czy skuteczne sa szampony na lupiez tlusty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-01, 09:05   #1
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174

czy skuteczne sa szampony na lupiez tlusty?


od lat mam lupiez przy samej glowie ,kiedys uzywalam specjalnie robionej okrutnie tlustej brei i pomagalo ale trzeba sie bylo izolowc od otoczenia bo wlosow sie domyc nie dalo, wiem ze teraz sa specjalne szampony na wlasnie tlusty lupiez czy moze znacie jakis sprawdzony i skuteczny preparat tylko nie nizoral bo ten mi nie pomogl ,dodam ze mam suche wlosy ,tluste przy glowie.
grazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 13:06   #2
pandorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1
Dot.: czy skuteczne sa szampony na lupiez tlusty?

proponuje ci Selsen Blue (tylko ze nie pamietam czy tak sie pisze ) wiem ze sa rozne rodzaje do roznego typu wlosow, mozna go kupic tylko w aptece (z tego co ja wiem) i sadze,ze jest duzo lepszym rozwiazaniem niz nizoral (no ale to juz moja subektywna ocena) pozdrawiam
pandorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 13:45   #3
juswydrz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 92
Dot.: czy skuteczne sa szampony na lupiez tlusty?

Mój sposób na to, to szampony do włosów farbowanych (z zasady suchych). Wyprubowałam dwa: 1. Fructis, 2. Avon. Oba dobre. włosy mogę myć co drugi dzień a nie codziennie.
juswydrz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 08:37   #4
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: czy skuteczne sa szampony na lupiez tlusty?

sproboje moze ten Selsen , zara biegne do apteki -dzieki Pandorka,
stosuje szampony do wlosow farbowanych bo naprawde faktycznie najmniej wysuszaja wlosy,moj ulubiony to Elsewe czerwony, u mnie problem jest takowy ze wlosy sa suche a przetluszczaja sie przy samej glowie ,przypuszczam ze przez lupiez wlasnie.
grazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 23:43   #5
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: czy skuteczne sa szampony na lupiez tlusty?

Mam ten sam problem. Włosy myję codziennie. Teraz mam szampon Fructis do włosów farbowanych. Nizoral też mi nie pomaga.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 08:40   #6
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: czy skuteczne sa szampony na lupiez tlusty?

Mam dlugie wlosy i spinam w kucyk bo tak najkorzystniej wygladam a i wygodnie,codzienne mycie powoduje ze wlosy mam jak siano i suszyc trzeba bardzo dlugo,a suszone suszarka robia sie jeszcze bardziej sianowate .Ja ostatnio robie tak ze co drugi ,co trzeci dzien myje cala glowe {tzn cale wlosy} a miedzy tym tylko wlosy przy glowie ,kucyk mam suchy i dzieki temu nie jest jak rozcapirzona miotla . Rodzinka sie ze mnie smieje ze jeszcze nie widziala nikogo coby myl tylko pol wlosow ale mi ten patent sluzy.
grazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 18:38   #7
carolsko
Raczkowanie
 
Avatar carolsko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: mieszkanie z imagine ;)
Wiadomości: 133
GG do carolsko
Dot.: czy skuteczne sa szampony na lupiez tlusty?

Hej dziewczyny,
ja nie mam łupieżu, ale mój TŻ miał z nim nie lada problem kilka lat. Próbował wszystkiego dosłownie wszystkiego od zwykłych szamponów z półek sklepowych po te z aptek i NIC nie pomagało. Do czasu...

Jakies 4 miesiące temu byliśmy w "porzadniejszej" aptece i Pani farmaceutka wypytała TŻ o wszystko odnośniego jego "dolegliwości" i poleciła mu szampon marki La Roche Posay o nazwie KERIUM. Szampon ten występuje w 3-ech rodzajach: do łupieżu tłustego, suchego i taki pośredni. Zeby przyniosło mycie głowy efekty należy zakupić ten pośredni i odpowiedni do swojego łupiezu.
Minusem jest cena w aptece ok 40 -50 zł jeden, ale ostatnio na allegro wyszukaliśmy trochę taniej.

Mam nadzieję, że troszkę Wam pomogłam.
__________________
come on baby light my fire...
carolsko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-05, 17:38   #8
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: czy skuteczne sa szampony na lupiez tlusty?

Karolsko mam pytanko czy wydajny jest ten szampon??? bo nizoral tez drogi i prawie wcale sie nie pienil i trzeba go bylo bardzo duzo uzyc zeby umyc wlosy {nieskuteczny}
grazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 11:07   #9
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: czy skuteczne sa szampony na lupiez tlusty?

http://www.vena-vita.pl/advanced_sea...kerium&x=0&y=0

Szampon jest wydajny, pieni się, ten czerwony to nie pośredni tylko intensywna kuracja. Poproś o próbki w aptece, mój tata dostał po kilka próbek z każdego rodzaju szamponu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 18:02   #10
carolsko
Raczkowanie
 
Avatar carolsko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: mieszkanie z imagine ;)
Wiadomości: 133
GG do carolsko
Dot.: czy skuteczne sa szampony na lupiez tlusty?

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
http://www.vena-vita.pl/advanced_sea...kerium&x=0&y=0

Szampon jest wydajny, pieni się, ten czerwony to nie pośredni tylko intensywna kuracja. Poproś o próbki w aptece, mój tata dostał po kilka próbek z każdego rodzaju szamponu
tak tak, masz racje ten trzeci to intensywna kuracja to miałam na myśli tylko wypadło mi z głowy Nam farmaceutka powiedziała, że żeby zadziałało "powinno" sie raz myć głowę tym szamponem do swojego rodzaju łupieżu a raz tym intensywna kuracja, więc należałoby kupić dwa.
szampony są bardzo wydaje.
Wypróbuj saszetki i dowiedz się bliższych informacji w dobrej aptece, na pewno cos doradza poza żałosnym nizoralem...
__________________
come on baby light my fire...
carolsko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.