Wesele brata - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-04, 12:53   #1
papierowydinozaur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 3
Unhappy

Wesele brata


Zbliża się ślub mojego brata, jedynej osoby w rodzinie, z którą utrzymuję kontakt. Otrzymałam zaproszenie, jednak później zadzwonił brat i opowiedział mi o sytuacji, która w związku z tym wyniknęła. Gdzieś wyciekło, że również zostałam zaproszona, na co rodzina zareagowała fochem i zapowiedziała, że skoro tak, to nie zjawi się na weselu. Nie jest to kilka osób, ale praktycznie wszyscy z jego strony.

Oboje nie wiemy co z tym zrobić. Bratu jest głupio, bardzo chciałby, żebym zjawiła się na uroczystości (inna sprawa, że pewnie z obecności np. rodziców też by się cieszył), ale z drugiej strony kilkadziesiąt gości panny młodej, a tylko kilku od niego? W grę wchodzi też kwestia świadka - jest to kuzyn, który jasno zakomunikował, że albo ja albo oni. Sama nie wiem, czy dać za wygraną i powiedzieć, że nie idę. Boli mnie to bo o ile do wybryków rodzinki jestem teoretycznie przyzwyczajona, to zależy mi na tym, żeby towarzyszyć bratu w takim dniu.
papierowydinozaur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 13:20   #2
Foollow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 72
Dot.: Wesele brata

Ciężko coś poradzić. Raczej to nie jest normalna sytuacja. Rozumiem, że można mieć złe relacje, ale to nie jest grill, tylko ślub i wypadałoby zachować klasę i po prostu przyjść.
Nie wiemy skąd wynika wasz konflikt rodzinny, czy zrobiłaś coś złego etc.
Foollow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 13:21   #3
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Wesele brata

Cytat:
Napisane przez papierowydinozaur Pokaż wiadomość
Zbliża się ślub mojego brata, jedynej osoby w rodzinie, z którą utrzymuję kontakt. Otrzymałam zaproszenie, jednak później zadzwonił brat i opowiedział mi o sytuacji, która w związku z tym wyniknęła. Gdzieś wyciekło, że również zostałam zaproszona, na co rodzina zareagowała fochem i zapowiedziała, że skoro tak, to nie zjawi się na weselu. Nie jest to kilka osób, ale praktycznie wszyscy z jego strony.

Oboje nie wiemy co z tym zrobić. Bratu jest głupio, bardzo chciałby, żebym zjawiła się na uroczystości (inna sprawa, że pewnie z obecności np. rodziców też by się cieszył), ale z drugiej strony kilkadziesiąt gości panny młodej, a tylko kilku od niego? W grę wchodzi też kwestia świadka - jest to kuzyn, który jasno zakomunikował, że albo ja albo oni. Sama nie wiem, czy dać za wygraną i powiedzieć, że nie idę. Boli mnie to bo o ile do wybryków rodzinki jestem teoretycznie przyzwyczajona, to zależy mi na tym, żeby towarzyszyć bratu w takim dniu.
Dlaczego rodzina jest na Ciebie taka cięta?
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 13:25   #4
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Wesele brata

To jest dzień, w którym najbardziej liczy się brat, dlatego ważne jest to, na czyjej obecności najbardziej mu zależy.

Nie uważam, że to ty powinnaś decydować, co w tej sytuacji zrobić. Rozumiem, ze bratu może być jednak głupio powiedzieć którejś ze stron, żeby w takim razie nie przychodziła.

Zależy też, jaki jest powód konfliktu. Jeśli to jakaś głupota i widzimisię rodziny, to na miejscu brata pomyślałabym, żeby się wypchali, skoro z takiego powodu nie chcą przyjść. Ale znowu, to też zależy od spojrzenia brata.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 13:44   #5
Pia_Gizela
Raczkowanie
 
Avatar Pia_Gizela
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 402
Dot.: Wesele brata

Skoro wszyscy stawiają sprawę na ostrzu noża to musi być jakaś przyczyna większa, niż widzimisię ciotki Danki.
Pia_Gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 13:48   #6
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Wesele brata

Tez mi sie wydaje ze to jakas grubsza sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 13:51   #7
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Wesele brata

Cytat:
Napisane przez Pia_Gizela Pokaż wiadomość
Skoro wszyscy stawiają sprawę na ostrzu noża to musi być jakaś przyczyna większa, niż widzimisię ciotki Danki.
To zależy, bywają takie rodzinki, które mogłyby się obrazić o to, ze autorka ich wcześniej nie zaprosiła na swoj ślub, nie pojawiła się na czyimś, czy coś o podobnej powadze sytuacji. Wtedy na miejscu brata bym sobie olała te pretensje.

Jednak owszem, może to być jakaś gruba sprawa, wtedy w pełni rozumiem dylemat brata.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-04, 14:01   #8
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Wesele brata

Też się zastanawiam o co poszło, skoro rodzinka odwala taki cyrk
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 14:03   #9
papierowydinozaur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele brata

W telegraficznym skrócie: wyrwałam się z Polski C, w zasadzie jako jedyna zdecydowałam się na rozpoczęcie studiów, co oczywiście spotkało się z ostrą krytyką, bo jak to: nie pomożesz nam na roli?. Mieszkam w sporym mieście, nie wykonuję fizycznej pracy. Czarę goryczy przelewa fakt, że jestem osobą homoseksualną, z czym nigdy specjalnie się nie kryłam.

Na żadnych ślubach się do tej pory nie pojawiałam bo i nie byłam na nie zapraszana. Ale brat jest w miarę ogarniętym człowiekiem, na pewno ma więcej oleju w głowie niż ten cały zaścianek (w sensie, że nie jest ze mną na wojennej ścieżce bo jako jedyny potrafi zrozumieć, że ktoś może mieć inne plany życiowe niż oranie ziemi), z drugiej mańki jednak rozumiem, że może mieć obawy, bo primo: ojciec jest sołtysem na tym marnym zadupiu, secundo: nadal funkcjonuje tam mit "co powiedzą ludzie?"

Edytowane przez papierowydinozaur
Czas edycji: 2018-07-04 o 14:08
papierowydinozaur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 14:10   #10
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Wesele brata

Cytat:
Napisane przez papierowydinozaur Pokaż wiadomość
W telegraficznym skrócie: wyrwałam się z Polski C, w zasadzie jako jedyna zdecydowałam się na rozpoczęcie studiów, co oczywiście spotkało się z ostrą krytyką, bo jak to: nie pomożesz nam na roli?. Mieszkam w sporym mieście, nie wykonuję fizycznej pracy. Czarę goryczy przelewa fakt, że jestem osobą homoseksualną, z czym nigdy specjalnie się nie kryłam.

Na żadnych ślubach się do tej pory nie pojawiałam bo i nie byłam na nie zapraszana. Ale brat jest w miarę ogarniętym człowiekiem, na pewno ma więcej oleju w głowie niż ten cały zaścianek (w sensie, że nie jest ze mną na wojennej ścieżce bo jako jedyny potrafi zrozumieć, że ktoś może mieć inne plany życiowe niż oranie ziemi), z drugiej mańki jednak rozumiem, że może mieć obawy, bo primo: ojciec jest sołtysem na tym marnym zadupiu, secundo: nadal funkcjonuje tam mit "co powiedzą ludzie?"
To teraz wszystko jasne.
Moim zdaniem powinnaś porozmawiać o tym z bratem i przegadać z nim ten temat. To on powinien podjąć decyzję, co prawda ciężką decyzję. A Ty ją uszanować. Co prawda na weselu rodzina powinna pokazać poziom i schować te swoją urazę głębokow w kieszeń, ale ludzie są niestety różni i tego nie przeskoczysz.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 14:43   #11
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Wesele brata

Pewnie wizaz nie pochwali ale ja bym to zrobila tak: rodzinie powiedziec ze jednak nie bedziesz. Przyjechac tylko na msze. Na weselu i tak sie nie bedziesz dobrze bawic w tym towarzystwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-04, 14:51   #12
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Wesele brata

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Pewnie wizaz nie pochwali ale ja bym to zrobila tak: rodzinie powiedziec ze jednak nie bedziesz. Przyjechac tylko na msze. Na weselu i tak sie nie bedziesz dobrze bawic w tym towarzystwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to jej brat i jeśli ona chce być na jego weselu to ma prawo,a on powinien pogadać z rodziną, że mają zająć się sobą i dać dziewczynie spokój. Nie można zamiatać sprawy od dywan
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 14:55   #13
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Wesele brata

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8461124 6]Ale to jej brat i jeśli ona chce być na jego weselu to ma prawo,a on powinien pogadać z rodziną, że mają zająć się sobą i dać dziewczynie spokój. Nie można zamiatać sprawy od dywan[/QUOTE]Jasne, lepiej w ramach walki z wiatrakami urzadzic wielkie rodzinne pranie brudow na oby jedynym slubie w zyciu. Za to brat napewno podziekuje obu strona ko fliktu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 15:00   #14
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Wesele brata

Ja na miejscu brata jeśli chciałabym, żeby dziewczyna była na moim ślubie, to bym powiedziała rodzince, że ona będzie i jeśli faktycznie jest to dla nich powód, żeby nie przyjść na mój ślub, no to sorry - to mój ślub i ja ustalam listę gości.

Nie robiłabym jakichś postępów, że powiem rodzince, że jej nie będzie, a jednak ją zaproszę - zrobi się nieprzyjemna atmosfera na ślubie i weselu, po co to komu.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 15:39   #15
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Wesele brata

Powinnaś iść. Nie dajcie się szantażować. Dziś wesele, a jutro wymyślą coś innego. Chora rodzinka i tyle. Że w obecnych czasach ludzie nadal są tak ograniczeni. Nie muszą akceptować i cieszyć się z Twojej orientacji, ale to przechodzi wszelkie pojęcie.
Oni nie przyjdą, bo Ty będziesz? Co to w ogóle za akcje. Jeden wielki absurd.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 15:47   #16
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Wesele brata

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ja na miejscu brata jeśli chciałabym, żeby dziewczyna była na moim ślubie, to bym powiedziała rodzince, że ona będzie i jeśli faktycznie jest to dla nich powód, żeby nie przyjść na mój ślub, no to sorry - to mój ślub i ja ustalam listę gości.

Nie robiłabym jakichś postępów, że powiem rodzince, że jej nie będzie, a jednak ją zaproszę - zrobi się nieprzyjemna atmosfera na ślubie i weselu, po co to komu.
W wizazowym swiecie takie radykalne rozwiazania sa jak widac idealne; ale w realnym nie znam nikogo kto nie poszedlby na kompromis i bez problemu przyjal ze 99% rodziny nie bedzie. Ok, Ci ludzie sa skloceni z autorka; ale z synem skoro ich zaprosil wciaz maja relacje normalne, a jemu jak widac na nich zalezy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 15:51   #17
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Wesele brata

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
W wizazowym swiecie takie radykalne rozwiazania sa jak widac idealne; ale w realnym nie znam nikogo kto nie poszedlby na kompromis i bez problemu przyjal ze 99% rodziny nie bedzie. Ok, Ci ludzie sa skloceni z autorka; ale z synem skoro ich zaprosil wciaz maja relacje normalne, a jemu jak widac na nich zalezy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Autorka ma prawo być na weselu własnego brata i w jego obowiązkiem jest tak rozwiązać tę kwestię aby każdy chętny mógł na tym weselu być. Rodzinka może w jeden dzień zamilczeć i zachować swoje złośliwości dla siebie, aby nie robić przykrości bratu autorki i aby mógł on spędzić najważniejszy dzień w życiu z wszystkimi osobami z którymi chce go spedzić
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 15:57   #18
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Wesele brata

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Powinnaś iść. Nie dajcie się szantażować.
Tak jest. Iść, niech oni nie przychodzą. Brat na pewno będzie miał fajne wspomnienia z wesela, na którym nie było prawie nikogo z jego rodziny. Wspaniała rada.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 15:58   #19
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Wesele brata

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8461124 6]Ale to jej brat i jeśli ona chce być na jego weselu to ma prawo,a on powinien pogadać z rodziną, że mają zająć się sobą i dać dziewczynie spokój. Nie można zamiatać sprawy od dywan[/QUOTE]

dokladnie tak. wsioki chca spalic autorke na stosie bo jest homo.

nie ma na to zgody. jeszcze szantazuja syna.
wstretne.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-04, 15:59   #20
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Wesele brata

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Tak jest. Iść, niech oni nie przychodzą. Brat na pewno będzie miał fajne wspomnienia z wesela, na którym nie było prawie nikogo z jego rodziny. Wspaniała rada.
A autorka nie jest jego rodziną? On ma tak załatwić sprawę aby wszyscy co chcą i kogo on chce na weselu, mogli być na nim obecni. A reszta rodzinki niech schowa na ten jeden dzień swoje durne komentarze do kieszeni, dla dobra wszystkich, a w szczególności pana młodego.
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 16:03   #21
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Wesele brata

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Tak jest. Iść, niech oni nie przychodzą. Brat na pewno będzie miał fajne wspomnienia z wesela, na którym nie było prawie nikogo z jego rodziny. Wspaniała rada.
A jej może nie być? Ona rodziną nie jest? To rodzinka zachowuje się jak banda wariatów. Nie myślą o szczęściu tego chłopaka, a o swoich uprzedzeniach.
Jakby moja rodzina miała olać mój ślub, bo nie podoba im się jeden z moich gości to droga wolna. Widać nie jestem dla nich ważną osobą.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 16:05   #22
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Wesele brata

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
A jej może nie być? Ona rodziną nie jest? To rodzinka zachowuje się jak banda wariatów. Nie myślą o szczęściu tego chłopaka, a o swoich uprzedzeniach.
Jakby moja rodzina miała olać mój ślub, bo nie podoba im się jeden z moich gości to droga wolna. Widać nie jestem dla nich ważną osobą.


Szczęście brata autorki powinno być dla nich najważniejsze
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 16:10   #23
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Wesele brata

ja bym nie pojechala na ten slub
nie chcialabym zobaczyc tych wszytskich mord
powiedzialabym bym bratu ze dziekuje za zaproszenie bardzo chcialabym byc ale rozumiem ze obecnosc rodzicow jest wazniejsza i nie chcialabym popsuc mu jego dnia moim konfliktem z reszta rodziny
bo wyobrazam sobie ze musi mu byc ciezko jesli ma dobry kontakt z rodzicami
widac ze chcial dobrze ,zaprosil cie i teraz jest mu napewno trudno to wszystko pogodzic
podejrzewam tez ze skoro do ciebie zadzwonil to pewnie ma cicha nadzieje ze sie zniechecisz i nie przyjdziesz mimo ze mowi cos innego
wkazdym razie ja bym nie poszla na wesele na slub moglabym pojsc chociaz nie lubie ani wesel ani slubow(strasznie mnie nudza takie imprezy)
no ale decyzjanalezy przedewszystkim do ciebie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 16:10   #24
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Wesele brata

Skoro brat ma dobre relacje z rodziną to można wywnioskować, że pozostał "na roli" w Polsce C i stawianie sprawy na zasadzie, że albo siostra albo rodzina jest nierozsadne. Przynajmniej z jego punktu widzenia. Autorka przyjedzie na mszę i wesele i potem dojedzie, a on zostanie wśród rodziny, która mu przy najmniejszej okazji nie raz wypomni wesele. Dla spokojnego życia brata i wesela bez wojny ja bym nie jechała.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 16:11   #25
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Wesele brata

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
A jej może nie być? Ona rodziną nie jest? To rodzinka zachowuje się jak banda wariatów. Nie myślą o szczęściu tego chłopaka, a o swoich uprzedzeniach.
Jakby moja rodzina miała olać mój ślub, bo nie podoba im się jeden z moich gości to droga wolna. Widać nie jestem dla nich ważną osobą.
Jedna siostra vs kilkunasto/kilkudziesięcioosobowa rodzina.
Rzeczywiście, trudny wybór dla brata.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 16:12   #26
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Wesele brata

Jak dla mnie to niech powie reszcie rodziny, że dla jego dobra niech się w ten jeden dzień ogarną i zachowają swoje komentarze dla siebie. To by było najlepsze rozwiązanie

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8461315 6]Jak dla mnie to niech powie reszcie rodziny, że dla jego dobra niech się w ten jeden dzień ogarną i zachowają swoje komentarze dla siebie. To by było najlepsze rozwiązanie[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Jedna siostra vs kilkunasto/kilkudziesięcioosobowa rodzina.
Rzeczywiście, trudny wybór dla brata.

Rodzina może na jeden dzień schować swoje urazy do kieszeni
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 16:16   #27
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Wesele brata

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8461315 6]
Rodzina może na jeden dzień schować swoje urazy do kieszeni[/QUOTE]

Przecież rodzina niczego nie schowa.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 16:17   #28
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Wesele brata

Kuzynowi tez przeszkadza, że studiujesz czy tylko chodzi o orientację? Dziwne to wszystko.
Poza tym skoro mit: co ludzie powiedzo dalej jest u Was aktywny, to i tak przyjdą na wesele, bo co ludzie powiedzo. Tak to widzę.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 16:18   #29
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Wesele brata

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8461267 1]Autorka ma prawo być na weselu własnego brata i w jego obowiązkiem jest tak rozwiązać tę kwestię aby każdy chętny mógł na tym weselu być. Rodzinka może w jeden dzień zamilczeć i zachować swoje złośliwości dla siebie, aby nie robić przykrości bratu autorki i aby mógł on spędzić najważniejszy dzień w życiu z wszystkimi osobami z którymi chce go spedzić[/QUOTE]dla mnie to brzmi jak jakiś zart.
to jest ślub brata i jej wybranki i to ich komfort, dzień jest najwazniejszy. i to oni powinni zdecydować co dalej.
nie mają żadnego ob owiazku działania kogokolwiek i zbawienia się w mediatora czy poprawiania relacji w skróconej rodzinie.



Na własnym ślubie czuć się jak na tykajacek bombie - cudowny pomysł.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 16:21   #30
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Wesele brata

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
dla mnie to brzmi jak jakiś zart.
to jest ślub brata i jej wybranki i to ich komfort, dzień jest najwazniejszy. i to oni powinni zdecydować co dalej.
nie mają żadnego ob owiazku działania kogokolwiek i zbawienia się w mediatora czy poprawiania relacji w skróconej rodzinie.



Na własnym ślubie czuć się jak na tykajacek bombie - cudowny pomysł.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
No ale skoro brat chce aby siostra była na jego weselu to co? Nie no, lepiej ulegać rodzince A siostrę mieć w tyłku

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Przecież rodzina niczego nie schowa.
Jak się postawi sprawę na ostrzu noża to schowa
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-07 12:58:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.