Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-28, 07:37   #4921
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

snow ja myślę jeszcze nad zakupem tuszu, który będzie mial ładny brązowy kolor. Od dawna mi się taki marzy. A teraz jak mam blond włosy to tymbardziej ciemna czerń rzęs wydaje mi się nietwarzowa
Chyba gayenka mi kiedyś pisała, że tusze Burżujka mają ładne brązy, choć same nie są rewelacyjne, ale może spróbuję.

snow mam nadzieję jeszcze, że ze zdrówkiem będzie coraz lepiej

Ja miałam wczoraj wieczór straszny ból w okolicach przepony i całe żebra mnie bolały jak po robieniu brzuszków. A to podobno jest na tle nerwowym, bo mój tata ma identyczne objawy Te stresy mnie kiedyś wykończą.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 07:44   #4922
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

gayenko czy ja wiem, czy to sprawa czyszczenia szczoteczki? Owszem, ze dwa razy ją oczyściłam, zawsze usuwałam nadmiar tuszu i grudki w brzegu opakowania, ale on od początku jest dość gęsty i po prostu gęstnieje coraz bardziej Jak już się zrobił mocno średni, ot używałam go 1-2 razy w tygodniu, a przez pozostałe dni sobie odpoczywał i wtedy było jeszcze znośnie
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 07:50   #4923
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

mam wielka bolaca gule na brodzie policzki mam juz bajkowe ale broda - strach sie bac

dzisiaj ide po teleskopa i bede sie wspomagac nim i jezem w walce z moimi niesfornymi rzesami. dawno nie mialam takiej tuszowej depresji
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 07:56   #4924
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Madziu lepiej kochana, dziękuję za troskę

Może jednak warto kupić jakieś bardziej natłuszczające masełko na teraz, a potem zużywać lżejsza balsamy? Ja zawsze z początkiem okresu grzewczego cierpiałam na straszne przesuszenia, ale teraz zadbałam o skórę już wczesniej i póki co się trzyma dobrze
Mnie takie lekkie balsamy, zwłaszcza w dużą ilością parrafinum liquidum, bardziej szkodziły niż pomagały, jak miałam taką napiętą i suchą skórę.
Na razie się wstrzymuję, mam jeszcze 2 natłuszczające kremy Palmer's więc stosuje je miejscowo na nogi (gdzie skóra jest najbardziej napięta).
Ale jak powykańczam to co mam to na pewno zaopatrzę się w jakieś tłuste masełka (już się nie mogę doczekać !

Zabrałam się za miniaturkę kremu do rąk Nuxe Reve de Miel, boski Chyba przy następnym zamówieniu aptecznym dorzucę go do zamówienia
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 08:02   #4925
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
mam wielka bolaca gule na brodzie policzki mam juz bajkowe ale broda - strach sie bac

dzisiaj ide po teleskopa i bede sie wspomagac nim i jezem w walce z moimi niesfornymi rzesami. dawno nie mialam takiej tuszowej depresji
Oj ziz, na pewno gule też niedługo znikną

Ja mam różową depresję - chcicałabym nowy róż, ale poczekam chyba z tym do grudniowej premii

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Zabrałam się za miniaturkę kremu do rąk Nuxe Reve de Miel, boski Chyba przy następnym zamówieniu aptecznym dorzucę go do zamówienia
Ja go uwielbiam, to mój KWC! Mam całą tubkę Avene, ale zastanawiam się, czy Avenki nie oddać tacie, a sobie kupię Nuxe... Albo zużyję oba
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 08:04   #4926
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Ja niedługo jadę do dziekanatu. Właśnie zrobiłam przelewy za studia i za legitymację..w ciągu minuty 1000zł i to dopiero 1 rata



Krem do rąk nuxe też miałam, całkiem fajny był, ale KWC jest Kermuren 10% (z mocznikiem). jest w aptece za 16zł.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 08:29   #4927
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Bry

Zbieram typy na tuszowe hity
Który najlepiej pogrubia i wydłuża ?
Nie wiem na co polować ...


Snow
Dużo zdrówka życzę

A krem Revel de Miel próbowałam od Gayenki i baaardzo mi się podobał.
Chyba go sobie niebawem kupię
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 08:34   #4928
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Vibeska,
mi teleskop wydłuża i pogrubia. No i podnosi rzęsy. Kilka razy miałam syt, ze stoje se w sklepie i słysze "patrz jakie rzesy!!!". a kolezanki sie pytaja czy uzywam zalotki.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 08:52   #4929
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
jedynie VECB Maybelline potrafi ładnie mi rzęski pogrubić nie mniej jednak chcialabym coś nowego kupić czego jeszcze nie miałam I kompletnie nie wiem na co się zdecyować.
Na pewno nie wezmę nic z Rimmela, bo ich tusze mi nie służą; Astorem się rozczarowałam przez ten tusz w srebrnym opakowaniu....a i nie chcę tuszu z gumową szczotką, jakoś już mi się przejadły, wolę klasyczną szczotę No i co tu wybrać
To moż ekup na all. ten nowy Colossal Maybelline? Albo L'oreala Collagene cośtam? Ja poczekam na nowego MF False Lash Effect

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Koleżanka mi ostatnio mówiła, że ona uwielbia Volumissime x5 z L'Oreala, też jakiś taki mocno czarny, podobno szałowo pogrubiał jej rzęsy.
Też miałam go na liście do zakupu ale coągle wyskakiwała jakaś nowość "gumkowa" no i nie mam kiedy go kupić
O, jeszcze miałam wypróbowac Look Out Astora
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
o . musze sie zatem przyjzec Twoim typom
Najbardziej po Garnierku lubiłam Dove, tyle ż eon dość mocno pachniał na włosach i nei każdemu to pasuje (mi tak ) i wyraźnie nabłyszczał- jak jeszcze z MagJą się widywałam to jej się zawsze podobały moje włosy po nim
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
snow ja myślę jeszcze nad zakupem tuszu, który będzie mial ładny brązowy kolor. Od dawna mi się taki marzy. A teraz jak mam blond włosy to tymbardziej ciemna czerń rzęs wydaje mi się nietwarzowa
Najlepszy brąz miał L'oreal Panoramic dla mnie fajny jeszcze był Clubbing Burżujka ale sam tusz ze szczoteczką nie był cudowny. A inne brązy burzujka to dla mnie są za rudawe
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja mam różową depresję - chcicałabym nowy róż, ale poczekam chyba z tym do grudniowej premii
Oooo i ja chcę różyk, ten Deborah D-blush 04

I jeszcze korektor pod oczy- Inglot teraz wypuścił nowe małe tubeczki specjalnie do oczu, próbowałam, konsystencja wydaje się być lekka, nie gęsty ale nawet dobrze napigmentowany
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ja niedługo jadę do dziekanatu. Właśnie zrobiłam przelewy za studia i za legitymację..w ciągu minuty 1000zł i to dopiero 1 rata
Nie przypominaj mi o kasie za studia
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 09:01   #4930
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Rzyrafko jade do dziekanatu
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 09:03   #4931
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

rzyrafko sama nie wiem jaki ja ten tusz chcę. Pewnie skończy się na tym, że kupię znów VECB Maybelline Bo jednym z tych zakupów kosmetycznych, których nie cierpię jest właśnie wybór tuszu do rzęs
Tak samo jest z pudrami i podkładami, jestem chora jak mam coś wybrać i jeszcze trafić z odcieniem Dobrze, że już mam moje podkładowo-pudrowe cudo w postaci L`Oreala TM Minerals i póki co z tych zakupów jestem zwolniona.

Umyłam właśnie włosy Elsevem Cement-Ceramidy i muszę przynać, że fajny. O wiele lepsze mam kłaczki po nim niż po mleczku królewskim
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 09:06   #4932
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ja niedługo jadę do dziekanatu. Właśnie zrobiłam przelewy za studia i za legitymację..w ciągu minuty 1000zł i to dopiero 1 rata
Ja obliczyłam że od początku 1 roku... zaczynam 1 mgr-ki (a już licencjat mam za sobą) wydałam na szkołę ponad 11000 zl


Stwierdzam że używanie kompletu :szamponu &odzywki z Apteczki Babuni do przetłuszczających się to BŁĄD Przedwczoraj użyłam i wczoraj wieczorem już były "do mycia" a mam włosy raczej normalne!! No ale cóż ..wykończyć zapas jakoś trzeba
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 09:09   #4933
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wiesz ice, ja nawet myślałam, żeby do niego baze do kupić, ale uznałam, że od tuszu kupionego za 90 zł oczekuję dobrego efektu bez bazy
No niby tak, ale mimo wszystko wole być zadowolona z tuszu i wole móc go używać normalnie bez dostawania drgawek przy każdym malowaniu, niż żałować że wydałam 90zł na totalnego bubla.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
isa u mnie teleskop też troszkę pogrubia Niewiele, ale troszkę tak i przy tej głębokiej czerni naprawdę wygląda super.
Koleżanka mi ostatnio mówiła, że ona uwielbia Volumissime x5 z L'Oreala, też jakiś taki mocno czarny, podobno szałowo pogrubiał jej rzęsy.
Ja miałam ten tusz L'oreal, nie byłam specjalnie zadowolona, bo na początku nie mogłam sobie poradzić ze szczoteczką - trzeba się naprawdę napracować z wycieraniem jej, bo inaczej nie da się pomalować. No i okropne było to, że strasznie obciążał rzęsy i odbijał się. Ale efekt rzeczywiście bomba - przez kilka godzin od pomalowania, potem klapa.

Jak przy temacie tuszy jesteśmy, to ja dziś wyciągam klasycznego Hypnose z zapasów i wywalam Hypnose Onyx i High Impact. Ciekawe, czy H mi podejdzie, czy nie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 09:26   #4934
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Rzyrafko jade do dziekanatu
trzymaj się
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
rzyrafko sama nie wiem jaki ja ten tusz chcę. Pewnie skończy się na tym, że kupię znów VECB Maybelline Bo jednym z tych zakupów kosmetycznych, których nie cierpię jest właśnie wybór tuszu do rzęs
Z tego co wiem to ten colossal ma normalna szczoteczkę na all. był po 19,90 niemiecki i chyba po 22 z Usa
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jak przy temacie tuszy jesteśmy, to ja dziś wyciągam klasycznego Hypnose z zapasów i wywalam Hypnose Onyx i High Impact. Ciekawe, czy H mi podejdzie, czy nie.
Ja lubiłam Hypnose (ale testowałam tylko resztkę od Hexx )

A tak w ogóle to znów nei poszłam na wykłady - na pierwsyz celowo nie wstałam ale na drugi chciałam iść i jeszcze sobei wcześniej podbić legitke i książeczkę zdrowia z dziekanacie i za długo się malowałam i nie wyszło

a przed chwilą był listonosz i nie zdążyłam doleciec do domofonu, wrr chyba mu napisze na skrzynce żeby dłużej czekał bo musze zlecieć po schodach w mieszkaniu do domofonu
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 09:30   #4935
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Madziarra: kup sobie w aptece LINOMAG - kosztuje ok 8 zł. Dodaję go do balsamów albo stosuję punktowo na przesuszoną skórę - cudownie natłuszcza, wygładza i zmiękcza. Czasem dodaję też do kremu do twarzy jak potrzebna intensywniejsza kuracja.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 09:35   #4936
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Ech te cholerne errory na wizażu
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 09:44   #4937
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Ja dzisiaj nie poszłam na ćwiczenia, uznałam, że cała powojenna historia ZSRR i Rosji w latach 90. przerasta moje możliwości naukowe na jeden wieczór. Półtora roku miał człowiek spokój z historią na studiach, to teraz znowu się zaczyna. To już chyba 3-ci lub 4-ty przedmiot na moich studiach, na którym uczę się tego samego. Litości, przecież ja nie studiuję historii.

Za to idę do dziekanatu zanieść kwitek za powtórkę przedmiotu, podbić legitymację i książeczkę zdrowia. Mam nadzieję, że sekretarka obsługująca mój rok będzie mieć dzisiaj lepsze tempo - w piątek stałam 1,5 godziny pod drzwiami, a ona obsłużyła w tym czasie może 5 osób. Strajk włoski chyba prowadzi kobieta.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 09:49   #4938
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Oby się udało tym razem

Miłego dnia wszystkim
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 10:48   #4939
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

mam grzywke
pokaze sie jak moj aparat wroci w okolicy czwartku z pragi ale czuje sie dobrze, wygladam chyba tez dobrze
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 10:53   #4940
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

To ja czkam max do piątku ziz na Twoje piękne foto!!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 11:00   #4941
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Aguś widzę Cię
O mnie mowa?

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
w ogole Effaclar mi wysusza skore, szczegolnie w okolicach oczu, mam zmarszczki ale takie widoczne!!!! masakra hehe )))
Używasz go pod oczy ?

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
moim skromnym zdaniem teleskop lepszy od fatala
Mowa o tuszu L'Oreal ? Nigdy nie miałam, ale skoro tak zachwalacie może przetestuję. Jestem wściekła na siebie z Virtuosa, który nie dość że nie robi takich pięknych firanek, jak Fatale, to jeszcze zaczął mi wysychać . To absolutny tuszowy rekord .

Dziewczyny mam depresję. Od kilku dni totalnie nic mi się nie chce .
Jestem wściekła na siebie i cały świat .
Wczoraj chciałam pogadać z szefami. 31.10 kończy mi się umowa, więc przygotowałam sobie listę spraw do omówienia z bossami oraz listę "życzeń", od spełnienia których zależy czy zgodzę się na przedłużenie współpracy. Myślałam nad tym dwa dni i co, od samego rana dostałam sto i jeden zadań do realziacji na mieście. Jak wróciłam po bossach została mi tylko karteczka na biurku z informacją, co jeszcze powinnam zrobić na miejscu .
Poniedziałek to był ostatni dzień w tym miesiącu, kiedy miałam okazję z nimi porozmawiać. Jestem mega wściekła, bo tak się spraw nie rozwiązuje. Nie wiem, czy oni nie chcą ze mną przedłużać współpracy i zakomunikują mi to w piątek, czy może uznali, że nie podejmą tematu bo oczywista, że chcę pracować nadal .
Paranoja.

Dziś wstałam o 11 i najchętniej poszłabym spać nadal, ale muszę się zwlec z wyrka ipojechać do Castoramy odebrać zamówione deski. Tylko boję się wsiadać do auta ponieważ z przemęczenia i stresu mam takie zawroty głowy, że obraz staje mi do "góry nogami".

Do z tym wszystkim!
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 11:01   #4942
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Telescopa ja również uwielbiam namiętnie, bardziej mi pasuje CD - jest trwalszy
Chanela się pozbyłam a właściwie wymieniłam na YSL Chociaż nie mogę złego słowa powiedzieć o Exceptionnel - mega czarny, mega trwały, robiący meeeega rzęsy. Ale za dużo przy nim dłubania, i za mocny efekt - dla mnie - na co dzień.

Nie znoszę tuszy Lancome - są za suche, Clinique nie pasują mi szczoteczki. Lubię MF 200 Calorie Curved Brush - bardzo dobry, trwały tusz, ładnie podkręcający i pogrubiający, a do tego - łatwy w użyciu.

Namiętnie kocham DiorShowy za piękną czerń i gładkość na rzęsach. Tyle że nie są szczególnie trwałe Ale Iconica jeszcze nie próbowałam.

EL są dla mnie mało czarne.

Chciałabym spróbowac Shiseido tego unoszącego.

Zoś czekamy na zdjęcia
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 11:05   #4943
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Marta iconic sie wsciekle odbija i zaczyna gestniec nie w taki sposob, w jaki bym chciala. na poczatku rozdzielenie bylo cudowne, kazda rzesa osobno, no cudo. a teraz kepki wloskow, sklejone. a jak chce je rozdzielic to jest jeszcze gorzej. kiedys az sie poplakalam, taka amsakre mialam wokol oczu
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 11:36   #4944
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ech, rano oczywiście się spóźniłam parę minut na zajęcia a ponieważ one są w szpitalu a tam nie ma zasięgu na dole no to ni etrafiłam i musiałam czekać na następną grupę Na szczęście mnei olśniło i w tym czasie poszłam się dowiedzieć co i jak z magisterką na toksykologii- tak mi się tam spodobało, że chyba tam napiszę nie męczy się zwierzątek (aczkolwiek pracuje się na ich tkankach, ale zawsze to jakies pocieszenie ), ale to oznacza powrót do chemii którą miałam 3 lata temu Tak czy siak zapisałam się i mam kupę czasu na rozmyślenie się (i tak nic innego mi do głowy nie przychodzi )
rzyrafko - na mojej uczelni toksykologia była naprawdę fajna,
tematy ciekawe, ludzie jacyś spokojniejsi - może dlatego nie męczą zwierzątek, no chyba że bardzo nie lubisz chemii, bo wtedy to rzeczywiście nie jest już taka przyjemność

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Najbardziej to bym chciala takie kanapeczki jakie mi zrobil krecik na sniadanie dzisiaj i jeszcze zeby mi je zrobil
je też ciem, żeby mi ktoś robił kanapki! choćby od święta
albo chociaż kawę w niedzielę do łóżka a tu nic ...

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Rzyrafko ja mam dlugie wlosy i jest ich duzo ale sa cienkie i moje nablyszcza nei nachalnie i nie tak jak po jedwabiu,ale tez nie przetluszcza ich ani troche
to dalej o tym spray z Avonu?
bo ja jakoś nie mam zaufania do Avonu
poza tym wolę "obwąchać" i "obmacać" kosmetyk przed kupieniem
nie mówiąc o tym ze najczęsciej niem mam cierpliwości czekac na swoje zamówienia,
ale skoro tak chwalisz, a ja mam podobne włosy to może pomyśle

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Vibeska,
mi teleskop wydłuża i pogrubia. No i podnosi rzęsy. Kilka razy miałam syt, ze stoje se w sklepie i słysze "patrz jakie rzesy!!!". a kolezanki sie pytaja czy uzywam zalotki.
a nie rozmazuje się? bo ja miałam dawno jakiś tusz z loreala (wtedy chyba nowość, wydaje mi się panoramic) i po 5 minutach wyglądałam jak panda i zraziałam się do ich tuszy
a marzę o efekcie zalotki, bo jej nie zdążam uzyć, albo albo najpierw pomalują a potem sobie przypomnę

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
T
I jeszcze korektor pod oczy- Inglot teraz wypuścił nowe małe tubeczki specjalnie do oczu, próbowałam, konsystencja wydaje się być lekka, nie gęsty ale nawet dobrze napigmentowany
ale zupełnie nowe?
bo ja się na wakacjach skusiąłm na makijaż w inglocie, podczas pokazów makijażu i wszystko byłoby fajnie gdyby mi pani makijażystka nie nałożyła pod oczy czegoś co wyglądało jak tynk (i taką też miałą konsystencję)
a na moją sugestię, że może by coś zrobiła z tym - nałożyła więcej ,
więc po prostu szybko zmyłam jej dzieło, mimo że reszta rzeczywiście mi się podobała

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
mam grzywke
pokaze sie jak moj aparat wroci w okolicy czwartku z pragi ale czuje sie dobrze, wygladam chyba tez dobrze
pokaż, pokaż
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 12:15   #4945
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cały dzień wydzwaniam w sprawie tych nieszczęsnych butów.
Niestety nie sprowadzili z innego sklepu bo nie mieli, ale wynegocjowałam rabat - oplace szefca który wymieni zamek i jeszcze zostanie

A buty takie:
http://modnebuty.pl/szczegoly/670/tamaris_wzor_112532121_ko lor_czarny


Edycja:
10.11 mamy wolne I tak chciałam wziąć wolne, no ale już nie musze

ZIZ:
ja też jestem ciekawa fryzurki.
Co jakiś czas tez mnei nachodzi ochota na grzywkę ale chyba bym jeszcze bardziej dziecinnie wygladała niż teraz poza tym włosy mi sie wykręcają to grzywka by neiciekawie się prezentowałą w takims tanie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 12:20   #4946
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

zizku czekam na fotę grzywki Na pewno Ci ślicznie

Aguniu Strasznie Cię szefowie potraktowali, to było chamskie
Jak tak można Może lepiej rzuć tą pracę i poszukaj czegoś mniej stresującego i takiej pracy, gdzie Cię będą szanować i Twój czas też.

Idę robić kurczaka po meksykańsku, zgłodniałam strrrasznie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 12:23   #4947
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
zizku czekam na fotę grzywki Na pewno Ci ślicznie

Aguniu Strasznie Cię szefowie potraktowali, to było chamskie
Jak tak można Może lepiej rzuć tą pracę i poszukaj czegoś mniej stresującego i takiej pracy, gdzie Cię będą szanować i Twój czas też.

Idę robić kurczaka po meksykańsku, zgłodniałam strrrasznie
ja tez chce kurczaka a pozatym ostatnio musze powiedziec ze nie kusza mnie kosmetyki wow wykanczam to co mam ale kupilam sobie znowu torebke na llegro oj glupia ja
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 13:11   #4948
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Aguniu Strasznie Cię szefowie potraktowali, to było chamskie
Jak tak można Może lepiej rzuć tą pracę i poszukaj czegoś mniej stresującego i takiej pracy, gdzie Cię będą szanować i Twój czas też.
Isa, ja już właściwie podjęłam decyzję o odejściu, lista moich żądań była praktycznie nie do realizacji. Chciałam z nimi porozmawiać głównie po to, by nie zostawiac za sobą bałaganu, tj. wyjaśnić co na jakim jest etapie i takie tam, by oszczędzić wszystkim kłopotów, bo niestety nie wszystkie sprawy udało mi się pozamykać. Chciałam też tym samym swojemu następcy zaoszczędzić mnówstwo czasu i energii, tak by nie musiał do wszystkiego dochodzić samodzielnie (jak to miało miejsce w moim przypadku). Generalnie stworzyłam takie know-how, ale skoro tak...
Cóż jakoś dotrwam jeszcze do piątku.
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach



Edytowane przez 0306
Czas edycji: 2008-10-28 o 13:11 Powód: lit.
0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 13:28   #4949
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

0306
Używam pod oczy,a nie wolno?
i tak mowa o tuszu l`oreala.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 13:35   #4950
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
a kiedy znów przyjedzie?Niedługo święta,więc sobie spędzicie trochę więcej czasu razem mam nadzieję
no tak, w najbliższy weekend oboje będziemy w Lublinie

Cytat:
Napisane przez karolina1985
Moooże
Nie może tylko koniecznie
Cytat:
Napisane przez karolina1985

Ice poszła na fitness a ja siedzę i zajadam wielką michę kopytek polanych bułką tartą na masełku To w ramach mojego planu przytycia
a ja też się muszę wreszcie zapisać na fitness

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość

To jak będziesz zamawiała to daj znać, może też się na coś skuszę to nam przesyłka taniej wyjdzie
Madziu ja potrzebuję go na już i chyba kupię stacjonarnie

Cytat:
Napisane przez madziarra
Nosku, miałaś ostatnio szansę zakupu mydła, mieli duuuży wybór a Ty widziałam byłaś na głodzie kosmetycznym
za to teraz sobie odbiję


Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość

w sephorze 180, w GC 165
addict jest przepiekny
ja też bym dwudziesteczką nie pogardziła
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.