the wind
- I can't see it,
but I can feel it =)

Moje kartki: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8722498
sandrulka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 11:20   #26
Brookit
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 584
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
teraz mieszkam spokojnie,choć na górze słyszę perfidne bąki puszczane na maxa w wannie
Ja też to słyszałam jak mieszkałam z rodzicami. Tzn odgłosy właśnie puszczania bąków przez sąsiada w wannie. Najgorsze jest to że je słychać nie tylko w łazience ale nawet i u mnie w pokoju (najdalsze prawie pomieszczenie w domu).

Sasiad z reszta genialny potrafil ponad godzine spiewac non stop dwa te same slowa "biała ryba". Co gorsze po tej godzinie i mi po głowie chodziło to spiewanie.

Z kolei w WC słyszałam nieraz głupie pomysły sąsiadki z dołu (ma charakterystyczny głos, który przez ściany i sufity przelatywał jak echo w górach) bylo slychac wszystko co mowila. A latem zwykle w czwartki (do tego zawsze o tej samej porze) wysluchiwalam jak jej mama rozmawia przez telefon i obgaduje pol rodziny. Tak głośno przez telefon gada.

No i mlode malzenstwo, ktore wyszlo raz sie klocic na balkon (latem) wyzywali sie od k... itd. Ale co gorsze obydwoje sie zdradzili i sie kłócili zwalajac wine na to drugie. Ich male dzieci były wtedy w domu.

Przez pewien czas obok za sciana mieszkala prostytutka wraz ze swym psem o imieniu Kruszynka (byl to dog niemiecki). Babka wychodziła "do pracy" na noc a pies zaczynal wyc. A genialna blondi jak sasiedzi szli do niej na skarge mowila ze to moj pies tak wyje po nocach. Moj pies nigdy nie wył (bo nie potrafi wyc) Zreszta dog niemiecki ma mocny glos w przeciwienstwie do malego kundelka, ktorego sasiedzi znali od lat.

No i za dawnych lat. Znam wiekszosc utworow Depeche Mode. Nie z zamilowania do nich ale z zamilowania sasiada do sluchania na full ich muzy.

Pomine fakt innych sasiadow, ktorzy wypuszczali kilkuletnie dziecko na korytarz by sie bawilo. albo jak odkurzali to mlodsze w wózku stawiali przed mieszkanie na ten czas.
Brookit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 11:25   #27
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

W moim bloku też jest kolorowo Do tego całego zoo dokłada się czasem mój kocur, który ma różne jazdy i czasem siedzi pod drzwiami i zawodzi po kociemu. Ale wyobraźcie sobie, że któryś z sąsiadów pewnego dnia włożył do naszej skrzynki na listy karteczkę o treści: "proszę naprawić swoje skrzypiące drzwi" (taki jest zwyczaj moich sąsiadów, że komunikują swoje potrzeby za pomocą karteczek - boją się chyba przyjść i porozmawiać ze sobą). No więc ja wracam do domu i dumam o co chodzi. Oglądam drzwi wejściowe z każdej strony, otwieram, zamykam - za choinkę nic nie skrzypi. Odpuściłam sobie więc. Za jakiś czas otwieram drzwi do łazienki i słyszę delikatne ijjjuuu, iiii...Padłam, bo zdałam sobie sprawę, że komuś przeszkadzają TE drzwi. Nie wiem jak wyczulony trzeba mieć słuch, żeby coś takiego przeszkadzało. Poza wszystkim to my w sumie rzadko bywamy w domu i dość wcześnie kładziemy się spać więc o późnonocnym skrzypieniu nie może być mowy. Ja na miejscu tego kogoś bardziej przyczepiłabym się do drącego japę kota, a nie do skyrzpienia drzwi. Ale co było robić - naoliwiłam dla świętego spokoju.

Za to mój sąsiad z góry kicha baaardzo głośno i do tego "seriami" Jak wpadnie w trans i zacznie kichać już w drodze do domu (słychać go już jakieś 200 m od bloku), to kończy dopiero jak dotrze do tej swojej nory na 3 piętrze. Kicha przez cały czas

Mieliśmy też swego czasu jazdę z sąsiadką zza ściany, która w czasie miłosnych seansów zaczynających się jakoś tak w okolicach 2,3 w nocy i trwających jakieś 1,5 godziny codziennie (a właściwie conocnie), darła się jak poparzona. Masakra co odwalała ta baba Szlag nas wszystkich trafiał, bo za cholerę wyspać się nie dało do pracy (pani owa zajmowała się prowadzeniem domu, nie ma dzieci, więc spokojnie pewnie mogła sobie te swoje nocne ekstazy odespać). Oczywiście nikt z sąsiadów nie poczuwał się, żeby pójść i wygarnąć babie co na wątrobie leży. Woleli wygadywać na nią, lżyć w czasie podblokowych czy naschodowych pogawędek Słyszam nie raz i nie dwa. Zebrałam się w sobie, chlapnęłam jednego głębszego i poszłam na rozmowę ostrzegawczo - uświadamiająco - proszącą. Pani oważ okazała się niestety baaardzo obcesowa i raczej nie nastawiona na kompromis (np. seks tak, o każdej porze - jak już się nie da przed 23 chociaż - ale CISZEJ na wszystkich bobów, CISZEJ !!!). Cóż było robić. W trakcie kolejnego takiego seasnu zadzwoniliśmy na policję. Straszne. Ale skuteczne.

Marzę o mieszkaniu we własnym domu, gdzie do najbliższego sąsiada mam przynajmniej te trzysta metrów...
Swoją drogą mieszkanie w tych wszystkich piętrowych szczurowiskach jest faktycznie upokarzające. Żeby człowiek nie mógł sobie swobodnie skrzpieć dzwiami, kichać czy uprawiać seks tak głośno jak mu to odpowiada, to w sumie porażka.
No, ale cóż...nie jesteśmy sami na świecie.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 11:26   #28
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

Cytat:
Napisane przez Brookit Pokaż wiadomość

Sasiad z reszta genialny potrafil ponad godzine spiewac non stop dwa te same slowa "biała ryba". Co gorsze po tej godzinie i mi po głowie chodziło to spiewanie.
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 11:49   #29
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

ja na szczęście mieszkam w domu i nie mam okazji słuchać dziwnych odgłosów:P
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 11:56   #30
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Dziwne odgłosy zza ściany...

Cytat:
Napisane przez Brookit Pokaż wiadomość
Pomine fakt innych sasiadow, ktorzy wypuszczali kilkuletnie dziecko na korytarz by sie bawilo. albo jak odkurzali to mlodsze w wózku stawiali przed mieszkanie na ten czas.

ci chyba najlepsi, jak komodke co przeszkadza
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.