Zakazy w zwi±zku - ubiór - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz siê trzymaæ tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co ciê interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2017-04-30, 00:35   #31
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomo¶ci: 2 827
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Nie sprecyzowalas, o co ci chodzi (NORMALNE to kwestia gustu), o jak gleboki dekolt itd.
Ja tylko podalam przykladowa sytuacje.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-30, 07:07   #32
ajah
wañka wstañka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 12 467
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Cytat:
Napisane przez Hiiro Poka¿ wiadomo¶æ
Nie sprecyzowalas, o co ci chodzi (NORMALNE to kwestia gustu), o jak gleboki dekolt itd.
Ja tylko podalam przykladowa sytuacje.
G³êboko¶æ dekoltu nie ma znaczenia.
Partnerowi mo¿e siê niepodobac ubranie partnerki mo¿e z ni± o tym rozmawiaæ.
Natomiast zakazywanie czy zakazywanie okre¶lonego ubioru jest chore.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-30, 08:25   #33
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 4 778
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Zna³am tak± dziewczynê która by³a z takim burasem. Mówi³ jej w co ma siê ubieraæ, zakazywa³ malowania siê. Ju¿ wtedy dla mnie to by³o chore i wspó³czu³am jej. Na szczê¶cie dla niej w koñcu siê rozeszli.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-30, 08:36   #34
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 6 036
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Cytat:
Napisane przez Hiiro Poka¿ wiadomo¶æ
Sytuacje tutaj przedstawione sa skrajne, tak samo to zakazywanie, przepoczwarzanie sie itd. ale tak z drugiej strony, troche inna sytuacja: naprawde uwazacie to za dziwne, kiedy mezczyzna nie jest zadowolony, kiedy kobieta zaklada przesadnie gleboki dekolt albo przesadnie krotka spodniczke?
Ja mowie o takim ubiorze, gdzie bardzo latwo mozna bardzo duzo zobaczyc.
Od poczatku widac jak dana osoba sie ubiera. Jak ktos lubi spodniczki z tylkiem na wierzchu czy inne tego typu rzeczy to odrazu widac jakie ma podejscie do pewnych spraw. Jak to komus nie odpowiada to sie z taka osoba nie wiaze.
Przeciez nie jest tak ze ktos nagle wymysli ze bedzie chodzil z tylkiem na wierzchu, gdy wczesniej chodzil z spodnicach za kolano ( mowie tu o doroslych osobach a nie nastolatkach)
Zdanie na temat ubioru mozna wyglaszac. Mysle ze wiele osob mialo tak ze im sie cos u tz nie podobalo. Ale to nie znaczy ze kazalo sie to wyrzucic na smietnik.

Wys³ane z mojego LG-H955 przy u¿yciu Tapatalka

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2017-04-30 o 08:37
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-30, 08:55   #35
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 5 627
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Spotka³am siê z trzema takimi sytuacjami, dwiema z pokolenia rodziców i jedn±, gdzie znajoma mia³a dwóch takich toksyków nastêpuj±cych po sobie. Wszyscy gnêbili swoje partnerki tez na innych polach. Dlaczego sobie pozwala³y, to ju¿ pytanie dlaczego w ogóle kobiety zostaj± ofiarami w przemocowych zwi±zkach.
To mo¿e te¿ dzia³aæ w drug± stronê, choæ pewnie rzedziej. Pan mo¿e wymagaæ, ¿eby jego kobieta by³a zawsze seksowna, zawsze na szpilkach, zawsze w sukience.
W ka¿dym razie sytuacje toksyczne. Dla mnie mój ubiór to strefa osobista, jak kto¶ go nie akceptuje to nie wchodzi w zwi±zek. Mo¿na co¶ zasugerowaæ, jasne, ale nie wymagaæ.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie ma z³ych ro¶lin, s± tylko ¼li ludzie.
jaksy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-30, 09:17   #36
¿urawinka
Zakorzenienie
 
Avatar ¿urawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina u¶miechu i dobrego humoru :-D
Wiadomo¶ci: 9 033
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Mo¿e nie o ubiór chodzi ale w dwóch przypadkach w jednym spotka³am siê z tym ¿e m±¿ ( typowy krzykacz ledwo hamuj±cy siê przy znajomych i wiecznie na "nie" do wszystkiego) zabrania³ ¿onie widywaæ siê ze znajomymi mówi±c" a po co ci to, to same plotkary, a z tamt± te¿ siê nie spotykaj bo siê nie op³aca bo..." i drugi przypadek z cyklu " m±¿ by mi w ¿yciu nie pozwoli³"
Jak by mi mój T¯ zabroni³ ubieraæ siê jak lubiê to bym go wy¶mia³a.
Ale rozumiem ¿e masa cichych myszek i grzecznych dziewczynek tego nie zrobi
To mi przypomina swego czasu jaki¶ g³upkowaty filmik z YT jak kole¶ maca dziewczyny po piersiach i na kilkadziesi±t przypadków tylko od jednej dostaje po ryju Kolejne pokolenie grzecznych dziewczynek którym mo¿na wej¶æ na g³owê, zabroniæ siê normalnie ubieraæ ... to jest przera¿aj±ce ¿e dziewczyny nie potrafi± powiedzieæ "nie"
__________________

¿urawinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-30, 09:17   #37
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta £odzi kot pochodzi :D
Wiadomo¶ci: 16 980
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Mój pierwszy ch³opak taki by³.

Nie maluj siê.
Nie farbuj w³osów.
Nie no¶ spodni, tylko sukienki.

Lubi³ "kobiece" dziewczyny, bez makija¿u i odrostami, które nie chodzi³y do fryzjera.

Przegi±³ po tym jak zacz±³ mi marudziæ bym schud³a (mam problem z cukrem), a sam zabiera³ mnie na kawê i ciasto.
__________________
18 lat z Wiza¿em


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-04-30, 10:54   #38
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 5 627
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Cytat:
Napisane przez ¿urawinka Poka¿ wiadomo¶æ
To mi przypomina swego czasu jaki¶ g³upkowaty filmik z YT jak kole¶ maca dziewczyny po piersiach i na kilkadziesi±t przypadków tylko od jednej dostaje po ryju
Jezu, tak. To Wardêga by³. Nie wiem czy nie usun±³ potem tego filmu.
Edit: a¿ poszuka³am. Kto¶ wrzuci³ na inny kana³, jest pod nazw± Boobsman.
Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie ma z³ych ro¶lin, s± tylko ¼li ludzie.

Edytowane przez jaksy
Czas edycji: 2017-04-30 o 11:00
jaksy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-30, 12:28   #39
Marcelinaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Dok³adnie, widaæ od pocz±tku jak kto¶ siê ubiera i raczej ¿adna dziewczyna bêd±c w zwi±zku nie zaczyna NAGLE pokazywaæ '' za du¿o ''.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Hiiro Poka¿ wiadomo¶æ
Nie sprecyzowalas, o co ci chodzi (NORMALNE to kwestia gustu), o jak gleboki dekolt itd.
Ja tylko podalam przykladowa sytuacje.
Normalne to normalne. Nie wa¿ne jaka d³ugo¶æ, chodzi o to, ¿e nie widaæ spod spódnicy majtek. Mo¿e to byæ spódnica do kolan, a mo¿e byæ do po³owy ud.
G³êboko¶æ dekoltu to inna kwestia bo w zale¿no¶ci od wielko¶ci piersi jedna bluzka na osobie z mniejszymi bêdzie ok, a na drugiej bêdzie '' zbyt du¿y'' chocia¿ to te¿ kwestia gustu.
Jak by³o wcze¶niej wspomniane, widzimy jak kto¶ ubiera siê przed zwi±zkiem, wiêc mo¿na zwi±zaæ siê z osob±, której ubiór nam nie przeszkadza

Zreszt± jak kto¶ jest przewra¿liwiony i w zwyk³ej, krótkiej spódnicy widzi '' ty³ek na wierzchu'' to sorry..

Edytowane przez Marcelinaq
Czas edycji: 2017-04-30 o 12:30
Marcelinaq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-01, 19:44   #40
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 1 614
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Mój m±¿ kilka razy powiedzia³ "tak nie pójdziesz", ale zareagowa³am na to buziakiem i tekstem "nie musisz siê martwiæ, bêdê grzeczna" by³ strasznie zazdrosny jak wychodzi³am wystrojona bez niego. Teraz chyba siê przyzwyczai³ tym bardziej, ¿e ja do pracy ¶migam w sukienkach i szpilkach

edit:

¿eby by³o jasne-nie noszê miniówek za dupê czy cycków na wierzchu, ale przyk³adowo o³ówkow± spódnicê tu¿ przed kolanko i szpile
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, ¿e osi±gniêcie go wymaga czasu. Czas i tak up³ynie".
H. Jackson Brown Jr

Edytowane przez kalija
Czas edycji: 2017-05-01 o 19:46
kalija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-01, 20:13   #41
Madiha
Zadomowienie
 
Avatar Madiha
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 1 133
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Mój by³y za czasów gimnazjalno/licealnych taki by³.

Tyle, ¿e on mi zakazywa³ nosiæ koszulek z zespo³ami metalowymi (wgl. s³uchaæ zespo³ów metalowych... , bo to syf i nie dla kobiet).
Ogólnie toxic, a¿ dzwoni³o. G³upia by³am i m³oda.

Mój obecny T¯, na szczê¶cie nie ma takich inklinacji. Wiadomo, ¿e czasem co¶ zasugeruje, tak samo jak ja jemu, ale to wymiana zdañ, a nie nakazy.
Madiha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-01, 22:15   #42
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomo¶ci: 1 300
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Mój by³y foszy³ siê, jak nosi³am dekolty ("bo ci wszyscy patrz± w biust, faceci z góry widz± i siê gapi±") lub malowa³am usta czy paznokcie na czerwono ("bo to takie dziwkarskie")
U niego wynika³o to z niskiego poczucia warto¶ci i przekonania, ¿e kto¶ mo¿e mu mnie sprz±tn±æ je¶li bêdê zbyt atrakcyjnie wygl±daæ.
triss_k jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-01, 23:07   #43
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 8 301
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Mój t¿ taki by³. Wynika³o to z zazdro¶ci i pewnych naszych problemów. Niekoniecznie uciekanie od takiej osoby to jedyne mo¿liwe wyj¶cie. U nas pomog³y rozmowy, znalezienie przyczyny sk±d taka zazdro¶æ i rozwi±zanie problemu. Od lat ¿yjemy szczê¶liwi i teraz oboje ¶miejemy siê z tego.
Glodomorek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-01, 23:12   #44
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Poka¿ wiadomo¶æ
Mój t¿ taki by³. Wynika³o to z zazdro¶ci i pewnych naszych problemów. Niekoniecznie uciekanie od takiej osoby to jedyne mo¿liwe wyj¶cie. U nas pomog³y rozmowy, znalezienie przyczyny sk±d taka zazdro¶æ i rozwi±zanie problemu. Od lat ¿yjemy szczê¶liwi i teraz oboje ¶miejemy siê z tego.
Mój te¿ by³. Ale nie chcia³ nic robiæ, uwa¿a³, ¿e to ze mn± jest co¶ nie tak, bo chcê za³o¿yæ kolanówki do szortów równie¿ w dzieñ, kiedy nie mieli¶my siê widzieæ. Do tego wiêcej odjazdów na tle zazdro¶ci i nie wytrzyma³am. Teraz ju¿ go nie ma.
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-02, 08:15   #45
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 13 853
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Cytat:
Napisane przez natalia_t Poka¿ wiadomo¶æ
Na szczê¶cie siê nie spotka³am i mam nadziejê, ¿e nie spotkam. Wybija³abym z g³owy zwi±zek z kim¶ takim nawet najbardziej nielubianej dziewczynie.
W normalnych zwi±zkach mê¿czy¼ni raczej s± zadowoleni, kiedy ich kobieta ³adnie wygl±da i czuje siê dobrze sama ze sob±. Tak samo kobieta lubi byæ dumna ze swojego faceta i widzieæ go ³adnie ubranego, a nie siê go wstydziæ.
Bo normalny facet raczej czuje siê dumny gdy jego kobieta wygl±da piêknie. Bylam z kim¶ takim, facet pewny siebie mo¿e niezbyt przystojny, ale nadrabaiaj±cy tym co ma w g³owie i zawsze kiedy gdzie¶ szli¶my by³ dymny ¿e taka babka jak ja idzie obok niego, ¿e jestem z nim, a nie z kims innym.

Cytat:
Napisane przez Gloria100 Poka¿ wiadomo¶æ
Zna³am pani±, która pracowa³a z moj± mam±.
Mia³a takiego mê¿a, który nie pozwala³ jej na u¿ywanie jakiegokolwiek kosmetyku za wyj±tkiem myd³a i szamponu, nie malowa³a siê, mia³a d³u¿sze siwe w³osy, zaczesane do ty³u, zwi±zane w kucyk.
Jej ubrania to szare i br±zowe sukienki, proste worki bez rêkawów za kolano pod które wk³ada³a bia³e bluzki i golfy w zale¿no¶ci od pory roku. Proste p³aszcze bez paska. P³askie buty jak dla starszej babci.
A ona nie by³a stara, mia³a ze 40 lat.
M±¿ by³ od niej kilkana¶cie lat starszy. Lubi³, ¿e ona tak wygl±da bo jak mówi³ czysto i schludnie. Sam jej to szy³ bo by³ krawcem mêskim.
¯yli w zgodzie, ona szanowa³a jego zdanie.
Gdy umar³ to na jego pogrzebie wiêkszo¶æ osób jej nie pozna³a bo wcze¶niej posz³a do fryzjera, obciê³a w³osy na modn± fryzurê, umalowa³a na kasztanowy. U¿y³a te¿ szminki, tuszu do rzês. Ca³kiem inna kobieta, odm³odnia³a o kilkana¶cie lat.
Kobieta sobie odbi³a za wszystkie czasy, tylko t co po drodze... po co? ja siê pytam po co?

Cytat:
Napisane przez Hiiro Poka¿ wiadomo¶æ
Sytuacje tutaj przedstawione sa skrajne, tak samo to zakazywanie, przepoczwarzanie sie itd. ale tak z drugiej strony, troche inna sytuacja: naprawde uwazacie to za dziwne, kiedy mezczyzna nie jest zadowolony, kiedy kobieta zaklada przesadnie gleboki dekolt albo przesadnie krotka spodniczke?
Ja mowie o takim ubiorze, gdzie bardzo latwo mozna bardzo duzo zobaczyc.
A to ju¿ jest kwestia przyzwoito¶ci, ale tej kobiety. Je¶li jej nie przeszkadza, ¿e pochylaj±c siê pokazuje po³owe ty³ka, facet to widzia³ wcze¶niej, to jaki problem? Ona powinna robiæ tak jak jej jest dobrze, a on znale¼æ bardziej odpowiadaj±c± sobie partnerkê.

Na szcze¶cie nie mam nigdzie w¶ród znajomych takich par.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-02, 09:46   #46
Marcelinaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Cytat:
Napisane przez triss_k Poka¿ wiadomo¶æ
Mój by³y foszy³ siê, jak nosi³am dekolty ("bo ci wszyscy patrz± w biust, faceci z góry widz± i siê gapi±") lub malowa³am usta czy paznokcie na czerwono ("bo to takie dziwkarskie")
U niego wynika³o to z niskiego poczucia warto¶ci i przekonania, ¿e kto¶ mo¿e mu mnie sprz±tn±æ je¶li bêdê zbyt atrakcyjnie wygl±daæ.
A w³a¶nie! Czasami s³ysza³am od jaki¶ facetów i równie¿ kobiet, ¿e uwa¿aj± czerwony kolor za dziwkarski, albo ocenianie dziewczyny, której nie znaj± tylko dlatego, ¿e ma co¶ czerwonego od dziwek...
Marcelinaq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-02, 10:46   #47
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 1 120
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

A ja z kolei zna³am jedn± tak± dziewczynê, która w momentem rozpoczêcia zwi±zku narzuci³a na siebie re¿im "jak siê pokazywaæ", ¿eby broñ borze nie prowokowaæ. Tak jak by³a naprawdê atrakcyjn± dziewczyn±, która umia³a siê ubraæ, pomalowaæ, tak od czasu, kiedy zaczê³a siê spotykaæ ze swoim facetem - totalnie szara myszka. Zero makija¿u, ubrania jakie¶ takie bezkszta³tne, "¿eby nie prowokowaæ innych, bo ona ma swojego misia i dla niego chce dobrze wygl±daæ, a nie dla innych". Te¿ najpierw my¶la³am, ¿e to jego sprawka, co¶ jej do g³owy nak³ad³, ale nie, bo nie raz sugerowa³, ¿e mog³aby siê ubraæ po prostu ³adniej.
__________________

Nie jest pró¿no¶ci± znaæ swoje dobre strony, przeciwnie - g³upot± by³oby ich nie doceniaæ.
bonasera jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-02, 14:35   #48
Coco97
Raczkowanie
 
Avatar Coco97
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 400
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Mój facet taki nie jest i nigdy nie pozwoli³abym sobie na co¶ takiego.

Zreszt± uwa¿am, ¿e mê¿czyzna powinien byæ dumny z zadbanej i ³adnie wygl±daj±cej kobiety u boku.Kto¶ kto daje takie 'zakazy' musi mieæ strasznie nisk± samoocenê. Poza tym mniej zadbana kobieta równie dobrze mo¿e kogo¶ poznaæ i zdradziæ, a ta odstawiona olewaæ wszystkich potencjalnych podrywaczy.
Coco97 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-03, 11:29   #49
Marcelinaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Cytat:
Napisane przez Coco97 Poka¿ wiadomo¶æ
Zreszt± uwa¿am, ¿e mê¿czyzna powinien byæ dumny z zadbanej i ³adnie wygl±daj±cej kobiety u boku.
W³a¶nie, najpierw bierze sobie ³adn±, potem robi z niej '' brzydule '' a potem narzeka, ¿e siê zaniedba³a.
Marcelinaq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-03, 13:08   #50
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomo¶ci: 1 300
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Cytat:
Napisane przez Marcelinaq Poka¿ wiadomo¶æ
A w³a¶nie! Czasami s³ysza³am od jaki¶ facetów i równie¿ kobiet, ¿e uwa¿aj± czerwony kolor za dziwkarski, albo ocenianie dziewczyny, której nie znaj± tylko dlatego, ¿e ma co¶ czerwonego od dziwek...

A¿ tak to mo¿e nie...:rolleyes : Tu raczej nie chodzi³o o sam kolor, ale bardziej skojarzenia, jakie czerwone usta/paznokcie wywo³uj±. Przecie¿ to bardzo jasne i czytelne podkre¶lenie kobieco¶ci, bo ja wiem, takiej kobiecej pewno¶ci siebie, do tego zazwyczaj odbierane jako sexy.
triss_k jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-03, 17:21   #51
Marcelinaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Cytat:
Napisane przez triss_k Poka¿ wiadomo¶æ
A¿ tak to mo¿e nie...:rolleyes : Tu raczej nie chodzi³o o sam kolor, ale bardziej skojarzenia, jakie czerwone usta/paznokcie wywo³uj±. Przecie¿ to bardzo jasne i czytelne podkre¶lenie kobieco¶ci, bo ja wiem, takiej kobiecej pewno¶ci siebie, do tego zazwyczaj odbierane jako sexy.
No tak, ale od wygl±dania sexy do ³atki '' dziwki'' trochê daleko.
Marcelinaq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-03, 23:51   #52
gryx82
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 30 807
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Znam takie ma³¿eñstwo - ona nawet we w³asnym ogródku, podczas rodzinnego grilla i upa³u +30 w cieniu, nie mo¿e byæ zbyt "odkryta". Raz nawet wkurzy³a siê tym gadaniem, za³o¿y³a jeansy, golf, kurtkê i czapkê i tak usiad³a w pe³nym s³oñcu (ale wtedy kaza³ jej nie odpiehdalaæ numerów, bo jeszcze kto¶ zauwa¿y i "co ludzie powiedz±...") Pan Moralista tymczasem ma do¶æ lu¼ne podej¶cie do ¶wiêtego sakramentu ma³¿eñstwa i nie przeszkadza³o mu, ¿e gdy jego ¿ona w ci±¿y na tzw. ostatnich nogach, on zrobi³ dziecko jakiej¶ poznanej w pracy pani
gryx82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-04, 11:36   #53
Marcelinaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Cytat:
Napisane przez gryx82 Poka¿ wiadomo¶æ
Znam takie ma³¿eñstwo - ona nawet we w³asnym ogródku, podczas rodzinnego grilla i upa³u +30 w cieniu, nie mo¿e byæ zbyt "odkryta". Raz nawet wkurzy³a siê tym gadaniem, za³o¿y³a jeansy, golf, kurtkê i czapkê i tak usiad³a w pe³nym s³oñcu (ale wtedy kaza³ jej nie odpiehdalaæ numerów, bo jeszcze kto¶ zauwa¿y i "co ludzie powiedz±...") Pan Moralista tymczasem ma do¶æ lu¼ne podej¶cie do ¶wiêtego sakramentu ma³¿eñstwa i nie przeszkadza³o mu, ¿e gdy jego ¿ona w ci±¿y na tzw. ostatnich nogach, on zrobi³ dziecko jakiej¶ poznanej w pracy pani
Zazwyczaj jak kto¶ jest tak zazdrosny to sam ma co¶ na sumieniu
Marcelinaq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-04, 15:51   #54
mariamalaria
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 4 900
Dot.: Zakazy w zwi±zku - ubiór

Cytat:
Napisane przez Hiiro Poka¿ wiadomo¶æ
Sytuacje tutaj przedstawione sa skrajne, tak samo to zakazywanie, przepoczwarzanie sie itd. ale tak z drugiej strony, troche inna sytuacja: naprawde uwazacie to za dziwne, kiedy mezczyzna nie jest zadowolony, kiedy kobieta zaklada przesadnie gleboki dekolt albo przesadnie krotka spodniczke?
Ja mowie o takim ubiorze, gdzie bardzo latwo mozna bardzo duzo zobaczyc.
Co innego nie byæ zadowolonym, ka¿dy ma prawo wyraziæ swe zdanie, a co innego, gdy mê¿czyzna uwa¿a, ¿e ma prawo wydawaæ kobiecie zakazy.
Ja mojego na przyk³ad pytam o zdanie, jak gdzie¶ wychodzimy, a mam problemy decyzyjne, co na siebie w³o¿yæ. Ale nie wyobra¿am sobie " w tym ci nie wolno, przebierz siê ".
mariamalaria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Forum plotkowe


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-05-04 16:51:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.